Файл:Bukovsky Soviet Archives 1056 CT1061 num38.pdf

Вміст сторінки не підтримується іншими мовами.
Матеріал з Вікіджерел
Посилання на сторінку індексу
Перейти на сторінку
наступна сторінка →
наступна сторінка →
наступна сторінка →

Повна роздільність(1275 × 1650 пікселів, розмір файлу: 402 КБ, MIME-тип: application/pdf, 9 сторінок)

Цей файл з Вікісховища і може використовуватися в інших проєктах. Далі наведена інформація з його сторінки опису.

Опис файлу

Опис
Русский: Записка Комитета партконтроля и Отдела административных органов ЦК о бывшем начальнике 2 управления НКВД Федотове. (К заседанию Секретариата ЦК КПСС). О созданных в 1941—49 годах в Хабаровском крае ложной советской погранзаставы и „Манчжурском пограничном полицейском посте“ — т. наз. „мельница“; использовалась для „проверки“ и уничтожения людей.
Українська: Записка Комітета партконтроля та Відділа адміністративних органів ЦК про колишнього керівника 2 управління НКВС Федотова. (До засідання Секретаріату ЦК КПРС). Про створені в 1941—49 роках в Хабарівському краю фальшиву радянську прикордонну заставу та „Маньчжурський прикордонний поліцейський піст“ — т. зв. „млин“; використовувалась для „перевірки“ та знищення людей.
Час створення
Джерело
English: Document from Soviet Archives collected by Vladimir Bukovsky, prepared for electronic publishing by Julia Zaks and Leonid Chernikhov.
Русский: Документ из Советского Архива собранного Владимиром Буковским. Составители Юлия Закс и Леонид Чернихов.
Українська: Документ з Радянського Архіву зібраного Володимиром Буковським. Упорядники Юлія Закс та Леонід Черніхов.
Автор Без автора. Архівний документ

Ліцензування

Public domain
Ця робота не є об'єктом авторського права відповідно до частини четвертої статті 1259 Цивільного кодексу Російської федерації № 230-ФЗ від 18 грудня 2006 року.

Не є об'єктами авторського права:

  • офіційні документи державних органів і органів місцевого самоуправління муніципальних утворень, в тому числі закони, інші нормативні акти, судові рішення, інші матеріали законодавчого, адміністративного та судового характеру, офіційні документи міжнародних організацій, а також їх офіційні переклади;
  • державні символи і знаки (прапори, герби, ордени, грошові знаки і тому подібне), а також символи і знаки муніципальних утворень;
  • твори народної творчості (фольклор), що не мають конкретних авторів;
  • повідомлення про події і факти, що мають виключно інформаційний характер (щоденні новини, телевізійні програми, розклад руху транспортних засобів і тому подібне).

Коментар – Цей шаблон може бути застосованим до офіційних документів, державних символів та знаків Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки та Союзу Радянських Соціалістичних Республік (союзного рівня[1]).

Попередження – Цей шаблон не повинен застосовуватись до проектів офіційних документів, пропозицій офіційних символів та знаків, які можуть охоронятись авторським правом.

Попередження – Цей російський офіційний документ, державний символ або знак (в основному поштові марки, монети і банкноти) можуть включати один або більше елементів, що можуть охоронятись авторським правом у випадку розділення із цим документом, символом або знаком. У таких випадках, ця робота не є об'єктом авторського права, у протилежних є цілковито але, у той же час, вилучення окремого фрагменту з цієї роботи може бути порушенням авторського права. Наприклад, найменування і назва країни повинні бути збережені на поштових марках.


  1. Офіційні документи, державні символи та знаки 14 інших радянських республік є об'єктами права їх правонаступників. Див. відповідні позначки ліцензій.

Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

411 720 байт

1650 піксель

1275 піксель

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний15:42, 15 жовтня 2016Мініатюра для версії від 15:42, 15 жовтня 20161275 × 1650, 9 сторінок (402 КБ)Artem.komisarenkoUser created page with UploadWizard

Метадані