Архіви/ДАКО/Д

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви/ДАКО
Державний архів Київської області. Фонди періоду до 1917 року
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
http://dako.gov.ua/fondu-ystanov-menu/159.html
Фонд Назва фонду Крайні дати
1 Київське губернське правління, м. Київ 1780–1919
2 Канцелярія Київського цивільного губернатора, м. Київ 1822–1917
3 Київський губернський прокурор, м. Київ 1782–1882
4 Київське губернське у селянських справах присутствіє, м. Київ 1864–1919
5 Київська губернська шляхова комісія при Київському губернському правлінні, м. Київ 1833–1850
7 Київська губернська тюремна інспекція, м. Київ 1890–1919
8 Київський губернський опікунський про тюрми комітет, м. Київ 1836–1916
9 Київське губернське у міських справах присутствіє, м. Київ 1855–1917
10 Київське губернське у справах про товариства присутствіє, м. Київ 1906–1917
11 Київський губернський інвентарний комітет, м. Київ 1844–1863
12 Київське губернське з військової повинності присутствіє, м. Київ 1873–1917
13 Київська лікарська управа, м. Київ 1797–1858
14 Київська губернська комісія народного продовольства при Київському губернському правлінні, м. Київ 1822–1908
15 Комісія Київського провіантського депо при Київському губернському правлінні, м. Київ 1806–1817
16 Київський губернський віспяний комітет при Київському губернському правлінні, м. Київ 1836–1879
17 Київське губернське церковно-будівельне присутствіє при Київському губернському правлінні, м. Київ 1868–1897
18 Київський повітовий мировий з'їзд. Київський з'їзд мирових посередників, м. Київ 1866–1917
20 Києво-Радомисльський з'їзд мирових посередників, м. Київ 1862–1917
21 Мировий посередник 1-ї дільниці Київського повіту Київської губернії, м. Київ 1866–1917
22 Мировий посередник 2-ї дільниці Київського повіту Київської губернії, м. Київ 1897–1917
24 Печерська виборча комісія про вибори до 2-ї Державної Думи м. Київ 1906–1907
25 Київське повітове у чиншових справах присутствіє, м. Київ 1887–1898
26 Бульварна про вибори до 2-ї Державної Думи виборча комісія м. Київ 1906–1907
27 Лук'янівська про вибори до 2-ї Державної Думи комісія м. Київ 1906–1907
28 Києво-Радомисльське повітове у чиншових справах присутствіє, м. Київ 1898–1917
29 Сквирська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1909–1910
30 Гофмаклер Мізрак, м. Київ 1915
31 2-ге Таращанське повітове у чиншових справах присутствіє, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1880–1904
32 Сквирське повітове у чиншових справах присутствіє, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1887–1891
33 Сквирсько-Таращанське повітове у чиншових справах присутствіє, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1887–1913
35 Київська губернська креслярня при Київському губернському правлінні, м. Київ 1798–1919
36 Київський губернський землемір при Київському губернському правлінні, м. Київ 1782–1909
41 Київська губернська будівельна і дорожна комісія при Київському губернському правлінні, м. Київ 1849–1859
42 Київська губернська будівельна комісія при Київському губернському правлінні, м. Київ 1828–1852
43 Попечительство над арештантськими виправними відділеннями цивільного відомства при Київському губернському правлінні, м. Київ 1839–1915
59 Київська повітова у справах про вибори до 1-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1905–1906
61 Київська повітова у справах про вибори до 2-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1906–1907
62 Київська повітова у справах про вибори до 3-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1907
63 Київська повітова у справах про вибори до 4-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1912
64 Васильківська повітова у справах про вибори до 1-ї Державної Думи комісія, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1905–1906
65 Васильківська повітова у справах про вибори до 2-ї Державної Думи комісія, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1906–1907
66 Васильківська повітова у справах про вибори до 3-ї Державної Думи комісія, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1907
67 Васильківська повітова у справах про вибори до 4-ї Державної Думи комісія, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1912
68 Таращанська повітова у справах про вибори до 1-ї Державної Думи комісія, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1905–1906
69 Таращанська повітова у справах про вибори до 2-ї Державної Думи комісія, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1906–1907
70 Таращанська повітова у справах про вибори до 3-ї Державної Думи комісія, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1907
71 Таращанська повітова у справах про вибори до 4-ї Державної Думи комісія, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1912
72 Сквирська повітова у справах про вибори до 3-ї Державної Думи комісія, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1907
73 Сквирська повітова у справах про вибори до 4-ї Державної Думи комісія, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1912
80 Київська губернська у справах про вибори до 1-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1905–1906
81 Київська губернська у справах про вибори до 2-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1906–1907
82 Київська губернська у справах про вибори до 3-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1907
83 Київська губернська у справах про вибори до 4-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1912
84 Старший нотаріус Київського окружного суду, м. Київ 1872–1920
117 Нотаріус К. Д. Фіксен, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1880–1918
128 Нотаріус М. І. Дадико, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1880–1890
129 Нотаріус О. І. Муравйов, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1890–1910
130 Нотаріус О. О. Левандовський, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1884–1906
131 Нотаріус В. Н. Юрьєв, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1880–1883
132 Нотаріус А. Н. Доленго-Семеновський, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1907–1917
143 Нотаріус Ф. І. Гришко-Горишевський, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1890–1894
154 Нотаріус В. Л. Вдзеконський, м-ко Макарів Київського повіту Київської губернії 1885–1897
155 Нотаріус М. О. Щигельський, м-ко Макарів Київського повіту Київської губернії 1897–1914
158 Нотаріус І. Д. Мошковський, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1880–1882
159 Нотаріус Ю. Д. Рудановський, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1882–1890
160 Нотаріус Г. О. Бернштейн, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1849–1916
161 Нотаріус А. О. Покровський, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1880–1882
162 Нотаріус А. Ф. Крюгер, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1883–1887
163 Нотаріус М. М. Дашкевич, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1888–1891
164 Нотаріус О. М. Мазюкевич, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1891–1895
165 Нотаріус М. Ф. Вівденко, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1895–1915
167 Нотаріус М. Г. Єременко, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1916–1918
168 Нотаріус А. І. Фарин-Фариновський, м-ко Трипілля Київського повіту Київської губернії 1913
178 Нотаріус С. А. Баранов, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1883–1914
180 Нотаріус Б. О. Фусс, м-ко Фастів Васильківського повіту Київської губернії 1883–1914
183 Прокурор Київського окружного суду, м. Київ 1880–1919
185 Васильківський міський магістрат, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1800–1865
188 Друге Київське повітове рекрутське присутствіє, м. Київ 1823–1840
189 Київський губернський предводитель дворянства, м. Київ 1851–1917
192 Сквирський міський магістрат, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1791–1860
193 Богуславський міський магістрат, м. Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1778–1844
197 Таращанська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1909–1910
201 Васильківська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1909–1910
204 Печерська виборча комісія про вибори до 2-ї Державної Думи, м. Київ 1906–1907
205 Палацова виборча комісія про вибори до 3-ї Державної Думи, м. Київ 1907
206 Бульварна про вибори до 2-ї Державної Думи виборча комісія, м. Київ 1906–1907
207 Лук'янівська про вибори до 2-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1906–1907
208 Бульварна про вибори до 1-ї Державної Думи комісія, м. Київ 1908
209 Сквирська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1909–1910
210 Київська комісаріатська комісія при Головнокомандуючому земським військом 6-ї області, м. Київ 1807–1808
211 Головнокомандуючий земським військом 6-ї області, м. Київ 1806–1808
217 Київська будівельна експедиція для корпусів присутствєнних місць, м. Київ 1808
219 Київський повітовий стряпчий, м. Київ 1783–1853
222 Київський повітовий особливий комітет, м. Київ 1842–1850
226 Київський приказ громадської опіки, м. Київ 1782–1910
227 Київський повітовий суд, м. Київ 1782–1872
231 Сквирський повітовий суд, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1796–1872
234 Васильківський повітовий суд, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1798–1872
235 Васильківський повітовий земський суд, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1795–1873
238 Другий Київський казенний винний склад губернського акцизного управління, м. Київ 1897–1919
276 Київська єпархіальна училищна рада, м. Київ 1821–1920
280 Київська казенна палата, м. Київ 1775–1920
282 Київський губернський розпорядчий комітет, м. Київ 1874–1919
283 Київське губернське акцизне управління, м. Київ 1861–1920
284 Васильківське повітове казначейство, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1825–1920
288 Київське відділення Санкт-Петербурзької спілки страхування, м. Київ 1891–1918
290 Переяславська повітова землевпорядна комісія, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1908–1916
292 Київська митниця, м. Київ 1911–1918
294 Київське губернське казначейство, м. Київ 1865–1919
295 Київське повітове казначейство, м. Київ 1782–1917
297 Переяславське повітове казначейство, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1783–1919
298 Київська повітова землевпорядна комісія, м. Київ 1907–1917
299 Товариш прокурора Київського окружного суду по 1-й дільниці м. Києва, м. Київ 1890–1919
300 Товариш прокурора Київського окружного суду по 2-й дільниці м. Києва, м. Київ 1886–1913, 1918
301 Товариш прокурора Київського окружного суду по 3-й дільниці м. Києва, м. Київ 1885–1919
302 Товариш прокурора Київського окружного суду по 4-й дільниці м. Києва, м Київ 1892–1919
303 Товариш прокурора Київського окружного суду по 5-й дільниці м. Києва, м. Київ 1903–1919
304 Товариш прокурора Київського окружного суду по 6-й дільниці м. Києва, м. Київ 1904–1918
305 Товариш прокурора Київського окружного суду по 7-й дільниці м. Києва, м. Київ 1906–1917
317 Товариш прокурора Київського окружного суду по Сквирському повіту, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1880–1919
320 Товариш прокурора Київського окружного суду по Васильківському повіту, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1895–1918
322 Товариш прокурора Київського окружного суду по Київській дільниці, м. Київ 1887–1919
324 Богуславський повітовий землемір, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1829–1834
326 Васильківський повітовий землемір, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1813–1876
329 Київський повітовий землемір, м. Київ 1805–1873
333 Сквирський повітовий землемір, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1797–1880
334 Таращанський повітовий землемір, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1799–1870
346 Київська дворянська опіка, м. Київ 1785–1919
347 Дирекція народних училищ Київської губернії, м. Київ 1809–1919
348 Київське відділення спілки поширення освіти поміж євреїв у Росії, м. Київ 1903–1918
351 Київська повітова у справах про вибори до Державної Думи комісія, м. Київ 1909–1910
352 Київський губернський комітет громадського здоров'я, м. Київ 1851–1859
353 Київський повітовий комітет громадського здоров'я, м. Київ 1852–1899
354 Київський губернський комітет попечительства про народну тверезість, м. Київ 1896–1913
356 Київська контрольна палата, м. Київ 1866–1920
358 Керуючий канцелярією Київського цивільного губернатора П. А. Жандр, м. Київ 1826–1866
360 Київська пробірна палата. Київське окружне пробірне управління, м. Київ 1852–1918
367 Васильківське повітове рекрутське присутствіє, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1797–1809
369 Таращанське повітове рекрутське присутствіє, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1809–1849
372 Сквирське повітове рекрутське присутствіє, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1803–1855
379 Київська комісія із складання зведень заборонених та дозвільних книг, м. Київ 1824–1828
381 Київський повітовий комітет піклування про народну тверезість, м. Київ 1897–1917
382 Київський повітовий віспяний комітет, м. Київ 1838–1903
383 Київське повітове рекрутське присутствіє, м. Київ 1804–1879
384 Київська губернська комісія першого загального перепису населення у 1897 р., м. Київ 1895–1897
385 Животівське волосне правління, м-ко Старо-Животів Таращанського повіту Київської губернії 1865–1911
422 Маклер м. Липовець Дубинський, м. Липовець Липовецького повіту Київської губернії 1871
426 Маклер м-ка Біла Церква Вершковський, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1878–1880
438 Сквирська повітова комісія у справах про вибори до 2-ї Державної Думи, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1906
440 Управління 4-го відділу перевезення пошти залізницею, м. Київ 1916–1918
442 Комітет з надання допомоги постраждалим від погромів 18—21 жовтня 1905 р., м. Київ 1905–1912
444 Київське єврейське еміграційне товариство, м. Київ 1907–1917
445 Комітет товариства для надання допомоги єврейському населенню, яке постраждало від військових дій у м. Києві, м. Київ 1913–1920
447 Телепинське поштово-телеграфне відділення, м-ко Телепине Чигиринського повіту Київської губернії 1916–1919
448 Київська центральна телефонна контора Київського поштово-телеграфного округу, м. Київ 1913–1914
450 Васильківська прикордонна митниця, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1791
457 Депутат акцизної частини Київського повітового особливого комітету 4-го округу при Київському повітовому предводителі дворянства, м. Київ 1842–1850
460 Микільсько-Борщагівське волосне правління, смт. Микільська Борщагівка Київського повіту Київської губернії 1906–1918
462 6-й округ Київського акцизного управління, м. Київ 1862–1866
463 Гостомельське волосне правління, м-ко Гостомель Київського повіту Київської губернії 1861–1918
464 Кагарлицьке волосне правління, м-ко Кагарлик Київського повіту Київської губернії 1868–1920
466 Війтовецьке сільське правління, с. Війтівці Переяславського повіту Полтавської губернії 1901
468 8-й округ Київського акцизного управління, м. Київ 1918
474 9-й округ Київського акцизного управління, м. Київ 1873–1918
480 Київське відділення 1-го Російського страхового товариства, м. Київ 1900–1918
481 Київське відділення страхового товариства «Росія», м. Київ 1892–1919
482 Товариство взаємного страхування від вогню бурякоцукрових і рафінадних заводів, м. Київ 1888–1919
483 Київська комісія інспекторів страхового товариства, м. Київ 1902–1915
484 Київське відділення Північного страхового товариства, м. Київ 1893–1918
485 Київське відділення страхового товариства «Саламандра», м. Київ 1892–1916
486 Київське відділення страхового товариства «Якір», м. Київ 1917–1919
487 Київське відділення Московського страхового товариства, м. Київ 1898–1909
489 Київське відділення страхового товариства «Волга», м. Київ 1916–1919
502 Формулярні списки чиновників Київської губернії, м. Київ 1825–1857
503 Мировий посередник 2-ї дільниці Васильківського повіту Київської губернії, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1892–1913
504 Київське губернське про прибутковий податок присутствіє, м. Київ 1869–1919
506 Сквирська повітова комісія у справах про вибори до 1-ї Державної Думи, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1905
507 Васильківське міщанське управління, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1908–1915
509 Галайківське волосне правління, с. Галайки Таращанського повіту Київської губернії 1877
510 Білоцерківське двокласне початкове єврейське училище, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1900–1919
511 Київське губернське особливе про земські повинності присутствіє, м. Київ 1852–1874
512 Київський губернський особливий комітет, м. Київ 1848–1849
518 Київський губернський комітет у справах дрібного кредиту, м. Київ 1886–1918
523 Мировий посередник 2-ї дільниці Сквирського повіту, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1911
525 Києво-Васильківський з'їзд мирових посередників, м. Київ 1877
529 Переяславська нижня розправа, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1795
530 Родинний фонд поміщиків Каменських Київської губернії 1801–1896
533 Переяславська міська дума, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1804–1889
534 Переяславська міська управа, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1802–1919
536 Сквирсько-Таращанський з'їзд мирових посередників, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1879–1885
537 Уповноважений особливої наради для обговорювання і поєднання заходів з продовольчої справи у Київській губернії, м. Київ 1915–1917
563 Білоцерківська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1894–1918
567 Бориспільське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Бориспіль Переяславського повіту Полтавської губернії 1901
569 Бородянське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Бородянка Київського повіту Київської губернії 1906–1918
572 Броварська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного відділення, м-ко Бровари Остерського повіту Чернігівської губернії 1907–1918
577 Богуславське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1911–1916
578 Бучанське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, х. Буча Київського повіту Київської губернії 1915–1918
579 Васильківська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1887–1918
583 Ворзельське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного відділення, х. Ворзель Київського повіту Київської губернії 1912–1918
584 Володарське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Володарка Сквирського повіту Київської губернії 1906–1918
587 Великополовецьке поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Великополовецьке Васильківського повіту Київської губернії 1916–1918
589 Гурівщинське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Гурівщина Київського повіту Київської губернії 1904–1918
598 Горностайпільське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Горностайпіль Радомисльського повіту Київської губернії 1913–1918
599 Левківське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Левківка Бердичівського повіту Київської губернії 1910–1917
608 Дитятківське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Дитятки Радомисльського повіту Київської губернії 1913–1918
613 Судовий слідчий 2-ї дільниці Сквирського повіту Київської губернії, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1861–1872, 1879–1880
614 Єзернянське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Єзерна Васильківського повіту Київської губернії 1914–1917
623 Ірпінське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, застава Ірпінь Київського повіту Київської губернії 1910–1917
624 Кожанське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Кожанка Васильківського повіту Київської губернії 1916–1918
628 Карапишівське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Карапиші Канівського повіту Київської губернії 1918
646 Київське залізничне поштове відділення 4-го відділу перевезення пошти залізницею, м. Київ 1913–1918
671 Македонське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Македони Канівського повіту Київської губернії 1916–1918
674 Мирівське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Мирівка Київського повіту Київської губернії 1914–1918
680 Мотижинське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Мотижин Київського повіту Київської губернії 1914–1918
682 Мотовилівське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Велика Мотовилівка Васильківського повіту Київської губернії 1912–1918
688 Новофастівське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Новофастів Сквирського повіту Київської губернії 1914–1917
690 Новошепелицьке поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Нові Шепеличі Радомисльського повіту Київської губернії 1914–1918
695 Переяславська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1915–1917
696 Паволоцька поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Паволоч Сквирського повіту Київської губернії 1917
708 Пуща-Водицьке поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м. Київ 1905
717 Київський губернський лісоохоронний комітет Міністерства землеробства і державного майна, м. Київ 1888–1919
719 Ружинське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Ружин Сквирського повіту Київської губернії 1913–1918
728 Спиченецька поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, с. Спиченці Сквирського повіту Київської губернії 1913–1918
730 Сулимівське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Сулимівка Переяславського повіту Полтавської губернії 1914
736 Тимчасовий судовий слідчий Київської губернії, м. Київ 1875–1879
737 Саливінківське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Саливінки Васильківського повіту Київської губернії 1913–1918
740 Сквирська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1893–1917
744 Терлицьке поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Терлиця Липовецького повіту Київської губернії 1895–1916
753 Узинське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Узин Васильківського повіту Київської губернії 1911–1917
755 2-й округ Київського цукрово-акцизного управління, м. Київ 1908–1911
759 Хоцьківське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, с. Хоцьки Переяславського повіту Полтавської губернії 1889–1918
763 Хабенська поштово-телеграфна контора Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Хабне Радомисльського повіту Київської губернії 1916–1918
782 Київське дворянське депутатське зібрання, м. Київ 1795–1918
787 Васильківська дворянська опіка, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1844–1912
791 Сквирська дворянська опіка, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1824–1912
793 Богуславська дворянська опіка, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1826–1875
795 Бородянське волосне правління, м-ко Бородянка Київського повіту Київської губернії 1858–1918
796 Макарівське волосне правління, м-ко Макарів Київського повіту Київської губернії 1862–1918
798 Голова надзвичайної наради у боротьбі з дорожнечею та спекуляцією, м. Київ 1916
799 Будаївське волосне правління, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 1895–1918
800 Уповноважений особливої наради із забезпечення Київської губернії деревинним паливом, м. Київ 1916
803 Таращанський повітовий суд, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1782–1871
804 Київський губернський статистичний комітет, м. Київ 1835–1918
805 Притулок «Ясла» Київської губернської земської управи, м. Київ 1895–1918
806 Комітет народного заощадження і страхування життя. Дирекція державних ощадних кас, м. Київ 1917–1919
808 Животівська міщанська управа, м-ко Животів Таращанського повіту Київської губернії 1909–1913
812 Плисківська міщанська управа, м-ко Плисків Липовецького повіту Київської губернії 1908–1914
816 Рокитнянська міщанська управа, м-ко Рокитне Васильківського повіту Київської губернії 1909–1911
817 Ржищівська міщанська управа, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1908–1912
818 Сквирська міщанська управа, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1900–1909
819 Ставищенська міщанська управа, м-ко Ставище Таращанського повіту Київської губернії 1909–1915
821 Козинське міщанське управління, м-ко Козин Канівського повіту Київської губернії 1908–1915
822 Кагарлицька міщанська управа, м-ко Кагарлик Київського повіту Київської губернії 1908–1913
823 Ківшоватська міщанська управа, м-ко Ківшовате Таращанського повіту Київської губернії 1910–1912
828 Тетіївська міщанська управа, м-ко Тетіїв Таращанського повіту Київської губернії 1909–1911
829 Таращанська міщанська управа, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1909
832 Мотижинська міщанська управа, м-ко Мотижин Київського повіту Київської губернії 1898–1907
833 Новофастівська міщанська управа, м-ко Новофастів Сквирського повіту Київської губернії 1908–1910
835 Обухівська міщанська управа, м-ко Обухів Київського повіту Київської губернії 1908–1912
837 Ходорківська міщанська управа, м-ко Ходорків Сквирського повіту Київської губернії 1884–1911
838 Ходорівська міщанська управа, м-ко Ходорів Канівського повіту Київської губернії 1908–1915
839 Хабенська міщанська управа, м-ко Хабне Радомисльського повіту Київської губернії 1906–1915
840 Чорнобильська міщанська управа, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1904–1914
844 Фастівська міщанська управа, м-ко Фастів Васильківського повіту Київської губернії 1909–1911
846 Димерська міщанська управа, м-ко Димер Київського повіту Київської губернії 1909–1913
847 Германівська міщанська управа, м-ко Германівка Київського повіту Київської губернії 1908–1912
848 Горностайпільська міщанська управа, м-ко Горностайпіль Радомисльського повіту Київської губернії 1908–1915
850 Бородянська міщанська управа, м-ко Бородянка Київського повіту Київської губернії 1899–1917
851 Ясногородська міщанська управа, м-ко Ясногородка Київського повіту Київської губернії 1908–1910
855 Макарівська міщанська управа, м-ко Макарів Київського повіту Київської губернії 1908–1911
856 Рубежівське волосне правління, с. Рубежівка Київського повіту Київської губернії 1861–1872
858 1-й округ Київського губернського акцизного управління, м. Київ 1879–1920
859 Старші землеміри землевпорядних комісій Київської губернії, м. Київ 1912
860 4-й округ Київського губернського акцизного управління, м. Київ 1875–1910
862 Богуславський повітовий суд, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1797–1866
864 Київський окружний суд, м. Київ 1872–1919
868 Київська губернська землевпорядна комісія, м. Київ 1908–1918
872 Васильківське парафіяльне училище, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1834–1869
873 Васильківське чоловіче вище початкове училище, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1914–1920
874 Передмостово-Слобідське двокласне міністерське училище, м. Київ 1904–1916
877 Васильківське двокласне училище, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1869–1913
881 Богуславське духовне повітове училище, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1821–1901
882 Чорнобильська реміснича школа, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1899–1919
894 Ржищівське однокласне народне училище, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1871–1903
895 Ржищівське двокласне народне училище, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1905–1914
896 Ржищівське вище початкове училище, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1912–1913
904 Податковий інспектор Переяславського повіту Полтавської губернії, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1885–1920
905 Васильківська повітова земська управа, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1917
908 Управління Київського районного уповноваженого з мінерального палива, м. Київ 1916–1918
910 Млачівський земський завод гончарної черепиці, с. Млачівка Радомисльського повіту Київської губернії 1909–1915
912 Переяславська повітова земська управа, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1872–1920
913 Інспектор народних училищ 4-го району Київської губернії, м. Київ 1912–1915
916 Таращанська повітова земська управа, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1917
920 Київська нижня розправа, м. Київ 1784–1796
921 Київський нижній земський суд, м. Київ 1782–1862
922 Київська верхня розправа, м. Київ 1781–1797
923 Київський верхній земський суд, м. Київ 1782–1797
926 Переяславський громадський міський банк, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1866–1919
928 Переяславське вище жіноче училище, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1912–1915
931 Державна ощадна каса при Переяславському повітовому казначействі, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1897–1919
932 Державна ощадна каса при Київському губернському казначействі, м. Київ 1907–1911
941 Богуславська міщанська управа, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1902–1913
944 Боярська міщанська управа, с. Боярка Київського повіту Київської губернії 1911–1916
945 Володарська міщанська управа, м-ко Володарка Сквирського повіту Київської губернії 1908–1909
947 Бишівська міщанська управа, м-ко Бишів Київського повіту Київської губернії 1909–1915
948 Білоцерківська міщанська управа, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1906–1907
949 П'ятигірська міщанська управа, м-ко П'ятигори Таращанського повіту Київської губернії 1909–1916
950 Васильківська міщанська управа, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1904, 1909
951 Таращанська міська лікарня, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1831–1865
955 Київський повітовий земський суд, м. Київ 1797–1831
957 Рожівська міщанська управа, м-ко Рожів Радомисльського повіту Київської губернії 1908–1909
978 Переяславська жіноча гімназія, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1888–1920
989 Переяславська жіноча прогімназія, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1889–1895
994 Горностайпільське волосне правління, м-ко Горностайпіль Радомисльського повіту Київської губернії 1875–1916
995 Скопецьке волосне правління, с. Скопці Переяславського повіту Полтавської губернії 1862–1918
996 Шепелицьке волосне правління, с. Нові Шепеличі Радомисльського повіту Київської губернії 1917–1919
998 Васильківське волосне правління, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1874–1908
1000 Лецьківське волосне управління державними селянами, с. Лецьки Переяславського повіту Полтавської губернії 1825–1835
1001 Чорнобильське волосне правління, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1876–1918
1004 Стрижавське волосне правління, с. Стрижавка Таращанського повіту Київської губернії 1868–1910
1005 Ржищівське волосне правління, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1881–1918
1007 Ковалівська волосна розправа, с. Ковалі Канівського повіту Київської губернії 1844–1851
1008 Гребінківське волосне правління, с. Гребінки Васильківського повіту Київської губернії 1874
1012 Київська губернська поштова контора, м. Київ 1765–1832
1015 Юрівське волосне правління, с. Юрівка Київського повіту Київської губернії 1879
1016 Глеваське волосне правління, с. Глеваха Київського повіту Київської губернії 1872–1913
1017 Велико-Дмитровицьке волосне правління, с. Великі Дмитровичі Київського повіту Київської губернії 1916
1019 Стрижавське волосне правління, с. Стрижавка Вінницького повіту Подільської губернії 1868–1869
1021 Білоцерківське волосне правління, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1911
1022 Македонське волосне правління, с. Македони Канівського повіту Київської губернії 1901–1913
1024 Жорнівське волосне правління, с. Жорнівка Липовецького повіту Київської губернії 1917
1026 Податковий інспектор Васильківського повіту, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1889–1919
1028 Богуславське сільське управління державними селянами, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1843–1860
1029 Волошинівське сільське управління державними селянами, с. Волошинівка Переяславського повіту Полтавської губернії 1843–1858
1032 Зікрачівська сільська управа, с. Зікрачі Київського повіту Київської губернії 1882–1912
1034 Бобрицька сільська управа, с. Бобриця Київського повіту Київської губернії 1917
1035 Великоприцьківська сільська управа, с. Великі Прицьки Канівського повіту Київської губернії 1906
1036 Воля-Цезарівська сільська управа, с. Воля-Цезарівка Канівського повіту Київської губернії 1909
1037 Матюшівська сільська управа, с. Матюші Васильківського повіту Київської губернії 1908
1039 Микулицька сільська управа, с. Микуличі Київського повіту Київської губернії 1917
1042 Іркліївська сільська управа, с. Іркліїв Золотоніського повіту Полтавської губернії 1844–1850
1043 Стайківська сільська управа, с. Стайки Київського повіту Київської губернії 1861
1044 Шепелицька сільська управа, с. Нові Шепеличі Радомисльського повіту Київської губернії 1862
1045 Хоцьківське сільське управління державними селянами, с. Хоцьки Переяславського повіту Полтавської губернії 1852–1853
1046 Микільськослобідська сільська управа, с. Микільська Слобідка Остерського повіту Чернігівської губернії 1915–1917
1049 Податкові інспектори Київського повіту, м. Київ 1886–1919
1050 Михайлівська сільська управа, с. Михайлівка Київського повіту Київської губернії 1917
1052 Сквирський сирітський суд, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1832, 1891–1908
1054 Васильківський сирітський суд, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1839–1844, 1913
1055 Таращанський сирітський суд, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1833–1916
1056 Таращанський словесний суд, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1862–1872
1058 Київський словесний суд, м. Київ 1785–1812
1060 Київське повітове опікунство дитячих притулків, м. Київ 1900–1918
1061 Микулицьке волосне правління, с. Микуличі Київського повіту Київської губернії 1861–1873
1062 Київський совісний суд, м. Київ 1781–1862
1063 Переяславський сирітський суд, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1835–1917
1067 Управління Центрального бюро з об'єднання закупівлі цукру, м. Київ 1916–1918
1068 Тимчасова комісія з питань спорудження будівель Київського кадетського корпусу Департаменту військових поселень військового Міністерства, м. Київ 1851–1855
1072 Головний продовольчий комітет Південно-Західної залізниці, м. Київ 1910–1918
1074 Васильківська міська управа, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1916–1918
1076 Таращанський нижній земський суд, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1827–1844
1077 Переяславський повітовий суд, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1783–1796
1084 Інспектор народних училищ 2-го району Київської губернії, м. Київ 1909–1917
1093 Сквирський нижній земський суд, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1836–1860
1095 Таращанський повітовий земський суд, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1810–1831
1099 Васильківський нижній земський суд, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1805–1853
1102 Сквирський повітовий земський суд, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1800–1832
1107 Білоцерківське повітове казначейство, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1919
1108 Богуславська міська дума, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1825
1110 Київська повітова училищна рада, м. Київ 1914–1916
1113 Окружний уповноважений Головного управління землеробства і землеустрою з питань закупівлі хліба для армії, м. Київ 1914–1915
1128 Комітет Київського навчального округу з надання допомоги російським військовополоненим, м. Київ 1917
1131 Управління начальника 3-го тилового етапу Південно-Західного фронту, м. Київ 1915–1916
1146 Управління Київського повітового військового начальника, м. Київ 1878–1918
1175 29-й етапно-годувальний пункт худоби Управління завідуючого польовими резервами стадами худоби, м. Київ 1916–1918
1176 Управління Таращанського повітового військового начальника, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1916–1917
1182 Київське відділення «Спілки руського народу», м. Київ 1909
1184 Київський губернський військовий начальник, м. Київ 1875–1878
1196 54-й етапно-годувальний пункт худоби Управління завідуючого польовими резервними стадами худоби, м. Київ 1917–1918
1204 Київський повітовий розпорядчий комітет, м. Київ 1892–1904
1208 Білоцерківська жіноча гімназія, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1908–1914
1209 Київська повітова шляхова комісія при Київському губернському правлінні, м. Київ 1845–1878
1219 Київський обласний військово-промисловий комітет, м. Київ 1916
1222 Київський обласний комітет з питань забезпечення воїнів протезами, м. Київ 1918
1223 Бюро з регулювання вивезення вантажів з м. Києва та його передмість у зв'язку з обставинами військового часу, м. Київ 1915–1916
1233 Інспектор народних училищ 7-го району Київської губернії, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1913–1916
1234 Переяславська міщанська управа, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1874–1919
1238 Київський повітовий предводитель дворянства, м. Київ 1795–1918
1239 Київська повітова земська управа, м. Київ 1904–1920
1240 Київська губернська управа у справах земського господарства. Київська губернська земська управа, м. Київ 1904–1920
1241 Баришівське волосне правління, м-ко Баришівка Переяславського повіту Полтавської губернії 1868–1908
1242 Перший Київський казенний винний склад губернського акцизного управління, м. Київ 1899–1919
1244 Макарівський волосний суд, м-ко Макарів Київського повіту Київської губернії 1871–1913
1248 Таращанський міський магістрат, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1802–1860
1249 Васильківський повітовий стряпчий, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1854–1856
1251 Бориспільське волосне правління, м-ко Бориспіль Переяславського повіту Полтавської губернії 1866–1917
1253 Васильківське повітове поліцейське управління, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1866–1901
1258 Васильківська міська дума, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1811–1906
1259 Судовий слідчий 2-ї дільниці Київського повіту Київської губернії, м. Київ 1865–1877
1260 Київське повітове поліцейське управління, м. Київ 1859–1912
1261 Мировий посередник 1-ї дільниці Таращанського повіту Київської губернії, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1890–1896
1262 Київська земська поліція, м. Київ 1790–1861
1263 Мировий посередник 2-ї дільниці Таращанського повіту Київської губернії, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1895
1269 Пристав 4-го стану Васильківського повіту Київської губернії, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1913
1270 Пристав 1-го стану Васильківського повіту Київської губернії, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1882–1896
1272 Пристав 1-го стану Київського повіту Київської губернії, м. Київ 1871–1901
1273 Пристав 2-го стану Київського повіту Київської губернії, м. Київ 1856–1874
1275 Київський повітовий комітет з перевірки прибутковості маєтків поміщиків, які оподатковувалися відсотковим податком, м. Київ 1868
1281 Пристав 2-го стану Таращанського повіту Київської губернії, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1868–1877
1289 Таращанська міська поліція, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1829–1847
1292 Сквирська повітова поліція, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1861–1898
1293 Сквирська земська поліція, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1862
1294 Сквирська міська поліція, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1827–1829
1302 Таращанське повітове поліцейське управління, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1862–1897
1303 Київське ремісниче товариство взаємного кредиту, м. Київ 1917–1919
1304 Пашківське кредитне товариство, с. Пашківка Київського повіту Київської губернії 1912–1918
1305 Рогозівське кредитне товариство, с. Рогозів Переяславського повіту Полтавської губернії 1912–1920
1308 Переяславська дворянська опіка, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1848–1865
1309 Таращанська дворянська опіка, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1854
1310 Київський міський магістрат, м. Київ 1827–1844
1313 Переяславське товариство взаємного кредиту, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1909–1920
1320 Уповноважений Міністерства землеробства із закупівлі хліба для армії, м. Київ 1915–1917
1326 Переяславське повітове з військової повинності присутствіє, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1875–1911
1329 Київський губернський у казенних справах стряпчий, м. Київ 1782–1865
1330 Ковалівське вище початкове училище, с. Ковалівка Васильківського повіту Київської губернії 1908–1919
1332 Наглядач фундушева конвіктупри Київській губернській гімназії, м. Київ 1834
1333 Уповноважений Головного управління землеустрою та хліборобства з питань заготівель для діючих армій, м. Київ 1915–1916
1334 Київський губернський у карних справах стряпчий, м. Київ 1788–1834
1337 Богуславський та Васильківський підкоморний суд Київської губернії, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1802–1832
1338 Тетіївське волосне правління, м-ко Тетіїв Таращанського повіту Київської губернії 1880
1340 Київське річкове училище відомства шляхів сполучення, м. Київ 1911–1918
1341 Київське відділення торговельного товариства «Робітник», м. Київ 1911–1913
1342 Переяславський повітовий предводитель дворянства, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1901–1903
1343 Васильківський повітовий предводитель дворянства, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1905–1908
1344 Козакевич – помічник уповноваженого Міністерства землеробства у Київській губернії, м. Київ 1915–1916
1348 Богуславський повітовий земський суд, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1805–1833
1350 Київська казенна аптека Київської лікарняної управи, м. Київ 1813–1827
1352 Колекція метричних книг розкольників, сектантів та старообрядців Київської губернії 1875–1918
1355 Васильківський і Богуславський повітовий земський суд, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1800–1805
1356 Мироцьке земське однокласне училище, с. Мироцьке Київського повіту Київської губернії 1912–1917
1360 Адміністрація у справах торговельного дому Яхненко і Симиренко, м. Київ 1879
1363 Германівське позичково-ощадне товариство, м-ко Германівка Київського повіту Київської губернії 1915–1922
1366 Мировий посередник 1-ї дільниці Васильківського повіту Київської губернії, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1900–1917
1367 Київський повітовий комітет про урівнювання натуральних повинностей, м. Київ 1879
1368 Липовецьке повітове поліцейське управління, м. Липовець Липовецького повіту Київської губернії 1879
1369 Васильківський комітет товариства піклування про в'язниці, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1853
1370 Сулимівське кредитне товариство, с. Сулимівка Переяславського повіту Полтавської губернії 1908–1920
1381 Київський повітовий військовий начальник, м. Київ 1918–1919
1386 Оціночна комісія з питань оцінки обивательської нерухомої власності, що відводиться для укріплень фортець у м. Києві, м. Київ 1847–1848
1389 Будівельна комісія з питань будівництва споруд для Миколаївського військового училища при Київському окружному військово-будівельному управлінні, м. Київ 1914–1917
1399 Київський військово-аптечний магазин окружного військово-санітарного управління, м. Київ 1881–1918
1411 Животівська волосна народна управа, м-ко Животів Таращанського повіту Київської губернії 1918
1413 Києво-Лубенське інспекторство аптекарської частини департаменту казенних лікарських заготівель, м. Київ 1856–1859
1416 Управління начальника Київської фортечної артилерії Київського військового округу, м. Київ 1869–1916
1429 Київська офіцерська економічна спілка, м. Київ 1905
1446 Київське караїмське товариство, м. Київ 1902–1920
1447 Товариство «Просвіта», м. Київ 1906–1919
1448 Земський начальник 5-ї дільниці Переяславського повіту, с. Жорнокльови Золотоніського повіту Полтавської губернії 1897
1449 Мировий суддя 3-ї дільниці Переяславського повіту, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1870
1450 Земський начальник 2-ї дільниці Переяславського повіту, м-ко Бориспіль Переяславського повіту Полтавської губернії 1905
1452 П'ятигірська дворянська опіка, м-ко П'ятигори Таращанського повіту Київської губернії 1796–1797
1453 П'ятигірський повітовий суд, м-ко П'ятигори Таращанського повіту Київської губернії 1796–1800
1455 Колекція документів церков Київської та Полтавської губерній 1762–1919
1459 Новофастівське єврейське товариство, м-ко Новофастів Сквирського повіту Київської губернії 1857–1864
1476 Глеваcький волосний суд, с. Глеваха Київського повіту Київської губернії 1881–1913
1485 Переяславський повітовий військовий начальник, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1878
1486 Плац-майор Києво-Печерської цитаделі, м. Київ 1839
1488 Акціонерне товариство тютюнової фабрики «Соломон Коген», м. Київ 1882–1921
1489 Акціонерне товариство Київського машинобудівного заводу «Фільверт і Дєдина», м. Київ 1889–1919
1490 Васильківське міське двокласне комерційне училище, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1901–1918
1491 Чавунноливарний і механічний заводи братів Дехтярьових, м. Київ 1841–1862
1492 Південно-Російський машинобудівний завод акціонерного товариства, м. Київ 1895–1919
1496 Барахтинське кредитне товариство, с. Барахти Васильківського повіту Київської губернії 1913–1914
1505 Київський губернський комітет з покращення побуту поміщицьких селян, м. Київ 1858–1859
1507 Товариство Київського парового мукомельного млина, м. Київ 1899
1508 Київське товариство цукрозаводчиків, м. Київ 1910
1512 Київське відділення товариства «Робітник», м. Київ 1906–1915
1513 Управління Південно-Західної залізниці, м. Київ 1900–1919
1514 Київська ревізійна комісія для ревізії дій дворянських депутатських зібрань, м. Київ 1836–1839
1515 Київська губернська комісія про заколотників, м. Київ 1831–1834
1517 Переяславське повітове рекрутське присутствіє, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1819–1973
1519 Синайський Василь Іванович – доктор римського права 1913–1914
1520 Демченко Всеволод Якович – член 4-ї Державної Думи, інженер шляхів сполучення, голова Київської повітової земської управи 1893–1919
1522 Судовий слідчий з особливо важливих справ Київського окружного суду, м. Київ 1905–1906
1523 Судовий слідчий Київського окружного суду 4-ї дільниці Бердичівського повіту Київської губернії 1916
1524 Судовий слідчий Київського окружного суду 1-ї дільниці м. Києва, м. Київ 1906
1526 Судовий слідчий Київського окружного суду 4-ї дільниці м. Києва, м. Київ 1872
1529 Судовий слідчий Київського окружного суду 7-ї дільниці м. Києва, м. Київ 1902–1915
1531 Товариш прокурора Київського окружного суду з політичних справ, м. Київ 1882–1917
1532 Товариш прокурора Київського окружного суду з нагляду за місцями ув'язнення, м. Київ 1918
1534 Товариш прокурора Київського окружного суду по Білоцерківській дільниці, м-ко Біла Церква Васильківського повіту Київської губернії 1910–1916
1536 Новофастівське поштово-телеграфне відділення, м-ко Новофастів Сквирського повіту Київської губернії 1915–1917
1537 Верхівнянська волосна позичково-ощадна каса, м-ко Верхівня Сквирського повіту Київської губернії 1910–1917
1542 Колекція карт та креслень Київської губернії 1782–1919
1543 Богуславська поштова контора, м-ко Богуслав Канівського повіту Київської губернії 1831–1837
1544 Правління Спичинецького бурякоцукрового заводу, м. Київ 1900–1917
1547 Правління товариства Городище-Пустоварівського цукрового заводу, м. Київ 1906–1919
1549 Комітет допомоги населенню південного краю, яке постраждало внаслідок війни, м. Київ 1855–1856
1550 Переяславська духовна консисторія, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1733–1781
1552 Борщагівська міщанська управа, м-ко Борщагівка Сквирського повіту Київської губернії 1900–1911
1553 Правління товариства Кашперівського цукрового заводу, м. Київ 1868–1913
1554 Миронівський удільний бурякоцукровий і рафінадний завод, с. Миронівка Канівського повіту Київської губернії 1867–1917
1555 Київське відділення спілки повсюдної допомоги постраждалим на війні солдатам та їх родинам, м. Київ 1908–1914
1556 Правління Мар'їно-Городищенського бурякоцукрового і рафінадного заводу, м. Київ 1881–1919
1557 Правління товариства цукрового заводу «Скоморошки», м. Київ 1902–1908
1558 Єзернянський цукровий завод, с. Єзерна Васильківського повіту Київської губернії 1874–1918
1559 Кагарлицький бурякоцукровий і рафінадний завод, м-ко Кагарлик Київського повіту Київської губернії 1859–1919
1560 Васильківський повітовий військовий начальник, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1915–1917
1574 Римо-католицький костьол, с. Велика Мотовилівка Васильківського повіту Київської губернії 1870–1876
1583 Фарбувальна фабрика при Полствинському суконному заводі, с. Полствин Канівського повіту Київської губернії 1862–1871
1584 Київське відділення товариства «Антон Ерлангер і Ко», м. Київ 1894–1917
1588 Півецька сільська управа, с. Півці Канівського повіту Київської губернії 1885–1914
1592 Комісія Київського суду при Київському комендантському управлінні, м. Київ 1866–1867
1595 Києво-Печерська військово-польова залізниця, м. Київ 1916
1596 287-а польова рухома військова хлібопекарня Київського окружного військово-інтендантського управління, м. Київ 1917–1918
1597 31-а польова рухома військова хлібопекарня Київського окружного військово-інтендантського управління, м. Київ 1914–1918
1601 Липовецьке волосне правління, м. Липовець Липовецького повіту Київської губернії 1863–1889
1603 Жорнищенська міщанська управа, м-ко Жорнище Липовецького повіту Київської губернії 1909
1604 Берлінський Максим Федорович – історик-археолог 1817
1605 Шляховий наглядач Київського 4-го тракту, м. Київ 1813
1606 2-а виборча дільниця м. Києва про вибори до Київської міської думи, м. Київ 1917
1607 Гусинецьке сільське правління, с. Гусинці Переяславського повіту Полтавської губернії 1904–1917
1608 Великоприцьківське волосне правління, с. Великі Прицьки Канівського повіту Київської губернії 1903
1609 Чорнобильський земський склад шиферу та заліза при 3-му позичково-ощадному товаристві, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1914–1917
1610 Войнинцівське волосне управління державними селянами, с. Войнинці Переяславського повіту Полтавської губернії 1841–1854, 1859
1613 Київська губернська нарада при Київському губернському жандармському управлінні, м. Київ 1904–1911
1617 Березанське волосне правління, м-ко Березань Переяславського повіту Полтавської губернії 1908–1909
1618 Переяславська повітова оціночна комісія, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1908–1914
1619 Яготинське волосне правління, м-ко Яготин Пирятинського повіту Полтавської губернії 1908–1917
1628 Згурівське волосне правління, с. Згурівка Прилуцького повіту Полтавської губернії 1861–1881
1629 Турівське волосне правління, с. Турівка Прилуцького повіту Полтавської губернії 1904–1909
1634 Поцелуєв Павло Степанович – поет, м-ко Яготин Пирятинського повіту Полтавської губернії 1877–1913
1635 Київське відділення селянського поземельного банку, м. Київ 1873–1919
1636 Київське відділення земельного банку, м. Київ 1872–1920
1637 Київське відділення Варшавського комерційного банку, м. Київ 1862–1919
1638 Переяславське у селянських справах присутствіє, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1880
1639 Київське відділення Волзько-Камського комерційного банку, м. Київ 1870–1920
1640 Київське відділення державного дворянського земельного банку, м. Київ 1876–1919
1641 Київське відділення Петербурзького міжнародного комерційного банку, м. Київ 1874–1919
1643 Київська контора державного банку, м. Київ 1839–1919
1644 Київське відділення російського для зовнішньої торгівлі банку, м. Київ 1894–1919
1645 Київський приватний комерційний банк, м. Київ 1843–1920
1646 Київське відділення Московського промислового банку, м. Київ 1888–1919
1647 Київська контора Московського купецького банку, м. Київ 1917–1919
1648 Київське відділення Російського торговельно-промислового банку, м. Київ 1911–1919
1649 Київське відділення Петроградського обліково-позичкового банку, м. Київ 1902–1919
1650 Хоцьківське волосне правління, с. Хоцьки Переяславського повіту Полтавської губернії 1908–1917
1654 Правління товариства Григорівського цукрового заводу, м. Київ 1886–1921
1655 Сквирське повітове поліцейське управління, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1876
1656 Товариство Степанівських бурякоцукрових і рафінадних заводів, м. Київ 1903–1916
1657 Правління товариства Узинського цукрового заводу, м. Київ 1898–1919
1658 Правління товариства Топорівського цукрового заводу, м. Київ 1917
1660 Київське повітове попечительство з питань опіки родин солдатів, м. Київ 1916
1662 Начальник з питань зйомки міських земель Київської губернії, м. Київ 1842–1861
1663 Контора Степанецького цукрового заводу, м. Київ 1904–1919
1664 Контора цукрового заводу купця Кельна, м. Київ 1856–1861
1665 Правління товариства Олександрівського цукрового заводу, м. Київ 1870–1919
1666 Правління товариства бурякоцукрового заводу «Благодатинське», м. Київ 1898–1916
1667 Правління товариства Березанського цукрового заводу, м. Київ 1907–1910
1671 Правління товариства Іванківського цукрового і рафінадного заводу, м. Київ 1911
1672 Правління товариства Ічнянського цукрового заводу, м. Київ 1915–1917
1673 Правління товариства Карвіце-Озерянського цукрового заводу, м. Київ 1876–1917
1674 Правління товариства Корюківського цукрово-рафінадного заводу, м. Київ 1876–1919
1675 Правління товариства Красилівського цукрового заводу, м. Київ 1883–1918
1676 Правління товариства Краснопільського цукрового заводу, м. Київ 1898–1918
1677 Правління товариства Курсько-Ржищівського цукрового заводу, м. Київ 1917
1678 Товариство Курсько-Харківських бурякоцукрових заводів, м. Київ 1887–1889
1679 Правління товариства бурякоцукрових і рафінадних заводів «Левада», м. Київ 1899–1914
1680 Правління товариства Маловисківського цукрового заводу, м. Київ 1902–1916
1681 Правління товариства Махоринецького цукрового заводу, м. Київ 1898–1914
1682 Правління товариства Мезенівського цукрового заводу, м. Київ 1909–1918
1683 Правління товариства Могилянського бурякоцукрового заводу, м. Київ 1910–1917
1684 Правління товариства Новогребельського цукрово-рафінадного заводу, м. Київ 1906–1907
1685 Рогізнянський цукровий завод, с. Рогізна Сквирського повіту Київської губернії 1894
1686 Правління акціонерного товариства Яготинського цукрового заводу, м. Київ 1911–1919
1687 Київське відділення об'єднаного банку, м. Київ 1906–1919
1690 Правління акціонерного товариства бурякоцукрового і рафінадного заводу «Соб», м. Київ 1903–1904
1691 Правління товариства Супрунівського бурякоцукрового заводу, м. Київ 1899–1915
1692 Правління товариства Томашпільського цукрового заводу, м. Київ 1884–1911
1695 Правління товариства Турбівського цукрового заводу, м. Київ 1912–1915
1697 Правління товариства Чепахівського цукрового заводу, м. Київ 1873–1879
1699 Правління товариства Щедрівського цукрового заводу, м. Київ 1917
1700 Правління акціонерного товариства Юліївських цукрових заводів, м. Київ 1914–1917
1704 Гребінківський цукровий завод, с. Гребінки Васильківського повіту Київської губернії 1894–1895
1706 Правління товариства Маріїнського бурякоцукрового і рафінадного заводу, м. Київ 1876–1901
1712 Саливінківський цукровий завод, с. Саливінки Васильківського повіту Київської губернії 1904–1919
1715 Товариство Ходорівського бурякоцукрового і рафінадного заводу, м. Київ 1891–1915
1716 Канцелярія Київського губернського комісара Тимчасового уряду, м. Київ 1917–1918
1717 Збірно-Будаївське лісництво, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 1892
1718 Трипільське лісництво, м-ко Трипілля Київського повіту Київської губернії 1892–1904
1719 Київське лісництво, м. Київ 1878–1883
1720 Київське відділення Російського біблійного товариства, м. Київ 1817–1824
1722 Єпархіальний комітет православного місіонерського товариства, м. Київ 1899–1918
1723 Київський губернський комітет про поселення євреїв, м. Київ 1856
1724 Київський єпархіальний комітет із збирання пожертв для голодуючих селян, м. Київ 1891–1893
1725 Помічник Благочинного монастирів Київської єпархії, м. Київ 1846–1851
1726 Правління Переяславського архієрейського дому, м. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 1855–1920
1727 Комітет з питань забезпечення православного духовенства землею та будівлями, м. Київ 1843–1913
1728 Київське єпархіальне піклування про бідних духовного чину, м. Київ 1823–1921
1731 Васильківський городничий, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1798
1732 Комітет духовної цензури при консисторії, м. Київ 1857–1861
1733 Чорнобильська повітова продовольча управа, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1917–1919
1734 Російське представництво торговельного дому «Рабетхе і Гизеке». Управління справами секвестрованого торговельного дому «Рабетхе і Гизеке», м. Київ 1900–1919
1735 Товариство Могилівських сільських господарств, м. Київ 1908–1919
1737 Єпархіальний собор Київської єпархії, м. Київ 1918
1738 Комісія з питань опікування над причтами, м. Київ 1917
1741 Слідча комісія, заснована у м. Києві, з питань викриття зловживань при перевезенні і тавруванні іноземних товарів, м. Київ 1823–1824
1742 Київська губернська управа у справах земського господарства, м. Київ 1904–1910
1743 Київська квартирна комісія, м. Київ 1820–1867
1745 Київська повітова управа у справах земського господарства, м. Київ 1904–1910
1746 Шепелицьке сільське управління державними селянами, с. Нові Шепеличі Радомисльського повіту Київської губернії 1843–1859
1747 Животівське волосне управління державними селянами, с. Животів Таращанського повіту Київської губернії 1835
1748 Баришівське волосне управління державними селянами, с. Баришівка Переяславського повіту Полтавської губернії 1847–1853
1750 Горностайпільська волосна продовольча управа, м-ко Горностайпіль Радомисльського повіту Київської губернії 1917–1918
1751 Макарівська волосна продовольча управа, м-ко Макарів Київського повіту Київської губернії 1917–1918
1752 Красятицький волосний продовольчий комітет, с. Красятичі Радомисльського повіту Київської губернії 1917–1918
1753 Шепелицька волосна продовольча управа, с. Нові Шепеличі Радомисльського повіту Київської губернії 1917–1918
1754 Хабенська волосна продовольча управа, м-ко Хабне Радомисльського повіту Київської губернії 1917
1755 Чорнобильська волосна продовольча управа, м-ко Чорнобиль Радомисльського повіту Київської губернії 1918
1756 Обухівська волосна продовольча управа, м-ко Обухів Київського повіту Київської губернії 1917
1757 Коаліційна рада Київського студентства, м. Київ 1917
1758 Київський районний комітет шкіряної промисловості, м. Київ 1917–1919
1759 Будаївська волосна продовольча управа, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 1917–1918
1760 Бишівська волосна продовольча управа, м-ко Бишів Київського повіту Київської губернії 1917
1761 Димерська волосна продовольча управа, м-ко Димер Київського повіту Київської губернії 1917
1762 Гостомельський волосний суд, м-ко Гостомель Київського повіту Київської губернії 1910–1914
1763 Бородянський волосний суд, м-ко Бородянка Київського повіту Київської губернії 1910–1913
1764 Будаївський волосний суд, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 1913
1765 Димерська волосна земельна управа, м-ко Димер Київського повіту Київської губернії 1917–1920
1766 Рада спілки службовців при Київському губернському акцизному управлінні, м. Київ 1917
1769 Трипільська волосна продовольча управа, м-ко Трипілля Київського повіту Київської губернії 1917
1772 Київська повітова продовольча управа, м. Київ 1917–1919
1773 Таращанська повітова продовольча управа, м. Тараща Таращанського повіту Київської губернії 1917–1919
1774 Київський губернський комітет з питань роботи кожевництва, м. Київ 1917–1919
1775 Багвянська волосна продовольча управа, с. Багва Уманського повіту Київської губернії 1917
1776 Васильківська повітова продовольча управа, м. Васильків Васильківського повіту Київської губернії 1917–1918
1777 Київський губернський продовольчий комітет, м. Київ 1916–1919
1778 Київський єпархіальний комітет зі збирання пожертв для поранених і хворих воїнів на Далекому Сході, м. Київ 1900–1901
1779 Ржищівська волосна продовольча управа, м-ко Ржищів Київського повіту Київської губернії 1917
1780 Колекція карток агентурних поліцейських спостережень у м. Києві 1900–1913
1781 Слідча комісія про відкриті провадження та доставку рекрутів приватними особами замість сторонніх родин, м. Київ 1865
1784 Сквирська повітова продовольча управа, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1917–1918
1786 Київське виконавче бюро Центрального комітету об'єднаної єврейської соціалістичної партії, м. Київ 1917–1920
1787 Колекція документальних матеріалів фондів «Польські легіони» 1916–1918
1788 Колекція документальних матеріалів єврейських громадських організацій 1917–1919
1789 Фастівська міська поліція, м-ко Фастів Васильківського повіту Київської губернії 1917
1790 Товариство Кисилівських бурякоцукрових і рафінадних заводів, м. Київ 1884–1918
1791 Благочинний церков Київської єпархії, м. Київ 1826–1918
1792 Київський земський справник, м. Київ 1788–1797
1793 Київська губернська земельна управа, м. Київ 1917
1794 Яготинська дільнична комісія з вирішення питань про право на отримання врожаю 1918 р., м-ко Яготин Пирятинського повіту Полтавської губернії 1918
1815 824-й зведений польовий шпиталь Київського окружного військово-санітарного управління, м. Київ 1917
1855 Катеринославський шпиталь № 10, м. Катеринослав Катеринославського повіту Катеринославської губернії 1917–1918
1860 103-й військово-польовий рухомий шпиталь, м. Київ 1905–1906
1885 18-й Східно-Сибірський запасний батальйон, м. Київ 1904–1906
1912 298-а польова пересувна військова хлібопекарня Київського військово-окружного інтендантського управління, м. Київ 1917–1918
1913 285-а польова пересувна військова хлібопекарня Київського військово-окружного інтендантського управління, м. Київ 1917–1918
2031 Штаб Київського військового округу, м. Київ 1842–1918
2048 Ротний дисциплінарний суд, м. Київ 1917
2106 Управління начальника шляхових робіт Київського округу шляхів сполучення, м. Київ 1915–1918
2130 Військовий слідчий генерал-губернатор Галичини, м. Київ 1914–1915
2149 Управління головнокомандуючого Російського товариства Червоного Хреста при армії Південно-Західного фронту, м. Київ 1917
2167 Управління квартирного забезпечення військ генерал-губернатора областей Австро-Угорщини, м. Київ 1917
2173 Управління Золотоніського кінного запасу Золотоніського повіту Полтавської губернії 1918
2214 Кременчуцький розподільний пункт, м. Кременчук Кременчуцького повіту Полтавської губернії 1916
2217 Варшавський окружний арсенал, м. Київ 1915
2220 Канцелярія сенатора, який здійснює ревізію закладів військового відомства Київського і Одеського військових округів, м. Київ 1909–1910
2221 Полимівське поштово-телеграфне відділення Київського поштово-телеграфного округу, м-ко Полимове Чернігівської губернії 1916–1917
2222 Бобровицький бурякоцукровий завод, с. Бобровиця Козелецького повіту Чернігівської губернії 1906–1919
2225 Телепинська міщанська управа, м-ко Телепине Чигиринського повіту Київської губернії 1912–1914
2226 Капустинська волосна допоміжна ощадна каса, с. Капустинці Пирятинського повіту Полтавської губернії 1905–1916
2227 Київський нотаріус В. С. Шуба, м. Київ 1902–1903
2228 Чайковський Феодосій Якович – священик 1846–1905
2229 Махнівське духовне правління Київської духовної єпархії, м-ко Махнівка Бердичівського повіту Київської губернії 1840–1861