Категорії спостереження

Перейти до навігації Перейти до пошуку

На цій сторінці перераховані відстежують категорії, які заповнюються автоматично програмним забезпеченням MediaWiki. Їх можна перейменувати, змінивши відповідні системні повідомлення в просторі назв MediaWiki.

Відстежувана категорія Ім'я повідомлення Критерій включення в категорію
Сторінки, що посилаються на неіснуючі файли(320 С)broken-file-categoryСторінка містить некоректне файлове посилання (посилання на неіснуючий файл).
Сторінки, що містять шаблон із кількома значеннями одного й того ж параметра(9 С)duplicate-args-categoryТут перелічено сторінки, що містять дублікатне визначення аргументу при включенні шаблону, приміром, {{foo|bar=1|bar=2}} або {{foo|bar|1=baz}}.
Сторінки, де перевищено глибину розгортання(порожня)expansion-depth-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустима глибину розкриття.
Сторінки з дуже великою кількістю викликів ресурсомістких функцій(порожня)expensive-parserfunction-categoryНа сторінці також використовується занадто багато ресурсомістких функцій (таких, як #ifexist). Детальніше - на сторінці Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Приховані категорії(13 К)hidden-category-categoryЦя категорія містить мітку __HIDDENCAT__ у вмісті сторінки, що типово запобігає її відображенню на сторінках в розділі категорій.
Індексовані сторінки(порожня)index-categoryНа сторінці є «чарівне слово» __INDEX__ (і сторінка знаходиться в просторі назв, де дозволений цей прапор), тому вона індексується пошуковими роботами в тих випадках, коли цього зазвичай не відбувається.
Сторінки, на яких перевищено лічильник вузлів(порожня)node-count-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустиме число вузлів.
Неіндексовані сторінки(20 С)noindex-categoryСторінка не індексується пошуковими роботами, тому що на ній є «чарівне слово» __NOINDEX__, і вона знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор).
Pages with non-numeric formatnum arguments(порожня)nonnumeric-formatnumThe page contains a non-numeric argument to the formatnum parser function.
Сторінки, які містять пропущені аргументи шаблонів(порожня)post-expand-template-argument-categoryСторінка стане більшою за $wgMaxArticleSize після розкриття аргументу шаблону (щось у потрійних фігурних дужках, наприклад, {{{Foo}}}).
Сторінки з перевищеним розміром включених шаблонів(порожня)post-expand-template-inclusion-categoryРозмір сторінки стане більший за $wgMaxArticleSize після показу всіх шаблонів, тому деякі з них не були показані повністю.
Сторінки, де ігноруються відображувані назви(порожня)restricted-displaytitle-ignoredНа цій сторінці ігнорується {{DISPLAYTITLE}} бо він не відповідає власне назві сторінки.
Сторінки, що використовують = як шаблон(порожня)template-equals-categoryЦя сторінка містить {{=}}, але в поточній вікі це не перетворюється на =. Таке застосування не рекомендоване; майбутні версії MediaWiki імплементуватимуть {{=}} як функцію парсера.
Сторінки з петлями шаблонів(порожня)template-loop-categoryЦя сторінка містить петлю шаблонів, тобто шаблон, який рекурсивно викликає сам себе.
Сторінки із включенням Timeline(порожня)timeline-tracking-categoryСторінка містить тег <timeline>
Сторінки з помилками посилань(6 С)cite-tracking-category-cite-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні теґів посилань.
Сторінки, які містять помилки підсвітки синтаксису(порожня)syntaxhighlight-error-categoryСталася помилка при спробі підсвічення коду на сторінці.
Сторінки, які використовують застарілі атрибути «enclose»(порожня)syntaxhighlight-enclose-categoryПідсвічування синтаксису на сторінці використовує застарілий синтаксис «enclose».
Сторінки, які використовують застарілі теги «source»(порожня)syntaxhighlight-source-categoryПідсвічування синтаксису на сторінці використовує застарілі теги «source».
Сторінки, що використовують застарілі нотні атрибути(порожня)score-deprecated-categoryЦі сторінки використовують опції розширення Score, які вже застаріли, а саме: «override_audio», «override_ogg» та «override_midi».
Сторінки з помилками візуалізації партитур(порожня)score-error-categoryСталася помилка під час візуалізації партитури.
Таблиці стилів TemplateStyles з помилками(порожня)templatestyles-stylesheet-error-categoryТаблиця стилів TemplateStyles має помилку.
Сторінки з помилками TemplateStyles(порожня)templatestyles-page-error-categoryВиникла помилка при обробці тегу <templatestyles/> на сторінці.
Списки масової доставки повідомлень(порожня)massmessage-list-categoryЦя сторінка є списком доставки для розширення MassMessage.
Файли без машиночитабельної ліцензії(20 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseФайл не має машиночитабельного шаблону ліцензії.
Файли без машиночитабельного опису(23 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле опису (description) у ньому не заповнено.
Файли без авторства в машиночитабельному вигляді(23 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле автора (author) в ньому не заповнено.
Файли без машиночитабельного джерела(23 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле «джерело» (source) у ньому не зазначено.
Файли без машиночитабельного патенту(порожня)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentЦей файл не має машиночитабельного шаблону про патент.
Сторінки з математичними помилками(порожня)math-tracking-category-errorСторінки в цій категорії мають помилки у використанні математичних тегів.
Сторінки з помилками відтворення математичних формул(порожня)math-tracking-category-render-errorСторінки в цій категорії мають помилки відтворення в математичних тегах.
Сторінки з помилками скриптів(1 С)scribunto-common-error-categoryСталася помилка при обробці модулів, включених на сторінці.
Модулі Scribunto з помилками(порожня)scribunto-module-with-errors-categoryУ модулі є помилка.
Сторінки з нерозв'язаними властивостями(порожня)unresolved-property-categoryЦя сторінка містить сторінки, які посилаються на властивості Вікідані, які не вдається знайти ані за ідентифікатором, ані за назвою.
Вікідані:Перенаправлення Вікіпедії(2 К, 2 С)connected-redirect-categoryЦя категорія містить сторінки-перенаправлення, які поєднані із елементом Вікідані
Сторінки з графіками(порожня)graph-tracking-categoryСторінка включає теґ <graph>.
Сторінки з застарілими графіками Vega 1.0(порожня)graph-obsolete-categoryЦя сторінка містить тег <graph>, який треба оновити до версії 2.
Сторінки зі зламаними графіками(порожня)graph-broken-categoryСторінка включає неправильно використаний теґ <graph>.
Сторінки з мапами(порожня)kartographer-tracking-categoryЦя сторінка містить карту
Сторінки зі зламаними мапами(порожня)kartographer-broken-categoryСторінка містить неправильне використання карти
Сторінки, що використовують магічні посилання ISBN(30 С)magiclink-tracking-isbnЦя сторінка використовує магічні посилання ISBN. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання RFC(порожня)magiclink-tracking-rfcЦя сторінка використовує магічні посилання RFC. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання PMID(порожня)magiclink-tracking-pmidЦя сторінка використовує магічні посилання PMID. Див. mediawiki.org про те, як перенести.