Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 1-22.pdf/406

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

Ч. 22

Арт. 160

вивласнення майна, а також укладати угоди, що належать до обсягу операцій аптекоуправління, з тим, що набуття, вивласнення і заставу будівель, а також здачу їх в оренду на строк більший, як 6 років, дозволяється тільки з дозволу інспектури охорони здоров'я;

з) видавати довіреності.

27. Обов'язки керовничого або правління і межі їхніх прав мають бути точно встановлені в статуті аптекоуправління.

У своїй діяльності керовничий або правління керуються інструкцією, що її затверджує й змінює інспектура охорони здоров'я.

28. Зносини від імени аптекоуправління з державними, громадськими й приватніми установами й особами провадять керовничий, голова або член правління, що його заступає, де такий є, крім зносин з виконавчими комітетами й центральними державними органами, зносини з якими провадиться через інспектуру охорони здоров'я.

29. При складанні рокового звіту провадиться інвентарний опис, згідно з інструкцією, видаваною органами охорони здоров'я.

30. Засіданням правління ведеться журнали, які підписує голова й усі члени правління.

V. Ревізійна комісія.

31. Для ревізії діяльности аптекоуправлінь утворюється ревізійні комісії в складі голови й 2-х членів. Голову комісії й одного члена її настановляє інспектура охорони здоров'я, а другого члена комісії делегує Професійна Спілка Медикосанпраці — усіх на 1 рік.

32. Голова й члени ревізійної комісії можуть одержувати винагороду із коштів аптекоуправління за час їхньої дійсної роботи.

33. До обов'язку ревізійної комісії належить перевіряти звіти й баланси, давати висновки на план робот, а також на роковий звіт у цілому.

411