Указ Президії Верховної Ради УРСР від 8.12.1966 «Про утворення нових районів Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR.svg
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
293. Про утворення нових районів Української РСР

Утворити в Українській РСР такі райони:


1. Літинський район (центр — смт Літин) в складі Літинської селищної Ради, Багриновецької, Бірківської, Бруслинівської, Горбовецької, Дашковецької, Івчанської, Кулизької, Літинської, Малинівської, Микулинецької, Осолинської, Пеньківської, Селищенської та Соснівської сільрад Вінницького району; Дяковецької, Кожухівської та Кусиковецької сільрад Хмільницького району.

2. Мурованокуриловецький район (центр — смт Муровані Курилівці) в складі Мурованокуриловецької селищної Ради, Бахтинської, Вербовецької, Вищеольчедаївської, Долинянської, Конищівської, Котюжанівської, Курашовецької, Лучинецької, Лучинчицької, Михайловецької, Немерченської, Обухівської, Петриманської, Попелюхівської, Роздолівської, Снітківської та Степанківської сільрад Барського району; Галайковецької, Жванської, Наддністрянської, Плосківської та Рівненської сільрад Могилів-Подільського району.

3. Піщанський район (центр — смт Піщанка) в складі Піщанської та Рудницької селищних Рад і сільрад Крижопільського району: Болганської, Гонорівської, Городищенської, Дмитрашківської, Кукулівської, Миролюбівської, Рудницької, Студенянської, Трибусівської, Чорноминської та Яворівської.

4. Теплицький район (центр — смт Теплик) в складі Теплицької селищної Ради і сільрад Гайсинського району: Бджільнянської, Брідоцької, Великомочульської, Веселівської, Залузької, Кивачівської, Комарівської, Костюківської, Маломочульської, Метанівської, Мишарівської, Орлівської, Петрашівської, Побірської, Погорільської, Пологівської, Росошанської, Соболівської, Сокирянської, Степанівської, Стражгородської, Тополівської та Шиманівської.

5. Томашпільський район (центр — смт Томашпіль) в складі Томашпільської селищної Ради, Антонівської, Великорусавської, Гнатківської, Липівської, Нетребівської, Олександрівської, Пеньківської, Пилипо-Борівської, Раківської, Рожнятівської, Стінянської, Томашпільської та Яланецької сільрад Ямпільського району; Вапнярської селищної Ради, Вербівської, Горишківської, Колоденської, Комаргородської, Марківської та Паланської сільрад Тульчинського району.

6. Чечельницький район (центр — смт Чечельник) в складі Чечельницької селищної Ради, Берізко-Чечельницької, Бритавської, Вербської, Демівської, Куренівської, Лузької, Любомирської, Ольгопільської, Рогізківської, Стратіївської, Тартацької та Червоногребельської сільрад Бершадського району; Бондурівської та Каташинської сільрад Тростянецького району.


1. Іваничівський район (центр — смт Іваничі) в складі Іваничівської селищної Ради, Древинівської, Жашковичівської, Завидівської, Луковичівської, Милятинської, Павлівської, Переславичівської, Радовичівської та Риковичівської сільрад Локачинського району; Бужанківської, Грибовицької, Грядівської, Заболотцівської, Литовезької, Менчичівської, Мовниківської, Поромівської та Старолішнянської сільрад Володимир-Волинського району.

2. Луцький район (центр — м. Луцьк) в складі Воютинської, Несвічівської та Чаруківської сільрад Горохівського району; Липинської, Лищенської, Підгайцівської, Піддубцівської та Романівської сільрад Ківерцівського району; Садівської та Хорохоринської сільрад Локачинського району; Торчинської селищної Ради, Баївської, Боратинської, Буянівської, Заборольської, Коршовецької, Лаврівської, Милушівської, Одерадівської, Першотравневої, Радомишльської, Ратнівської, Сирниківської та Шепельської сільрад Рожищенського району.

3. Старовижівський район (центр — смт Стара Вижівка) в складі Старовижівської селищної Ради, Буцинської, Глухівської, Дубечненської, Кримненської, Любохинівської, Нововижівської, Підсинівської, Поліської, Седлищенської та Синівської сільрад Ратнівського району; Журавлинської, Мизівської, Сереховичівської, Смідинської та Солов'ївської сільрад Ковельського району; Руднянської та Старогутівської сільрад Любомльського району.


1. Добропільський район (центр — м. Добропілля) в складі Добропільської, Криворізької, Новогрецької, Октябрської та Шилівської сільрад Красноармійського району; Святогорівської селищної Ради, Ганнівської, Золотоколодязької та Нововодянської сільрад Олександрівського району.

2. Першотравневий район (центр — с. Першотравневе) в складі сільрад Володарського району: Бердянської, Іллічівської, Комишуватської, Мелекинської, Першотравневої, Приморської, Стародубівської та Ялтинської.

3. Тельманівський район (центр — с. Тельманове) в складі Коньківської, Луківської, Михайлівської та Тельманівської сільрад Новоазовського району; Андріївської селищної Ради, Заможненської, Новоселівської та Старогнатівської сільрад Волноваського району; Гранітненської, Кузнецово-Михайлівської, Мічурінської, Первомайської та Староласпинської сільрад Старобешівського району.


1. Баранівський район (центр — смт Баранівка) в складі Баранівської, Кам'янобрідської та Першотравенської селищних Рад, Берестівської, Вірлянської, Дібрівської, Жарівської, Зарічанської, Зеремлянської, Йосипівської, Кашперівської, Марківської, Мокренської, Радулинської, Рогачівської, Смолдирівської, Суємецької та Хижівської сільрад Новоград-Волинського району; Довбиської селищної Ради і Мар'янівської сільради Дзержинського району.

2. Володарсько-Волинський район (центр — смт Володарськ-Волинський) в складі Володарсько-Волинської, Іршанської та Новоборівської селищних Рад і сільрад Черняхівського району: Березівської, Давидівської, Дашинської, Дворищенської, Ємилівської, Зубринської, Краївщинської, Кропивнянської, Небізької, Поромівської, Радицької, Рижанської, Суховільської, Топорищенської, Фасівської та Ягодинської.

3. Лугинський район (центр — с. Лугини) в складі Великодивлинської, Жеревецької, Калинівської, Красноставської, Кремненської, Липниківської, Лугинської, Путиловецької, Старосільської, Степанівської, Топільнянської та Червоноволоцької сільрад Олевського району; Бовсунівської, Будо-Літківської, Літківської та Остапівської сільрад Коростенського району; Повчанської сільради Овруцького району.

4. Народицький район (центр — смт Народичі) в складі Народицької селищної Ради, Болотницької, В'язівської, Давидківської, Довголіської, Закусилівської, Ласківської, Любарської, Малокліщівської, Маломіньківської, Новодорогинської, Норинцівської, Селецької, Стародорогинської та Христинівської сільрад Овруцького району; Берестовецької, Дідковицької, Обиходівської та Сарновицької сільрад Коростенського району; Базарської, Великокліщівської, Голубиєвицької, Гуто-Мар'ятинської, Калинівської та Межиліської сільрад Малинського району.

5. Червоноармійський район (центр — с. Червоноармійськ) в складі Андріївської, Бабичівської, В'юнківської, Івановицької, Колодіївської, Кошелівської, Курненської, Мартинівської, Новозаводської, Очеретянської, Стрибізької, Теньківської, Червоноармійської та Чернявської сільрад Житомирського району; Старомайданської сільради Дзержинського району; Зеленополянської сільради Ємільчинського району; Великолугівської та Тетірської сільрад Волинського району.

6. Чуднівський район (центр — смт Чуднів) в складі Великокоровинецької, Іванопільської та Чуднівської селищних Рад, Бабушківської, Вільшанської, Галіївської, Дриглівської, Дубищенської, Жеребківської, Карповецької, Кілківської, Маловолицької, П'ятківської, Рачківської, Трощанської, Турчинівської та Тютюнниківської сільрад Бердичівського району; Будичанської та Красноволицької сільрад Дзержинського району; Бурковецької, Краснопільської, Красносільської, Молочківської, Носівської та Стетковецької сільрад Любарського району.


1. Великоберезнянський район (центр — смт Великий Березний) в складі Великоберезнянської селищної Ради і сільрад Перечинського району: Буківцівської, Верховино-Бистрянської, Вишківської, Волосянківської, Забрідської, Загорбської, Костринської, Лубнянської, Лютянської, Малоберезнянської, Розтоцько-Пастільської, Солянської, Ставненської, Старостужицької, Стричавської, Тихівської, Ужоцької та Чорноголівської.

2. Воловецький район (центр — смт Воловець) в складі Воловецької селищної Ради і сільрад Свалявського району: Абранської, Біласовицької, Буковецької, Верб'язької, Верхньоворітської, Гукливської, Жденівської, Лазівської, Нижньоворітської, Підполозянської, Розтоцької, Скотарської, Тишівської та Щербовецької.


1. Новомиколаївський район (центр — смт Новомиколаївка) в складі Новомиколаївської селищної Ради, Веселогаївської, Новоіванківської, Підгірненської, Софіївської, Сторчівської, Терсянської та Трудової сільрад Вільнянського району; Тернуватської селищної Ради, Зеленівської, Різдвянської та Самійлівської сільрад Гуляйпільського району; Барвінівської та Любицької сільрад Оріхівського району.

1. Верховинський район (центр — смт Верховина) в складі Верховинської селищної Ради і сільрад Косівського району: Бистренької, Білоберезької, Верхньоясенівської, Головівської, Гринявської, Довгопільської, Замагорівської, Зеленської, Красноїлівської, Кривопільської, Криворівнянської, Перехресненської, Пробійнівської, Стебнівської, Устеріківської та Яблуницької.

2. Івано-Франківський район (центр — м. Івано-Франківськ) в складі Лисецької селищної Ради, Братковецької, Вовчинецької, Добровлянської, Загвіздянської, Криховецької, Майданської, Павлівської, Підпечерівської, Радчанської, Старолисецької, Угорницької, Угринівської, Хриплинської, Черніївської та Ямницької сільрад Богородчанського району; Тисменицької селищної Ради, Вільшаницької, Клубовецької, Липівської, Марковецької, Новокривотульської, Пшеничниківської, Рошнівської, Старокривотульської, Стриганецької та Чорнолізької сільрад Тлумацького району.


1. Богуславський район (центр — м. Богуслав) в складі м. Богуслав і сільрад Миронівського району: Бієвецької, Бранопільської, Вільховецької, Дибинецької, Дмитренківської, Іванівської, Ісайківської, Киданівської, Медвинської, Мисайлівської, Митаївської, Москаленківської, Побережківської, Розкопанецької, Саварської, Семигорівської, Синицької, Тептіївської, Хохітвянської, Шупиківської та Щербашинецької.

2. Бородянський район (центр — смт Бородянка) в складі Бабинецької, Бородянської, Клавдієво-Тарасівської, Немішаєвської та Пісківської селищних Рад і сільрад Макарівського району: Блиставицької, Дружнянської, Жовтневої, Загальцівської, Здвижівської, Качалівської, Козинцівської, Луб'янської, Майданівської, Мигалківської, Микулицької, Мирчанської, Небратської, Новогребельської, Пилиповицької та Шибенської.

3. Володарський район (центр — смт Володарка) в складі Володарської селищної Ради, Березнянської, Біліївської, Гайворонської, Городище-Пустоварівської, Завадівської, Зрайківської, Капустинської, Косівської, Лобачівської, Логвинської, Мармуліївської, Рачківської, Рогізнянської, Рубченківської, Рудосільської та Тарганської сільрад Тетіївського району; Тадіївської сільради Білоцерківського району; Матвіїхівської, Ожегівської та Пархомівської сільрад Ставищенського району.

4. Обухівський район (центр — смт Обухів) в складі Обухівської селищної Ради, Верем'яцької, Витачівської, Григорівської, Дерев'янської, Деремезнянської, Долинської, Жуківцівської, Красненської Першої, Красненської Другої, Краснослобідської, Перегонівської, Семенівської, Трипільської, Української, Халеп'янської та Щербанівської сільрад Кагарлицького району; Великодмитровицької, Копачівської, Маловільшанської, Підгірцівської та Старобезрадичівської сільрад Васильківського району; Козинської селищної Ради Києво-Святошинського району.

5. Рокитнянський район (центр — смт Рокитне) в складі Рокитнянської селищної Ради, Бирюківської, Житньогірської, Луб'янської, Мовчанівської, Насташівської, Ольшаницької, Острівської, Ромашківської, Савинецької, Синявської, Телешівської та Шарківської сільрад Таращанського району; Запруднянської сільради Кагарлицького району.

1. Вільшанський район (центр — с. Вільшанка) в складі Вільшанської, Добрянської та Станкуватської сільрад Добровеличківського району; Березовобалківської, Йосипівської, Коритно-Забузької, Котовської, Плоско-Забузької, Сухоташлицької та Чистопільської сільрад Голованівського району.

2. Онуфріївський район (центр — с. Онуфріївка) в складі Павлиської селищної Ради і сільрад Кремгесівського району: Василівської, Вишнівцівської, Деріївської, Зибківської, Камбурліївської, Куцеволівської, Млинківської, Омельницької, Онуфріївської, Попівської, Сметанівської та Успенської.

3. Устинівський район (центр — с. Устинівка) в складі Березівської, Дністровської, Криничуватської, Медівської, Новоустинівської, Степанівської та Устинівської сільрад Долинського району; Ганно-Требинівської та Седнівської сільрад Бобринецького району.


1. Первомайський район (центр — смт Первомайське) в складі Первомайської селищної Ради, Гришинської, Калінінської, Октябрської, Островської та Правдівської сільрад Красноперекопського району; Бойківської сільради Красногвардійського району; Кормівської та Сусанінської сільрад Роздольненського району.

2. Совєтський район (центр — смт Совєтський) в складі Совєтської селищної Ради, Завітненської, Краснофлотської, Некрасовської, Октябрської, Прудівської, Урожайнівської та Чапаєвської сільрад Нижньогірського району; Іллічівської та Красногвардійської сільрад Кіровського району.


1. Міловський район (центр — смт Мілове) в складі Міловської селищної Ради і сільрад Біловодського району: Великоцької, Журавської, Зориківської, Микільської, Морозівської та Стрільцівської.

2. Свердловський район (центр — м. Свердловськ) в складі Благівської та Новоборовицької сільрад Антрацитівського району; Бірюківської селищної Ради, Дар'їно-Єрмаківської, Матвіївської, Медівежанської, Олександрівської та Провальської сільрад Краснодонського району.

3. Слов'яносербський район (центр — смт Слов'яносербськ) в складі Слов'яносербської селищної Ради, Кримської та Хорошенської сільрад Перевальського району; м. Зимогір'я, Лозівської, Лотиківської та Родаківської селищних Рад Лутугинського району; Трьохізбенської сільради Новоайдарського району; Веселогірської та Жовтенської сільрад Станично-Луганського району; Фрунзенської селищної Ради Кіровської міськради.


1. Буський район (центр — м. Буськ) в складі м. Буськ, Красненської селищної Ради, Гумниської, Купченської, Куткірської, Милятинської, Новосілківської, Соколянської, Утішківської та Яблунівської сільрад Кам'янсько-Бузького району; Олеської селищної Ради, Гутищенської, Кутівської, Ожидівської, Соколівської, Топорівської, Туринської та Чанизької сільрад Бродівського району; Андріївської, Балучинської та Задвірської сільрад Золочівського району.

2. Миколаївський район (центр — м. Миколаїв) в складі мм. Миколаїв та Новий Роздол, Роздольської селищної Ради, Берездовецької, Горішненської, Держівської, Крупської, Малехівської, Пісочненської та Розвадівської сільрад Жидачівського району; Більченської, Гірської, Криницької та Рудниківської сільрад Дрогобицького району; Великогорожанської, Верхньодорожненської, Гонятичівської, Димівської, Колодрубівської, Красівської, Новосілко-Опарської, Стільської та Тернопільської сільрад Пустомитівського району.

3. Мостиський район (центр — м. Мостиська) в складі мм. Мостиська та Судова Вишня, Арламівсько-Волянської, Балицької, Берегівської, Бортятинської, Вишеньківської, Вовчищовицької, Гостинцівської, Дмитровицької, Довгомостиської, Золотковицької, Крисовицької, Мальнівської, Мишлятицької, Никловицької, Пнікутської, Раденицької, Соколянської, Старявської, Стоянцівської, Стрілецької, Твіржанської, Тщенецької, Чернівської та Шегинівської сільрад Городоцького району; Зав'язанецької, Крукеницької, Макунівської та Ятвягівської сільрад Самбірського району; Гусаківської та Поповицької сільрад Старосамбірського району.

4. Сколівський район (центр — м. Сколе) в складі м. Сколе, Верхньосиньовидненської та Славської селищних Рад, Верхнячківської, Волосянківської, Головецької, Жупанівської, Климецької, Козівської, Коростівської, Корчинської, Лавочненської, Нижньорожанської, Нижньосиньовидненської, Опорецької, Орівської, Орявської, Підгородецької, Плавської, Сможенської, Труханівської, Тухлянської, Тухольківської та Ямельницької сільрад Стрийського району; Довжківської, Завадківської та Росохацької сільрад Турківського району.


1. Арбузинський район (центр — с. Арбузинка) в складі Арбузинської, Костянтинівської, Новоселівської та Садівської сільрад Братського району; Благодатненської, Воєводської, Любоіванівської, Новокрасненської, Рябоконівської та Семенівської сільрад Первомайського району.

2. Березанський район (центр — смт Березанка) в складі Березанської селищної Ради, Анатолівської, Данилівської, Дмитрівської, Кімівської та Ташинської сільрад Миколаївського району; Василівської, Коблівської, Лиманівської, Матіясівської, Рибаківської та Тузлівської сільрад Очаківського району.

3. Врадіївський район (центр — с. Врадіївка) в складі сільрад Кривоозерського району: Великовеселівської, Врадіївської, Гуляницької, Доброжанівської, Жовтневої, Іванівської, Краснопільської, Кумарівської, Новопавлівської та Сирівської.


1. Арцизький район (центр — м. Арциз) в складі м. Арциз, Виноградівської, Кам'янської та Гіавлівської сільрад Татарбунарського району; Главанської, Задунаївської та Мовоіванівської сільрад Болградського району; Острівненської сільради Ізмаїльського району; Холмської сільради Кілійського району; Веселокутської, Вознесенської Першої, Мирнопільської та Теплицької сільрад Саратського району; Деленської сільради Тарутинського району.

2. Іванівський район (центр — смт Іванівка) в складі Іванівської селищної Ради, Баранівської та Білчанської сільрад Роздільнянського району; Джугастрівської та Коноплянської сільрад Березівського району; Михайлопільської та Червонознам'янської сільрад Великомихайлівського району; Петрівської селищної Ради, Благоївської, Павлинської та Северинівської сільрад Комінтернівського району.

3. Красноокнянський район (центр — смт Красні Окни) в складі Красноокнянської селищної Ради, Антонівської, Довжанської, Дубівської, Новосамарської, Ставрівської, Топалівської, Федосіївської, Цеханівської та Чорнянської сільрад Котовського району; Гулянської та Маяківської сільрад Фрунзівського району.

4. Овідіопольський район (центр — с. Овідіополь) в складі Великодолинської селищної Ради і сільрад Біляївського району: Барабойської, Дальницької, Йосипівської, Миколаївської, Новоградківської, Овідіопольської, Олександрівської, Роксоланівської та Сухолиманської.

5. Савранський район (центр — смт Саврань) в складі Савранської селищної Ради, Бакшанської, Вільшанської, Кам'янської, Неділківської та Полянецької сільрад Любашівського району; Концебівської сільради Балтського району.


1. Великобагачанський район (центр — смт Велика Багачка) в складі Великобагачанської селищної Ради, Балакліївської, Білоцерківської, Остапйвської та Подільської сільрад Решетилівського району; Гоголівської селищної Ради, Мар'янської, Матяшівської, Устивицької та Широкодолинської сільрад Миргородського району; Кротівщинської, Мостовівщинської, Багачанської Першої, Радивонівської, Рокитянської та Якимівської сільрад Хорольського району.

2. Гребінківський район (центр — м. Гребінка) в складі м. Гребінка, Березівської, Григорівської, Короваївської, Майорщинської, Наталівської, Овсюківської, Першотравневої, Слободо-Петрівської, Тарасівської, Теплівської та Ульяновської сільрад Пирятинського району; Олександрівської сільради Оржицького району.

3. Козельщинський район (центр — смт Козельщина) в складі Козельщинської селищної Ради, Василівської, Високовакулівської, Говтвянської, Лутовинівської, Мануйлівської, Пісківської, Пригарівської, Солоницької та Хорішківської сільрад Кременчуцького району; Бреусівської сільради Кобеляцького району.

4. Машівський район (центр — с. Машівка) в складі Андріївської, Базилівщинської, Дмитрівської, Коновалівської, Кошманівської, Машівської, Михайлівської, Павлівської, Ряськівської, Сахнівщинської, Селещинської та Старицьківської сільрад Карлівського району; Кустолово-Суходільської та Малонехворощанської сільрад Новосанжарського району; Новотагамлицької сільради Полтавського району.

5. Чорнухинський район (центр — с. Чорнухи) в складі Білоусівської, Вороньківської, Гільцівської, Постав-Муківської та Чорнухинської сільрад Лохвицького району; Мелехівської сільради Лубенського району; Куріньківської, Луговиківської та Піско-Удайської сільрад Пирятинського району.

6. Шишацький район (центр — с. Шишаки) в складі Великобузівської, Великоперевізької, Воскобійницької, Гоголівської, Жоржівської, Ковалівської, Михайликівської, Пришибської, Шишацької та Яреськівської сільрад Диканського району; Сагайдацької та Федунської сільрад Решетилівського району.


1. Зарічненський район (центр — смт Зарічне) в складі Зарічненської селищної Ради, Вичівської, Вовчицької, Кутинської, Кухченської, Локницької, Морочненської, Неньковицької, Нобельської, Новорічицької, Омитської, Річицької та Серницької сільрад Дубровицького району; Борівської, Кухітсько-Вільської та Перекальської сільрад Володимирецького району.

2. Корецький район (центр — м. Корець) в складі м. Корець, Бриківської, Великоклецьківської, Великомежиріцької, Веснянської, Головницької, Жадківської, Залізницької, Коловертівської, Копитівської, Користівської, Крилівської, Морозівської, Невірківської, Новокорецької, Самострілівської, Світанівської, Стовпинської, Харалузької та Щекичинської сільрад Гощанського району; Устянської сільради Березнівського району.

3. Червоноармійський район (центр — м. Червоноармійськ) в складі м. Червоноармійськ, Башарівської, Березинівської, Боратинської, Бугаївської, Добриводської, Дружбівської, Жовтневої, Іващуківської, Козинської, Крупецької, Михайлівської, Немирівської, Підзамчівської, Пустоіванівської, Сестрятинської, Ситненської та Хотинської сільрад Дубнівського району; Коритненської, Митницької та Пляшівської сільрад Млинівського району.


1. Великописарівський район (центр — смт Велика Писарівка) в складі Великописарівської та Кириківської селищних Рад, Вільненської, Дмитрівської, Добрянської, Катанської, Попівської, Розсошівської, Солдатської, Старорябинівської, Тарасівської, Яблучненської та Ямненської сільрад Охтирського району; Пожнянської сільради Краснопільського району.

2. Ямпільський район (центр — смт Ямпіль) в складі Свеської та Ямпільської селищних Рад, Воздвиженської, Дорошівської, Княжицької, Марчихино-Будської, Микитівської, Орлівської, Степненської, Усоцької та Шатрищенської сільрад Шосткинського району; м. Дружба і Чуйківської сільради Середино-Будського району.


1. Монастириський район (центр — м. Монастириська) в складі м. Монастириська і сільрад Бучацького району: Велеснівської, Вербківської, Висоцької, Вістрянської, Гончарівської, Гориглядівської, Горішньослобідської, Горожанської, Григорівської, Доброводівської, Дубенківської, Завадівської, Задарівської, Ковалівської, Коропецької, Красіївської, Лазарівської, Олешівської, Садівської, Тростянецької, Трудолюбівської, Устє-Зеленської, Червоненської та Чехівської.

2. Тернопільський район (центр — м. Тернопіль) в складі Лозівської сільради Збаразького району; Великоглибочецької, Дубовецької, Ігровицької, Нижньоіванівської, Плотицької та Чистилівської сільрад Зборівського району; Довжанської, Драганівської та Почапинської сільрад Козівського району; Баворівської, Байковецької, Великобірківської, Козівської, Малоходачківської, Скоморохівської, Товстолузької та Чернелево-Руської сільрад Підволочиського району; Буцнівської, Великоберезовицької, Великогаївської, Великолуцької, Йосипівської, Миролюбівської, Мишковицької, Настасівської, Острівської та Петриківської сільрад Теребовлянського району.


1. Борівський район (центр — с. Борова) в складі Андріївської, Борівської, Вищесолоненської, Горохуватської, Першотравневої, Підвисочанської, Підлиманської та Піско-Радьківської сільрад Ізюмського району; Богуславської сільради Куп'янського району.

2. Дворічанський район (центр — смт Дворічна) в складі Дворічанської селищної Ради, Вільшанської, Граківської, Жовтневої, Кутьківської, Миколаївської, Петро-Іванівської, Пісківської, Рідкодубівської, Тавільжанської та Токарівської сільрад Куп'янського району; Кам'янської та Колодязненської сільрад Великобурлуцького району.

3. Дергачівський район (центр — смт Дергачі) в складі Гаврилівської, Дергачівської, Малоданилівської, Пересічнянської та Солоницівської селищних Рад, Проходівської, Русько-Лозівської та Черкасько-Лозівської сільрад Харківського району; Вільшанської селищної Ради Богодухівського району; Козачо-Лопанської, Полівської, Прудянської та Слатинської селищних Рад, Безруківської та Токарівської сільрад Золочівського району.

4. Зачепилівський район (центр — с. Зачепилівка) в складі сільрад Красноградського району: Бердянської, Забаринської, Зачепилівської, Леб'язької, Миколаївської, Малоорчицької, Рунівщинської, Сомівської, Старомажарівської та Чернещинської.

5. Кегичівський район (центр — смт Кегичівка) в складі Кегичівської та Чапаєвської селищних Рад, Андріївської, Красненської, Новопарафіївської та Павлівської сільрад Сахновщинського району; Мажарської сільради Красноградського району; Власівської та Парасковіївської сільрад Нововодолазького району.


1. Верхньорогачицький район (центр — с. Верхній Рогачик) в складі сільрад Великолепетиського району: Верхньорогачицької, Зеленівської, Новознам'янської, Первомаївської, Самійлівської та Ушкальської.

2. Високопільський район (центр — смт Високопілля) в складі Високопільської селищної Ради, Малошестірнянської, Нововознесенської та Новомиколаївської сільрад Нововоронцовського району; Архангельської, Іванівської, Кочубеївської, Новопетрівської, Орлівської та Пригір'ївської сільрад Великоолександрівського району.

3. Каланчацький район (центр — с. Каланчак) в складі Гаврилівської, Каланчацької, Новокиївської та Хорлівської сільрад Скадовського району; Мирненської та Червоночабанської сільрад Чаплинського району.


1. Віньковецький район (центр — смт Віньківці) в складі Віньковецької селищної Ради, Великоолександрівської, Говорівської, Дашковецької, Зорянської, Карачієвецької та Майдано-Олександрівської сільрад Новоушицького району; Женишковецької, Нетечинецької, Охрімовецької та Яснозірської сільрад Деражнянського району; Адамівської, Грим'яцької, Зіньківської та Петрашівської сільрад Ярмолинецького району.

2. Полонський район (центр — м. Полонне) в складі м. Полонне, Понінківської селищної Ради і сільрад Шепетівського району: Бражинецької, Буртинської, Великоберезнянської, Великокаленицької, Великоновоселицької, Котелянської, Котюржинецької, Кустовецької, Малошкарівської, Микулинської, Новолабунської, Онацьковецької та Роговичівської.

3. Старосинявський район (центр — смт Стара Синява) в складі Старосинявської селищної Ради, Адампільської, Залісянської, Заставецької, Івківської, Лисанівської, Новосинявської, Паплинецької, Пилявківської, Пилявської та Сьомаківської сільрад Летичівського району; Бабинської, Мшанецької, Ожарівської, Пасічнянської, Харковецької та Цимбалівської сільрад Старокостянтинівського району.

4. Теофіпольський район (центр — смт Теофіполь) в складі Теофіпольської селищної Ради, Волице-Польової, Карабіївської, Лідихівської, Мануїльської, Новоставцівської, Поляхівської та Човгузівської сільрад Білогірського району; Базалійської селищної Ради, Великолазучинської, Гаврилівської, Гальчинецької, Ільковецької, Михиринецької, Ординецької та Шибенської сільрад Волочиського району.


1. Городищенський район (центр — м. Городище) в складі м. Городище, Валявської, Журавської, Мліївської, Петриківської, Петропавлівської, Старосільської та Хлистунівської сільрад Корсунь-Шевченківського району; Вільшанської селищної Ради, Вербівської, Воронівської, Зеленодібрівської та Товстівської сільрад Звенигородського району; Цвітківської селищної Ради, Будо-Орловецької, Калинівської, Ксаверівської та Орловецької сільрад Смілянського району; В'язівської сільради Шполянського району.

2. Кам'янський район (центр — м. Кам'янка) в складі м. Кам'янка, Баландинської, Вербівської, Грушківської, Жаботинської, Косарської, Лузанівської, Михайлівської, Радиванівської, Райгородської, Ребедайлівської, Ревівської, Телепинської та Юрчиської сільрад Смілянського району; Лубенецької сільради Чигиринського району.

3. Катеринопільський район (центр — смт Катеринопіль) в складі Єрківської та Катеринопільської селищних Рад, Бродецької, Вербовецької, Вікнинської, Гончариської, Кайтанівської, Новоселицької, Пальчиківської, Петраківської, Розсохуватської та Ямпільської сільрад Звенигородського району; Мокрокалигірської селищної Ради, Єлизаветської, Киселівської, Лисичо-Балківської, Потоківської, Ступичненської, Сухокалигірської та Ярошівської сільрад Шполянського району.

4. Монастирищенський район (центр — смт Монастирище) в складі Монастирищенської та Цибулівської селищних Рад, Аврамівської, Бачкуринської, Долинківської, Івахнівської, Княже-Криницької, Копіюватської, Коритнянської, Леськівської, Лукашівської, Новоміської, Тарнавської, Халаїдівської, Чапаєвської та Шабастівської сільрад Христинівського району; Княжиківської та Шарнопільської сільрад Жашківського району.

1. Варвинський район (центр — смт Варва) в складі Варвинської селищної Ради, Брагинцівської, Гнідинської, Дащенківської, Калиновицької, Леляківської, Сіверянської, Остапівської та Світличненської сільрад Срібнянського району; Антонівської та Журавської сільрад Прилуцького району.

2. Корюківський район (центр — м. Корюківка) в складі м. Корюківка, Брецької, Забарівської, Лупасівської, Наумівської, Олександрівської, Охрамієвицької та Тютюнницької сільрад Щорського району; Перелюбської, Прибинської та Шишківської сільрад Семенівського району; Домашлиніської сільради Менського району; Холминської селищної Ради, Жуклянської, Камківської, Козилівської, Олешнянської, Рейментарівської, Рибинської, Савинківської та Сядринської сільрад Сосницького району.

3. Куликівський район (центр — смт Куликівка) в складі Куликівської селищної Ради, Вершино-Муравійської, Виблівської, Горбівської, Грабівської, Дроздівської, Жуківської, Ковчинської, Орлівської, Салтиково-Дівицької та Смолянської сільрад Чернігівського району; Вересоцької, Дрімайлівської, Кладьківської та Хибалівської сільрад Ніжинського району.

4. Талалаївський район (центр — смт Талалаївка) в складі Талалаївської селищної Ради, Березівської, Болотницької, Лавірківської, Сильченківської, Скороходівської, Української, Чернецької та Юрківцівської сільрад Срібнянського району; Корінецької, Красноколядинської та Рябухівської сільрад Бахмацького району.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ, 8 грудня 1966 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).