Файл:Bukovsky Soviet Archives 0561 ideology pb84-1.out.pdf

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Посилання на сторінку індексу
Перейти на сторінку


Повна роздільність(1275 × 1650 пікселів, розмір файлу: 243 КБ, MIME-тип: application/pdf, 6 сторінок)

Цей файл з Вікісховища і може використовуватися в інших проектах. Далі наведена інформація з його сторінки опису.

Опис файлу

Опис
Русский : (О восстановлении Молотова в рядах КПСС). Обмен мнениями на заседании Политбюро ЦК, протокол от 12.07.84. Обсуждены также вопросы о восстановлении в партии Маленкова, Кагановича, о деятельности Хрущева, Сталина.
Українська: (Про відновлення Молотова в лавах КПРС). Обмін думками на засіданні Політбюро ЦК КПРС, протокол від 12.07.84. Обговорювались також питання про відновлення в партії Маленкова, Кагановича, про діяльність Хрущова, Сталіна.
Час створення
Джерело
Soviet Archives collected by Vladimir Bukovsky.png
English: Document from Soviet Archives collected by Vladimir Bukovsky, prepared for electronic publishing by Julia Zaks and Leonid Chernikhov.
Русский : Документ из Советского Архива собранного Владимиром Буковским. Составители Юлия Закс и Леонид Чернихов.
Українська: Документ з Радянського Архіву зібраного Володимиром Буковським. Упорядники Юлія Закс та Леонід Черніхов.
Автор Стенограма засідання Політбюро ЦК КПРС

Ліцензування

Public domain
Ця робота не є об'єктом авторського права відповідно до частини четвертої статті 1259 Цивільного кодексу Російської федерації № 230-ФЗ від 18 грудня 2006 року.

Не є об'єктами авторського права:

  • офіційні документи державних органів і органів місцевого самоуправління муніципальних утворень, в тому числі закони, інші нормативні акти, судові рішення, інші матеріали законодавчого, адміністративного та судового характеру, офіційні документи міжнародних організацій, а також їх офіційні переклади;
  • державні символи і знаки (прапори, герби, ордени, грошові знаки і тому подібне), а також символи і знаки муніципальних утворень;
  • твори народної творчості (фольклор), що не мають конкретних авторів;
  • повідомлення про події і факти, що мають виключно інформаційний характер (щоденні новини, телевізійні програми, розклад руху транспортних засобів і тому подібне).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Коментар – Цей шаблон може бути застосованим до офіційних документів, державних символів та знаків Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки та Союзу Радянських Соціалістичних Республік (союзного рівня[1]).

Попередження – Цей шаблон не повинен застосовуватись до проектів офіційних документів, пропозицій офіційних символів та знаків, які можуть охоронятись авторським правом.

Попередження – Цей російський офіційний документ, державний символ або знак (в основному поштові марки, монети і банкноти) можуть включати один або більше елементів, що можуть охоронятись авторським правом у випадку розділення із цим документом, символом або знаком. У таких випадках, ця робота не є об'єктом авторського права, у зворотніх є цілковито але, у той же час, вилучення окремого фрагменту з цієї роботи може бути порушенням авторського права. Наприклад, найменування і назва країни повинні бути збережені на поштових марках.


  1. Офіційні документи, державні символи та знаки 14 інших радянських республік є об'єктами права їх правонаступників. Див. відповідні позначки ліцензій.

Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний20:53, 14 жовтня 2016Мініатюра для версії від 20:53, 14 жовтня 20161275 × 1650, 6 сторінок (243 КБ)Artem.komisarenkoUser created page with UploadWizard

Метадані