Ухвала Тернопільської міської ради від 09.04.1993

Матеріал з Вікіджерел
Ухвала Тернопільської міської ради від 9 квітня 1993 року Про великий герб та хоругву /прапор/ міста Тернополя.
Тернопільська міська рада
1993


ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ
ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОГО СКЛИКАННЯ
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ
У Х В А Л А

від 9 квітня 1993 року

Про великий герб та хоругву
/прапор/ міста Тернополя.

Міська Рада народних депутатів

У Х В А Л И Л А:

1. Затвердити великий герб міста в такому вигляді:

Малий герб обрамлений вікном з декоративного орнаменту золотистого кольору. В верхній центральній частині орнаменту розміщений золотий тризуб. В нижній частині стрічка голубого кольору з написом "Тернопіль".

Кольорове та графічне зображення додаються.

2. Затвердити хоругву /прапор/ міста в такому вигляді:

Прямокутне полотнище, яке складається з трьох горизонтально розташованих кольорових смуг: верхньої-синього кольору, яка становить чверть ширини хоругви, середньої - білого кольору, яка становить половину ширини хоругви і нижньої - жовтого кольору, яка становить чверть ширини хоругви.

На смузі білого кольору в центрі зображений великий герб міста. Відношення ширини хоругви /прапора/ до його довжини - 3:2.

Кольорове зображення додається.

Голова міської Ради
народних депутатів

В.НЕГОДА

Д.ЧЕПІЛЬ
В.КАШИЦЬКИЙ
С.ДОБРІКОВА

Джерела[ред.]


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).