Ухвала Тернопільської міської ради від 09.04.1993

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ухвала Тернопільської міської ради від 9 квітня 1993 року Про великий герб та хоругву /прапор/ міста Тернополя. (1993
Тернопільська міська рада
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI


ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ
ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОГО СКЛИКАННЯ
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ
У Х В А Л А

від 9 квітня 1993 року

Про великий герб та хоругву
/прапор/ міста Тернополя.

Міська Рада народних депутатів

У Х В А Л И Л А:

1. Затвердити великий герб міста в такому вигляді:

Малий герб обрамлений вікном з декоративного орнаменту золотистого кольору. В верхній центральній частині орнаменту розміщений золотий тризуб. В нижній частині стрічка голубого кольору з написом "Тернопіль".

Кольорове та графічне зображення додаються.

2. Затвердити хоругву /прапор/ міста в такому вигляді:

Прямокутне полотнище, яке складається з трьох горизонтально розташованих кольорових смуг: верхньої-синього кольору, яка становить чверть ширини хоругви, середньої - білого кольору, яка становить половину ширини хоругви і нижньої - жовтого кольору, яка становить чверть ширини хоругви.

На смузі білого кольору в центрі зображений великий герб міста. Відношення ширини хоругви /прапора/ до його довжини - 3:2.

Кольорове зображення додається.

Голова міської Ради
народних депутатів

В.НЕГОДА

Д.ЧЕПІЛЬ
В.КАШИЦЬКИЙ
С.ДОБРІКОВА

Джерела[ред.]


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).