Перейти до вмісту

Сторінка:Військо і революція (Шаповал, 1923).djvu/27

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана
В-ВО „ВІЛЬНА СПІЛКА“:

1. „Вільна Спілка“. Збірник статей на громадсько-політичні теми. Ч. 1. 160 стор.

ЗМІСТ: 1. Наш шлях. Н. Григоріїв: Сучасні завдання українського визвольного руху. — Гр. Наш: Наші гріхи. — М. Шаповал: Багнотворці. — М. Сріблянський: Голос землі (присвячено укр. монархистам). — О. Мицюк: Ліквітаційні та надільні земельні норми. — М. Шаповал: 1. Безнадійна суперечність. 2. Документи громадського та партійного значіння. 3. З преси. 4. Бібліографія.


2. „Вільна Спілка“. Неперіодичний орган літератури, науки та громадського життя. Збірник 2. Жовтень р. 1923.

ЗМІСТ: Завдання часу. — А. Животко: 3 мого щоденника. — Н. Г.: В чім же річ? — М. Шаповал: Військо і революція. — Гр. Наш: Не наша вина. — Б. Камков: В оборону трудової демократії. — Н. Григоріїв: Єдиний національний фронт. — М. Остапович: Національне питання на сході Європи. — М. Стахів: Соціялістичний конгрес у Гамбурзі. — Н.: Українська партія соц.-революціонерів за кордоном (1920–23). — Г. Ш.: Товариський лист на Україну. — К. Стапко: Українське еміграційне студенство в Празі. — Документи.


3. ГР. НАШ: Народня влада на Україні. 40 стор.

ЗМІСТ: 1. Історична форма української народньої влади. 2. Економічні підвалини влади трудового народу. 3. Схематичний проєкт організації влади трудового народу. 4. Схема організації влади трудового народу.


4. N. HRYHORIJIW: Die Ukraine und Ruẞland. (Wie „die Hochburg der Revolution“ zum Herde der Gegenrevolution wird.) Eine sozialhistorische Skizze. 72 стор.
5. ГР. НАШ: Мораль. Природа, зміст історія та норми її. 192 стор.

6. — Визволення всіх трудящих. Збірник популярних статей по ідеології народницького (революційного) соціялізму. 344 стор.

Одбитками з цього збірника:


7. ГР. НАШ: Капіталістичнй лад. 40 стор.
8. — Громадське господарство. 16 стор.
9. — Визвольні сили в капіталістичній державі. 56 стор.
10. — Способи заведення соціялістичного ладу. 48 стор.
11. — Партія всіх працюючих. 20 стор.
12. — Етика й соціялізм. 52 стор.
13. — Соціялізм, хамство та правовий лад. 36 стор.
14. — Соціялізм, націоналізм та інтернаціоналізм. 56 стор.
15. — Революція й після неї. 24 стор.
16. П. СЕНИЦЯ: Гей, свинота — пять муз.-вокальних картин, до слів М. Шаповала. Прага 1923. 4°. 24 стор.
17. П. СЕНИЦЯ: Дуети, тріо та квартети. Прага, 1924. 4°. 36 ст.

ЗМІСТ: 1. Пісня сліпих, до слів О. Олеся — дует для баса й тенора в супроводі фортеп'яну — в додатком голосу для скрипки й віолончела. 2. Дві хмари, до слів М. Шаповала — дует для мецосоправа й баритона в супроводі фортеп'яну — з додатком голосу для скрипки й віолончела. 3. Бажання, до слів О. Коваленка — дует для баритона й тенора або для мецосопрана та сопрана в супроводі фортеп'яну. 4. Зіма іде, до слів М. Шаповала — тріо для баса, баритона й тенора або для баритона, тенора й мецосопрана. Квартет (a capella). 5. Гей, свинота! — до слів М. Шаповала — дует для баритона й тенора. 6. Гей, свинота! — до слів М. Шаповала — тріо для баса, баритона й тенора (a capella).


Звертатись на адресу: Praha III, ul. Šeřikova 4/III.