Указ Президії Верховної Ради УРСР від 31.12.1946 «Про позбавлення гр. Риндєнко Катерини Олексіївни ордена «Материнська слава» III ступеня»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про позбавлення гр. Ринденко Катерини Олексіївни ордена «Материнська слава» III ступеня

За провини, порочащі звання орденоносця, відповідно «Загальному Положенню про ордени СРСР», позбавити ордена «Материнська слава» III ступеня гр. Ринденко Катерину Олексіївну, нагороджену Указом Президії Верховної Ради УРСР від 31 травня 1945 року, по Миколаївській області.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
31 грудня 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).