Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 1-22.pdf/407

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка ще не вичитана

Ч. 22

Арт. 160


Окрім того, ревізійна комісія зі своєї ініціятиви або з доручення інспектури охорони здоров‘я може робити раптові ревізії.

34. Керовничий або член правління й усі службовці аптекоуправління та установи, що належать до його складу, повинні, на вимогу ревізійної комісії або її голови, показати книги й оригінали документів та й давати по­трібні відомості й пояснення.

35. Члени ревізійної комісії відпові­дають за хибні вчинки й провини як урядові особи.

VI. Ліквідація.

36. Аптекоуправління ліквідується на підставі постанов відповідних вико­навчих комітетів, погоджених з На­роднім Комісаріатом Охорони Здоров'я у тих випадках, коли дальше існу­вання їх визнається за недоцільне.

Постанову про ліквідацію й про призначення ліквідаційної комісії пу­блікується встановленим порядком і подається до відома тої установи, де аптекоуправління було зареєстроване.

37. В постанові про ліквідацію аптекоуправління належить узгляднити порядок дальшого функціонування установ, що належать до складу лікві­дованого аптекоуправління.

38. Ліквідацію провадить ліквіда­ційна комісія, настановлювана інспек­турою охорони здоров'я, у речінець, визначуваний інспектурою охорони здоров'я, але не далі, як 6 місяців пі­сля оголошення про ліквідацію аптеко­управління.

VII. Про надання чинности цьому Положенню.

39. Цьому Положенню надається чинности з дня його оголошення і від того часу ні одно аптекоуправління не може бути організоване инакше, як за правилами цього Положення.

 

412