Сторінка:Збірник узаконень та роспоряджень робітниче-селянського уряду України за 1923 рік. Відділ 1. Ч. 20-46.djvu/48

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана

відділу, а також у випадкові неможливости для Відділу одночасно виконати одне й друге роспорядження через технічні або инші якісь причини, Зав. Відділом мусить негайно зробити подання про це до Окр. (повіт.) Виконкому.

§ 39. Окр. (повіт.) Виконком у випадкові, передбаченім попереднім §-м, або касує своє роспорядження, або робить подання до Губвиконкому в порядкові п. акту „б“ § 22 про скасування роспорядження відповідного Губерніяльного Відділу, або одночасно припинає виконання роспоряджень Губерніяльного відділу, порядком зазначеним в п. „в“ § 22.

§ 40. У випадкові оскарження Окружним (повітовим) Виконавчим Комітетом роспоряджень Губерніяльного Відділу Виконкому без припинення його постанови, Завідувач Відділом або Інспектурою мусить виконати роспорядження Губерніяльного Відділу.

§ 41. У випадку незгоди Відділу і Інспектури з рішенням Президії, Відділові надається право оскаржувати його в Окружному (повітовому), Виконавчому Комітеті; оскарження не припиняє рішення Президії.

§ 42. Відділи та Інспектури Окружного (повітового) Виконавчого Комітету не мають права видавати обов'язкові для людности округи (повіту) постанови. В разі потреби Відділи (Інспектури) надсилають проекти постанов (погодивши їх перед тим з Відділом Управління), до Окружного (повіт.) Виконкому, які можуть бути видані тільки в його імени і за підписом Голови Президії або його Заступника; підпис Завідувача відповідними Відділами або інспектурами не обов'язковий.

§ 43. Всі значні заходи Відділів і Інспектур як принціпової, так і практичної важливости, так саме як і кошториси Відділів і Інспектур, Відділи й Інспектури повинні вносити на затвердження до Виконавчого Комітету.

§ 44. Окружні (повітові) Відділи та Інспектури керують діяльністю районних (Волосних) Виконкомів округи (повіту) тільки в межах своєї компетенції.