Архіви/ЦДАВО

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви
Центральний державний архів вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України)
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
http://tsdavo.gov.ua/

Фонди[ред.]

Назва Початок Кінець Справ
1 Верховна Рада України, мм. Харків, Київ 1917 2009 59604
2 Кабінет Міністрів України, мм. Харків, Київ 1918 2002 78477
3 Постійне представництво Ради Міністрів УРСР при Раді Міністрів СРСР Москва 1921 1980 8898
4 Управління уповноваженого Народного комісаріату Закордонних справ СРСР в Україні, м. Харків 1919 1925 1670
5 Народний комісаріат внутрішніх справ Української СРР, м. Київ 1919 1933 8369
6 Головне управління міліції Української СРР, м. Київ 1919 1933 2581
7 Вищий арбітражний суд України, м. Київ 1931 2016 1644
8 Міністерство юстиції України, м. Київ 1919 1999 32583
9 Міністерство народного господарства Української Народної Республіки, мм. Київ, Кам'янець-Подільський; Тарнів (Польща) 1919 1922 769
10 Військово-транспортний окружний трибунал Південного округу шляхів сполучення, м. Харків 1922 1923 616
12 Особлива колегія вищого контролю (ОКВК) із земельних суперечок при Народному комісаріаті земельних справ УСРР, м. Харків 1922 1928 634
14 Головне архівне управління України 1918 2000 9532
16 Уповноважений представник Народного комісаріату освіти УСРР у Німеччині, м. Берлін 1921 1930 313
17 Всеукраїнська центральна комісія з боротьби із дезертирством при Командуючому всіма збройними силами України, м. Харків 1920 1921 414
19 Українська філія Інституту підвищення кваліфікації інженерно-технічного персоналу при ВРНГ УСРР, м. Харків 1928 1930 32
20 Центральна рада захисту дітей при РНК УСРР, м. Харків 1920 1922 39
22 Вища арбітражна комісія при Українській Економічній Нараді, м. Харків 1923 1931 141
23 Український науково-дослідний інститут рослинництва при Управлінні науковими установами Народного комісаріату освіти УСРР, м. Харків 1929 1931 5
24 Верховний суд України, Харків Київ 1920 1993 32869
25 Національний науковий центр "Інститут механізації і електрифікації сільського господарства" (ННЦ "ІМЕСГ") Київської обл., Васильківського р-ну, смт Глеваха 1931 2001 2848
26 Державний комітет України по житлово-комунальному господарству, м. Київ 1928 1997 9681
27 Державний агропромисловий Комітет Української РСР (Держагропром), м. Київ 1919 1991 67402
28 Верховний революційний трибунал при ВУЦВК, мм. Київ, Чернігів, Харків 1919 1919 116
29 Український генетико-селекційний інститут (УГСІ), мм. Харків, Одеса 1929 1930 4
30 Міністерство фінансів України, м. Київ 1918 2001 70706
32 Управління лісової промисловості України при Головному управлінні палива Української ради народного господарства (Укрліском), м.Київ 1920 1923 2311
33 Український державний лісогосподарський трест (Укрдержліс), м. Харків 1922 1932 2671
34 Вища рада народного господарства УСРР (ВРНГ УСРР), м. Харків 1918 1933 48312
35 Національний банк України, м. Київ 1921 1992 8788
36 Рада з'їздів промисловості, торгівлі і транспорту УСРР, м. Харків 1922 1927 1053
37 Всеукраїнська рада з'їздів біржової торгівлі Народного комісаріату внутрішньої торгівлі УСРР, м. Харків 1923 1926 780
38 Управління підсобними підприємствами Донецького державного кам'яновугільного тресту (УПП Донвугілля), м. Харків 1923 1930 730
39 Південно-рудний трест при ВРНГ УСРР (ПРТ), м. Харків 1920 1931 2074
40 Український трест сільськогосподарського машинобудування Всесоюзного об'єднання сільськогосподарського машинобудування (Укртрестсільмаш), м. Харків 1922 1933 6985
41 Промислове товариство на паях "Коксобензол", м. Харків. 1916 1930 2934
43 Всеукраїнський заочний інститут політехнічної освіти дорослих (ВЗІПОД), м. Харків 1931 1934 46
44 Об'єднання державних спиртових заводів України (Укрспиртотрест) при Українській Раді народного господарства, м. Харків 1920 1931 706
45 Українська республіканська рада з управління курортами профспілок, м. Київ 1920 1982 2548
46 Об'єднання найбільшої маслоробної промисловості України при ВРНГ УСРР, м. Харків 1921 1932 575
47 Українська державна комісійно-посередницька контора Комісії по врегулюванню внутрішньої торгівлі при Українській економічній нараді (Укрдержпосередник) м. Харків 1923 1924 109
48 Український районний нафтовий комітет (Укррайнафта), м. Харків 1920 1929 540
49 Українська контора об'єднаної кишкової промисловості по заготівлі, обробці, закупівлі і реалізації кишкофабрикатів при Головній кишковій конторі з експорту і імпорту Наркомзовнішторгу СРСР (Українська контора Кишкопромторгу), м. Харків 1924 1927 276
50 Всеукраїнська контора банку довгострокового кредитування промисловості і електрогосподарства (Промбанк), м. Харків 1922 1933 4630
51 Всеукраїнське торгово-промислове акціонерне товариство (Всеукрторгпром), м. Харків 1922 1924 1145
52 Експортне пайове товариство "Утильсировина", м. Харків. 1922 1924 239
53 Акціонерне товариство торгівлі папером, друкарськими та канцелярськими товарами (Укрпостачвидав, Укрпостачвидавдрук), м. Харків 1925 1927 52
56 Всеукраїнське торговельно-промислове акціонерне товариство "Сприяння", м. Харків 1922 1929 1026
57 Всеукраїнське пайове товариство роздрібної торгівлі "Ларьок" (Ліквідком товариства "Ларьок") Харків 1922 1929 1261
60 Українське бюро з обслуговування іноземців при Народному Комісаріаті закордонних справ УРСР (Укрбюроін), м. Харків 1922 1922 28
61 Перше українське пайове товариство "Вантаження", м. Харків 1922 1928 1503
62 Акціонерне товариство торгівлі машинами, знаряддям та технічними засобами для сільського господарства в Україні "Cелотехніка" Наркомзему та ВРНГ УСРР, м. Харків 1922 1924 816
63 Південне управління соляної промисловості (Південосіль), м. Харків 1920 1930 275
66 1921–1922, 1926 Українська Академія наук, м. Київ 1921 1922 2
67 Українське радянське посольство в Польщі, м. Варшава 1920 1922 53
68 Відділ постачання робітників Донецького басейну при Особливій продовольчій комісії постачання Червоної армії Південно-Західного фронту (Продонбас), м. Харків 1919 1919 241
70 Акціонерне товариство відбудови і зміцнення сільського господарства України "Село-Допомога", м. Харків 1922 1923 179
71 Українське відділення Російсько-Австрійського торгово-промислового акціонерного товариства (Росавсторг), м. Харків 1924 1928 348
72 Українське державне акціонерне товариство постачання промисловості та будівництва при ВРНГ УСРР (Укрпостач), м. Харків. 1922 1930 868
74 Московське торговельне відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі (Московське відділення ВАКТТ), м. Москва 1928 1930 92
75 Ленінградське відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі (Ленінградське відділення ВАКТТ), м. Ленінград 1923 1929 73
77 Всеукраїнське пайове торговельне товариство "Укрторг", м. Харків 1922 1923 650
78 Український відділ Московського державного машинобудівельного треста, м. Харків. 1924 1929 234
79 Управління військово-гідротехнічних робіт України і Криму (Гідроупр), м. Харків. 1922 1925 354
80 Професійний уповноважений Всесоюзної профспілки робітників і службовців хімічної промисловості при Харківському окружному пробірному управлінні, м. Харків. 1922 1925 27
81 Українська контора Головного управління постачання легкої промисловості при Міністерстві легкої промисловості СРСР, м. Київ. 1944 1948 178
83 Верховний касаційний трибунал при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті, м. Харків 1920 1922 595
84 Українське землевпорядне управління Народного комісаріату земельних справ УСРР (УКЗУ), м. Харків 1931 1934 293
85 Українська контора Всесоюзного державного епізоотичного тресту Народного комісаріату земельних справ УСРР (Укрконтора "ВЕТ") м. Харків 1932 1932 40
86 Українська тарифна рада при Українській економічній нараді, м. Харків 1921 1922 37
87 Український науково-дослідний інститут кадрів соціалістичного сільського господарства при Народному комісаріаті земельних справ УСРР, м. Харків 1930 1934 349
90 Всеукраїнське агрономічне товариство при Народному комісаріаті земельних справ УСРР, м. Харків 1920 1925 77
91 Всеукраїнське побірне управління, м. Харків 1922 1927 27
92 Ревізійна комісія тресту "Укрм'ясохолодобійня" при Народному комісаріаті внутрішньої торгівлі УСРР, м. Харків 1924 1926 48
98 Центральна ліквідаційна комісія в справах управління лісової промисловості України і губернських паливних управлінь при Головному управлінні палива УСРР, м. Київ 1922 1923 29
100 Полтавський волосний громадський комітет, м. Полтава. 1917 1917 13
102 Спілка представників металургійної та металообробної промисловості, м. Харків. 1917 1919 20
103 Центральна міжвідомча комісія з надання дозволу на вивезення майна за кордон при Народному комісаріаті закордонних справ УСРР, м. Харків. 1921 1922 75
104 Об'єднана ревізійна комісія Народного комісаріату внутрішньої торгівлі УСРР по Українському борошномельному тресту і тресту "Укрм'ясохолодобійня" (Ревкомісія Укрмут та Укрм'ясохолодобійня), м. Харків 1925 0 23
105 Всеукраїнська промислово-транспортна експедиційна контора (Промтранс) Української ради народного господарства УСРР, м. Харків 1922 1924 77
106 Південний металургійний трест (Південсталь) Вищої ради народного господарства СРСР, м. Харків 1921 1932 3190
107 Управління уповноваженого Української ради народного господарства на Правобережній Україні, м. Київ 1921 1921 122
108 Управління з розвідування державних шосе Правобережної України при Комітеті державних споруд Ради народного господарства України, м. Одеса 1918 1919 24
109 Надзвичайна комісія з технічного постачання Донбасу при Управлінні надзвичайного уповноваженого Ради Робітничо-селянської оборони з постачання Червоної Армії та Флоту в Україні та Криму, м. Харків 1920 1921 7
111 Об'єднана ревізійна комісія Народного комісаріату торгівлі УСРР по Українському хлібозаготівельному та борошномельному тресту "Укрхліб" і Українському тресту м'ясної промисловості "Укрм'ясотрест", м. Харків 1926 1927 81
112 Український комітет торгівлі при Народному Комісаріаті торгівлі УСРР, м. Харків 1931 1932 349
117 Ізюмська повітова державна варта, м. Ізюм Харківської губернії 1918 1918 36
118 Українське гірниче управління (Укргірупр) Вищої ради народного господарства УСРР, м. Харків 1921 1924 552
119 Кунянська волосна земельна управа, м. Куна, Гайсинського повіту, Подільської губернії. 1919 0 9
121 Немирівська волосна земельна управа, м. Немирів Немирівської волості Брацлавського повіту Подільської губернії. 1919 1919 12
123 Бюро преси при Державній плановій комісії УСРР, м. Харків 1933 1934 62
125 Центральне українське відділення Всеросійської ради постачання залізничників (Центральне українське відділення "Цукпродшлях"), м. Харків 1919 1921 1047
129 Всеукраїнська монтажно-технічна контора Державного акціонерного товариства з устаткування борошномельних млинів, елеваторів, олійних, крохмальних, хлібопекарських та інших заводів харчосмакової промисловості ВРНГ СРСР, (ВУК "Млинбуд") м. Харків 1922 1930 781
130 Всеукраїнське бюро ради синдикатів, м. Харків 1926 1930 198
131 Відділення господарсько-заготівельного об'єднання міліції УСРР (Укрзаготгосп), м. Харків 1925 1929 49
132 Українське бюро Всеросійського об'єднання із заготівлі, закупівлі, продажу та товарообміну металобрухту (Укрбюро Металоторгу), м. Харків 1922 1923 114
133 Бюро державних будівельних контор України при Українській раді народного господарства (Бюро Укрдержбуд), м. Харків 1922 1926 516
134 Управління цементної промисловості Півдня Росії (Південцемент), м. Харків 1920 1920 1
135 Харківське відділення Всесоюзного державного тресту гумової промисловості (Харківське відділення Гумотресту), м. Харків 1922 1932 263
136 Український державний трест основної хімічної промисловості (Укрхімтрест) Вищої ради народного господарства СРСР, м. Харків 1921 1931 2172
137 Українське Лівобережне відділення Російського акціонерного будівельного товариства "Стандарт", м. Харків 1923 1927 76
138 Південний машинобудівний трест Всесоюзного об'єднання машинобудівної та металообробної промисловості (Південмаштрест, ПМТ Машинооб'єднання СРСР) м.Харків 1922 1933 7728
139 Правління тютюнового тресту в Україні (Тютюнтрест України) Української ради народного господарства, м. Харків. 1920 1930 999
140 Всеукраїнське бюро обліку та розподілу технічних сил при Українській раді народного господарства (ВСЕУКРБЮРООБЛІК), м. Харків 1920 1921 228
141 Всеукраїнська контора Всесоюзного державного тютюнового синдикату, м. Харків 1925 1930 170
142 Український державний трест масового виробництва металовиробів Вищої ради народного господарства УСРР (Укртремас), м. Харків 1928 1930 187
143 Трест заводів металообробної промисловості (Металотрест) Вищої ради народного господарства УРСР, м. Харків 1924 1930 229
144 Державне республіканське об'єднання металообробної промисловості України (Укрметал) ВРНГ УСРР, м. Харків 1930 1931 933
145 Новобахмутський сільський староста с. Новобахмутівка Скотоватської волості Бахмутського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 5
146 Українська контора Всесоюзного державного об'єднання союзних трестів м'ясного скотарства (Українська контора "Союзскотароб'єднання"), м. Харків 1930 1933 605
149 Український трест з організації та обслуговування капітального будівництва системи колгоспів та радгоспів Народного комісаріату земельних справ УРСР (Укрсільгосбуд), м Харків 1930 1933 761
150 Всеукраїнська контора Всесоюзного об'єднання із заготівлі вторинної сировини і нових видів експортних товарів Народного комісаріату зовнішньої торгівлі УСРР (Всеукраїнська контора Союззаготекспорту) Харків 1932 1933 108
151 Всеукраїнська контора Всеросійського Комерційного банку зовнішньої торгівлі СРСР, м. Харків 1924 1928 935
152 Всеукраїнська контора Всесоюзного тресту з переробки, заготівлі та збуту продуктів з овечого і козиного молока (Бринзотрест), м. Харків 1932 1932 21
153 Україно-Кримський союз зернових господарств Державного об'єднання зернових радянських господарств Народного комісаріату земельних справ СРСР, м. Харків (Україно-Кримський союззернотрест) 1929 1933 704
155 Українське бюро Інституту державних бухгалтерів-експертів при Народному комісаріаті робітничо-селянської інспекції УСРР (Укрбюро ІДБЕ), м. Харків 1926 1930 196
156 Правління Української державної торгівлі медичним майном при Народному комісаріаті охорони здоров'я УСРР (Укрдержмедторг), м. Харків 1922 1924 178
157 Всеукраїнська контора Всесоюзного змішаного акціонерного товариства "Хлібобуд" (Всеукраїнська контора "Хлібобуду"), м. Харків 1930 1932 386
158 Український молочний трест Народного комісаріату земельних справ УСРР (Укрмолокотрест), м. Харків 1929 1932 1715
160 Всеукраїнська контора Всесоюзного молочного об'єднання Народного комісаріату постачання СРСР (Укрсоюзмолоко), м. Харків 1932 1932 57
163 Торговельно-промисловий синдикат Української поліграфічної промисловості Української ради народного господарства (Укрполіграфсиндикат), м. Харків 1922 1923 289
164 Головне управління металевої промисловості в Україні Української ради народного господарства (Головметукр), м. Харків 1921 1923 323
165 Київська повітова земельна управа, м.Київ 1917 1917 109
166 Міністерство народної освіти УРСР України 1918 2003 41700
168 Кооперативне видавництво "Пролетарій", м. Харків 1922 1930 417
169 Видавництво "Всеукраїнський пролетарій" — орган ЦК КП(б) у і Всеукраїнської ради професійних спілок, м. Харків 1926 1930 511
170 Видавництво ЦК КП(Б)У "Комуніст", м. Харків 1922 1932 713
172 Видавництво газети "Український економіст" — орган Української економічної наради, м. Харків 1923 1928 741
173 Московське відділення кооперативного видавництва "Пролетарій" 1926 1930 24
174 Всеукраїнське робітничо-кооперативне видавництво "Український робітник" при Всеукраїнській раді професійних спілок, м. Харків 1924 1935 2429
175 Українське управління курсового навчання при Уповноваженому Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при Раді Народних Комісарів УСРР, м. Харків 1923 1933 177
176 Видавництво журналу "Шляхи індустріалізації" при Українській економічний нараді 1929 1933 212
177 Всеукраїнське державне видавництво при Народному комісаріаті освіти УРСР (Держвидав України ДВУ), м. Харків 1919 1934 8502
178 Видавництво "Путь просвещения" — орган Народного комісаріату освіти УРСР, м. Харків 1920 1925 206
179 Видавництво "Молодой рабочий" ЦК ЛКСМУ, Харків 1924 1924 22
182 Агітаційно-інструкторські поїзди ім. В.І.Леніна, ім. І.В.Сталіна, ім. III Інтернаціоналу, "Червона Україна" при ВУЦВК і Реввійськраді Південно-Західного фронту (об'єднаний фонд) 1920 1921 74
183 Південний районний комітет з регулювання перевезень, м. Харків 1919 1934 2940
184 Державні органи авіаційного транспорту України (об'єднаний фонд) 1923 2005 5782
185 Управління уповноваженого Народного комісаріату пошт та телеграфів РРФСР в Україні (Уповнаркомпошт) РСФСР вУкраїні/ м. Харків 1920 1954 2313
186 Українське управління місцевого транспорту (Укрумт) при Народному комісаріаті шляхів сполучення РРФСР, м. Харків 1919 1928 1966
187 Український державний дорожно-мостовий будівельний трест (Укрдорбудтрест) Головного управління шосейних і ґрунтовних доріг та автомобільного транспорту при Раді Народних Комісарів УСРР, м. Харків 1930 1932 630
188 Українське автотранспортне торгово-промислове акціонерне товариство (Укравтопромторг), м. Харків 1924 1930 901
189 Ліквідаційна комісія у справах об'єднаного на Україні товариства відповідальної роботи, м. Харків 1927 1930 144
190 Український державний автомобільний трест (Укравтотрест) Головного управління шосейних та грунтових доріг і автомобільного транспорту при Раді Народних Комісарів УСРР — (Головдорупру при РНК УСРР), м. Харків 1929 1930 149
191 Тимчасове бюро управління хіміко-фармацевтичними заводами республіканської важкої промисловості (Укрхімфармбюро), м. Харків 1932 1933 65
193 Торговий відділ Харківського відділення Постійної промислово-показової виставки Вищої ради народного господарства СРСР (Торгпредбюро), м. Харків 1924 1925 187
194 Редакція журналу "Червоне село" при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Харків 1926 0 7
195 Всеукраїнське виробниче кооперативне об'єднання політемігрантів України "Дністр", м. Харків 1928 1929 3
196 Смолдирівський волосний земельний комітет, с.Смолдирівка, Новгорад-Волинського повіту, Волинської губернії 1918 0 2
200 Українське пайове товариство народного харчування (Укрнархарч), м. Харків 1925 1928 4
201 Всеукраїнська контора збутового управління Всесоюзного об'єднання текстильної промисловості (Всеукраїнська контора Текстильторгу), м. Харків 1925 1930 137
202 Управління особоуповноваженого Народного комісаріату земельних справ РРФСР при Народному комісаріаті земельних справ УСРР та Харківського базового пункту з пересування переселенців, м. Харків 1923 1924 20
203 Меджибізька волосна народна управа м. Меджибіж Меджибізької волості Летичівського повіту Подільської губернії 1919 1919 8
204 Всеукраїнська спілка робітничих споживчих кооперативів (Укробсекція), м. Харків 1920 1920 33
205 Південне управління Всеросійського господарського центру робітничої кооперації (Південне управління Центросекції), м. Харків 1919 1920 194
206 Харківське управління Всеросійської центральної спілки споживчих товариств (Харківське управління Центроспілка), м. Харків 1918 1920 1016
209 Головне управління з переробки продуктів сільськогосподарської промисловості України при Української раді народного господарства (Укрсільпром), м. Харків 1921 1922 262
210 Центральна комісія щетино-щіткової та волосяної промисловості при Бюро з відновлювання промисловості в Україні (Центрощетина), м. Харків 1920 0 8
211 Головне управління дротово-цвяхових заводів в Україні Української ради народного господарства (Укрголовцвях), м. Харків 1921 1921 31
213 Головний торф'яний комітет (Укрголовторф) при Раді народного господарства України, м. Київ 1919 1925 887
214 Видавництво газети "Комуніст" орган ЦК КП(б) У, м. Харків 1927 1927 10
215 Любашівська сільська земельна комісія, с. Любашівка Посухівської волості Уманського повіту Київської губернії 1918 0 1
216 Українське кооперативне страхове товариство (Коопстрах), м. Харків 1922 1930 878
217 Бюро Всеукраїнської спілки кустарно-промислової кооперації, м. Харків 1921 1924 710
218 Центральний комітет робітничого фонду при Всеукраїнській кооперативній спілці, м. Харків 1922 1926 1374
222 Українське центральне управління постачання робітників залізничного і водного транспорту України і Криму при Всеукраїнській кооперативній спілці, м. Харків 1920 1933 2167
225 Уповноважений Українського управління у справах кустарної і дрібної промисловості та промислової кооперації Правобережної України (Уповноважений Укркустпрому), м. Київ 1921 1921 23
226 Кузьминська волосна земельна управа, с. Кузьмино-Гребля, Кузьминської волості, Уманського повіту, Київської губернії 1919 1919 3
227 Всеукраїнське товариство допомоги жертвам інтервенції, м. Харків 1924 1925 134
257 Всеукраїнська центральна комісія незаможних селян (ВЦКНС) при відділі КНС Наркомату внутрішніх справ УРСР, м. Харків 1920 1933 1307
258 Ліквідаційна комісія Всеукраїнської комісії по боротьбі з наслідками голоду, м. Харків 1921 1923 358
261 Уповноважене представництво УСРР при всіх закордонних установах допомоги голодуючим при Центральній комісії допомоги населенню, потерпілому від неврожаю, м. Харків 1922 1923 411
262 Шефсько-податкова комісія при Український раді народного господарства, м. Харків 1923 0 10
263 Головна контора управління торговельної організації при Донецькій губекономнараді (Донбасторг) 1923 0 41
264 Всеукраїнське правління товариства "Друзі Дітей" при ВУЦВК, м. Харків 1924 1932 599
265 Всеукраїнська державна лісоекспортна контора уповноваженого Народного комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР при РНК УСРР (Експортліс), м. Харків 1928 1935 234
267 Новгород-Сіверський повітовий земельний комітет, м. Новгород-Сіверський, Чернігівської губернії 1917 1918 4
269 Державна варта Української держави, м. Гришино, Бахмутського повіту, Катеринославської губернії 1917 1919 3
270 Заготівельно-постачальне виробниче підприємство товариства сприяння розвитку автомоторного транспорту, тракторної і дорожньої справи УСРР (Укрпостачавтодор), м. Харків 1927 1935 226
271 Головний кооперативний комітет при РНК УСРР, м. Харків 1921 1931 974
273 Всеукраїнська комісія з організації святкування 20-ї річниці революції 1905 року при ВУЦВК, м. Харків 1925 1926 12
281 Всеукраїнська спілка рибацьких колгоспів при Наркомземі УСРР (Укррибакколгоспцентр), м. Харків 1924 1931 714
282 Всеукраїнське товариство сприяння "Юному Спартаку" при ВУЦВК, м. Харків 1924 0 38
283 Центральна комісія допомоги дітям при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті, м. Харків 1922 1932 1023
284 Тимчасова комісія закордонної допомоги дітям при Всеукраїнському Центральному Виконавчому комітеті, м. Харків 1923 1924 10
286 Всеукраїнська комісія з увічнення пам'яті В.І. Леніна при ВУЦВК, м. Харків 1924 1927 11
288 Генеральна прокуратура України, м. Київ 1936 2000 30281
289 Правління Українського акціонерного товариства торгівлі сільськогосподарськими машинами і знаряддям "Плугатар" в Україні, м. Харків 1927 1928 85
290 Організаційне бюро по відбудуванню сільськогосподарської кооперації в Україні, м. Харків 1921 1930 6272
291 Українська спілка насінницької кооперації (Укрнасінспілка), м. Харків 1922 1930 418
292 Українське кооперативне книговидавниче й книготорговельне товариство, (Книгоспілка), м. Харків 1922 1924 130
294 Полтавська волосна народна управа, м. Полтава, Полтавського повіту, Полтавської губернії 1917 1919 83
295 Ленінградське представництво Всеукраїнського кооперативного товариства зі збуту та експорту продуктів птахівництва (Ленінградське представництво "Кооптах"), м. Ленінград 1925 1930 34
296 Всеукраїнська спілка споживчих кооперативних організацій (Вукоопспілка), м. Харків 1920 1991 25496
298 Всеукраїнська центральна секція робітничої кооперації при Вукоопспілці (Уцеробсекція), Харків 1925 1931 2949
299 Центральне українське бюро Комісії Ради Праці і Оборони при Раді Народних Комісарів УСРР з обліку і реалізації державних фондів при уповноваженому Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР при РНК УСРР, м. Харків 1922 1923 21
301 Клюсово-Зачепилівська волосна продовольча управа, поштова контора Нові Санжари, Клюсово-Зачепиліської волості Кобеляцького повіту Полтавської губернії 1917 1917 1
302 Клюсово-Зачепилівська волосна земська управа, поштова контора Нові Санжари, Клюсово-Зачепилівської волості Кобеляцького повіту Полтавської губернії 1917 1917 2
303 Ленінградське представництво Всеукраїнської центральної секції робітничої кооперації при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій, м. Ленінград 1927 1930 65
304 Проскурівська повітова народна управа, м. Проскурів Подільської губернії 1919 1920 4
308 Всеукраїнське кооперативне товариство зі збуту та експорту продуктів птахівництва (Коопптах), м. Харків 1924 1932 1753
309 Правобережна контора Всеукраїнської спілки кустарно-промислової кооперації (Правобережна контора Українкустарспілки), м. Київ 1922 1924 133
310 Український трест промислово-технічних культур Народного комісаріату земельних справ УСРР (Укрпромтехкультур), м. Харків 1930 1930 141
311 Українське представництво Всеросійської спілки сільськогосподарської кооперації (Українське представництво Сільспілки), м. Харків 1922 1930 953
312 Всеукраїнська спілка бурякової кооперації (Укрбурякоспілка), м. Харків 1926 1931 1084
313 Філіал Центральної Української сільськогосподарської спілки "Централ", м. Харків 1919 1920 263
314 Московське представництво-контора і яйцевий склад — Всеукраїнського кооперативного товариства зі збуту і експорту продуктів птахівництва (Московське представництво "Кооптах"), м. Москва 1924 1930 155
315 Московський філіал Всеукраїнського робітничо-кооперативного видавництва "Український робітник", м. Москва 1925 1928 3
316 Видавництво Української Економічної Наради "Економіст", м. Харків 1927 1928 113
318 Центральне статистичне управління УРСР, м. Харків 1921 1941 1596
322 Всеукраїнський кооперативний банк (Українбанк), м. Харків 1922 1930 5044
323 Всеукраїнська спілка садівницьких, городницьких, виноградницьких і пасічницьких кооперативів (Укрплодоспілка), м. Харків 1925 1931 855
325 Всеукраїнське кооперативне скотарсько-молочарське товариство ("Добробут"), м. Харків 1924 1932 4033
327 Московське представництво Всеукраїнської спілки сільськогосподарської кредитної і кустарно-промислової кооперації (Московське представництво "Сільський господар"), м. Москва 1929 1930 69
328 Ленінградське представництво Всеукраїнської спілки, сільськогосподарської, кредитної і кустарно-промислової кооперації (Ленінградське представництво "Сільський господар"), м. Ленінград 1926 1930 23
329 Всеукраїнська спілка сільськогосподарської кооперації технічних культур (Всеукраїнська спілка техкультур), м. Харків 1925 1932 971
331 Всеукраїнський комітет сприяння вченим, м. Харків 1921 1938 1102
332 Організаційне бюро по організації Всеукраїнського товариства друзів радянського кіно (ОРДК), м. Харків 1929 1932 182
333 Всеукраїнський рільничо-тваринницький кооперативний центр (Укрсількоопцентр), м. Харків 1930 1932 2346
335 Всеукраїнський центр зернової кооперації (Укрзерноцентр), м. Харків 1927 1930 894
336 Головна українська комісія у справах полонених і біженців (Головкомполонбіж), м. Харків 1917 1923 1811
337 Державний комітет економіки УРСР (Держкомекономіки УРСР) 1921 2002 54375
338 Управління рибальства УСРР, м. Харків 1930 1933 342
339 Український державний рибний трест Народного комісаріату торгівлі УРСР (Укрдержрибтрест), м. Харків 1929 1933 713
340 Народний комісаріат продовольства УРСР (Наркомпрод УРСР), м. Харків, з 19 березня — м. Київ 1919 1924 26142
341 Українське відділення Головного митного управління Народного комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР, м. Харків 1920 1937 2995
342 Міністерство охорони здоров'я України, м. Київ 1919 1994 44368
343 Надзвичайна військово-санітарна комісія Південного фронту при Реввійськраді республіки, м. Харків 1920 1922 87
345 Будинок санітарної освіти при Народному комісаріаті охорони здоров'я УСРР, м. Харків 1920 1922 2
346 Наукова комісія з вивчення заразних захворювань при Народному комісаріаті охорони здоров'я, м. Харків 1920 1922 3
348 Народний Комісаріат Соціального забезпечення УРСР, м. Харків з 19.03.1919 р. — м. Київ, з серпня 1919 р. — м. Чернігів 1919 1988 5829
349 Лінійне управління залізничної міліції Південних залізниць, м. Харків 1920 1920 12
350 Відділ постачання при Українській раді народного господарства, м. Харків 1920 1922 538
351 Головне управління заготівлі та збуту кустарних виробів України Української ради народного господарства, (Укркустторг), м. Харків 1920 1923 119
352 Центральне управління культурними радянськими господарствами при Народному комісаріаті земельних справ УРСР, м. Харків 1920 1930 3105
353 Ольгопільська повітова земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Ольгопіль Подільської губернії 1918 1918 1
365 Державний трест механізації будівельних робіт системи Південного союзного будівельного об'єднання Народного комісаріату важкої промисловості СРСР (Південбудбудмеханізація), м. Харків 1931 1933 567
366 Організаційне бюро Українського будівельно-транспортного споживчого товариства (Укрбуд ТСТ, оргбюро), м. Харків 1932 1933 161
368 Всеукраїнське кооперативне виробниче об'єднання інвалідів при Народному комісаріаті соціального забезпечення УРСР (ВУІКС), м. Харків 1923 1933 1521
370 Імпортна контора Даржавної торгівлі УРСР (Укрімпорт), м. Харків 1930 1933 115
371 Центральна товариська дисциплінарна комісія при Всеукраїнській спілці кооперативних товариств мисливців та рибалок (Центральна товари ків 1927 1933 95
372 Всеукраїнська спілка кооперативних спілок мисливців та рибалок (ВУКСМР), м. Харків 1919 1970 2059
373 Державний південий будівельний трест транспортного устаткування споруд і під'їздних колій Союзтрансбуду Наркомату важкої промисловості СРСР ("Південтрансбуд"), м. Харків 1928 1933 545
374 Всеукраїнська контора тресту з виробництва і постачання зернових і тваринницьких радгоспів запасними частинами при Народному комісаріаті радгоспів УСРР (Радгоспзапчастина), м. Харків 1933 1933 21
376 Всеукраїнська філія Центральної проектної контори Всесоюзного об'єднання хімічної промисловості (Всеукраїнська філія «Хімпроект»), м. Харків 1930 1933 11
379 Український державний кам'яно-клінкерний трест Головного управління шосейних і грунтових доріг автомобільного транспорту при РНК УСРР (Укрдоркамінь), м. Харків 1931 1932 135
380 Український національно-державний союз у Відні (Австрія) 1918 1920 7
382 Україський сортонасінневий трест Народного комісаріату земельних справ УСРР (Укрсортнасінтрест), м. Харків 1930 1934 1076
383 Всесоюзний трест олійних і ефіроолійних культур в Україні Народного комісаріату земельних справ СРСР, м. Харків 1931 1934 506
384 Український державний республіканський трест жирової і парфюмерно-косметичної промисловості Народного комісаріату постачання УСРР (Укржиртрест), м. Харків 1931 1933 350
385 Україно-Кримське відділення об'єднання московських державних заводів жировоїі кісткообробної промисловості, м. Харків 1922 1927 64
386 Тимчасовий комітет водного господарства при Українській економічній нараді, м. Харків 1929 1932 316
387 Центральний комітет Всеукраїнського ленінського товариства "Геть неписьменність", м. Харків 1925 1933 613
388 Редакція газети "Радянське село" — орган Київського губкому КП(Б)У, м. Київ 1929 1935 3006
389 Всеукраїнське відділення Російсько-Австрійського торговельного акціонерного товариства (Всеукраїнське відділення РАТАТ), м. Харків 1924 1932 534
391 Всеукраїнське відділення Всесоюзного державного тресту промислової вентиляції, опалення і теплофікації (Всеукраїнське відділення Промвентиляція), м. Харків 1930 1931 418
393 Начальник робіт Московського району державного тресту промислово-санітарнотехнічного будівництва (Промсантехбуд), м. Харків 1930 1932 304
395 Південний санітарно-технічний будівельний трест Народного комісаріату важкої промисловості СРСР(Півдесантехбуд), м. Харків 1932 1938 1455
398 Всеукраїнська збутова контора Всесоюзного об'єднання консервної промисловості (Всеукраїнська контора Союзконсерву), м. Харків 1932 1932 34
400 Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" (НАСК "Оранта"), м. Київ 1921 2000 3595
401 Правління державного страхування при Всеукраїнській конторі торгово-промислового банку СРСР, м. Харків 1926 1927 3
402 Всеукраїнська контора акціонерного російського товариства торгівлі (Всеукраїнська контора "РОСТТ") 1926 1926 15
404 Уповноважений Міністерства заготівель СРСР по УРСР, м. Київ 1932 1956 3852
405 Українське відділення Об'єднання державних підприємств з видобування і обробки кольорових металів (Українське відділення Держпромкольормет), м. Харків 1924 1931 285
406 Військово-надзвичайний суд при Управлінні начальника тилу діючої армії Української Народної Республіки, м. Станіслав 1920 1920 10
407 Державний промисловий трест з видобування, збагачення і збуту нерудних копалин на Україні Вищої ради народного господарства УРСР (Нерудкопал), м. Харків 1929 1934 557
408 Лівобережна контора Державного акціонерного товариства для переробки і торгівлі плодоовочами (Лівобережна контора Продуктопереробка), м. Харків 1929 1930 116
409 Всеукраїнське галузеве об'єднання по плодах і овочах Народного комісаріату торгівлі УРСР (Укрплодоовоч), м. Харків 1930 1941 1264
410 Управління проектно-монтажними конторами хімічної і цукрової промисловості Державного тресту з виробництва хімічного обладнання (Хімцукромонтаж), м. Харків 1931 1936 704
413 Центральна комісія національних меншин при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті (ЦК НМ), м. Харків 1923 1933 612
414 Всеукраїнський конярський колгоспний центр Всеукраїнської спілки сільськогосподарських колективів (Укрконеколгоспцентр), м. Харків 1931 1933 148
415 Всеукраїнське галузеве об'єднання з заготівлі й збуту коней при Всеукраїнському рільничо-тваринницькому кооперативному центрі, м. Харків 1929 1933 145
416 Старший державний бракер поголів'я коней з УРСР Всесоюзного державного бракеражу поголів'я коней при Народному комісаріаті земльних справ СРСР, м. Харків 1930 1933 139
417 Український державний трест конярства і кіннозаводства при при Народному комісаріаті земельних справ УСРР (Укрдержкінтрест), м. Харків 1930 1934 487
418 Редакція журналу "Комунарка України" — орган агітаційно-масового відділу ЦК КП(б)У, м. Харків 1932 1934 45
420 Українські трести і контори із заготівлі та переробки тютюново-махоркової сировини (об'єднаний фонд) 1931 1959 417
421 Ліквідаційна комісія у справах приватного торговельно-промислового акціонерного товариства "Скотмясо" м. Харків 1928 1929 19
422 Всеукраїнське об'єднання із заготівлі, контрактації, переробки та збуту продуктів бджільництва Народного комісаріату постачання УСРР (Укрбджолопродукт), м.Харків 1932 1932 7
423 Міністерство торгівлі України та його попередники: народні комісаріати і уповноважений внутрішньої і зовнішньої торгівлі та постачання УРСР (об'єднаний фонд) 1921 1992 15201
426 Український трест Всесоюзного об'єднання з шовківництва при Народному комісаріаті земельних справ Української СРР (Укршовкотрест), м. Харків 1930 1933 583
428 Всеукраїнський трест із боротьби зі шкідниками сільського господарства Народного комісаріату земельних справ УСРР, м. Харків 1930 1934 888
430 Всеукраїнська контора із заготівлі, переробки та збуту птахопродуктів при Всеукраїнському об'єднанні із заготівлі худоби (Укрзаготптах), м. Харків 1932 1933 191
431 Уповноважений Української радянської трудової армії з палива на Донецьких залізницях, м. Харків 1921 1922 83
432 Всеукраїнська контора автономної торговельної контори при Державному всесоюзному об'єднанні тютюнової і махоркової промисловості (Всеукраїнська контора Союзтютюнторгу), м. Харків 1931 1936 334
433 Ярмолинська волосна управа УНР, м. Ярмолинець, Проскурівського повіту, Подільської губернії 1918 1920 57
434 Всеукраїнське галузеве об'єднання борошномельної, олійної, круп'яної та комбікормової промисловості Всеукраїнського рільничо-твариницького коперативного центру (Укрмлин), м. Харків 1931 1934 518
435 Всеукраїнська автономна секція лісової споживчої кооперації при Вукоопспілці (Укрлісосекція), м. Харків 1931 1933 259
436 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі кондитерськими виробами при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукопконд), м. Харків 1931 1932 124
437 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі одягом при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопдяг), м. Харків 1931 1932 117
438 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі бакалійно-гастрономічними та рибними товарами при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій, м. Харків 1930 1932 34
439 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі галантереєю при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопгалантерея), м. Харків 1931 1932 53
440 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі мануфактурою при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопмануфактура), м. Харків 1931 1932 65
441 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі залізогосподарськими товарами при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопзалізо), м. Харків 1931 1932 86
442 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі шкірою при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопшкіра), м. Харків 1931 1932 104
443 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі товарами дитячого постачання при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вуккоопдиттовари), м. Харків 1931 1932 83
444 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі силікатними товарами при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопсилікат), м. Харків 1931 1931 65
445 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі лісопаливом, вугіллям, нафтопродуктами при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукооплісопаливо), м. Харків 1931 1933 90
446 Всеукраїнське галузеве об'єднання оптово-роздрібної торгівлі меблями при Всеукраїнській спілці споживчих організацій (Вукоопмеблі), м. Харків 1931 1932 65
447 Ленінградське представництво Всеукраїнської кооперативної спілки, м. Ленінград 1923 1927 83
448 Управління пожежно-сторожової охорони споживчої кооперації УСРР при Всеукраїнській спілці споживчих кооперотивних організацій, м. Харків 1932 1933 163
449 Український науково-дослідний інститут раціоналізації торгівлі Народного комісаріату постачання УСРР, м. Харків 1928 1933 195
450 Ізюмська повітова земельно-ліквідаційна комісія, м. Ізюм, Харківської губернії. 1918 1918 14
451 Всеукраїнське об'єднання споживчої кооперації з торговельного будівництва при Всеукраїнській спілці споживчих кооперацій (Вукоопторгбуд), м. Харків 1931 1932 34
452 Всеукраїнський комітет допомоги населенню Криму, що потерпіло від землетрусу при ВУЦВК, м. Харків 1927 1927 19
455 Всеукраїнська автономна секція споживчих товариств робітників водного транспорту при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій, Укрводсекція), м. Харків 1931 1934 85
456 Управління поліграфічними підприємствами Державного видавничого об'єднання України, м. Харків 1931 1934 139
457 Українська філія Всесоюзного державного видавництва "Питання праці" Народного комісаріату праці СРСР, м. Харків 1924 1930 78
458 Видавництво "Технокнига", м. Харків 1923 1930 15
459 Комітет державних споруд при Раді Народного господарства України (Комдержспор), м. Харків 1919 1923 1013
461 Московське представництво Українського комітету державних споруд з постачання Донбасу, м. Харків 1921 1922 7
462 Жмеринська міська продовольча управа, м. Жмеринка, Подільської губернії 1917 1918 8
477 Український продовольчий комітет постачання залізничників (Укрпродпостачу), м. Київ 1919 1920 171
481 Штаб 5-ї гарматної бригади 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ УНР, з 1921 р. на території Польщі 1920 1923 17
487 Уповноважений українсько-американського видавничого товариства, "Космос" в Україні, м.Харків 1922 1924 12
490 Сибірське агентство державного видавництва України при Народному комісаріаті освіти УРСР (Сибірське агентство ДВУ), м. Омськ 1925 1926 10
491 Особлива центральна претензійна комісія з ліквідації взаємних претензій між ліквідованими продовольчими органами та їхніми контрагентами при РНК УСРР (Центроособкомпрод), м. Харків 1924 1926 38
492 Петроградська торговельна контора Державного видавництва України, м. Петроград 1920 1927 11
493 Видавництво Всеукраїнського товариства політв'язнів та засланців, м. Харків 1929 1935 385
495 Південна окружна робітничо-селянська інспекція шляхів сполученння (Півдорсішс), м. Харків 1921 1927 813
496 Московське відділення Державного видавництва України при Народному комісаріаті освіти УСРР (Московське відділення ДВУ), м. Москва 1923 1926 60
498 Управління книгорозповсюдження, м. Харків 1930 1933 1477
499 Оперативно-виробничий центр свинарських товарних ферм Всеукраїнської спілки сільськогосподарських кооперативів (Укрсвиноколгоспцентр), м. Харків 1930 1931 467
501 Український виробничо-заочний інститут медичних кадрів (УВЗІМК), м.Харків 1930 1934 371
502 Всеукраїнська оптова закупівельно-збутова контора Управління держторгівлі (Укрзаготкупторг), м. Харків 1932 1934 163
503 Всеукраїнський заочний інститут народної освіти при Народному комісаріаті просвіти УРСР, м. Харків 1928 1934 212
504 Всеукраїнське відділення акціонерного товариства Всесоюзного центру машино-тракторних станцій (Укртрактороцентр), м. Харків 1929 1932 1040
505 Всеукраїнська комісія в справі земльного влаштування працюючих євреїв при президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету УРСР (Укркомзет), м. Харків 1923 1933 922
506 Українська контора Радянсько-польського торговельного акціонерного товариства (Радпольторг), м. Харків 1926 1933 553
507 Уповноважений Всесоюзного Центру колгоспних товарних пасік і присадибного бджільництва в Україні (Уповноважений Бджільництколгоспцентр), м. Харків 1931 1933 146
508 Всеукраїнський центр сільськогосподарських колективів технічних культур Всеукраїнської спілки сільськогосподарських колективів (Укртехколгоспцентр), м. Харків 1931 1932 170
509 Головне управління бурякових машино-тракторних станцій України (Укрбуряктрактороцентр), м. Харків 1932 1933 106
510 Всеукраїнський центр колгоспних м'ясних, молочних, тваринних і телячих ферм та підприємств з переробці колгоспної молочної продукції Всеукраїнської спілки сільськогосподарських колективів (Укрм'ясомолококолгоспцентр), м. Харків 1931 1932 702
511 Управління уповноваженого Головного льоноконопляного комітету СРСР в Україні (Головльонком), м. Харків 1931 1931 1
512 Український центр плодовоовочевих та кортопляних машинотракторних станцій (Укровочекартоплетрактороцентр), м. Харків 1930 1934 673
513 Всеукраїнський центр колгоспних вівчарських товарних ферм Всеукраїнської спілки сільськогосподарських колективів (Укрвівчарколгоспцентр), м. Харків 1931 1932 115
515 Всеукраїнська спілка спілок сільськогосподарської кооперації та колективізації (Спілка спілок), м. Харків 1929 1930 358
516 Український державний трест заводів первинної обробки льону і конопель, м. Харків 1931 1933 321
517 Уповноважений Всесоюзного оперативно-виробничого центру кролівничих колгоспних ферм та присадибних господарств в Україні (Уповноважений Кролівколгосп центру), м. Харків 1931 1932 102
518 Українська будівельна контора з колгоспного будівництва Всеукраїнської спілки сільськогосподарських колективів, Укрколгоспбуд), м. Харків 1931 1932 101
519 Управління колгоспних товарних твариницьких ферм Народного комісаріату земельних справ УСРР (Укрколгоспферма), м. Харків 1932 1933 170
520 Український державний колгоспний птахокролівничий (Укрптахокролівцентр), м. Харків 1931 1934 317
521 Управління кролівництва Народного комісаріату земельних справ УСРР, м. Харків 1932 1933 54
522 Південно-Західне управління шосейних доріг при Українському управлінні місцевого транспорту, м. Київ 1919 1924 2311
524 Сербівський волосний земельний комітет, с.Серби, при Новгород-Волинського повіту, Волинської губернії 1918 1918 9
525 Транспортно-матеріальний відділ при Українській раді народного господарства (Укртрамвідділ), м. Харків 1920 1921 315
526 Канцелярія Головного отамана українських республіканських військ, м. Київ 1918 1919 1
527 Українська філія Інституту прикладної мінералогії і металургії кольорових металів Вищої ради народного господарства СРСР, м. Харків 1930 1934 106
529 Штаб 5-го важкого куреня 5-ї гарматної бригади 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ УНР. Табір Стрілково (Польща) 1922 1922 1
531 Український інститут аспірантури Народного комісаріату земельних справ УСРР і Всесоюзної академії сільськогосподарських наук, м. Харків 1930 1931 83
534 українське державне об'єднання швейної промисловості Народного комісаріату легкої промисловості УРСР (Укршвейоб'єднання), м. Харків 1930 1934 1623
537 Всеукраїнський центр сільськогосподарських тютюнових колективів Всеукраїнської спілки сільськогосподарських колективів (Укртютюнколгоспцентр), м. Харків 1931 1932 93
538 Кам'янець-Подільський губернський комісар Української Народної республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1918 1920 286
539 Центральна контрольна комісія — Народний комісаріат робітничо-селянської інспекції УРСР (ЦК-НК РСІ УРСР), м. Харків 1918 1958 36817
541 Губернський комендант Української Народної Республіки на Поділлі, м. Кам'янець-Подільськ, Подільської губернії 1919 1919 4
542 Подільська губернська управа військової повинності, УНР, м. Кам'янець-Подільськ, Подільської губернії. 1918 1920 13
543 Подільська губернська народна управа, м. Кам'янець-Подільськ, Подільської губернії 1919 1920 36
547 Київське відділення Центрального торговельного управління Всеросійського комітету допомого хворим та пораненим червоноармійцям при ВУЦВК РРФСР, м. Київ 1923 1924 33
548 Уповноважений Центральної автосекції ВРНГ РСФРР в Україні та Криму (Уповноважений Цасукркриму) м. Харків 1920 1921 61
549 Мощанський волосний виконавчий комітет громадських організацій, с. Мощанське, Мощанської волості, Городнянського повіту, Чернігівської губернії 1917 1917 1
552 Українська комісія використання при Організаційному бюро по відновленню промисловості на Україні, м. Харків 1920 1921 125
553 Український кроле-звірокаракулевий комбінат (Укркролезвірокаракулекомбінат), м. Харків 1931 1935 360
554 Народне міністерство пошт і телеграфів УНР, м. Київ, з листопада 1919 р. — м. Кам'янець-подільський, з 1920 р. — Польща 1918 1922 324
555 Комітет у справах друку при Раді Народних Комісарів УСРР, м.Харків 1927 1933 521
556 Торговельна контора Українського державного рибного тресту (Торговельна контора Укрдержрибтрест), м. Харків 1931 1932 352
557 Український державний птахівничий трест Народного комісаріату земельних справ УРСР, м. Харків. 1930 1933 1077
558 Всеукраїнська контора з постачання курортів і будинків відпочинку Всесоюзної торговельної контори з постачнню курортів, (Курортпостач), м. Харків 1932 1935 234
559 Всеукраїнська спілка сільськогосподарських колективів (Укрколгоспцентр) і її ліквідаційний комітет (об'єднаний фонд) 1927 1933 3580
560 Головне управління шосейних і грунтових доріг та автомобільного транспорту при Раді Народних Комісарів УСРР (Головшляхупр), м. Харків 1928 1932 1467
561 Український садо-городній трест (Укрсадгородтрест) Народного комісаріату земельних справ УРСР, м. Харків 1930 1934 507
562 Каса страхування і взаємодопомоги інвалідів (Інстрахкаса), м. Харків 1930 1932 89
563 Український трест з розведення й переробки лікарсько-технічних культур (Ліктехсировина) м. Харків 1932 1933 93
564 Український Науково-дослідний інститут зв'язку (УкрНИИС), м. Харків 1932 1933 33
565 Центральна Рада товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву УРСР Центральної ради Тсоавіахіму СРСР, мм. Харків, Київ 1930 1948 235
566 Трест українського санітарно-технічного будівництва (Укрсантехбуд) Українського об'єднання будівельної промисловості, м. Харків 1928 1932 120
567 Управління рибної промисловості Народного комісаріату постачання УСРР (Укррибпромпостач), м. Харків 1933 1934 47
568 Штаб 14-го пішого куреня 5-ї гарматної бригади, 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, з 1921 р. на території Польщі 1920 1923 12
569 Всеукраїнська контора Союзпромкорму, м. Харків 1931 1931 178
570 П'ятий всесоюзний будівельний трест (Укрпостачбуд) Народного комісаріату постачання СРСР, м. Харків 1931 1934 693
571 Українська рада товариства зі землевлаштування трудящих євреїв, м. Харків 1925 1938 1102
572 Державний комітет України з легкої і текстильної промислолвості, м. Київ. 1932 1995 9211
573 Організаційне бюро з відновлення промисловості в Україні при Всеукраїнському революційному комітеті (Промбюро при Всеукрревкомі), м. Харків 1919 1920 1003
575 Центральне правління важкої індустрії при Організаційному бюро з відновлення промисловості в Україні (ЦПВІ Промбюро), м. Харків 1920 1921 721
582 Міністерство статистики України (Мінстат України, м. Київ) 1920 2003 68179
583 Українська контора Всесоюзного акціонерного товариства з видачі довідок про кредитоздатності (Українська контора "Кредитбюро"), м. Харків 1928 1931 1747
585 Будівельне бюро Радіоуправління України, м. Харків 1930 1935 175
586 Видавництво "Наукова думка", м. Харків 1922 1932 688
587 Товариство друзів автомобіля, трактора і хорошої дороги (Укравтодор), м. Харків 1928 1935 369
601 Науково-дослідний інститут радянського будівництва та права при ВУЦКу, м. Харків 1931 1933 17
612 Красилівська волосна народна управа, Красилівка, Таращанського повіту, Київської губернії. 1918 1918 17
616 Катеринославська волосна земська управа, ст. Лозова, Павлоградського повіту, Катеринославської губернії. 1918 1918 1
620 Карнаухівське волосне правління, с. Карнаухівка, Катеринославського повіту, Катеринославської губернії. 1917 1919 6
626 Ярмолинецьке волосне правління, м. Ярмолинець, Проскурівського повіту, Подільської губернії. 1920 1920 8
628 Подільський губернський комісар Української Народної Республіки, м. Вінниця, Подільської губернії. 1917 1918 37
635 Кам'янецький сільський староста, с. Кам'янече, Тальянської волості, Уманського повіту, Київської губернії 1917 1919 1
638 Головне управління текстильної і швейної промисловості УРНГ (Укртекстодяг), м. Харків. 1920 1922 111
640 Управління уповноваженого Головного управління державними хіміко-фармацевтичними заводами РРФСР по заготівлі лікарських рослин при хімічному відділі Організаційного бюро з відновлення промисловості в Україні, м. Харків 1920 1920 93
645 Пашковецька волосна народна управа Проскурівського повіту, Подільської губернії 1918 1919 1
647 Змієнко Всеволод Юхимович (28.10.1886–30.10.1938) генерал-хорунжий армії УНР, начальник штабу 6-ої січової стрілецької дивізії армії УНР, один із засновників Українського військово-історичного товариства у м. Варшаві 1919 1927 8
648 Андріївське волосне правління, с. Андріївка, Бердянського повіту, Таврійської губернії 1919 1919 2
649 Штаб 13-ої стрілецької Херсонської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії Української Народної Республіки, з 1921 р. — Польща 1921 1923 34
650 Рождественська волосна земельна управа, с. Рождественське, Дніпровського повіту Катеринославської губернії. 1918 1919 3
653 Острожецьке волосне правління, с. Острожець, Вінницького повіту, Подільської губернії. 1918 1918 1
673 Білянська волосна земська управа УД, с. Білянське, Ізюмського повіту, Харківської губернії 1917 1918 6
674 Ходорківська волосна земська управа, м. Ходорківка, Сквирського повіту, Київської губернії. 1919 1919 6
678 Прорубське волосне правління, с. Проруб, Сумського повіту, Харківської губернії. 1919 1919 8
679 Тростянецька волосна земельна управа, м. Тростянець, Брацлавського повіту, Подільської губернії. 1919 1919 1
684 Медвинська волосна рада, с. Медвино, Канівського повіту, Київської губернії 1918 1919 2
686 Комісія з ліквідації колишніх прододовольчих органів м. Мелітополя і його повіту, м. м. Мелітополь, Керч, Таврійської губернії. 1919 1919 2
689 Малокамишувахська волосна земська управа, слобода Мала Камишуваха, Ізюмського повіту, Харківської губернії. 1917 1919 17
700 Центральна комісія з запровадження реформи трьохступеневої системи управління в Україні при Раді Народних Комісарів УСРР, м. Харків. 1925 1926 117
703 Гадяцька повітова училищна рада, м. Гадяч Полтавської губернії 1917 1918 1
706 Волинський губернський земельний комітет, м. Житомир 1918 1918 1
707 Волинська губернська земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Житомир, Волинської губернії. 1918 1918 1
712 Сальницьке міське спрощене громадське управління, м. Сальниця Литинського повіту Подільської губернії 1917 1917 21
713 Гусарівська волосна земська управа, с. Гусарівка Ізюмського повіту Харківської губернії. 1917 1918 4
714 Великокамишуваський сільський виконавчий комітет Рад селянських депутатів, слобода Велика Камишуваха Великокамишуваської волості Ізюмського повіту Харківської губернії. 1919 1919 2
716 Летичівська повітова земельна управа, м. Летичів Летичівського повіту, Подільської губернії. 1919 1919 3
719 Юр'ївське сільське управління, с. Юр'ївка, Романівської волості, Бердянського повіту, Таврійської губернії. 1918 1919 19
720 Всеукраїнський трест хлібопеченої промисловості споживчої кооперації при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукопромхліб), м. Харків 1930 1935 618
721 Люлинецький волосний земельний комітет, с. Люлинці Вінницького повіту Подільської губернії. 1917 1918 2
724 Богородицький громадський комітет с. Богородицьк, Романівської волості, Бердянського повіту, Таврійської губернії. 1917 1917 2
726 Волинський районний комітет у шкіряних справах, м. Житомир 1917 1918 104
734 Паливна комісія з постачання залізницям палива і забезпечення продовольчих перевезень в осінню кампанію 1922 р. при УЕН м. Харків 1922 1923 35
737 Краснопільська волосна народна управа Уманського повіту Київської губернії. 1917 1919 5
740 Уманська волосна управа, м. Умань Уманського повіту Київської губернії. 1917 1919 14
744 Центральна українська комісія з націоналізації земель для промисловості і наукової мети при Народному комісаріаті земельних справ УРСР, м. Харків 1920 1924 204
748 Бюро Всеукраїнської центральної комісії з націоналізації земель для підприємств та наукової мети на Правобережній Україні (Правбюро ВЦК), м. Київ 1920 1924 201
752 Південне відділення Головного управління державними маслоробними заводами РСФСР при Організаційному бюро з відновлення промисловості в Україні, м. Харків 1920 1921 252
760 Центральне правління націоналізованої кам'яно-вугільної промисловості Донецького басейну (ЦПКП), м. Бахмут 1919 1923 99
763 Південний відділ Головного паливного комітету Вищої ради народного господарства РРФСР (Південпаливо), м. Харків 1918 1921 1806
764 Головне управління палива УРСР (Укргуп), м. Харків 1921 1922 1153
765 Український обласний відділ з виробництва військового обмундирування, виробничого та цивільного одягу при Оганізаційному бюро з відновлення промисловості в Україні (Укродяг при Промбюро), м. Харків 1921 1921 85
766 Українське обласне управління державної шкіряной промисловості (Укробшкір), м. Харків 1920 1922 270
769 Український філіал Державного всесоюзного об'єднання лісової промисловості (Український філіал Союзліспрому), м. Харків. 1929 1934 309
770 Всеукраїнський державний трест скляної, фарфорової і фаянсової промисловості Української ради народного господарства, м. Київ 1923 1934 2749
771 Український борошномольний трест Народного комісаріату продовольства УСРР, м. Харків 1921 1927 558
772 Всеукраїнська контора Всеросійського акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами (Всеукраїнська контора "Хлібопродукт"), м. Харків 1922 1928 471
773 Представництво Вищої Ради Народного Господарства УСРР при Президії Вищої Ради Народного Господарства СРСР, м. Москва 1923 1925 65
774 Всеукраїнська контора Всесоюзного державного об'єднання борошномельної промисловості (Всеукраїнська контора Союзборошна"), м. Харків 1932 1933 208
775 Всеукраїнська контора Всесоюзного державного акціонерного товариства "Союзкрупа", м. Харків. 1931 1933 141
776 Всеукраїнська контора Всесоюзного державного акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами (Всеукраїнська контора Союзхліба) 1928 1956 3290
777 Всеукраїнська контора Всесоюзного об'єднання кормової промисловості (Всеукраїнська контора "Союзпромкорм") Народного комісаріату постачання УСРР, м. Харків 1931 1933 251
778 Український хлібозаготівельний та борошномельний трест Народного комісаріату внутрішньої та зовнішньої торгівлі УСРР (Укрхліб), м. Харків 1925 1928 826
780 Державна контора будівельного проектування в харчовій промисловості Народного комісаріату постачання УРСР (Держпостачпроектбуд), м. Харків 1932 1935 134
782 Українське відділення Всесоюзного державного тресту з проектування, будівництва і монтажу заводів первинної обробки льону і конопель (Українське відділення "Льнопенькобуду"), м. Харків 1931 1934 234
783 Організаційне бюро Українського сільськогосподарського банку, м. Харків 1923 1959 4943
784 Металодеревообробний центр промислової кооперації України при Вищій раді народного господарства України (Металодеревоцентр), м. Харків 1930 1933 223
786 Український республіканський трест з виробництва кондитерських та макаронних виробів Народного комісаріату постачання УСРР (Укркондтрест), м. Харків 1930 1934 1596
787 Управління роздрібної торгівлі Українського об'єднання кондитерської та макаронної промисловості Народного комісаріату постачання УРСР (Укркондоб'єднання), м. Харків 1931 1934 303
788 Будинок відпочинку Українського кондитерського об'єднання, м. Гудаути Абхазької АРСР. 1932 1934 11
790 Всеукраїнське відділення Всесоюзного об'єднання з виробництва машин і устаткування промисловості будівельних матеріалів і механізмів для будівельних робіт ВРНГ СРСР, м. Харків. 1931 1932 139
791 Центральна Рада Всеукраїнського товариства друзів радіо, м. Харків. 1931 1933 47
792 Всеукраїнський державний торгівельно-промисловий трест з торгівлі, експорту та переробки м'ясних продуктів при Народному комісаріаті торгівлі УРСР (Укрм'ясотрест), м. Харків 1923 1941 3389
793 Всеукраїнська автономна секція кооперативів риболовного населення при Всеукраїнській спілці промислово-кредитних та промислово-кооперативних об'єднань (Укррибаксекція), м. Харків 1931 1935 314
794 Організаційне бюро Всеукраїнського спілки кас взаємного страхування членів промислової кооперації (Вукоппромспілкасс), м. Харків 1930 1933 308
795 Всеукраїнське галузеве об'єднання харчо-смакових та сільськогосподарських промислів системи Всеукраїнської спілки кооперативних об'єднань інвалідів (Укрінсільхарч), м. Харків 1931 1932 107
796 Всеукраїнське кооперативне торговельне об'єднання інвалідів (Укрінторг), м. Харків 1932 1932 11
797 Бюро українських теплотехнічних з'їздів при Вищий раді народного господарства УРСР, м. Харків 1927 1935 332
798 Всесоюзний трест гірничо-заводського устаткування Державного всесоюзного об'єднання машинобудівної і металообробної промисловості Вищої ради народного господарства СРСР (Гірнозавтрест), м. Харків. 1930 1933 2686
799 Генеральне секретарство внутрішніх справ Української Центральної Ради, м. Київ 1917 1918 33
800 Восьмий державний трест будівельної промисловості Південного союзного будівельного об'єднання Народного комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Харків 1930 1932 1043
801 Монтажно-будівельний трест Народного комісаріату важкої промисловості СРСР (Монтажбуд), м. Харків 1932 1933 92
802 Український трест з виготовлення і будівництва металевих конструкцій Вищої ради народного господарства СРСР (Укрметалобуд), м. Харків 1930 1932 493
803 Державний трест з виробництва стандартних деталей Південного союзного будівельного об'єднання (Південстандартдеталь), м. Харків 1932 1932 150
805 Всеукраїнська контора Всесоюзного об'єднання зі збуту продукції швейної промисловості (Всеукраїнська контора Союзшвейзбут), м. Харків 1932 1935 357
806 Управління уповноваженого Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при РНК УСРР (Управління Уповнаркомважпрому СРСР при РНК УСРР), м. Харків, з вересня 1935 р. — м. Київ 1932 1935 4159
807 Об'єднане закордонне представництво українських кооперативних спілок в Лондоні (Коопукр в Лондоні). 1923 1930 343
808 Всеукраїнська рада товариства політкаторжан, м. Харків 1925 1935 1447
811 Український військовий генеральний комітет при Українській Центральній Раді, м. Київ 1917 1918 9
812 Всеукраїнське відділення Всесоюзної контори з постачання іноземців (Всеукраїнське відділення Інпостачу), м. Харків 1932 1935 413
813 Український державний промисловий трест середнього машинобудування Управління Уповноваженого Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при РНК УРСР (Укрсередмаштрест), м. Харків 1932 1934 451
814 Державний бракераж будівельних матеріалів мінерального походження Уповноваженого Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при РНК УСРР, (Держбудбракераж) м. Харків. 1930 1935 698
816 Рівненська повітова комісія з боротьби зі спекуляцією при повітовому комісарі УНР, м. Рівне 1919 1919 1
817 Перший державний трест робітничого житлового та комунального будівництва Всесоюзного об'єднання стандартного житлового будівництва при Вищій раді народного господарства УРСР (Донбасжитлобуд), м. Харків 1931 1934 306
818 Український текстильний трест при Організаційному бюро з відновлення промисловості в Україні (Укроблтекстиль), м. Харків 1920 1933 3024
819 Видавництво "Радянська школа" Державного комітету Ради Міністрів УРСР у справах друку, м. Київ. 1930 1975 1217
820 Видавнича інспекція при Народному комісаріаті освіти УСРР, м. Харків 1934 1934 6
821 Науково-дослідний інститут технічного нормування при Науково-дослідному секторі Уповноваженого Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при Раді Народних Комісарів УРСР, м. Харків. 1930 1932 725
822 Україно-Кримська крайова контора Всесоюзного державного вівчартресту "Вівчар", м. Харків 1928 1935 598
823 Текстильно-швейний центр промислової кооперації України при Вукопромкредитспілці (Текстильшвейпромцентр), м. Харків 1930 1932 257
824 Всеукраїнське торфовугільне об'єднання при Всеукраїнській раді промислово-кооперативних товариств (Вукопромпаливо), м. Харків. 1932 1932 143
825 Всеукраїнське галузеве госпрозрахункове мінералобудівельне і керамічне об'єднання при Всеукраїнській раді промислової кооперації (Вукопромінерал), м. Харків 1929 1932 607
826 Всеукраїнське галузеве госпрозрахункове культурно-поліграфічне об'єднання при Всеукраїнській раді промислово-кооперативних товариств (Вукопромкультполіграф), м. Харків. 1930 1932 100
827 Всеукраїнський спеціальний центр шкіряно-взуттєвих промислів при Всеукраїнській спілці промислово-кредитних та промислово-кооперативних об'єднань (Шкірпромкоопцентр), м. Харків 1930 1932 161
828 Українське акціонерне товариство з експорту виробів кустарної промисловості та імпорту підсобних до неї матеріалів, м. Харків 1923 1934 7793
831 Щербинівське сільське управління (УД), Хутор Щербинівка, Залізнянської волості Бахмутського повіту Катеринославської губернії. 1918 1918 1
832 Спеціальна грабарсько-транспортна спілка при Всеукраїнській спілці промислово-кредитних та промислово-кооперативних об'єднань (Вукопромграбартранс), м. Харків 1930 1934 407
833 Всеукраїнський центр харчосмакових кооперативів при Всеукраїнському спілці промислово-кредитних та промислово-кооперативних товариств (Харчопромкоопценнтр), м. Харків 1930 1933 144
834 Металодеревообробний центр промислової кооперації України, м. Харків. 1929 1931 44
835 Харківський молочний трест Народного комісаріату зернових та тваринницьких радгоспів СРСР (Молокотрест), м. Харків 1932 1935 1262
836 Харківський союзний трест свинарських радгоспів Народного комісаріату зернових і тваринницьких радгоспів СРСР (Свинартрест), м. Харків 1932 1936 1366
837 Український союзний трест племінного тваринництва Народного комісаріату радгоспів СРСР (Свинартрест), м. Харків 1932 1934 53
838 Українське управління державної експертизи при Уповноваженому Всесоюзного комітету стандартизації при Українській Економічній Нараді, м. Харків 1934 1935 102
839 Організаційне бюро тресту з об'єднання електрогосподарства та електропостачання в Донбасі, м. Харків 1930 1931 520
840 Управління будівництва ліній електропередач і трансформаторних підстанцій Донбасу Вищої ради народного господарства СРСР (Донмережергобуд), м. Харків 1931 1933 202
841 Державне районне управління з будівництва та експлуатації електричних станцій та мереж Донбасу (Доненерго), м. Харків 1931 1934 1506
842 Український енергобудівельно-монтажний трест (Укренергобуд), м. Харків 1928 1933 546
843 Уповноважений Головного управління електротехнічної промисловості при ВРНГ УСРР (Уповноважений Головелектро), м. Харків. 1922 1925 28
844 Північно-Українське Донецьке районне управління Державного всесоюзного об'єднання енергетичного господарства (Північукрдоненерго), м. Харків 1933 1933 320
846 Організаційне бюро тресту шкільного обладнання, наочних лабораторних приладів, м. Харків 1931 1941 387
897 Начальник Костянтиноградського повіту, м. Костянтиноград Полтавської губернії. 1919 1919 103
900 Штаб 13-го стрілецького куреня 13-ої стрілецької Херсонської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії УНР, територія Польщі 1921 1921 3
902 Начальник Городнянської повітової державної варти, м.Сновськ Чернігівської губернії. 1918 1918 1
903 Городнянська повітова земська управа, м. Городня Чернігівської губернії. 1918 1918 1
904 Ніжинський повітовий староста, м. Ніжин, Чернігівської губернії 1918 1918 1
905 Генеральний суд Української Держави, м. Київ 1895 1919 7918
907 Полтавська міська комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Полтава. 1917 1918 7
916 Всегалицьке радянське видавництво, м. Тернопіль. 1920 1920 6
929 Уповноважений Всеукраїнської державної будівельної контори по Бакинському району, м. Баку. 1923 1924 13
931 Житомирська повітова земельна управа, м. Житомир, Волинської губернії. 1919 1919 122
950 Ліквідаційна комісія управління Постачання Української трудової армії на Правобережній Україні, м. Київ. 1920 1922 7
958 Роменський повітовий громадський комітет, м. Ромни, полтавської губернії. 1917 1917 2
962 Штаб головного коменданта військ Української Держави на Волині, м. Житомир. 1918 1918 2
972 Петропавлівський волосний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Петропавлівка Павлоградського повіту Катеринославської губернії 1918 1920 1
978 Штаб 14-ої стрілецької Подільської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Респубдіки, територія Польщі. 1921 1922 19
981 Український державний трест махоркових радгоспів Всесоюзного об'єднання тютюнової і махорочної промисловості (Укрмахоррадгосптрест), м. Київ. 1931 1936 657
991 Яблунівська волосна земська управа, м.Яблуневе, Лубенського повіту Полтавської губернії 1918 1918 1
992 Уповноважені Управління землеробства і землеустрою при Головнокомандуючому збройними силами Півдня Росії по Київській та Полтавській губерніях, (об'єднаний фонд) 1919 1920 31
996 Полтавський губернський громадський комітет, м. Полтава. 1917 1918 105
998 Полтавська судово-слідча комісія при начальникові гарнізону деніківської армії, м. Полтава 1919 1919 2
999 Полтавська губернська земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Полтава. 1918 1918 114
1001 Штаб 40-го стрілецького куреня 14-ої стрілецької Подільської бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки 1921 1921 4
1003 Полтавська губернська земельно-ліквідаційна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Полтава 1918 1918 49
1004 Консульське агенство Української Держави при Всевеликому війську Донському, м. Новочеркаськ 1918 1919 1
1008 Управління корпусного інтендантства 6-го корпусу військ Української Держави, м. Полтава. 1918 1919 9
1009 Полтавське товариство "Просвіта", м. Полтава. 1917 1920 26
1011 Полтавська губернська контора Державного хлібного бюро при Міністерстві продовольства Української Держави. 1918 1919 399
1012 Харківська судово-слідча комісія (період Денікіна), м. Харків. 1919 1919 6
1014 Микільське волосне правління, с. Микільське Херсонського повіту Миколаївської губернії. 1919 1919 1
1015 Білопільська волосна народна управа, містечко Білопілля, Бердичівського повіту Київської губернії. 1918 1918 1
1016 Скадовський тимчасовий громадський селищний комітет, порт Скадовськ, Дніпровського повіту, Таврійської губернії 1919 1919 2
1017 Любарський волосний виконавчий комітет, м. Любар, Новоград-Волинського повіту, Волинської губернії 1917 1917 1
1018 Балинська волосна народна управа УНР, містечко Балин, Кам'янецького повіту, Подільської губернії. 1917 1919 2
1020 Скадовське тимчасове громадське управління, порт Скадовськ, Дніпровського повіту, Таврійської губернії. 1919 1920 2
1021 Виконавчий комітет "Спілки селян-хліборобів", м. Скадовськ Дніпровського повіту Таврійської губернії. 1918 1918 1
1023 Ружинська волосна земельна управа, м. Ружин, Бердичівського повіту, Київської губернії. 1919 1919 5
1024 Управління Радомишльського повітового коменданта Української Народної Республіки, м. Радомишль, Київської губ. 1918 1919 5
1025 Білилівська волосна народна управа Української Держави, містечко Білилівка, Бердичівського повіту, Київської губернії. 1917 1918 7
1029 Летичівська повітова народна управа Української Народної Республіки, м. Летичів, Подільської губернії. 1919 1919 4
1033 Полонська волосна земська управа, містечко Полонне, Новоград-Волинського повіту, Волинської губернії. 1917 1919 10
1035 Міністерство народного здоров'я і опікунства Української Держави, м. Київ. 1918 1918 129
1037 Погрибищенська волосна виборча комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, містечко Погребище Бердичівського повіту Київської губернії. 1917 1917 1
1038 Костянтиноградська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Костянтиноград, Полтавської губернії. 1917 1917 4
1039 Бердичівська міська виборча комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Бердичів, Київської губернії. 1918 1918 1
1040 Чернігівська міська виборча комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Чернігів. 1917 1918 1
1042 Штаб Народного комісара по боротьбі з контрреволюцією на Україні, м. Харків. 1917 1918 4
1043 Районний уповноважений Міністерства продовольства Української Держави по заготівлі незернового фуражу на Поділлі і Волині, м. Вінниця 1918 1919 44
1044 Головний уповноважений Міністерства продовольства Української Держави по заготівлі незерного фуражу, м. Київ. 1918 1918 33
1046 Уповноважений Міністерства продовольства Центральної Ради по Південно-Західному фронту, м. Житомир, Волинської губернії 1917 1918 2
1047 Уповноважений Міністерства продовольства Української Народної Республіки по будівництву зерносховищ, м. Київ 1917 1918 6
1048 Особливоуповноважений Міністерства продовольства Української Держави по заготівлі худоби, м. Київ. 1918 1919 138
1054 Кам'янський сільський староста, с. Кам'янки, Ново-Московського повіту Катеринославської губернії. 1919 1919 3
1055 Всеукраїнська академія сільськогогосподарських наук ім. В.І. Леніна (ВАСГН), м. Харків. 1931 1934 1933
1058 Українське відділення Всесоюзного державного літературно-ілюстраційного, фотовидавничого тресту (Українське відділення Союзфото), м. Київ. 1936 1938 15
1059 Комісія з районування при ЦК КП(б) України, м. Харків. 1924 1925 1
1060 Генеральне секретарство земельних справ Української Центральної Ради, м. Київ 1917 1918 90
1061 Міністерство земельних справ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 1214
1062 серпня 1920 р. — м. Станіслав 1918 1922 713
1063 Генеральний Секретаріат Центральної Ради, м. Київ. 1917 1918 39
1064 Рада міністрів Української Держави, м. Київ. 1918 1918 372
1065 Рада народних міністрів Української Народної Республіки, м. Київ, м. Кам'янець-Подільський, травень1920 р. — м. Київ, липень-серпень 1920 р.м. Кам'янець-Подільський, з 1921 р.м. Тарнів (Польща). 1918 1923 1072
1066 Красилівський волосний земельний комітет, с. Красилівка, Таращанського повіту, Київської губернії. 1918 1919 1
1067 Головне тюремне управління Міністерства внутрішніх справ Української Держави, м. Київ. 1917 1918 89
1071 Міністерство сповідань Української Держави, м. Київ. 1918 1919 506
1072 Міністерство сповідань Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Проскурів, Рівне, Кам'янець-Подільській, Станіславів (Галичина); Тарнів (Польща) 1918 1922 340
1073 Державний секретаріат військових справ Західної Української Народної Республіки, м. Тернопіль. 1918 1919 8
1074 Міністерство військових справ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 131
1075 Військове міністерство Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Проскурів, Рівне, Кам'янець-Подільський, Станіславів (Галичина), Тарнів (Польща) 1918 1929 1326
1076 Генеральне секретарство по військових справах Української Центральної Ради, м. Київ. 1917 1918 66
1077 Головне управління Генерального штабу Української Держави 1918 1918 196
1078 Головне управління Генерального штабу УНР, мм. Київ, Жмеринка, Рівне, Кам'янець-Подільський 1918 1930 469
1081 Контррозвідувальне відділення штабу Добровольчої армії Денікіна, м. Київ. 1919 1919 3
1082 Управління начальника заосмотрення армії й тилу Української Народної Республіки. 1920 1921 13
1083 Військовий штабний суд при 3-ій залізній стрілецькій дивізії військ УНР 1920 1921 43
1084 Головна військова санітарна управа Української Держави, м. Київ. 1918 1918 126
1088 Єлисеївська волосна продовольча управа, с. Єлисеївка, Бердянського повіту, Таврійської губернії. 1917 1918 1
1089 Велико-Комишуваський волосний земельний комітет, с. Велика Комишуваха Ізюмського повіту Харківської губернії. 1917 1918 2
1090 Покровське сільське управління, с. Покровка Михайлівської волості, Мелітопольського повіту, Таврійської губернії. 1919 1919 1
1091 Таврійська контора державного хлібного бюро при Міністерстві продовольства (при Денікіні), м. Мелітополь, Таврійської губернії. 1918 1919 12
1092 Міністерство внутрішніх справ Української Народної Республіки, м. Київ, м. Вінниця, м. Проскурів, м. Рівне, м. Кам'янець-Подільськ, Станіслав, Тарнів 1917 1923 1438
1095 Ново-Олексіївська комісія по прийому хліба для армії Секретарства продовольства Центральної Ради, с.Ново-Олексіївка Бердичівського повіту, Київської губернії 1917 1918 1
1101 Кам'янецька повітова управа з військової повинності Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1920 1
1105 Український центральний Галицько-буковинський комітет допомоги жертвам війни, Київ 1917 1919 108
1108 Організатор телефонно-телеграфних соціалістичних загонів при управлінні Харківського поштово-телеграфного округу, Харків 1918 1918 7
1109 Головна військова санітарна управа Української Народної Республіки, з 1918 р. — м. Київ.(з 18.02.1919 р. — м. Вінниця, з 09.03.1919 р. — м.Проскурів, з 01.04.1919 р. — м. Броди, з липня 1919 р. М. Кам'янець-Подільський. 1918 1919 49
1110 Народний комісаріат пошт і телеграфів УСРР (Наркомпоштель УСРР), м.м. Харків, Київ. 1917 1920 39
1111 Інженерна рота 5-ої пішої української дивізії, м. Збараж Подільської губернії. 1917 1918 2
1112 Штабний суд 16-ої пішої дивізії військ Української Держави, м. Олександрівськ Катеринославської губернії. 1918 1918 39
1113 Управління преси та інформації Української Народної Республіки, березень 1917 р.–08.02.1918 р. — м. Київ 08.02.1918 р.–березень 1918 р. м. Вінниця, Ровно, м. Кам'янець-Подільський 1917 1921 372
1114 Правління кооперативу співробітників Міністерства закордонних справ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 4
1115 Українська Центральна Рада, м. Київ, з 08.02.1918 р. — м. Житомир, з березня 1918 р. — м. Київ. 1917 1918 84
1116 Проскурівський повітовий виконавчий комітет громадських організацій, м. Проскурів Подільської губернії. 1917 1917 29
1117 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при митниці м. Радзивилів, Волинської губернії 1918 1918 5
1118 Міністерство торгівлі і промисловості Української Держави, м. Київ. 1918 1918 163
1119 Державна варта Ново-економічного рудника, селище Ново-Економічне, Григорівської волості, Бахмутського повіту, Катеринославської губернії. 1918 1918 2
1121 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при Тираспільській митниці, м. Тираспіль Тираспільського повіту Херсонської губернії. 1918 1918 5
1122 Народне секретарство військових справ України 1918 1920 67
1123 Особлива слідча комісія з розслідування протиєврейських погромних подій при Раді міністрів УНР м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 42
1125 Верховна слідча комісія Української Народної Республіки, мм. Київ, Вінниця, Рівне, Кам"янець-Подільський 1918 1919 6
1126 Міністерство у великоруських справах Української Народної Республіки, м. Київ. 1917 1918 8
1128 Комісар Міністерства Торгу і промисловості Української Держави при митниці, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1918 1918 6
1129 Комісар Міністерства Торгу і промисловості Української Держави при митниці м. Лунінець, Подільської губернії. 1918 1918 5
1130 Центральний український кооперативний комітет при Раді Народного господарства УСРР, м. Київ. 1919 1919 1
1131 Головноуповноважений уряду Української Народної Республіки на Поділлі, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1918 1920 154
1132 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при Брест-Литовській митниці, м. Голоби, з червня 1918 р. Ст. Рожище Волинської губернії. 1918 1918 4
1133 Головна комісія по виборах до Українських Установчих зборів (УНР), м. Київ. 1917 1919 71
1134 Балтська повітова комісія по виборах до Українських установчих зборів, м. Балта Подільської губернії. 1918 1918 2
1136 Бердичівська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Бердичів, Київської губернії. 1918 1918 1
1137 Бердичівська міська комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, м. Бердичів, Київської губернії. 1917 1917 2
1138 Брацлавська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Брацлав Подільської губернії. 1918 1918 2
1139 Васильківська повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, м. Васильків Київської губернії. 1917 1917 4
1140 Васильківська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Васильків, Київської губернії. 1918 1918 4
1141 Вінницька повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Вінниця Подільської губернії. 1917 1918 10
1142 Вінницька міська комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Вінниця, Подільської губернії. 1918 1918 2
1143 Волинська окружна комісія по виборах до Українських Установчих Зборів, м. Житомир Волинської губернії. 1917 1918 20
1144 Гайсинська повітова комісія по виборах до Українських Установчих Зборів, м. Гайсин Подільської губернії. 1918 1918 2
1145 Дубнівська повітова комісія по виборах до Українських Установчих Зборів, м. Дубно, Дубнівського повіту Волинської губернії. 1917 1918 1
1146 Катеринославська окружна комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Катеринослав Катеринославської губернії. 1917 1918 5
1147 Житомирська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Житомир, Волинської губернії. 1917 1918 3
1148 Житомирська міська комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Житомир, Волинської губернії. 1918 1918 2
1150 Звенигородська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Звенигородка, Київської губернії. 1917 1918 4
1151 Ізяславська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Ізяслав, Волинської губернії. 1918 1918 2
1153 Кам'янець-Подільська міська комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1917 1917 1
1154 Канівська повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, м. Канів, Київської губернії. 1917 1917 4
1155 Канівська повітова комісія по виборам до Українських Установчих зборів, м. Канів, Київської губернії. 1917 1918 4
1156 Київська окружна комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, м. Київ 1917 1917 53
1157 Київська окружна комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Київ. 1917 1918 48
1158 Київська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м.Київ. 1918 1918 2
1159 Київська міська комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, м.Київ. 1917 1917 4
1160 Київська міська комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Київ. 1918 1918 4
1161 Кременецька повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Кременець, Волинської губернії. 1918 1918 1
1162 Липовецька повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, м. Липовець, Київської губернії. 1917 1917 3
1163 Липовецька повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Липовець, Київської губернії. 1918 1918 2
1164 Літинська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Літин, Подільської губернії. 1918 1918 3
1165 Кам'янецький повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Кам'янець, Подільської губернії. 1918 1919 1
1166 Летичівська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Летичів, Подільської губернії 1918 1918 1
1167 Новгород-Сіверська повітова комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, м. Новгород-Сіверський, Чернігівської губернії. 1917 1918 7
1168 Новоград-Волинська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Новоград-Волинський, Волинської губернії. 1918 1918 4
1169 Овруцька повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Овруч, Волинської губернії. 1918 1918 4
1170 Ольгопільська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Ольгопіль, Подільської губернії. 1918 1918 1
1171 Острозька повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Острог, Волинської губернії. 1918 1918 3
1173 Південно-західне обласне відділення Центрального торгово-промислового Управління Всеукраїнського комітету допомоги хворим і пораненим червоноармійцям при ВУЦВКу (Всеукрцекомдоп), м. Харків. 0 0 2
1174 Проскурівська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів (УНР), м. Проскурів, Подільської губернії. 1917 1918 2
1175 Радомишльська міська виборча комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, м. Радомишль, Київської губернії. 1917 1917 3
1176 Радомишльська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Радомишль, Київської губернії. 1918 1918 14
1177 Рівненська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Рівне, Волинської губернії. 1917 1918 3
1178 Сквирська повітова виборча комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, м. Сквира, Київської губернії 1917 1917 3
1179 Сквирська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Сквира, Київської губернії. 1918 1918 3
1182 Таращанська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Тараща, Київської губернії. 1918 1918 2
1184 Головне управління в справах друку Української Держави, м. Київ. 1918 1919 62
1185 Інспектор Народного комісаріату продовольства УСРР з вивезення солі із Генічеського району, м. Генічеськ, Запорізької губернії. 1920 1921 8
1190 Управління Українського військового контролера Української Народної Республіки, м.Київ 1918 1919 28
1191 Управління уповноваженого по ліквідації Народного комісаріату продовольства УСРР при Народному комісаріаті внутрішньої торгівлі УСРР, м. Харків. 1924 1925 72
1192 Управління особоуповноваженого Народного Комісаріату продовольства УСРР з вивезення цукру із Лівобережної України, м. Суми Харківської губернії. 1921 1921 79
1194 Комісія Південно-Західного фронту по виборах до Українських Установчих зборів 1917 1918 8
1196 Центральне бюро технічної інвентаризації Міністерства комунального господарства УРСР та його попередник (об'єднаний фонд) 1932 1970 819
1198 Всеукраїнська будівельна контора медико-санітарного будівництва (Укрмедсанбуд), м. Харків. 1933 1934 112
1199 Транспортна контора Українського тресту медико-санітарного будівництва Народного комісаріату охорони здоров'я УСРР (Транспортна контора "Укрмедсанбуд"), м. Харків. 1934 1935 11
1200 Управління постачання Всеукраїнської Спілки житлової кооперації, м. Харків. 1932 1935 245
1201 Видавництво журналу "Житлокооперація України" і газети "За новий побут" Всеукраїнської спілки житлових кооперативів, м. Харків. 1930 1935 100
1202 Управління житлобудівельних виробничих матеріалів Всеукраїнської спілки житлових кооперативів (Укржитлобудматеріал), м. Харків 1931 1935 120
1203 Лісопромислова контора Всеукраїнської спілки житлових кооперативів (Лісопромислова контора Укржитлоспілки), м. Харків. 1932 1935 327
1204 Всеукраїнська спілка житлових кооперативів (Укржитлоспілка), м. Харків. 1925 1936 895
1205 Українське пайове житлово-кооперативне будівельне товариство (Укржитлокоопбуд), м. Харків. 1926 1934 88
1206 Господарсько-продовольчий комбінат при управлінні Уповноваженого Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при РНК УСРР (Госппродкомбінат при Уповнаркомважпромі СРСР при РНК УСРР), м. Харків. 1933 1934 33
1207 Бюро лісової промисловості при Головному управлінні палива УРНГ, м. Харків. 1920 1922 37
1208 Всеукраїнська науково-технічна промислова виставка Народного комісаріату місцевої промисловості УСРР, м. Харків 1924 1936 273
1210 Всеукраїнська постійна науково-будівельна виставка Харківського Інституту комунального господарства Народного комісаріату комунального господарства УСРР, м. Харків. 1931 1936 70
1211 Українське відділення Всесоюзного військово-хімічного об'єднання (Українське відділення ВІЙСЬКХІМОБ'ЄДНАННЯ), м. Харків 1931 1935 300
1212 Всеукраїнське відділення Всесоюзного правління по постачанню азотної промисловості Всесоюзного тресту азотної промисловості (Всеукраїнське відділення Азотпостачу), м. Харків. 1931 1933 117
1213 Всеукраїнське відділення Всесоюзного об'єднання лакофарбної промисловості (Всеукраїнське відділення Анілооб'єднання), м. Харків. 1932 1932 11
1214 Всеукраїнська філія Всесоюзного об'єднання хімічної промисловості (Всеукраїнська філія Всехімпрому), м. Харків. 1930 1932 522
1215 Всеукраїнська контора Всесоюзного державного синдикату хімічної промисловості СРСР (Всеукраїнська контора Хімсиндикату), м. Харків. 1928 1929 3
1216 Міністерство внутрішніх справ Української Держави, м. Київ 1917 1919 506
1218 Трест з виробництва автомобілів, мотоциклів, велосипедів та човнових моторів Державного республіканського об'єднання металообробної промисловості Вищої Ради Народного господарства УРСР (Автомотовелотрест), м. Харків 1929 1933 704
1219 Український республіканський трест хімічної промисловості (Укрхімтрест), м. Харкі 1930 1932 1047
1220 Український державний республіканський трест обозобудівництва ВРНГ УРСР, з 1932 р. — Уповнаркомважпрому СРСР при Раднаркомі УСРР, м. Харків 1931 1933 261
1221 Всеукраїнське об'єднання металообробних промислових кооперативів Всеукраїнської Ради промислово-кооперативних товариств (ВУКОПРОММЕТАЛООБ'ЄДНАННЯ), м. Харків. 1931 1936 746
1223 Українське відділення Російсько-німецького торговельного акціонерного товариства (Українське відділення Роснімторгу), м. Харків. 1923 1926 136
1224 Представник акціонерного товариства "Аркос" в Україні, м. Харків. 1922 1924 80
1225 Всеукраїнська монтажно-проектна контора з виробництва будівельних матеріалів Народного комісаріату важкої промисловості СРСР (Укрбудмонтажпроект), м. Харків. 1933 1935 38
1226 Україно-Кримська обласна контора Всеросійського синдикату швейної промисловості (Україно-Кримська контора Синдшвейпрому), м. Харків. 1923 1926 63
1227 Всеукраїнська контора Всесоюзного об'єднання з постачання і збуту продукції трикотажної промисловості (Всеукраїнська контора Союзтрикотажпостачзбуту), м. Харків. 1932 1933 14
1228 Українська лабораторія по професійному підбору підлітків в школи фабрично-заводського учнівства при Науково-дослідницькому інституті охороні здоров'я дітей та підлітків, м. Харків. 1936 1936 21
1229 Український науково-дослідний інститут організації соціалістичного сільськогосподарського виробництва та сільськогосподарської економіки, м.Харків. 1928 1936 896
1230 Сільськогосподарський науковий комітет Народного комісаріату земельних справ УРСР, м. Харків. 1919 1928 88
1231 Організаційне бюро українського наукового інженерно-технічного товариства безрейкового господарства, м. Харків. 1932 1937 162
1232 Управління Уповноваженого центрального правління артилерійських заводів при Раді воєнної промисловості Вищої ради народного господарства РРФСР на Україні, м. Харків. 1919 1921 624
1233 Південно-західна державна лісозаготівельна контора Вищої ради народного господарства РСФСР — ВРНГ РСФСР, м. Харків. 1922 1924 104
1235 Уповноважений представник Генерального консульства Української Держави в Москві по Тамбовській губернії, м. Тамбов. 1918 1918 21
1236 Генеральний консул Української Держави в Москві, м. Москва. 1918 1918 350
1238 Всеукраїнське управління у справах кінематографії та фотографії Народного комісаріату освіти УРСР (ВУФК), м. Харків, з 1926 р. м. Київ. 1923 1932 332
1239 Центральна комісія допомоги хворим та пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім'ям при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті Ради працівників, селянських та червоноармійських депутатів (Цекомдоп), м. Харків. 1920 1935 1174
1240 Центральна комісія міських товариств допомоги громадянам при Народному комісаріаті соціального забезпечення УСРР (ЦК МТД), м. Харків. 1931 1935 608
1241 Вечірній Комуністичний інститут журналістики (Вечірній КІЖ), м. Харків. 1934 1937 89
1242 Всеукраїнське центральне торговельно-виробниче об'єднання "Допомога інваліду", м. Харків 1923 1925 87
1245 Управління уповноваженого Головного управління з робітничого постачання при Народному комісаріаті важкої промисловості СРСР в Україні (Головурп), м. Київ. 1934 1937 221
1246 Уповноважений Всеросійського синдикату маслоробної промисловості в Україні (Уповноважений Росмаслосиндикату), м. Харків. 1925 1930 266
1247 Українська контора Державного всесоюзного шкіряного об'єднання (Українська контора "Союзшкіра"), м. Харків. 1931 1934 679
1248 Всеукраїнський трест будівельної промисловості Вищої Ради народного господарства УСРР (Укрторгпромбуд), м. Харків. 1925 1934 598
1249 Інститут марксизму-ленінізму (УІМЛ), м. Харків. 1923 1934 780
1250 Українське акційне товариство виробництва, постачання та торгівлі речами воєнізації та оборони (Пост. ЧЗУ-постачання червоних захисників України), м. Харків. 1929 1934 362
1251 Український трест картопле-насінницьких радгоспів Головного управління спиртової і горілочної промисловості СРСР (Укрспирторадгосптрест), м. Київ. 1934 1936 767
1252 Управління учбових закладів Управління уповноваженого Народного комісаріату важкої промисловості СРСР при РНК УРСР (УУЗ Уповнаркомважпрому СРСР при РНК УРСР), м. Харків. 1933 1937 798
1253 Державний союзний трест основної хімічної промисловості в Україні (Укрхім) Народного комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Харків. 1924 1937 927
1254 Українське республіканське управління Держстандарту СРСР та підпорядкований йому Український центр стандартизації та метрології СРСР (УкрЦСМ) (об'єднаний фонд) 1927 1992 1929
1256 Українське відділення "Хіммонтаж", м. Харків. 1931 1931 1
1257 Редакція газети "Das nene Dorf" ("Нове село") органу ЦК КП(б)У, м. Харків. 1933 1937 168
1258 Редакція газети "Боевая молодежь" органу ЦК ЛКСМУ, м. Харків, з 1936 р. — м. Київ. 1931 1936 44
1259 Редакція газети "Будь готов" органу ЦК ЛКСМУ та Народного Комісаріату освіти УРСР, м. Харків, з січня 1937 р. — м. Київ. 1928 1938 37
1260 Редакція газети "Die Grompete" ("Горн") — органу ЦК ЛКСМУ, м. Харків, з жовтня 1936 р. — м. Київ 1934 1938 72
1261 Редакція газети "Колективіст" органу ЦК КП(б)У, м. Харків, з жовтня 1937 р. — м. Київ 1931 1937 175
1262 Державний трест нерудних копалин Наркомважпрому СРСР (Нерудсталь), м. Харків. 1933 1937 1962
1263 Український силікатний трест Української Ради народного господарства (Укрсилікаттрест), м. Харків. 1923 1936 3334
1265 Всесоюзне об'єднання хімічного та цукрового машинобудування Народного комісаріату важкої промисловості, м. Харків 1929 1936 2279
1267 Інститут Червоної професури при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті, м. Харків. 1930 1937 725
1268 Центральне управління українських підприємств з постачання та збуту товарів і матеріалів виробничо-технічного призначення Союзпостачзбуту Народного комісаріату важкої промисловості СРСР (Укрпостачзбут), м. Харків. 1930 1936 901
1269 Центральна база Південного санітарно-технічного будівельного тресту Народного комісаріату важкої промисловості СРСР(Центральна база Півдсантехбуду), м. Харків. 1933 1936 21
1271 Редакція журналу "За винахідництво" органу Центральної Ради Товариства винахідників України, м. Харків. 1931 1938 139
1273 Український державний науково-дослідний інститут прикладної хімії при Вищій раді народного господарства УСРР, м. Харків. 1922 1931 78
1274 Проектно-конструкторське бюро Головного управління трубопрокатної та труболиварної промисловості при Народному комісаріаті важкої промисловості СРСР (Трубостальпроект), м. Харків. 1932 1938 374
1276 Українська контора Всесоюзного державного тресту гідротехнічних споруд Всесоюзного об'єднання будівельної індустрії Вищої ради народного господарства СРСР (Українська контора Гідротехбуд), м. Харків. 1931 1931 35
1277 Український водобудівний трест Вищої ради народного господарства УСРР (Укрводбуд), м. Харків. 1930 1933 130
1278 Всесоюзний трест будівництва водопровідних, каналізаційних і гідротехнічних споруд (Південводбуд) Союзводбуду Народного комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Харків 1932 1933 447
1279 Уповноважений Державного тресту по виготовленню водопостачальних та каналізаційних робіт Вищої ради народного господарства СРСР (Уповноважений Водоканалбуду), м. Харків. 1926 1932 694
1280 Державний союзний трест залізних і сталевих труб Народного комісаріату важкої промисловості СРСР (Трубосталь), м. Харків. 1928 1937 3251
1281 Всесоюзне державне об'єднання металургійної, залізорудної і марганцевої промисловості Народного комісаріату важкої промисловості СРСР "Сталь", м. Харків 1921 1937 15154
1285 Антонівська волосна земська управа, с. Антонівка Антонівської волості, Херсонського повіту, Херсонської губернії. 1918 1918 4
1290 Інгульська волосна земська управа, с.Інгулка Інгульської волості, Миколаївського повіту Херсонської губернії. 1917 1919 4
1300 Управління уповноваженого по управлінню та ліквідації установ і організацій воєнного часу, м. Одеса. 1918 1919 92
1318 Штаб 41-го стрілецького куреня 14-ої стрілецької Подільської бригади, 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ УНР, липень-серпень 1921 р. — табір Петраків (Польща), серпень-жовтень 1921 р. — табір Стрілків (Польща). 1921 1921 6
1323 Штаб 2-ої бригади 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, м. Петраків (Польща). 1920 1921 3
1325 Харківський губернський староста, м. Харків 1917 1919 471
1326 Тимчасова земельна комісія Харківського земельного комітету, м. Харків. 1917 1918 140
1327 Харківський губернський комісар Тимчасового Уряду, м. Харків 1917 1918 156
1333 Цареводарське волосне правління, м. Цареводар Цареводарської волості, Бердянського повіту Таврійської губернії 1919 1919 14
1334 Київська губернська земельна комісія при відділі землеустрою земельного департаменту Міністерства земельних справ Української Держави, м. Київ. 1918 1919 11
1335 Київська губернська земельна управа Української Народної Республіки, м. Київ. 1918 1919 19
1336 Комісар у справах друку Харківського губернського громадського комітету, м. Харків 1917 1917 31
1339 Старобільське повітове управління, м. Старобільськ, Харківської губернії. 1919 1920 121
1340 Подільська губернська рада селянських спілок (період УНР), м. Вінниця, Подільської губернії. 1919 1919 9
1342 Штаб 15-ої стрілецької бригади 5-ої Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки. 1921 1922 18
1347 Василівська волосна народна управа, м. Василівськ, Полтавського повіту Полтавської губернії. 1918 1919 1
1361 Редакція журналу "Сталь" органу Всесоюзного державного об'єднання металургійної, залізорудної і марганцевої промисловості "Сталь" Головного управління трубопрокатної і труболиварної промисловості "Трубосталь", м. Харків 1931 1941 576
1362 Соболівська волосна земельна управа, м. Соболівка, Гайсинського повіту, Подільської губернії 1919 1919 16
1363 Соболівський волосний комісар Української Народної Республіки, м. Соболівка, Гайсинського повіту, Подільської губернії. 1919 1919 5
1369 Бацманівська волосна земська управа, с. Бацмани, Роменського повіту, Полтавської губернії 1917 1918 1
1370 Мовчанська волосна народна управа, с. Мовчани, Ямпільського повіту, Подільської губернії. 1918 1918 3
1371 Бежівський волосний громадський комітет, с. Бежівка Лебединського повіту Харківської губернії 1917 1918 4
1372 Олександрівське сільське управління, с. Олександрівка, Одинківської волості, Новомосковського повіту, Катеринославської губернії. 1919 1920 2
1373 Управління Дубнівського повітового комісара, м. Дубни Волинської губернії 1919 1919 3
1384 Бобрицька волосна земська управа, с. Бобрик Роменського повіту, Полтавської губернії 1917 1918 2
1385 Пиківський волосний виконавчий комітет громадських організацій (при Тимчасовому уряді), с. Пиків Вінницького повіту Подільської губернії 1916 1918 37
1386 Полтавська міська державна варта, м. Полтава. 1919 1919 3
1387 Житомирська повітова земська управа, м. Житомир, Волинської губернії. 1918 1918 1
1388 Довжанська волосна земська управа, м. Довжанськ, Ізюмського повіту, Харківської губернії 1918 1918 1
1390 Гайсинський повітовий земельний комітет, м. Гайсин, Подільської губернії. 1917 1918 131
1391 Гайсинська повітова земельна комісія, м. Гайсин, Подільської губернії. 1918 1918 15
1392 Гайсинська повітова земельно-ліквідаційна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Гайсин Подільської губернії. 1918 1918 26
1393 Люботинський волосний Виконавчий комітет Рад селянських депутатів, м. Люботин Валківського повіту Харківської губернії. 1917 1918 7
1394 Одесько-Подільський науково-кадровий повітроплавний загін військ Української Держави, м. Миколаїв, м. Одеса. 1918 1918 2
1396 Совачов Василь Якович — полковник, начальник Головного санітарного управління УНР 1876 1924 5
1397 Харківський губернський продовольчий комітет при Міністерстві продовольства Української Народної Республіки, м. Харків. 1917 1918 35
1399 Куп'янська повітова Рада селянських депутатів, м. Куп'янськ, Харківської губернії. 1917 1918 12
1400 Харківський губернський виконавчий комітет Рад селянських депутатів, м. Харків. 1917 1918 7
1401 Інспектор народної міліції при Подільському губернському комісарі Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський 1918 1919 329
1403 Канцелярія начальника постачання Добровольчої армії Одеського району, м. Одеса. 1919 1919 2
1405 Старосанжарська волосна народна управа, с. Старі Санжари Полтавського повіту Полтавської губернії. 1917 1918 12
1409 Харківська губернська Українська рада, м. Харків 1917 1918 18
1411 Краснолуцька волосна народна управа, с. Красні Луки, Гадяцького повіту Полтавської губернії. 1917 1918 16
1412 Полтавський губернський земельний комітет, м. Полтава. 1917 1918 240
1414 Ніжинський повітовий земельний комітет, м. Ніжин Чернігівської губернії. 1917 1918 55
1416 Одбєдо-Василівська волосна земська управа, с. Отбєдо-Василівська Херсонського повіту Херсонської губернії. 1917 1918 16
1419 Гайсинська повітова земельна управа, м. Гайсин Подільської губернії. 1918 1919 42
1423 Державна варта Ірпінського району, с. Ірпінь Київського повіту і Київської губернії. 1918 1918 14
1425 Канельсько-Попівська волосна народна управа, с. Канельська Попівка Липовецького повіту Київської губернії. 1918 1919 29
1427 Шаргородська волосна народна управа, м. Шаргород Могилівського повіту Подільської губернії. 1919 1919 13
1429 Канцелярія Директорії Української Народної Республіки, м. Київ, м. Кам'янець-Подільський, територія Польщі, Чехословаччина. 1917 1938 309
1434 Генеральне секретарство фінансових справ Української Центральної Ради, м. Київ. 1917 1918 69
1435 Вовчанське повітове карно-розшукове управління, м. Вовчанськ, Харківської губернії. 1919 1919 2
1436 Пісчанська волосна земельна управа, с. Пісчане, Ольгопільського повіту, Подільської губернії. 1919 1919 1
1438 Яришівська волосна народна управа, м. Яришів Могилівського повіту Подільської губернії. 1917 1918 21
1440 Начальник варти сантуринівських заводів Бахмуцького повіту Донецької губернії 1917 1918 2
1443 Ольгопільська повітова земельна управа Української Народної Республіки, м. Ольгопіль, Подільської губернії. 1918 1919 36
1444 Немирівська перша волосна земська управа Української Держави, м. Немирів Брацлавського повіту Подільської губернії. 1917 1918 20
1446 Волинська губернська контора Державного хлібного бюро при Міністерстві продовольчих справ Української Держави, м. Житомир, Волинської губернії. 1918 1918 60
1447 Волинська губернська комісія постачання Міністерства продовольства Української Народної Республіки, м. Житомир. 1918 1919 23
1449 Новобузька волосна управа, с. Новий Буг, Херсонського повіту, Херсонської губернії. 1919 1919 10
1454 Житомирська повітова земельна управа, м. Житомир, Волинської губернії. 1917 1918 57
1456 Штаб 5-го кінного полку 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, тер. Польщі (м.Стрілково та інш.) 1921 1922 23
1457 Чернігівський губернський виконавчий комітет громадських організацій, м. Чернігів. 1917 1917 6
1460 Чернігівська контора Державного хлібного бюро Міністерства продовольства Української держави, м. Чернігів. 1918 1919 14
1462 Новоград-Волинський повітовий виконавчий комітет, м. Новоград-Волинський Волинської губернії. 1917 1917 2
1463 Стрітенська волосна земська управа, м. Стрітенка, Маріупольського повіту, Катеринославської губернії. 1917 1918 13
1464 Гадяцька повітова народна управа, м. Гадяч, Полтавської губернії. 1918 1918 3
1465 Новоград-Волинський повітовий земельний комітет, м. Новоград-Волинський, Волинської губернії. 1917 1918 17
1467 Ніжинський повітовий комісар Тимчасового уряду, м. Ніжин, Чернігівської губернії. 1917 1917 1
1468 Стодольський сільський земельний комітет, с. Стодольське, Дроздовської волості, Ніжинського повіту, Чернігівської губернії. 1918 1918 1
1469 Волинська губернська тимчасова земельна ліквідаційна комісія Української Держави, м. Житомир, Волинської губернії. 1918 1918 3
1470 Кривда-Соколенко Петро Маркіянович — віце-директор департаменту місцевого самоуправління Міністерства внутрішніх справ Директорії УНР, Тарнів (Польща) 1920 1929 5
1474 Миколаївська волосна земська управа, с. Миколаївка, Бердянського повіту, Таврійської губернії. 1917 1918 4
1476 Миколаївське сільське управління, с. Михайлівської волості, Мелітопольського повіту, Таврійської губернії. 1917 1918 5
1477 Сербівська волосна земельна управа, м. Сербів, Новоград-Волинського повіту, Волинської губернії. 1919 1919 8
1478 Троянівська волосна народна управа, м. Троянів, Житомирського повіту Волинської губернії. 1917 1918 16
1480 Христинівська волосна народна управа (Українська Держава), ст. Христинівка Уманського повіту, Київської губернії. 1917 1919 57
1481 Дмитрівське волосне правління, с. Дмитрівка Маріупольського повіту, Катеринославської губернії 1918 1919 7
1482 Лучинецька волосна земельна управа (УНР), м. Лучинці, Могилівського повіту, Подільської губернії. 1919 1919 3
1483 Вільшанська обласна народна управа, с. Вільшанка, Васильківського повіту, Київської губернії. 1918 1918 1
1485 Київська губернська тимчасова земельно-ліквідаційна комісія Міністерства земельних справ Української держави, м. Київ. 1918 1918 5
1486 Ніжинський міський громадський комітет, м. Ніжин, Чернігівської губернії 1917 1917 10
1487 Ніжинська повітова земельна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Ніжин, Чернігівської губернії. 1918 1918 2
1488 Новгород-Сіверська повітова земельно-ліквідаційна комісія Міністерства земельних справ Української Держави, м. Новгород-Сіверськ, Чернігівської губернії. 1918 1918 3
1490 Ладиженський волосний земельний комітет, с. Ладиженка Уманського повіту, Київської губернії. 1918 1918 2
1493 Носівський волосний земельний комітет, м. Носівка, Ніжинського повіту, Чернігівської губернії. 1917 1918 12
1494 Микільсько-Борщагівський волосний земельний комітет, с. Микільська Борщагівка, Київського повіту Київської губернії. 1917 1918 5
1495 Талалаївський волосний земельний комітет, с. Талалаївка, Ніжинського повіту Чернігівської губернії. 1917 1918 25
1496 Городоцька волосна земельна управа, м. Городок, Кам'янецького повіту, Подільської губернії. 1919 1919 11
1498 Посухівська волосна земельна управа, с. Посухівка, Посухівської волості, Уманського повіту, Київської губернії. 1918 1919 6
1499 Антонівська сільська рада, с. Антонівка Посухівської волості, Уманського повіту Київської губернії. 1917 1918 2
1500 Посухівська волосна рада, с. Посухівка Уманського повіту Київської губернії. 1917 1917 9
1501 Посухівська сільська народна управа, с. Посухівка Посухівської волості, Уманського повіту, Київської губернії. 1918 1918 1
1502 Посухівська сільська земельна комісія (Українська Держава), с.Посухівка Посухівської волості Уманського повіту Київської губернії. 1918 1918 1
1503 Юрківська сільська народна управа, с. Юрківка Посухівської волості Уманського повіту Київської губернії. 1917 1918 2
1504 Посухівська волосна народна управа (УНР), м.Посухівка Уманського повіту Київської губернії 1919 1919 5
1506 Цареводарівський волосний громадський комітет, с. Цареводарівка Бердянського повіту Таврійської губернії. 1917 1917 2
1509 Міністерство фінансів УНР, мм. Київ, Вінниця, Ровно, Кам'янець-Подільський, Тарнів (Польща), Станіслав (Польща) 1918 1925 1521
1510 Новобузька волосна народна управа УНР, м. Новий Буг Херсонського повіту Херсонської губернії. 1919 1919 17
1511 Штаб 5-го збірного куреня 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ УНР, табір Каліш (Польща) 1923 1924 4
1512 Новоград-Волинський повітовий староста УД, м. Новоград-Волинський Волинської губернії. 1918 1918 3
1514 Вендичанська волосна народна управа, с. Вендичани Могилівського повіту, Подільської губернії. 1918 1918 17
1523 Понорницька волосна земська управа, с. Понорниця Кролевецького повіту Чернігівської губернії. 1917 1918 31
1526 Ново-Семенівський сільський земельний комітет, с. Ново-Семенівка Чернігівської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1918 1918 1
1528 Жданівський волосний земельний комітет, с. Жданівка Ново — Московського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 4
1529 Казанківський волосний земельний комітет, с. Казанка Єлисаветградського повіту Херсонської губернії 1917 1918 1
1530 Калинівська волосна народна управа УНР, м. Калинівка Віницького повіту Подільської губернії 1918 1919 42
1531 Калинівська волосна земельна управа, м. Калинівка Вінницького повіту Подільської губернії 1919 1919 5
1532 Новобузька волосна земська управа, с. Новий Буг Херсонського повіту Херсонської губернії 1917 1919 37
1534 Вендичанська сільська народна управа, с. Вендичани Вендичанської волості Могилівського повіту Подільської губернії 1918 1918 1
1536 Новобузька волосна продовольча управа, м. Новий Буг Херсонського повіту і губернії 1917 1917 1
1538 Узинське волосне правління Васильківського повіту Київської губернії 1919 1919 1
1539 Яришівський волосний виконавчий комітет громадських організацій, с. Яришів Могилівського повіту Подільської Губернії 1917 1917 20
1542 Посухівська волосна народна управа, с. Посухівка Уманського повіту Київської губернії 1918 1918 13
1544 Обазівська волосна земська управа, с. Обазівка Полтавського повіту Полтавської губернії 1918 1919 1
1545 Чернігівське агентство Чернігівської контори Державного хлібного бюро Міністерства продовольчих справ Української Держави, м. Чернігів 1918 1918 4
1547 Новгород-Волинська повітова комісія постачання (армії УНР), м. Новгород-Волинський Волинської губернії 1918 1919 20
1548 Мощенська волосна земська управа (УД), с. Мощено Городнянського повіту Чернігівської губернії 1917 1918 32
1550 Ланцевський сільський виконавчий комітет селянських депутатів, с. Ланцевське Берестоватської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1918 1918 14
1551 Клембівська волосна народна управа, с. Клембівка, Ямпільського повіту, Подільської губернії 1918 1919 5
1553 Кам'янський сільський староста, с. Кам'янка Романівської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 1
1554 Штаб окремого технічного курення 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, м. Ланцут 1920 1921 6
1555 Петрівський сільський комітет громадських організацій, с. Петрівське Ново-Спаської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1917 1917 1
1556 Петрівська волосна земська управа, с. Петрівське Маріупольського повіту, Катеринославської губернії 1917 1920 12
1557 Саратський гарнізонний комітет, м. Сарата Аккерманського повіту Бессарабської губернії 1917 1917 2
1558 Вендичанська волосна народна управа (УНР), с. Вендичани Могилівського повіту Подільської губернії 1919 1920 24
1561 Ніжинська українська військова рада, м. Ніжин, Чернігівської губернії 1917 1918 3
1568 Брацлавська повітова земельна управа, м. Брацлав Подільської губернії 1919 1919 28
1570 Новокраснівський сільський староста, с. Новокраснівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1917 1917 6
1571 Новокраснівське сільське управління, с. Новокраснівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Донецької губернії 1919 1919 4
1572 Пісочинський волосний земельний комітет, с. Пісочин Харківського повіту і губернії 1917 1917 1
1573 Сокиринська волосна земська управа, с. Сокиринці Прилуцького повіту Полтавської губернії 1917 1918 1
1574 Рунівщанська волосна земська управа, м. Рунівщина, Полтавського повіту, Полтавської губернії 1917 1918 1
1575 Солонянська волосна земська управа, с. Солоне Катеринославського повіту і губернії 1918 1918 1
1576 Низянський сільський виконавчий комітет, с. Низяне Чернігівської волості, Бердянського повіту, Таврійської губернії 1917 1918 2
1579 Проскурівська повітова земельна комісія Міністерства земельних справ УД, м. Проскурів, Подільської губернії 1918 1918 1
1580 Комісія по ліквідації Проскурівської повітової земельної управи, с. Проскурів Подільської губернії 1919 1919 1
1582 Ладижинська волосна земельна управа, селище Ладижинка, Уманського повіту, Київської губернії 1919 1919 2
1583 Кобеляцька повітова земська управа, м. Кобеляки Полтавської губернії 1919 1919 37
1584 Старо-Керменчицька волосна земельна управа, с. Старо-Керменчик Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 1
1585 Бугаївське волосне правління, с. Бугаївка Ізюмського повіту Харківської губернії 1918 1919 1
1586 Меджибізька волосна земська управа, м. Меджибіж Летичівського повіту Подільської губернії 1917 1918 8
1587 Меджибізьке волосне правління, м. Меджибіж Летичівського повіту Подільської губернії 1918 1918 3
1588 Меджибізька волосна народна управа, м. Меджибіж Летичівського повіту Подільської губернії 1918 1918 2
1589 Роменське волосне правління, м. Ромни Роменського повіту Полтавської губернії 1919 1919 5
1590 Маріупольський повітовий виконавчий комітет громадських організацій, м. Маріуполь Катеринославської губернії 1917 1918 10
1591 Ярмолинецький волосний виконавчий комітет громадських організацій, м. Ярмолинці Проскурівського повіту Подільської губернії 1917 1918 43
1592 Городнянська повітова земельна управа, м. Городня Чернігівської губернії 1917 1918 8
1594 Київська контора Державного хлібного бюро Міністерства продовольства УД, м.Київ 1918 1918 15
1595 Кунянський волосний земельний комітет, м. Куна Гайсинського повіту Подільської губернії 1917 1918 4
1597 Олександропільське сільське управління, с. Олександропіль Томаківської волості Катеринославського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 9
1598 Троянівський волосний земельний комітет, ст. Троянів Житомирського повіту, Волинської губернії 1917 1918 15
1599 Ольгинська волосна земська управа, с. Ольгине Бердянського повіту Таврійської губернії 1917 1918 10
1601 Проскурівська повітова земельна управа, м. Проскурів Подільської губернії 1919 1919 77
1602 Волинська губернська земельна управа, м. Житомир 1919 1919 1
1604 Міністерство народного здоров'я і опіки Української Народної Республіки, м. Київ січень 1919 р., лютий 1919 р. — м. Вінниця, квітень 1919 р. — м. Рівне, червень 1919 р. м.Кам'янець-Подільський, з серпня 1920 р. — на території Польщі — м. Тарнів, Ченстохів. 1919 1921 120
1605 Новопокровський сільський староста, с. Ново-Покровське, Ново-Покровської волості Катеринославського повіту і губернії 1918 1918 1
1607 Юринецька волосна земельно-адміністративна комісія при волосному земельному комітеті, с. Юринці Проскурівського повіту Подільської губернії 1917 1918 1
1608 Шарівська волосна земельна управа Проскурівського повіту Подільської губернії 1918 1918 1
1609 Малиничинська волосна земельна управа, с. Малиничі Проскурівського повіту Подільської губернії 1917 1918 1
1610 Чорноострівська волосна земська управа, с. Чорний острів Проскурівського повіту Подільської губернії 1917 1918 2
1611 Ярмолинецька волосна земельна управа, с. Ярмоленець Проскурівського повіту Подільської губернії 1917 1918 1
1612 Проскурівська повітова земельно-ліквідаційна комісія при повітовій земській управі, м. Проскурів, Подільської губернії 1918 1918 20
1613 Юринецька волосна земельна управа, с. Юринці Проскурівського повіту Подільської губернії 1918 1918 1
1614 Сарнівська волосна земельна управа, с.Сарново Проскурівського повіту Подільської губернії 1917 1918 3
1615 Третельницька волосна земельна управа, с.Третельники Проскурівського повіту Подільської губернії 1918 1918 1
1616 Проскурівська повітова земельна управа, м. Проскурів, Подільської губернії 1917 1918 13
1617 Монастирищенський волосний земельний комітет, с. Монастирище Ніжинського повіту Чернігівської губернії 1917 1918 16
1618 Кременчуцька повітова земська управа, м. Кременчук Полтавської губернії 1917 1918 9
1619 Проскурівська повітова державна варта, м. Проскурів Подільської губернії 1919 1919 1
1620 Боярський волосний виконавчий комітет громадських організацій, м. Боярка Звенигородського повіту Київської губернії. 1917 1917 7
1621 Кобеляцька волосна земська управа, м. Кобеляки Кобеляцького повіту Полтавської губернії. 1917 1918 4
1623 Кисляцький волосний земельний комітет, с. Кисляки Гайсинського повіту Подільської губернії. 1918 1918 5
1624 Білопільський волосний земельний комітет, с. Білопілля Бердичівського повіту Київської губернії. 1917 1918 7
1625 Комісія з відчуженню лишків харчових і фуражних продуктів від населення Сквирського повіту при Сквирській повітовій продовольчій управі, м. Сквира, Київської губернії 1918 1918 1
1626 Ніжинська повітова земельно-ліквідаційна комісія по ліквідації повітового земельного комітету при Чернігівській губернській земельно-ліквійдаційній комісії, м. Ніжин Чернігівської губернії. 1918 1918 1
1627 Глинська волосна земська управа, м. Глинськ Роменського повіту Полтавської губернії 1917 1917 3
1628 Покровський сільський комітет, с. Михайлівка Михайлівської волості Мелітопольського повіту Таврійської губернії 1918 1919 27
1629 Дроздовський сільський земельний комітет, с. Дроздовка Дроздовської волості Ніжинського повіту Чернігівської губернії 1918 1918 6
1630 Дроздовський волосний земельний комітет, с. Дроздовка Ніженського повіту Чернігівської губернії 1917 1918 9
1631 Низянський сільський староста, с. Чернігівка Чернігівської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1918 1919 2
1632 Вендичанська волосна земельна управа, с. Вендичани Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 1919 1919 4
1633 Клембівський волосний виконавчий комітет громадських організацій, с. Клембівка Ямпільського повіту Кам'янець-Подільської губернії 1917 1917 3
1634 Вендичанський волосний земельний комітет, с. Вендичани Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 1917 1918 4
1635 Прилуцький повітовий комісар УНР, м. Прилуки, Полтавської губернії 1917 1919 4
1636 Синявський волосний земельний комітет, с. Синявка Гадяцького повіту Полтавської губернії 1918 1918 9
1639 Сеньковське волосне правління, с. Сенькове Круп'янського повіту Харківської губернії 1919 1919 3
1642 Ємільчинська волосна земська управа, м. Ємільчине Новгород-Волинського повіту Волинської губернії 1919 1919 20
1643 Павлоградська повітова земельна управа, м. Павлоград Катеринославської губернії 1918 1918 4
1644 Шкільний відділ Липовецької народної управи, м. Липовець Київської губернії 1918 1918 3
1646 Жаданівська волосна управа Української Держави, с. Жадани Липовецького повіту Київської губернії 1917 1918 25
1647 Троїцьке волосне правління, с. Троїцьке Павлоградського повіту Катиринославської губернії 1919 1919 10
1648 Жаданівський волосний курінь вільного козацтва с. Жаданівка Липовецького повіту Київської губернії 1917 1917 2
1649 Жаданівська волосна земельна управа, с. Жадани Липовецького повіту Київської губернії 1919 1919 4
1651 Христинівський волосний продовольчий комітет, с. Христинівка Уманського повіту Київської губернії 1917 1918 2
1652 Новгород-Сіверська повітова слідча комісія по виявленню погрому в місті Новгород-Сіверський, м. Новгород-Сіверський, Чернігівської губернії 1918 1918 8
1654 Пиківська волосна земельна управа, м. Пиків Вінницького повіту Подільської губернії 1919 1919 13
1662 Новгород-Волинське агентство Державного хлібного бюро при Міністерстві продовольства УД, м. Новгород-Волинський Волинської губернії 1918 1918 2
1663 Хухрянський волосний земельний комітет, с. Хухра Охтирського повіту Харківської губернії 1918 1918 1
1665 Вінницька повітова земельна управа, м. Вінниця Подільської губернії 1918 1919 10
1666 Сеньковська волосна земська управа, с. Сенькове Куп'янського повіту Харківської губернії 1918 1918 2
1671 Жаданівська волосна народна управа, с. Жадани, Липовецького повіту, Київської губернії 1918 1919 12
1673 Байрацький волосний земський комітет, с. Байрак Полтавського повіту Полтавської губернії 1917 1918 1
1674 Харківський губернський громадський комітет, м. Харків 1917 1917 8
1676 Довжанський волосний земельний комітет, ст. Довжанська Ізюмського повіту Харківської губернії 1917 1918 9
1677 Канельсько-Попівське волосне правління, с. Канельська Попівка Липовецького повіту Київської губернії 1916 1917 36
1681 Вінницька повітова Народна управа, м. Вінниця Подільської губернії 1917 1919 24
1682 Вовчанське повітове управління, м. Вовчанськ Харківської губернії 1919 1919 459
1683 Люлинецька волосна земельна управа, с. Люлинці Вінницького повіту Подільської губернії. 1919 1919 28
1685 Люлинецька волосна земська управа, с. Люлинці Вінницького повіту Подільської губернії 1917 1917 1
1686 Кисляцька волосна земельна управа, с. Кисляки, Гайсинського повіту Подільської губернії 1919 1919 5
1688 1-й єврейський піхотний батальйон, м. Одеса 1918 1918 9
1692 Штаб 5-ї пішої дивізії військ Української Держави, м. Одеса 1918 1918 24
1693 Бригадний комітет 112-ої бригади Державного ополчення, м. Одеса 1917 1917 4
1694 Красилівська волосна рада громадських організацій, с. Красилівка Таращанського повіту Київської губернії 1917 1917 6
1696 Державний інспектор окремого залізничного технічного корпусу УНР (діюча армія) 1919 1919 19
1698 Богданівське сільське управління, с. Богданівка Васильківської волості Павлоградського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 1
1699 Чуднівська волосна народна управа, с. Чуднів Житомирського повіту, Волинської губернії 1918 1918 1
1700 Черкаське сільське правління, с. Черкаси Черкаської волості Ізюмського повіту Харківської губернії 1917 1918 1
1701 Гарнізон військ Української Народної Республіки, м. Тульчин Подільської губернії 1918 1919 2
1702 Штаб 5-ї окремої технічної сотні 5-ї стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, м. Ланцут (Польща) 1921 1922 7
1704 Березівська волосна земська управа, с. Березівка Прилуцького повіту Полтавської губернії 1918 1918 2
1705 Штаб Одеського військового округу, м. Одеса 1917 1917 8
1706 Цареводарівська волосна земська управа, с. Цареводарівка Бердянського повіту Таврійської губернії 1917 1918 4
1709 Рада Української колонії в Москві, м. Москва 1917 1918 7
1710 Бобчинецька волосна земельна управа, с. Бобчинець Ямпільського повіту Подільської губернії 1919 1919 5
1711 Полтавський губернський продовольчий комітет, м. Полтава 1917 1918 3
1714 Управління начальника державної варти м. Харкова, м. Харків 1919 1919 3
1716 В'ячеславське сільське управління, с. В'ячеславка Романівської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1919 1919 4
1718 Станіславчицька волосна земельна управа м. Станіславчик Вінницького повіту Подільської губернії 1919 1919 2
1723 Уповноважений з продовольству Харківської, Курської, Воронезької губерній від Управління продовольства при Головнокомандуючому збройними силами на Півдні Росії, м. Харків 1919 1919 28
1725 Пеньківський волосний збирач податей, ст. Ярошенка Пенківської волості Ямпільського повіту Подільської губернії 1918 1919 4
1726 Пеньківська волосна народна управа, с. Пеньківка Ямпільського повіту Подільської губернії 1918 1918 23
1731 Ізюмський повітовий земельний комітет при Тимчасовому уряді, м. Ізюм Харківської губернії 1917 1918 10
1734 Пеньківський волосний виконавчий комітет при Тимчасовому уряді, с. Пеньківка Ямпільського повіту Подільської губернії 1917 1917 12
1736 Зміївська повітова земська управа, м. Зміїв Харківської губернії 1919 1919 20
1738 Бюро Українського друку при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті, м.м.Харків, Київ 1919 1919 159
1741 Союзний трест по виробництву будівельної кераміки Міністерства промисловості будівельних матеріалів СРСР (Союзбудкераміка), м. Харків 1938 1947 739
1742 Харківське губернське управління, м. Харків 1919 1919 762
1743 Штаб 13-го гарматного куреня військ Української Народної Республіки 1921 1922 2
1744 Ольгинське волосне правління, с. Ольгине Бердянського повіту Таврійської губернії 1919 1919 8
1748 Генеральне секретарство Української Центральної Ради у єврейських справах, м. Київ 1917 1918 103
1749 Краснолуцька волосна земська управа, с. Красні Луки Гадяцького повіту Полтавської губернії 1918 1918 1
1750 Богородицьке сільське управління, с. Богородицьке Юріївської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1918 1919 4
1751 Костромська волосна земська управа, с. Костромка Херсонського повіту Миколаївської губернії 1917 1918 20
1755 Дебальцівське сільське управління, с. Чаплине Павлівської волості Олександрівського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 5
1758 Особоуповноважений Міністерства продовольчих справ Української Держави по постачанню населення м. Києва продовольчими товарами, м. Київ 1918 1919 34
1759 Сальницька міська управа, м. Сальниця Литинського повіту Подільської губернії 1918 1918 17
1761 Команда державної жандармерії Західної-Української Народної Республіки, м. Станіслав Галичина 1918 1919 11
1763 Кальчинівське сільське управління, с. Кальчинівка Олександро-Невської волості Маріупільського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 4
1764 Стретенське волосне правління, с. Стретенка Маріупільського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 8
1765 Царський сільський староста, с. Царське Романівської волості Маріупільського повіту Катеринославської губернії 1917 1918 2
1766 Петрівське (фортеця) волосне правління, с. Ново-Петрівське Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 12
1767 Богословська волосна земська управа, с. Богословка Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 6
1770 Кальчинівський сільський староста, с. Кальчинівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1917 1917 1
1771 Радолівське сільське управління, с. Радолівка Єлисеївської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1919 1919 1
1776 Ширмівська волосна народна управа, с. Ширмівка Бердичівського повіту Київської губернії 1918 1919 22
1777 Ново-Бахмутівське сільське правління, с. Ново-Бахмутівка Скотоватської волості Бахмутського повіту Катеринославської губернії 1918 1919 10
1778 Богословське волосне правління (період Денікіна), с. Богословка Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 8
1781 Ново-Бахмутівський сільський виконавчий комітет Ради селянських депутатів, с. Нова Бахмутівка Скотаватської волості Бахмутського повіту Катеринославської губернії 1917 1917 4
1782 Яришівська волосна земельна управа, м. Яришів, Могилів-Подільського повіту, Подільської губернії 1919 1919 10
1784 Бистрицька волосна народна управа, с. Бистрик Бердичівського повіту Київської губернії 1917 1919 19
1786 Зміївське повітове управління, м. Зміїв Харківської губернії 1919 1919 29
1787 Начальник народної міліції 7-го району м. Ольгопіль Ольгопільського повіту Подільської губернії 1918 1919 2
1788 Роменська міська та повітова державна варта УД, м. Ромни Полтавської губернії. Примітка:В фонді є документи Роменської міської та повітової міліції періоду Директорії. 1918 1919 16
1789 Житомирське агенство Волинської контори Державного хлібного бюро Міністерства продовольства Української Держави, м. Житомир Волинської губернії 1918 1918 19
1790 Житомирська повітова комісія постачання Міністерства продовольства Української Народної Республіки, м. Житомир Волинської губернії 1918 1919 17
1792 Подільський губернський комісар Тимчасового уряду, м. Вінниця 1917 1918 135
1793 Подільський губернський староста Української Держави, м. Вінниця 1918 1918 276
1794 Інспектор державної варти при Подільському губернському старості, м. Вінниця 1918 1918 50
1795 Яришівська волосна народна управа Української Народної Республіки, м. Яришів Могилівського повіту Подільської губернії 1917 1920 30
1796 Ємільчинський волосний земельний комітет, с. Ємільчине Новоград-Волинського повіту, Волинської губернії 1917 1918 1
1797 Подільська губернська комісія постачання при Міністерстві продовольства УНР, м. Кам'янець-Подільський Подільської Губернії 1918 1918 13
1798 Подільський губернський карно-розвідчий відділ Міністерства внутрішніх справ УНР м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1919 28
1803 Новоград-Волинська повітова земська управа, м. Новоград-Волинський Волинської губернії 1917 1918 2
1806 Новоград-Волинська повітова продовольча управа, м.Новоград-Волинський Волинської губернії 1917 1918 2
1809 Мелітопольська міська продовольча управа, м. Мелітополь Таврійської губернії 1918 1918 24
1812 Люлинецька волосна народна управа, с. Люлинці Вінницького повіту Подільської губернії 1917 1918 9
1814 Каховське відділення Мелітопольської контори Державного хлібного бюро Міністерства продовольства Української Держави, м. Каховка Таврійської губернії 1918 1918 4
1816 Пироговецький сільський комітет, с. Пирогівці Бахмутівецької волості Летичівського повіту Подільської губернії 1919 1919 1
1822 Рада Народних Комісарів Донецько-Криворізької Республіки, м. Харків 1917 1918 6
1823 Винниченко Володимир Кирилович (1880–1951) — політичний і державний діяч, письменник, Голова Генерального секретаріату УЦР, генеральний секретар внутрішніх справ, Голова Ради народних міністрів УНР, Голова Директорії УНР 1901 1918 63
1824 Штаби повстанських полків імені батька Махна (об'єднаний фонд) 1919 1920 61
1825 Державне республіканське об'єднання промисловості будівельних матеріалів (Будматеріал) при ВРНГ УСРР, м. Харків 1930 1931 4
1827 Мелітопольська повітова продовольча управа, м. Мелітополь Таврійської губернії 1917 1919 48
1830 Яришівський волосний земельний комітет УНР, м. Яришів, Могилівського повіту, Подільської губернії 1918 1918 2
1834 Верхньо-Токмацький сільський комітет, с. Верхній Токмак Чернігівської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1917 1918 2
1835 Верхньо-Токмацьке сільське управління, с. Верхній Токмак Чернігівської волості Бердянського повіту Таврійської губернії 1919 1919 2
1837 Надзвичайний військовий суд З-ї залізної стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Нова Ушиця, Подільської губернії 1920 1920 26
1839 Кузьмино-Гребельська волосна народна управа УД, с. Кузьмина Гребля Уманського повіту Київської губернії 1917 1919 32
1841 Управління коменданта міста Вінниці і повіту Української Народної Республіки, м. Вінниця Подільської губернії 1919 1919 1
1843 Комісія з ліквідації евакуйованих Рад при Всеросійському Центральному Виконавчому Комітеті 1918 1918 1
1844 Рада виборних російського концентраційного табору Суем в м. Вердені (Франція) 1917 1920 22
1845 Перший революційний загін ім. Петлюри, м. Чорнобиль Київської губернії 1919 1919 2
1846 Карнаухівський волосний продовольчий комітет, с. Карнаухівка Катеринославського повіту і Катеринославської губернії 1917 1917 3
1850 Городницька волосна земельна управа, м. Городниця Новгород-Волинського пповіту Волинської губернії 1919 1919 5
1852 Дубнівський повітовий староста, м. Дубни Волинської губернії 1918 1918 1
1854 Міністерство у єврейських справах Української Держави, м. Київ 1918 1918 193
1855 Карнаухівська волосна земська управа, с. Карнаухівка Катеринославського повіту і губернії 1918 1918 3
1856 Лучинецька волосна народна управа УНР, м. Лучинець Могилів-Подільського повіту Подільської губернії 1919 1920 18
1857 Старо-Кременчицьке волосне правління, с. Старий Кременчик Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 6
1858 Інспектор гармат Катеринославського коша Головного гарматного управління військ Української народної республіки, м. Катеринослав 1919 1919 10
1860 Липовецька міська управа (УНР), м. Липовець, Київської губернії 1919 1919 2
1861 Гавриловська волосна земська управа, с. Гаврилівка, Ізюмського повіту, Харківської губернії 1918 1918 5
1865 Київська повітова тимчасова земельно-ліквідаційна комісія з ліквідації волосних земельних управ та комітетів УД м. Київ 1918 1919 43
1867 Херсонський губернський продовольчий комітет, м. Херсон 1917 1919 3
1868 Холодний Петро Іванович (1874–1930) — державний діяч, художник, член УЦР, міністр освіти Директорії УНР 1920 1922 4
1869 Харківська губернська контора Державного хлібного бюро Міністерства продовольства Української держави м. Харків 1918 1918 43
1870 Канцелярія старшого представника Міністерства продовольства Української Держави при конторі Державного хлібного бюро в Харківській губернії, м. Харків 1918 1918 10
1871 Огієнко Іван Іванович (митрополіт холмський Іларіон) 1882–1972 — політичний, державний, культурний і церковний діяч, історик, професор, міністр освіти, міністр сповідань Директорії УНР 1903 1945 33
1873 Бердянська повітова контора Державного хлібного бюро Міністерства продовольства Української Держави, м. Бердянськ Таврійської губернії 1918 1918 1
1875 Ланцівське сільське управління, хутір Ланців, Берестівської волості Бердянського повіту Таврійсьої губернії 1918 1919 8
1876 Євтимович Варфоломей Пимонович (1888–1950) — військовий і громадсько-політичний діяч, член Союзу гетьманців-державників, полковник армії УНР 1920 1943 51
1878 Старо-Санжарівське волосне правління, с. Старі Санжари Полтавського повіту і губернії 1917 1917 17
1880 Рождественська волосна земська управа, с. Рождественське Дніпровського повіту Таврійської губернії 1919 1919 6
1881 Сонцівське сільське управління (УД), с. Сонцеве, Андріївської волості Бахмутського повіту Катеринославської губернії 1918 1919 14
1882 Розівський сільський староста, с. Розівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1917 1917 1
1886 Старо-Синявська волосна земельна управа (УНР), с. Стара Синява, Литинського повіту Подільської губернії 1919 1919 6
1887 Старо-Синявське волосне правління (УД), с. Стара Синява Литинського повіту Подільської губернії 1918 1918 2
1890 Всеукраїнська контора державного Всесоюзного об'єднання промисловості металевих виробів Вищої ради народного господарства СРСР, м. Харків 1929 1934 64
1891 Слідзейська селянська спілка, с. Слідзей Могилівського повіту Подільської губернії 1918 1918 1
1894 Узинська волосна управа Української Народної Республіки, с. Узин Білоцерквійського повіту Київської губернії 1918 1919 3
1900 Пиківська волосна народна управа, м. Пиків Вінницького повіту Подільської губернії 1918 1919 4
1903 Санітарний комітет при Головноуповноваженому Української Народної Республіки м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 9
1905 Сергіївська волосна земська управа (УД), с. Сергіївка Ізюмського повіту Харківської губернії 1918 1918 2
1906 Гарнізонний виконавчий комітет міста Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1917 1918 6
1908 Комісар передмістя м. Полтави "Островок" м. Полтава 1917 1919 12
1910 Смолянський сільський земельний комітет (Центральна Рада), с. Смолянка Дроздівської волості Ніжинського повіту Чернігівської губернії 1918 1918 4
1912 Старо-Санжарівська волосна народна управа УНР, с. Старі Санжари, Полтавського повіту, Полтавської губернії 1918 1919 2
1915 Станіславчицька волосна земська управа, м. Станиславчик Вінницького повіту Подільської губернії 1918 1919 5
1917 Підвисоцька волосна управа, с. Володимирівка Підвисоцької волості Уманського повіту Київської губернії 1917 1918 6
1926 Перші радянські київські військово-господарські курси, м. Київ 1919 1919 6
1934 Мощанське волосне правління, с. Мощанка Городнянського повіту Чернігівської губернії 1917 1917 14
1938 Комісія з відбирання лишків харчових та фуражних продуктів у населення по Звенигородському повіту при Міністерстві харчових справ Української Народної Республіки, м. Звенигородка Київської губернії 1918 1918 2
1940 Ободнянська волосна земельна управа, с. Ободня Брацлавського повіту Подільської губернії 1919 1919 2
1941 Ободянська волосна народна управа, с. Ободня Брацлавського повіту Подільської губернії 1918 1919 2
1942 Орлівський сільський земельний комітет, с. Орлівка Дроздівської волості Ніжинського повіту Чернігівської губернії 1918 1918 2
1944 Ханьковецька волосна земельна управа, с. Ханьковець Могилівського повіту Подільської губернії 1917 1919 1
1947 Чернігівська губернська продовольча управа, м. Чернігів 1916 1917 9
1949 Ханьковецька волосна народна управа, с. Ханьковець Могилівського повіту Подільської губернії 1916 1918 8
1953 Ольгопільська повітова земельна управа (ЦР), м. Ольгопіль Подільської губернії 1917 1918 1
1958 Київська губернська продовольча управа, м. Київ 1918 1918 2
1964 Інспектор Харківської державної варти при Харківському губернському старості, м. Харків 1918 1918 15
1965 Старовірівське сільське управління, с.Старовірівка Старовірівської волості Костянтиноградського повіту Полтавської губернії 1919 1919 1
1966 Управління воєнного коменданта 4-ї дільниці Жмеринського району Української Трудової Радянської Армії, м. Жмеринка Подільської губернії 1921 1921 15
1968 Олександропільська сільська рада, с. Олександропіль Томаківської волості Катеринославського повіту і губернії. 1919 1919 1
1969 Ясинівський сільський староста, с. Ясинівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 5
1970 Управління військових комунікацій Головної управи Генерального штабу Української Народної республіки м. Станіславів (Польща) 1920 1921 45
1972 Вінницький повітовий земельний комітет Центральної Ради, м. Вінниця Подільськї губернії 1918 1919 2
1974 Кирносівське сільське управління, с. Кирносівка Афанасіївської волості Ново-Московського повіту Катеринославської губернії 1917 1918 2
1979 Олексіївський сільський староста (УД), с. Олексіївка Кам'янської волості Херсонського повіту і губернії 1917 1918 1
1981 Іванівський сільський староста, с. Іванівка Першо-Костянтинівської волості Дніпровського повіту Таврійської губернії 1920 1920 4
1982 Йосипівський сільський староста, с. Йосипівка, Йосипівської волості Ново-Московського повіту Катеринославської губернії 1917 1919 3
1983 Пищівський волосний земельний комітет, с. Пищівка Новгород-Волинського повіту Волинської губернії 1918 1918 1
1985 Рівненська повітова комісія постачання (УНР), м. Рівне Волинської губернії 1919 1919 1
1986 Начальник Кам'янецької міської міліції УНР, м. Кам'янецької міліції, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1920 5
1988 Юріївська волосна земельна управа, с. Юріївка Бердянського повіту Таврійської губернії 1918 1918 1
1990 Прилуцька повітова народна управа, м. Прилуки Полтавської губернії 1918 1918 2
1991 Управління південних залізниць, м. Харків 1918 1918 1
1992 Волинська губернська народна управа, м. Житомир 1918 1920 2
1997 Шульгівська волосна земська управа, с. Шульгівка Ново-Московського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 1
1999 Житомирський повітовий комісар Української Народної Республіки, м. Житомир Волинської губернії 1920 1920 1
2001 Начальник Проскурівської залоги військ Української Народної Республіки, м. Проскурів Подільської губернії 1919 1919 3
2002 Проскурівський повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Проскурів Подільської губернії 1919 1919 9
2003 Могилів-Подільський повітовий земельний комітет, м. Могилів-Подільський Подільської губернії 1917 1917 1
2007 Кам'янецький повітовий військовий начальник Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1920 6
2008 Кам'янецький повітовий староста, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1918 2
2010 Кам'янецька повітова комісія постачання (при Міністерстві продовольчих справ Української Народної Республіки), м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 1
2012 Кам'янець-Подільська міська державна варта, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1918 7
2014 Кам'янецька повітова народна управа (УНР), м. Кам'янець Подільської губернії 1919 1919 1
2015 Головний крайовий комісар Української народної республіки Херсонщини, Таврії і Катеринославщини, м. Одеса 1918 1918 35
2017 Городницька волосна земська управа, м. Городниця, Новгород-Волинського повіту, Волинської губернії 1918 1918 1
2018 Писарівська волосна міліція, с. Писарівка Балтського повіту Одеської губернії 1918 1918 2
2020 Брацлавський повітовий комендант Української Народної республіки, м. Брацлав, Подільської губернії 1919 1919 4
2023 Подільське губернське правління УНР, м. Кам'янець-Подільський 1918 1919 29
2024 Державний інспектор польових військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 3
2025 Подільська губернська земельна управа Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1918 1919 2
2026 Гайсинський повітовий староста УД, м. Гайсин Подільської губернії 1917 1918 5
2027 Городницький волосний земельний комітет, м. Городниця Новгород-Волинського повіту Волинської губернії 1917 1918 2
2028 Управління агрономічної організації Південно-Західного фронту, м. Луцьк 1917 1919 565
2031 Верхнячківський волосний земельний комітет, с. Верхнячка Уманського повіту Київської губернії 1918 1918 9
2035 Олександрівська міська управа, м. Олександрівськ Катеринославської губернії 1918 1919 3
2036 Дебальцівський сільський виконавчий комітет громадських організацій, с. Дебальцево Григорівської волості Олександрівського повіту Катеринославської губернії 1917 1917 1
2042 Ізюмська повітова земельна комісія, м. Ізюм Харківської губернії 1918 1918 6
2043 Орлівська волосна земська управа, с. Орлівка Бердянського повіту Таврійської губернії 1917 1918 10
2044 Охтирський повітовий уповноважений відомства землеробства і землеустрою при Головнокомандуючому зброїними силами на Півдні Росії, м. Охтирка Харківської губернії 1919 1919 14
2046 Ізюмський повітовий продовольчий комітет, м. Ізюм Харківської губернії 1917 1918 35
2049 Уманський повітовий земельний комітет, м. Умань Київської губернії 1917 1917 1
2051 Підвисочанська волосна народна управа, с. Підвисочанськ Липовецького повіту Київської губернії 1918 1920 2
2052 Київське столичне отаманство, м.м. Вінниця, Житомир, Теофіполь, Кам'янець-Подільський 1919 1919 4
2055 Черкаська повітова народна управа, м. Черкаси, Київської губернії 1917 1917 2
2056 Редакція журналу "Украинская жизнь", м. Москва, м. Київ 1911 1918 28
2057 Чорноводський сільський староста, с. Чорноводи Посухівської волості Уманського повіту Київської губернії 1917 1918 1
2059 Микільсько-Борщагівська волосна продовольча управа, с. Микільська Борщагівка Київського повіту і губернії 1917 1918 1
2060 Міністерство у єврейських справах Української народної республіки, м. Київ 1918 1921 50
2065 Бахмутське повітове управління, м. Бахмут, Катеринославської губернії 1919 1919 7
2067 Полтавська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Полтава, Полтавської губернії 1917 1918 78
2068 Переяславська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Переяслав Київської губернії 1917 1918 24
2069 Кременчуцька міська комісія з виборах до Українських Установчих зборів м. Кременчук, Полтавської губернії 1917 1918 2
2070 Зеньківська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Зеньків Полтавської губернії 1917 1918 2
2071 Роменська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Ромни Полтавської губернії 1917 1919 2
2072 Пирятинська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Пирятин, Полтавської губернії 1917 1919 1
2077 Генерал-комісар Волині і Поділля, м. Луцьк Волинської губернії 1938 1944 28
2078 Зміївський повітовий військовий начальник, м. Зміїв Харківської губернії 1919 1919 1
2083 Привільнянська волосна продовольча управа, с. Привільне Херсонського повіту Херсонської губернії 1917 0 1
2085 Правобережне відділення видавництва ЦК ВКП(б) "Правда", м. Київ. 1923 1930 13
2086 Привільнянська волосна земська управа, с. Привільне Херсонського повіту і губернії 1918 1920 2
2088 Коднянська волосна земельна управа, м. Кодня, Житомирського повіту, Волинської губернії 1918 1920 7
2090 Управління Головноуповноваженого Української Держави по ліквідації установ і організацій воєнного часу, м. Київ. 1918 1919 497
2091 Повстанський військово-революційний комітет Уманщини, м. Умань, Київської губернії 1919 1919 2
2092 Управління державної варти Краматорського району Харківської губернії 1918 1919 2
2094 Народне міністерство шляхів Української Народної Республіки, м. Київ 1917 1918 16
2106 Зінківський повітовий громадський комітет, м. Зіньків Полтавської губернії. 1917 1917 1
2107 Полтавська волосна земська управа, м. Полтава Полтавського повіту Полтавської губернії 1917 1918 4
2110 Миргородська повітова народного управа, м. Миргород, Полтавської губернії 1918 1919 7
2111 Миргородський міський комітет громадського спокою, м. Миргород Полтавської губернії 1917 1917 3
2113 Полтавський повітовий громадський комітет, м. Полтава, Полтавської губернії 1917 1917 1
2117 Полтавський губернський комісар Тимчасового уряду, м. Полтава 1917 1917 33
2120 Полтавський міський громадський комітет, м. Полтава Полтавської губернії 1917 1917 24
2121 Полтавський комітет товариства Білого хреста м. Полтава, Полтавської губернії 1919 1919 4
2130 Уповноважений Всеросійського земського союзу при XI армії 1917 1917 1
2133 Управління начальника Бердянського повіту, м. Бердянськ Таврійської губернії 1918 1919 526
2134 Білянська волосна продовольча управа, с. Білянське Ізюмського повіту Харківської губернії 1917 1917 1
2135 Миколаївська волосна земська управа, с. Миколаївка Вовчанського повіту Харківської губернії 1918 1918 2
2140 Таврійська губернська продовольча управа, м. Мелітополь Таврійської губернії 1918 1918 8
2142 Катеринославський повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Катеринослав 1918 1919 2
2143 Катеринославський повітовий комендант Української Народної Республіки, м. Катеринослав 1918 1919 6
2145 Кременчуцький повітовий земельний комітет, м. Кременчук Полтавської губернії 1917 1919 33
2150 Кризьке волосне правління, с. Кризьке Старобільського повіту Харківської губернії 1919 1919 2
2153 Бердянська повітова продовольча управа, м. Бердянськ Таврійської губернії 1917 1918 4
2155 Управління Охтирського повітового начальника при Головнокомандуючому зброїними силами на Півдні Росії, м. Охтирка, Харківської губернії 1917 1919 48
2158 Подільське українське товариство "Просвіта", м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1920 4
2159 Управління Балтського повітового коменданта Української Народної Республіки, м. Балта, Одеської губернії 1918 1919 4
2162 Редакція газети "Державний вісник" — органу Ради Міністрів Української Держави, м. Київ 1918 1918 2
2163 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при митниці м. Гусятина Кам'янець-Подільського повіту Подільської губернії 1918 1918 6
2164 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при митниці міста Гомель Вітебської губернії 1918 1918 4
2165 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при Волочинській митниці, м. Волочиськ, Старо-Костянтинівського повіту, Волинської губернії 1918 1918 1
2166 Помічник комісара Міністерства торгу і промисловості Української Держави при Ямпільській митниці, м. Ямпіль Подільської губернії 1918 1918 1
2167 Комісар Міністерства торгу і промисловості Української Держави при митниці, м. Збараж, ст. Ланівці, Кременецького повіту, Волинської губернії 1918 1918 5
2168 Комісар торгу і промисловості УД Одеської округи, м. Одеса Херсонської губернії 1918 1918 16
2169 Бердичівська повітова виборча комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів (Київський виборчий округ), м. Бердичів Київської губернії 1917 1917 3
2170 Звенигородська повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів (Київської виборчий округ), м. Звенигородка Київської губернії 1917 1917 3
2171 Подільська окружна комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Вінниця Подільської губернії 1917 1917 19
2172 Старо-Костянтинівська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів (Волинський виборчий округ), м. Старо-Костянтинів Волинської губернії 1918 1918 5
2173 Таращанська повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, (Київський виборчий округ), м. Тараща Київської губернії 1917 1917 3
2174 Уманська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, (Київський виборчий округ), м. Умань Київської губернії 1918 1918 3
2175 Ушицька повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів (Подільський виборчий округ), м. Ушиця Подільської губернії 1918 1918 1
2176 Харківська окружна комісія з виборів до Українських Установчих зборів, (УД) м. Харків 1918 1918 5
2177 Черкаська повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів (Київський виборчий округ), м. Черкаси Київської губернії 1917 1917 3
2178 Черкаська міська комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів (Київський виборчий округ), м. Черкаси Київської губернії 1917 1917 2
2179 Черкаська міська комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Черкаси Київської губернії 1918 1918 1
2180 Чернігівська окружна комісія з виборів до Українських Установчих зборів м. Чернігів Чернігівської губернії 1917 1918 21
2181 Чигиринська повітова комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, (Київський виборчий округ), м. Чигирин Київської губернії 1917 1917 3
2182 Чигиринська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів (Київський виборчий округ), м. Чигирин Київської губернії 1917 1918 2
2183 Ямпільська повітова комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Ямпіль Подільської губернії 1918 1918 2
2184 Окружна комісія Північного фронту з виборів до Українських Установчих зборів, м. Псков 1917 1918 4
2185 Окружна комісія Румунського фронту з виборів до Українських Установчих зборів, м. Яси (Бесарабія) 1917 1918 15
2186 Чорноморська флотська окружна комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Севастополь Таврійської губернії 1917 1918 24
2187 Українське генеральне консульство Української Держави в Петрограді, м. Петроград 1918 1918 493
2188 Начальна команда українського війська Західної Української народної республіки, м. Вінниця 1918 1924 574
2189 Галицький революційний комітет, м. Тернопіль (Галичина) 1919 1921 168
2191 Збаразький повітовий військовий комісаріат, м. Збараж, Тернопільське воєводство 1920 1920 2
2192 Диктатор Західної області Української Народної Республіки, м. Чортків (Галичіна), м. Кам'янець Подільської губернії 1919 1922 39
2193 Державне хлібне бюро (Хліббюро) Української Держави, м. Київ 1918 1919 844
2194 Губернська демобілізаційна комісія при коменданті на Поділлі 1918 1918 2
2196 Міністерство продовольчих справ Української держави, м. Київ 1917 1918 3081
2197 Генеральне секретарство продовольчих справ Української народної Республіки, м. Київ 1917 1918 338
2198 Міністерство продовольчих справ Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1919 481
2199 Міністерство фінансів Української Держави м. Київ 1918 1918 829
2200 Міністерство шляхів Української Держави, м. Київ 1916 1919 295
2201 Міністерство освіти Української Держави, м. Київ 1918 1919 1977
2202 Державний земельний банк Української Держави, м. Київ 1918 1919 832
2203 Морський генеральний штаб при Морському міністерстві Української Держави 1918 1918 19
2205 Саратська військова дільнича виборча комісія з виборів до Всеросійських Установчих зборів, с. Сарата Акерманського повіту Бесарабської губернії 1917 1917 1
2206 Краснопільська волосна земельна управа УНР, с. Краснопілля, Житомирського повіту, Волинської губернії 1919 1919 14
2207 Міністерство судових справ Української Держави, м. Київ 1918 1919 6025
2208 Міністерство юстиції Української Народної Республіки, м. Київ з лютого 1919 р. — м. Вінниця, Подільської губернії, з квітння 1919 р. — м. Рівне, Волинської губернії, з червння 1919 р. — м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1922 1058
2209 Генеральне секретарство судових справ Української Народної Республіки, м. Київ 1917 1918 873
2210 Царський сільський староста, с. Царське Романівської волості Маріупольського повіту 1919 1919 3
2211 Українська Дипломатична місія УНР в Речі Посполитій Польській, м. Варшава 1919 1923 5
2214 Пушкінське волосне правління, с. Пушкіно Свято-Покровської волості Одеського повіту Херсонської губернії 1917 1918 14
2215 Державна варта 1-ї дільниці м. Ізяслава, Ізяславського повіту Подільської губернії 1918 1918 2
2216 Державна варта 2-ї дільниці м. Нікопаля, м. Нікополь Катеринославської Губернії 1918 1918 2
2217 Товариство "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка, м. Київ 1909 1920 6
2218 Центральна продовольча кооперативна комісія при заготівельному відділі Народного комісаріату продовольства УСРР, м. Харків 1919 1919 5
2219 Тамбовський відділ Товариства біженців Холмщини (Центральна Рада), м. Тамбов 1917 1918 1
2221 Віце-консул Української Держави в Саратові, м. Саратов Саратовської губернії 1918 1918 57
2222 Пензенська губернська українська рада, м. Пенза 1917 1918 31
2223 Віце-консульство Української Держави в м. Пензі, м. Пенза Пензенськоїї губернії 1918 1918 40
2224 Естонський національний комітет в Києві, м. Київ 1918 1919 8
2225 Міністерство польських справ Української Держави, м. Київ 1918 1918 22
2227 Управління українського військового контролера Української Держави, м. Київ 1917 1918 56
2228 Лянцкорунська волосна народна управа м. Лянцкорунь, Кам'янецького повіту Подільської губернії 1917 1918 3
2229 Кролевецький повітовий комендант, м. Кролевець, Чернігівської губернії 1918 1918 2
2230 Начальник прикордонного пункту державної варти, м. Валуйки Воронезької губернії 1918 1918 7
2231 Дозорний пункт Куп'янськ-Вузловий, м. Куп'янськ, Куп'янського повіту Харківської губернії 1918 1918 3
2233 Штаб головного губернського коменданта Херсонщини м. Одеса, Херсонської губернії 1918 1918 14
2234 Управління коменданта м. Кам'янець-Подільського Української Держави, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1918 1918 4
2240 Районна комісія Одеського порту з виборів до Українських Установчих зборів, м. Одеса Херсонської Губернії 1917 1918 4
2241 Комісар у справах України при Тимчасовому уряді, м. Петроград 1917 1917 22
2243 Клуб товариства українців Головного штабу, м. Петроград 1917 1917 3
2244 Уповноважений з ліквідації і прийому справ евакуйованих радянських установ України, м. Москва 1919 1919 4
2245 Київська Губернська українська Рада, м. Київ 1917 1918 6
2246 Начальник постачання Холмської групи військ Української Народної Республіки, м. Луцьк, Волинської губернії 1919 1919 2
2247 Уповноважений з палива Холмсько-Галицького фронту Української Народної Республіки, м. Тернопіль (Галичіна) 1919 1919 20
2248 Штаб Південно-Східної групи Республіканських військ Української Народної Республіки, м. Бірзула Одеської губернії 1919 1919 9
2249 Штаб Східного фронту військ Української Народної Республіки, лютий — Березень 1919 р. — м. Козятин, Бердичівського повіту Київської губернії, березень 1919 р. — Вінниця Подільської Губернії, квітень 1919 р. — м. Тираспіль Одеської губернії 1919 1919 22
2250 Інформаційне бюро армії Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1919 3
2251 Головна військово-ветеринарна управа Української Держави, м. Київ 1918 1918 16
2252 Головне військово-ветеринарне управління Української Народної Республіки, м. Київ Київської губернії, м. Вінниця Подільської Губернії, м. Рівне Волинської губернії, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 9
2253 Ліквідаційна комісія при управлінні Київського повітового коменданта Української Держави, м. Київ 1918 1918 2
2254 Армійська гонорова рада ордена "Залізного Хреста" Української Народної Республіки, м. Каліш (Польща) 1920 1921 6
2256 Окрема наукова сотня підстаршин при Північній групі військ Української Народної Республіки, м. Рівне 1919 1919 2
2257 Штаб 3-ї залізної стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський Подільської Губернії 1919 1924 76
2259 Штаб 7-ї стрілецької Бригади військ Української Народної Республіки, м. Каліш (Польща) 1920 1923 4
2260 Штаб Сердюцької окремої дивізії військ Української Держави, м. Київ 1918 1918 2
2261 Штаб 11-ої пішої дивізії військ Української Народної Республіки, м. Полтава Полтавської губернії 1918 1919 3
2262 Штаб 12-ї пішої дивізії військ Української Народної Республіки, м. Лубни Полтавської губернії 1918 1918 2
2263 Штаб 20-ї пішої дивізії військ Української народної республіки, м. Могилів-Подільський Подільської губернії 1919 1919 2
2264 Перша піша стрілецька бригада військ Української Народної Республіки, с. Білашівка, м. Кривотин, с. Дідковичі, с. Буда-Камінецька 1921 1921 2
2265 Штаб 1-ї дивізії січових стрільців військ Української Народної Республіки, м. Фастів Київської губернії 1919 1919 2
2266 Штаб корпусу січових стрільців військ Української Народної Республіки, з січння 1919 р. — м. Київ, з лютого 1919 р. — м. Козятин, з червня 1919 р. — м. Миколаїв 1919 1919 5
2267 Перший Галицький піший полк окремої бригади, м. Біла Церква 1918 1919 6
2268 2-ий полк при коші окремого загону січових стрільців військ Української Народної Республіки, м. Біла Церква Київської Губернії 1918 1919 13
2269 Збірний полк січових стрільців військ Української Народної Республіки, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1919 1919 3
2270 Штаб 3-го пішого полку корпусу січових стрільців військ Української Народної Республіки, с. Ставчинці Таращанського повіту Київської губернії 1919 1919 2
2271 Галицько-Український полк ім. Богуна (військ Директорії УНР), м. Єлисаветград Миколаївської губернії, м. Голта, Бірзула (Молдавія), ст. Жеребково, м. Колиндяни в Галичині 1919 1919 8
2272 Отаман 1-го Волинського коша Українських січових стрільців Української Держави, ст. Збараж (Польща) 1918 1918 2
2273 2-й запасний кінний полк військ Української Держави, м. Новогеоргіївськ Одеської губернії 1918 1918 2
2274 Штаб 3-го Херсонського корпусу військ Української Народної Республіки, ст. Вигода Південно-західної залізниці Одеської губернії 1918 1919 6
2275 Штаб 2-го Подільського корпусу військ Української Народної Республіки, м. Вінниця Подільської губернії 1918 1919 6
2276 Штаб 4-го корпусу військ Української Держави, м. Кременчук Полтавської губернії 1918 1918 2
2277 Штаб Полтавського 6-го корпусу військ Української Народної Республіки, грудень 1918 р. — мм.Кременчук, Полтава, січень 1919 р. — м. Кременчук, кінець січня — м. Крюків Полтавської губернії 1918 1919 23
2278 4-та Подільська бригада окремого корпусу прикордонної охорони військ Української Держави, м. Кам'янець, Подільської губернії 1918 1918 2
2279 Військовий штабний суд при канцелярії військового міністерства Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 5
2280 Комендант Української Народної Республіки, ст. Голта, Богпілля, Орлик та їх округ, ст. Голта на Херсонщині 1919 1919 3
2281 Друга піша дивізія січових стрільців військ Української Народної Республіки, м.м. Фельштин, Балин, Фрампіль, с. Тимка, м. Рудка Подільської губернії 1919 1919 2
2282 Штаб 2-ї Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Ланцут (Польща) 1920 1923 135
2283 Нагородно-реєстраційна комісія при ставці головного отамана Української Народної Республіки, м-ко Ланцут (Польща) 1921 1921 2
2284 Штаб осадного корпусу військ Української Народної Республіки, м. Київ 1919 1919 6
2285 Управління Кам'янецького повітового військового начальника Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1918 2
2286 Командир 1-го пішого рекрутського полку військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 3
2287 4-й гірський гарматний полк військ Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1918 2
2288 9-й піший Вінницький полк полк військ Української Народної Республіки, м. Вінниця Подільської губернії 1918 1919 6
2289 11-й піший Вінницький полк військ Української Держави, м. Вінниця 1918 1918 4
2290 254-й піхотний Миколаївський полк військ Української Держави, м. Херсон 1918 1918 2
2291 Перший кінний Бузький полк військ Української Народної Республіки, м. Калинівка, Вінницького повіту Подільської губернії 1919 1919 2
2292 Спільна Кам'янецька юнацька школа Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії, з 1920 р. — м. Станіслав 1919 1923 262
2293 2-й окремий учбовий курінь військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1919 10
2294 Управління Могилів-Подільського повітового військового начальника Української Народної Республіки, м. Могилів-Подільський, Подільської губернії 1919 1919 4
2295 Летичівський повітовий комендант військ Української Народної Республіки, м. Летичів, Подільської губернії 1919 1919 2
2296 Штаб залоги військ Української Народної Республіки у місті Кам'янець-Подільському, Подільської губернії 1919 1919 6
2297 Партизансько-повстанський штаб при Головній команді військ Української Народної Республіки в м. Львові, с. Балашівка (Волинь), с. Михайлівка, Дідковичі, Зеньки (Київщина), Польща 1921 1922 38
2298 Головне інтендантське управління Військового міністерства Української Держави, м. Київ 1918 1918 18
2299 Головне інтендантське управління Військового міністерства УНР, мм. Київ, Вінниця, Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1920 21
2300 Головне управління Військово-Повітряного Флоту Української Народної Республіки, січень-квітень 1919 р. — м. Броди, серпень — жовтень 1919 р. — м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1918 1920 4
2301 Головне гарматне управління Військового міністерства Української Держави, м. Київ 1918 1918 33
2302 Головне артилерійське управління Військового міністерства Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1919 20
2303 Головне військово-юридичне управління Української Держави, м. Київ 1918 1919 28
2304 Управління головного начальника постачання армії Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1918 20
2305 Управління головного начальника постачання діючої армії Української Народної Республіки з лютого 1919 р. — м. Жмеринка, з квітня 1919 р. — м. Броди, червня 1919 р. — м. Кам'янець-Подільський 1919 1920 21
2306 Шкільна головна управа Військового міністерства Української Держави, м. Київ 1918 1919 22
2307 Управління коменданта тилу діючої армії Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1919 2
2308 Військовий слідчий при військовому суді окремого прикордонного корпусу військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1919 5
2309 Штаб окремого корпусу технічно-залізничного війська Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1918 2
2310 Штаб головної команди військ Української Народної Республіки, м. Київ 1918 1919 3
2311 Головний уповноважений Українського уряду на тереторії розташування австро-угорських військ, м. Одеса, Херсонської губернії 1918 1918 163
2313 Миколаївська рада об'єднаних українських організацій, м. Миколаїв, Херсонської губернії 1917 1919 7
2316 Варварівське селищне управління, селище Варварівка Одеського повіту Херсонської губернії 1917 1920 33
2319 Новобузький волосний земельний комітет Центральної Ради, м. Новий Буг Херсонського повіту Херсонської губернії 1917 1918 3
2321 Ландауський сільський виконавчий комітет, с. Ландау Ландауської волості Одеського повіту Херсонської губернії 1917 1917 1
2328 Український трест Головного управління круп'яної промисловості Народного Комісаріату заготівель СРСР, м. Київ 1944 1951 691
2331 Московська контора Всеукраїнської спілки промислових кредитних об'єднань (Московська контора Вукопромкредитспілки), м. Москва 1926 1930 131
2333 Морське міністерство Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільськ, Ченстохів (Польща) 1919 1921 2
2336 Українське відділення військово-продовольчого бюро Всеукраїнської Центральної Ради Професійних спілок (Укрвіськпродбюро ВЦРПС), м. Харків 1920 1922 3169
2340 Міністерство пошт і телеграфів Української Народної Республіки, м. Київ 1917 1917 2
2343 Кооперативне товариство з постачання цукром (Укрцукор), м. Київ 1924 1926 130
2344 Центральна Рада товариства робітників — винахідників України, м. Харків 1924 1938 1313
2345 Уповноважений акціонерного товариства стандарного дерев'яного будівництва і управляючий Харківським відділенням, м. Харків 1925 1926 46
2346 Українська контора Всесоюзного державного об'єднання з вирощування, заготівлі, переробки, постачання внутрішнього ринку і експорту ефіро-лікарської і технічної сировини Народного Комісаріату постачання УСРР (Укрконтора ліктехсировина), м. Харків 1931 1931 47
2347 Всеукраїнське галузеве госпрозрахункове утильсировинне об'єднання Всеукраїнської спілки промислово-кредитних і промислово-кооперативних об'єднань (Вукопромутиль), м. Харків 1931 1932 118
2350 Районний уповноважений Міністерства продовольства Української Народної Республіки із заготівлі незернового фуражу на Поділлі й Волині, м. Рівне Волинської губернії 1918 1919 29
2355 Державний всесоюзний трест по виготовленню запасних частин для чорної металургії головного управління машино-будівельної промисловості Народного комісаріату важкої промисловості СРСР (Созапчорнмет), м. Краснадар, з 04.05.1933 р. — м. Харків 1932 1935 624
2357 Центральний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників залізниць Півдня, м. Харків 1942–1943 рр. — м. Тбілісі, 1944–1948 рр. — м. Харків 1937 1948 2297
2358 Управління будинками відпочинку і санаторіями Центрального комітету Всесоюзної Ради професійних спілок робітників залізниць Півдня, м. Харків, з жовтня 1941 — м. Тбілісі, з 1944 — м. Харків 1940 1948 168
2360 Всеукраїнський революційний комітет (Всеукрревком), м. Харків 1919 1920 21
2367 Всеукраїнське об'єднання заготівлі, переробки та збуту птахояєчних продуктів (Укрптахопродукт) Народного комісаріату постачання УРСР, м. Харків 1930 1940 409
2371 Референт військових справ при Головному уповноваженому уряду Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1920 4
2372 Віддавча комісія по здачі зброї та державного майна Української Народної Республіки польській владі, листопад 1920 р. — м. Гусятин Польський, грудень 1920 р. — м. Тернопіль, з 1921 р. — Польща, таб. Ченстохів 1920 1922 21
2373 Штаб 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки (Польща), табори Олександрів і Ланцут 1919 1924 324
2374 Штаб 2-ої стрілецької бригади 6-ої стрілецької дивізії, військ Української Народної Республіки 1920 1920 2
2375 Штаб 6-ї гарматної бригади 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1920 6
2381 Штаб 17-ї стрілецької бригади 6-ї стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1921 1921 2
2382 Штаб 6-го гарматного полку 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1921 1921 2
2385 Штаб 6-го кінного полку 6-ї стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1920 3
2388 Штаб 6-го технічного куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1921 5
2390 Штаб 6-го кінного куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1922 4
2391 Штаб 16-го стрілецького куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1922 8
2395 Управління губернського уповноваженого з ліквідації установ і організацій воєнного часу по Київській губернії та м. Києву Української Держави 1918 1919 15
2397 Штаб 16-го збірного куреня 6-ї стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1920 3
2400 Уповноважений Всеукраїнської центральної секції робітничої кооперації при Всеукраїнському кооперативному союзі по транспортному споживчому товариству Донецьких залізниць (Уповноважений Уцеробсекції по ТСТ Донецьких залізниць) м. Харків 1930 1930 5
2401 Інспекція Головвугілля за якістю Донецького мінерального палива, м. Харків (Доніспвугілля), м. Харків 1931 1940 1582
2402 Штаб 16-го легкогарматного полку 6-ої стрілецької дивізії військ УНР 1919 1921 8
2403 Штаб 17-го легкогарматного куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1921 4
2404 Штаб 18-го стрілецького куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної республіки 1921 1922 2
2408 Будівельна інспекція Правобережної України при Народному комісаріаті робітничо-селянської інспекції УСРР, м. Київ 1921 1922 3
2410 Штаб 46-го стрілецького куреня 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1921 3
2411 Штаб 47-го стрілецького куреня 16-ої стрілецької бригади 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1921 6
2412 Польовий рухомий госпіталь 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1922 7
2414 Штаб 6-ої технічної сотні 6-ої стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1921 1922 2
2415 Штаб 6-ої запасної стрілецької бригади військ Української Народної Республіки 1920 1921 10
2416 Представник Міністерства продовольства Української Народної Республіки при агентстві Державного хлібного бюро, м. Прилуки Прилуцького повіту, Полтавської губернії 1919 1919 5
2417 Штаб 16-ої стрілецької бригади 6-ої стрілецької дивізії військ УНР 1920 1921 3
2419 Штаб 3-го кулеметного куреня військ Української Народної Республіки 1920 1920 2
2423 Лянцкорунський волосний старшина (УД) м. Лянцкорунь Кам'янецького повіту Подільської губернії 1917 1919 16
2424 Лянцкорунський волосна народна управа, м. Лянцкорунь Кам'янецького повіту Подільської губернії 1918 1920 33
2425 Штаб 16-го запасного стрілецького куреня військ Української Народної Республіки 1920 1921 2
2426 Генеральний інспектор армії Української Народної Республіки 1921 1924 29
2427 Військовий штабний суд при штабі діючої армії Української Народної Республіки 1920 1920 7
2428 Штаб тилу діючої армії Української Народної Республіки, м. Могилів-Подільський, Подільської губернії, з 1921 р. — територія Польщі 1920 1923 73
2432 Головна військова судова управа УНР, 1918 р. — м. Київ, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії, м. Ланцут, м. Тарнів, Каліш, Ченстохів) (Польща) 1918 1923 123
2433 1-й вищий військовий суд Української Народної Республіки, мм. Вадовіци, Ченстохів, Стрілково (Польща) 1920 1922 218
2434 2-й вищий військовий суд Української Народної Республіки, м.м. Кам'янець-Подільський, Могилів, Подільської губернії, Ченстохів, Каліш (Польща) 1920 1922 384
2435 3-й вищий військовий суд Української Народної Республіки, мм. Ченстохів, Ланцут, Снітково (Польща) 1920 1922 336
2437 4-й вищий військовий суд Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Волочиськ, Ряшів, Ченстохів (Польща) 1920 1921 84
2439 Штаби груп інтернованих військ армії Української Народної Республіки, табори: Вадовіци, Каліш, Ланцут, Олександрів, Пікулиці, Стражалково, Щепіорно (Польща) (колекція) 1920 1924 214
2440 Вищий військовий суд при 3-й запасній стрілецькій бригаді військ Української Народної Республіки 1920 1921 12
2441 Вищий військовий суд при 2-й запасній стрілецькій бригаді військ Української Народної Республіки 1920 1920 4
2442 Військовий надзвичайний суд при залозі військ Української Народної Республіки, 1920 1920 5
2443 Київський вищий військовий суд Української Народної Республіки, 1918 1919 4
2445 Надзвичайний військовий суд при штабі залоги військ Української Народної Республіки 1920 1920 5
2447 Бюро цукрової промисловості при Всеукраїнській раді сільськогосподарської кооперації, м. Київ 1922 1924 86
2449 Військово-польові суди (період німецько-фашистської окупації України), (колекція) 1939 1945 35
2450 Центральний комітет професійної спілки працівників борошномельної промисловості і елеваторів Півдня, м. Харків, з жовтня 1941 — Орджонікідзе, з серпня 1942 — Тбілісі, з вересня 1943 — Харків 1941 1948 1315
2451 Окремий технічний курінь 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки, 1920 1920 2
2452 Центральна рада добровільного спортивного товариства "Борошномел Півдня", м. Харків 1943 1946 43
2453 Німецькі військові частини (період німецько-фашистської окупації України), (колекція) 1937 1944 402
2454 Комітет співробітників Міністерства земельних справ Української Держави, м. Київ 1918 1918 1
2457 Головне управління мистецтва та національної культури Української Держави, м. Київ 1917 1920 84
2460 Чернівецький губернський комісар Тимчасового уряду, м. Чернівці (Буковина) 1917 1917 1
2461 Правління кооперативу службовців земельних справ Української Держави, м. Київ 1918 1918 2
2463 Великолепетиська комісія по прийманню хліба Міністерства продовольства Української Держави, с. В-Лепетиха Мелітопольського повіту Таврійської губернії 1918 1918 2
2464 Управління військового коменданта Жмеринського району Української Радянської трудової армії, м. Жмеринка Жмеринського повіту Подільської губернії 1921 1921 36
2466 Тарнівське місцеве бюро поштово-телеграфних службовців Української Народної Республіки, м. Тарнів (Польща) 1921 1921 2
2467 Товариство допомоги українській шкільній молоді в таборах інтернованих в Польщі, м. Каліш 1923 1924 7
2469 Головна квартира гетьмана Української Держави, м. Київ Всієї України військ козацьких 1918 1918 11
2470 Команда залоги м. Хмельник, Хмельницької волості, Літинського повіту, Подільської губернії 1920 1920 2
2471 Надзвичайна дипломатична місія Української Народної Республіки в Румунії, м. Бухарест 1921 1922 2
2477 Харківське окружне виборче бюро по підготовці виборів на Всеросійський Єврейський з'їзд, м. Харків 1917 1918 4
2478 Генерал-комісар пошт України (період німецько-фашистської окупації), м. Ровно Ровенської області 1941 1943 7
2480 Консульство Української Народної Республіки в Гданську (Польща) 1920 1921 3
2481 Центральний комітет професійної спілки працівників державних установ Півдня, мм. Харків, Баку, 1940 1948 1162
2482 Генеральне консульство Російської Радянської Федеральної Соціалістичної Республіки, м. Київ 1918 1918 21
2483 Штаб 3-го кулеметного куреня 2-ої кулеметної бригади 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки, 1920 1921 4
2485 Вищий військовий суд Української держави, м. Київ 1918 1918 4
2486 Українська торговельно-економічна місія в Речі Посполитій Польській, м. Варшава 1920 1921 3
2491 Українська військова місія в Речі Посполитій, м. Варшава 1920 1920 4
2492 Центральний комітет Всеукраїнської Ради селянських депутатів "Селянська спілка", м. Київ 1917 1919 7
2494 Українське цукрове товариство сільськогосподарської кооперації (Укрсельцукор), м. Харків 1922 1929 1335
2495 Агрономічний відділ комітету Південно-Західного фронту Всеросійського земського союзу, м. Київ 1917 1917 10
2496 Тарнівський відділ Українського товариства Червоного Хреста, м. Тарнів (Польща) 1921 1921 8
2497 Всеукраїнський єврейський громадський комітет, м. Київ 1920 1924 522
2501 Сорто-насінневе управління Державного об'єднання цукрової промисловості РРФСР і УСРР (Сортонасінне управління Цукротресту), м. Київ 1922 1927 567
2505 Південна товарна агентура Всеросійської закупочної спілки сільськогосподарської кооперації, м. Харків 1918 1920 39
2507 Український державний трест меблевого виробництва Народного комісаріату лісової промисловості СРСР (Укрмебля), м. Київ 1932 1934 526
2508 Управління військового коменданта 5-ї дільниці Жмеринського району Української радянської трудової армії, м. Жмеринка Жмеринського повіту Подільської губернії 1921 1921 9
2514 Бюро газетних вирізок при газетному бюро Південного управління зв'язку, м. Харків 1928 1930 67
2517 Державний трест панчішної і трикотажної промисловості на Україні (Укртрикотажтрест) м.Харків 1933 1934 6
2519 Уповноважений Всеукраїнської Центральної секції робітничої кооперації при Всеукраїнській кооперативній спілці по Північному Кавказу, м. Ростов — на — Дону (РСФРР) 1929 1930 66
2520 Подільський губернський виконавчий комітет громадських організацій, м. Вінниця Подільської губернії 1917 1918 18
2523 Головний комісар Української Народної Республіки при німецькому головному коменданті на Волині, м. Рівне 1918 1918 6
2531 Управління державними трестованими підприємствами паперової промисловості Української ради народного господарства, м. Київ 1921 1940 414
2532 Всеукраїнське державне об'єднання пивоварної, дріжджової, безалкогольної та оцтової промисловості Народного комісаріату торгівлі УСРР (Укрбродоб'єднання), м. Київ 1930 1934 697
2537 Міністерство шляхів сполучення УНР, мм. Київ, Вінниця, . Тарнів, Станіслав (Польща). Кам'янець-Подільський. 1918 1922 531
2539 Білилівська волосна народна управа, м. Білилівка, Бердичівського повіту, Київської губернії 1918 1919 8
2540 Немирівська волосна народна управа УНР, м. Немирів, Брацлавського повіту, Подільської губернії 1919 1919 12
2542 Ландауська волосна земська управа, с. Ландау Одеського повіту Херсонської губернії. 1918 1918 5
2556 Редакція журналу "Вісник фізкультури" при Всеукраїнському Виконавчому Комітеті, м. Харків. 1925 1926 8
2557 Редакція журналу "Радянська Україна" при Всеукраїнському Центральному Виконавчому Комітеті, м. Харків. 1924 1938 12
2558 Центральна паливна комісія з постачання палива робітникам і службовцям України при Організаційному бюро з відновлення промисловості України, м. Харків 1920 1922 33
2561 Українська база контори постачання Всесоюзного будівельно-монтажного тресту по будівництву млинів і термінальних елеваторів (Млинбуд), м. Харків. 1938 1940 11
2562 Головне управління Червоного хреста Української Народної Республіки, м. Ченстохів (Польща). 1919 1923 148
2570 Український комітет по постачанню сільськогосподарських машин при Генеральному секретарстві земельних справ Української Центральної Ради, м. Київ 1917 1918 6
2575 Центральний виконавчий комітет спілки робітників і службовців Південно-Західного управління шосейних доріг, м. Київ 1917 1918 35
2577 Комісар Міністерства культів Української Народної Республіки, м. Київ 1919 1919 2
2579 Рада робітничо-селянської оборони УСРР, м. Київ. 1918 1919 83
2581 Генеральне секретарство освіти Української Центральної Ради, м. Київ 1917 1918 263
2582 Відділ освіти при Директорії Української Народної Республіки, м. Вінниця, Подільської губернії 1918 1921 470
2585 Вантажно-розвантажувальна Правобережна контора Українського управління місцевого транспорту (Правобережна контора "Укрумт", м. Київ. 1923 1924 7
2586 Інформаційний відділ при Полтавському губернському старості, м. Полтава 1918 1918 169
2587 Полтавський губернський комісар Української Народної Республіки, м. Полтава. 1918 1919 16
2588 Інспектор державної варти на Полтавщині, м. Полтава. 1918 1918 11
2589 Бердянське відділення Таврійської контори Державного хлібного бюро Міністерства продовольства Української Держави, м. Бердянськ Таврійської губернії 1918 1918 3
2590 Центральний комітет Всесоюзного професіонального союзу робітників зв'яку Півдня, м. Харків, Сталінград, Тбілісі, Харків 1939 1944 513
2591 Центральний комітет професійної спілки робітників швейної промисловості Південних районів, мм. Баку, Тбілісі, Харків 1940 1945 181
2592 Генеральне секретарство міжнародних справ УЦР, м. Київ 1917 1918 161
2595 Всеукраїнський комітет професійної спілки робітників-металістів СРСР, м. Харків. 1919 1931 4378
2596 Центральний комітет профспілки робітників і службовців тракторної і танкової промисловості СРСР Харків 1934 1946 1046
2597 Центральний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільськогосподарського машинобудування, мм. Москвам, Харків, Челябінськ, Московської області 1931 1946 461
2600 Обласний комісаріат праці Донецько-Криворізького басейну при Раді народних комісарів Донецько-Криворізкої Республіки, м. Харків 1917 1918 20
2601 Німецька військова місія на Україні, м. Київ. 1918 1919 25
2602 Уповноважений Центрального комітету Всеросійської професійної спілки гірників на Україні, м. Харків 1919 1931 3182
2604 Центральний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників промислового будівництва Півдня, м. Харків (з серпня 1941 р. По листопад 1943 р.) м. Тбілісі. 1939 1945 191
2605 Українське бюро Всеросійської Центральної Ради професійних спілок (Укрбюро ВЦРПС), м. Харків 1919 1990 20842
2606 Організаційне бюро Центрального комітету професійної спілки працівників комунольного та житлового будівництва Півдня, м. Харків 1939 1946 279
2607 Делегація Української Держави в справі мирних переговорів з Росією, м. Київ. 1918 1918 78
2608 Імператорське і королівське представництво Австро-Угорщини в Україні, м. Київ. 1918 1919 21
2609 Комісар Міністерства торгівлі і промисловості Української держави при митниці на ст. Маневичі, Волинської губернії. 1918 1918 1
2610 1-ша батарея 1-ої Сердюцької гарматної бригади військ Української Народної Республіки, м. Київ. 1917 1918 6
2611 Редакція військово-наукового вісника Генерального штабу Української Народної Республіки, м. Київ. 1918 1919 21
2613 Державна варта Лук'янівського району м. Києва, м. Київ 1918 1918 2
2614 Трипільська волосна рада с. Тріпілля, Київського повіту Київської губернії 1919 1919 1
2618 Пеньківська волосна народна управа, с. Пеньківка Ямпільського повіту Подільської губернії 1919 1919 5
2619 Київський столичний отаман Української Держави, м. Київ 1918 1918 5
2623 Управління уповноваженого Народного комісаріату праці та соціального забезпечення РРФСР при Всеукраїнському революційному комітеті м. Харків 1917 1933 8807
2625 Уповноважений Всесоюзної професійної спілки працівників медично-санітарної праці при Українському бюро Центрального комітету Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної праці, м. Харків 1923 1925 13
2626 Уповноважений професійної спілки працівників Народного зв'язку при Всеукраїнському комітеті професійної спілки працівників Народного зв'язку, м. Харків 1928 1930 6
2638 Південне бюро Центрального комітету Всеросійської спілки працівників народного зв'язку (Півдбюро ЦК нарзв'язку), м. Харків 1920 1930 1341
2639 Всеукраїнський комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цементно-керамічної промисловості (ВУК керамік), м. Харків 1931 1934 634
2644 Уповноважений Центрального комітету професійної спілки працівників лісу і сплаву по Харківській та Донецькій областях, м. Харків 1935 1937 261
2645 Всеукраїнський комітет професійної спілки працівників вовняної, шовкової та трикотажної промисловості, м. Харків 1931 1934 151
2673 Видавництво і редакція робітничої газети "Пролетарій" — органу ЦК КП(б)У і Всеукраїнської ради профспілок, м. Харків 1928 1932 930
2675 Всеукраїнський комітет професійної спілки працівників електропромисловості і електростанцій (ВУК електриків), м. Харків 1931 1934 921
2677 Південне бюро Центрального комітету Всеросійської професійної спілки працівників та службовців швейної промисловості м. Харків 1921 1947 410
2680 Український республіканський комітет професійної спілки робітників текстильної промисловості, м. Київ 1924 1953 328
2684 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки працівників медично-санітарної праці, (ВУК медсанпраця), м. Харків 1920 1982 2197
2689 Південне бюро Центрального комітету Всеросійської професійної спілки працівників шкіряної промисловості (Південбюро ЦК шкірників), м. Харків 1924 1948 1731
2695 Всеукраїнський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників машино-тракторних станцій та наймитства (ВУК МГС та наймитства), м. Харків 1931 1934 936
2696 Всеукраїнський комітет професійної спілки робітників тваринницьких радянських господарств, м. Харків 1931 1934 495
2699 Обласне бюро Всеросійської профспілки робітників-металістів Донецько-Криворіжського басеїну, м. Харків 1917 1919 111
2702 Уповноважений Центрального комітету Всеросійської професійної спілки робітників комунального господарства в Україні (Уповноважений ЦК ВСРКГ в Україні, м. Харків 1921 1957 2151
2703 Всеукраїнський комітет профспілки робітників комунального господарства, м.м. Харків, Київ 1931 1932 392
2707 Бюро Тимчасової Ради профспілки торгово-промислових службовців України, м. Харків 1918 1919 28
2708 Всеукраїнський комітет Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтв м. Харків 1921 1953 2546
2717 Південне бюро Центрального Комітету Всеросійської професійної спілки робітників просвіти і мистецтва, м. Харків 1917 1933 3674
2718 Уповноважений Наркомату соціального забезпечення УСРР з надання допомоги потерпілим контрреволюції Харківського району, Донецького басеїну та Криму 1919 1920 24
2724 Всеукраїнський комітет профспілки працівників промислового і комунально-житлового будівництва, м. Харків 1930 1934 1046
2725 Всеукраїнський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників залізничного, портового і шосейного будівництва, м. Харків 1931 1933 226
2730 Уповноважений Центрального комітету Всеросійської профспілки деревообробників в Україні 1920 1953 214
2737 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки працівників основної хімічної промисловості, м. Харків 1931 1933 1463
2738 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки робітників скло-фарфорової промисловості, м. Харків 1931 1934 921
2739 Управління уповноваженого Центрального комітету Всеросійської спілки робітничих і службовців хімічної промисловості на Україні (Уповноважений ЦК хіміків на Україні), м. Харків 1920 1931 679
2742 Всеукраїнський комітет профспілки працівників кооперації і державної торгівлі (ВУК РКДТ), м. Харків 1930 1934 1398
2743 Всеукраїнське Центральне правління Всесоюзної профспілки робітників поліграфічного виробництва, м. Харків 1924 1934 703
2746 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки працівників поліграфічного виробництва та паперової промисловості, м. Харків 1931 1931 88
2748 Всеукраїнська школа профспілкового руху Всеукраїнського комітету профспілки робітників промислового та житлово-комунального будівництва, м. Харків 1933 1935 109
2749 Український районий комітет Всеросійської виробничої спілки працівників паперової промисловості, м. Київ 1919 1953 1171
2751 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки робітників сільської і тютюново-бродильної промисловості СРСР, (ВУК Сільпром), м. Харків 1931 1934 612
2754 Південне бюро Центрального комітету Всеросійської професійної спілки робітників цукрової промисловості (Південбюро ЦК цукровиків), м.Харків 1921 1932 1018
2755 Всеукраїнський комітет Всесоюзного професійного союзу робітників металургічної промисловості (ВУК ВСРМП), м. Харків 1931 1976 910
2756 Всеукраїнський комітет Всесоюзного професійної спілки робітників сільськогосподарського машинобудування, м. Харків. 1931 1934 94
2757 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки робітників загального машинобудування м. Харків. 1931 1934 888
2758 Українське бюро Центрального комітету Всесоюзної професійної спілки робітників водного транспорту (Укрбюро ЦК водників) м. Харків 1922 1930 156
2759 Центральний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників вогнетривкої промисловості, м. Артемівськ Донецької област м. Харків. 1934 1948 741
2761 Тимчасовий дорожній комітет Всеросійського професійного союзу робітників залізничного транспорту, м. Харків 1920 1921 407
2762 Тимчасовий дорожній комітет Всеросійського професійного союзу робітників залізничного транспорту Донецьких залізничних доріг, м. Харків 1920 1921 645
2764 Всеукраїнський комітет Всесоюзної професійної спілки працівників м'ясорибної, консервної та маслобойної промисловості, м. Харків. 1931 1934 484
2765 Всеукраїнський комітет Всесоюзної професійної спілки водіїв і авіаційних робітників, м. Харків 1920 1934 1519
2767 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки працівників залізничного транспорту, м. Харків 1920 1932 1495
2768 Організаційне бюро професійної спілки робітників держзакладів по УРСР, м. Київ 1931 1980 2222
2772 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки працівників борошномельно-пекарської та кондитерської промисловості, м. Харків 1930 1934 686
2777 Південне бюро Центрального комітету Всеросійської профспілки робітників харчової і смакової промисловості, м. Харків 1920 1931 1218
2779 Уповноважений Центрального комітету Всеросійської профспілки робітників народного харчування і гуртожитків на Україні, м. Харків 1922 1933 1749
2781 Всеукраїнський Комітет праці по загальній трудовій повинності Ради праці та оборони РСФСР, м. Харків 1918 1921 321
2782 Редакція журналу "Службовець" — органу Всеукраїнського комітету Всесоюзної профспілки радянських та торгівельних службовців, м. Харків 1924 1933 217
2783 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки радянських і торговельних службовців, м. Харків 1920 1931 1677
2793 Уповноважений Центрального комітету Всеросійської професійної спілки робітників тютюнової промисловост в Україні, м. Харків 1920 1921 16
2794 Український Комітет професійних спілок працівників м'ясо-молочної радянських господарств СРСР, м. Київ 1937 1939 475
2796 Управління Палацу Праці Всеукраїнської ради профспілок, м. Харків 1920 1933 9
2804 Тимчасова революційна рада службовців Харківського поштово-телеграфного округу (Рада-15), м. Харків 1919 1919 66
2831 Всеукраїнський комітет Всесоюзної профспілки робітників землеробських радянських господарств, м. Харків 1931 1934 690
2833 Редакція та видавництво газети "Наймит" — органу Всесоюзного комітету і Харківської окружної філії Всесоюзної профспілки сільськогосподарських ілісових робітників, м. Харків 1927 1932 379
2834 Редакція і видавництва журналу "Сільськогосподарський пролетар" — органу Всеукраїнського правління Всесоюзної профспілки працівників землі і лісу, м. Харків 1923 1927 66
2835 Редакція журналу "Український агроном" — органу агрономічної секції Всеукраїнського Центрального правління профспілки сільськогосподарських та лісних працівників, м. Харків 1927 1928 4
2836 Комітет професійної спілки працівників Міністерства народної освіти Української Народної Республіки, м.Київ, м. Коломия, . М. Кам'янець-Подільський 1919 1919 4
2837 Редакція Журналу "Український землевпорядник" — органу земельної секції Всеукраїнського центрального правління профспілки сільськогосподарських та лісових робітників, м. Харків 1926 1929 6
2838 Український республіканський комітет професійної спілки працівників рибної промисловості, м. Київ 1933 1953 279
2839 Південе бюро Центрального комітету профспілки будівельних робітників РРФСР, м. Харків 1921 1930 1292
2841 Всеукраїнське Центральне правління Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових працівників, м. Харків 1920 1931 2712
2844 Харківський міжобласний комітет професійної спілки робітників лісу і сплаву, м. Харків 1934 1934 2
2845 Державне республіканське об'єднання тютюнової і махорочної промисловості України (Укртютюн), м. Харків. 1931 1931 1
2846 Старший інспектор праці шляхів сполучення УСРР, м. Харків. 1925 1933 229
2847 Центральний комітет професійної спілки робітників машино-тракторних станцій Півдня та Центру, м. Харків. 1934 1938 1169
2848 Центральний комітет професійної спілки робітників машино-тракторних станцій Півдня, м. Харків. 1939 1940 471
2850 Центральна рада спортивного товариства "Колос" при Центральному комітеті профспілки робітників в машино-тракторних станцій Півдня, м. Харків 1937 1946 317
2851 Головне управління соціального страхування при Народному комісаріаті праці УСРР, м. Харків. 1923 1933 1110
2852 Тимчасова Всеукраїнська Центральна Рада професійних спілок (Укрцентропроф), м. Київ 1918 1919 32
2853 Центральний комітет професійної спілки зернових радгоспів СРСР, м. Харків 1934 1940 984
2854 Центральний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників бурякорадгоспів СРСР, м. Харків. 1934 1941 1656
2856 Центральний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, м. Харків. 1933 1940 1244
2857 Міністерство праці Української Держави, м. Київ. 1918 1918 76
2895 Всеукраїнська партизанська комісія при Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Харків 1918 1935 64
2901 Партизанська комісія при Яготинському районному виконавчому комітеті Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Яготин Прилуцького округу 0 0 3477
2909 Скадовський староста, м. Скадовськ Дніпровського повіту Таврійської губернії 1918 1918 1
2913 Управління начальника постачання при 3-ій запасній стрілецькій бригаді військ УНР, м. Тлумач (Польща) 1920 1920 2
2921 Ново-Краснівський сільський староста, с. Ново-Краснівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1918 1918 4
2924 Український державний трест виробництва і постачання шляхового будівництва дорожно-будівельними матеріалами і машинами Головного управління шосейних і грунтових шляхів і автомобільного транспорту 1930 1932 136
2929 Проектна контора Українського цивільного будівництва (Укрцивільбуд), м. Харків 1932 1932 14
2985 Луцька повітова комісія зз виборах до Українських Установчих зборів, м. Луцьк, Волинської губернії 1918 1918 3
2986 Головний уповноважений УНР з управління і ліквідації установ і організацій воєнного часу, м. Київ 1918 1919 137
2987 Комісаріат з ліквідації закладів і організацій військового часу, м. Київ. 1919 1919 732
2988 Канцелярія Полтавського губернського старости Української Держави, м. Полтава 1918 1918 76
2989 Кам'янець-Подільська повітова комісія по виборах до Українських установчих зборів, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1917 1918 2
2992 Олександрівський сільський староста (період УД) с. Олександрівка, Одинківської волості, Новомосковського повіту Катеринославської губернії 1917 1919 12
2997 Надзвичайна галицька комісія по боротьбі з контрреволюцією, спекуляцією та зловживанням по службі, м. Тернопіль (Галичина). 1920 1920 177
3000 Дніпровська повітова земська управа, м. Альошки Дніпровського повіту Таврійської губернії 1917 1917 11
3003 Грушівський волосний комітет громадської безпеки, с. Грушівка Херсонського повіту, Херсонської губернії 1917 1918 1
3006 Міністерство Генерального писарства УНР, м. Київ 1918 1918 2
3010 Комітет працівників Міністерства народного господарства Української Народної Республіки, м. Ченстохів (Польща) 1920 1921 5
3011 Комітет Українського товариства в м. Ростові-на-Дону, м. Ростов-на-Дону 1917 1917 2
3014 Польові пошти німецької армії (об'єднаний фонд) 1939 1945 18
3020 Розівський сільський староста, с. Розівка Олександро-Невської волості Маріупольського повіту Катеринославської губернії 1919 1919 1
3026 Полтавська губернська контора Державного хлібного бюро Міністерства продовольчих справ Української Народної Республіки, м. Полтава 1919 1919 34
3030 Ізюмський повітовий революційний трибунал, м. Ізюм Харківської губернії 1918 1918 17
3032 Комітет українських громадян в Петрограді, м. Петроград 1918 1918 7
3033 Ландауське волосне правління, с. Ландау Одеського повіту Херсонської губернії 1919 1920 7
3034 Центральна посівна комісія при Раді Народних Комісаріатів УСРР (Центропосівком), м. Харків 1921 1921 15
3037 Комісар Юринецької волосної земельної управи, с. Юринці, Проскурівського повіту, Подільської губернії 1920 1920 1
3040 Українська економічна нарада при Раді Народних Комісарів УСРР, м. Харків 1921 1931 1949
3043 Полтавська повітова комісія по виборах до Всеросійських Установчих зборів, м. Полтава. 1918 1918 3
3044 Ландауська волосна земська управа, м. Ландау Одеського повіту Херсонської губернії. 1918 1919 7
3046 Черкаська повітова комісія по виборах до Українських Установчих зборів, м. Черкаси, Київської губернії. 1918 1918 2
3047 Ольховецька волосна народна управа Української Народної Республіки, с. Ольхівці Кам'янецького повіту Подільської губернії 1920 1920 1
3049 Луганська міська управа, м. Луганськ, Луганського повіту Катеринославської губернії. 1917 1919 6
3056 Харківський губернський комісар Української Народної Республіки, м. Харків. 1918 1918 19
3058 Таганрозька окружна Українська рада, м. Таганрог 1917 1918 4
3059 Харківське товариство "Просвіта", м. Харків 1917 1918 2
3062 Гурток Української культурно-просвітньої спілки слобідських залізниць Української Держави, ст. Куп'янськ Вузловий Харківської губернії. 1918 1918 4
3064 Цивільний прифронтовий комісаріат при 2-ій Волинській дивізії армії Української Народної Республіки 1920 1920 6
3068 Український спілка бухгалтерів і рахівників, м. Тарнів Польща). 1920 1922 3
3072 Управління військового коменданта 2-ої дільниці Жмеринського району Української радянської трудової армії, м. Вінниця Подільської губернії. 1921 1921 13
3073 Українська національна спілка Української Держави, м. Київ. 1918 1918 10
3074 Звенигородський повітовий військовий начальник Української Народної Республіки, м. Звенигородка, Київської губернії 1919 1919 2
3075 Українська республіканська контора Головного управління по заготівлі худоби Півдня Народного комісаріату м'ясної і молочної промисловості СРСР, м. Київ 1932 1957 2458
3077 Посольство Української Держави в Німеччині, м. Берлін. 1918 1918 13
3079 Криворізька волосна земська управа, с. Криворіжжя, Бахмутського повіту, Катеринославської губернії. 1918 1918 2
3081 Редакція газети "Боротьба" — органу лівих соціалістів-революціонерів, м. Харків. 1919 1919 2
3084 Міністерство торгу та промисловості Української Народної Республіки, м. Київ. 1918 1918 14
3094 Старобільська повітова управа з військової повинності, м. Старлбільськ, Харківської губернії. 1919 1919 3
3096 Товариство "Союз українок" УНР, м. Тарнів (Польща). 1921 1921 20
3097 Редакція журналу "Український лісовод" — органу лісової науковотехнічної секції Всеукраїнського комітету Всесоюзної спілки сільськогосподарських та лісових працівників 1926 1929 8
3110 Ліквідаційна комісія Всеукраїнської ради військових депутатів УНР, м. Київ 1918 1918 3
3114 Гусятинський військовий повітовий комісаріат, м. Копичинці (Галичина) 1920 1920 1
3116 Вінницьке карно-розшукове відділення департаменту Державної варти Української Держави, м. Вінниця Подільської губернії. 1918 1918 3
3117 Борзнянська повітова земська управа, м. Борзна Чернігівської губернії. 1917 1919 2
3122 Одеська міжвідомча реквізиційна комісія, м. Одеса. 1919 1920 32
3124 Комісар Коломийського повіту обласного управління Галичини і Буковини, м. Коломия. 1917 1918 28
3126 Міжвідомча комісія по врегулюванню штатів установ Української Народної Республіки, м. Тарнів (Польща) 1920 1920 4
3129 Пироговецький сільський комітет с. Пироговець Бахматовецької волості Летичівського повіту Подільської губернії 1917 1918 2
3134 Міністерство народного господарства Української Держави, м. Київ. 1918 1918 2
3135 Великокамишеваська волосна земська управа, с. Велика Камишеваха Ізюмського повіту Харківської губернії. 1918 1918 2
3140 Летичівська повітова земська управа, м. Летичів Подільської губернії. 1918 1918 1
3141 Любимівський сільський староста, с. Любимівка Михайлівської волості Костянтиноградського повіту Полтавської губернії 1917 1920 1
3143 Кам'янець-Подільська міська управа, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1920 1920 2
3149 Лохвицька повітова земська управа, м. Лохвиця Полтавської губернії. 1917 1918 1
3152 Ольгопільська повітова земська управа, м. Ольгопіль Подільської губернії 1917 1918 1
3153 Бежівська волосна земська управа, с. Бежівка Лебединського повіту Харківської губернії 1918 1919 1
3156 Центральний виконавчий комітет рад солдатських, матроських, робітничих і селянських депутатів Румунського фронту, Чорноморського флоту і Одеського округу (ЦВК Румчород), м. Одеса 1917 1918 432
3157 Референт у справах санітарії й опікунства при Головному уповноваженому уряду УНР на Поділлі, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії. 1919 1920 20
3158 Документи місцевих органів радянської влади в Україні (колекція) 1917 1936 55
3160 Народний секретаріат судових справ Української Радянської Республіки, м. Харків. 1918 1918 1
3161 Вінницька повітова земська управа, м. Вінниця Подільської губернії 1917 1919 3
3164 Валківський повітовий староста Української держави, м. Валки Харківської губернії. 1918 1918 28
3165 Валківський повітовий комісар, м. Валки Харківської губернії. 1918 1918 6
3166 Уповноважений Міністерства внутрішніх справ при Головному уповноваженому уряду Української Народної Республіки на Поділлі, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1919 1920 10
3170 Штаб окремої кінної дивізії армії Української Народної Республіки, табір Водовіци (Польща). 1920 1921 72
3172 Штаб діючої армії Української Народної Республіки, з 1920 р. Польща. 1918 1924 334
3175 Начальник Кам'янець-Подільської добровільної дружини УД м. Кам'янець Подільський Подільської губернії 1918 1918 8
3176 Краснолуцьке волосне правління, с. Красні Луки Гадяцького повіту Полтавської губернії. 1919 1919 9
3177 Редакція газети "Трудова громада" орган Подільської губернської народної управи м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1920 1
3179 Головний військово-історичний музей-архів при Генеральному штабі військ Української Народної Республіки. 1919 1930 16
3180 Вовчанський повітовий комітет у справах надання військовозобов'язаним відстрочок по призову до армії, м. Вовчанськ Харківської губернії 1919 1919 5
3182 Троянівська волосна земельна управа Української Народної Республіки, м. Троянів Житомирського повіту Волинської губернії. 1919 1919 3
3186 Ліквідаційна комісія у справах Народного комісаріату пошт і телеграфів України при Народному комісаріаті пошт і телеграфів РСФРР, м. Москва. 1919 1919 10
3189 Центральна рада добровільного спортивного товариства "Будівельник Півдня", м. Харків. 1945 1946 24
3190 Міністерство у великоруських справах Української Держави, м. Київ. 1917 1918 36
3192 Українська військово-санітарна місія в справах українських полонених в Німеччині., м. Берлін. 1919 1922 33
3198 Посольство Української Держави в Австро-Угорщині, м. Відень. 1918 1918 28
3199 Новобузький волосний комітет громадської безпеки, с. Новий Буг, Херсонського повіту, Херсонської губернії. 1917 1917 11
3200 Управа інспектора технічних військ діючої армії Української Народної Республіки, м. Запоріжжя, м. Чортків (Польща). 1920 1920 3
3204 Постійна нарада по боротьбі з бандитизмом при Раді Народних Комісарів УСРР, м. Харків. 1920 1923 104
3205 Особиста канцелярія Голови Ради Народних Міністрів Української Народної Республіки, м. Вінниця, 1919 1923 150
3206 Рейхскомісаріат України Рівне 1941 1945 1204
3207 Північно-Українське Ордена Леніна виробниче геологічне об'єднання "Північукргеологія" (ВО "Північукргеологія") Міністерства геології УРСР, м. Київ 1918 1991 7102
3208 Головна управа товариства Українського Блакитного Хреста, м. Тарнів (Польща). 1920 1922 39
3209 Ізюмський повітовий виконавчий комітет Рад селянських депутатів, м. Ізюм Харківської губернії. 1917 1917 1
3211 Похідна канцелярія військового міністерства при ставці головного отамана Української Народної Республіки,- 1918 1922 63
3213 Управа просвітної спілки "Українська культура", м. Полтава. 1919 1920 278
3214 Польова скарбниця при ставці головного отамана Української Народної Республіки, (Польща) 1920 1921 4
3215 Польова дирекція залізниць України, табори Ченстохів, (Польща), Станіслав (Галичина) 1920 1921 66
3216 Управа головного комісара уряду Української Народної Республіки, м. Житомир, м. Рівне. 1920 1920 166
3217 Штаб 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, табори Пікуліци, Водовіци (Польща). 1919 1927 516
3218 Перша Запорізька стрілецька бригада 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, табір Пікуліци (Польща) 1920 1922 22
3219 Друга Запорізька стрілецька бригада 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Респубріки, м. Ряшів с. Коростятин, м. Галич, м.Ченстохів, табір Водовіци (Польща) 1920 1921 27
3220 Школа підстаршин 1-ої Запорозької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Меджибіж, табори Пікуліци, Вадовіци (Польща). 1920 1921 14
3221 Окрема технічна сотня 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, таб. Пікуліци, Водовіци (Польща). 1920 1922 11
3222 Дивізійний шпиталь 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, табори. Пікуліци, м. Петреків, Ченстохів, Водовіци (Польща). 1920 1921 10
3223 Штаб 16-го легкого гарматного полку 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Київ, с. Ігнатопіль, м. Галузів, Ковель, Брест-Литовськ, м. Олександрів 1920 1921 3
3224 Піший Запорізький полк 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки. 1920 1920 2
3225 Головне управління місцями ув'язнення Української Народної Республіки, м. Київ, м.м. Київ, Кам'янець-Подільський,.м. Житомир, Вінниця, Проскурів, м.-Ченстохів (Польща). 1918 1922 142
3226 1-ий кінний Запорозький полк 1-ої Запорозької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, с.Воківці (Польща). 1920 1920 2
3227 Гарматний полк 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки. 1920 1920 2
3228 Кінний полк "Чорних запорожців"1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Водовіци (Польща). 1921 1921 2
3229 5-ий стрілецький Запорозький збірний Дорошенко — Богданівський курінь військ Української Народної Республіки, табір Вадовіци (Польща) 1921 1921 2
3230 Штаб 1-го збірного сірого куреня 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, табір Каліш. Каліш (Польща). 1921 1921 2
3231 1-ий стрілецький Запорізький курінь ім.Української Народної Республіки 1-ої Запорізької стрілецької бригади м. Станіслав, табір Водовіци (Польща). 1920 1921 3
3232 2-ий піший Запорозький стрілецький ім. Мазепи курінь 1-ої Запорізької стрілецької бригади 1-ої Запорізької стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, с.Висички, Олеша, Слобідка, м. Галич, табір Вадовиці (Польща) 1920 1921 13
3233 Штаб 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки, м. Стехніківці, табір Пікулиці (Польща) 1920 1921 98
3234 Штаб 2-ої кулеметної бригади 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки,.м. Тлумач, с. Кутківці, м.Стехніківці, таб. Пікулиці (Польща) 1920 1921 23
3235 Піший курінь 2-ої бригади 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки, с. Ходачків Малий, м. Стехніківці, м. Петраків (Польща) 1920 1921 3
3236 Штаб 1-ої кулеметної бригади 1-ої кулеметної дивізії військ Української Народної Республіки, с. Ходачків Малий, м. Водовиці (Польща). 1920 1921 4
3237 Перший дивізіон гарматної бригади 1-ої кулеметної дивізії віськ Української Народної Республіки, 1920 1920 2
3238 Штаб 4-ої збірної бригади сірожупанників 2-ої Волинської дивізії військ Української Народної Республіки, с. Великі Бірки, табір Каліш (Польща). 1920 1923 51
3239 Штаб 5-ої Чорноморської стрілецької бригади 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, м. Вовковинці, Гримайлів, Сатанів, Нижнів, табори Стрілково, Шепіорно (Польща) 1920 1922 25
3240 Штаб 2-ої збірної запасної бригади військ Української Народної Республіки 1920 1920 11
3241 Штаб кінного полку ім. Гетьмана Івана Мазепи 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1921 22
3242 Штаб 1-го Чорноморського полку військ Української Народної Республіки 1920 1920 4
3243 Штаб 4-го полку сірожупанників 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1920 11
3244 Штаб 2-го збірного курення 4-ої збірної бригади сірожупанників 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1922 13
3245 Окремий пластунський курінь при кінному полку ім. гетьмана Івана Мазепи військ Української Народної Республіки 1920 1920 3
3246 Штаб 3-го збірного Чорноморського куреня 4-ої бригади сірожупанників 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1922 8
3247 Штаб запасного куреня при 2-ій Волинській стрілецькій дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1920 3
3248 Штаб 2-го пішого Запорізького ім. Мазепи куреня військ Української Народної Республіки. 1921 1921 2
3249 Штаб 2-го куреня 1-го Чорноморського полку військ Української Народної Республіки 1920 1920 2
3250 Окрема кінна сотня 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки. 1920 1920 4
3251 Військовий штабний суд при 2-ій Волинській стрілецькій дивізії військ Української Народної Республіки, табори Каліш, Вадовіці (Польща) 1920 1921 31
3252 Санітарно-пересувний дивізійний шпиталь 2-ої Волинської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки, с. Новосілка, м. Деражня Подільської губернії. 1920 1920 10
3253 Штаб 4-ої Київської стрілецької дивізії військ Української Народної Республіки 1920 1924 16
3254 Штаб 5-ої стрілецької Херсонської дивізії військ Української Народної Республіки, 1920 1928 331
3255 Рада у справах страхування уповноваженого Народного комісаріату фінансів РСФРР при РНК УСРР, м. Харків. 1923 1928 6
3256 Відділ Українського Центрального Комітету в Речі Посполитій Польській, м. Краків. 1926 1928 4
3257 Головне управління місцями ув'язнення Української Держави, м. Київ. 1918 1918 9
3258 Бахмутський повітовий комітет з надання відстрочок від мобілізації, м. Бахмут Катеринославської губернії. 1919 1919 263
3260 Штаб Наддніпрянської армії Української Народної Республіки 1919 1919 3
3261 Полтавська окружна комісія з виборів до Українських Установчих зборів, м. Полтава, Полтавської губернії. 1917 1918 161
3264 Українська військова ліквідаційна комісія у справах полонених і інтернованих в Речі Посполитій Польській, м. Варшава. 1920 1921 5
3265 Всеукраїнський комітет рятування на водах при уповноваженому Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР при РНК УСРР, м. Харків. 1925 1927 1
3266 Міністерство праці УНР, м. Київ 1917 1918 13
3267 Штаб окремого прикордонного корпусу військ Української Народної Республіки, м. м. Ланцут, Тарнів (Польща) 1919 1922 4
3268 Штаб Київського військового округу військ УНР, м. Київ 1917 1917 1
3269 Кам'янецький місцевий інтендант військ Української Народної Республіки, 1919 1920 2
3270 Могилівський гарматний склеп, м. Ланцут (Польща) 1920 1921 5
3271 Могилів-Подільська прикордонна бригада окремого прикордонного корпусу військ УНР 1920 1920 3
3272 Управління начальника постачання учбового куреня польової жандармерії УНР, м. Ланцут (Польща) 1921 1921 2
3273 Окрема Запорізька залізнична сотня військ Української Народної Республіки, м. Водовіци (Польща) 1921 1921 2
3274 Кіш українських січових стрільців УНР 1919 1920 12
3275 Штаб командуючого запасними військами армії УНР, м. Товмач (Польща) 1920 1922 11
3277 Штаб коша охорони республіканського ладу військ УНР, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1919 11
3278 Управління Ямпільського повітового військового начальника, м. Ямпіль Подільської губернії 1918 1920 6
3279 Окружна рада професійної спілки залізничників УНР, м. Тарнів (Польща) 1921 1921 2
3280 Штаб Подільської прикордонної бригади військ УНР 1919 1919 2
3281 Штаб 1-го стрілецького куреня військ УНР, 1920 1920 2
3284 Управління коменданта залізничної дільниці УНР в м. Шепетівці, м. Шепетівка Волинської губернії 1920 1920 7
3286 Центральний комітет Української соціалістичної робітничої партії, м. Київ 1917 1919 8
3287 Тимчасовий виконавчий комітет спілки євреїв-військовослужбовців 6 армії, м. Болград, Бесарабської губернії 1917 1917 2
3290 Ліквідаційна комісія Управління особоуповноваженого продовольчого комітету Південно-Західного фронту при Галицькому революційному комітеті УРСР, м. Тернопіль (Галичина) 1920 1920 3
3291 Штаб куреня польової варти Української Народної Республіки, м. Ланцут (Польща) 1920 1921 5
3293 Генеральна козацька рада Української Держави, м. Київ 1918 1918 8
3295 Єврейський національний секретаріат Української Держави, м. Київ 1918 1918 17
3296 Єврейський національний секретаріат Української Народної Республіки, м. Київ 1919 1919 5
3297 Окрема бригада прикордонної охорони військ УНР, табір Стржалково (Польща) 1920 1923 7
3298 Центральне єврейське бюро радянсько-національних меншин при Народному комісаріаті освіти УРСР (Центральне бюро раднацмен), м. Київ 1922 1933 6
3299 Центральний єврейський комітет допомоги потерпілим від погромів, м. Київ 1919 1920 96
3300 Московське єврейське товариство допомоги жертвам війни, м. Москва 1914 1916 16
3301 Всеукраїнський центральний комітет допомоги потерпілим від погромів при Міністерстві у єврейських справах УНР, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1919 1920 208
3302 Московське відділення Всеросійського товариства охорони здоров'я єврейського населення (Московське відділення ТЗЄ), м. Москва 1917 1923 42
3304 Тимчасовий комісаріат УСРР у єврейських справах, м. Київ 1919 1919 21
3305 Міністерство праці Української Народної Республіки, м. Київ, з 1920 р. м. Тарнів (Польща) 1919 1921 125
3306 Вінницька міська управа, м. Вінниця Подільської губернії 1918 1919 46
3307 Всеукраїнська спілка Військових інвалідів УНР в таборі інтернованих Шепіорно (Польща) 1921 1928 73
3308 Головна інженерна управа військового міністерства УНР, м. Проскурів Подільської губернії 1919 1919 11
3311 Всеукраїнське товариство "Техніка Масам" м. Харків 1931 1931 7
3313 Всеукраїнська автономна секція робітничих кооперативів з обслуговування радянських господарств та машино-тракторних станцій при Всеукраїнській спілці споживчої кооперації (Укррадгоспсекція), м. Харків 1931 1935 99
3318 Головна рада спілки співробітників Центральних урядових установ УНР, м. Таранів (Польща) 1919 1922 15
3323 Бюро біженців з України в м. Тарнові, м. Тарнів (Польща) 1920 1922 21
3324 Центральне бюро біженців з України, м. Тарнів (Польща) 1919 1937 19
3325 Державний контроль Української Держави, м. Київ 1918 1919 536
3326 Штаб столичної комендатури Української Народної Республіки, м. Тернопіль (Галичина) 1920 1920 8
3327 Щоденна газета "Українська трибуна" органу Українського центрального комітету Речі Посполитої Польський (орган української еміграції), м. Варшава 1921 1922 23
3328 Цивільне управління при головній команді військ УНР, мм. Тарнів, Станіслав (Польща) 1920 1930 76
3329 Полтавська Рада робітничих і селянських депутатів, м. Полтава, Полтавської губернії 1917 1917 4
3331 Донецька урядова комісія з обстеження підприємств Донецького і Криворізького басейнів, м. Харків 1917 1917 2
3332 Науково-дослідна кафедра єврейської культури при Українській Академії наук, м. Київ 1922 1930 35
3333 Мобілізаційна комісія по набору новобранців при Зіньківській волосний народній управі, с. Зіньків Летичівського повіту Подільської губернії 1920 1920 1
3340 Уповноважений Головного правління текстильних підприємств в Україні, м. Харків 1920 1921 59
3341 Бюро швейної промисловості при виробничо-технічному відділі Української ради народного господарства, м. Харків 1922 1922 15
3342 Друга трудова армія Туркменського фронту 1920 1920 1
3343 Міжнародний агрономічний інститут, м. Харків 1920 1921 2
3344 Всесоюзний державний науково-дослідний інститут махоркової промисловості (ВІМП), м. Київ 1932 1934 1
3345 Уповноважений Української трудової армії по паливу на Катеринославській залізниці, м. Катеринослав 1922 1922 16
3346 Видавництво газети "Юний ленінець" органу ЦК ЛКСМУ, м. Харків 1927 1928 1
3347 Штаб Української Трудової Армії, м. Харків 1919 1921 488
3348 Польова робітничо-селянська інспекція Української трудової армії, м. Харків 1920 1922 177
3349 Польовий штаб Української трудової армії на Правобережній Україні, м. Київ 1920 1921 57
3350 Державне видавництво місцевої промисловості, м. Київ 1936 1936 3
3351 Державний інститут проектування і будівництва коксохімічних установок (Коксобуд), м. Харків 1930 1930 5
3352 Державне всесоюзне об'єднання коксохімічної промисловості "Союзкокс", м. Харків 1929 1934 1224
3353 Управління матеріально-технічного постачання Державного всесоюзного об'єднання коксохімічної промисловості (Коксопостач), м. Харків 1931 1931 13
3355 Всеукраїнський державний історичний архів, м. Харків 1931 1941 535
3356 Центральний державний архів праці, м. Харків 1925 1941 246
3357 Центральний державний архів революції УРСР, м. Харків 1922 1941 493
3360 Головне Управління об'єднаних коксобензольних заводів на Україні (Укрбензол), м. Харків 1920 1921 14
3361 Всеукраїнська Надзвичайна комісія по боротьбі з контрреволюцією, саботажем і злочинством за посадою, м. Харків 1919 1923 17
3362 Державний контроль Української Народної Республіки, м. Київ, Польща 1918 1926 604
3363 Державний контроль Української Держави, м. Київ 1918 1918 168
3364 Начальник постачання військової флотилії УНР, м. Проскурів Подільської губернії, м. Ченстохів (Польща) 1920 1920 1
3367 Пиківська волосна земська управа. м. Пиків Вінницького повіту Подільської губернії 1917 1917 16
3369 Центральна комісія з ліквідації лінійного управління міліції Південних залізниць, м. Харків 1921 1921 3
3371 Надзвичайний уповноважений Ради Народних Комісарів УСРР у справах поліграфічної промисловості, м. Харків 1921 1921 3
3377 Всеукраїнське галузеве об'єднання контрактації, заготівлі, переробки та збуту плодоовочевих продуктів при Всеукраїнському центрі сільськогосподарської кооперації (Укрплодовин), м. Харків 1932 1932 134
3378 Грозненське відділення Всеукраїнської державної будівельної контори (Укрдержбуд), м. Грозний РСФРР 1923 1924 116
3380 Спілка залізничних службовців і робітників Галичини і Буковини, м. Чернівці. 1917 1917 1
3386 Управління шкільного будівництва Народного комісаріату освіти УСРР (Шкілпроект), м. Київ. 1936 1936 2
3395 Санітарне управління Української трудової армії, м. Харків 1921 1921 17
3396 Південне районне управління суднобудівництва м. Харків 1920 1922 4
3397 Український науково-дослідний геологорозвідувальний інститут (УНДГРІ), м. Київ 1932 1936 137
3398 Уповноважений по Таганрозькому відділенню Північно-Кавказької районної контори Всеукраїнського відділення Всесоюзного управління з комплексного постачання будівельними матеріалами будівництв, м. Таганрог 1930 1931 14
3400 Всеукраїнське бюро у дослідній справі при Народному комісаріаті землеробства УСРР, м. Харків 1927 1928 1
3401 Виконавчий комітет Ради депутатів Південної залізниці, м. Харків 1917 1917 1
3402 Всеукраїнська контора оголошень "Двигатель" при газеті "Экономическая Жизнь" м. Харків 1924 1925 2
3403 Всесоюзний трест проектування і будівництва шахт м. Харків 1937 1939 2
3404 Всеукраїнське акціонерне товариство будівельної індустрії ВРНГ УСРР (Індубуд), м. Харків 1928 1928 2
3405 Інститут енергетики Академії Наук УРСР, м. Харків 1941 1941 1
3415 Ростовське-на-Дону відділення Державного видавництва України, м. Ростов-на Дону 1923 1925 19
3416 Воронезьке відділення Державного об'єднаного видавництва України, м. Воронеж 1925 1926 14
3417 Комісія допомоги голодуючим при Управлінні Уповноваженого Народного комісаріату пошт і телеграфу РСФРР на Україні, м. Харків 1922 1922 1
3418 Українське відділення Всесоюзної контори по організованому набору робочої сили при Народному комісаріаті будівництва СРСР (Укрвідділення Союзоргнабірбуду), м. Київ 1939 1941 1
3419 Всеукраїнський науково-дослідний інститут пухо-хутрового господарства і мисливства, м. Київ 1932 1933 1
3420 Московське представництво Південного хімічного тресту (Південхімтресту), м. Москва 1924 1929 2
3421 Головне управління хімічної промисловості України (Головхімукр), м. Харків 1921 1922 136
3422 Всеукраїнське відділення Всесоюзного державного тресту відгодівлі худоби (Всеукрвідділення Скотовідгодівлі), м. Київ 1935 1936 2
3423 Українська контора зі збуту масла, сиру і казеїну (Укрмаслозбут), м. Київ 1937 1940 4
3424 Всеукраїнська контора Всесоюзного цукрово-збутового об'єднання (Всеукраїнська контора Союзцукрозбуту), м. Київ 1932 1938 19
3425 Всеукраїнський науково-дослідний інститут бродильної й плодоовочевої промисловості, м. Київ. 1932 1941 9
3427 Московське представництво Української державної меліоративної будівельної контори (Московське представництво "Укрдержмеліобуду) м. Москва. 1924 1924 2
3428 Управління служби тяги Донецьких залізниць, м. Харків. 1920 1923 28
3429 Редакція журналу "Шлях до здоров'я" органу народного комісаріату охорони здоров'я УСРР, м. Київ 1928 1929 11
3430 Північно-Азовський рибний трест Народного комісаріату продовольства УСРР (Головриба), м. Харків 1920 1922 35
3431 Уповноважений Народного комісаріату торгівлі УСРР, у справах ліквідації Всеукраїнського пайового товариства роздрібної торгівлі "Ларьок", м. Харків 1921 1929 8
3432 Центральна комісія допомоги голодуючим Поволжя при Управлінні Червоного повітряного флоту України та Криму, м. Харків 1921 1922 5
3433 Уповноважений Всеукраїнського управління лісами в Москві, м. Москва 1924 1925 5
3435 Уповноважений Української державної меліоративно-будівельної контори по Азербайджанському району, м. Баку 1924 1925 28
3436 Управління уповноваженого Ради народного господарства УСРР по хімічній промисловості на Правобережній Україні, м. Київ 1921 1921 10
3437 Управління окружного уповноваженого на Правобережжі Українського управління місцевого транспорту, м. Київ 1921 1922 37
3438 Комітет з розподілу Донецького палива, м. Харків 1918 1919 41
3442 Третій державний трест санітарно-технічного будівництва ВРНГ СРСР (3-й Держсантехбуд), м. Харків. 1930 1932 207
3444 Управління Особливоуповноваженого Народного комісаріату продовольства РРФСР з вивезення цукру з Лівобережної України, м. Суми Харківської губернії 1920 1921 49
3445 Уповноважений Головного управління палива Народного комісаріату шляхів сполучення на Південній залізниці, м. Харків 1920 1923 151
3446 Західне представництво Українського борошномельного тресту м. Смоленськ 1925 1927 105
3447 Особлива комісія зі складання плану відбудови кам'яно-вугільної та антрацитної промисловості Донбасу, м. Харків 1921 1921 34
3448 Управління уповноваженого Народного Комісаріату продовольства УСРР на Правобережній України, м. Київ 1920 1921 88
3449 Управління уповноваженого Головного управління воєнної промисловості СРСР на Україні, м. Харків 1920 1926 98
3450 Управління військово-продовольчого постачання всіх збройних сил України та Криму, м. Харків 1919 1922 1873
3459 Тульське представництво українського хлібозаготівельного та борошномельного тресту "Укрхліб", м. Тула 1925 1926 7
3460 Уповноважений Західної контори Українського хлібозаготівельного та борошномельного тресту, "Укрхліб" в м. Мінську 1925 1926 8
3464 Управління уповноваженого Народного комісаріату продовольства УСРР при Харківському секторі військ внутрішньої охорони республіки (ВОХР), м. Харків 1920 1921 23
3465 Уповноважений Ради праці і оборони РРФСР з вивезення солі з України та Криму, м. Харків 1921 1922 101
3466 Українське управління державної м'ясної інспекції Народного комісаріату харчової промисловості СРСР, м. Київ 1931 1937 8
3467 Українське лісопромислове товариство на паях (Українліс), м. Київ 1922 1936 1018
3470 Український науково-дослідний інститут колгоспного будівництва, м. Харків 1932 1934 265
3471 Велико-Нагартавське сільське управління, колонія Великий-Нагартав Березнеговатської волості Херсонського повіту і губернії 1920 1920 1
3472 Велико-Нагартавський сільський революційний комітет, колонія Великий Нагартав Березнеговатського повіту і губернії 1920 1920 2
3473 Дубнівський повітовий комісар, м. Дубни, Волинської губернії 1919 1919 2
3475 Гаврилівський волосний земельний комітет с. Гаврилівка Ізюмського повіту Харківської губернії 1917 1919 5
3478 Штаб охорони головного отамана військ УНР, м. Олександрів (Польща) 1920 1921 29
3479 Управління продовольчого комітету Північно-Донецької залізниці, м. Харків 1919 1920 5
3483 Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки робітників освіти, робітників архівних і музейних установ, м. Харків. 1925 1941 162
3484 Українське відділення Всесоюзного науково-дослідницького інституту прикладної мініралогії, м. Київ. 1930 1933 33
3485 Київське відділення Українського інституту силікатної промисловості, м. Київ. 1928 1936 210
3486 Українське відділення державного фінансового видавництва СРСР (Укрфінвидав), м. Київ. 1944 1950 133
3487 Уповноважений Південного відділення Головного управління державними підприємствами паперової промисловості, м. Київ. 1920 1920 6
3488 Управління військового коменданта 1-ї дільниці Жмеринського району Української трудової армії, м. Жмеринка Подільської губернії. 1921 1921 15
3489 Об'єднання державних махоркових фабрик України (Укрмахортрест) м.Київ 1922 1932 757
3490 Канцелярія сировинного відділу об'єднання державних махорочних фабрик України (канцелярія сировинного відділу "Укрмахортрессту"), м. Ромни, Прилуки Полтавської губернії. 1922 1924 757
3492 Державний маркшейдерський контроль УРСР, м. Київ. 1930 1938 15
3493 Українське геодезичне управління, м. Харків. 1929 1932 5
3494 Український інститут господарників і підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників Народного комісаріату місцевої промисловості УРСР, м. Київ. 1940 1941 1
3495 Український державний трест конопледжутової промисловості (Укрконопледжуттрест) м. Харків 1931 1933 1106
3498 Державний кам'яновугільний трест розвідки кам'яновугільних родовищ Західної частини СРСР, м. Харків. 1930 1932 9
3499 Курси українського вчительського семінару у м. Відні. (Австрія). 1914 1918 61
3504 Обідний Михайло Юрійович — (1889 1938) — етнограф, поет, співзасновник Етнографічного товариства Підкарпатської Русі, сотник армії УНР, урядовець Головного військово-історичного музею-архіву при Генеральному штабі військ УНР у м. Празі 1805 1938 22
3505 Матеріали "Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки", зібрані польським урядом в 1919–1920 рр.(колекція). 1907 1920 53
3506 Українська спілка споживчих товариств (Укоопспілка) періоду тимчасової німецької окупації, м. Київ. 1942 1942 2
3507 Всесоюзний державний трест каолінової промисловості (Союзкаолін) Головкомітета Наркомату важкої промисловості СРСР, м. Харків. 1932 1960 789
3508 Український Центральний Комітет в Речі Посполитій Польській, м. Варшава. 1921 1937 6
3509 Управління по поставках Адміністрації допомоги та відбудови Об'єднанних Націй при РНК УРСР (Управління по поставках ЮНРРА при РНК УРСР), м. Київ. 1946 1949 978
3510 Всеукраїнська професійна спілка залізничників УНР на терені Польщі, мм. Тарнів, Ченстохів (Польща) 1919 1922 12
3511 Уповноважений добровільної армії по управлінню і ліквідації установ та організації воєнного часу в районі Херсонської губернії та м. Одеси, м. Одеса. 1919 1919 6
3512 Посольства Української Держави і Української Народної Республіки в Фінляндії (об'єднаний фонд). 1918 1921 63
3513 Дипломатична місія Української Народної Республіки в Скандинавії, мм. Гельсінгфорс (Фінляндія), Стогольм (Швеція). 1919 1920 3
3514 Відділ Українського Червоного Хреста в Угорщині, м. Будапешт. 1920 1922 7
3518 Надзвичайна дипломатична місія УНР в Угорщині, м. Будапешт 1919 1924 105
3519 Надзвичайна дипломатична місія УНР в Чехословаччині, м. Прага 1919 1936 48
3520 Команда Української бригади в м. Німецькім Яблоннім (Чехословаччина) 1919 1921 522
3521 Український військовий табір в м. Йозефові (Чехословаччина) 1920 1925 268
3522 Табір полонених старшин Української галицької армії в м. Тухолі (Польща) 1920 1922 18
3523 Табір інтернованих українців з армії Української Народної Республіки в м. Шепіорно (Польща) 1920 1924 29
3524 Табір інтернованих українців з армії Української Народної Республіки в м. Стрілково (Польща) 1920 1924 9
3525 Культосвітній відділ 3-ї залізної стрілецької дивізії армії УНР в таборі Каліш (Польща) 1919 1923 17
3526 Табір інтернованих українців з армії УНР в м. Олександрові (Польща) 1920 1921 7
3527 Калішська філія товариства бувших вояків армії Української Народної Республіки м. Каліш (Польща). 1922 1932 42
3528 Товариство колишніх вояків армії Української Народної Республіки у Франції, м. Париж 1925 1939 28
3529 Філія українського військового комітету допомоги в м. Граці (Австрія). 1923 1925 9
3530 Український робітничий табір в м. Ліберці (Чехословаччина). 1918 1924 88
3531 Товариство "Гурток українців з Галичини та Буковини в Ростові-на-Дону", м. Ростов-на-Дону. 1917 1918 12
3532 Український науковий інститут у Варшаві, м. Варшава (Польща) 1930 1939 12
3533 Табір військовополонених українців-офіцерів з російської армії в м. Йозефові (Чехословаччина). 1917 1918 14
3534 Головна еміграційна рада в Парижі, (Франція) 1926 1936 18
3535 Українське товариство прихильників Ліги націй в Парижі, м. Париж (Франція). 1923 1936 6
3536 Церковна рада Української православної автокефальної церкви в Парижі, м. Париж (Франція) 1927 1930 6
3537 Редакція Українського тижневика часопису "Тризуб" в Парижі, м. Париж (Франція) 1933 1934 7
3538 Українська республіканська надзвичайна комісія з розслідування збитків і злочинів, заподіяних німецько-фашистськими загарбниками організаціям та населенню УРСР м. Київ 1943 1945 91
3539 Генеральний комісар Української Народної республіки в Румунії, м. Яси 1918 1919 3
3540 Комісія з розслідування українсько-румунських конфліктів при Кам'янець-Подільському комісарі УНР, м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії 1918 1919 5
3541 Ревізор військових місій УНР за кордоном, 1919 1920 25
3542 Дипломатична місія УНР в Данії, м. Копенгаген 1919 1923 12
3543 Жуковський Олександр Тимофійович — генерал армії УНР міністр військових справ Директорії УНР 1918 1921 23
3544 Санітарна частина управління 3-ї бригади Української Трудової Армії, м. Полтава 1920 1920 14
3545 Санітарна чистина 1-ї робітничої з військових повідомлень бригади Південного фронту, м. Харків 1921 1921 5
3546 Санітарна частина 4-ї бригади Української Трудової армії, м. Харків 1920 1921 16
3557 Щерацький Костянтин Віталійович — професор, член "Української громади", м. Петроград 1907 1918 3
3558 Ковенко Михайло Микитович інженер-механік, отаман військ Української Центральної Ради представник Міністерства закордонних справ при військовому аташе німецького уряду, м.Київ 1918 1918 4
3559 Гагебек Гаррі Людвигович — агент газети "Сибирский торгово-промышленный вестник" м. Київ 1917 1917 2
3560 Животко Аркадій Петрович — (1890–1948) культурний і політичний діяч, публіцист, дослідник історії української преси, член Української Центральної Ради, член ЦК Української партії соціалістів-революціонерів, керівник Українського історичного кабінету в м. 1917 1945 96
3561 Оглоблин Олександр Петрович (1899–1992) — історик, професор Київського університету, співробітник ВУАН-АН УРСР, професор УВУ, член НТШ 1899 1944 385
3562 Григоріїв Ничипір (Никифір) Якович — (09.02.1883–05.08.1953) — голова ЦК Української партії соціалістів-революціонерів за кардоном, член Української Центральної Ради, міністр освіти УНР(УЦР), професор Українського соціологічного інституту в м. Празі 1919 1941 144
3563 Шаповал Микита Юхимович (1882–1932) — політичний і державний діяч, член ЦК УПСР, міністр пошт і телеграфу УНР, міністр земельних справ Директорії УНР, доктор соціології Українського соціологічного інституту в м. Празі, УГА в м. Подебрадах 1907 1932 263
3564 Німецьке консульство в Румунії, м. Чернівці. 1926 1943 125
3565 Австрійське консульство в Румунії, м. Чернівці. 1921 1938 64
3566 Товариство допомоги емігрантам з України, м. Львів 1921 1925 71
3567 Комітет опіки над українськими біженцями з Західної України в Німеччині, м. Берлін 1923 1941 11
3568 Комітет опіки над українськими біженцями з Західної України в Німеччині, м. Найгеберг. 1926 1928 8
3569 Союз українських організацій в Польщі, м. Львів 1932 1938 58
3570 Союз українських студентських громад у Польщі, м. Варшава. 1921 1927 52
3571 Українська студентська громада у Варшаві (Польща) 1921 1941 124
3572 Союз українських студентів емігрантів в Німеччині, м. Берлін. 1924 1944 11
3573 Українське видавництво "Східно-Європейська кореспонденція", м. Берлін. (Німеччина). 1925 1940 33
3574 Редакція науково-публіцистичного журналу "Нова доба" органу Українського Центрального комітету в Речі Посполитій Польській, м. Краків. 1940 1942 8
3575 Українське бюро преси в Берліні, м. Берлін. 1918 1943 77
3576 Видавниче товариство"Всесвіт", м. Київ. 1919 1920 9
3577 Комітет професійної спілки співробітників Міністерства народної освіти Української Держави, м. Київ. 1918 1918 5
3578 Правління споживчого кооперативу співробітників Міністерства народної освіти Української Держави, м. Київ. 1918 1918 2
3579 Сумська міська управа, м. Суми, Харківської губернії. 1919 1919 1
3581 Посольство Української Народної Республіки в Австрії, м. Відень. 1918 1918 414
3585 Правобережна філія Українського видавництва в Катеринославі "Товариство на вірі" м. Кам'янець-Подільський Подільської губернії. 1919 1919 5
3586 Товариство "Молода громада" у Львові 1938 1938 2
3591 Воєнно-ветеринарний гарнізонний шпиталь в Харкові. 1918 1918 1
3593 Острожецьке волосне правління с. Острожець Вінницького повіту Подільської губернії. 1918 1918 1
3595 Богодухівська волосна народна управа, м. Богодухів, Харківської губернії 1918 1918 1
3597 Микільська волосна земська управа, с. Микільське Херсонського повіту Херсонської губернії 1918 1918 1
3598 Київський губернський староста, м. Київ 1918 1918 6
3599 Київський губернський комісар, м. Київ. 1919 1919 2
3600 Михайлівська волосна земська управа, с. Михайлівка Ізюмського повіту Харківської губернії 1918 1919 6
3602 Міністерство пошт і телеграфів Української Держави, м. Київ. 1918 1918 14
3603 Делегація Української Народної Республіки в Парижі, (Франція) 1919 1921 11
3604 Агент Міністерства фінансів Української Народної Республіки в Німеччині, м. Берлін. 1919 1922 7
3605 Одеська повітова земська управа, м. Одеса Херсонської губернії. 1919 1919 2
3606 Балацківська волосна земська управа с. Балацківка Балацківськї волості Херсонського повіту Херсонської губернії 1919 1919 2
3608 Управління начальника постачання Добровольчої армії Одеського району. 1919 1919 11
3610 Холмсько-Волинське управління землеробства і державного майна. 1919 1919 1
3612 Чернігівський губернський земельний комітет, м. Чернігів. 1917 1917 1
3616 Волинський губернський староста, м. Житомир, Волинської губернії 1918 1918 1
3617 Лохвицька повітова народна управа, м. Лохвиця Полтавської губернії 1918 1918 2
3618 Бердянський повітовий комітет з надання відстрочок військовозобов'язаних, м. Бердянськ, Таврійської губернії 1919 1919 3
3619 Посольство Української Народної Республіки в Німеччині, м. Берлін 1919 1923 81
3620 Київський губернський виконавчий комітет Ради об'єднаних громадських організацій. 1917 1917 1
3621 Крючківська волосна земська управа, с. Крючки Ізюмського повіту Харківської губернії 1918 1918 1
3623 Козинська волосна народна управа, м. Козин Канівського повіту Київської губернії 1918 1918 1
3625 Проскурівський повітовий староста, м. Проскурів, Подільської губернії 1918 1918 2
3628 Клюсово-Зачепилівська волосна народна управа, с. Клюсово-Зачепилівка Кобелянського повіту Полтавської губернії 1918 1918 1
3629 Старо-Санжарівське волосне земство, м. Старі-Санжари, Полтавського повіту, Полтавської губернії 1918 1918 1
3630 Проскурівський повітовий комісар Української Народної Республіки, м. Проскурів, Подільської губернії 1919 1919 1
3633 Привольнянська сільська громада, с. Привольне Привольнянськогої волості Херсонського повіту Миколаївської губернії 1919 1920 1
3634 Богацький Павло Олександрович (17.03.1883–23.12.1962) — письменник, літературознавець, публіцист, політичний діяч, член ЦК Української партії соціалістів-революціонерів за кордоном, секретар Українського соціологічного інституту в м. Празі 1921 1940 26
3635 Українське православне братство імені святих Кирила та Мефодія, м. Тарнів (Польща) 1921 1922 13
3636 Харківський історичний архів (період німецько-фашистської окупації), м. Харків 1941 1943 57
3637 Управа Тарнівської філії товариства допомоги біженцям з України, м. Тарнів (Польща) 1918 1930 20
3643 Культурно-просвітна комісія трудового конгресу Української Народної Республіки, м. Вінниця Подільської губернії 1919 1919 2
3644 Український національний хор працівників центральних установ Української Народної Республіки в м. Тарнові (Польща) 1920 1922 26
3645 Просвітна комісія Українського народного університету Головної української студентської ради, м. Київ 1917 1918 4
3646 Рада представників українського студенства в еміграції, м. Ченстохів (Польща) 1921 1921 3
3649 Савинська волосна управа с. Савинці Ізюмського повіту Харківської губернії 1921 1921 1
3651 Волинська губернська продовольча управа, м. Житомир Волинської губернії 1918 1918 1
3655 Зміївський повітовий комітет з надання відстрочок військовозобов'язаним, м. Зміїв Харківської губернії. 1919 1919 1
3656 Рада Української Народної Республіки, м. Тарнів (Польща) 1921 1921 79
3658 Канцелярія Тернопільського губернського комісара Тимчасового уряду, м. Тернопіль 1917 1918 19
3660 Комітет Українського національного державного союзу 1920 1920 4
3661 Український громадський комітет у Польщі, м. Каліш (Польща) 1922 1923 2
3662 Начальник контррозвідки 14-ої стрілецької бригади військ Української Народної Республіки, м. Хмельник Подільської губернії 1920 1920 3
3663 Спілка українських техніків сільського господарства в Польщі, м. Тарнів (Польща) 1921 1923 4
3664 Українська крайова студентська рада західних земель України, м. Львів 1922 1924 3
3665 Центральний державний архів вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України), м. Київ 1943 2001 8159
3667 Гусятинське українське товариство "Просвіта", м. Гусятин 1919 1919 2
3670 Українське військово-історичне товариство, м. Ряшів (Польща) 1920 1922 4
3671 Союз відродження українського студентства, м. Прага 1921 1928 45
3672 Українська національна рада, м. Кам'янець-Подільський, м. Львів 1920 1920 2
3673 Українське товариство "Просвіта", м. Миколаїв 1918 1928 5
3674 Штаб імперського керівника (рейхсляйтера) Розенберга для окупованих західних областей і Нідерландів, м. Брюссель (Бельгія) 1940 1943 4
3675 Повноважне представництво УСРР в Німеччині, м. Берлін 1922 1923 17
3676 Штаб імперського керівника (рейхсляйтера) Розенберга для окупованих східних областей мм. Берлін, Київ 1940 1945 885
3678 Управа кооперативної столярної артілі робітників-емігрантів з України, м. Тарнів (Польща). 1922 1923 6
3679 Начальник поліції прядку на Україні, м. Рівне (період німецько-фашистської окупації). 1942 1943 66
3680 Пилипчук Пилип Каленикович (1869 1940) голова Ради Народних Міністрів УНР в екзилі, член ЦК Української народно-революційної партії, керівник офіційних місій УНР у Варшаві 1920 1927 4
3681 Військова флотилія Української Народної Республіки, — м. Ланцут, м. Коломия, м. Львів, м. Проскурів, м.Ряшів, м. Ченстохів 1920 1920 2
3682 Карл Фюрнстенберг — голова торгової фірми "Карл Фюрнстенберг і сини", м. Берлін. 1915 1935 6
3683 Середа Михайло Тимофійович полковник армії УНР 1920 1923 3
3685 Рада старшин української громади в Могильові на Дніпрі Могилівської губернії. 1917 1917 1
3686 Дружинний комітет 466-ої пішої Херсонської дружини, м. Тираспіль. 1917 1917 1
3689 Головне управління мистецтв та національної культури Української Народної Республіки, м. Київ, м. Кам'янецт Подільський, м. Тарнів (Польща). 1918 1922 33
3690 Державний контроль Української Народної Республіки, м. Київ. 1917 1918 38
3691 Повноважне представництво УСРР в Чехословаччині, м. Прага. 1921 1924 7
3692 Повноважне представництво УСРР в Німеччині, м. Берлін. 1921 1923 1
3693 Повноважне представництво УСРР в Прибалтиці, м. Рига. 1921 1922 1
3694 Надзвичайне посольство УСРР в Туреччині, м. Анкара. 1921 1922 3
3695 Шелухін Сергій Павлович (18.10.1864–25.12.1938) — правознавець, історик, державний і політичний діяч, письменник, член Української ЦР, генеральний суддя УНР та міністр судових справ УНР, професор, декан і проректор Українського вільного університету 1893 1938 271
3696 Міністерство закордонних справ Української Народної республіки, м. Київ, м. Кам'янець-Подільський, м. Вінниця, м. Тарнів (Польща) 1918 1924 961
3697 Дипломатична місія Української Народної Республіки в Латвії, м. Рига 1920 1921 27
3698 Представництво Західно-Української Республіки в Німеччині, м. Берлін 1919 1921 8
3699 Київська повітова громадська управа, м.Київ 1917 1917 67
3704 Центральне бюро Всеукраїнської вчительської спілки, м Київ 1918 1919 10
3712 Уповноважений Всеукраїнської центральної секції робітничої кооперації Всеукраїнської спілки споживчих товариств в справах ліквідації транспортно-споживчого товариства Катеринославських залізниць 1930 1930 1
3713 Уповноважений Всеукраїнської центральної секції робітничої кооперації при Всеукраїнській спілці споживчих товариств (Уцерабсекція), в справах ліквідації транспортно-споживчого товариства Донецьких залізниць 1930 1930 2
3724 Київський губернський комісар, м. Київ 1917 1918 2
3731 Корпус жандармерії Української Народної Республіки, м. Тарнів (Польща). 1921 1921 3
3732 Штаб 3-го корпусу військ Української Держави, 1918 1918 4
3733 Вища військова рада Української Народної Республіки 1921 1921 2
3734 Комісія з проведення слідства про зловживання в Київській комендатурі, Київському карно-розшуковому віддлі і контррозвідці при штабі 6 армії УНР м. Тарнів (Польща). 1920 1920 2
3735 Управа з ремонту війська Української Народної Республіки, 1918 1920 2
3736 Табір козацького легіону німецької армії, 1941 1943 2
3737 Головний начальник евакуації і розташування установ Української Народної Республіки, м. Тарнів (Польща) 1920 1922 4
3738 Міністерство торгу і промисловості Української Народної Республіки, м. Київ, 1919 1920 4
3741 Музей української визвольної боротьби, м. Прага (період німецько-фашистської окупації) 1942 1942 2
3742 Відділ військової повинності Вовчанського повітового управління м Вовчанськ Харківської губернії 1919 1919 1
3744 Окремий прикордонний корпус військ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський 1919 1919 2
3745 Бюро біженців з України у м. Львові 1921 1921 1
3746 Тимчасова рада державного контролю, м. Київ 1919 1919 6
3747 Рада військових депутатів Київського військового округу, м. Київ 1917 1917 2
3750 Комендант вокзалу станції Коломия (військ Директорії),Галичина 1920 1920 2
3751 Комітет співробітників державної канцелярії Української Народної Республіки, м.Кам'янець-Подільський, Подільської губернії 1919 1919 1
3752 Надзвичайна дипломатична місія Української Республіки в Сполучених Штатах Америки, м.Вашингтон. 1919 1923 39
3754 Переяславська повітова земська управа, м. Переяслав Полтавської губернії. 1918 1918 2
3756 Холмський губернський комісар, м. Варшава (Польща) 1918 1920 1
3757 Брянське відділення Народного комісаріату пропаганди і агітації УСРР, м. Брянськ 1919 1919 1
3761 Українське товариство аматорів малярської справи, м. Тарнів (Польща) 1921 1922 3
3762 Комісія з ліквідації справ евакуйованого комісаріату продовольства, УСРР Москва (РСФРР) 1919 1919 1
3766 Міністерство закордонних справ Української держави, м. Київ. 1918 1918 376
3767 Сальницька міська управа м. Сальниці Литинського повіту Подільської губернії 1919 1919 1
3770 Військові медичні установи німецької армії (об'єднаний фонд) 1939 1944 28
3771 Перевізний відділ при губернському інтенданті Херсонщини, військ УД м. Одеса. 1919 1919 2
3772 Управління корпусного інтендента 8-го армійського корпусу. 1915 1918 2
3773 Український трест з заготівлі, переробки і збуту плодоовочів Міністерства торгівлі СРСР (Укрторгплодоовочетрест) м. Київ. 1940 1952 1135
3778 Київський губернський комісар Тимчасового уряду, м. Київ. 1917 1917 14
3784 Лянцкорунське волосне правління, с.Лянцкорунь Кам'янецького повіту Подільської губернії. 1918 1920 1
3786 Український селянський парламентарний союз, мм. Варшава, Тарнів (Польща) 1921 1923 5
3787 Український головний комітет Єврейської комуністичної спілки молоді, м. Київ. 1920 1921 49
3790 Тарнівський відділ Українського центрального комітету в Речі Посполитій Польській, м. Тарнів. 1921 1929 24
3791 Український республіканський трест комбікормової промисловості та радгоспів Народного комісаріату харчової промисловості УРСР (Укркомбікормсовзтест).м. Харків. 1940 1952 581
3793 Український інститут громадознавства в Празі (Чехословаччина). 1923 1939 353
3794 Український робітничий університет при Українському інституті громадознавства в Празі (Чехословаччина). 1927 1931 453
3795 Українська господарська академія в Чехословаччині, м. Подебради. 1922 1938 3600
3796 Товариство прихільників Української господарської академії в Подебрадах (Чехословаччина). 1931 1944 62
3797 Спілка професорів Української господарської академії в Подебрадах (Чехословаччина). 1934 1945 21
3798 Агрономічне товариство при Українській господарській академії в Подебрадах (Чехословаччина). 1924 1933 16
3799 Українські матуральні курси при Українській господарській академії в Подебрадах (Чехословаччина). 1924 1931 19
3800 Державна учительська семінарія в м. Грубешові (Польща). 1942 1944 2
3801 Український громадський комітет в Празі (Чехословаччна). 1921 1939 903
3802 Український громадський видавничий фонд в Празі, м. Прага. 1923 1935 361
3803 Тищенко (Сірий) Юрій Пилипович (1880–1953) журналіст, публіцист, видавець української літератури за кордоном 1918 1940 62
3804 Мандрика Микита Іванович (28.09.1886–20.08.1979) — публіцист, поет, дипломат, громадський діяч, член УЦР 1921 1928 9
3805 Документи про діяльність українських партій: Революційної української партії (РУП), Української соціал-демократичної робітничої партії (УСДРП) (колекція) 1901 1929 44
3806 Полонська-Василенко Наталія Дмитрівна (1884–1973) — історик, археолог, архівіст, співзасновник Київського археологічного інс-ту, професор художнього інс-ту та Київського університету, співробітник ВУАН-АН УРСР, професор УВУ та ПБ академії 1901 1943 56
3807 Жук Андрій (01.07.1880–03.09.1968) — громадський і політичний діяч, публіцист, діяч українського кооперативного руху, дипломат, член ЦК Української соціал-демократичної робітничої партії, член "Проводу" Союзу визволення України" (СВУ), радник міністерства 1897 1939 68
3808 Залізняк Микола Кіндратович (1888–1950) — посол УНР у Фінляндії та Австрії, доктор філософії 1914 1935 23
3809 Петлюра Симон Васильович (1879–1926) — політичний, державний і військовий діяч, член УЦР, Голова Директорії УНР, Головний отаман військ УНР 1916 1926 19
3810 Державна слідча комісія Міністерства юстиції Української Народної Республіки, м. Київ. 1919 1919 4
3811 Бюро української кооперації в еміграції (БУК), мм. Ченстохів, Тарнів (Польща). 1920 1921 8
3813 Українська контора Північно-західного акціонерного торговельного товариства, м. Харків 1924 1927 108
3814 Огородник Яків Андрійович (09.10.1894–1930) член Ради республіки УНР, доктор історії 1919 1930 53
3815 Ткаченко Михайло Якович — член Української селянської спілки в м. Празі 1905 1927 22
3819 Уповноважений Центрального українського бюро комісії Ради Праці та Оборони з обліку та реалізації державних фондів при Уповноваженому Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР на Південній залізниці Харків 1923 1923 1
3820 Уповноважений Центрального українського бюро комісії Ради Праці та Оборони з обліку та реалізації державних фондів при уповноваженому Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР на Донецькій та Катеринославській залізницях, м. Харків 1922 1923 1
3821 Григоріїв Мирослав Никифорович (26.04.1911–07.06.2000) — художник-графік, журналіст 1923 1945 19
3822 Кураторія Українського вільного університету в Празі (Чехословаччина) 1932 1945 41
3823 Уповноважений головного українського управління з палива на Південних і Донецьких залізницях, м. Харків. 1922 1923 1
3824 Державна гімназія з українською мовою навчання в м. Ярославлі (Польща) 1940 1944 23
3825 Український дитячий притулок у м. Подебрадах (Чехословаччина). 1927 1936 17
3826 Районна продовольча колегія Харківського вузла Південної залізниці Харків 1920 1920 1
3827 Відділення з експлуатації Донецької залізниці при Народному комісаріаті робітничо-селянської інспекції УСРР, з 29.08.1923 р. — Народного комісаріату робітничо-селянського державного контролю УСРР (НК РСДК УСРР), м. Харків. 1921 1923 37
3828 Управління товариства Північно-Донецької залізниці, м. Харків 1912 1918 30
3829 Лінійне управління залізничної міліції Донецької залізниці, м. Харків 1920 1920 32
3830 Приходько Віктор Кіндратович (1886-?) — громадський і культурний діяч, член Української Центральної Ради, міністр юстиції, товариш міністра фінансів Директорії УНР, викладач Української господарської академії в м. Подебрадах 1924 1943 98
3831 Управа Українського правничого товариства в Чехо-Словаччині, м. Прага 1922 1938 70
3832 Мазепа-Коваль Галина Ісаківна (1910–1997) художниця 1929 1944 34
3833 Краєвий провід (керівництво) Організації українських націоналістів на західноукраїнських землях 1929 1947 438
3834 Львівський обласний провід (керівництво) Організації українських націоналістів на західноукраїнських землях 1943 1944 9
3835 Організація української націоналістичної молоді "Січ", м. Львів, м. Рівне 1941 1941 3
3836 З'єднання західних груп Української повстанської армії "УПА-Захід" 1942 1945 76
3837 З'єднання південних груп Української повстанської армії "УПА-Південь" (групи "Донбас", "Саблюка", військова округа "Дніпро") 1942 1945 10
3838 З'єднання північних груп Української повстанської армії "УПА-Північ" (групи: "Турів", "Заграва", "Західна"; загони: ім. Богуна, "Січ", "Полтавський", "Фастівський", ім. Остапа, ім. Б. Хмельницького та військова округа "Заграва") 1942 1945 145
3839 Головний комітет Української селянської спілки в Празі (Чехословаччина) 1922 1928 261
3840 Товариство "Молодий кооператор" при Український селянській спілці в Празі (Чехословаччина) 1924 1926 8
3841 Спілка українських техніків сільського господарства в Чехословаччині, м. Подебради 1921 1939 22
3842 Йозефовська філія Української спілки, м. Йозефов (Чехословаччина) 1923 1925 42
3843 Подебрадська філія Української селянської спілки, м. Подебради (Чехословаччина) 1922 1931 25
3844 Філія кооперативних курсів Української селянської спілки в Йозефові (Чехословаччина) 1923 1925 25
3845 Споживче ощадне товариство "Україна" при студентських громадах Української господарської академії в Подебрадах (Чехословаччина) 1927 1935 13
3846 Кредитне товариство "Україна" при кооперативній школі в Йозефові (Чехословаччина) 1924 1925 23
3847 Головний історичний архів ім. Антоновича в м. Києві 1941 1943 247
3848 Починок Тимотей Григорович (26.02.1885 р.) — керівник федерації Української соціалістичної партії в Америці 1902 1926 18
3849 Донцов Дмитро Іванович (1883–1973) — громадсько-політичний діяч, публіцист, літературний критик, голова Союзу визволення України, голова Українського телеграфного агентства УД, 1909 1939 30
3850 Матюшенко Борис Павлович (1883–1944) — державний та політичний діяч, член ЦК Української соціал-демократичної робітничої партії, професор Українського вільного університетув м. Празі та Української господарської академії в м. Подебрадах 1919 1925 29
3852 Управління Центрального бюро з об'єднання закупівель цукру, м. Київ 1916 1918 29
3854 Українська рада наукових інженерно-технічних товариств Всесоюзної ради наукових інженерно-технічних товариств (УРНІТТ), м. Київ 1945 1982 1504
3855 Комітет службовців Всеросійської профспілки працівників радянських громадських і торговельних установ і підприємств Всеукраїнської кооперативної спілки Харків 1920 1921 3
3856 Комітет службовців Всеросійської професійної спілки працівників лікувально-санітарної справи лікарсько-харчувального пункту №4 Українського головного комітету по евакуації населення, ст. Нова Баварія Харківського повіту і губернії 1920 1922 3
3857 Місцевий комітет Всеросійської профспілки будівельних працівників Військово-будівельного бюро Комітету державних споруд Південного фронту (МК Південфронтбуду) Харків 1920 1920 1
3858 Автономна секція працівників кооперативів цукрової промисловості в Україні при Всеукраїнській кооперативній спілці (Укрцукросекція при Вукоопспілці) Харків 1931 1935 247
3859 Український вільний університет в Празі (Чехословаччина), 1920 р. — Відень, з травня 1921 р. Прага 1921 1945 591
3860 Споживчо-виробниче кооперативне товариство "Українська Самопоміч" в Празі (Чехословаччина). 1924 1927 38
3861 Павлюк Антін (1899-?) — поет і редактор, голова Українського союзу студентів північно-західних земель України 1919 1931 18
3862 Тимченко Микола Олексійович — політичний діяч, професор Українського високого педагогічного інституту ім. М. Драгоманова в м. Празі 1921 1932 13
3863 Балаш Микола Іванович член ЦК Української партії соціалістів-революціонерів за кордоном, останній Голова Українського історичного кабінету в м. Празі 1921 1932 18
3864 Щербаківський Вадим Михайлович (1876–1957) — етнолог і археолог, професор Полтавського університету, перший ректор Українського вільного університету в м. Празі, член АН Чехословаччини 1914 1945 50
3865 Редакція часопису "Нова Україна" в Празі — органу Української партії соціалістів-революціонерів за кордоном, м. Прага (Чехословаччина). 1922 1930 75
3866 Український історичний кабінет в Празі (Чехословаччина). 1930 1945 255
3867 Ощадно-позичкова каса при Головному комітеті Української селянської спілки, м. Прага (Чехословаччина). 1924 1929 58
3868 Гаєвський Юрій доктор права 1925 1941 9
3869 Цурканов Костянтин Костянтинович (1886) підполковник армії УНР 1918 1929 6
3870 Празька філія Української селянської спілки, м. Прага (Чехословаччина). 1922 1925 14
3871 Кооперативні курси Української селянської спілки в Празі (Чехословаччина). 1923 1925 17
3872 Кооперативне сільськогосподарське товариство "Грунт" в Йозефові (Чехословаччина). 1924 1925 27
3873 Споживче товариство "Основа" при кооперативних курсах Української селянської спілки в Йозефові (Чехословаччина). 1923 1925 70
3875 Українське видавництво "Вільна спілка" — орган Української партії соціалістів-революціонерів за кордоном, м. Подебради (Чехословаччина), з березня 1929 р. — м. Прага (Чехословаччина). 1921 1939 66
3876 Білецький Леонід Тимофійович (1882–1955) — літературознавець, доктор філології, член Партії соціалістів-федералістів, президент УВАН, ректор Українського високого 1917 1942 59
3877 Чижевський Павло Іванович (1865–1925) міністр фінансів УНР, голова надзвичайної торговельної та фінансової місії УНР в м. Женеві 1919 1925 25
3878 Зозуля Яків Максимович (18.03.1893–06.02.1984) — державний і політичний діяч, правознавець, член Української Центральної Ради, член Української партії соціалістів-революціонерів за кордоном, доктор права Карлового університету, професор 1920 1940 95
3879 Український технічно-господарський інститут заочного навчання (УТГІ) в Подабрадах (Чехословаччина). 1932 1945 8797
3880 Українське товариство соціалістичної молоді "Вільна громада" в Пшибрамі (Чехословаччина). 1924 1929 32
3881 Українська студентська громада в м. Мельнику (Чехословаччина). 1921 1927 35
3882 Ейхельман Отто Оттович — (1854–1943) — державний діяч, правознавець, товариш міністра закордонних справ УНР, професор Київського університету, Українського вільного університету та Українського високого педагогічного 1919 1933 17
3883 Бородаєвський Сергій Васильович (1870–1942) — організатор кооперативного руху в Україні, громадсько-політичний діяч, професор Українського вільного університету, 1917 1941 30
3884 Пількевич Олександр Меркурович (1880–1922) — член Української Центральної Ради і Українського генерального військового комітету, генерал-хоруний армії УНР 1917 1944 18
3885 Українська студентська спілка в Празі (Чехословаччина). 1924 1926 7
3886 Українська студентська громада в Ченстохові (Польща). 1920 1922 6
3887 Правнича секція при Українській академічній громаді, м.Прага (Чехословаччина). 1921 1928 29
3888 Головна управа Української всепрофесійної робітничої спілки в Чехословаччині, м. Прага. 1928 1935 47
3889 Русова Софія Федорівна (1856–1940) — педагог, громадська й культурно-освітня діячка, член Української Центральної Ради, професор Українського високого педагогічного інституту ім. М. Драгоманова, 1878 1940 58
3890 Судова комісія для ведення процесу в справі вбивства голови Директорії і головного отамана військ Української Народної Республіки Петлюри в Парижі (Франція) 1926 1927 24
3891 Редакція часопису "Трудова Україна" — органу Української партії соціалістів-революціонерів за кордоном, м. Прага (Чехословаччини). 1932 1937 48
3892 Комітет фундації ім. К.Мацієвича при Українському технічно-господарському інституту заочного навчання, м. Подебради (Чехословаччина). 1942 1945 44
3893 Товариство "Українська хата" при Українському громадському комітеті в Празі (Чехословаччина) 1923 1925 77
3894 Ощадно-позичкове товариство "Взаємопоміч" в Подебрадах (Чехословаччина) 1925 1941 27
3895 Фролов Леонід Петрович (1879) директор департаменту Міністерства народного господарства УНР, професор Української господарської академії в м. Подебрадах 1915 1941 27
3896 Заклинський Богдан Романович (1886–1946) учитель народних шкіл у Галичині й Закарпатті, автор шкільних підручників, праць та статей з педагогіки 1921 1927 26
3897 Філія української студентської спілки в Брно (Чехословаччина). 1924 1940 95
3898 Секція студентів-агрономів і лісовиків при Українській академічній громаді в Празі (Чехословаччина). 1922 1925 23
3899 Український студентський спортивний клуб в Празі (Чехословаччина). 1922 1928 15
3900 Українська академічна громада в Чехословаччині, м. Прага. 1920 1944 246
3901 Українська громада у Франції, м. Париж. 1928 1938 12
3902 Український союз студентів-емігрантів з північно-західних земель України, м.Прага (Чехословаччина). 1922 1928 39
3903 Дараган Юрій Юрійович (1894–1926) поет, представник "празької школи" в українській поезії, сотник армії УНР 1922 1925 8
3904 Деркач Михайло Олексійович полковник армії УНР 1920 1944 21
3905 Центральний союз українського студентства (ЦеСУС), в Празі (Чехо-Словаччина). 1921 1939 180
3906 Ощадно-позичкова каса при Українській студентській спілці в Брно (Чехословаччина). 1925 1930 34
3907 Гомзін Борис Володимирович (1887) — діяч гетьманського руху, письменник, полковник армії УНР 1921 1927 15
3908 Українське академічне товариство соціалістів-революціонерів, м. Прага. 1921 1926 8
3909 Українське товариство "Просвіта" в м. Моравській Остраві (Чехословаччина). 1913 1918 5
3910 Левитський Михайло Миколайович (01.09.1887-?) урядовець Міністерства закордонних справ, член дипломатичної місії УНР в Швейцарії, доцент Української господарської академії в м. Подебрадах 1919 1926 15
3911 Празька група Української партії соціалістів-революціанерів за кордоном (УПРС), м. Прага 1921 1936 68
3912 Стус Олександр Федорович (1892–1942) урядовець Міністерств народного господарства і фінансів УНР 1903 1942 11
3913 Гурток українських студентів-пасічників в Празі (Чехословаччина) 1922 1924 18
3914 Товариство українських студентів-пасічників при Українській господарській академії в Подебрадах (Чехословаччина) 1924 1929 15
3915 Лятуринська Оксана (1902–1970) — скульптор, поетеса, письменниця 1926 1944 19
3916 Український гурток геологічних студій в Празі (Чехословаччина) 1922 1927 11
3917 Гурток студентів-українців при Вищій торговельній школі в Берліні (Німеччина) 1921 1924 1
3918 Секція студентів-агрономів і лісників при Українській академічній громаді в Празі (Чехословаччина) 1921 1923 9
3919 Українське видавниче товариство "Дзвін", 1911 р. — м. Київ, 1918 р. — м. Відень, 1923 р. — Прага 1918 1927 45
3920 Чесько-український комітет допомоги українським та білоруським студентам в м. Празі (ЧУК), Чехословаччина 1921 1929 92
3921 Єрвенецька філія Української селянської спілки, м. Єрвець (Чехословаччина) 1924 1924 3
3922 Срібно-Скалицька філія Української селянської спілки м. Срібно-Скаля (Чехословаччина) 1923 1923 5
3923 Літомержицька філія Української селянської спілки, м. Літомержиця (Чехословаччина) 1924 1925 6
3924 Пшибрамська філія Української селянської спілки, м. Пшибрам (Чехо-Словаччина) 1924 1928 9
3925 Автотракторні курси Української селянської спілки, м. Прага (Чехословаччина) 1924 1925 10
3926 Лоуновецька філія Української селянської спілки, м. Лоуновиць (Чехословаччина) 1923 1924 3
3927 Бернська філія Української селянської спілки, м. Берн (Швейцарія) 1924 1930 21
3928 Пресове бюро "Українська культура" в Подебрадах (Чехословаччина) 1929 1930 12
3929 Редакція часопису "Український студент" в Празі — органу українського студенства в еміграції (Чехословаччина) 1922 1924 16
3930 Довгаль Спиридон (Свирид) Микитович (1896-?) — політичний та військовий діяч, журналіст, редактор 1925 1943 18
3931 Український комітет допомоги голодуючим на Україні, м. Прага (Чехословаччина) 1923 1930 18
3932 Український соціалістичний клуб в Празі (Чехословаччина) 1934 1934 1
3933 Мазепа Ісаак Прохорович (1884–1952) секретар ЦК Української соціал-демократичної робітничої партії, міністр внутрішніх справ, голова Ради народних міністрів Директорії УНР, 1919 1945 18
3934 Бачинський Юліан Олександрович (1870–1940) — громадський та політичний діяч, публіцист, Голова УСДП (до 1914), представник УНР у Вашингтоні, професор 1895 1933 34
3935 Начальник особливої карно-розшукової бригади при Головноуповноваженому по управлінню і ліквідації організацій воєного часу, м. Київ 1919 1919 1
3936 Катеринославська рада депутатів трудової інтеграції, м. Катеринослав 1917 1917 1
3937 Правління видавничого кооперативу "Спілка українського друкарства" у м. Тарнові (Польща) 1922 1922 1
3938 Товариство приятелів Української гімназії в Ржевницях (Чехословачина) 1935 1937 2
3939 Українська реформована реальна гімназія при Українському педагогічному інституті ім. М. Драгоманова в Празі (Чехословаччина) 1927 1937 1
3940 Товариство українських інженерів в Чехословаччині, м. Прага 1930 1942 13
3942 Київська міжобласна група контролерів Міністерства Державного контролю СРСР по підприємствах і організаціях Міністерства харчової промисловості СРСР, м. Київ 1949 1953 199
3943 Ізюмський повітовий староста м. Ізюм Харківської губернії 1918 1918 44
3944 Контрольний відділ Народного Комісаріату фінансів СРСР при Управлінні Донецьких залізниць, м. Харків. 1924 1925 24
3945 Окружна надзвичайна санітарна комісія при Південному окрузі шляхів сполучення, м. Харків. 1922 1922 5
3946 Федик Михайло сотник — Української Галицької армії, комендант команди Українського куреня в м. Празі 1918 1924 9
3947 Петрів Всеволод Миколайович (1883–1948) — генерал-хорунжий армії та військовий міністр УНР, викладач Українського високого педагогічного інституту ім. М. Драгоманова в м. Празі, дійсний член НТШ 1921 1941 62
3948 Союз народів Сходу Європи, м. Прага (Чехословаччина) 1925 1928 22
3949 Савинська волосна земська управа с. Савинці Ізюмського повіту Харківської губернії 1918 1918 1
3950 Український дитячий притулок мм. Горн, Чорношиці, Штенбрук, Подебради, Модржани (Чехо-Словаччина) 1925 1941 66
3951 Комітет увічнення пам'яті Шаповала Микити Юхимовича в Празі (Чехословаччина). 1932 1942 17
3952 Генеральна комісія з ліквідації військового майна при Управлінні головного начальника постачання Військового міністерства УД Київ 1918 1918 8
3953 Управа української колонії в Подебрадах (Чехословаччина). 1935 1941 13
3954 Головна управа Української громади в Чехо-Словаччині, м. Прага. 1928 1939 45
3955 Український комітет у м. Львові (період нацистської окупації) 1941 1944 42
3956 Антонович Дмитро Володимирович (14.11.1877–12.10.1945) — політичний та державний діяч, історик мистецтва, архівознавець, член УСДРП, діяч Української Центральної Ради, директор Музею визвольної 1890 1945 74
3957 Управління особоуповноваженого Міністерства продовольства Української Народної Республіки, м. Київ. 1919 1919 1
3959 Український крайовий Комітет Львів 1939 1944 516
3961 Виконавчий комітет 6-ої інженерно-будівельної дружини Всеросійського земського і міського союзів Південно-Західного фронту. 1917 1917 5
3963 Філія Національної ради українських жінок в Чехословаччині, м. Прага. 1919 1939 75
3964 Буда Сергій Олексійович (04.10.1866–1942) історик, журналіст, перекладач, науковий співробітник ВУАН 1880 1942 225
3965 Українська республіканська капела за кордоном, мм.Станіслав, Стрий (Галичина), Прага, Відень, Париж, Лондон, Берлін та ін. міста Європи. 1919 1929 138
3966 Міяковський Володимир Варламович (18.07.1888–22.03.1972) — історик-архівіст, літературознавець, голова Архівного управління, директор Київського центрального історичного архіву ім. В.Б.Антоновича, професор 1903 1943 37
3967 Комендант військового району "Іскра" Української повстанської армії (УПА). 1943 1944 52
3968 Управа громади кубанців в Чехословаччині, м. Прага. 1921 1936 209
3969 Товариство "Поміч українським жінкам та дітям" при Українській господарській академії в Подебрадах (Чехословаччина). 1922 1923 3
3970 Товариство українських економістів в Подебрадах (Чехословаччина). 1928 1932 3
3971 Добровольча стрілецька українська дивізія "СС-Галичина", м. Львів. 1943 1944 63
3972 Український педагогічний інститут імені М. Драгоманова в Празі (Чехословаччина). 1923 1944 1113
3973 Всеукраїнське відділення акціонерного товариства з імпорту устаткування, металів, сировини, напівфабрикатів і інструментів (Всеукрвідділення Металоімпорту) Харків 1927 1930 17
3974 Василенко Микола Прокопович (15.02.1866–03.10.1935) — історик держави і права, академік ВУАН, дійсний член НТШ 1873 1930 28
3975 Український окружний комітет в Тернополі (період нациської окупації) 1940 1944 12
3976 Український окружний комітет в Стрию (Західна Україна). 1943 1944 6
3977 Редакція газети "Вперед" — центрального органу Української соціал-демократичної партії, м. Львів. 1920 1920 9
3978 Головний комісар залізниць уряду Української Народної Республіки в м. Житомирі Волинської губернії. 1919 1920 17
3979 Кубанський закордонний архів в Празі (Чехословаччина). 1918 1935 110
3980 Українське студентське об'єднання "Чорноморе" в м. Познані (Польща). 1923 1934 8
3981 Редакція журналу "Земля і воля" — органу Української соціал-демократичної партії, м. Львів. 1908 1938 6
3982 Державний секретаріат внутрішніх справ Західно-Української Народної Республіки, м.Станіславів 1919 1919 19
3983 Журба (справ. прізв. — Домбровська) Галина Маврикіївна (29.12.1888–09.04.1979) — письменниця 1918 1939 11
3984 Українська автокефальна православна церква, м. Київ. 1918 1929 2909
3985 Нагорний Микола — урядовець Управління начальника УНР Ушицького повіту Подільської губернії 1920 1936 9
3986 Кошель Олександр (1878-?) — інженер, член Товариства українських інженерів (ТУІ) в м. Празі 1927 1929 4
3987 Сапицький Віктор Андрійович (1889–1942) — правознавець і діяч кооперативного руху 1912 1940 21
3988 Український комітет допомоги біженцям з Карпатської України, м. Прага. 1939 1941 32
3989 Український комітет допомоги біженцям з України і їх родинам у Варшаві (Польща). 1921 1922 2
3990 Комітет допомоги біженцям з України в м. Каліш (Польща). 1922 1924 12
3991 Осецький Олександр Вікторович (24.05.1873–26.02.1937) голова військової місії УНР в Бельгії, генерал-хорунжий армії УНР 1915 1931 15
3992 Союз українських організацій в Чехословаччині, м. Прага. 1926 1937 20
3993 Українська жіноча спілка в Чехословаччині, м. Прага. 1923 1937 12
3994 Українська жіноча спілка допомоги хворим та пораненим козакам української армії при головній управі українського товариства Балканського Хреста, м. Тарнів (Польща) 1920 1921 13
3995 Читальня філії товариства "Просвіта" в м. Берегове (Закарпатська Україна). 1920 1935 8
3996 Магалевський Юрій Олександрович (1876–1935) член Ради республіки УНР, художник 1920 1928 13
3997 Український правничий з'їзд в Празі (Чехословаччина). 1932 1933 7
3998 Ісаєвич Дмитро Григорович (08.11.1889–17.01.1973) — громадський та політичний діяч, журналіст, член УЦР 1919 1926 23
3999 Хилецький Володимир Дмитрович (14.07.1899–?) — хорунжий армії УНР 1918 1924 2
4000 Мартос Борис Миколайович (20.05.1879–19.09.1977) — державний, громадський і політичний діяч, учений-економіст, член Української Центральної Ради, генеральний секретар земельних справ (УЦР), Голова Ради народних міністрів УНР (Директорія), професор 1920 1944 42
4001 Остапович Михайло Феофілактович (1882–?) журналіст 1924 1938 5
4002 Швець Федір Петрович (11.11.1882–1940) — член Української Центральної Ради, член Директорії, професор 1909 1940 45
4003 Коберський Карл Іванович (1890–1940) — політичний і громадський діяч, член НТШ 1919 1930 12
4004 Народна Українська рада в Празі (Чехословаччина). 1929 1936 57
4005 Видавництво "Чорномор" в м. Каліш (Польща). 1922 1924 9
4006 Українська секція масарикової ліги проти туберкульозу в Празі (Чехословаччина) 1924 1925 11
4007 Шаповал Микола Юхимович (05.12.1886–1948) — генерал-хорунжий армії УНР, голова Українського товариства Ліги націй у м. Каліш 1919 1935 29
4008 Підготовчий конгресовий комітет за кордоном для скликання Всеукраїнського національного конгресу, м. Прага (Чехословаччина). 1920 1938 56
4009 Товариство охорони українських історичних пам'яток за кордоном, м. Прага (Чехо-Словаччина) 1930 1940 11
4010 Редакція часопису "Українська кореспонденція" — органу української громади в Чехословаччині", м. Прага. 1930 1931 14
4011 Комітет по вшануванню пам'яті Петлюри в Подебрадах (Чехословаччина) 1926 1931 15
4012 Омелянович-Павленко Михайло Володимирович (08.12.1878–29.05.1952) — генерал-хорунжий армії УНР, головнокомандувач Галицької армії та Армії УНР 1917 1943 17
4013 Редакція часопису "Громадський вісник" — органу Українського громадського комітету в Празі. 1921 1922 8
4014 Управа культурно-промислового пасічного товариства ім. Прокоповича в м. Празі (Чехо-Словаччина) 1925 1934 17
4015 Комітет допомоги українським біженцям в Ужгороді (Закарпатська Україна). 1920 1928 7
4016 Спілка українських пластунів-емігрантів (СУПЕ) в м. Празі (Чехо-Словаччина) 1919 1939 82
4017 Український часопис "Пробоєм" — орган об'єднання українських емігрантів "Українське національне об'єднання", м. Прага. 1933 1945 13
4018 Український національний музей-архів при Українському інституті громадознавства в Празі (Чехословаччина). 1900 1937 99
4019 Курах Михайло Степанович (1895–?) інженер-агроном, військовий діяч 1920 1933 11
4020 Залевський Болеслав Миколайович (?–1937) інженер, політичний та громадський діяч 1923 1930 9
4021 Бутович Микола Григорович (1895–1961) — художник-графік, член Об'єднання митців-українців Америки 1924 1924 19
4022 Мезенцев Микола Іванович — хорунжий Армії УНР 1921 1935 7
4023 Шрамченко Левко Дмитрович (1877–1954) професор Українського вільного університету в м. Празі 1922 1937 5
4024 Садовський Микола Карпович (01(13).12.1856–01.02.1933) — актор і режисер 1907 1933 23
4025 Петрашевський Дем'ян Якимович (1886–?) інженер, доктор права 1923 1939 8
4026 Управа товариства "Музей визвольної боротьби України" в м. Празі (Чехословаччина) 1925 1948 42
4027 Головна рухома школа українських національних танців Василя Авраменка в Канаді, м. Вінніпег. 1925 1929 5
4028 Лавров Павло Пилипович (1903) історик, професор Київського університету 1909 1924 5
4029 Управа Празького відділу Української всепрофесійної робітничої спілки в Чехословаччині, м. Прага. 1925 1936 20
4030 Товариство допомоги українським та білоруським студентам в Празі (Чехословаччина) 1929 1945 41
4031 Черкасенко Спиридон Феодосійович (псев. Петро Стах, Провінціал) (24.12.1876–08.02.1940) — письменник, член Товариства письменників і журналістів у м. Празі 1920 1934 9
4032 Товариство "Українська громада" в м. Празі (ЧехоСловаччина) 1902 1908 11
4033 II Український науковий з'їзд в Празі (Чехословаччина) 1931 1932 4
4034 Українська ліга для союзу народів в м. Празі (Чехо-Словаччина) 1923 1930 5
4035 Видавниче бюро при Народному комісаріаті освіти УРСР, м. Харків. 1919 1919 31
4036 Культурно-наукове видавництво Українського національного об'єднання в м. Празі (Чехословаччина) 1941 1943 32
4037 Бюро Української селянської спілки м. Київ 1917 1917 2
4038 Клименко Леонід — секретар Українського громадського комітету у м. Празі 1922 1928 4
4041 Головне управління суконної та валяльно-повстяної промисловості Міністерства легкої та харчової промисловості УРСР (Укрголовсукно), м. Київ. 1925 1957 616
4042 Українське відділення Державного виноградно-виноробного синдикату (Українське відділення Винсиндикату), м. Київ. 1924 1926 53
4044 Трести меблевої і деревообробної промисловості і підвідомчі їм підприємства (об'єднаний фонд). 1929 1954 788
4045 Уповноважений Центрального Правління Грозненських нафтових промислів і заводів на Україні (Уповноважений Грознафти), м. Київ. 1921 1922 5
4047 Український комітет товариства Червоного Хреста, м Київ. 1918 1920 13
4048 Районна продовольча колегія залізниць Харківського вузла, м. Харків. 1920 1930 1613
4049 Всеукраїнська кооперативна рада "Вукоопрада", м. Харків. 1921 1928 12
4050 Видавництво газети "Красная Армия", м. Харків 1921 1925 2
4051 Всеукраїнська контора Всесоюзного об'єднання по торгівлі з іноземцями (Всеукраїнська контора ТОРГЗІНу) м. Харків, з серпня 1934 р. — м. Київ. 1932 1935 174
4052 Український геологічний комітет при Вищій раді народного господарства УРСР, м. Київ. 1927 1934 4
4053 3-ій піший Запорозький гетьмана Богдана Хмельницького полк військ Української Держави, м. Київ. 1918 1918 2
4054 5-та Українська січова Запорозька дивізія військ УНР 1917 1918 5
4055 1-ша Українська стрілецька дивізія військ УНР 1917 1918 13
4056 Сердюцький гетьмана Петра Дорошенка полк Армії УНР 1917 1918 5
4058 Українське каолінове об'єднання Вищої ради народного господарства УСРР, м. Київ 1924 1927 20
4059 Управління санітарної частини Збройних сил України і Криму (Упрсанвійськукр) Харків 1920 1921 1
4060 1-ий Український гарматний полк Армії УНР 1918 1918 38
4061 23-ій піший Український січовий Запорозький полк Армії УНР 1917 1918 11
4062 24-ий піший Український полк військ УНР 1917 1918 8
4063 1-й Український армійський авіаційний загін при 1-ій окремій Запорозькій дивізії 1918 1918 18
4064 Республіканське управління державного будівельного контролю при Раді Народних Комісарів УРСР, м. Харків. 1934 1934 14
4065 Управління кошового інтенданта 6-го Полтавського коша військ Української Держави 1918 1918 2
4066 Повітроплавний парк військ УД Київського району, м. Київ 1918 1918 4
4067 2-га окрема Українська кадрова залізнична сотня військ УД, м. Київ. 1918 1918 7
4068 Таврійська ремонтна комісія Головного управління ремонту військ УД, м. Бердянськ, Таврійської губернії. 1918 1918 2
4069 Редакція газети "Стрілець" — органу Українського бюро друку при диктаторі Західної області Української Народної Республіки. 1919 1919 3
4070 Ліквідаційна комісія при Головному управлінні військово-судових справ Міністерства внутрішніх справ Української Держави, м. Київ. 1917 1918 3
4071 1-ий-Київський український вартовий полк (військ Центральної Ради)., м. Київ. 1917 1918 8
4072 1-ий Окремий легкий гарматний дивізіон військ Української Народної Республіки. 1917 1918 2
4073 Управління корпусного інтенданта 1-го Українського козацького корпусу військ УНР 1917 1917 2
4074 16-ий піший "Вільної України" полк (військ Центральної Ради). 1917 1918 19
4075 Корпусний інтендант 2-го січового Запорізького корпусу (військ Центральної Ради). 1918 1918 2
4076 Контролер Військового міністерства Української Народної Республіки, м. Київ. 1917 1918 2
4077 Українське відділення Всесоюзної контори з організації набору робочих та інженерно-технічних робітників рибної промисловості для виробництв рибної промисловості західних районів СРСР Міністерства рибної прмисловості Західних районів СРСР 1948 1954 903
4078 Українська військова рада IX-ї армії (період ЦР). 1917 1918 21
4079 Українська виконавча військова рада 5-ої армії УНР 1917 1917 8
4080 Армійська українська рада I-ої армії (ЦР). 1917 1918 4
4081 Корпусна рада I-го Українського козацького корпусу військ УНР, м. Біла Церква Київської губернії 1917 1918 8
4082 Полкова рада 13-го піхотного Білозерського полку. 1917 1917 2
4083 Дивізійна рада 60-ої пішої дивізії військ ЦР 1917 1917 1
4084 Українське телеграфне агенство (УТА), УНР, м. Київ 1918 1919 19
4085 Адресне бюро Української Центральної Ради, м. Київ. 1917 1917 2
4086 Дільнича продовольча колегія Основянського району Донецької залізниці, м. Харків. 1920 1930 1451
4087 Головна рада професійних спілок працівників пошт та телеграфу 1918 1918 1
4088 Контррозвідувальний пункт при Штабі 5-го Армійського корпусу військ УНР 1917 1917 1
4089 Дивізійна Українська Рада 105-ої пішої дивизії УНР, м. Броди (Польща). 1917 1917 1
4090 Дивізійна рада 78-ої пішої української дивізії УНР с. Стульпикани (Буковина) 1917 1918 1
4091 Українська військова рада 43-ої пішої дивізії ЦР, м. Сучава. 1917 1917 1
4092 Полкова українська рада 6-го Сибірського інженерного полку 28-го армійського корпусу ЦР 1917 1917 2
4093 Українська військова рада 28-го армійського корпусу Центральної Ради. 1917 1917 3
4094 Українська гарнізонна рада частин 32-го армійського корпусу Центральної Ради 1917 1917 2
4095 Українська рада 40-го Армійського корпусу УНР 1917 1917 6
4096 Центральний склад медичного постачання армії УД (колишній 108-ий головний евакопункт) м. Київ 1918 1918 4
4097 Кіш українських січових стрільців, з листопада 1917 р. — м. Пісочне, з червня 1918 р. — Українська Новоселиця (Західна Україна). 1917 1918 1
4098 Головне інтендантське управління Київщини, м. Київ. 1918 1918 8
4099 Управління Головного начальника військових комунікацій м. Києва м. Київ 1918 1918 4
4100 Всеукраїнська рада військових депутатів, м. Київ 1917 1917 68
4102 Громадська українська реальна гімназія Ржевниці, Модржани (Чехо-Словаччина) 1925 1943 45
4103 Інтернаціонал опору війні, м. Енфілд (Англія). 1929 1935 14
4104 Штаб I-го українського козацького корпусу військ УНР, м. Біла Церква, Київської губернії 1917 1918 15
4105 Український державний шкіряний трест УРНГ (Укршкіртрест) м. Київ. 1919 1933 322
4107 Українська контора сільськогосподарського постачання, м. Київ 1936 1936 1
4108 Український республіканський трест садових радгоспів та плодоягідного виноробства Народного комісаріату харчової промисловості УРСР (Укрсадовинотрест), м. Київ 1940 1959 145
4109 Цукроцентраль України (період нацистської окупації) 1942 1943 2
4111 Велико-Острожська волосна народна управа, с. Великий Острожок Вінницького повіту Подільської губернії. 1919 1920 1
4114 Документи, зібрані Воєводським управлінням у м. Луцьку щодо польсько-українських стосунків у 1930–1931 рр. (колекція) 1931 1932 2
4117 Київський комітет "Білого Хреста" (період Денікіна), м. Київ. 1919 1919 1
4118 Військово-цензурний відділ при Головній квартирі Гетьмана всієї України і військ козацьких, м. Київ. 1918 1918 4
4119 Московське представництво Всеукраїнської спілки промислової кооперації при Всесоюзній спілці промислової кооперації СРСР (Московське представництво Вукооппромспілки при Всекооппромраді СРСР), м. Москва 1930 1935 227
4123 Центральна база матеріально-технічного постачання Українського тресту із заготівлі, переробці та збуту плодовоовочів Народного комісаріату торгівлі УРСР, з 25.03.1946 р. Міністерства торгівлі СРСР (Центральна база Укрторгплодоовочтресту), м. Київ 1944 1952 30
4124 Виконавчий комітет Ради об'єднаних суспільних організацій міста Києва 1917 1917 2
4125 Центральна військова бібліотека, Центральний військовий архів та Військово-історичний музей м. Київ 1919 1920 2
4126 Управління військово-навчальними закладами України, м. Харків. 1921 1921 1
4128 Коломійченко Федір Євдокимович (07.06.1888-?) — інженер-механік Міністерства праці УНР, м. Київ 1917 1919 2
4129 Комендант Українського центрального етапу військ Української Держави, м. Київ 1918 1918 2
4130 Іванівський селищний комітет громадських організацій, селище Іванівка, Харківського повіту і губернії 1917 1917 2
4132 Транспортна контора Всеукраїнської кооперативного спілки (Транспортна контора Вукоопсоюза-Вукоптранс), м. Харків. 1923 1935 3376
4133 Всеукраїнське об'єднання сільськогосподарських підприємств споживчої кооперації при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопсільгосп) Харків 1931 1934 156
4134 Всеукраїнське управління громадського харчування при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопхарч), м. Харків. 1931 1935 1164
4135 Всеукраїнський науково-дослідний інститут споживчої кооперації (ВУНДІСК), м. Київ 1930 1935 464
4136 Всеукраїнське галузеве кооперативне об'єднання по заготівлі та збуту м'ясояйцепродуктів при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоппм'ясоптах), м. Харків. 1931 1932 39
4137 Всеукраїнське галузеве об'єднання споживчої кооперації по заготівлі і збуту сільськогосподарської сировини та утилю при Вукоопспілці (Вукоопсировина), м. Харків, з 1934 р. — м. Київ 1931 1935 283
4138 Всеукраїнське галузеве об'єднання із заготівлі та збуту плодоовочів при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організіцій (Вукооповоч), м. Харків, з 1934 р. — м. Київ 1929 1935 348
4140 Берлінське представництво Донецького державного кам'яновугільного тресту з виробництва та продажу кам'яного вугілля і антрациту (Берлінське представництво "Донвугілля"), м. Берлін. 1926 1929 44
4143 Особлива комісія з палива при Раді Народних Комісарів УСРР, м. Харків. 1920 1923 8
4146 Державний сенат Української Народної Республіки, м. Київ 1919 1919 833
4147 Всеукраїнське виробничо-кооперативне об'єднання по вирощуванню городніх культур при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопгородництво), м. Харків. 1932 1933 211
4148 Всеукраїнське акціонерне товариство народного харчування "Укрнархарч", м. Харків 1930 1931 109
4149 Московська контора Всеукраїнської кооперативної спілки (Московська контора Вукоопспілки), м. Москва 1924 1926 114
4150 Всеукраїнське галузеве виробничо-кооперативне об'єднання по вирощуванню худоби при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоптваринництво), м. Харків. 1932 1933 200
4151 Всеукраїнська автономна секція робітничих споживчих кооперативів тваринницьких радгоспів при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукооптваринрадгоспсекція) Харків 1932 1935 9
4152 Всеукраїнське виробничо-кооперативне об'єднання по відгодівлі худоби при Всеукраїнській спілці споживчих кооперативних організацій (Вукоопвідгодівля), м. Харків. 1932 1932 52
4153 Управління військової кооперації при Всеукраїнській кооперативній спілці, м.Харків 1921 1924 279
4154 Заготівельна контора м'ясо-птахо-яйцепродуктів при Всеукраїнській спілці споживчих організацій (Вукоопм'ясоптах), з травня 1935 р. — при Українському об'єднанні споживчої кооперації, м. Харків 1935 1935 32
4155 Редакція журналу "Кооперативне будівництво" — органу Всеукраїнської спілки споживчих кооперативних організацій та Всеукраїнського комітету професійної спілки працівників державної торгівлі та кооперації, м. Харків. 1930 1935 48
4156 Управління по вирощуванню, відгодівлі і заготівлі тварин та переробці м'ясопродукції при Вукоопспілці (Управм'ясозаготкорм), м. Харків. 1933 1933 32
4157 Українське галузеве птице-яєчномолочне об'єднання Народного комісаріату торгівлі УРСР ("Укрмолокоптах"), м. Харків. 1930 1935 213
4158 Український науковий інститут в Берліні (УНІ), м. Берлін (Німеччина). 1928 1944 51
4159 Київська губернська контрольно-ревізійна комісія Управління головного уповноваженого по ліквідації установ воєного часу по Сквирському району, м. Біла Церква, Київської губернії 1919 1919 1
4160 Кустарно-промислове кооперативне товариство склозаводу, м.Київ. 1925 1927 16
4164 Київська міська управа, м. Київ. 1918 1918 1
4165 Державний трест розвідування кам'яновугільних родовищ ВРНГ СРСР (Вуглерозвідування), м. Харків 1930 1931 2
4167 Командуючий поліцією "СС" Луцьк, Київ; Ростов-на-Дону (РСФРР) 1942 1942 6
4168 Всеукраїнський склохімічний центр промислової кооперації при Всеукраїнській раді промислово-кредитних та промислово-кооперативних об'єднань (Укрсклохімцентр), м.Київ 1930 1932 57
4169 Всеукраїнське відділення Банку зовнішньої торгівлі СРСР (Всеукраїнсье відділення Зовнішторгбанку СРСР), м. Харків. 1924 1928 185
4170 Державне Всесоюзне об'єднання кам'яновугільної прмисловості "Союзвугілля", м. Харків 1928 1930 2
4171 Торговельне підприємство експорту донецького мінерального палива (Експортвугілля) при Об'єднанні Донецької державної кам'яновугільної промисловості "Донвугілля", м. Харків 1924 1926 12
4172 Чигиринський повітовий комісар УНР, м. Чигирин Київської губернії 1919 1919 1
4173 Головне управління зернових машино-тракторних станцій України (Укрзернотрактороцентр), м. Харків 1932 1934 439
4174 10-ий Всесоюзний залізничний будівельний трест Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР, м. Харків. 1917 1933 4817
4175 Головнокомандуючий збройними силами Півдня Росії, м. Ростов-на-Дону 1919 1920 3
4176 Паризька група товариства бувших вояків армії Української Народної Республіки, м. Париж. 1933 1936 1
4177 Управління державної безпеки Народного комісаріату внутрішніх справ УРСР, м. Київ. 1939 1939 1
4178 Управа об'єднання українських комбатантів у Франції, м. Париж (Франція) 1935 1936 1
4180 Центральний виконавчий комітет табору військовополонених в Йозефові, м. Йозефів (Чехословаччина). 1918 1918 1
4181 Управління державної кам'яновугільної промисловості (УГКП), м. Бахмут, Бахмутського повіту, Донецької губернії 1920 1929 540
4182 Управління державного виноградарства і виноробства України (Укрвиноробправління), м. Одеса. 1922 1925 4
4184 Об'єднане представництво українських кооперативних спілок (Укркооп) в Берліні, м. Берлін (Німеччина). 1926 1930 5
4185 Український гурток ім. Драгоманова в Болгарії, м. Перник (Болгарія). 1926 1927 2
4186 Дорошенко Дмитро Іванович (18.04.1882–19.03.1951) — історик, історіограф, політичний і громадський діяч, член Української Центральної Ради, міністр закордонних справ УД, перший президент УВАН 1919 1941 30
4188 Радіостанція "Радянська Україна" Української редакції Всесоюзного комітету по радіофікації і радіомовленню при Раді Народних Комісарів СРСР, м. Москва. 1941 1945 380
4190 Український народний кооперативний банк, м. Київ. 1919 1919 1
4191 Державний земельний банк, м. Київ. 1918 1919 160
4192 Управління Лівобережної залізниці Народного комісаріату шляхів сполучення УСРР, м Київ. 1919 1920 735
4193 Державний банк Української Народної Республіки, м. Київ. 1918 1919 1690
4194 Ріпка Ян — доктор історії, професор 1935 1935 3
4195 Генеральна українська військова канцелярія Центральної Ради, м. Київ. 1917 1917 2
4196 4-та Українська піхотна запасна бригада військ УНР 1917 1918 4
4197 1-й Український Георгієвський запасний полк військ УНР 1917 1917 2
4199 Всеукраїнське відділення Західно-Східно-Європейського акціонерного товариства товарообміну в Берліні, м. Харків. 1927 1928 1
4200 Всеукраїнська ліквідаційна комісія в справах бувших державних земельних банків, м. Харків. 1919 1919 18
4203 Штаб Надзвичайного уповноваженого евакуаційного комітету Ради Оборони і Народного комісаріату земельних справ РРФСР по евакуації, збереженнню і реевакуації худоби із південно-західних губерній, м. Курськ. 1919 1921 6
4205 Міністерство галицьких справ Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1919 1919 1
4206 Харківська губернська комісія по наданню допомоги хворим і пораненим червоноармійцям, м. Харків. 1920 1920 5
4208 Головна комісія по реквізиції помешкань в Кам'янець-Подільському Військового міністерства Української Народної Республіки, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1919 1919 1
4209 Українське Правобережне відділення Російського акціонерного товариства будівельних, транспортно-вантажних та заготівельних робіт "Стандарт", м. Харків. 1923 1925 161
4210 Ініціативний гурток по влаштуванню авіаційних шляхів на Україні, м. Кам'янець-Подільський, Подільської губернії. 1919 1919 1
4211 Місія УНР в Швейцарії 1918 1926 71
4212 Комендант 1-го етапу Запорізької групи військ Української Народної Республіки, м. Ямпіль, Подільської губернії. 1919 1919 1
4214 Український клуб-читальня в м. Тарнові, м. Тарнів (Польща). 1921 1921 2
4215 Рада Всеукраїнської спілки релігійних громад Української автокефальної православної церкви, м. Київ. 1919 1926 16
4216 Київська окружна контора Народного банку РСФРР, м.Київ. 1919 1921 228
4217 Фотодокументи про партизанський рух в Україні в роки Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр. "Партизани України" (колекція), м. Київ. 1941 1945 560
4218 Український центральний інститут малярії та медичної паразитології Народного комісаріату охорони здоров'я УРСР, м. Харків. 1923 1956 1294
4219 Союз інженерів і техніків українських емігрантів в Польші, м. Варшава. 1936 1938 1
4220 Обласний комісар Тимчасового уряду в Галичині і на Буковині, м. Тернопіль, з 14 жовтня 1916 р. — м. Чернівці, з 28 червня 1917 р. — м. Київ. 1917 1918 141
4221 Галицько-Буковинська комісія по наданню допомоги потерпілим від воєнних дій при обласному комісарі Тимчасового Уряду в Галичині і Буковині, м. Київ. 1917 1918 83
4222 Управління Слобідської казенної залізниці Міністерства шляхів сполучення Української Держави, м. Київ. 1918 1918 2
4223 Медично-санітарний інспектор Української Народної Республіки при Головному лікарі військової смуги, м. Рівне. 1918 1918 1
4224 Харківське відділення Ленінградського машинобудівельного тресту (Харківське відділення Машинобуду), м. Харків. 1924 1930 50
4225 Київська контора Державного банку Центральної Ради, м.Київ. 1918 1918 15
4226 Київська контора Державного банку Української Держави, м.Київ. 1918 1919 81
4227 Київська контора Державного банку УНР, м.Київ. 1918 1919 13
4229 Управління будинками відпочинку та місцевими санаторіями ВЦСПС по Українській ССР, м. Київ. 1940 1955 550
4230 Контора постачання Українського управління курортами, санаторіями та будинками відпочинку ВЦРПС, м. Київ. 1941 1949 7
4231 Будівельна контра Українського управління курортами, санаторіями та будинками відпочинку ВЦРПС, м. Київ. 1941 1950 12
4232 Ворзельська будівельна дільниця №1 Українського управління курортами, санаторіями та будинками відпочинку ВЦРПС, п. Ворзель, Київської обл. 1949 1954 38
4233 Уповноважений на Південно-Західному фронті при Надзвичайному уповноваженому Ради Робітничо-Селянської оборони РРФСР з постачання Червоної Армії та флоту, м. Харків. 1919 1926 421
4234 Центральне управління військовими промисловими та сільськогосподарськими підприємствами України і Криму при Управлінні військово-продовольчого постачання України і Криму (Цувійськпромгосп), м. Харків. 1921 1926 113
4235 Польовий штаб військ Української трудової армії в Донецькому басейні, 15.04.1920–04.05.1920 — м.Харків, 04.05.1920–02.12.1920 — ст.Дебальцево 1920 1921 129
4236 2-ой окремий робочий батальйон Донецької трудової армії, м.Єнакієво Донецької губернії. 1921 1921 34
4237 1-ша трудова бригада Донецької трудової армії, ст.Попасна, Донецької залізниці. 1920 1921 39
4238 3-й робочий по військовим сполученням батальйон Південного фронту, м. Александрівськ, Запорізької губернії 1919 1921 2
4239 4-ий стрілковий полк 2-ої окремої стрілкової бригади, м. Царицин. 1920 1922 20
4240 2-а трудова бригада Української трудової армії, ст. Дебальцево, Донецької губернії 1920 1921 12
4241 Штаб 2-го трудового полку Донецької трудової армії, м. Бахмут, Донецької губернії. 1921 1922 3
4242 1-й робочий полк військовополонених 2-ої трудової бригади Донецької трудової армії, м. Іванівка (при ст. Штеровка), Донецької губернії 1920 1921 9
4243 1-й трудовий полк Донецької групи трудових частин Української трудової армії, ст. Варваропілля, Донецької губернії 1920 1922 11
4244 96-а військово-трудова будівельна дружина при Запорізькій губернській військово-інженерній дистанції, м. Александрівськ, Запорізької губернії. 1921 1921 7
4245 Поїзд особливоуповноваженого Революційної Ради Республіки, Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету та ЦК РКП(б), м. Москва. 1919 1919 1
4246 Речовий склад відділу постачання Управління по формуванню резервних запасних частин Південно-Західного фронту та Української трудової армії, м. Харків. 1920 1920 1
4247 Окрема телефонно-будівельна рота №19 Української трудової армії, м. Дебальцево, Донецької губернії. 1920 1920 1
4248 Робітничо-селянська інспекція Української трудової армії, м. Харків. 1921 1921 11
4249 Об'єднана комісія допомоги голодуючим при штабах Частин особливого призначення (ЧОП) Укркриму та Харківської губернії, м. Харків. 1922 1922 17
4250 Управління особливоуповноваженого Головного керівника військово-необоронних робіт особливої важливості, м. Харків. 1921 1922 6
4251 Польова Робітничо-селянська інспекція Трудової армії Правобережної України, м. Київ. 1920 1921 7
4252 Харківський районний уповноважений з палива Міністерства торгівлі та промисловості Української Держави, м. Харків. 1918 1918 133
4253 Штаб 5-го стрілкового полку 2-ої окремої бригади Донецької трудової армії, ст. Чистяково, Донецької губернії. 1921 1921 1
4254 Комісія допомоги голодуючим при Політичному управлінні всіх збройних сил України і Криму, м. Харків. 1921 1922 17
4255 Представник Народного комісаріату з військових та морських справ СРСР на Донецьких залізницях (представник Наркомвійськмору СРСР на Донецьких злізницях) Харків 1925 1928 7
4256 Харківсько-Катеринославський районний комітет з палива Південної обласної Ради народного господарства (ХАТОП), м.Харків 1918 1919 76
4257 Харківсько-Катеринославський районний Уповноважений з палива Відділу торгівлі та промисловості Особливої наради з палива при Головнокомандуючому збройними силами Півдня Росії, м. Харків. 1918 1919 61
4258 1-ий вантажний автозагін 2-ої Революційної армії праці ст. Червоний кут Саратовської губернії 1919 1920 4
4260 Особлива продовольча комісія 7-го стрілкового полку 2-й окремої стрілкової бригада, ст. Херсон. 1920 1920 1
4261 Революційний військовий трибунал Української трудової армії, ст.Єнакієво, Донецької губернії. 1920 1921 4
4262 Управління начальника інженерів Донецької трудової армії (Начінждонтррудовий), м. Бахмут, Донецької губенії. 1921 1921 6
4263 2-а Революційна армія праці, м. Саратов. 1920 1920 2
4264 Українське товариство ветеринарних лікарів, м. Київ. 1918 1918 4
4265 Інститут праці Народного комісаріату праці УСРР, м. Харків. 1922 1940 149
4269 Всеукраїнська православна церковна рада, м. Київ. 1921 1921 2
4270 Всеукраїнська академія постачання імені Й.В.Сталіна, м. Київ. 1934 1934 3
4271 Всесоюзний науково-дослідницький інститут плодоовочевої промисловості, м. Київ. 1936 1940 6
4272 Київське відділення Південної обласної контори Всесоюзного державного синдикату "Сіль" (Київське відділення Південсолі) м. Київ. 1923 1928 5
4273 Українське відділення Акціонерного товариства по електрофікації сільського господарства (Українське відділення Електросільбуду), м. Київ. 1925 1929 30
4274 Акціонерне товариство "Укрутильзбір", м.Харків. 1925 1926 1
4275 Експедиційно-транспортна контора Правобережного відділення Українського акціонерного товариства повітряних сполучень "Укрповітрошлях", м. Київ. 1923 1925 3
4276 Арбітраж Міністерства чорної металургії СРСР по групі південних підприємств, м. Харків. 1946 1957 6
4277 1-ий кінний козацький полк військ Української Народної Республіки. 1917 1918 2
4279 2-ий Український інженерний полк військ УНР, с. Вербовець Кременецького Повіту Волинської губернії, м. Житомир 1917 1918 3
4280 Група контролерів Міністерства державного контролю СРСР по Донецькому окрузі залізничницяхм. Харків 1946 1957 77
4281 Правління Обласної спілки гірничої праці Донецького, Криворізького та Соляного басейнів, м. Харків. 1917 1920 58
4282 Обласне бюро профспілки робітників по виробництву скла та фарфору на Півдні Росії, ст. Констянтинівка Донбас. 1917 1918 14
4283 Харківська контора Головного управління постачання Народного комісаріату промисловості будівельних матеріалів СРСР, м. Харків. 1940 1957 294
4284 Акціонерне товариство "Українська Радянська Енциклопедія" (УРЕ) 1930 1934 65
4285 Харківська контора по технічному постачанню підприємств нафтової промисловості Східних районів СРСР Головного управління матеріально-технічного постачання Міністерства нафтової промисловості Східних районів СРСР 1946 1949 33
4286 Українська контора Управління постачання Головного управління по будівництву підприємств нафтової і газової промисловості при Раді Міністрів СРСР (Ураїнська контора Техпостачнафтогазбуду), м. Харків. 1947 1949 31
4287 Харківська контора Головтехпостачнафти Управління постачання та збуту Ради народного господарства Харківського адміністративно-економічного району, м. Харків. 1944 1958 348
4289 Уповноважений Південного бюро Центрального комітету Всесоюзної профспілки працівників цукрової промисловості на Правобережній Україні, м. Київ. 1920 1922 28
4290 Військово-санітарні поїзди військ Української Держави (об'єднаний фонд). 1917 1918 7
4294 Київське окружне управління Головного управління з квартирного забезпечення військ УНР Київ 1917 1918 66
4295 Біологічна лабораторія Української армії при Генеральній військово-санітарній управі Української Держави, м. Київ. 1918 1918 1
4296 Виконавча рада української громади вояків 3-ої особливої дивізії військ Центральної Ради. 1917 1917 1
4297 2-ий Український військовий шкіряно-венеричний госпіталь при 1-му Українському розподільчому пункті Української Держави м. Київ. 1918 1918 2
4298 Окрема Сердюцька батарея ім. Тараса Шевченка військ Української Держави, ст. Мотовилівка (с. Салтанівка), Київської губернії. 1916 1918 1
4299 Чернігівський сталий лазарет військ Української Держави, м. Чернігів. 1918 1918 1
4300 Український науково-дослідний інститут захворювань вуха горла і носа Міністерства охорони здоров'я УРСР м. Харків. 1943 1955 390
4301 Управління аеродромного будівництва Народного комісаріату внутрішніх справ УРСР (УАБ НКВС УРСР), м. Київ. 1941 1941 167
4302 Редакція газети "Селянська громада" — органу Народного міністерства преси й пропаганди УНР, м. Київ. 1918 1919 5
4303 Українське видавниче товариство "Друкар", м. Київ. 1918 1919 1
4304 Місцевий комітет професійної спілки радянських і торговельних службовців Українського торговельного представництва Всеросійської центральної спілки споживчих товариств, м. Харків. 1922 1923 8
4305 Українське відділення Всесоюзної контори "Радгоспмеліобуд", м. Київ. 1938 1940 2
4306 Технічна база матеріально-технічного тресту "Південлісчормет", м. Харків 1945 1945 1
4309 Об'єднаний місцевий комітет професійної ради робітників гірської промисловості Українського гірського управління, акціонерного товариства по експлуатації вугільних копій, Південної обласної контори Всесоюзного синдикату "Сіль".Південнорудного тресту і Укр 1922 1925 16
4312 Українська республіканська закупівельна контора Московської обласної державної закупівельно-заготівельної контори Народного комісаріату внутрішньої торгівлі РРФСР, м. Харків 1937 1940 139
4313 Українська контора Курської губернської ради народного господарства, м. Харків 1923 1925 123
4314 Місцевий комітет профспілки працівників гірничої промисловості Головного управління акціонерного товариства по експлуатації вугільних копалень (МК Транспорткопалень), м. Харків 1923 1927 28
4315 Харківське окружне управління народного зв'язку Народного Комісаріату пошт і телеграфів СРСР, м. Харків 1923 1925 10
4316 Окружна дорожно-дослідна станція Українського управління місцевого транспорту. (ОДДС УкрУМТу), м. Харків. 1926 1928 27
4317 Тимчасовий комітет Донецького басейну, м. Харків 1917 1917 3
4318 Лісопромислове і паливне пайове товариство лівобережної України (Укрліспаливо), м. Харків. 1923 1926 322
4319 Видавництво журналу "Український друкований орган" в Сполучених Штатах Америки, м. Нью-Йорк 1938 1939 3
4321 Перевірно-організаційна комісія Управління начальника запасних формацій Військового міністерства УНР, м. Ланцут (Польща). 1920 1920 6
4323 Філія Центрального державного архіву Жовтневої революції та соціалістичного будівництва УРСР (Філіал ЦДАЖР УРСР), м. Харків. 1943 1958 116
4324 Державне планово-економічне видавництво при Державній плановій комісії УРСР "Господарство України", 1928 1933 19
4325 Державний союзний спеціалізований трест по капітальному будівництву і монтажу підприємств промисловості продовольчих товарів в південних районах СРСР Головпроду Міністерства промисловості продовольчих товарів СРСР (Південпродбуд №2), м. Харків. 1954 1957 142
4326 Редакція польської газети "Буть готов" — орган Центрального бюро дитячої комуністичної організації при ЦКЛКСМУ і Наркомосвіти УРСР, м. Київ. 1933 1934 17
4327 Контора постачання Державного спеціалізійного тресту по будівництву та монтажу підприємств промисловості продовольчих товарів в Південних районнах СРСР Міністерства промисловості продовольчих товарів СРСР (Контора постачання тресту Південпродбуд № 2), м. Х 1954 1957 16
4328 Штаб командування начальника поліції безпеки і служби безпеки для окупованих Східних областей, м. Берлін (перід німецько-фашистської окупації). 1942 1943 10
4329 Генерал-губернатор округу Галичини (період нацистської окупації), до червня 1941 р. — м. Краків (Польща), з червня 1941 р. — м. Львів 1940 1944 20
4330 Головна залізнича дирекція "Південь", м. Київ (період німецько-фашистської окупації). 1941 1943 12
4331 Українська військова організація (УВО) 1922 1938 4
4332 Харківський Окружний військово-будівельний відділ Погран військ НКВД СРСР, м. Харків. 1943 1960 351
4333 Республіканський спеціалізований будівельно-монтажний трест "Укрміськгазбуд" Міністерства комунального будівництва УРСР, мм. Харків, Київ 1953 1959 271
4334 Український науково-дослідний інститут лісничого господарства та агролісомеліорації Академії сільськогосподарських наук УРСР (УкрНІІЛХА), м.Харків 1927 1965 1657
4335 Український науково-дослідний інститут соціалістичного землеробства, м. Харків 1930 1934 29
4336 Український науково-дослідний інститут педагогіки Народного комісаріату освіти УСРР, м. Харків. 1928 1937 20
4337 Центральний науково-дослідний інститут ортопедії та травматології ім. професора Ф.І.Ситенко Народного комісаріату охорони здоров'я УСРР, м. Харків, з вересня 1941 р. — м. Новоросійськ, з вересня 1943 р. — м. Харків. 1944 1960 547
4339 469-й польовий рухомий (запасний) госпіталь військ Української Держави, м. Вовчанськ. 1918 1918 1
4340 Штабний суд при 8-ому армійському корпусі військ УД, м.Катеринослав 1918 1918 59
4341 Рада селянських депутатів 7-ої стрілкової дивізії. 1917 1918 9
4342 Рада Народних Комісарів м. Одеси та Одеської області та його народні комісаріати. (Об'єднаний фонд). 1917 1918 71
4343 Шестопал Ісаія Менашович комісар у справах друку при штабі головнокомандуючого революційними військами Румунського фронту 1917 1918 9
4352 Український громадський допомоговий комітет в Австрії, м. Відень 1921 1924 23
4353 Українська академічна громада і товариство м. Брно (Чехословаччина). 1920 1939 12
4354 Товариство українських студентів агрономії "Рілля" в м. Празі 1922 1924 10
4355 Комітет виставки праці української еміграції в м. Празі. 1925 1925 4
4356 Українське товариство допомоги студентам українцям, м. Варшава. 1927 1939 19
4357 Український академічний хор в м. Празі. 1921 1929 19
4358 Український академічний співочий гурток "Трембіта" в м. Празі. 1921 1922 8
4359 Українське співоче товариство ім. М. Леонтовича, м. Прага 1921 1922 6
4360 Союз українського сокільства за кордоном, в 1931–1932 рр. — в м. Подебрадах, з 1933 р. — в м. Празі. 1931 1935 13
4361 Рахункове товариство "Український сокіл" в м. Подебрадах. 1926 1934 34
4362 Українська бібліотека ім. С.Петлюри в м. Парижі. 1929 1941 31
4363 Редакція часопису "Розбудова нації" — органу Проводу українських націоналістів, м. Прага 1927 1935 41
4364 Українська громада в Болгарії, м. Софія 1927 1931 4
4365 Консультаційно-щадничий продукційний кооператив української еміграції у м. Відні 1921 1924 8
4366 Товариство "Просвіта" в м. Празі 1925 1939 22
4367 Група української національної молоді високих шкіл в ЧСР, м. Прага 1922 1929 13
4368 О'Коннор-Вілінська Валерія Олександрівна-українська емігрантка, голова літературно-видавничого відділу Міністерства освіти УНР, письменниця 1919 1934 18
4369 Спортивний клуб "Запоріжжя" в м. Варшаві 1938 1939 3
4370 Товариство "Просвіта" в м. Ужгороді 1923 1937 4
4371 Слюсаренко Федір Павлович — український емігрант, доцент Українського вільного університету, Українського педагогічного інституту ім. М. Драгоманова в Празі, голова студії пластичного мистецтва в Празі. 1923 1934 14
4372 Українське історико-філологічне товариство в м. Празі 1923 1944 76
4373 Спілка українських журналістів та письменників у м. Відні 1919 1925 23
4374 Рахункове товариство "Січ" в м. Подебрадах 1926 1933 4
4375 Українська спілка ім. І. Мазепи в м. Празі 1932 1933 4
4376 Український республікансько-демократичний клуб у м. Празі. 1919 1937 15
4377 Батьківський комітет Української гімназії в м. Тарнові. 1921 1922 7
4378 Центральний допомоговий комітет української еміграції в м. Празі 1919 1939 13
4379 Боберський Іван — український емігрант, професор академічної гімназії у Львові, голова рахункового товариства Сокіл" у Львові. 1911 1944 22
4380 Комітет фонду ім. Є.Х.Чикаленка при Українському академічному комітеті в м. Празі 1918 1935 9
4381 Гехтер Максим Григорович — емігрант, начальник інформаційного відділу Надзвичайної дипломатичної місії УНР в Данії, секретар посольства УНР у Німеччині, редактор, журналіст 1920 1941 9
4382 Організації українських націоналістів в таборі військовополонених у м. Венцлярі (Німеччина) 1915 1918 47
4383 Українське військово-історичне товариство в ЧСР (м. Прага) 1926 1933 7
4384 Товариство українських абсольвентів високих шкіл в ЧСР (м. Прага) 1924 1925 6
4385 Українське пресове бюро у Відні. 1920 1922 9
4386 Клуб бувших українських старшин в м. Празі. 1932 1932 4
4387 Громада студентів-емігрантів з Великої України та її ощадно-позичкова каса в ЧСР (м. Прага). 1923 1925 34
4388 Заклинський Корнило Романович українсткий емігрант, професор Української гімназії в м. Берегові 1915 1944 14
4389 Індишевський Ярослав Євгенович — український емігрант, інженер-будівельник. 1895 1937 7
4390 Союз українських студентських організацій в Німеччині 1924 1931 22
4391 Українська драматична студія в м. Празі. 1929 1939 12
4392 Союз підкарпатських руських студентів в. м. Празі. 1922 1939 6
4393 Котенко Тимофій Степанович — український емігрант, секретар Празького відділу закордонної групи Української партії соціалістів-революціонерів, письменник. 1922 1938 85
4394 Головне управління "СС" з переселення і расового харчування, мм. Берлін, Прага (Чехословаччина). 1941 1945 8
4395 Бойова дільниця охоронної поліції ППО м. Теплітц-Шенау (Чехословаччина). 1942 1945 26
4396 Штаб оперативної групм Ассмана при 7-ій танковій дивізії німецько-фашистської армії, Донбас, Дніпропетровська область. 1943 1943 4
4397 Командир поліції порядку при командуюючому "СС" і поліції Волині і Поділля. 1941 1944 3
4398 Командуючий поліції безпеки і СД в м. Києві 1944 1944 11
4399 Управління комплектування військ "СС", м. Прага (Чехословаччина). 1941 1944 3
4400 Управління соцзабезпечення військ "СС" "АУСЛАНД"; м. Берлін. 1942 1945 46
4401 Блок монархічних організацій України, м. Яси (Румунія), м. Київ. 1917 1918 9
4402 Чубар Влас Якович — радянський державний і партійний діяч. 1923 1934 271
4403 Центральний та місцеві комітети польових поштово-телеграфних службових армій Румунського фронту 1917 1918 219
4404 Організації українських націоналістів в таборі військово-полонених у Фрайштадті (Австрія) (об'єднаний фонд) 1914 1918 363
4405 Союз визволення України, м. Відень. 1914 1918 256
4406 Організації українських націоналістів в таборі військовополонених у Раштаті (Німеччина) (об'єднаний фонд) 1915 1918 196
4407 Українське педагогічне товариство в Празі. 1930 1939 20
4408 Матуральні курси Українського громадського комітету в м. Празі. 1921 1929 18
4409 Подебрадська секція Легії українських націоналістів (ЛУН), м. Подебради (Чехословаччина). 1925 1929 6
4410 Українська студентська громада ім. Г. Сковороди в м. Празі. 1923 1927 6
4411 Спілка українських лікарів в м. Празі. 1922 1940 19
4412 Закордонна група УСДРП в ЧСР (м. Прага) 1921 1923 7
4413 Українське академічне товариство торговців "Велес" в Празі. 1920 1929 10
4414 Український академічний автоклуб в м. Празі. 1923 1925 5
4415 Товариство "Освіта "в м. Тарнові. 1921 1923 11
4416 Товариство "Українська рідна школа" в ЧСР, м. Прага. 1922 1931 4
4417 Товариство українців при університеті Альберта у м. Кенігсбергу. (Німеччина) 1923 1928 9
4418 Організації українських націоналістів в таборі військовополонених у Зальцведелі (Німеччина) (об'єднаний фонд). 1915 1919 239
4419 Центральний виконавчий комітет українських емігрантських організацій для проведення акцій протесту проти польського терору на західних землях України, м. Прага 1930 1932 13
4420 Краєва централя абстинентів Підкарпатської Русі в м. Береговому 1931 1938 6
4421 Комітет по будівництву будинку українських техніків у Львові при товаристві "Основа" в м. Празі 1922 1926 8
4422 Спілка учителів-емігрантів з України в м. Празі. 1924 1924 3
4423 Управа Українсько-литовського студентського товариства в м. Празі. 1930 1938 6
4424 Всеукраїнська спілка діячів місцевих народних самоврядувань в Ченстохові-Тарнові (Польща). 1921 1923 9
4425 Комітет західноукраїнської еміграції в Чехословаччині, м. Прага. 1923 1925 22
4426 Отаман закордонної зимової станиці Українського національного козачого товариства в Північній і Південній Америці, м. Нью-Йорк 1923 1924 10
4427 Комітет допомоги голодуючим в Україні в м. Берліні 1922 1924 6
4428 Празький відділ Комітету по будівництву госпіталю при товаристві "Народна лічниця" у м. Львові, м. Прага. 1923 1928 8
4429 Рада Української православної парафії в Подебрадах (Чехословаччина). 1925 1931 7
4430 Табір полонених українців в м. Кассіно (Італія). 1916 1920 14
4431 Бурдейний Фока Климентійович — український емігрант, голова товариства ім. Т. Шевченка в м. Празі. 1924 1933 9
4432 Наріжний Симон Петрович — професор Українського вільного університету в м. Празі 1918 1947 13
4433 Сірополко Степан Онисимович (1872–1959) — державний діяч, бібліограф, педагог, міністр народної освіти Директорії УНР, професор Українського високого педагогічного інституту ім.. М. Драгоманова в м. Празі, 1921 1996 286
4434 Робочі роти, відділи інтернованих частин Української Галицької армії в Чехословаччині (об'єднаний фонд). 1920 1925 72
4435 Канцелярія військового підручника диктатора Західно-Української Народної Республіки (м. Прага). 1919 1923 19
4436 Військова канцелярія Диктатора Західно-Української Народної Республіки, м. Відень. 1920 1923 6
4437 Русов Юрій Олександрович — український емігрант, доктор Філософії Віденського університету, Господарської академії в м. Подебрадах, Українського педагогічного інституту ім. М. Драгоманова в м. Празі. 1921 1940 23
4438 Яковлів Андрій Іванович — український емігрант, директор канцелярії Центральної Ради, голова Надзвичайної дипломатичної місії УНР в Бельгії та Голандії, професор Українського університету в м. Празі. 1923 1927 8
4439 Маршинський Аполінарій Серапіонович — український емігрант, міністр фінансів УНР. 1928 1928 6
4440 Представництво Західно-Української Народної Республіки в м. Празі (Чехо-Словаччина) 1919 1924 53
4441 Надзвичайна дипломатична місія Української Народної Республіки в Греції. 1918 1920 29
4442 Дипломатична місія Української Народної Республіки в Голландії та Бельгії, м. Брюссель 1919 1923 21
4443 Надзвичайна дипломатична місія УНР в Англії, м. Лондон 1919 1919 3
4444 Балтсько-флотська окружна комісія у справах виборів до Українських Установчих зборів м. Гельсинфорс. 1917 1918 8
4445 Редакція тижневика "Холмська земля", м. Харків 1943 1943 8
4446 Симович Василь Іванович активний діяч СВУ в таборах українських полонених в Німеччині, ректор професор Українського педагогічного інституту в Празі, редактор Української загальної енциклопедії 1914 1932 12
4447 Вировий Євген Семенович — голова Українського товариства прихильників книги 1926–1934 рр, комендант спілки українських пластунів-емігрантів 1931–1933, активний співробітник Української загальної енциклопедії "Книга знання",філателіст із світовими зв'язками 1926 1940 9
4448 Редакція газети "Нова доба" Берлін (Німеччина) 1941 1944 3
4449 Голіцинський Євген М. — активний діяч РУП, Голова дипломатичної місії УНР у Вашингтоні (1919), Естонії (1921), доцент Української господарської академії в м. Подебрадах 1919 1931 12
4450 Лепкий Богдан — діяч СВУ в таборах українських полонених у Німеччині, професор Українського наукового інституту в м. Берліні 1914 1941 8
4451 Бригада генерала Кравса Української Галицької армії. 1918 1920 102
4452 Редакція періодичного журналу військовогромадської думки "Гуртуймося", м. Прага. 1930 1940 6
4453 Безпалко Осип — видавець і редактор соціал-демократичного часопису "Боротьба" в Чернівцях, активний діяч СВУ в таборах військовополонених українців в Німеччині, член ЦК УСДРП, член Української ЦР, міністр праці УНР, лектор Господарської академії в Подебрадах, 1897 1936 23
4454 Тимошенко Володимир Прокопович — радник делегацій УНР в Парижі, голова бюро товариства "Україльян" в Парижі, представник Дніпровської спілки споживчих товариств і об'єднання центральних українських кооперативних спілок за кордоном (ОЦУКС) в Парижі 1918 1921 16
4455 Українське генеральне консульство в Цюриху (Швейцарія). 1918 1920 5
4456 Василько Микола Прокопович — представник уряду УНР за кордоном, уповноважений міністр і надзвичайний посол в Німеччині, голова Надзвичайної дипломатичної місії УНР в Швейцарії 1914 1924 6
4457 Українська громада студентів з Волині, Холмщини, Полісся та Підляшшя (м. Прага). 1929 1930 7
4458 Гурток студентів-українців при університеті в м. Берліні. 1924 1928 7
4459 Редакція газети "Українська дійсність" — органу Української громади в Німеччині (м. Берлін). 1942 1945 17
4460 Президіальна канцелярія Диктатора ЗУНР, м. Відень 1920 1922 3
4461 Косач-Кривинюк Ольга Петрівна — письменниця 1887 1943 10
4462 Косач Юрій Миколайович — український емігрант, письменник. 1932 1937 8
4463 Олесь (Кандиба) Олександр Іванович — український емігрант, поет 1923 1942 3
4464 Мухін Михайло Миколайович — український емігрант, письменник, редактор наукового збірника Українського наукового інституту в Америці. 1922 1941 12
4465 Документи і матеріали українських емігрантських установ, організацій та різних осіб (колекція) 1901 1989 1134
4466 Французьке консульство в м. Києві, м. Київ 1917 1919 2
4467 Англійське консульство в Києві, м. Київ 1917 1917 2
4468 Уповноважений Ульянівського державного об'єднання лісової і деревообробної промисловості в Україні і Криму (Уповноважений Ульянівськлісу). 1924 1926 8
4469 Московська контора Всесоюзного тресту гірничозаводського устаткування (Московська контора Гірничозавтресту). 1930 1932 235
4470 Списки і листи радянських громадян, вивезених до нацистської Німеччини (колекція) 1941 1945 3
4471 Чубинський Михайло Павлович — професор Харківського університету, міністр юстиції Української Держави. 1918 1919 10
4472 Надзвичайна дипломатична місія УНР в Італії, м. Рим 1919 1920 4
4473 Затворницький Гліб Дмитрович — заступник керівника мистецького об'єднання "Березіль", режисер-викладач музично-хореографічної школи в м. Києві під час німецько-фашистської окупації України. 1902 1942 7
4475 Українське відділення Державної всесоюзної контори по боротьбі з корозією металів Народного комісаріату загального машинобудування СРСР (Українське відділення металохімзахисту Наркомзагмашу СРСР). 1933 1938 127
4476 Головне управління м'ясної промисловості Міністерства промисловості м'ясних та молочних продуктів УРСР (Укрголовм'ясо) Київ 1950 1957 471
4477 Головне управління соляної промисловості Міністерства промисловості продовольчих товарів УРСР (Укрголовсіль) Київ 1944 1957 558
4478 Державний союзний трест целюлозно-паперової промисловості на території Української РСР (Союзукрпапіртрест) Народного комісаріату целюлозно-паперової промисловості СРСР, м. Київ, м. Харків, м. Київ 1940 1957 1691
4479 Головне управління плодоконсервної промисловості "Укрголовплодоконсерв" Народного комісаріату харчової промисловості УРСР, з 25 березня 1946 р. — Міністерства харчової промисловості УРСР, м. Київ. 1940 1957 1224
4480 Головне управління робітничого постачання (Головурп) Міністерства лісової промисловості УРСР, м. Київ. 1943 1957 579
4481 Міністерство м'ясної і молочної промисловості Української РСР (об'єднаний фонд) м. Київ 1939 1985 10612
4484 Міністерство меблевої промисловості УРСР, м. Київ. 1946 1953 567
4485 Будівельно-монтажні трести Головного управління з будівництва підприємств целюлозно-паперової промисловості СРСР Міністерства паперової і деревообробної промисловості СРСР та їх підвідомчі установи (об'єднаний фонд). 1944 1956 585
4486 Міністерство рибної промисловості УРСР і його головні управління (об'єднаний фонд). 1939 1956 3945
4487 Міністерство міського і сільського будівництва і його головні управління, м.Київ (об'єднаний фонд). 1943 1957 7943
4488 Міністерство лісової промисловості УРСР. 1940 1957 6633
4489 Головне управління фруктових вод (Укрголовфруктовод) Народного Комісаріату харчової промисловості УРСР, м. Київ. 1947 1953 204
4490 Міністерство смакової промисловості УРСР, м.Київ 1946 1949 198
4491 Народний Комісаріат харчової промисловості УРСР, з 25 березня 1941 р. — Міністерство харчової промисловості УРСР, м. Київ. 1940 1953 3582
4492 Міністерство промисловості продовольчих товарів УРСР, м.Київ. 1953 1957 3405
4493 Головне управління матеріально-технічного постачання при Держплані УРСР (Укрголовпродпостач) Київ 1943 1958 214
4495 Комісія по обліку і вилученню машин, станків, технічного устаткування і металомайна при Надзвичайному Уповноваженому Ради праці і Оборони на Україні. 1920 1920 21
4496 Бюро південно-російської переселенської організації, м. Полтава. 1917 1919 17
4497 Управління начальника міліції Південно-Західних залізниць, м. Київ. 1919