Перейти до вмісту

Указ Президії Верховної Ради УРСР від 30.12.1962 «Про утворення нових районів у містах Запоріжжі, Кривому Розі та Одесі Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Про утворення нових районів у містах Запоріжжі, Кривому Розі та Одесі Української РСР
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1962
Про утворення нових районів у містах Запоріжжі, Кривому Розі та Одесі Української РСР
ДАВіО Ф. Р-2700, оп. 6, од.зб. 1789, с. 179
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про утворення нових районів у містах Запоріжжі, Кривому Розі та Одесі Української РСР

Враховуючи значне збільшення населення і зростання економіки у містах Запоріжжі, Кривому Розі та Одесі, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Утворити нові райони:

Шевченківський — в місті Запоріжжі, за рахунок території Жовтневого і Орджонікідзевського районів;

Інгулецький — в місті Кривому Розі, за рахунок території Дзержинського району, підпорядкувавши Інгулецькій районній Раді м. Інгулець Широківського району і смт Рахманівку;

Київський — в місті Одесі, за рахунок території Іллічівського і Приморського районів, підпорядкувавши Київській районній Раді смт Іллічівку.

2. Доручити виконкомам Запорізької, Дніпропетровської і Одеської обласних Рад депутатів трудящих визначити межі зазначених в п. 1 цього Указу новостворених районів.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ,
30 грудня 1962 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).