Указ Президента України від 05.10.2004 №1173/2004

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Указ Президента України №1173/2004 від 05 жовтня 2004 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій» (2004
Президент України
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
Указ
Президента України
Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій

За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ШКОЛЬНИКА Леоніда Семеновича — Голову Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики

Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня

КОЦЕРУБУ Анатолія Яковлевича — голову Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і паливно-енергетичного комплексу

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

АНУФРІЄВА Володимира Олександровича — генерального директора Республіканського підприємства "Міжнародний аеропорт "Сімферополь", Автономна Республіка Крим

ГОЛУБЕНКА Олександра Леонідовича — ректора Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, м.Луганськ

КРЕСЮНА Валентина Йосиповича — першого проректора, завідувача кафедри Одеського державного медичного університету

ЛИТОВСЬКОГО Бориса Наумовича — почесного президента благодійного фонду "Розвиток сучасної медицини", Київська область

ЛУПАЛЬЦОВА Володимира Івановича — завідувача кафедри Харківського державного медичного університету

МАРОНА Івана Едуардовича — генерального директора акціонерного товариства "Об'єднання Дніпроенергобудпром", Кіровоградська область

ПАСІЧНИКА Михайла Францовича — заступника Міністра охорони здоров'я України — голову Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення

ШАПОВАЛОВА Анатолія Васильовича — заступника Міністра фінансів України

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

БОГДАНОВА Ігоря Михайловича — голову Мелітопольської районної державної адміністрації, Запорізька область

ВАЩУКА Федора Григоровича — ректора Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права, Закарпатська область

ДРИГУ Анатолія Борисовича — начальника управління департаменту Державної податкової адміністрації у місті Києві

КИСІЛЯ Юрія Миколайовича — голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу "Розаліївський" Білоцерківського району, Київська область

МАХІНЧУКА Миколу Гавриловича — першого заступника головного редактора газети "Урядовий кур'єр", м.Київ

МЕДВЕДОВСЬКОГО Валерія Володимировича — генерального директора комунального підприємства "Кременчукводоканал", Полтавська область

МЕЛЕЩИКА Володимира Адамовича — заступника голови — начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації

МІРОШНИЧЕНКА Віктора Івановича — слюсаря-ремонтника Вальцетокарного заводу Лутугинського державного науково-виробничого валкового комбінату, Луганська область

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ГРІНЕНКА Олександра Івановича — заступника Керівника Головного управління з питань судової реформи, діяльності військових формувань та правоохоронних органів — керівника управління Адміністрації Президента України

Нагородити орденом Данила Галицького

ОПІМАХА Євгена Миколайовича — начальника Управління адміністративними будинками Державного управління справами

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

МАРГУЛЯН Клару Григорівну — адвоката Хмельницького об'єднання "Адвокат"

МЕНЖЕРЕС Галину Миколаївну — голову Спілки жінок міста Києва

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ЮРКІВ Надію Ярославівну — голову Золочівської районної державної адміністрації, Львівська область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

СОЛОДА Миколу Павловича — голову Слов'яносербської районної ради, Луганська область

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ГУРБАНОВУ Сейфаддину Алі огли — головному скульпторові підприємства "Східно-Європейський центр інновацій", м.Харків

ШЕВЧЕНКО Тетяні Сергіївні — художникові, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

СМІЯН Світлані Іванівні — завідувачу кафедри Тернопільської державної медичної академії імені І. Я. Горбачевського

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

КУХТІ Олені Іванівні — солістці-вокалістці Асоціації діячів естрадного мистецтва України, м.Ялта, Автономна Республіка Крим

ЯРЕМЧУКУ Дмитру Назаровичу — солістові Чернівецької обласної філармонії

ЯРЕМЧУКУ Назару Назаровичу — солістові Чернівецької обласної філармонії

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

МІЩЕНКУ Сергію Геннадійовичу — заступникові начальника головного управління податкової міліції Державної податкової адміністрації України

ОЛЕКСІЄНКО Ользі Кіндратівні — юрисконсультові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Світанок" Васильківського району, Київська область

СТАРОВОЙТУ Володимиру Карповичу — віце-президентові акціонерного товариства «Футбольний клуб "Динамо" Київ»

ФУРЛЕТУ Володимиру Петровичу — заступникові голови — начальникові відділу податкової міліції Державної податкової адміністрації у місті Києві
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

ЖИВИЦЬКОМУ Олегу Володимировичу — генеральному директорові товариства "Основа-Солстрой", м.Київ

МАЛАШЕНКУ Юрію Івановичу — директорові товариства "МТД", м.Київ

СУХОВЕРСЬКОМУ Михайлу Івановичу — першому заступникові генерального директора, головному інженерові акціонерного товариства "МЖК "Оболонь", м.Київ

ЦИГАНКУ Петру Степановичу — голові правління — генеральному директорові акціонерного товариства "Кераміка", м.Люботин, Харківська область

ЯРОВОМУ Віктору Петровичу — директорові акціонерного товариства "МЖК-буд", м.Біла Церква, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

ВАСИЛЬЄВУ Сергію Леонідовичу — Керівникові Головного управління інформаційної політики Адміністрації Президента України

СТАРОСТІНІЙ Станіславі Людвигівні — завідувачу відділу творчо-виробничого об'єднання "Радіоефір" Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії "Поділля-центр"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

ПЕРЕХОДІ Івану Васильовичу — керівникові Секретаріату Прем'єр-міністра України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ГЛІНСЬКОМУ Олегу Володимировичу — консультантові Групи радників, помічників, наукових консультантів та референтів Президента України Адміністрації Президента України

ЗАГРАЮ Івану Михайловичу — голові правління Хмельницького обласного акціонерного товариства "Хмельницьктурист"

КРЕМСЬКІЙ Зої Олександрівні — голові правління акціонерного товариства "Торговельно-заготівельна фірма "Дніпровець", м.Херсон

СОБОЛЕВСЬКОМУ Василю Михайловичу — головному консультантові відділу Управління санаторних закладів Державного управління справами
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

ФЕЦОВИЧУ Володимиру Романовичу — голові Лановецької районної державної адміністрації, Тернопільська область

ЯКИМЦЮ Миколі Миколайовичу — голові правління сільськогосподарського виробничого кооперативу імені Щорса Білоцерківського району, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

КАПЦОВУ Павлу Гнатовичу — колишньому начальникові Єнакіївського автотранспортного підприємства 04113, Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

МАРТИНЮК Надії Францівні — директорові Чорнокозинецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад" Кам'янець-Подільського району, Хмельницька область

РУДЕНКО Наталії Іванівні — директорові навчально-виховного комплексу "Українська школа-гімназія", м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

БОНДАР Євгені Василівні — заступникові директора навчально- культурного центру "Побужжя" Федерації профспілок Хмельницької області

ПАСТУХ Галині Василівні — начальникові головного управління праці та соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

БИКАДОРОВУ Віктору Петровичу — голові правління — генеральному директорові холдингової компанії "Луганськтепловоз"

ЗАГОРОДНЬОМУ Григорію Дмитровичу — голові ради Національної асоціації цукровиків України, м.Київ

КАВУНУ Михайлу Григоровичу — заступникові начальника управління Департаменту координації здійснення соціальної, гуманітарної та регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України

ТАБАЛОВУ Олександру Миколайовичу — голові спостережної ради акціонерного товариства "Кіровоградський хлібозавод"

УСЕНКУ Якову Віталійовичу — генеральному директорові товариства "Завод "Термо-Пак", м.Біла Церква, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"

КОРЖ Людмилі Іванівні — керівникові групи архітекторів акціонерного товариства "Планета-буд", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

ЗНАЄВСЬКОМУ Миколі Івановичу — завідувачу відділення Київської міської клінічної лікарні № 6

КЛИКОВУ Анатолію Миколайовичу — начальникові спеціалізованої медико-санітарної частини № 14 міста Сміли, Черкаська область

ЛАПУШЕНКО Ользі Василівні — першому заступникові Міністра охорони здоров'я України — Головному державному санітарному лікарю

ПАРАМОНОВУ Віктору Володимировичу — головному лікареві Черкаського обласного онкологічного диспансеру

СИТНИКУ Анатолію Павловичу — начальникові управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації

ЧОПЕЮ Івану Васильовичу — керівникові Центру сімейної медицини, завідувачу кафедри Ужгородського національного університету

ЯСТРЕБ Людмилі Іванівні — завідувачу відділу санітарно-епідеміологічної станції Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ТИМЧЕНКО Люксені Петрівні — учительці середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 міста Красноперекопська, Автономна Республіка,Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

ДУГІНУ Олександру Петровичу — начальникові відділу з питань фізичної культури, спорту та туризму Павлоградської міської ради, Дніпропетровська область

ПІДГАЙНОМУ Ігорю Васильовичу — начальникові відділу спорту Тернопільської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

АТАМАНЮКУ Юрію Анатолійовичу — першому заступникові начальника державної податкової інспекції у Деснянському районі міста Києва — начальникові головного відділу податкової міліції

БУСАРЄВУ Вячеславу Валентиновичу — заступникові голови — начальникові управління Державної податкової адміністрації у місті Києві

ГНАТЦОВУ Олегу Георгійовичу — керівнику Апарату Ради національної безпеки і оборони України

МАЛЬЦЕВІЙ Вікторії Вікторівні — заступникові начальника — начальникові управління державної податкової інспекції у Печерському районі міста Києва

МОШЕНСЬКОМУ Сергію Захаровичу — заступникові голови правління акціонерного товариства "Планета-буд", м.Київ

РИЖАКОВІЙ Галині Михайлівні — заступникові начальника інспекції — начальникові управління державної податкової інспекції у Солом'янському районі міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

ГОЛОВАТЮКУ Андрію Анатолійовичу — голові правління акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго"

САГУРІ Олександру Вікторовичу — генеральному директорові товариства "Укренергоконсалтинг", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

БЕЛЬНИЦЬКІЙ-МАМОНТОВІЙ Ользі Миколаївні — заступникові директора Одеської державної наукової бібліотеки імені М.Горького

ЄВДОКИМОВІЙ Вірі Дмитрівні — викладачеві-методистові Луганського коледжу культури і мистецтв

КЛЕПАР Марії Василівні — доцентові Прикарпатського університету імені В.С.Стефаника, м.Івано-Франківськ

МАКАРЕНКУ Валентину Даниловичу — заступникові генерального директора Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

ПАНЧЕНКУ В'ячеславу Миколайовичу — заступникові директора Харківського державного академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва.


Президент України

Л. КУЧМА

[Підпис]

м. Київ

5 жовтня 2004 року

№ 1173/2004