Архіви/ДАКО/Р

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архіви/ДАКО
Державний архів Київської області. Фонди періоду після 1917 року
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
http://dako.gov.ua/images/news2017/2.pdf
Фонд Назва Описів Справ Роки
Р-1 Київський губернський революційний комітет, м. Київ 5 656 1919–1921
Р-3 Київський повітовий революційний комітет, м Київ 4 619 1919–1921
Р-4 Переяславський повітовий революційний комітет, м. Переяслав Полтавської губернії 1 3 1920–1921
Р-6 Сквирський повітовий революційний комітет, м. Сквира Київської губернії 1 4 1920–1921
Р-7 Чорнобильський повітовий революційний комітет, м. Чорнобиль Київської губернії 2 121 1919–1921
Р-8 Київське окружне відділення української асоціації робітників-винахідників, м. Київ 1 36 1928–1930
Р-10 Трипільський волосний революційний комітет, с. Трипілля Київського повіту Київської губернії 2 10 1919–1921
Р-11 Абрамівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Абрамівка Димерського району Київської губернії 1 12 1921–1930
Р-12 Андріївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Андріївка Макарівського району Київської області 1 27 1926–1929
Р-13 Виконавчий комітет Бородянської сільської ради депутатів трудящих, с. Бородянка Бородянського району Київської області 2 322 1920–1930, 1944–1958
Р-14 Ірпінська сільськогосподарська артіль «Незаможник», сел. Ірпінь Київського району Київського округу 1 1 1927
Р-15 Виконавчий комітет Богданівської сільської ради депутатів трудящих, с. Богданівка Броварського району Київської області 2 178 1922–1924, 1945–1964
Р-16 Бузівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Бузова Макарівського району Київської області 2 41 1923–1928
Р-17 Виконавчий комітет Блиставицької сільської ради депутатів трудящих, с. Блиставиця Бородянського району Київської області 2 121 1922–1929, 1943–1949
Р-18 Бірківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Бірки Гостомельського району Київського округу 1 35 1922–1930
Р-19 Будаївський волосний революційний комітет, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 2 28 1920–1921
Р-20 Київська обласна галузева рада спілки винахідників промислової кооперації, м. Київ 1 80 1934–1938
Р-21 Воскресенська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Воскресенське Переяславського району Київської області 1 16 1921–1932
Р-22 Велико-Корогодська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Великий Корогод Чорнобильського району Малинського округу 1 3 1925–1926
Р-23 Круглицька сільськогосподарська комуна ім. Т.Г.Шевченка, с. Круглик Київського району Київського округу 1 1 1928–1929
Р-24 Горбовицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Горбовичі Київського району Київського округу 1 26 1921–1930
Р-25 Гута-Катюжанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гута-Катюжанська Димерського району Київського округу 1 11 1923–1926
Р-26 Перша Шпитьківська сільськогосподарська артіль, с. Шпитьки Київського району 1 1 1928
Р-27 Виконавчий комітет Діброво-Ленінської сільської ради депутатів трудящих, с. Діброво-Ленінське Бородянського району Київської області 2 181 1922–1929, 1943–1954
Р-28 Музичанська сільгоспартіль «Працівник», с. Музичі Київського району Київського округу 1 1 1928
Р-29 Виконавчий комітет Великодимерської сільської ради депутатів трудящих, с. В. Димерка Броварського району Київської області 2 170 1920–1929, 1950–1967
Р-30 Виконавчий комітет Дружнянської сільської ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Дружня Бородянського району Київської області 2 208 1922–1929, 1944–1960
Р-32 Дударківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Дударків Гоголівської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 5 1919–1923
Р-33 Виконавчий комітет Загалецької сільської ради депутатів трудящих, с. Загальці Бородянського району 2 334 1921–1960
Р-34 Ірпінська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, сел. Ірпінь Київської приміської зони 1 149 1921–1933
Р-35 Музичанська сільськогосподарська артіль «Сівач», с. Музичі Київського округу 1 1 1927
Р-36 Хотівська сільськогосподарська артіль «Червоний городник», с. Хотів Київського району 1 4 1930–1931
Р-37 Козаровицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Козаровичі Димерського району Київського округу 1 14 1923–1928
Р-38 Караньська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Карань Переяславського району Київського округу 1 31 1927–1928
Р-39 Червоно-Слобідська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Червона Слобода Макарівського району Київського округу 2 28 1923–1928
Р-40 Грушківська сільськогосподарська артіль ім. Ворошилова, хутір Грушки Київської приміської зони 1 7 1935
Р-41 Виконавчий комітет Качалівської ради депутатів трудящих, с. Качали Бородянського району 2 320 1922–1930, 1943–1958
Р-42 Сошниківська сільськогосподарська артіль «Перебудова», с. Сошників Бориспільського району 1 2 1940
Р-43 Колонщинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Колонщина Макарівського району Київського округу 1 36 1921–1928
Р-45 Литвинівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Литвинівка Димерського району Київського округу 1 17 1923–1926
Р-46 Виконавчий комітет Луб'янської сільської ради депутатів трудящих, с. Луб'янка Бородянського району 2 220 1920–1930, 1943–1957
Р-47 Виконавчий комітет Майданівської сільської ради депутатів трудящих, с. Майданівка Бородянського району 2 120 1928–1930, 1944–1952
Р-48 Київський окружний комітет професіональної спілки робітників цукрової промисловості, м. Київ 2 359 1920–1929
Р-49 Виконавчий комітет Мірчанської сільської ради депутатів трудящих, с. Мірча Бородянського району 2 241 1923–1930, 1944–1960
Р-50 Мануільська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мануїльськ Димерського району Київського округу 1 34 1922–1929
Р-51 Київський губернський комітет професійної спілки робітників освіти «Робітпрос», м. Київ 2 948 1919–1925
Р-52 Виконавчий комітет Микулицької сільської ради депутатів трудящих, с. Микуличі Бородянського району 2 111 1925–1931, 1944–1954
Р-53 Виконавчий комітет Новогребельської сільської ради депутатів трудящих, с. Нова Гребля Бородянського району Київського округу 2 184 1922–1930, 1944–1954
Р-54 Руднянська сільськогосподарська артіль «Більшовик», с. Рудня Семиполківського району 1 2 1931
Р-55 Новомирівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Новомирівка Макарівського району Київського округу 1 23 1926–1929
Р-56 Красилівська сільськогосподарська артіль «Квітневий», с. Красилівка Київського району 1 28 1932–1934
Р-58 Єрковецька сільськогосподарська артіль «Незаможник», с. Єрківці Переяславського району 1 27 1930–1933
Р-60 Обуховицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Обуховичі Іванківського району Київського округу 1 84 1921–1930
Р-61 Дмитрівська сільськогосподарська артіль «Радянське село», с. Дмитрівка Київського району 1 6 1932–1933
Р-62 Горностайпійльська сільськогосподарська артіль ім. Петровського, м. Горностайпіль Чорнобильського району 2 39 1927–1935, 1940
Р-63 Пісківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, смт. Пісківка Бородянського району Київського округу 1 74 1922–1929
Р-64 Пилипчанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пилипча Лехнівської волості Переяславського повіту Київської губернії 1 2 1922–1923
Р-65 Підгорецька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Підгірці Київського повіту 1 14 1920–1922
Р-66 Заворицька сільськогосподарська артіль, с. Заворичі Київської приміської зони 1 19 1933–1934
Р-67 Рожівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рожів Макарівського району Київського округу 1 100 1922–1930
Р-69 Броварське кустарне об'єднання сільськогосподарських колективів «Злиття», с. Бровари Київського округу 1 7 1929–1930
Р-70 Теремцівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Теремці Чорнобильського району Київського округу 1 2 1925
Р-71 Мирчанська сільськогосподарська артіль «Більшовик», с. Мирча Бородянського району 3 102 1932–1936, 1944–1949
Р-72 Загалецька сільськогосподарська артіль ім. 2-ї п'ятирічки, с. Загальці Бородянського району 1 27 1934–1936
Р-73 Виконавчий комітет Толокунської сільської ради депутатів трудящих, с. Толокунь Димерського району Київського округу 1 24 1922–1927
Р-74 Вишеньківська сільськогосподарська комуна «Вишня», с. Вишеньки Бориспільського району Київського округу 1 1 1930
Р-75 Феліціалівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Феліціалівка Бородянського району Київського округу 2 89 1921–1930
Р-76 Виконавчий комітет Шибенської сільської ради депутатів трудящих, с. Шибене Бородянського району 2 304 1922–1930, 1944–1960
Р-77 Юрівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Юрівка Київського району 2 65 1921–1934
Р-78 Ясногородська сільська рада робочих, селянських та червоноармійських депутатів с. Ясногородка Димерського району Київського округу 1 29 1923–1928
Р-80 Броварський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Бровари Остерського повіту Чернігівської губернії 3 148 1920–1925
Р-81 Березанський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Березань Переяславського повіту 4 92 1920–1923
Р-84 Ворзельський волосний виконавчий комітет ради робітничий, селянських і червоноармійських депутатів, смт. Ворзель Київського повіту 2 132 1920–1923
Р-85 Війтовський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Війтове Переяславського повіту 2 71 1920–1923
Р-86 Гоголівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гоголів Остерського повіту Чернігівської губернії 2 13 1920–1923
Р-87 Горностайпільський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Горностайпіль Чорнобильського повіту 3 151 1919–1923
Р-88 Димерський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, сел. Димер Київського повіту 1 53 1918–1923
Р-89 Управління уповноваженого Народного Комісаріату робітничоселянського державного контролю на Правобережжі, м. Київ 1 37 1919–1924
Р-90 Товстоліський районний комітет незаможних селян, с. Товстий Ліс Малинського округу 1 1 1923
Р-91 Іванківський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Іванків Радомиcльського повіту 1 7 1921–1922
Р-92 Лехнівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лехнівка Переяславського повіту 1 61 1919–1923
Р-93 Макарівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Макарів Київського повіту 1 67 1919–1923
Р-94 Микільсько-Борщагівський волосний виконавчий комітет робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Микільська Борщагівка Київського повіту 2 171 1919–1923
Р-95 Обухівський волосний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Обухів Київського повіту 2 112 1919–1923
Р-96 Розважівський волосний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Розважів Радомиcльського повіту 1 14 1920–1922
Р-97 Ставищенський волосний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ставище Таращанського повіту 2 8 1918–1919, 1922
Р-98 Відділ робітничо-селянської інспекції (УРСІ) Чорнобильського повітового виконавчого комітету рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 1 18 1921–1922
Р-99 Хабенський волосний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Хабне Чорнобильського повіту Київської губернії 1 50 1919–1922
Р-100 Шепелицький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Шепеличі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 139 1918–1922
Р-102 Київський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 1032 1919–1923
Р-103 Липовецький повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Липовець Київської губернії 1 1 1921
Р-106 Переяславський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії 2 19 1920–1922
Р-108 Сквирський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Сквира Київської губернії 2 53 1920–1922
Р-109 Чорнобильський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 5 431 1919–1922
Р-110 Фастівський машинобудівний завод «Червоний жовтень» Київської губернської ради народного господарства, м. Фастів Київської губернії 1 1 1923–1924
Р-111 Київський губернський виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 5 962 1919–1925
Р-112 Київський окружний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 2 8846 1923–1930
Р-113 Господарське об'єднання Київського обласного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 70 1933–1934
Р-116 Хочевський сільський комітет незаможних селян, с. Хочева Іванківського району Київського округу 1 1 1929
Р-118 Велико-Димерський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Велико-Димерка Київської області 1 65 1923–1932
Р-119 Будаївський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Будаївка Київського округу 4 39 1922–1928
Р-120 Бородянський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Бородянка Бородянського району Київської області 6 1396 1920–1962
Р-121 Броварський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Бровари Київської області 4 450 1923–1963
Р-122 Шпилівський сільський комітет незаможних селян, с. Шпилі Іванківського району Київського округу 1 8 1923–1928
Р-123 Гоголевський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Гоголев Київського округу 1 22 1923–1925
Р-124 Виконавчий комітет Димерської районної ради депутатів робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Димер Київської області 8 1340 1921–1962
Р-125 Іванківський виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Іванків Київського округу 5 337 1923–1931
Р-126 Київський виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 4 87 1923–1932
Р-127 Лехновський виконавчий комітет Березанської районної ради депутатів робітничих, с. Лехновка Київського округу 3 223 1923–1962
Р-128 Макарівський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Макарів Київського округу 5 662 1922–1930
Р-130 Переяславський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київського округу 4 246 1922–1931
Р-132 Відділ робітничо-селянської інспекції Київського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 11 1920–1921
Р-133 Ставищанський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Ставище Малинського округу Київської губернії 2 3 1923–1924
Р-134 Товстолісський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Товстий ліс Малинського округу Київської губернії 1 27 1923–1924
Р-136 Чорнобильський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Чорнобильського району Київської області 3 148 1921–1926
Р-137 Хотівський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Хотів Київського округу 2 9 1923
Р-138 Виконавчий комітет Новошепелицької районної ради депутатів робітничих, с. Ново-Шепеличі Київської області 3 362 1922–1959
Р-140 Уповноважений по Київському району управління будівельних та ремонтних робіт при правлінні Північно-Кавказькою залізницею, м. Київ 1 48 1922–1925
Р-142 Відділ народної освіти Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 4 665 1918–1925
Р-144 Відділ народної освіти Київської обласної ради депутатів трудящих 11 8446 1932–1988
Р-149 Робітничо-селянська інспекція Управління Південно-Західних залізниць і Дніпровсько-Бугського водного транспорту, м. Київ 1 115 1918–1930
Р-150 Відділ народної освіти Чорнобильського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 1 182 1919–1923
Р-151 Київська обласна комісія з покращення становища дітей при Київському обласному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 2 250 1931–1939
Р-160 Київська обласна дитяча технічна станція 1 8 1935–1938
Р-161 Світильнівська сільськогосподарська артіль ім. Шевченко, с. Світильня Броварського району Київської області 1 11 1932–1950
Р-163 Київська окружна колегії захисників Народного комісаріату юстиції УРСР, м. Київ. 1 30 1925–1929
Р-164 Управління коменданта станції Київ–II Московської Києво-Воронезької залізниці, м. Київ. 1 103 1920–1923
Р-168 Київський музей революції Народного комісаріату освіти УРСР, м. Київ 1 81 1940
Р-169 Київський обласний сільськогосподарський виставковий комітет при Київському обласному виконавчому комітеті рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 21 1939
Р-170 Київський губернський відділ Всеросійського комітету професійної спілки робітників транспорту, м. Київ 1 2 1923
Р-171 Український філіал державного інституту проектування підприємств целюлозно-паперової промисловості Народного комісаріату лісової промисловості УРСР, м. Київ 1 2 1937–1938
Р-172 Київський державний інститут проектування сільськогосподарського будівництва «Гіпросільгоспбуд» Народного комісаріату землеробства УРСР, м. Київ 1 4 1931
Р-173 Інститут підвищення кваліфікації керуючих та господарських кадрів Народного комісаріату харчової промисловості УРСР, м. Київ 1 281 1933–1940
Р-179 Київський науково-дослідний інститут споживчої кооперації Київського філіалу Всеукраїнського кооперативного союзу, м. Київ 1 551 1923–1935
Р-183 Київська обласна сільськогосподарська станція, м. Київ 1 4 1924–1940
Р-184 Київський науково-дослідний інститут водного господарства України Вищої Ради Народного господарства УСРР, м. Київ 1 12 1926–1933
Р-201 Київський центральний музей Всеукраїнського союзу споживчої кооперації, м. Київ. 2 1124 1912–1930
Р-204 Гланишівська 4-х річна трудова школа Київського окружного відділу народної освіти, с. Гланишів Переяславського району Київського округу 1 2 1928–1929
Р-205 Загалецька єдина трудова школа Бородянського районного відділу народної освіти, с. Загальці Бородянського району Київського округу 1 9 1926–1930
Р-210 Бородянське державне лісове господарство, Народного комісаріату лісової промисловості СРСР, м. Бородянка Київської області 1 1 1936
Р-212 Київська крайова інспектура охорони пам'яток культури та мистецтва Народного комісаріату просвіти УРСР, м. Київ 1 28 1922–1940
Р-213 Уповноважений Українського військового округу по заготівлі та постачання палива Червоній Армії по Черкаському району, м. Черкаси Київської губернії 1 46 1922–1923
Р-215 Редакція газети «Економічний вісник» — орган Київської окружної планової комісії, м. Київ 1 1 1927–1929
Р-217 Головна контора газети «Известия» Київського губернського революційного комітету м. Київ 1 4 1920
Р-218 Київське окружне управління у справах літератури та видавництв, м. Київ 1 15 1925–1930
Р-220 Київська контора видавництва журналу «Професійне життя» Всеросійської центральної ради професійних спілок, м. Київ 1 2 1923
Р-221 Київський повітовий земельний комітет, м. Київ 1 1 1918
Р-223 Редакція газети «Плуг і молот», орган Білоцерківського окружного комітету КП(б) України 1 121 1921–1924
Р-226 Редакція польської газети «Серп», орган ЦККП(б) України та Київського обласного комітету КП(б)У, м. Київ 1 69 1928–1934
Р-230 Київський інститут охорони материнства та дитинства Народного комісаріату охорони здоров'я УРСР, м. Київ 3 955 1927–1941
Р-233 Київська губернська рада народного господарства, м. Київ 5 476 1919–1925
Р-235 Статистичне управління Київської області Центрального статистичного управління при Раді Міністрів УРСР 19 19518 1932–1975
Р-236 Київська контора державного хлібного бюро, м. Київ 1 222 1918
Р-238 Управління уповноваженого Київської губернської ради Народного господарства по Чорнобильському повіту, м. Чорнобиль Київської губернії 1 26 1921–1922
Р-240 Вишгородський цегельний завод № 9 Київського обласного тресту будівельних матеріалів, м. Київ 1 118 1937–1938
Р-243 Поштово-телеграфне відділення Київської губернії 1 293 1919–1923
Р-245 Каленцівський сільський комітет незаможних селян, с. Каленці Іванівського району Київської області 1 17 1923–1928
Р-248 Васильківський четвертий шкіряний завод Київського районного шкіряного тресту, м. Васильків Білоцерківського повіту Київської губернії 1 3 1919–1922
Р-251 Київський історичний музей Комітету у справах культурнопросвітницьких закладів при рад наркомі УРСР, м. Київ 1 2 1941
Р-258 Васильківський об'єднаний шкіряно-екстрактовий завод Київського районного шкіряного тресту, м. Васильків Київської губернії 1 156 1918–1923
Р-264 Київська обласна контрактційно-заготовча контора Головного управління рослинного каучуку «Головрослкаучук» Міністерства гумової промисловості СРСР 3 786 1944–1953
Р-268 Виконавчий комітет Рожнянської сільської ради депутатів трудящих, с. Рожни Броварського району Київської губернії 2 338 1932, 1943–1965
Р-269 Синявський цукровий завод Київського районного управління цукрової промисловості, с. Синява Білоцерківського повіту Київської губернії 2 110 1919–1922
Р-273 3-й державний шкіряний завод Українського шкіряного тресту м. Васильків Київської губернії 1 24 1921–1923
Р-277 Воздвиженська сільська рада робочих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Воздвиженка Горностайпольської волості Чорнобильського повіту Київської губернії 1 1 1919–1920
Р-281 Лукський сільський комітет незаможних селян, с. Луки Будаєвського району Київського округу 1 2 1926–1927
Р-285 Київське управління залізничною робочо-селянською міліцією, м. Київ 3 93 1920–1921
Р-287 Яблонська сільська рада робочих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Яблонька, Гостомельського району, Київської області 1 1 1932
Р-288 Київська обласна рада товариства винахідників, м. Київ 2 824 1932–1938
Р-289 Київська губернська контрольна комісія Київського губернського відділу робітничо-селянської інспекції губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 6 1324 1919–1925
Р-290 Київська окружна контрольна комісія КП(б) У- відділ робочо-селянської інспекції (окр КК-РСІ) Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 1768 1925–1930
Р-292 Київська обласна контрольна комісія КП(б)У-відділ робочо-селянської інспекції (обл. КК-РКІ) обласного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 2 2069 1932–1934
Р-293 Уповноважений комісії радянського контролю при СНК СРСР по Київській області, м. Київ 2 2128 1934–1936
Р-294 Головний продовольчий комітет Південно-Західної залізниці, м. Київ 2 791 1918–1924
Р-295 Київська губернська особлива військово-продовольча комісія, м. Київ 6 5989 1919–1924
Р-296 Заготовчі контори Київської губернської особливої військовопродовольчої комісії 2 764 1920–1924
Р-305 Виконавчий комітет Рожівської сільської ради депутатів трудящих, с. Рожівка Броварського району Київської області 2 136 1920–1954
Р-321 Тетерівське радянське лісове господарство Бородянського районного лісництва, с. Тетерів Бородянського району Київської області 1 4 1930–1931
Р-324 Повітові та районні особові військово-продовольчі комітети 1 1171 1919–1923
Р-325 Київська обласна колгоспна спілка свинарських товарних ферм, м. Київ 2 131 1932
Р-326 Бородянський районний військовий комісаріат, с. Бородянка Київськогоповіту Київської губернії 1 5 1920–1921
Р-327 Київська обласна колгоспна спілка м'ясних, молочних товарних ферм «М'ясомолококолгоспспілка», м. Київ 1 20 1932
Р-328 Київська обласна контора Всеукраїнського центру сільськогосподарських колективів технічних культур, м. Київ 1 15 1932
Р-329 Київська обласна контора капітального будівництва в колгоспах, м. Київ 1 6 1932
Р-330 Київське обласне управління колгоспних тваринницьких товарних ферм, м. Київ 1 128 1932–1934
Р-332 Київська обласна контора Головного управління реалізації та збуту Міністерства м'ясомолочної промисловості СРСР, м. Київ 1 40 1943–1948
Р-333 Київська обласна контора бджільництва Міністерства виробництва та заготівлі сільськогосподарських продуктів УРСР, м. Київ 2 429 1931–1963
Р-334 Київська обласна інкубаторна станція Київського обласного земельного управління 1 13 1932–1933
Р-335 Київський молочно-тваринницький союз, м. Київ 1 1154 1923–1930
Р-336 Київське обласне галузеве торгівельне об'єднання кооперації інвалідів «Облінторгспілка», м. Київ 1 2 1933
Р-338 Обуховицький сільський комітет незаможних селян, с. Обуховичі Іванківського району Київської області 1 5 1924–1930
Р-339 Юшківський сільський комітет незаможних селян, с. Юшки Ржищівського району Київської області 1 1 1928
Р-340 Київське виробниче об'єднання м'ясної промисловості Міністерства мя'сної та молочної промисловості СРСР 4 622 1932–1980
Р-341 Бородянський районний комітет Всеросійського професійного союзу робітників землі і лісу, с. Бородянка Київського округу 1 1 1927
Р-342 Управління будівництва Київської парової електростанції при окружному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 27 1924–1927
Р-344 Окружний земельний відділ Білоцерківського окружного комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Біла Церква Київської губернії 1 2 1924–1928
Р-345 Київське відділення управління Південно-Східної транспортноекспедиційної контори акціонерного товариства «Південсхідтранс» 1 4 1924
Р-348 Київське міжрайонне землевпорядкувально-технічне бюро Народного комісаріату землеробства УРСР, м. Київ 1 48 1930–1932
Р-349 Земельний відділ Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 4 3102 1919–1925
Р-350 Земельний відділ Київського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 4 873 1918–1923
Р-353 Земельний відділ Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 3 3968 1922–1934
Р-354 Обласне управління сільського господарства виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих, м. Київ 8 21337 1932–1984
Р-359 Земельний відділ Переяславського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії 3 318 1919–1923
Р-361 Димерська районна виборча комісія при Димерському виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Димер Київського округу 1 3 1927
Р-363 Земельний відділ Таращанського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Тараща Київської губернії 2 8 1921–1922
Р-369 Київська філія Всесоюзного об'єднання по боротьбі із шкідниками сільського та лісового господарства, м. Київ 1 80 1931–1934
Р-370 Блиставицька сільськогосподарська артіль «Шлях до правди», с. Блиставиця Бородянського району Київської області 3 116 1929–1955
Р-371 Старший районний інспектор праці Дніпровського басейну, м. Київ 1 16 1923
Р-372 Борщагівський сільський комітет незаможних селян, с. Борщагівка Будаївської району Київського округу 1 1 1923–1924
Р-373 Діброво-Ленінська сільськогосподарська артіль «Жовтнева Нева», с. Діброво-Ленінське Бородянського району Київської області 3 77 1929–1950
Р-374 Луб'янська сільськогосподарська артіль с. Луб'янка Бородянського району Київської області 3 238 1929–1955
Р-375 Київська контора Акціонерного товариства з торгівлі машинами, знаряддями виробництва та технічним приладдям для сільських господарств в Україні «Селотехніка» 1 46 1922–1925
Р-377 Свиноїдська сільськогосподарська артіль «Новий шлях» с. Свиноїди Вище-Дубечанського району Київської області 1 30 1930–1934
Р-378 Колгосп «Більшовик», с. Шибене Бородянського району 2 167 1926–1959
Р-379 Київський обласний машино-тракторний центр Народного комісаріату землеробства, м. Київ 2 46 1932–1934
Р-381 Київська районна земельно-судова комісія при Київському районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 89 1926–1930
Р-382 Макарівська районна судово-земельна комісія при Макарівському районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Макарів Київського округу 3 527 1923–1929
Р-383 Переяславська районна судово-земельна комісія при районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київського округу 2 562 1923–1928
Р-385 Планова комісія при Київському окружному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 5 1385 1925–1930
Р-386 Київська губернська державна планова комісія при Київському губернському виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів м. Київ 1 2 1924
Р-387 Київська обласна міжвідомча рада тарифного нормування будівельних робіт при обласній плановій комісії, м. Київ 1 45 1932–1937
Р-388 Київський торгівельно-промисловий комбінат № 6 Київської обласної ради промислової кооперації, м. Київ 1 10 1932–1936
Р-389 Пирогівський сільський комітет незаможних селян, с. Пирогів Будаївського району Київського округу 1 2 1926
Р-399 Сукачівський сільський комітет незаможних селян, с. Сукачі Іванівського району Київського округу 1 1 1928–1929
Р-400 Сорто-насінневе управління державного об'єднання цукрової промисловості УРСР, м. Київ 1 1452 1920–1930
Р-401 Господарча асоціація «Київцукор» 11 7733 1918–1994
Р-402 Торфяне бюро Київського обласного об'єднання цукрової промисловості, м. Київ 2 167 1921–1925
Р-404 Відділ соціального забезпечення Київського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 40 1920–1923
Р-405 Відділ соціального забезпечення Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 2 164 1919–1924
Р-409 Відділ соціального забезпечення Чорнобильського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 1 276 1920–1923
Р-410 Відділ охорони здоров'я Київського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 3 582 1919–1923
Р-411 Відділ охорони здоров'я Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 1023 1919–1925
Р-412 Інспектура охорони здоров'я Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 3 2491 1923–1930
Р-415 Відділ охорони здоров'я Переяславського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії 1 79 1919–1922
Р-419 Тетерівська медична амбулаторія Бородянської районної інспектури охорони здоров'я, м. Тетерів Бородянського району 1 4 1925–1928
Р-420 Бородянська районна дитяча консультація Бородянської районної інспектури охорони здоров'я, с. Бородянка Київського округу 1 19 1927–1929
Р-423 Чорнобильська районна каса соціального страхування Народного комісаріату УРСР, м. Чорнобиль Київського округу 1 21 1923–1925
Р-426 Відділ праці Київського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 1 1922–1923
Р-427 Інспектура праці Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 3 4463 1923–1929
Р-429 Відділ праці Київського обласного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських, м. Київ 2 811 1932–1933
Р-432 Відділ комунального господарства Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 4 2918 1918–1926
Р-433 Відділ комунального господарства Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 3 1149 1923–1930
Р-435 Київський пункт Всесоюзного державного об'єднання радянських м'ясних господарств «Скотар», м. Київ 1 8 1930–1931
Р-437 Місцевий комітет професійної спілки працівників вищих шкіл та наукових закладів при Київській обласній філії Українського науководослідного інституту фізичної культури, м. Київ 1 3 1938–1939
Р-439 Відділ комунального господарства Чорнобильського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 1 14 1922–1923
Р-441 Київська обласна спілка промислово-художньої кооперації, м. Київ 1 86 1930–1936
Р-443 Київська міжрайонна спілка промислових кооперативів та лісохімічних промислів, м. Київ 1 349 1932–1937
Р-444 Богуславський повітовий військовий продовольчий магазин повітового управління військово-продовольчого постачання, с. Богуслав Київської губернії 1 10 1922
Р-446 Дніпровсько-Бугська контора головного управління залізничних та водних буфетів, м. Київ 1 195 1934–1936
Р-447 Відділ місцевої промисловості Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 3 299 1923–1930
Р-448 Відділ місцевої промисловості Київського обласного виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 2 7 1936–1938
Р-450 Трипільський районний військовий комісаріат, с. Трипілля Київського повіту 1 6 1920–1921
Р-451 Коленцівське лісництво Київського окружного земельного відділу, с. Коленці Бородянського району Київської області 1 1 1923–1924
Р-452 Димерське лісництво Київського повітового земельного відділу, м. Димер Київського повіту Київської області 1 28 1917–1922
Р-453 Горностайпільське лісництво Чорнобильського повітового земельного відділу, с. Горностайпільськ Чорнобильського повіту Київської губернії 1 26 1921–1923
Р-454 Державне об'єднання лісової промисловості Дніпровського басейну, м. Київ 2 782 1921–1924
Р-455 Київська контора Всеукраїнського кооперативного лісозаготівельного галузевого об'єднання «Вукоопліссплав», м. Київ 1 34 1930–1934
Р-456 Київська районна контора виробничої частини Всеукраїнського управління лісами, м. Київ 2 355 1923–1928
Р-457 Київський губернський опалювальний комітет, м Київ 2 364 1919–1922
Р-458 Київське губернське лісове управління при губернському земельному відділі, м. Київ 2 1352 1919–1925
Р-459 Залізничний лісозаготівельний комітет Південно-Західної залізниці, м. Київ 2 1926 1919–1936
Р-461 Рожівське лісництво Радомишльського повіту земельного відділу, с. Рожів Макарівської волості Радомишльського повіту 1 5 1922–1924
Р-462 Тетерівське лісництво Київського окружного земельного відділу, м. Тетерів Бородянського району 1 8 1930–1931
Р-463 Київський обласний комітет Всеукраїнського товариства охорони праці та побуту 1 203 1930–1934
Р-465 Уповноважений головного лісового комітету зі сплаву в районі Дніпровського басейну, м. Київ 1 286 1920–1922
Р-466 Центральна ліквідаційна комісія у справах товариств взаємного кредиту 1 2 1920
Р-468 Київське оптово-роздрібне відділення Молдавського тресту виннопереробної промисловості, м. Київ 1 101 1935–1940
Р-469 Київський обласний трест меблевої та деревообробної промисловості «Київ-меблі» Київського обласного управління місцевої промисловості, м. Київ 1 485 1932–1936
Р-470 Київська контора Всеспілкового державного тресту проектування та будівництва радіостанції «Радіобуд», м. Київ 1 465 1931–1933
Р-473 Управління уповноваженого Київського губернського Управління військово-продовольчого постачання у Богуславському повіті, м. Богуслав Київської губернії 1 12 1921–1922
Р-475 Київське відділення державного об'єднання синдикату рибної промисловості, м. Київ 2 711 1921–1929
Р-477 Київська контора державних цукрових Мальцевськіх заводів, м. Київ 1 70 1922–1927
Р-481 Київський районний шкіряний трест Вищої Ради народного господарства УССР, м. Київ 1 127 1921–1923
Р-482 Київська контора державного текстильного Дунаївського тресту «Дунсукно» 1 73 1924–1929
Р-484 Київська контора державного тресту дубильно-екстрактної промисловості «Дубитель», м. Київ 1 384 1931–1934
Р-486 Великополовецьке поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, с. Великополовецьке Бердичівського повіту 1 3 1919–1920
Р-488 Київський трест бродильно-дріжджової безалкогольної та оцтової промисловості Народного комісаріату харчової промисловості, м. Київ 1 113 1934–1937
Р-490 8-ма контора тресту по будівництву підприємств важкої промисловості Донбасу «Донбасважбуд» Народного комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Київ 2 307 1932–1938
Р-494 Борівський сільський комітет незаможних селян, с. Борівка Ставищанського району Київського округу 1 1 1923
Р-495 Відділ внутрішньої торгівлі Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів 3 309 1924–1930
Р-496 Іванківська ветеринарна амбулаторія районного земельного відділу, с. Іванків Іванківського району Київського округу 1 1 1925–1928
Р-497 Київська філія Всеукраїнської оптово-закупівельно-збутової контори «Укрзакупторг», м. Київ 1 10 1932–1933
Р-498 Київська філія Всеукраїнської державної торгової контори по експорту та імпорту, м. Київ 2 409 1920–1935
Р-504 Периферійна контора Київського державного об'єднання роздрібної торгівлі «Київторг», м. Київ 1 550 1931–1934
Р-505 Київське відділення Всеукраїнської спілки сільськогосподарських кооперацій «Сільський господар», м. Київ 1 200 1922–1927
Р-508 Бородянська районна спілка сільськогосподарських колективів, с. Бородянка Київської області 2 121 1929–1933
Р-509 Київська районна спілка сільськогосподарських колективів, м. Київ 2 274 1927–1934
Р-510 Київська окружна спілка сільськогосподарських колективів 1 126 1927–1930
Р-511 Київський союз риболовецьких колгоспів, м. Київ 2 253 1928–1935
Р-512 Македонський сільський комітет незаможних селян, с. Македони Ржищівського району Київського округу 1 1 1925
Р-514 Київська філія Центральної Української кооперативної спілки «Централ», м. Київ 1 501 1918–1922
Р-515 Київська контора правління Російського нафтового торгового синдикату, м. Київ 1 41 1920–1925
Р-516 Київське відділення Всеспілкового синдикату силікатної промисловості «Продсилікат», м. Київ 2 194 1922–1930
Р-517 Київське обласне Управління державної експертизи при Київському обласному бюро стандартизації, м. Київ 1 66 1933–1935
Р-519 Київське обласне управління «Льоноконоплетрактороцентра», м. Київ 1 187 1932–1934
Р-520 Київське відділення Головного Управління постачання автомобільного транспорту, м. Київ 2 271 1933–1941
Р-523 Київський кооператив Північно-Західної залізниці «Январка», м. Київ 1 462 1920–1927
Р-524 Київське об'єднання державних харчових підприємств, м. Київ 1 226 1922–1934
Р-536 Лісниківський сільський комітет незаможних селян, с. Лісники Хотівської волості Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-537 Київський міжрайонний риболовецький робочий кооператив 1 90 1931–1934
Р-538 Київське відділення Всеросійського текстильного синдикату, м. Київ 2 183 1922–1930
Р-542 Робітничий кооператив при Київському обласному Управлінні шляхового безрейкового будівництва 1 35 1932–1933
Р-543 Управління робітничого постачання Дніпровського промисловогосплавного тресту, м. Київ 1 99 1933–1936
Р-545 Транспортно-споживче товариство Північно-Західних залізниць, м. Київ 1 1525 1919–1930
Р-546 Київський губернський кооперативний комітет Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянський та червоноармійських депутатів, м. Київ 3 1079 1919–1925
Р-547 Київське губернське товариство кустарів та ремісників-одиночок, м. Київ 1 28 1924–1925
Р-549 Київське окружне товариство кустарів, м. Київ 1 152 1925–1930
Р-550 Київський окружний кооперативний комітет окружного виконавчого комітету рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 3 1535 1922–1929
Р-551 Київська районна спілка кооперативних об'єднань інвалідів, м. Київ 4 593 1923–1936
Р-552 Київська міжрайонна багатокваліфікаційна промислова спілка, м. Київ 1 1092 1931–1936
Р-554 Київська районна спілка промислово-кредитних та промислових кооперативів, м. Київ 1 413 1924–1931
Р-555 Київська міжрайонна спілка транспортно-грабарської кооперації, м. Київ 1 125 1930–1933
Р-557 Київська обласна спілка кооперативних об'єднань інвалідів, м. Київ 2 308 1930–1953
Р-559 Київська окружна рада у справах фізичної культури та спорту при окружному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 2 77 1925–1929
Р-562 Київська обласна контора заготівельно-постачального і виробничого підприємства товариств сприяння авіації та хімії «Поставіахім», м. Київ 1 39 1932–1933
Р-563 Лукський сільський комітет незаможних селян, с. Лука Київського району Київського округу 1 4 1927–1930
Р-565 Київський окружний комітет по боротьбі з безробіттям, м. Київ 2 634 1924–1930
Р-567 Мостищенський сільський комітет незаможних селян, с. Мостище Гостомельського району Київського округу 1 2 1926
Р-569 Оранський сільський комітет незаможних селян, с. Оране Іванківського району Київського округу 1 10 1925–1929
Р-572 Корніївський сільський комітет незаможних селян, с. Корніївка Лехнівського району 1 1 1923
Р-576 Київська обласна транспортна контора добровільного флоту «Доброфлот», м. Київ 1 425 1922–1925
Р-577 Управління Верхньо-Дніпровського відділу Південного округу шляхів сполучення, м. Київ 1 92 1921–1923
Р-578 Головне управління Дніпровського річкового пароплавства 1 215 1923–1941
Р-579 Управління охорони водних шляхів Дніпровського басейну, м. Київ 1 627 1920–1925
Р-580 Київський свинарський трест Народного комісаріату радгоспів СРСР «Свиновод», м. Київ 1 242 1931–1935
Р-581 Дніпровське управління водного транспорту, м. Київ 4 999 1918–1923
Р-582 Київська гарнізонна учбова кузня, м. Київ 1 3 1921
Р-584 Київська окружна контора державного страхування, м. Київ 1 139 1925–1930
Р-586 Київська губернська контора соціального страхування, м. Київ 1 301 1922–1925
Р-587 Київська окружна каса соціального страхування, м. Київ 1 246 1925–1930
Р-588 Київська обласна каса соціального страхування, м. Київ 1 161 1932–1934
Р-589 Київська філія Всеукраїнського кооперативного банку «Українбанк», м. Київ 2 522 1922–1928
Р-590 Київське окружне товариство сільськогосподарського кредиту, м. Київ 3 1483 1923–1927
Р-592 Київська біржа праці Київського губернського відділу праці, м. Київ 1 9 1922–1924
Р-598 Київський обласний трест промислового будівництва Народного комісаріату місцевої промисловості УРСР, м. Київ 1 47 1937–1938
Р-599 Київський обласний трест будівельних матеріалів Народного комісаріату місцевої промисловості УРСР, м. Київ 1 422 1930–1941
Р-600 Київський обласний будівельний трест при обласному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 3 1403 1932–1940
Р-601 Баришівський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Баришівка Київського округу 2 5 1924–1925, 1933
Р-602 Переяславський повітовий комітет державного будівництва при Переяславському повітовому виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії 2 19 1919–1921
Р-606 Кагарлицький районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Кагарлик Київського округу 2 7 1922, 1924
Р-607 Київське торгове відділення Південного хімічного тресту «Хімвугілля», м. Київ 2 175 1922–1927
Р-608 Київська митниця Народного комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР, м. Київ 2 591 1919–1928
Р-609 Київська товарна біржа Київського окружного торгового відділу 3 1277 1922–1930
Р-610 Київська обласна контора Всесоюзного відділення по торгівлі з іноземцями «Торгзін», м. Київ 3 536 1932–1936
Р-611 Штаб гарнізону м. Києва 1 9 1919–1920
Р-620 Васильківський районний військовий комісаріат, м. Васильків Київської губернії 1 17 1920–1921
Р-621 Микільсько-Борщагівський волосний військовий комісаріат, с. Микільська Борщагівка Київського повіту Київської губернії 1 3 1920–1922
Р-630 Транспортний відділ Київської обласної контори Всесоюзного об'єднання по торгівлі з іноземцями «Торгзін», м. Київ 1 2 1934–1935
Р-631 Фінансовий відділ Київського губернського виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 7 2276 1919–1925
Р-632 Фінансовий відділ Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 4 2744 1923–1930
Р-633 Виборчі комісії з виборів до Верховної ради СРСР по м. Києву та Київській області 1 193 1946, 1947, 1950, 1951, 1954, 1958, 1979
Р-635 Київська Правобережна контора тресту жирової і кісткообробної промисловості «ТЕЖЕ», м. Київ 1 159 1923–1930
Р-636 Київська губернська колегія захисників, м. Київ 1 96 1923–1925
Р-638 Відділ комунального господарства Переяславського повітового виконавчого комітету рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів 1 22 1922–1923
Р-640 Київський губернський суд, м. Київ 3 4499 1921–1924
Р-641 Бородянське кооперативне господарство «Харчосмак», с. Бородянка Бородянського району Київської області 1 2 1934
Р-643 Хотівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Хотів Київського повіту Київської губернії 1 9 1920–1921
Р-644 Білоцерківський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Біла Церква 1 2 1919–1922
Р-645 Рудницькі вапняні розробки об'єднання підприємств цукрової промисловості, с. Рудницьке Семиполківського району 1 5 1925–1926
Р-646 Відділ народної освіти Богуславського повітового виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Богуслав 1 1 1922
Р-648 Мануїльська сільськогосподарська артіль «Червоний господар», с. Мануїльське Розважівського району Київського округу 1 1 1930
Р-657 Рогозівська районна виборча комісія при районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Рогозів Київської губернії 1 1 1923
Р-659 Таращанський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Тараща Київської губернії 1 5 1922
Р-661 Іванківська районна виборча комісія при районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Іванків Київського округу 1 2 1923,1929
Р-662 Київська обласна контора Українського відділення російського телеграфного агентства, «Укроста» 1 14 1921
Р-666 Ставищенська районна виборча комісія при районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Ставище Білоцерківського округу Київської губернії 1 1 1923
Р-668 Приорсько-Куренівська трудова сільськогосподарська артіль «Городпром», м. Київ 1 1 1921
Р-670 Розважівська районна виборча комісія при Розважівському районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Розважів Малинського округу 1 1 1923
Р-672 Кагарлицький технікум цукрової промисловості Київського районного управління цукрової промисловості, м. Кагарлик Київського повіту Київської губернії 1 12 1919, 1922
Р-674 Київська окружна виборча комісія при Київському окружному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 2 37 1923- 1930, 1934, 1935
Р-676 Броварська районна виборча комісія при Броварському районному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Бровари Київського округу 1 1 1928
Р-681 Баришівське відділення Київської обласної контори Всесоюзного об'єднання по торгівлі з іноземцями «Торгзін», с. Баришівка Київської області 1 2 1934
Р-683 Київська обласна секція Українського управління у справах науки, м. Київ 1 1 1932
Р-686 Київська обласна рада товариства друзів автомобіля, трактора та доброї дороги 1 238 1932- 1935
Р-687 Київський військово-історичний архів Управління Народного Комісаріату Внутрішніх справ по Київській області, м. Київ 2 28 1937,1941,1939,1941
Р-689 Київська залізнична поштово-телеграфна контора, м. Київ 2 89 1919, 1922, 1924
Р-691 Київський губернський комітет допомоги жертвам інтервенції при губернському виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 2 74 1924,1925, 1964
Р-693 Київська обласна швейно-торгівельна база Головного управління по збуту продукції легкої промисловості УРСР, м. Київ 1 10 1937–1941
Р-696 Київське обласне управління у справах літератури та видавництв, м. Київ 1 1 1932
Р-697 Перший Київський військово-учбовий пункт середньої мережі Київського військового округу, м. Київ 1 1 1932–1939
Р-699 Переяславський пункт радянсько-польського акціонерного торгівельного товариства, м. Переяслав Київського округу 1 3 1930
Р-702 Переяславська районн а контора сполучення Південно-Західного округу зв'язку, м. Переяслав Київського округу 1 4 1924–1930
Р-703 Уповноважений Українського управління з питань палива по Київській губернії, м. Київ 1 1 1923–1924
Р-706 Ржищівське культурно-радянське господарство Київського повітового земельного відділу, с. Ржищів Київського повіту 1 1 1921–1922
Р-708 Київська губернська рада професійних спілок, м. Київ 2 851 1919–1925
Р-709 Київська окружна рада професійних спілок, м. Київ 2 860 1925–1930
Р-710 Київська обласна рада професійних спілок, м. Київ 6 5934 1932–1937, 1948–1974
Р-712 Київський губернський відділ Всеросійської професійної спілки працівників землі та лісу, м. Київ 3 320 1920–1926
Р-713 Київський окружний відділ Всеросійської виробничої професійної спілки працівників землі та лісу, м. Київ 2 393 1923–1928
Р-714 Місцевий комітет професійної спілки робітників земельних органів при Київському обласному управлінні «Льоноконоплетрактороцентру», м. Київ 1 10 1932–1934
Р-715 Броварський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі і лісу, м. Бровари Київського округу 1 13 1921–1927
Р-716 Германівський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Германівка Київського округу 1 3 1927
Р-717 Будаївський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі і лісу, с. Будаївка Київського округу 1 49 1925–1927
Р-718 Київське відділення науково-дослідного інституту промислової енергетики 1 1 1933
Р-719 Іванківський районний комітет Всеросійськогї професійної спілки робітників землі і лісу, м. Іванків Київського округу 1 15 1925
Р-720 Київський районний комітет Всеросійськогї професійногї спілки робітників землі та лісу, м. Київ 1 29 1927
Р-720 Київський районний комітет Всеросійськогї професійногї спілки робітників землі та лісу, м. Київ 1 29 1927
Р-721 Підварський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Підварки Київського округу 1 8 1922–1929
Р-722 Кагарлицький районний комітет Всеросійськогї професійногї спілки робітників землі і лісу, м. Кагарлик Київського округу 1 61 1925–1928
Р-723 Великодимерський районний комітет Всеросійськогї професійногї спілки робітників землі і лісу, с. Велика Димерка Київського округу 1 52 1925–1928
Р-724 Ірпіньський районний комітет Всеросійськогї професійногї спілки робітників землі та лісу, с. Ірпінь Київського округу 1 6 1925–1927
Р-725 Розважівський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Розважів Київського округу 1 18 1924–1927
Р-726 Бориспільський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, м. Бориспіль 1 4 1927
Р-727 Рогозівський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Рогозів Київського округу 1 3 1927
Р-729 Київське міжрайонне відділення Українського об'єднання по заготівлі сировини для тютюнової промисловості, м. Київ 1 1 1932
Р-730 Хабенський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, м. Хабне Київського округу 1 13 1924–1928
Р-731 Чорнобильський і Димерський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, м. Чорнобиль Київського округу 1 18 1922–1929
Р-732 Лехнівський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, м. Березань Київського округу 1 5 1923–1926
Р-733 Богуславський повітовий комітет професійної спілки робітників харчової промисловості, м. Богуслав Київського округу 1 2 1921
Р-734 Київський губернський комітет Всеросійської професійної спілки робітників народного харчування «Нархарч» 1 32 1918–1925
Р-735 Київський губернський комітет Всеросійської професійної спілки робітників смако-харчової промисловості 1 576 1919–1925
Р-736 Київський окружний комітет професійної спілки робітників харчосмакової промисловості 3 936 1923–1930
Р-740 Велико-Корогодцький районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Великий Корогод Київського округу 1 2 1926–1927
Р-741 Київський окружний комітет професійної спілки робітників освіти, м. Київ 1 280 1923–1930
Р-742 Київський обласний комітет професійної спілки робітників вищої школи і науково-дослідних закладів 3 740 1924–1938
Р-744 Київський комітет професійної спілки робітників дошкільних закладів і дитячих будинків 2 147 1944–1948
Р-746 Київський губернський комітет Всеросійської професійної спілки робітників і службовців швейної промисловості 1 331 1919–1925
Р-747 Київський окружний комітет Всеросійської професійної спілки робітників і службовців швейної промисловості 1 181 1925–1930
Р-748 Майданівський районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Майданівка Бородянського району 1 8 1927–1930
Р-749 Київський повітовий комітет з трудової повинності, м. Київ 1 4 1921–1922
Р-750 Козаровицький районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Козаровичі Київського округу 1 2 1926
Р-759 Шляховий комітет професійної спілки робітників і службовців залізничного та водного транспорту Південно-Західної залізниці, м. Київ 5 3314 1918–1930
Р-761 Київський дільничний комітет професійної спілки робітників і службовців залізничного і водного транспорту, м. Київ 4 1609 1919–1929
Р-765 Київський обласний комітет професіональної спілки робітників машинобудівної промисловості 2 230 1932–1935
Р-766 Київське відділення Союзного автотранспортного тресту з перевезення сільськогосподарських вантажів 1 15 1938
Р-767 Київський губернський відділ професійної спілки робітників мистецтв, м. Київ 1 79 1922–1925
Р-768 Київський окружний комітет професійної спілки 2 554 1923–1930
Р-770 Великодимерський районний секретаріат професійних спілок, с. Велика Димерка Київського округу 1 15 1930–1931
Р-772 Чорнобильський районний секретаріат професійних спілок, м. Чорнобиль Київського округу 1 14 1923–1926
Р-774 Київський районний комітет професійної спілки металістів, м. Київ 1 601 1918–1931
Р-775 Президія Київської обласної колегії адвокатів, м. Київ 1 1 1941
Р-777 Київська губернська надзвичайна комісія з питань боротьби з контрреволюцією, спекуляцією і посадовими злочинами, м. Київ 1 2 1919
Р-779 Київський обласний комітет професійної спілки робітників паливних підприємств, м. Київ 1 60 1947–1949
Р-781 Васильківський районний секретаріат професійних спілок, м. Васильків Білоцерківського повіту Київського округу 1 58 1920–1927
Р-782 Шепелицький районний комітет Всеросійської професійної спілки робітників землі та лісу, с. Шепеличі Київського округу 1 3 1925–1927
Р-783 Будаївський районний секретаріат професійних спілок, с. Будаївка Київського округу 1 8 1925–1926
Р-786 Київський районний комітет професійної спілки працівників водного транспорту, м. Київ 1 714 1919–1929
Р-787 Бородянський районний секретаріат професійних спілок, с. Бородянка Київського округу 1 15 1924–1926
Р-789 Київський губернський комітет професійної спілки робітників медичносанітарної праці, м. Київ 1 646 1919–1925
Р-790 Київський окружний комітет Всеросійської професійної спілки робітників медично-санітарної праці, м. Київ 2 665 1923–1930
Р-791 Київське обласне міжсекційне бюро інженерів і техніків при обласній раді професійних спілок, м. Київ 1 231 1932–1933
Р-792 Чимкентська монтажна контора Українського управління комунальних електричних підприємств (евакуйована Київська монтажна ділянка) 1 10 1940–1943
Р-793 Монтажне управління «Південенергомонтаж» Державного союзного будівельно-монтажного тресту «Південенергобуд», м. Київ 7 478 1943–1962
Р-794 Київська обласна контора по будівництву сільських електростанцій при обласному виконавчому комітеті, м. Київ 2 439 1932–1941, 1944–1968
Р-796 Київське комендантське управління 2 30 1920, 1927–1930
Р-815 Радянське господарство «Березне» Всеукраїнської торгівельної контори постачання курорту, с. Березна Бородянського району Київської області 2 45 1930–1935
Р-839 Радянське господарство закритого робочого кооперативу «Київкомунстрій», с. Ворзель Київського району Київської області 1 26 1931–1934
Р-853 Переяславська кооперативно-виробнича артіль інвалідів-булочників «Робітник», м. Переяслав Київського округу 1 13 1926–1930
Р-854 Леськівський селянський комітет незаможних селян, с. Леськівка Бородянського району Київського округа 1 1 1925
Р-855 Загалицький селянський комітет незаможних селян, с. Загальці Бородянського району Київського округу 1 5 1925–1929
Р-856 Будаївський волосний комітет незаможних селян, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 1 1 1922
Р-857 Ліквідаційна комісія по розформуванню Шевченківського округу, м. Корсунь Київської губернії 1 31 1925
Р-858 Чорнобильський районний комітет незаможних селян, м. Чорнобиль Київської області 1 79 1923–1931
Р-859 Старопетрівцівський волосний комітет незаможних селян, с. Старі Петрівці Київського повіту 1 15 1920–1922
Р-860 Державна гірська-технічна інспекція по Київській області Народного Комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Київ 1 5 1937–1941
Р-861 Київська губернська Церковна рада Українського православного братства «Діяльно –християнська церква», м. Київ 1 1 1924
Р-862 Підвідділ по ліквідації майна релігійних установ при Київському губернському відділі соціального забезпечення, м. Київ 2 308 1918–1923
Р-869 Політичний відділ Київського району Південно-Західної залізниці, м. Київ 1 1 1920
Р-872 Київське відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі, м. Київ 1 27 1922–1929
Р-875 Київська крайова філія Українського пайового торгового товариства «Ларьок» 2 1665 1923–1927
Р-876 Київське відділення Всеросійського акціонерного товариства з виробництва і торгівлі хімічно-фармацевтичним майном, м. Київ 1 12 1924–1928
Р-877 Київське відділення Центрального торгового акціонерного товариства, м. Київ 2 37 1924–1925
Р-878 Київський повітовий комітет незаможних селян, м. Київ 1 10 1920–1922
Р-880 Київська обласна державна адміністрація 18 8639 1937–1992
Р-881 Київська філія акціонерного товариства по підготовці робочої і організаційної сили проведення робіт на підприємствах по методу центрального інституту праці «Установка-ЦІІІ», м. Київ 1 85 1928–1931
Р-882 Київське відділення акціонерного товариства по підготовці переобладнанню і ремонту теплових і силових установок «Тепло і сила», м. Київ 1 113 1925–1929
Р-883 Київська міжрайонна контора періодичного сектора Державного видавництва України «Укрперіодика», м. Київ 1 11 1931
Р-886 Київське відділення акціонерного товариства по виготовленню обладнання для млинів «Млинбуд», м. Київ 1 88 1922–1930
Р-887 Київська міжобласна контора з міжміських закупівель Московської обласної спілки споживчих товариств, м. Київ 1 43 1932–1936
Р-888 Київська міжобласна контора Ленінградської спілки споживчих товариств, м. Київ 1 262 1932–1934
Р-889 Іванківське лісництво Київського окружного земельного відділу, с. Іванків Іванківського району Київського округу 1 25 1926–1929
Р-891 Дударівський сільський комітет незаможних селян, с. Дударі Ржищівського району Київського округу 1 3 1929–1930
Р-892 Жуківський сільський комітет незаможних селян, с. Жуківка Лехнівської волості Переяславського повіту Київської губернії 1 1 1922–1923
Р-896 Київська окружна спілка споживчих товариств, м. Київ 2 92 1923–1930
Р-897 Переяславський районний комітет сільських товариств взаємодопомоги, м. Переяслав Київського округу 1 59 1923–1930
Р-898 Київський окружний сільськогосподарський кредитно-кооперативний союз «Кредитсоюз» 2 372 1924–1930
Р-899 Соснівське сільське кооперативно-виробниче товариство, с. Соснівка Переяславського району 1 11 1930–1931
Р-900 Переяславський міський комітет взаємодопомоги, м. Переяслав Київської губернії 1 17 1923–1925
Р-903 Доманівський сільський комітет незаможних селян, с. Доманівка Іванківський район Київського округу 1 2 1924–1925
Р-906 Гостомельський районний комітет професійної спілки сільськогосподарських та лісових працівників, м. Гостомель Київського округу 1 11 1926–1927
Р-907 Архівний відділ виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих 6 1214 1932–1988
Р-908 Білоцерківське окружне архівне Управління при окружному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Біла Церква 2 7 1926–1928, 1930
Р-910 Державний архів Київської області Київської обласної державної адміністрації 9 1869 1925–2010
Р-911 Київський інститут підвищення кваліфікації інженерно-технічних робітників Народного Комісаріату важкої промисловості СРСР 2 182 1932–1940
Р-912 Транспортно-споживча громада Дніпровського басейну, м. Київ 1 12 1922
Р-913 Київське відділення державного інституту по проектуванню вагоноремонтних заводів тягових деповських механізмів і майстерень залізничного транспорту, Народного комісаріату шляхів сполучення СРСР, м. Київ 1 36 1931–1933
Р-914 Виборчі комісії у виборах до Верховної ради УРСР у м. Києві та Київській області 2 373 1947–1952, 1955–1963
Р-915 Книжково-газетне видавництво Київського обласного управління культури 2 417 1934–1943, 1959–1964
Р-916 Київське спеціалізоване управління № 423 тресту «Електромонтаж-1» Міністерства будівництва УРСР 2 185 1944–1961
Р-917 Управління водного господарства виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих, м. Київ 2 525 1948–1968
Р-918 Київська обласна контора Головного Управління у справах кустарної та дрібної промисловості, промислової кооперації «Кустарпромторг», м. Київ 1 18 1922–1923
Р-919 Контрольно-аналітична лабораторія Київського обласного аптечного управління, м. Київ 1 102 1931–1941, 1943–1961
Р-920 Контрольно-аналітична лабораторія Київського кущового, Київського обласного аптечного управління, м. Київ 1 19 1951–1956
Р-921 Київський обласний комітет професійної спілки робітників лісової, паперової та деревообробної промисловості, м. Київ 1 219 1949–1974
Р-922 Контрольно-ревізійне управління Міністерства фінансів УРСР у Київській області 1 1206 1945–1965
Р-923 Київський обласний комітет професійної спілки робітників машинного будівництва, м. Київ 1 210 1958–1974
Р-924 Київський обком професійної спілки робітників текстильної та легкої промисловості, м. Київ 1 462 1954–2011
Р-925 Проектно-конструкторський технологічний інститут Київського раднаргоспу, м. Київ 1 179 1942–1961
Р-926 Управління хімічної промисловості Київського раднаргоспу, м. Київ 7 1195 1957–1965
Р-927 Київська взуттєва фабрика № 20 Управління легкої промисловості Київської ради Народного господарства 1 132 1952–1961
Р-928 Київська взуттєва фабрика Українського тресту «Спорт» Головного Управління культтоварів Міністерства місцевої та паливної промисловості УССР, м. Київ 1 7 1949–1953
Р-929 Київська швейна фабрика Головного Управління культтоварів Міністерства місцевої та паливної промисловості УРСР 1 9 1948–1954
Р-930 Управління з питань спорту та туризму Київської облдержадміністрації 2 218 1944–1959, 1969–1974, 1975–2000
Р-931 Київська обласна рада спілки спортивних громад та організацій, м. Київ 1 94 1959–1968
Р-932 Київське обласне управління по будівництву у колгоспах виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих, м. Київ 2 217 1945–1958
Р-933 Київське обласне управління ремонтних підприємств Головного управління ремонтних підприємств Міністерства сільського господарства УРСР 1 148 1940–1958
Р-934 Київський державний міжобласний спеціалізований трест лісозаготівельної та лісохімічної промисловості Київської ради народного господарства, м. Київ 1 269 1955–1958
Р-935 Київське обласне виробниче об'єднання з виробничо-технічного забезпечення сільського господарства «Облсільгосптехніка» 4 2030 1944–1984
Р-936 Гребенівська сільська рада робітників, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гребені Ржищівського району Київського округа 1 1 1925
Р-938 Рогозівський сільський комітет незаможних селян, с. Рогозівка Переяславського повіту Київської губернії 1 5 1921
Р-939 Чорнобильське повітове бюро професійних спілок, м. Чорнобиль Київської губернії 1 4 1922
Р-940 Київська міжрайонна база Українського тресту по заготівлі коней «Укрзаготкінь», м. Київ 1 9 1930–1933
Р-941 Київське обласне управління конярства при Київському обласному земельному управлінні, м. Київ 1 1 1935–1936
Р-943 5-та районна комісія по націоналізації землі на Правобережжі Правобережного бюро Всеукраїнської Центральної комісії по націоналізації земель, м. Київ 1 8 1923–1925
Р-945 Мигальське лісопромислове господарство Українського державного лісохімічного тресту, с. Мигалки Бородянського району Київської області 1 22 1933
Р-950 Семиполківський сільський комітет незаможних селян, с. Семиполки Броварського району Київського округу 1 1 1927–1928
Р-951 Перша районна комісія по націоналізації землі на Правобережжі Правобережного бюро Всеукраїнської Центральної комісії по націоналізації земель, м. Київ 1 9 1923–1924
Р-959 Македонське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, с. Македони Богуславського повіту Київської губернії 1 14 1919–1922
Р-968 Київське обласне управління уповноваженого Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР в Україні, м. Київ 1 242 1932–1935
Р-969 Місцевий комітет професійної спілки працівників радянської торгівлі при Київській конторі Ленінградської спілки споживчих товариств, м. Київ 1 2 1933
Р-970 Рубежівська сільськогосподарська артіль «Більшовик», с. Михайлівська Рубежівка Київської приміської зони 2 30 1932–1933
Р-972 Македонський районний виконавчий комітет ради робітників, селянських і червоноармійських депутатів, с. Македони Київського округу 1 1 1924
Р-976 Броварський районний комітет незаможних селян, м. Бровари Київського округу 1 3 1925–1927
Р-977 Київське обласне відділення Державного видавництва РРФСР, м. Київ 1 15 1923–1928
Р-978 Маковищенський районний виконавчий комітет ради робітників, селянських і червоноармійських депутатів, с. Маковище Київського округу 1 1 1926
Р-980 Обухівське лісництво Київського окружного земельного відділу, с. Обухів Обухівського району Київського округу 1 1 1922–1924
Р-981 Місцевий комітет професійної спілки працівників земельних органів при Київській земельно-технічній конторі, м. Київ 1 36 1931
Р-982 Загальцівська амбулаторія Бородянської інспектури охорони здоров'я, с. Загальці Бородянського району Київського округу 1 5 1925–1929
Р-983 Науково -технічна комісія при Київському обласному виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 2 1936–1937
Р-989 Київська районна спілка кооперативів «Споживач», м. Київ 1 101 1919–1920
Р-995 Богуславський повітовий виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Богуслав Київської губернії 2 64 1922
Р-996 Луб'янське тваринницьке молочно-кооперативне товариство, с. Луб'янка Бородянського району Київського округу 1 8 1927–1930
Р-997 Совський сільський комітет незаможних селян, с. Совки Київської приміської зони 1 6 1922–1931
Р-999 Карпилівський сільський комітет незаможних селян, с. Карпилівка Іванківського району Київського округу 1 4 1923–1929
Р-1000 Київська губернська прокуратура, м. Київ 1 104 1922–1924
Р-1004 Новофастівське поштово-телеграфне відділення 1 16 1917–1921
Р-1008 Київське районне об'єднання тваринницьких колгоспів, м. Київ 1 1 1933
Р-1010 Борщагівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Борщагівка Київського району 1 1 1931
Р-1013 Ковалівський сільський комітет незаможних селян, с. Ковалівка Іванківського району Київського округу 1 1 1928
Р-1014 Ламбертівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ламбертів Бородянського району Київського округу 1 3 1928–1930
Р-1016 Приворотянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Привороття Ставищенської волості Радомисльського повіту Київської губернії 1 1 1923
Р-1017 Лук'янівський сільський комітет незаможних селян, Київського району Київської області 1 1 1923
Р-1021 Київський окружний комітет незаможних селян, м. Київ 3 292 1922–1930
Р-1023 Білоцерківський окружний комітет незаможних селян, м. Біла Церква Київської губернії 1 1 1924–1925
Р-1025 Київський обласний організаційний комітет незаможних селян, м. Київ 1 160 1932–1933
Р-1029 Микільсько-Слобідський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, Микільська Слобідка Остерського повіту Чернігівської губернії 2 30 1920–1922
Р-1030 Переяславський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Переяславського повіту Київської губернії 1 11 1920
Р-1031 Будаївський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Будаївка Київського повіту Київської губернії 2 123 1919–1923
Р-1032 Рогозівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рогозів Радомисльського повіту Київської губернії 3 41 1921–1922
Р-1034 Бородянський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Бородянка Київського повіту Київської губернії 1 128 1919–1922
Р-1035 Сулимівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Сулимівка Переяславського повіту Київської губернії 1 10 1921
Р-1036 Гостомельський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гостомель Київського повіту Київської губернії 1 44 1919–1923
Р-1037 Старопетрівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Старі Петрівці Київського повіту Київської губернії 1 48 1919–1922
Р-1038 Стайківський волосний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Стайки Київського повіту Київської губернії 1 75 1920–1923
Р-1041 Максимовицький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Максимовичі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 2 1920–1921
Р-1043 Інспектура народної освіти Київського окружного виконавчого комітету ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 4 199 1925–1930
Р-1044 Стечанський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Стечанка Чорнобильського повіту Київської губернії 1 117 1919–1923
Р-1045 Литвинівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Литвинівка Київського повіту Київської губернії 1 61 1919–1923
Р-1046 Хабенський волосний революційний комітет, м. Хабне Чорнобильського повіту Київської губернії 1 39 1919–1921
Р-1047 Бородянський волосний революційний комітет, с. Бородянка Київського повіту Київської губернії 1 50 1920–1921
Р-1048 Стечанський волосний революційний комітет, с. Стечани Чорнобильського повіту Київської губернії 1 26 1919–1921
Р-1049 Гостомельський волосний революційний комітет, с. Гостомель Київського повіту Київської губернії 1 36 1919–1921
Р-1050 Шепелицький волосний революційний комітет, с. Шепеличі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 34 1919–1921
Р-1051 Обухівський волосний революційний комітет, м. Обухів Київського повіту Київської губернії 1 24 1919–1921
Р-1052 Чорнобильський волосний революційний комітет, м. Чорнобиль Чорнобильського повіту Київської губернії 1 41 1919–1920
Р-1053 Шпитьківський волосний революційний комітет, с. Шпитьки Київського повіту Київської губернії 1 14 1919–1921
Р-1054 Баришівський волосний революційний комітет, м. Баришівка Переяславського повіту Київської губернії 1 14 1919–1920
Р-1055 Черняхівський волосний революційний комітет, с. Черняхів Київського повіту Київської губернії 1 23 1920–1921
Р-1056 Германівський волосний революційний комітет, с. Германівка Київського повіту Київської губернії 1 9 1919–1921
Р-1057 Жукинський волосний революційний комітет, с. Жукин Остерського повіту Чернігівської губернії 1 3 1920
Р-1058 Микільсько-Борщагівський волосний революційний комітет, с. Микільська Борщагівка Київського повіту Київської губернії 1 19 1920–1921
Р-1059 Скопецький волосний революційний комітет, с. Скопці Переяславського повіту Київської губернії 1 15 1919–1920
Р-1060 Броварський волосний революційний комітет, м. Бровари Остерського повіту Чернігівської губернії 1 4 1920
Р-1062 Васильківський волосний революційний комітет, м. Васильків Білоцерківського повіту Київської губернії 1 57 1919–1921
Р-1063 Прибірський волосний революційний комітет, с. Прибірськ Чорнобильського повіту Київської губернії 1 5 1920–1921
Р-1064 Горностайпільський волосний революційний комітет, с. Горностайпіль Чорнобильського повіту Київської губернії 2 7 1920–1921
Р-1065 Озернянський волосний революційний комітет, с. Озерна Білоцерківського повіту Київської губернії 1 4 1919–1921
Р-1066 Стайківський волосний революційний комітет, с. Стайки Київського повіту Київської губернії 1 4 1920
Р-1067 Димерський волосний революційний комітет, с. Димер Київського повіту Київської губернії 1 6 1920–1921
Р-1068 Мартиновицький волосний революційний комітет, с. Мартиновичі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 5 1919–1921
Р-1069 Красятицький волосний революційний комітет, с. Красятичі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 8 1920–1921
Р-1070 Кагарлицький волосний революційний комітет, с. Кагарлик Київського повіту Київської губернії 1 3 1920–1921
Р-1072 Ржищівський волосний революційний комітет, м. Ржищів Київського повіту Київської губернії 1 2 1920
Р-1073 Плосківський сільський комітет незаможних селян, с. Плоске Броварського району Київської області 1 34 1922–1932
Р-1074 Білицький сільський комітет незаможних селян, с. Біличі Київської приміської зони 1 17 1921–1932
Р-1075 Підварківський сільський комітет незаможних селян, с. Підварки Переяславського району 1 49 1920–1932
Р-1076 Озерський сільський комітет незаможних селян, с. Озера Бородянського району 1 15 1924–1932
Р-1077 Фелиціалівський сільський комітет незаможних селян, с. Філіціалівка Бородянського району 1 27 1923–1932
Р-1078 Ташанський сільський комітет незаможних селян, с. Ташань Переяславського району Київського округу 1 21 1922
Р-1079 Воскресенський сільський комітет незаможних селян, с. Воскресенське Переяславського району Київської області 1 26 1925–1932
Р-1080 Берестянський сільський комітет незаможних селян, с. Берестянка Бородянського району 1 8 1927–1932
Р-1081 Мишолівський сільський комітет незаможних селян, с. Мишоловка Київської приміської зони 1 8 1925–1933
Р-1082 Управління житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації 4 1882 1943–1977
Р-1084 Небратський сільський комітет незаможних селян, с. Небрат Бородянського району Київського округу 1 13 1920–1932
Р-1085 Літківський сільський комітет незаможних селян, с. Літки Вище Дубечанського району Київського округу 1 12 1925–1931
Р-1088 Харківецький сільський комітет незаможних селян, с. Харківець Переяславського району Київського округу 1 6 1926–1930
Р-1089 Хотівський сільський комітет незаможних селян, с. Хотів Київського району Київської області 1 14 1921–1931
Р-1090 Феневицький сільський комітет незаможних селян, с. Феневичі Іванківського району Київської області 1 7 1927–1928
Р-1091 Халеп'янський сільський комітет незаможних селян, с. Халеп'я Трипільської волості Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1092 Тарасівський сільський комітет незаможних селян, с. Тарасівка Київської приміської зони 1 1 1926–1931
Р-1094 Панікарчанський сільський комітет незаможних селян, с. Панікарча Ржищівської волості Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1095 Гатнянський сільський комітет незаможних селян, с. Гатне Будаївського району Київської області 1 17 1924–1932
Р-1096 Долинський сільський комітет незаможних селян, с. Долина Трипільської волості Київського повіту 1 2 1921
Р-1097 Красилівський сільський комітет незаможних селян, с. Красилівка Розважівського району Київського округу 1 8 1920–1930
Р-1098 Паришківський сільський комітет незаможних селян, с. Паришків Ліхнівського району Київського округу 1 9 1921–1923
Р-1099 Бобрицький сільський комітет незаможних селян, с. Бобрик Семиполківського району Київського округу 1 10 1920–1927
Р-1100 Требухівський сільський комітет незаможних селян, с. Требухів Броварського району Київського округу 1 27 1921–1928
Р-1101 Рожівський сільський комітет незаможних селян, с. Рожівка Броварського району Київської області 1 12 1924–1930
Р-1102 Вінинський сільський комітет незаможних селян, с. Вінинці Переяславського району Київського округу 1 32 1922–1932
Р-1103 Вишгородський сільський комітет незаможних селян, с. Вишгород Київського району Київського округу 1 10 1926–1929
Р-1104 В'юнищенський сільський комітет незаможних селян, с. В'юнище Переяславського району Київського округу 1 25 1921–1930
Р-1105 Литовсько-Вітівський сільський комітет незаможних селян, с. Литовська Віта Будаївського району Київського округу 1 5 1921–1926
Р-1106 Шубівський сільський комітет незаможних селян, с. Шубівка Кагарлицької волості Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1107 Гусачівський сільський комітет незаможних селян, с. Гусачівка Германівської волості Київського повіту 1 1 1921
Р-1109 Микільсько-Борщагівський комітет незаможних селян, с. Микільська Борщагівка Київського округу 1 1 1928
Р-1111 Валківський сільський комітет незаможних селян, с. Валки Переяславського району Київського округу 1 8 1921–1923
Р-1112 Опанасівський сільський комітет незаможних селян, с. Опанасів Київського району 1 2 1930–1932
Р-1113 Станишівський сільський комітет незаможних селян, с. Станишівка Іванківського району Київської губернії 1 4 1923–1924
Р-1114 Лехнівський районний комітет незаможних селян, с. Лехнівка Лехнівського району Київського округу 1 28 1923
Р-1116 Пилиповицький сільський комітет незаможних селян, с. Пилиповичі Бородянського району Київського округу 1 2 1929–1930
Р-1117 Жердівський сільський комітет незаможних селян, с. Жердов Броварського району Київського округу 1 3 1928–1930
Р-1118 Міхлівщансько-Алферівський сільський комітет незаможних селян, с. Міхлівщина Красятицької волості Чорнобильського повіту Київської губернії 1 3 1921–1923
Р-1119 Студениківський сільський комітет незаможних селян, с. Студеники Переяславського району Київського округу 1 3 1926–1927
Р-1120 Семенівський сільський комітет незаможних селян, с. Семенівка Березанської волості Переяславського повіту Полтавської губернії 1 2 1921
Р-1121 Ситняківський сільський комітет незаможних селян, с. Ситняки Ставищенської волості Білоцерківського округу Київської губернії 1 3 1922–1923
Р-1122 Германівсько-Слобідський сільський комітет незаможних селян, с. Германівська Слобідка Германівської волості Київського повіту 1 2 1921
Р-1123 Вахівський сільський комітет незаможних селян, с. Вахівка Іванківського району Малинського округу Київської губернії 1 1 1924–1925
Р-1124 Положаївський сільський комітет незаможних селян, с. Положаї Переяславського повіту Київської губернії 1 2 1922–1923
Р-1125 Рославичівський сільський комітет незаможних селян, с. Рославичі Хотівської волості Київського повіту 1 1 1921
Р-1126 Воропаївський сільський комітет незаможних селян, с. Воропаївка Іванківського району Київського округу 1 5 1928–1932
Р-1127 Прибірський сільський комітет незаможних селян, с. Прибірськ Приборської волості Чорнобильського повіту Київської губернії 1 2 1921
Р-1128 Калитянський сільський комітет незаможних селян, с. Калита Семиполківського району Київського округу 1 1 1928
Р-1129 Уповноважений Київського губернського транспортно-шляхового відділу по пункту Київська пристань, м. Київ 1 5 1923
Р-1130 Київське губернське управління зразкових радянських господарств губернського земельного відділу, м. Київ 1 1 1921–1922
Р-1131 Контора 4-ї ділянки Київського округу шосейних і ґрунтових доріг, м. Київ 1 1 1920
Р-1132 Начальник охорони залізничних вузлів і головних станцій Лівобережних і Московсько-Київських-Воронізьких залізниць, м. Київ 1 1 1920
Р-1133 Чорнобильська професійно-технічна школа, Київського губернського відділу народної освіти, м. Чорнобиль Київської губернії 1 8 1917–1923
Р-1134 Караньський сільський комітет незаможних селян, с. Карань Переяславського району Київського округу 1 8 1925–1930
Р-1137 Київський окружний відділ професійної ради робітників радянської торгівлі, м. Київ 2 2 1926–1927
Р-1143 Уповноважений Київської губернської ради професійної спілки у Богуславському повіті, м. Богуслав Київської губернії 1 8 1922
Р-1146 Управління по будівництву гідроелектростанції «Десенбуд» при Київському губернському виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 42 1923–1925
Р-1149 Київський окружний комітет Всеукраїнського товариства допомоги жертвам інтервенції, м. Київ 1 85 1919–1926
Р-1150 Чорнобильський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Чорнобильського повіту Київської губернії 3 154 1919–1923
Р-1151 Жукинський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Жукин Остерського повіту Чернігівської губернії 3 176 1919–1922
Р-1152 Трипільський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Трипілля Київського повіту Київської губернії 1 80 1920–1923
Р-1153 Прибірський волосний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Прибірськ Чорнобильського повіту Київської губернії 1 38 1920–1922
Р-1154 Красятицький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Красятичі Чорнобильського повіту Київської губернії 2 91 1920–1922
Р-1155 Скопецький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Скопці Переяславського повіту Київської губернії 1 46 1919–1923
Р-1156 Германівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Германівка Київського повіту Київської губернії 2 233 1919–1922
Р-1157 Бориспільський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Бориспіль Переяславського повіту Київської губернії 1 50 1919–1923
Р-1158 Баришівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Баришівка Переяславського повіту Київської губернії 1 71 1920–1922
Р-1159 Черняхівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Черняхів Київського повіту Київської губернії 1 81 1920–1922
Р-1160 Мартиновицький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мартиновичі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 89 1920–1923
Р-1161 Ржищівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Ржищів Київського повіту Київської губернії 1 93 1920–1922
Р-1162 Шпитьківський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Шпитьки Київського повіту Київської губернії 1 166 1919–1923
Р-1163 Група контролерів Міністерства Державного контролю СРСР по Київських територіальних управліннях Головного управління державних продовольчих резервів і Головного управління державних матеріальних резервів при раді Міністрів СРСР, м. Київ 4 171 1949–1953
Р-1176 Нотаріальний відділ Київського обласного суду і Київської обласної нотаріальної контори, м. Київ 1 103 1935–1938
Р-1178 Управління Південно-Західного округу сполучення Народного Комісаріату пошт і телеграфів, м. Київ 6 15562 1922–1930
Р-1184 Макарівський районний секретаріат професійних спілок, м. Макарів Київського округу 1 1 1925
Р-1185 Всеукраїнський хіміко-технологічний технікум харчової промисловості Народного Комісаріату харчової промисловості УРСР, м. Київ 2 1058 1926–1936
Р-1187 Київський археологічний інститут Народного Комісаріату просвіти УРСР, м. Київ 1 160 1917–1922
Р-1188 Головне фінансове управління Київської обласної державної адміністрації 4 4142 1932–1990
Р-1190 Шепелицький районний комітет незаможних селян, с. Нові Шепеличі Київського округу 1 73 1924–1930
Р-1191 Димерський районний комітет незаможних селян, с. Димер Київського округу 2 234 1923–1930
Р-1192 Будаївський районний комітет незаможних селян, с. Будаївка Київського округу 1 4 1923
Р-1193 Бородянський районний комітет незаможних селян, с. Бородянка Київського округу 1 35 1923–1930
Р-1194 Галинківське тваринницьке радянське господарство «Більшовик Полісся» (радгосп) Народного Комісаріату радгоспів УРСР. х. Галинки Димерського району Київської області 1 49 1929–1936
Р-1195 Київський районний комітет незаможних селян, м. Київ 1 52 1928–1930
Р-1196 Бородянський радгосп тваринницької бази МХП СРСР, с. Бородянка Київської області 2 129 1931–1960
Р-1197 Гоголівський районний комітет незаможних селян, с. Гоголів Київського округу 1 1 1924
Р-1199 Ржищівський районний комітет незаможних селян, с. Ржищів Київського округу 1 3 1923–1925
Р-1200 Іванківський районний комітет незаможних селян, с. Іванків Київського округу 1 2 1925–1926
Р-1201 Переяславський районний комітет незаможних селян, м. Переяслав Золотоносського повіту Полтавської губернії Київського округу 1 31 1923–1928
Р-1202 Макарівський районний комітет незаможних селян, м. Макарів Київського округу 1 189 1923–1930
Р-1204 Зернофуражне радянське господарство транспортної контори Всеукраїнської кооперативної спілки, с. Семиполки Київського району 1 25 1932–1935
Р-1205 Бабинецьке тваринницьке радянське господарство при Всеукраїнській і Київській раді професійних спілок, с. Бабинці Бородянського району Київської області 1 12 1933–1935
Р-1206 Ульянівське городнє радянське господарство Київської трикотажної фабрики, с. Ульянівка Бородянського району Київської області 1 12 1932–1935
Р-1208 Загаліцьке тваринницьке радянське господарство ім. «Другої п'ятирічки» Народного Комісаріату радгоспів УРСР, с. Загальці Бородянського району Київської області 1 2 1935
Р-1209 Козинцівське тваринницьке радянське господарство «Нове життя» Народного Комісаріату УРСР, с. Козинці Бородянського району Київської області 1 3 1935
Р-1212 Гатненська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гатне Київського району 1 135 1922–1932
Р-1213 Бобрицьке тваринництво радянського господарства при Київській міській раді споживчого товариства, с. Бобриця Київського району Київської області 1 1 1932
Р-1214 Броварське зернове радянське господарство при Київському закритому воєнному кооперативі, м. Бровари Київської області 1 1 1932
Р-1215 Броварське тваринницьке радянське господарство Головного управління комбікормової промисловості Народного Комісаріату харчової промисловості СРСР, м. Бровари Київської області 1 1 1936
Р-1216 Фелиціалівське зернове радянське господарство ім. Т. Г. Шевченка Народного Комісаріату радгоспів УРСР, с. Феліціалівка Бородянського району Київської області 1 1 1935
Р-1217 Розважівський волосний комітет незаможних селян, с. Розважів Радомишльського повіту Київської губернії 1 32. 1920–1922
Р-1218 Чорнобильський волосний комітет незаможних селян, м. Чорнобиль Чорнобильського повіту Київської губернії 1 13 1921–1922
Р-1219 Ташанський волосний комітет незаможних селян, с. Ташань Переяславського повіту Київської губернії 1 9 1921–1922
Р-1220 Васильківський волосний комітет незаможних селян, м. Васильків Білоцерківського повіту Київської губернії 1 12 1920–1921
Р-1221 Красятицький волосний комітет незаможних селян, с. Красятичі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 13 1920–1923
Р-1222 Горностайпільський волосний комітет незаможних селян, с. Горностайпіль Чорнобильського повіту Київської губернії 1 7 1920–1922
Р-1223 Ворзельський волосний комітет незаможних селян, с. Ворзель Київського повіту Київської губернії 1 7 1921–1923
Р-1224 Бориспільський волосний комітет незаможних селян, м. Бориспіль Переяславського повіту Київської губернії 1 9 1920–1922
Р-1225 Стечанський волосний комітет незаможних селян, с. Стечанка Чорнобильського повіту Київської губернії 1 17 1920–1922
Р-1226 Макарівський волосний комітет незаможних селян, с. Макарів Сквирського повіту Київської губернії 2 16 1921–1922
Р-1227 Гостомельський волосний комітет незаможних селян, м. Гостомель Київського повіту Київської губернії 1 5 1920–1921
Р-1228 Литвинівський волосний комітет незаможних селян, с. Литвинівка Київського повіту Київської губернії 1 7 1920–1922
Р-1229 Броварський волосний комітет незаможних селян, м. Бровари Остерського повіту Чернігівської губернії 1 5 1921
Р-1231 Переяславський волосний комітет незаможних селян, с. Переяслав Переяславського повіту Полтавської губернії 2 7 1922–1923
Р-1232 Березанський волосний комітет незаможних селян, с. Березань Переяславського повіту Київської губернії 1 5 1920–1923
Р-1233 Лехнівський волосний комітет незаможних селян, с. Лехнівка Переяславського повіту Київської губернії 1 3 1921–1922
Р-1234 Бородянський волосний комітет незаможних селян, с. Бородянка Київського повіту Київської губернії 1 3 1920–1921
Р-1235 Димерський волосний комітет незаможних селян, м. Димер Київського повіту Київської губернії 1 3 1922
Р-1237 Помоклівський волосний комітет незаможних селян, с. Помоклі Київського повіту Київської губернії 1 1 1922
Р-1238 Германівський волосний комітет незаможних селян, с. Германівка Київського повіту Київської губернії 1 2 1921
Р-1239 Трипільський волосний комітет незаможних селян, с. Трипілля Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1240 Хоцьківський волосний комітет незаможних селян, с. Хоцьки Переяславського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1241 Корнилівський волосний комітет незаможних селян, с. Корнилівка Богуславського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1243 Максимовицький волосний комітет незаможних селян, с. Максимовичі Уманського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1244 Мартиновицький волосний комітет незаможних селян, с. Мартиновичі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 3 1921–1922
Р-1247 Черняхівський волосний комітет незаможних селян, с. Черняхів Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1248 Войтівський волосний комітет незаможних селян, с. Войтівці Київського повіту Київської губернії 1 2 1922
Р-1249 Дем'янівський волосний комітет незаможних селян, с. Дем'янці Переяславського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1250 Скопецький волосний комітет незаможних селян, с. Скопці Переяславського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1251 Хотівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Хотів Київської приміської зони 1 159 1924–1934
Р-1252 Великоприцьківський волосний комітет незаможних селян, с. Великі Прицьки Богуславського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1253 Ставищенський волосний комітет незаможних селян, с. Ставище Радомишльського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1255 Ржищівський волосний комітет незаможних селян, м. Ржищів Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1256 Шепелицький волосний комітет незаможних селян, с. Шепеличі Чорнобильського повіту Київської губернії 1 2 1921
Р-1257 Будаївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Будаївка Київського району 1 298 1922–1931
Р-1259 Український інститут підвищення кваліфікації господарників і інженерно-технічних працівників Народного Комісаріату місцевої промисловості УРСР, м. Київ 2 3321 1934–1940
Р-1261 Переяславська повітова рада народного господарства, м. Переяслав Київської губернії 1 15 1919–1920
Р-1262 Сквирська повітова рада народного господарства, м. Сквира Київської губернії 1 9 1921–1922
Р-1264 Бучанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Буча Київської приміської зони 1 163 1921–1933
Р-1266 Гостомельський районний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Гостомель Київського округу Київської губернії 4 40 1923–1927
Р-1268 Хабенський районний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Хабне Київського округу 1 2 1923–1925
Р-1269 Виконавчий комітет Бишівської районної ради депутатів трудящих, с. Бишів Київської області 1 184 1923–1959
Р-1270 Виконавчий комітет Ржищівської районної ради депутатів трудящих, с. Ржищів Київської області 3 251 1922–1944
Р-1272 Бориспільський районний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Бориспіль Бориспільського району Київської області 3 11 1923–1926
Р-1274 Доманівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Доманівка Іванківського району Київського округу 2 91 1922–1930
Р-1275 Виконавчий комітет Семиполківської сільської ради депутатів трудящих с. Семиполки Броварського району Київської області 2 459 1920–1966
Р-1276 Лукська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лука Київської приміської зони 1 92 1922–1933
Р-1277 Виконавчий комітет Княжицької сільської ради депутатів трудящих с. Княжичі Броварського району Київської області 2 385 1921–1967
Р-1279 Шпилівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Шпилі Іванківського району Київського округу 1 43 1923–1929
Р-1280 Ходосівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ходосівка Обухівського району Київського округу 1 140 1921–1930
Р-1281 Виконавчий комітет Плосківської сільської ради депутатів трудящих, с. Плоске Броварського району Київської області 1 1389 1920–1967
Р-1282 Феневицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Феневичі Іванківського району Київського округу 1 81 1921–1929
Р-1283 Виконавчий комітет Озерської сільської ради депутатів трудящих, с. Озера Гостомельського району Київської області 2 107 1920–1949
Р-1284 Виконавчий комітет Требухівської сільської ради депутатів трудящих, с. Требухів Броварського району Київської області 2 469 1921–1967
Р-1285 Ворзельська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ворзель Київського району Київського округу 1 70 1923–1930
Р-1286 Свиноїдська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Свиноїди Вище-Дубечанського району 1 44 1925–1932
Р-1287 Новопетріцівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Нові Петрівці Київського району 1 61 1922–1931
Р-1288 Макарівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Макарівка Іванківського району Київського округу 1 73 1925–1929
Р-1289 Блідчанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Блідча Іванківського району Київського округу 1 37 1926–1928
Р-1290 Виконавчий комітет Небратської сільської ради депутатів трудящих, с. Небрат Бородянського району Київської області 1 208 1927–1957
Р-1291 Михайлівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Михайлівка Київського району 1 51 1927–1931
Р-1292 Вишгородська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Вишгород Київської приміської зони 1 127 1922–1931
Р-1293 Михайлівсько-Рубежівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Михайлівка-Рубежівка Київської приміської зони 1 132 1922–1932
Р-1294 Синяківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Синяк Димерського району Київського округу 1 40 1928–1930
Р-1295 Совківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Совки Київської приміської зони 1 135 1923–1935
Р-1296 Виконавчий комітет сільської ради депутатів трудящих, с. Зазим'я Броварського району Київської області 3 321 1920–1968
Р-1297 Виконавчий комітет Літківської районної ради депутатів трудящих, с. Літки Броварського району Київської області 2 404 1922–1964
Р-1298 Новомакалевицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Нові Макалевичі Іванківського району Київського округу 1 38 1925–1928
Р-1299 Афанасіївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Афанасівка Броварського району Київського округу 2 155 1927–1954
Р-1300 Виконавчий комітет Бобрицької районної ради депутатів трудящих, с. Бобрик Броварського району Київської області 2 288 1923–1966
Р-1301 Микільсько-Слобідська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Микільська Слобода Київського району 1 27 1920–1927
Р-1302 Пухівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пухівка Київського району 1 35 1919–1930
Р-1303 Білицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Біличі Київського району 1 113 1922–1930
Р-1304 Віто-Литовська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Віта-Литовська Київської приміської зони 1 118 1921–1932
Р-1305 Кулажинецька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Кулажинці Ново Басанського району 1 83 1924–1931
Р-1306 Виконавчий комітет Красилівської сільської ради депутатів трудящих, с. Красилівка Київської області 2 395 1919–1964
Р-1307 Воропаївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Воропаївка Іванківського району Київського округу 1 72 1925–1929
Р-1308 Шпитьківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Шпитьки Київського району Київської області 1 52 1926–1933
Р-1309 Запрудянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Запрудка Іванківського району Київського округу 1 44 1927–1929
Р-1310 Станішівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів (сільрада), с. Станішівка Іванківського району Київського округу 1 9 1923–1929
Р-1311 Виконавчий комітет Жердівської сільської ради депутатів трудящих, с. Жердова Броварського району Київської області 2 361 1926–1967
Р-1312 Кухмістерсько-Слобідська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Кухмістерська Слобідка Броварського району Київського округу 1 19 1922–1926
Р-1313 Всесоюзні агрономічні курси при Київському об'єднані цукрової промисловості УРСР, м. Київ 1 2 1929
Р-1314 Виконавчий комітет Заворицької сільської ради депутатів трудящих, с. Заворичі Броварського району Київської області 2 151 1922–1959
Р-1315 Жулянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Жуляни Київської приміської зони 1 41 1926–1931
Р-1316 Малоберезанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мала Березанка Лехнівського району Прилукського округу Полтавської губернії 1 32. 1921–1925
Р-1317 Романівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Романівка Київського району 1 56 1922–1930
Р-1318 Каленцівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Каленцівка Іванківського району Київського округу 1 57 1922–1928
Р-1319 Виконавчий комітет Калитянської сільської ради депутатів трудящих, с. Калита Броварського району Київської області 2 296 1921–1963
Р-1320 Хочевська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Хочева Іванківського району Київського округу 1 41 1926–1929
Р-1321 Оранська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Оране Іванківського району Київського округу 1 70 1923–1929
Р-1322 Потоцька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Потоки Іванківського району Київського округу 1 52 1925–1929
Р-1323 В'юнищенська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. В'юнище Переяславського району Київського округу 1 20 1920–1929
Р-1325 Бородянська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Бородянка Київського округу 3 753 1923–1930
Р-1326 Іванківська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Іванків Київського округу 1 203 1925–1929
Р-1327 Димерська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Димер Київського округу 1 7 1924
Р-1328 Рогозівська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Рогозів Київського округу 1 50 1925–1928
Р-1329 Гостомельська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Гостомель Київського округу 1 6 1926–1928
Р-1330 Київська окружна судово-земельна комісія, м. Київ 2 7588 1923–1930
Р-1332 Будаївська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Будаївка Київського округу 1 77 1922–1927
Р-1333 Великодимерська районна судово-земельна комісія при районному земельному відділі, с. Велика Димерка Київського округу 1 4 1924–1927
Р-1335 Виконавчий комітет Берестянської сільської ради депутатів трудящих, с. Берестянка Бородянського району Київської області 2 157 1925–1955
Р-1337 Харківецька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Харківці Переяславського району Київського округу 1 26 1926–1928
Р-1338 Гаврилівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гаврилівка Димерського району Київського округу 1 24 1922–1927
Р-1339 Пироговицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пироговичі Іванківського району Київського округу 1 56 1926–1929
Р-1340 Виконавчий комітет Світильнянської сільської ради депутатів трудящих, с. Світильня Броварського району Київської області 2 321 1923–1965
Р-1341 Студениківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Студеники Переяславського району Київської області 1 30 1920–1932
Р-1342 Циблівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Циблі Переяславського району Київського округу 1 14 1922–1928
Р-1343 Пилявська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пилява Димерського району Київського округу 1 15 1926–1927
Р-1344 Вінинцівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Вінинці Переяславського району Київського округу 1 23 1927–1928
Р-1345 Новосоколівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Нові Соколи Іванківського району Київського округу 1 32 1925–1930
Р-1346 Білобережанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Білий Берег Київської області 1 63 1926–1933
Р-1347 Денисівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Дениси Переяславського району Київського округу 1 19 1925–1929
Р-1348 Ровівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рови Димерського району Київського округу 1 10 1925–1927
Р-1349 Руднянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рудня Семиполківського району Київського округу 1 27 1922–1924
Р-1350 Великокрупільська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Великий Крупіль Переяславського району Київського округу 1 22 1922–1923
Р-1351 Положаївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Положаї Переяславського району Київського округу 1 12 1927–1928
Р-1352 Софіївсько-Борщагівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Софіївська Борщагівка Київського району 1 32 1923–1931
Р-1353 Виконавчий комітет Погребівської сільської рада депутатів трудящих, с. Погреби Броварського району Київської області 2 408 1920–1966
Р-1354 Карпилівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Карпилівка ського району Київського округу 1 17 1923–1929
Р-1355 Микільсько-Борщагівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Микільська Борщагівка Київського району 1 15 1926–1932
Р-1357 Тарасівщанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Тарасівщина Димерського району Київського округу 1 20 1926–1927
Р-1358 Ташанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ташань Переяславського району Київського округу 1 24 1928–1930
Р-1359 Сукачівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Сукачі Іванківського району Київського округу 1 12 1924–1929
Р-1360 Стайківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Стайки Ржищівського району Київського округу 1 17 1920–1923
Р-1362 Гудимівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гудимівка Обухівської волості Київського повіту Київської губернії 1 6 1920–1921
Р-1363 Перегудівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Перегуди Гоголівської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 17 1921–1922
Р-1364 Усівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Усівка Лехнівського району Київського округу 1 21 1922–1923
Р-1365 Паришківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Паришків Лехнівського району Київського округу 1 22 1921–1923
Р-1366 Мотижинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мотижин Макарівської волості Київського повіту Київської губернії 1 4 1921–1923
Р-1367 Броварська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Бровари Броварського району Київського округу 1 10 1923–1927
Р-1368 Виконавчий комітет Мироцької сільської ради депутатів трудящих, с. Мироцьке Бородянського району Київської області 2 126 1930–1955
Р-1369 Вахівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Вахівка Іванківського району Київського округу 1 8 1924–1929
Р-1370 Рокитнянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рокитне Білоцерківського повіту Київської губернії 1 17 1922
Р-1371 Вишеньківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Вишеньки Микільсько-Слобідської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 5 1920–1921
Р-1372 Язвинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Язвинка Бородянської волості Київського повіту 1 6 1922
Р-1373 Черевківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Черевки Лехнівського району Прилуцького округу Полтавської губернії 1 9 1923
Р-1374 Лукашівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лукаші Лехнівського району Прилуцького округу Полтавської губернії 1 21 1922–1923
Р-1375 Виконавчий комітет Руднянської сільської ради депутатів трудящих, с. Рудня Броварського району Київської області 2 261 1921–1965
Р-1376 Сомководолинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Сомкова Долина Переяславського району Київського округу 1 13 1928
Р-1377 Жуківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Жуківка Лехнівського району Київського округу 1 14 1922–1923
Р-1378 Малокрупільська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Малий Крупіль Лехнівського району Прилуцького округу Полтавської губернії 1 7 1922–1923
Р-1379 Виконавчий комітет Новобудської сільської ради депутатів трудящих, с. Нова Буда Бородянського району Київської області 2 148 1924–1954
Р-1380 Кожухівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Кожухівка Будаївського району Київського округу 1 20 1926
Р-1381 Великовільшанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Велика Вільшанка Обухівського району Київського округу 1 8 1924–1926
Р-1382 Семенівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Семенівка Березанської волості Переяславського повіту Київської губернії 1 11 1921
Р-1383 Демидовська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Демидів Димерського району Київського округу 1 12 1923–1926
Р-1384 Виконавчий комітет Гоголівської сільської ради депутатів трудящих, с. Гоголів Броварського району Київської області 2 350 1924–1963
Р-1385 Копилівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Копилів Макарівського району Київської області 1 5 1922–1923
Р-1386 Дернівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Дернівка Баришівської волості Переяславського повіту Київської губернії 1 4 1920–1922
Р-1387 Миколаївська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Миколаївка Димерського району Київського округу 1 5 1926–1927
Р-1388 Сичівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Сичівка Димерського району Київського округу 1 2 1923–1925
Р-1389 Бортницька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Бортничі Микільсько-Слобідської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 2 1920–1921
Р-1390 Рихтянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рихта Димерського району Київського округу 1 2 1926–1930
Р-1391 Небелицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Небелиця Ставищенської волості Радомисльського повіту Київської губернії 1 3 1922
Р-1392 Троєщинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Троєщина Микільсько-Слобідської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 3 1920–1923
Р-1393 Київська губернська комісія незаможних селян при губернському виконавчому комітеті рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 9 1920–1925
Р-1394 Ярешківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ярешки Лехнівської волості Переяславського повіту Полтавської губернії 1 2 1921
Р-1395 Осокірська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Осокорки Микільсько-Слобідської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 2 1920
Р-1396 Михлівсько-Алферівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Михлівщина Красятицької волості Чорнобильського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1397 Прибірська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Прибірськ Іванківського району Київського округу 1 1 1928
Р-1398 Мощунська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мощун Київського району Київського округу 1 1 1928
Р-1399 Крюківщинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Крюківщина Київської приміської зони 1 2 1933
Р-1400 Ковалівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Ковалівка Приборської волості Чорнобильського повіту Київської губернії 1 1 1922
Р-1401 Дитятківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Дитятки Горностайпольської волості Чорнобильського повіту Київської губернії 1 2 1922–1927
Р-1402 Малокаратульська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мала Каратуль Переяславської волості Переяславського повіту Полтавської губернії 1 3 1920–1921
Р-1403 Вороньківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Вороньків Рогозівського району Київського округу 1 1 1924
Р-1404 Мишоловківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Мишоловка Київської приміської зони 1 3 1935
Р-1405 Блідчанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Блідча Іванківського району Київського округу 1 1 1925
Р-1406 Машівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Машеве Шепилівського району Київського округу 1 2 1925–1926
Р-1407 Руднє-Димерська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рудня-Димерська Димерського району 1 13 1925–1931
Р-1408 Великокарашинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Великий Карашин Макарівської волості Київського повіту Київської губернії 1 3 1921
Р-1409 Биківнянська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Биковня Броварської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 3 1922–1923
Р-1410 Сухолучанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Сухолуччя Димерського району Київського округу 1 6 1926–1930
Р-1411 Наливайківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Наливайківка Макарівського району Київського округу 1 5 1923
Р-1412 Фасівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Фасова Макарівського району Київського округу 1 5 1923
Р-1413 Копачівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Копачі Чорнобильського району Малинського округу 1 7 1924–1926
Р-1414 Янковицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Янковичі Хотівського району Київського округу 1 9 1922–1928
Р-1415 Виповзька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Виповзки Переяславського повіту Київської губернії 1 5 1920–1922
Р-1416 Новопозняківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Нові Позняки Микільсько-Слобідської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 1 1921
Р-1417 Гнідинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гнідин Броварської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 1 1920
Р-1419 Старопозняківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Старі Позняки Микільсько-Слобідської волості Остерського повіту Чернігівської губернії 1 2 1920–1921
Р-1420 Луківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лука Будаївського району Київського округу 1 4 1924–1927
Р-1421 Липівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Липівка Макарівського району Київського округу 1 1 1923
Р-1422 Гутяньська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гута Київського округу 1 3 1927–1929
Р-1423 Вільшанська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Вільшанка Обухівського району Київського округу 1 2 1921–1924
Р-1424 Пеніжківська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пеніжкове Київської губернії 1 2 1917
Р-1425 Димерське лісопромислове господарство тресту «Укрбудліс» Міністерство житлово-громадського будівництва УРСР 2 90 1944–1949
Р-1426 Гостомельська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Гостомель Ворзельської волості Київського повіту 1 2 1921
Р-1427 Лехнівська районна судово-земельна комісія ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лехнівка Переяславського повіту Київської губернії 1 135 1923
Р-1428 Березанська судово-земельна комісія, с. Березань Київського округу 1 2 1927
Р-1436 Мироцький державний винокуренний завод № 9 управління об'єднання державних винокуренних заводів України (Укрбудтрест), с. Немішаєве Київського району 1 70 1921–1931
Р-1438 Великодимерська районна спілка сільськогосподарських колективів, с. Велика Димерка Димерського району 1 89 1930–1932
Р-1439 Вишеньківська сільськогосподарська артіль ім. Петровського, с. Вишеньки Бориспільського району Київської області 1 54 1937–1942
Р-1440 Гатненська сільськогосподарська артіль «Колос», с. Гатне Київського району Київської області 1 81 1927–1934
Р-1441 Козинецька сільськогосподарська артіль «Нове життя», с. Козинці Бородянського району Київської області 3 122 1931–1950
Р-1442 Требухівська сільськогосподарська артіль «Жовтень», с. Требухів Київської приміської зони 1 28 1932–1934
Р-1443 Голенська сільськогосподарська артіль «Незаможник», с. Голе (після 1939 р. с. Жовтневе) Бородянського району Київської області 2 104 1928–1935
Р-1444 Здвижівська сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова с. Здвижівка Бородянського району Київської області 2 70 1934–1936, 1944–1949, 1951–1958
Р-1445 Небратська сільськогосподарська артіль ім. Сталіна, с. Небрат Бородянського району Київської області 3 217 1934–1936, 1943–1949, 1950–1959
Р-1446 Горбовицька сільськогосподарська артіль «Іскра», с. Горбовичі Будаївського району Київського округу 1 3 1927–1928
Р-1447 Жеребятинська сільськогосподарська артіль ім. Ворошилова, с. Жеребятин (нині Жовтневе) Бориспільського району Київської області 1 1 1939
Р-1448 Калитянська сільськогосподарська артіль «Переможець», с. Калита Велико-Димерського району 1 6 1931–1932
Р-1449 Білогородське кущове об'єднання сільськогосподарських колективів «З'єднання», с. Білогородка Будаївського району 1 1 1930
Р-1450 Хотовсько-Пирогівське кущове об'єднання сільськогосподарського колективу, с. Хотів Київського району 1 2 1930
Р-1451 Київське відділення Української державної меліоративної будівельної контори 1 752 1924–1926
Р-1452 Бориспільське радянське господарство ім. М. І. Калініна м. Бориспіль Київської області 1 1 1934
Р-1453 Бобрицька сільськогосподарська артіль «Нове життя», с. Бобрик Київської приміської зони 1 1 1932
Р-1454 Семенівська сільськогосподарська трудова артіль «В єдності сила», с. Семенівка Гостомельського району Київського округу 1 1 1922–1923
Р-1455 Обухівська трудова хліборобна артіль «Союз» м. Обухів Обухівського району Київського округу 1 1 1924
Р-1456 Баланівська сільськогосподарська комуна ім. Петровського, х. Баланівка Київського району 1 2 1927–1928
Р-1457 Боярська трудова хліборобна артіль «Іскра», с. Боярка Будаївського району Київського округу 1 1 1928
Р-1458 Борщагівська сільськогосподарська артіль «Червоний бідняк», с. Борщагівка Київського району 1 1 1930
Р-1459 Гоголівська сільськогосподарська артіль ім. Красіна, с. Гоголів Велико-Димерського району 1 1 1932
Р-1460 Семиполківська сільськогосподарська артіль ім. 1-го Травня, с. Семиполки Броварського району Київської області 2 14 1932, 1946–1950
Р-1462 Княжицьке кооперативне господарство, с. Княжичі Броварського району Київської області 2 47 1932–1935
Р-1463 Підписи трудящих Київської області під закликом Всесвітньої ради миру 1 334 1950–1955
Р-1464 Бородянська районна контрольна комісія КП(б)У районний відділ робітничо-селянської інспекції, с. Бородянка Київської області 1 124 1929–1934
Р-1466 Київський губернський революційний трибунал, м. Київ 4 1840 1919–1923
Р-1467 Відділ робітничо-селянської інспекції при Київському губернському відділі комунального господарства, м. Київ 1 2 1921
Р-1468 Відділ робітничо-селянської інспекції при Київському губернському продовольчому комітеті, м. Київ 1 15 1920–1921
Р-1469 Відділ робітничо-селянської інспекції при Київській губернській раді народного господарства, м. Київ 1 7 1920–1921
Р-1470 Відділ робітничо-селянської інспекції при Київському губернському лісовому комітеті, м. Київ 1 3 1920–1921
Р-1472 Управління Південно-Західної залізниці, м. Київ 4 730 1919–1924
Р-1474 Головний відновлювальний поїзд № 38 Народного Комісаріату шляхів сполучення 1 39 1919–1922
Р-1475 Головний відновлено-ремонтний поїзд № 29 Народного Комісаріату шляхів сполучення 1 76 1918
Р-1476 50-й головний ремонтно-відновлений поїзд Рижсько-Орловської залізниці Народного Комісаріату шляхів сполучення 1 55 1919–1922
Р-1477 2-й головний ремонтний поїзд Народного Комісаріату шляхів сполучення 1 44 1918–1922
Р-1478 Головний комітет професійної спілки працівників та службовців Південно-Західної залізниці, м. Київ 1 22 1917–1918
Р-1479 Пилипівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Пилипівка Білоцерківського району Білоцерківського округу 1 39 1923–1929
Р-1480 Місцевий комітет № 4 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 119 1922–1926
Р-1481 Рейдовий комітет при місцевому комітеті № 4 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 45 1926
Р-1482 Місцевий комітет № 1 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 84 1924–1927
Р-1483 Місцевий комітет № 2 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 32 1924–1925
Р-1484 Місцевий комітет № 3 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 28 1925–1928
Р-1485 Місцевий комітет № 5 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту м. Київ 1 4 1925–1926
Р-1486 Місцевий комітет № 6 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 10 1926–1927
Р-1487 Місцевий комітет № 7 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 32 1926–1927
Р-1488 Місцевий комітет № 8 професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 63 1926–1929
Р-1489 Чорнобильський місцевий комітет професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Чорнобиль Київського округу 1 18 1921–1927
Р-1490 Київська база Всеукраїнської спілки споживчої кооперації, м. Київ 7 868 1920–1933
Р-1491 Київське посередницьке бюро для найму працівників мистецтва, м. Київ 1 7 1931
Р-1494 Чорнобильський дільничій комітет професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Чорнобиль Малинського округу Київської губернії 1 34 1920–1925
Р-1497 Бобровицький районний комітет професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості, с. Бобровиця Київського округу 1 25 1926–1929
Р-1499 Рогозівський районний комітет професійної спілки працівників освіти, с. Рогозів Київського округу 1 3 1926–1927
Р-1500 Великодимерський районний комітет професійної спілки працівників освіти, с. Велика Димерка Київського округу Київської губернії 1 1 1924
Р-1501 Гостомельський районний комітет професійної спілки працівників освіти, с. Гостомель Київського округу 1 9 1926–1927
Р-1502 Ставищенський районний комітет професійної спілки працівників освіти, с. Ставище Білоцерківського округу Київської губернії 1 1 1924
Р-1503 Германівський районний комітет професійної спілки працівників просвіти, с. Германівка Київського округу 1 9 1926–1927
Р-1504 Бобровицький районний комітет професійної спілки працівників просвіти, с. Бобровиця Київського округу 1 1 1927
Р-1505 Будаївський районний комітет професійної спілки працівників просвіти, с. Будаївка Київського округу 1 25 1924–1927
Р-1507 Богуславський повітовий комітет професійної спілки працівників освіти, м. Богуслав Київської губернії 1 25 1922
Р-1513 Губернське управління сільськими будинками при губернському відділі народної освіти, м. Київ 1 13 1921–1923
Р-1515 Київська філія Українського науково-дослідного інституту вугільної промисловості Донбасу, Вищої ради Народного господарства УРСР, м. Київ 1 121 1930–1934
Р-1516 Управління особоуповноваженого Міністерства продовольства по Київській губернії, м. Київ 2 44 1918–1919
Р-1517 Київський науково-дослідний санітарно-бактеріологічний інститут Народного Комісаріату охорони здоров'я УРСР, м. Київ 1 31 1935–1940
Р-1519 Київський окружний комітет професійної спілки працівників народного харчування, м. Київ 1 9 1925–1929
Р-1533 Переяславське дитяче містечко Київської окружної інспектури народної освіти, м. Переяслав Київського округу 1 1 1926–1927
Р-1534 Київський науково-дослідний інститут цукрової промисловості 1 2 1929
Р-1535 Київська філія Всеукраїнського науково-дослідного інституту зерна Народного Комісаріату хліборобства УРСР, м. Київ 1 1 1933
Р-1536 Київський науково-дослідний інститут шкіряної промисловості УРСР, м. Київ 1 2 1933
Р-1537 Київський науково-дослідний інститут паливної промисловості Народного Комісаріату місцевої промисловості УРСР, м. Київ 1 1 1940
Р-1540 Уповноважений Київської районної комісії єврейського громадського комітету по наданню допомоги постраждалим від погрому по Чорнобильському повіту 1 6 1921–1923
Р-1542 Український науково-дослідний геологорозвідувальний інститут академії наук УРСР, м. Київ 1 5 1933–1935
Р-1544 Уповноважений державної будівельної меліорації по Білоцерківському окрузі, м. Біла Церква Київської губернії 1 37 1924–1926
Р-1550 Місцевий комітет професійної спілки робітників та службовців водного транспорту при Київському річному порту, м. Київ 1 7 1920–1921
Р-1551 Лінійний комітет професійної спілки робітників та службовців водного транспорту, м. Київ 1 8 1921–1922
Р-1552 Уповноважений Київської губернської ради професійної спілки по Чорнобильському повіту, м. Чорнобиль Київської губернії 1 3 1922–1923
Р-1554 Науково-дослідний інститут силікатно-промислових та будівельних матеріалів Українського об'єднання промисловості будівельних матеріалів, м. Київ 2 123 1930–1939
Р-1555 Бюро по постачанню системи промислової кооперації при Київській обласній Раді промислової кооперації, м. Київ 1 6 1934–1936
Р-1560 Київська філія науково-дослідного інституту будівельних матеріалів мінерального походження Народного Комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Київ 1 9 1931–1934
Р-1562 Уповноважений головного лісового комітету при польовому штабі трудової армії на Правобережній Україні, м. Київ 1 91 1919–1921
Р-1564 Уповноважений відділом водного транспорту Української ради народного господарства, м. Київ 1 4 1919
Р-1568 Переяславський повітовий лісовий комітет, м. Переяслав Київської губернії 1 23 1919–1922
Р-1573 Товстоліське лісництво Радомисльського повіту земельного відділу, с. Товстий Ліс Товстоліської волості Радомисльського повіту Київської губернії 2 27 1919–1922
Р-1574 Катюжанське лісництво Білоцерківського повіту земельного відділу, с. Катюжанка Димерської волості Київського повіту Київської губернії 1 8 1921
Р-1578 Київська окружна школа з підготовки молодшого командного складу робітничо-селянської міліції, м. Київ 2 418 1921–1924
Р-1592 Київський окружний продовольчий комітет, м. Київ 2 34 1923
Р-1595 Київське окружне управління робітничо-селянської міліції, м. Київ 1 81 1923–1928
Р-1596 Мироцький сільськогосподарський технікум Народного Комісаріату хліборобства УРСР, с. Мироцьке Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1597 Український науково-дослідний інститут по каучуку і каучуконосіям Академія наук УРСР, м. Київ 1 1 1932
Р-1604 Київське відділення Всесоюзного науково-дослідного інституту плодоовочевої промисловості Народного Комісаріату хліборобства СРСР, м. Київ 1 9 1933–1940
Р-1605 Київська товарна база Всеукраїнської кооперативної спілки, м. Київ 1 3 1927–1928
Р-1607 Заворицька трудова школа, с. Заворичі Броварського району Київського округу 1 29 1924–1931
Р-1611 Київське відділення Всесоюзних агрономічних курсів об'єднання цукрової промисловості УРСР 1 6 1929
Р-1618 Броварська районна контора Українського лісопромислового товариства на паях «Укрліс», м. Бровари Броварського району Київського округу 1 5 1923–1924
Р-1619 Гостомельська районна контора Українського лісопромислового товариства на паях «Укрліс», с. Гостомель Київської приміської зони 1 84 1923–1927
Р-1622 Київська районна контора Українського лісопромислового товариства на паях «Укрліс», м. Київ 1 6 1923–1928
Р-1629 Феневицька неповна середня школа, с. Феневичі Іванківського району Київського округу 1 9 1920–1932
Р-1632 Уповноважений Київської районної комісії єврейського громадського комітету по наданню допомоги постраждалим від погромів по Таращанському районі, с. Тараща Київської губернії 1 1 1923
Р-1633 Обухівська волосна військова нарада, м. Обухів Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1635 Сквирська повітова Народна рада, м. Сквира Сквирського повіту Київської губернії 1 1 1917
Р-1639 Радомисльський повітовий комендант, с. Радомисль Київської губернії 1 1 1918
Р-1640 Особливий кінний загін Київського повітового старости, м. Київ 1 1 1918
Р-1647 Переяславське повітове управління будинками громадських примусових робіт, м. Переяслав Київської губернії 1 83 1921–1922
Р-1649 Сквирське повітове управління будинками громадських примусових робіт, м. Сквира Київської губернії 1 43 1920–1922
Р-1650 Таращанське повітове управління будинками громадських примусових робіт, с. Тараща Київської губернії 1 42 1921–1922
Р-1651 Чорнобильське повітове управління будинками громадських примусових робіт, м. Чорнобиль Київської губернії 1 46 1921–1922
Р-1656 Бабинецька неповна середня школа, с. Бабинці Бородянського району Київського округу 1 4 1928–1931
Р-1657 Вінинська неповна середня школа, с. Вінинці Переяславського району Київського округу 1 2 1928–1930
Р-1658 Дружнянська неповна середня школа, с. Дружня Бородянського району Київського округу 1 10 1923–1929
Р-1664 Клавдієвська трудова школа, с. Клавдієво Бородянського району Київського округу 1 12 1928–1929
Р-1665 Мироцька трудова школа, с. Мироцьке Гостомельського району Київського округу 1 24 1921–1929
Р-1669 Запрудська неповна середня школа, с. Запрудка Іванківського району Київського округу 1 12 1923–1930
Р-1670 Пісківська неповна середня школа, с. Пісківка Бородянського району Київського округу 1 2 1927–1932
Р-1671 Блиставицька неповна середня школа, с. Блиставиця Гостомельського району Київського округу 1 3 1929–1930
Р-1674 Виконавчий комітет Розважівського районної ради депутатів трудящих, с. Розважів Київської області 2 114 1923–1926, 1943–1959
Р-1686 Місцевий комітет професійної спілки працівників державної установи при групі контролерів Міністерства державного контролю СРСР по Київськім територіальним управлінням, м. Київ 2 28 1949–1953
Р-1698 Білоцерківські загальноосвітні курси (вечірня гімназія) доктора Митянка, м. Біла Церква Київської губернії 1 3 1917–1919
Р-1702 Київська контора постачання Головного управління цукрової промисловості «Головцукор», м. Київ 1 174 1931–1939
Р-1705 Бородянська неповна середня школа, м. Бородянка Київського округу 1 1 1927
Р-1717 Майданівська початкова школа, с. Майданівка Бородянського району 1 5 1927–1932
Р-1724 1-ша дитяча сільськогосподарська колонія Київської окружної інспектури народної освіти, с. Феофанія Будаївського району Київського округу 1 2 1929
Р-1725 Бабинецька третя сільськогосподарська дитяча виправна трудова колонія Київської окружної інспектури народної освіти, с. Бабинці Бородянського району Київського округу 1 1 1928
Р-1727 Управління Богуславської групи радянських господарств Київського районного тресту радгоспів, м. Богуслав Київської губернії 1 4 1921–1922
Р-1731 Київська обласна дитяча технічна і сільськогосподарська станція обласного відділу народної освіти, м. Київ 1 2 1932
Р-1740 Київський губернський комітет по трудових повинностях, м. Київ 1 324 1919–1922
Р-1741 Перше кущове управління об'єднання цукрової промисловості УРСР, с. Кожанка Білоцерківського повіту Київської губернії 1 70 1921–1923
Р-1742 Друге кустове управління Об'єднання цукрової промисловості УРСР, м. Біла Церква Київської губернії 1 22 1917–1926
Р-1751 Колекція особових справ співробітників фінансових відділів при виконавчих комітетах Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів Київської губернії 2 3028 1923–1925
Р-1755 Лісова торфозаготівельна контора Об'єднання цукрової промисловості УРСР 1 76 1923–1924
Р-1770 Ковалівська трудова школа, с. Ковалівка Білоцерківського округу Київської губернії 1 9 1922–1933
Р-1771 Третя Київська ремонтна комісія, м. Київ 1 15 1923–1933
Р-1773 Голанська трудова школа, с. Голанка (нині Головки) Малинського округу 1 2 1928–1929
Р-1780 Розважівське районне відділення робітничо-селянської міліції, с. Розважів Радомисльського повіту Київської губернії 1 24 1921–1922
Р-1801 Київське губернське управління кримінального розшуку, м. Київ 1 207 1919–1925
Р-1803 Горностайпільське районне відділення робітничо-селянської міліції, с. Горностайпіль Радомишльського повіту Київської губернії 1 3 1921–1922
Р-1804 Іванківське районне відділення робітничо-селянської міліції, м. Іванків 1 6 1920–1922
Р-1805 Красятичівське районне відділення робітничо-селянської міліції, с. Красятичі Радомишльського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1806 Хабенське районне відділення робітничо-селянської міліції, с. Хабне Радомишльського повіту Київської губернії 1 5 1922
Р-1807 Шепеличівське районне відділення робітничо-селянської міліції, с. Шепеличі Радомишльського повіту Київської губернії 1 2 1922
Р-1808 Чорнобильське повітове відділення робітничо-селянської міліції, м. Чорнобиль Київської губернії 1 82 1920–1922
Р-1809 Київське окружне управління кримінального розшуку, м. Київ 1 9 1925–1927
Р-1813 Правобережна вантажно-розвантажувальна контора Українського управління місцевого транспорту, м. Київ 1 24 1923
Р-1814 Сквирське повітове управління робітничо-селянської міліції, м. Сквира Київської губернії 1 41 1920–1921
Р-1815 Київське повітове управління робітничо-селянської міліції, м. Київ 1 4 1921–1923
Р-1822 Канцелярія Київського повітового комісару тимчасового уряду, м. Київ 1 9 1917
Р-1823 Романівське районне відділення робітничо-селянської міліції, с. Романівка Сквирського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-1826 Качалівська 4-х річна трудова школа, с. Качали Бородянського району Київської області 1 3 1925–1927
Р-1827 Київські губернські місця позбавлення волі, м. Київ 2 208 1920–1924
Р-1847 Закритий робітничий кооператив обласної Спілки споживчих кооперацій, м. Київ 1 47 1934–1935
Р-1865 Янівська сільська управа, с. Янів Ново-Шепелицького району Київської області 1 6 1942–1943
Р-1871 Канцелярія Київського повітового комісара Української народної республіки, м. Київ 1 72 1917–1918
Р-1874 Київська губернська комісія по внутрішній торгівлі при губернському виконавчому комітеті рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 6 1924
Р-1878 Київський губернська спілка споживчої кооперації, м. Київ 2 780 1917–1928
Р-1882 Київське представництво об'єднання Донецької державної кам'яновугільної промисловості м. Київ 1 184 1924–1926
Р-1883 Приватне українське акціонерне товариство торгівлі та промисловості «Стар», м. Київ 1 74 1925–1929
Р-1889 Київська окружна прокуратура, м. Київ 3 134 1923–1930
Р-1891 Лінійне управління міліції Південно-Західної залізниці, м. Київ 4 127 1920–1921
Р-1892 Управління Київської районної річкової міліції, м. Київ 1 15 1920
Р-1893 Київське губернське Управління робітничо-селянської міліції, м. Київ 2 773 1919–1925
Р-1896 Київський губернський робітничий кооператив, м. Київ 1 24 1921–1922
Р-1897 Київський районна спілка кооперативних громадських товариств, м. Київ 1 120 1918–1927
Р-1899 Київський центральний робочий кооператив, м. Київ 1 8 1920
Р-1907 Київське повітове управління зразкових радянських господарств, м. Київ 1 29 1921–1922
Р-1908 Подільський річковий вантажно-розвантажувальний пункт Київської губернської вантажно-розвантажувальної контори, м. Київ 1 15 1923
Р-1911 Миронівське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділення народного зв'язку, с. Миронівка Київського повіту Київської губернії 1 4 1919–1921
Р-1912 Таращанське повітове Управління зразкових радянських господарств, с. Тараща Київської губернії 1 3 1921–1922
Р-1914 Бородянська районна вантажно-розвантажувальна контора Українського управління місцевого транспорту, ст. Немішаєво Бородянського району Київської губернії 1 23 1923–1924
Р-1915 Старший технічний інспектор по паливу Південно-Західної залізниці, м. Київ 1 4 1923–1924
Р-1916 Мотижинське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, с. Мотижин Київського повіту Київської губернії 1 8 1919–1921
Р-1919 Київське середнє сільськогосподарське гідротехнічне училище губернського відділу народної освіти 1 1 1920
Р-1920 Київський філіал центральної лабораторії тресту вогнетривкої промисловості, м. Київ 1 33 1931–1934
Р-1921 Будаївське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, с. Будаївка Київського округу 1 40 1924–1929
Р-1923 Київське агентство Всесоюзного хімічного синдикату, м. Київ 1 35 1927–1931
Р-1924 Димерська районна спілка сільськогосподарських виробничих та кооперативних товариств, с. Димер Димерського району 1 23 1930–1931
Р-1925 Бориспільське ощадно-позичкове кредитно-кооперативне товариство, м. Бориспіль Бориспільського району Київського округу 1 28 1925–1929
Р-1926 Шпитьківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, с. Шпитьки Будаївського району Київського округу 1 67 1925–1929
Р-1927 Демієвське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Сільгоспкредит», м. Київ 1 18 1924–1928
Р-1928 Володарське промислове кредитно-кооперативне товариство, с. Володарка Володарського району Білоцерківського округу 1 13 1923–1930
Р-1929 Броварське товариство взаємного кредиту «Допомога», м. Бровари Київської області 1 5 1931–1934
Р-1930 Хотівське сільське товариство взаємодопомоги, с. Хотів Будаївського району Київського округу 1 2 1926–1927
Р-1931 Новопетрівське сільськогосподарське кредитне товариство «Господар» с. Нові Петрівці Гостомельського району Київського округу 1 18 1924–1929
Р-1933 Мирчанське кредитно-кооперативне товариство «Відродження», с. Мирча Бородянського району Київського округу 1 35 1925–1929
Р-1934 Макарівське районне товариство взаємодопомоги, с. Макарів Київської області 1 49 1925–1926
Р-1935 Димерське районне товариство взаємодопомоги, с. Димер Київського округу 1 5 1926–1927, 1929
Р-1936 Переяславське районне товариство взаємодопомоги, м. Переяслав Київського округу 1 16 1925–1930
Р-1938 Хотівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, с. Хотів Київського округу 1 14 1926–1929
Р-1939 Блиставицьке сільське товариство взаємодопомоги, с. Блиставиця Гостомельського району Київського округу 1 6 1926–1928
Р-1940 Ташанське сільське товариство взаємодопомоги, с. Ташань Переяславського району Київського округу 1 2 1926–1927
Р-1941 Рожівське сільське товариство взаємодопомоги, с. Рожів, Макарівського району Київського округу 1 2 1928
Р-1942 Єрківецьке товариство взаємодопомоги, с. Єрківці Рогозівського району Київського округу 1 4 1928–1930
Р-1944 Гостомельське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, с. Гостомель Київського округу 1 12 1927–1929
Р-1945 Мануїльське кредитне товариство, с. Мануїльськ Малинського округу Київської губернії 1 6 1924–1925
Р-1949 Перше Українське пайове товариство вантажників «Вантаження», м. Київ 1 36 1925–1928
Р-1959 Сомководолинське виробниче товариство, с. Сомкова Долина Шполянського району 1 2 1930–1931
Р-1960 Начальник міліції 3-ї дільниці Київського району Південно-Західної залізниці, м. Київ 1 6 1920
Р-1961 Київське кооперативне товариство фотографів «Фототехпром», м. Київ 1 1 1927–1928
Р-1962 Хабенське районне споживче товариство, с. Хабне Київської губернії 1 1 1922
Р-1963 Київська губернська фінансова комісія по обкладенню одночасним надзвичайним податком при Губернському виконавчому комітеті Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 16 1919
Р-1964 Уповноважений Української державної меліоративно-будівельної контори по Київському району м. Київ 1 83 1926
Р-1966 Київський філіал акціонерного товариства по видачі довідок про кредитоспроможність «Кредитбюро» м. Київ 2 135 1926–1930
Р-1970 Київська контора Українського державного рибного тресту м. Київ 1 44 1930–1931
Р-1972 Київська державна торговельно-заготовча контора при обласному відділі внутрішньої торгівлі м. Київ 1 64 1935–1938
Р-1973 Київське районне відділення Всеукраїнського об'єднання державних заводів вино-курінної промисловості м. Київ 1 588 1919
Р-1977 Державний рибний розплідник «Либідь» Народного комісаріату землеробства УРСР, м. Київ 1 10 1926–1929
Р-1978 Київська крайова контора об'єднання тютюнових фабрик України «Укртютюнтрест» м. Київ 1 102 1922–1928
Р-1985 Фастівський нафтовий склад Київського районного торговельного відділення об'єднання нафтовими промислами та заводами м. Фастів Васильківського повіту Київської губернії 1 1 1922
Р-1991 Житоставський державний винокуренний завод об'єднання державних винокуренних заводів України, с. Житостав(есть только Житинці) Бистрицької волості Бердичевського повіту Київської губернії 1 26 1921–1923
Р-1992 Київський губернський відділ шкіряної промисловості при губернській раді народного господарства м. Київ 1 28 1919–1923
Р-1999 Чорнобильська повітова контора районного шкіряного тресту м. Чорнобиль Чорнобильського повіту Київської губернії 1 6 1921–1923
Р-2001 Макарівська районна українська охоронна поліція, с. Макарів Київської області 2 19 1941–1943
Р-2002 Макарівська районна управа, с. Макарів Київської області 2 26 1941–1943
Р-2003 Маковищенська сільська управа, с. Маковище Макарівського району Київської області 1 23 1941–1943
Р-2004 Громадське господарство № 34, с. Маковище Макарівського району Київської області 1 61 1941–1943
Р-2005 Громадське господарство № 47, с. Почепин Макарівського району Київської області 1 4 1941–1942
Р-2006 Баришівська районна українська охоронна поліція, с. Баришівка Київської області 1 1 1943
Р-2007 Громадське господарство № 2, с. Андріївка Макарівського району Київської області 1 1 1943
Р-2008 Громадське господарство № 51, с. Озерщина Макарівського району Київської області 1 1 1943
Р-2009 Новомирівська сільська управа, с. Новомирівка Макарівського району Київської області 1 4 1941–1942
Р-2010 Громадське господарство № 23, с. Людвинівка Макарівського району Київської області 1 12 1942–1943
Р-2011 Людвинівська сільська управа, с. Людвинівка Макарівського району Київської області 1 11 1941–1943
Р-2012 Громадське господарство № 52, с. Плахтянка Макарівського району Київської області 1 1 1943
Р-2013 Громадське господарство № 27, с. Макарівська Буда Макарівського району Київської області 1 2 1943
Р-2014 Плахтянська сільська управа, с. Плахтянка Макарівського району Київської області 1 8 1941–1943
Р-2015 Київський медичний інститут Генералкомісаріату, м. Київ. 3 1527 1941–1942
Р-2016 Таращанський мировий суд, с. Тараща Київської області 1 364 1942–1943
Р-2017 Громадське господарство № 1, с. Мліїв Городищенського району Київської області 1 30 1942–1943
Р-2018 Федорівська сільська управа, с. Федорівка Димерського району Київської області 1 1 1941–1942
Р-2019 Таращанський маслозавод центрального молочно-жирового управління, м. Тараща Київської області 1 10 1942
Р-2020 Таращанська машинно-тракторна майстерня Управління МТС Київського генерального округу, м. Тараща Таращанського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2021 Таращанська машинобудівельна станція Управління МТС Київського генерального округу, м. Тараща Таращанського району Київської області 1 24 1941–1943
Р-2022 Хлистунівська сільська управа, с. Хлистунівка Городищенського району Київської області 1 19 1941–1943
Р-2023 Консервна фабрика Таращанського союзу кооперативів, с. Тараща Таращанського району Київської області 1 15 1942–1943
Р-2024 Таращанська районна управа, с. Тараща Київської області 4 107 1941–1943
Р-2025 Дирдинська школа відділу освіти Городищенської районної управи, с. Дирдин Городищенського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2026 Набоківська школа відділу освіти Городищенської районної управи, с. Набоків Городищенського району Київської області 1 2 1941–1942
Р-2027 Лісовичанська сільська управа, с. Лісовичі Таращанського району Київської області 1 59 1941–1943
Р-2028 Громадське господарство № 2, с. Лісовичі Таращанського району Київської області 1 83 1941–1943
Р-2029 Київська контора сажетрусних та пічних робіт Київської міської управи, м. Київ 2 106 1941–1943
Р-2031 Уманська міська управа, м. Умань Київської області 3 1158 1941–1944
Р-2032 Уманське міське споживче товариство, м. Умань Київської області 3 196 1941–1944
Р-2033 Видавництво газети «Уманський голос» гебітскомісаріату, м. Умань Київської області 1 6 1941–1943
Р-2034 Мліївське кооперативне виробниче товариство, с. Мліїв Городищенського району Київської області 1 33 1941–1943
Р-2035 Уманська міська поліклініка відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Умань Київської області 1 67 1941–1944
Р-2036 Уманський технікум механізації сільського господарства гебітскомісаріату, м. Умань Уманського району Київської області 1 102 1941–1943
Р-2037 Уманський пивоварний завод Центрального об'єднання бродильної промисловості та напоїв, м. Умань Уманського району Київської області 1 23 1942–1943
Р-2038 Уманське головне лісництво відділу лісу, деревини та полювання Київського генералкомісаріату, м. Умань Київської області 2 182 1941–1943
Р-2039 Уманський завод сільського господарства № 1 тресту «Союзросткаучук» гебітскомісаріату, м. Умань Уманського району Київської області 1 37 1941–1943
Р-2040 Уманська меблева фабрика гебітскомісаріату, м. Умань Київської області 1 13 1942–1943
Р-2041 Уманська електростанція міської управи, м. Умань Київської області 1 62 1941–1944
Р-2042 Громадське господарство, с. Чупира Білоцерківського району Київської області 1 1 1943
Р-2043 Уманська контора водопроводу відділу благоустрою міської управи, м. Умань Уманського району Київської області 1 46 1941–1943
Р-2044 Перша Уманська міська лікарня відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Умань Київської області 1 42 1941–1944
Р-2045 Уманський пункт «Заготзерно» Управління зернових виробництв України, м. Умань Уманського району Київської області 1 129 1941–1943
Р-2046 Томилівська сільська управа, с. Томилівка Білоцерківського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2047 Уманський сільськогосподарський інститут гебітскомісаріату, м. Умань Київської області 1 3 1942–1943
Р-2048 Білоцерківський завод мінеральних вод Управління бургомістра, м. Біла Церква Білоцерківського району Київської області 1 1 1941
Р-2049 Кочубіївська сільська управа, с. Кочубіївка Уманського району Київської області 1 23 1941–1943
Р-2050 Війтовецька сільська управа, с. Війтівці Уманського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2051 Малоберезянська сільська управа, с. Мала Березянка Таращанського району Київської області 2 13 1941–1943
Р-2052 Биковогребельська сільська управа, с. Бикова Гребля Білоцерківського району Київської області 1 11 1941–1943
Р-2053 Димерська районна українська охоронна поліція, с. Димер Київської області 1 34 1941–1943
Р-2054 Громадське господарство, с. Плоске Таращанського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2055 Краснопільська сільська управа, с. Краснопілка Уманського району Київської області 2 7 1941–1943
Р-2056 Громадське господарство, с. Мала Вовнянка Таращанського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2057 Громадське господарство, с. Кислівка Таращанського району Київської області 1 3 1942
Р-2058 Громадське господарство, с. Степок Таращанського району Київської області 1 1 1943
Р-2059 Димерська районна управа, с. Димер Київської області 1 32 1941–1943
Р-2060 Синяківська сільська управа, с. Синяк Димерського району Київської області 1 26 1941–1943
Р-2061 Димерська сільська управа, с. Димер Димерського району Київської області 1 12 1941–1943
Р-2062 Димерське головне лісництво відділу лісу, деревини і охоти генералкомісаріату, с. Димер Димерського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2063 Димерська районна ветеринарна лікарня районної управи, с. Димер Димерського району Київської області 1 1 1942
Р-2064 Димерська районна спілка споживчих товариств, с. Димер Димерського району Київської області 1 3 1941–1942
Р-2065 Бишівська районна управа, с. Бишів Бишівського району Київської області 1 6 1942
Р-2066 Димерський пункт «Заготзерно» Управління зернових виробництв України, с. Димер Димерського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2067 Димерська районна контора «Заготхудоба» Київської окружної контори «Центрохудоба», с. Димер Димерського району Київської області 1 3 1942
Р-2068 Димерське районне сільськогосподарське бюро Іванківського окружного сільськогосподарського бюро, с. Димер Димерського району Київської області 1 3 1941–1942
Р-2069 Димерський мировий суддя, с. Димер Димерського району Київської області 1 4 1942
Р-2070 Микитянське сільське споживче товариство, с. Микитяни Миронівського району Київської області 1 10 1942
Р-2071 Чорногородська сільська управа, с. Чорногородка Бишівського району Київської області 1 1 1943
Р-2072 Козинська сільська управа, с. Козин Миронівського району Київської області 1 1 1943
Р-2073 Краснопільське громадське господарство, с. Краснопілка Уманського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2074 Маслівська сільська управа, с. Маслівка Миронівського району Київської області 1 9 1941–1943
Р-2075 Росавська сільська управа, с. Росава Миронівського району Київської області 1 8 1941–1942
Р-2076 Громадське господарство, с. Юхни Миронівського району Київської області 1 24 1942–1943
Р-2077 Громадське господарство, с. Потік Миронівського району Київської області 1 17 1942–1943
Р-2078 Миронівська районна управа, с. Миронівна Київської області 4 59 1942–1943
Р-2079 Громадське господарство, с. Микитяни Миронівського району Київської області 1 53 1941–1943
Р-2080 Громадське господарство, с. Росава Миронівського району Київської області 2 31 1941–1943
Р-2081 Микитянська сільська управа, с. Микитяни Миронівського району Київської області 1 10 1941–1943
Р-2082 Фурсівська сільська управа, с. Фурси Білоцерківського району Київської області 1 1 1941
Р-2083 Фролівська сільська управа, с. Фролівка Миронівського району Київської області 1 9 1941–1943
Р-2084 Громадське господарство, с. Фролівка Макарівського району Київської області 1 4 1942–1943
Р-2085 Громадське господарство с. Миронівка Миронівського району Київської області 1 58 1941–1943
Р-2086 Кутелевохутірська сільська управа, с. Кутелів Хутір Миронівського району Київської області 1 8 1941–1943
Р-2087 Яхнівська сільська управа, с. Яхни Миронівського району Київської області 1 10 1941–1943
Р-2088 Громадське господарство с. Яхни Миронівського району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2089 Громадське господарство с. Кутелів Хутір Миронівського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2090 Громадське господарство № 2, с. Рогозів Бориспільського району Київської області 1 70 1941–1943
Р-2091 Салівхутірська сільська управа, с. Салів Хутір Миронівського району Київської області 1 2 1941–1942
Р-2092 Громадське господарство, с. Владиславка Миронівського району Київської області 1 53 1941–1943
Р-2093 Громадське господарство № 3, с. Рогозів Бориспільського району Київської області 1 46 1941–1943
Р-2094 Туниківська сільська управа, с. Туники Богуславського району Київської області 1 3 1941–1942
Р-2095 Гутянська сільська управа, с. Гута Богуславського району Київської області 1 23 1941–1943
Р-2096 Громадське господарство, с. Пустовіти Миронівського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2097 Дмитренківська сільська управа, с. Дмитренки Богуславського району Київської області 1 9 1941–1943
Р-2098 Громадське господарство, с. Туніки Богуславського району Київської області 2 9 1941–1943
Р-2099 Лютіжська сільська управа, с. Лютіж Димерського району Київської області 2 27 1941–1943
Р-2100 Миронівський цукровий завод Цукроцентралу України, м. Миронівна Київської області 1 184 1941–1944
Р-2101 Гурівщинська сільська управа, с. Гурівщина Макарівського району Київської області 1 8 1941–1942
Р-2102 Королівська сільська управа, с. Королівка Макарівського району Київської області 1 4 1941–1943
Р-2103 Громадське господарство №1 с. Чернин Таращанського району Київської області 1 24 1941–1942
Р-2104 Лукська сільська управа, с. Лука Таращанського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2105 Потоківська сільська управа, с. Потоки Таращанського району Київської області 1 2 1942
Р-2106 Миронівський пункт «Заготзерно» Управління зернових виробництв України, с. Миронівка Київської області 1 92 1941–1942
Р-2107 Богуславська районна управа, м. Богуслав Київської області 1 121 1941–1943
Р-2108 Богуславське головне лісництво відділу лісу, деревини та полювання генералкомісаріату, м. Богуслав Київської області 1 60 1941–1943
Р-2109 Яблунівська сільська управа, с. Яблунівка Бишівського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2110 Громадське господарство № 1, с. Новосілки Бишівського району Київської області 1 39 1941–1943
Р-2111 Громадське господарство № 2, с. Лишня Бишівського району Київської області 1 12 1941–1943
Р-2112 Вітрівська сільська управа, с. Вітрівка Бишівського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2113 Громадське господарство, с. Горобіївка Бишівського району Київської області 1 22 1941–1943
Р-2114 Леонівська сільська управа, с. Леонівка Бишівського району Київської області 1 7 1942–1943
Р-2115 Новосілківська сільська управа, с. Новосілки Бишівського району Київської області 1 2 1942
Р-2116 Громадське господарство № 1, с. Вітрівка Бишівського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2117 Громадське господарство № 1, с. Мостище Бишівського району Київської області 1 1 1942
Р-2118 Громадське господарство, с. Чорногородка Бишівського району Київської області 1 1 1942
Р-2119 Громадське господарство № 1 с. Леонівка Бишівського району Київської області 1 34 1942–1943
Р-2120 Громадське господарство № 1 с. Лебедин Бориспільського району Київської області 1 84 1941–1943
Р-2121 117-й батальйон Української охоронної поліції 1 1 1942–1943
Р-2122 Громадське господарство № 1 с. Нестерівка Маньківського району Київської області 1 30 1942–1943
Р-2123 Громадське господарство № 1, с. Вишеньки Бориспільського району Київської області 1 48 1941–1943
Р-2124 Громадське господарство № 2, с. Вишеньки Бориспільського району Київської області 1 42 1941–1943
Р-2125 Громадське господарство № 2 с. Любарці Бориспільського району Київської області 1 42 1941–1943
Р-2127 Громадське господарство № 2 с. Сошників Бориспільського району Київської області 1 72 1941–1943
Р-2128 Громадське господарство № 3 с. Сошників Бориспільського району Київської області 1 64 1942–1943
Р-2129 Узинська районна охоронна поліція, с. Узин Узинського району Київської області 1 1 1942
Р-2130 Узинська районна управа, с. Узин Узинського району Київської області 1 23 1941–1943
Р-2131 Громадське господарство, с. Сухоліси Узинського району Київської області 1 25 1941–1943
Р-2132 Сошниківська сільська управа, с. Сошників Бориспільського району Київської області 1 3 1941–1942
Р-2133 Громадське господарство № 4, с. Узин Узинського району Київської області 1 14 1942–1943
Р-2134 Громадське господарство № 2, с. Чепилівка Узинського району Київської області 1 7 1942–1943
Р-2135 Сухоліська сільська управа, с. Сухоліси Узинського району Київської області 1 3 1941–1943
Р-2136 Клавдієвотарасівська сільська управа, с. Клавдієво-Тарасове Бородянського району Київської області 1 31 1941–1943
Р-2137 Громадське господарство, с. Луб'янка Бородянського району Київської області 1 24 1941–1943
Р-2138 Небратська сільська управа, с. Небрат Бородянського району Київської області 1 9 1941–1943
Р-2139 Громадське господарство № 1, с. Ярешки Березанського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2140 Громадське господарство № 22, с. Орловець Городищенського району Київської області 1 13 1942–1943
Р-2141 Блиставицька сільська управа, с. Блиставиця Бородянського району Київської області 1 3 1941–1943
Р-2142 Луб'янська сільська управа, Луб'янка Бородянського району Київської області 1 4 1942–1943
Р-2143 Бородянська сільська управа, с. Бородянка Бородянського району Київської області 1 3 1941–1943
Р-2144 Пилиповицька сільська управа, с. Пилиповичі Бородянського району Київської області 1 1 1944
Р-2145 Немішаївська сільська управа, с. Немішаєве Бородянського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2146 Загальцівська сільська управа, с. Загальці Бородянського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2147 Громадське господарство №1, с. Пилипча Березанського району Київської області 1 3 1943
Р-2148 Острійківська сільська управа, с. Острійки Узинського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2149 Громадське господарство № 3, с. Янківка Узинського району Київської області 1 2 1943
Р-2150 Узинська машинно-тракторна станція Управління МТС по Київському генеральному окрузі, с. Узин Узинського району Київської області 1 3 1941–1943
Р-2151 Громадське господарство № 4, с. Янківка Узинського району Київської області 1 1 1943
Р-2152 Громадське господарство № 1 с. Янківка Узинського району Київської області 1 76 1941–1943
Р-2153 Тарасівське сільське споживче товариство, с. Тарасівка Узинського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2154 Громадське господарство № 2, с. Антонівка Узинського району Київської області 1 8 1941–1943
Р-2155 Громадське господарство № 5, с. Бишів Бишівського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2156 Громадське господарство, с. Нова Буда Бородянського району Київської області 1 12 1941–1943
Р-2157 Пісківська сільська управа, с. Пісківка Бородянського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2158 Тетерівське головне лісництво відділу лісу, деревини і полювання генералкомісаріату, с. Тетерів Бородянського району Київської області 1 61 1941–1943
Р-2159 Бородянське головне лісництво відділу лісу, деревини і охоти генералкоміссаріату, с. Бородянка Бородянського району Київської області 1 48 1941–1943
Р-2160 Новобудівська сільська управа, с. Нова Буда Бородянського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2161 Антонівська неповна середня школа відділу освіти Узинської рай управи, с. Антонівка Узинського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2162 Громадське господарство, с. Майданівка Бородянського району Київської області 1 1 1943
Р-2163 Великокрупільська сільська управа, с. Великий Крупіль Березанського району Київської області 1 1 1942
Р-2164 Громадське господарство № 2, с. Недра Березанського району Київської області 1 13 1941–1942
Р-2165 Мирчанська сільська управа, с. Мирча Бородянського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2166 Новогребельська сільська управа, с. Нова Гребля Бородянського району Київської області 1 1 1941
Р-2167 Дружнянська сільська управа, с. Дружня Бородянського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2168 Громадське господарство, с. Язвинка Бородянського району Київської області 1 1 1943
Р-2169 Будобабинецька сільська управа, с. Буда-Бабинецька Бородянського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2170 Сухоліське дільничне лісництво відділу лісу, деревини і полювання генералкоміссаріату, с. Сухоліси Узинського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2171 Громадське господарство № 9, с. Дирдин Городищенського району Київської області 1 4 1942–1943
Р-2172 Київська повітова державна варта, м. Київ 3 14 1918
Р-2173 Громадське господарство № 4, с. Старосілля Городищенського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2174 Микулицька сільська управа, с. Микуличі Бородянського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2175 Старівське державне господарство, с. Старе Бориспільського району Київської області 1 80 1941–1943
Р-2176 Громадське господарство № 24, с. Орловець Городищенського району Київської області 1 2 1943
Р-2177 Сухоліський пункт «Заготзерно» Управління зернових виробництв України, с. Сухоліси Узинського району Київської області 1 36 1942–1943
Р-2178 Старенський цукровий завод цукрової централі України, с. Старе Бориспільського району Київської області 1 126 1941–1943
Р-2179 с Смілянська районна управа, м. Сміла Київської області 1 2 1942
Р-2180 Миронівський маслозавод Центрального молочно-жирового управління, с. Миронівка Київської області 1 2 1942
Р-2181 Теклинська сільська управа, с. Теклине Смілянського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2182 Громадське господарство № 8, с. Гурівщина Макарівського району Київської області 1 25 1942–1943
Р-2183 Громадське господарство № 19 с. Хлистунівка Городищенського району Київської області 1 1 1942
Р-2184 Громадське господарство № 20 с. Хлистунівка Городищенського району Київської області 1 1 1943
Р-2185 Березняківська сільська управа, с. Березняки Смілянського району Київської області 1 3 1941–1943
Р-2186 Уманський гебітскомісаріат, м. Умань Київської області 2 6 1943
Р-2187 Громадське господарство № 2, с. Літки Городищенського району Київської області 1 3 1942
Р-2188 Миронівський мировий суд, с. Миронівка Миронівського району Київської області 1 1 1943
Р-2189 Громадське господарство № 1, с. Городище Городищенського району Київської області 1 1 1942
Р-2190 Громадське господарство № 1, с. Гнідин Бориспільського району Київської області 2 20 1942–1943
Р-2191 Громадське господарство № 4, с. Вороньків Бориспільського району Київської області 1 11 1942–1943
Р-2192 Громадське господарство № 3, с. Глибоке Бориспільського району Київської області 1 19 1942–1943
Р-2193 Громадське господарство № 2, с. Бориспіль Київської області 1 198 1942–1943
Р-2194 Громадське господарство № 1, с. Жереб'ятин Бориспільського району Київської області 1 45 1941–1943
Р-2195 Білоцерківське міське господарство Управління бургомістра, м. Біла Церква Київської області 1 2 1941–1942
Р-2196 Громадське господарство № 4, с. Рогозів Бориспільського району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2197 Бориспільський пункт заготівлі зерна Управління зернових виробництв України, м. Бориспіль Бориспільського району Київської області 1 77 1941–1943
Р-2198 Таращанський гебітскомісаріат, м. Тараща Київської області 1 90 1941–1943
Р-2199 Таращанська міська управа, м. Тараща Київської області 1 3 1941
Р-2200 Дирдинська сільська управа, с. Дирдин Городищенського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2201 Тетіївська машино-тракторна станція Управління МТС по Київському генеральному округу, с. Снігурівка Тетіївського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2202 9-та Київська чоловіча реальна гімназія відділу освіти Київської міської Управи, м. Київ 1 11 1941–1942
Р-2203 5-й Васильківський шкіряний завод Київської ремісничо-шкіряної промислової спілки, м. Васильків Васильківського району Київської області 1 24 1941–1943
Р-2204 Васильківський маслозавод Центрального молочно-жирового управління, м. Васильків Васильківського району Київської області 2 55 1942–1943
Р-2205 Канівське головне лісництво відділу лісу, деревини та полювання генералкомісаріату, м. Канів Київської області 1 29 1941–1943
Р-2206 Бориспільська районна управа, м. Бориспіль Київської області 1 2 1941–1943
Р-2207 Хабенський гебітскомісаріат Київського генералкомісаріату, с. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2208 Хабенський мировий суд, с. Кагановичі Кагановицького району Київської області 2 138 1942–1943
Р-2209 Хабенська районна управа, с. Кагановичі Кагановицького району Київської області 2 96 1941–1943
Р-2210 Хабенська сільська управа, с. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2211 Військовська сільська управа, с. Військове Хабенського району Київської області 1 2 1942
Р-2212 Стещинська сільська управа, с. Стещина Кагановицького району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2213 Святоцька сільська управа, с. Святоцьке (з 1925 р. — с. Жовтневе) Кагановицького району Київської області 1 3 1941–1942
Р-2214 Радзивилівська сільська управа, с. Радзивилівка Кагановицького району Київської області 1 5 1941–1942
Р-2215 Максимовицька сільська управа, с. Максимовичі Кагановицького району Київської області 1 26 1941–1943
Р-2217 Яблунівська сільська управа, с. Яблунька Кагановицького району Київської області 1 1 1942
Р-2218 Хабенська районна лікарня відділу охорони здоров'я гебітскомісаріату, м. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 21 1941–1943
Р-2219 Хабенський пункт «Заготзерно» Управління зернових виробництв України, м. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 18 1942–1943
Р-2220 Хабенський деревообробний комбінат Хабенського гебітскомісаріату, м. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 12 1942–1943
Р-2221 Хабенське державне господарство, м. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 20 1942–1943
Р-2222 Хабенський лісопильний завод «Лісокооператор» гебітскомісаріату, м. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 2 1941–1942
Р-2223 Хабенське державне господарство «Хмеляр», с. Павловичі Хабенського району Київської області 1 1 1942
Р-2224 Хабенська районна спілка споживчого товариства, м. Кагановичі Кагановицького району Київської області 1 1 1942
Р-2225 Управління бургомістра, м. Біла Церква Київської області 4 829 1941–1943
Р-2226 Городищенська районна спілка споживчих товариств, с. Городище Городищенського району Київської області 1 1 1941
Р-2227 Старосільська сільська управа, с. Старосілля Городищенського району Київської області 1 4 1942–1943
Р-2228 Городищенська районна управа, с. Городище Київської області 1 3 1941–1943
Р-2229 Березанська сільська управа, с. Березань Київської області 1 12 1942–1943
Р-2230 Семенівська сільська управа, с. Семенівка Березанського району Київської області 1 1 1943
Р-2231 Громадське господарство № 1, с. Березань Березанського району Київської області 1 4 1942–1943
Р-2232 Громадське господарство № 2, с. Березань Березанського району Київської області 1 2 1942
Р-2233 Громадське господарство № 3 с. Войкове Березанського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2234 Громадське господарство № 1, с. Лехнівка Березанського району Київської області 1 12 1942–1943
Р-2235 Чорнобильська районна управа, м. Чорнобиль Київської області 1 57 1942–1943
Р-2236 Чорнобильський мировий суд, м. Чорнобиль Чорнобильського району Київської області 1 1 1943
Р-2237 Мармуліївське сільське споживче товариство, с. Мармуліївка Володарського району Київської області 1 1 1943
Р-2238 Кирданівська сільська управа, с. Кирдани Таращанського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2240 Таращанська районна Українська охоронна поліція, с. Тараща Київської області 1 3 1941–1943
Р-2241 Таращанський господарський банк гебітскомісаріату, м. Тараща Київської області 1 1 1942
Р-2242 Ківшуватська сільська управа, с. Ківшувата Таращанського району Київської області 1 1 1943
Р-2243 Салиханська сільська управа, с. Салиха Таращанського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2244 Громадське господарство № 2, с. Лісовичі Таращанського району Київської області 2 3 1942
Р-2245 Громадське господарство, с. Косяківка Таращанського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2246 Старівське лісництво відділу лісу, деревини та полювання генералкомісаріату, с. Старе Бориспільського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2247 Рогозівська сільська управа, с. Рогозів Бориспільського району Київської області 1 1 1942
Р-2248 Бориспільське районне сільськогосподарське бюро, м. Бориспіль Київської області 1 1 1943
Р-2249 Красилівська сільська управа, с. Красилівка Броварського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2250 Зазим'янська сільська управа, с. Зазим'я Броварського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2251 Великодимерська сільська управа, с. Великий Димер Броварського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2252 Літківська сільська управа, с. Літки Броварського району Київської області 1 1 1942
Р-2253 Макарівський районний суд, сел. Макарів Київської області 1 1 1942–1943
Р-2255 Громадське господарство № 2, с. Літки Броварського району Київської області 1 1 1943
Р-2256 Громадське господарство, с. Зазим'я Броварського району Київської області 1 4 1942–1943
Р-2257 Громадське господарство № 3, с. Требухів Броварського району Київської області 1 14 1943
Р-2258 Карандинська сільська управа, с. Карандинці Богуславського району Київської області 1 1 1943
Р-2263 Побережківська сільська управа, с. Побережка Богуславського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2266 Богуславський маслозавод Центрального молочно-жирового управління, м. Богуслав Богуславського району Київської області 1 1 1943
Р-2267 Громадське господарство, с. Карандинці Богуславського району Київської області 1 1 1943
Р-2269 Хмільнянська сільська управа, с. Хмільна Макарівського району Київської області 1 4 1941–1943
Р-2270 Громадське господарство № 62, с. Хмільна Макарівського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2271 Київська аптека № 31 Аптекоуправління м. Києва 1 16 1941–1943
Р-2272 Управління річкового транспорту при Київській міській управі, м. Київ 1 2 1941–1942
Р-2273 Київська електростанція № 3 Управління електропідприємств Київської міської управи, м. Київ 1 1 1941–1943
Р-2275 Київська школа № 5/7 (Куренівка) відділу освіти Київської міської управи, м. Київ 1 1 1941–1943
Р-2276 Поліклініка водників відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Київ 1 1 1942–1943
Р-2277 Київська окружна спілка споживчих товариств, м. Київ 2 344 1941–1943
Р-2278 Київська заготівельна контора промислової сировини Київської окружної спілки споживчої кооперації, м. Київ 1 1 1942
Р-2279 Київська школа № 48 відділу освіти Київської міської управи, м. Київ 1 3 1941–1943
Р-2280 Київський пивоварний завод № 1 Центрального об'єднання бродильної промисловості та напоїв, м. Київ 3 462 1941–1943
Р-2281 Вищедубечанська українська охоронна поліція, с. Вища Дубечня Київської області 1 2 1942
Р-2282 Громадське господарство, с. Старосілля Вищедубечанського району Київської області 1 1 1942
Р-2283 Літочківське сільське споживче товариство, с. Літочки Вищедубечанського району Київської області 1 1 1943
Р-2284 Осещинська сільська управа, с. Осещина Вищедубечанського району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2285 Державне господарство ім. Т.Г. Шевченка, с. Маслівка Миронівського району Київської області 1 7 1942–1943
Р-2287 Київська гребінецько-гудзикова фабрика Всеукраїнської кооперативної спілки, м. Київ 2 18 1942–1943
Р-2288 Вільшанська районна управа, с. Вільшанка Київської області 1 1 1943
Р-2289 Громадське господарство, с. Моргунів Вільшанського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2290 Боровиковська сільська управа Вільшанського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2291 Рокитнянський мировий суд, с. Рокитне Київської області 1 400 1942–1943
Р-2292 Рокитнянська районна управа, с. Рокитне Київської області 1 11 1941–1943
Р-2293 Телешівська сільська управа, с. Телешівка Рокитнянського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2294 Ромашківська сільська управа, с. Ромашки Рокитнянського району Київської області 1 6 1942–1943
Р-2295 Ольшаницька сільська управа, с. Ольшаниця Рокитнянського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2296 Рокитнянський філіал сільськогосподарського банку, с. Рокитне Рокитнянського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2297 Телешівське громадське господарство № 2, с. Телешівка Рокитнянського району Київської області 1 2 1943
Р-2298 Громадське господарство, с. Бакумівка Рокитнянського району Київської області 1 1 1943
Р-2299 Громадське господарство, с. Михайлівка Рокитнянського району Київської області 1 1 1943
Р-2300 Громадське господарство, с. Луб'янка Рокитнянського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2301 Громадське господарство № 1, с. Шарки Рокитнянського району Київської області 1 1 1943
Р-2302 Громадське господарство № 2, с. Шарки Рокитнянського району Київської області 1 1 1943
Р-2303 Плоханівська сільська управа, с. Плоханівка Тетіївського району Київської області 1 14 1941–1943
Р-2304 Громадське господарство № 1, с. Плоханівка Тетіївського району Київської області 1 59 1941–1943
Р-2305 Тетіївська районна управа, с. Тетіїв Київської області 1 1 1942
Р-2306 Снігурівська сільська управа, с. Снігурівка Тетіївського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2307 Тетіївська база сільськогосподарського постачання, с. Снігурівка Тетіївського району Київської області 1 1 1942
Р-2308 Паланочківська сільська управа, с. Паланочка Маньківського району Київської області 1 1 1942
Р-2309 Кинашівське сільське споживче товариство, с. Кинашівка Маньківського району Київської області 1 1 1943
Р-2310 Маньківський районний сепараторний пункт Центрального молочножирового управління, с. Маньківка Київської області 1 7 1941–1942
Р-2311 Фастівська районна українська допоміжна поліція, м. Фастів Київської області 2 105 1941–1943
Р-2312 Фастівська районна управа, м. Фастів Київської області 1 28 1941–1943
Р-2313 Громадське господарство, с. Пустовіти Білоцерківського району Київської області 1 1 1943
Р-2314 Білоцерківський міський відділ громадського харчування міської управи, м. Біла Церква Київської області 1 2 1942
Р-2315 Фастівське міське споживче товариство, м. Фастів Київської області 2 20 1942–1943
Р-2316 Фастівська біржа праці, м. Фастів Київської області 1 9 1942–1943
Р-2317 Ярошівська сільська управа, с. Ярошівка Фастівського району Київської області 1 9 1941–1943
Р-2318 Пришивальницька сільська управа, с. Пришивальня Фастівського району Київської області 1 2 1941–1942
Р-2319 Попівська сільська управа, с. Попівка Білоцерківського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2320 Київська українська охоронна поліція, м. Київ 1 13 1941–1943
Р-2323 Громадське господарство № 1, с. Ярошівка Фастівського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2324 Фастівська міська електростанція комунальних підприємств міської управи, м. Фастів Київської області 1 2 1941–1942
Р-2325 Васильківський гебітскомісаріат Київського генералкомісаріата, м. Васильків Київської області 4 34 1941–1943
Р-2326 Васильківська районна управа, м. Васильків Київської області 3 101 1941–1943
Р-2327 Васильківська районна спілка споживчих товариств, м. Васильків Київської області 1 14 1942–1943
Р-2328 Громадське господарство № 59, с. Піски Васильківського району Київської області 1 9 1942–1943
Р-2329 Васильківська редакція окружної газети «Васильківські вісті», орган Васильківського гебітскомісаріату, м. Васильків Київської області 2 6 1942–1943
Р-2330 Редакція газети «Іванківські вісті», м. Іванків Київської області 1 6 1942–1943
Р-2331 Білоцерківська українська районна допоміжна поліція, м. Біла Церква Київської області 1 143 1941–1943
Р-2332 Білоцерківський гебітскомісаріат Київського генералкомісаріату, м. Біла Церква Київської області 1 98 1941–1943
Р-2333 Білоцерківська районна управа, м. Біла Церква Київської області 1 43 1941–1943
Р-2334 Білоцерківська фельдшерсько-акушерська школа, м. Біла Церква Київської області 1 54 1941–1943
Р-2335 Білоцерківська контора по заготівлі зерна «Заготзерно» Управління зернових виробництв України 2 47 1941–1943
Р-2336 Білоцерківська друга міська лікарня відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Біла Церква Київської області 2 63 1941–1943
Р-2337 Білоцерківська санітарно-епідеміологічна станція гебітскомісаріата, м. Біла Церква Київської області 1 1 1942
Р-2338 Білоцерківський мировий суд, м. Біла Церква Київської області 1 1 1942
Р-2339 Білоцерківська окружна біржа праці, м. Біла Церква Київської області 1 15 1942–1943
Р-2340 Білоцерківський окружний комітет «Взаємодопомоги» Українського червоного хреста, м. Біла Церква Київської області 2 57 1941–1943
Р-2341 Білоцерківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, м. Біла Церква Київської області 1 1 1942
Р-2342 Білоцерківська заготівельна контора районної спілки споживчих товариств, м. Біла Церква Київської області 1 1 1941
Р-2343 Білоцерківське лісництво відділу лісу, деревини і охоти генералкомісаріату, м. Біла Церква Київської області 2 37 1942–1943
Р-2344 Маловільшанська сільська управа, с. Мала Вільшанка Білоцерківського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2345 Фастівська сільська управа, с. Фастівка Білоцерківського району Київської області 1 1 1942
Р-2346 Фесюрівська сільська управа, с. Фесюри Білоцерківського району Київської області 1 1 1942
Р-2347 Глушківська сільська управа, с. Глушки Білоцерківського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2348 Маловільшанська сільська управа, с. Мала Вільшанка Білоцерківського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2349 Чмирівська сільська управа, с. Чмирівка Білоцерківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2350 Яблунівська сільська управа, с. Яблунівка Білоцерківського району Київської області 1 1 1942
Р-2351 Черкаська сільська управа, с. Черкас Білоцерківського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2352 Озернянське громадське господарство, с. Озерна Білоцерківського району Київської області 1 14 1942
Р-2353 Київська Штадткомендатура, м. Київ 1 49 1941–1943
Р-2354 Київський штадткомісаріат, м. Київ 1 57 1941–1943
Р-2355 Німецьке торгове товариство, м. Київ 1 204 1942–1943
Р-2356 Київська міська управа, м. Київ 18 1651 1941–1943
Р-2357 Богданівська районна управа, м. Київ 2 72 1942–1943
Р-2358 Софіївська районна управа, м. Київ 5 199 1941–1943
Р-2359 Шевченківська районна управа, м. Київ 4 313 1941–1943
Р-2360 Подільська районна управа, м. Київ 15 1608 1941–1943
Р-2361 Печерська районна управа, м. Київ 5 104 1941–1943
Р-2362 Куренівська районна управа, м. Київ 9 904 1941–1943
Р-2363 Центральна районна управа, м. Київ 1 748 1942–1943
Р-2364 Управління шефа району «Київ – Вест», м. Київ 2 9 1941–1943
Р-2365 Судовий виконавець при камері шліхтера Богданівського району, м. Київ 1 1 1942–1943
Р-2366 Судовий виконавець при камері шліхтера Шевченківського району, м. Київ 1 5 1942–1943
Р-2367 Київська біржа праці 3 46 1941–1943
Р-2368 Управління допоміжного господарства міської управи, м. Київ 1 601 1941–1943
Р-2369 Цукрова централь України, м. Київ 2 1382 1941–1943
Р-2370 Київське окружне управління цукрової промисловості цукрової централі України, м. Київ 1 78 1941–1943
Р-2371 Київський завод металевих виробів та вогнетривких кас відділу металообробної промисловості генералкомісаріату, м. Київ 1 11 1941–1942
Р-2372 Київська організація місцевої взаємодопомоги, м. Київ 2 245 1941–1943
Р-2373 Київська міська головна каса, м. Київ 1 9 1941–1943
Р-2374 Відділ торгівлі Київської міської управи «Київміськторг», м. Київ 2 123 1941–1943
Р-2375 Другий польовий відділ водних шляхів, м. Київ 1 38 1941–1943
Р-2376 Київське управління державних господарств, м. Київ 1 17 1941–1943
Р-2377 Об'єднанні майстерні Академії наук, м. Київ 1 8 1941–1942
Р-2378 Київський залізничний ремонтний завод відділу 3-ї металообробної промисловості генералкомісаріату «Більшовик», м. Київ 1 47 1941–1943
Р-2379 Київський машинобудівельний завод фірми «УСМА», м. Київ 1 386 1941–1943
Р-2380 Київський завод № 5 автотракторних запчастин Центрального управління техніки сільського господарства Півдня при Головному командуванні на Україні, м. Київ 1 26 1941–1942
Р-2381 Київський лікеро-горілчаний завод Центрального об'єднання бродильної промисловості та напоїв, м. Київ 1 177 1941–1943
Р-2382 Київське продуктово-кооперативне товариство «Вільна Україна», м. Київ 1 97 1941–1943
Р-2383 Київський рентгено-радіологічний інститут генералкомісаріата, м. Київ 1 16 1941–1942
Р-2384 Київський гідромеліоративний інститут генералкомісаріату, м. Київ 1 40 1941–1942
Р-2385 Київський ливарно-механічний завод № 3 Центрального управління техніки сільського господарства Півдня при Головному командуванні на Україні, м. Київ 1 140 1941–1943
Р-2386 Інститут експериментальної та клінічної медицини генералкомісаріату, м. Київ 1 53 1941–1943
Р-2387 Український науково-дослідний інститут землеробства Української Академії наук, м. Київ 1 42 1941–1943
Р-2388 Німецький інститут гігієни рейхскомісаріату в Україні, м. Київ 1 4 1943
Р-2389 Київська музично-драматична консерваторія, м. Київ 2 189 1941–1943
Р-2390 Київський Асід-сировоточний інститут рейхкоміссаріату, м. Київ 1 160 1941–1943
Р-2391 Центральні кооперативні курси Всеукраїнської кооперативної спілки, м. Київ 1 20 1942–1943
Р-2392 Центральне молочно-жирове управління України при рейхкомісаріаті України, м. Київ 1 3 1942
Р-2393 Громадське господарство № 2, с. Войкове Баришівського району Київської області 1 13 1942–1943
Р-2394 Команда охоронної поліції Подільського району, м. Київ 1 5 1941–1942
Р-2395 Український комітет взаємодопомоги, м. Київ 1 34 1941
Р-2396 Подільська пожежна команда, м. Київ 1 23 1941–1943
Р-2397 Ливарно-механічний завод № 1 відділу «3-а» чорної металургії генералкомісаріату, м. Київ 1 11 1942–1943
Р-2398 Хімічно-фармацевтична фабрика фірми «Asid», м. Київ 1 25 1941–1943
Р-2399 Штампувальний завод у м. Києві 2 65 1941–1943
Р-2400 Управління зернового виробництва України, м. Київ 2 68 1941–1943
Р-2401 Перший державний млин управління зернового виробництва України, м. Київ 1 79 1941–1943
Р-2402 Світильнянська сільська управа, с. Світильне Броварського району Київської області 1 41 1941–1943
Р-2403 Кулажинська сільська управа, с. Кулажинці Броварського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2404 Громадське господарство № 1, с. Русанів Броварського району Київської області 1 20 1941–1943
Р-2405 Управління електричних підприємств, м. Київ 1 269 1941–1943
Р-2406 Електромережа електрозабезпечення України по Київському округу відділу комунальних підприємств міської управи, м. Київ 1 152 1941–1943
Р-2407 Київська 8-ма українська жіноча гімназія відділу освіти Київської міської управи, м. Київ 1 4 1941–1942
Р-2408 Київський машинобудівельний завод ім. Франка відділу «3-а» металообробної промисловості генералкоміссаріату 1 94 1941–1943
Р-2409 Управління шефа району «Київ-Норд» Київської міської управи, м. Київ 1 57 1943
Р-2410 Управління міських садів і парків Лісопаркового управління, м. Київ 1 46 1941–1943
Р-2411 Київський генералкомісаріат, м. Київ 3 183 1941–1943
Р-2412 Музей-архів перехідного періоду Київської міської управи, м. Київ 2 328 1941–1943
Р-2413 Залізнична районна управа, м. Київ 1 2 1941–1943
Р-2414 Завод «Керамік» промислового товариства Українських і німецьких інженерів-силікатників міста Києва 1 17 1941–1943
Р-2415 Війтовецьке сільське споживче товариство, с. Війтівці Баришівського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2416 Війтовецька сільська управа, с. Війтівці Баришівського району Київської області 1 92 1941–1943
Р-2417 Другий державний млин управління зернового виробництва України, м. Київ 1 9 1942–1943
Р-2418 Баришівська районна управа, с. Баришівка Київської області 1 85 1941–1943
Р-2419 Бзівська сільська управа, с. Бзів Баришівського району Київської області 1 10 1942–1943
Р-2420 Київський електромеханічний завод «Електромеханік» відділу «3-а» металообробної промисловості генералкомісаріату, м. Київ 2 125 1941–1943
Р-2421 Акціонерне товариство кінематографії в Україні «Українфільм», м. Київ 1 128 1941–1943
Р-2422 Управління Київської радіомережі відділу зв'язку міської управи, м. Київ 1 48 1941–1943
Р-2423 Ярославська районна управа, м. Київ 1 8 1941–1943
Р-2425 Володимирська районна управа, м. Київ 1 2 1941–1942
Р-2426 Дарницька районна управа, м. Київ 1 6 1941–1942
Р-2427 Київське міське управління водоканалізації Київської міської управи, м. Київ 3 736 1941–1943
Р-2429 Обухівське громадське господарство, с. Обухів Обухівського району Київської області 1 36 1942–1943
Р-2430 Обухівська сільська управа, м. Обухів Київської області 1 5 1941–1943
Р-2431 Обухівське лісництво відділу лісу, деревини і охоти генералкомісаріату, с. Обухів Обухівського району Київської області 1 12 1941–1943
Р-2432 Обухівська районна спілка споживчих товариств, с. Обухів Обухівського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2433 Громадське господарство, с. Красне Обухівського району Київської області 1 1 1942
Р-2434 Громадське господарство, с. Гудимівка Обухівського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2435 Обухівська районна управа, м. Обухів Київської області 2 9 1941–1943
Р-2436 Благочинний Обухівського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2437 Григорівська машинно-тракторна станція Управління МТС по Київському генеральному окрузі, с. Григорівка Обухівського району Київської області 1 1 1942
Р-2438 Васильківський млин Управління зернового виробництва України, м. Васильків Васильківського району Київської області 1 22 1941–1943
Р-2439 Васильківський майоліко-керамічний завод промислової артілі «Майолік», м. Васильків Васильківського району Київської області 1 27 1941–1943
Р-2440 Другий Васильківський шкіряний завод Васильківської кооперативної артілі інвалідів шкіряної промисловості, м. Васильків Васильківського району Київської області 1 16 1941–1943
Р-2441 Друкарня газети «Васильківські вісті» районної управи, м. Васильків Київської області 1 5 1942
Р-2442 Жорнівська сільська управа, с. Жорнівка Васильківського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2443 Васильківська українська допоміжна охоронна поліція, м. Васильків Київської області 1 5 1942–1943
Р-2444 Крушинська сільська управа, с. Крушинка Васильківського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2445 Пісківська сільська управа, с. Піски Васильківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2446 Здорівська сільська управа, с. Здорівка Васильківського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2448 Глеваська сільська управа, с. Глеваха Васильківського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2449 Васильківська міська управа, м. Васильків Київської області 2 7 1941–1943
Р-2450 Митницьке споживче товариство, с. Митниця Васильківського району Київської області 1 3 1943
Р-2451 Громадське господарство № 35, с. Плесецьке Васильківського району Київської області 1 1 1942
Р-2452 Бюро по обліку та розподілу робочої сили при виконавчому комітеті Київської міської ради, м. Київ 1 16 1944–1946
Р-2453 Васильківська сільськогосподарська інспекція відділу сільського господарства при Васильківському гебітскомісаріаті, м. Васильків Київської області 1 1 1943
Р-2454 Васильківський трубно-цегляний завод міської управи, м. Васильків Васильківського району Київської області 1 1 1942
Р-2455 Управління бургомістра м. Васильків Київської області 1 1 1942
Р-2457 Іванківська районна управа, м. Іванків Київської області 1 115 1941–1943
Р-2458 Громадське господарство № 3, с. Бзів Баришівського району Київської області 1 14 1941–1943
Р-2459 Німецька школа генералкомісаріату, м. Київ 1 5 1942–1943
Р-2460 Майстерня «Скоб'яник» з виробництва металевих виробів Київської міської управи, м. Київ 1 16 1941–1943
Р-2461 Український науково-дослідний інститут тваринництва Української академії наук, м. Київ 1 4 1942–1943
Р-2462 Українська академія наук, м. Київ 1 9 1941–1943
Р-2463 Український науково-дослідний інститут гідробіології та рибальства Української академії наук, м. Київ 1 5 1941–1943
Р-2464 Київська окружна комісія по перегляду особового складу міліції та розшуку, м. Київ 1 14 1925–1926
Р-2465 Мигалківська сільська управа, с. Мигалки Бородянського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2466 Управління шефа персоналу німецького комісара, м. Київ 1 6 1941–1942
Р-2467 Володарська районна управа, м. Володарка Київської області 1 4 1942–1943
Р-2468 Мармуліївська сільська управа, с. Мармуліївка Володарського району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2469 Пархомівська сільська управа, с. Пархомівка Володарського району Київської області 1 10 1941–1943
Р-2470 Громадське господарство, с. Пархомівка Володарського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2471 Біліївська сільська управа, с. Біліївка Володарського району Київської області 1 10 1941–1943
Р-2472 Громадське господарство, с. Біліївка Володарського району Київської області 1 8 1942–1944
Р-2473 Володарська сільська управа, с. Володарка Володарського району Київської області 1 3 1942
Р-2474 Брідокська сільська управа, с. Брідок (раніше частина с. Зрайки) Володарського району Київської області 1 1 1942
Р-2475 Завадівська сільська управа, с. Завадівка Володарського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2476 Казимирівська сільська управа, с. Казимирівка Володарського району Київської області 1 4 1941–1943
Р-2477 Громадське господарство, с. Казимирівка Володарського району Київської області 1 1 1941
Р-2478 Рачківська сільська управа, с. Рачки Володарського району Київської області 1 4 1941–1942
Р-2479 Громадське господарство № 1, с. Рачки Володарського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2480 Тарганська сільська управа, с. Тарган Володарського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2481 Тарганське сільське споживче товариство, с. Тарган Володарського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2482 Володимирівська сільська управа, с. Володимирівка Володарського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2483 Ожегівська сільська управа, с. Ожегівка Володарського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2484 Громадське господарство, с. Ожегівка Володарського району Київської області 1 1 1941–1942
Р-2485 Громадське господарство, с. Тарасівка Володарського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2486 Вербовецька сільська управа, с. Вербовець Катеринопільського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2487 Громадське господарство, с. Вербовець Катернопільського району Київської області 1 1 1943
Р-2488 Колодистенська сільська управа, с. Колодисте Катеринопільського району Київської області 1 1 1942
Р-2489 Громадське господарство, с. Ямпіль Катернопільського району Київської області 1 1 1943
Р-2490 Борівська сільська управа, с. Борівка Фастівського району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2491 Мельниківське сільське споживче товариство, с. Мельниківка Ротмистрівського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2492 Макіївська сільська управа, с. Макіївка Ротмирівського району Київської області 1 1 1943
Р-2493 Носачівська початкова школа відділу освіти Ротмістрівської районної управи, с. Носачів Ротмістрівського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2494 Куцівська початкова школа відділу освіти Ротмістрівської районної управи, с. Куцівки Ротмістрівського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2495 Христинівська районна управа, м. Христинівка Київської області 1 7 1941–1944
Р-2499 Громадське господарство, с. Вербова Христинівського району Київської області 1 1 1943
Р-2500 Мельниківська сільська управа, с. Мельниківка Ротмістрівського району Київської області 1 2 1943
Р-2502 Попівська сільська управа, с. Попівка Ротмістрівського району Київської області 1 2 1943
Р-2503 Березняківська сільська управа, с. Березняки Смілянського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2504 Громадське господарство № 40, с. Самгородок Ротмистрівського району Київської області 1 10 1942–1943
Р-2505 Плескачівська початкова школа відділу освіти Смілянської районної управи, с. Плескачі Смілянського району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2506 Смілянський цукровий комбінат цукрової-централі України, м. Сміла Київської області 1 1 1942
Р-2507 Сквирська районна спілка споживчих товариств, м. Сквира Київської області 2 64 1941–1943
Р-2508 Сквирське міське споживче товариство, м. Сквира Київської області 2 19 1941–1943
Р-2509 Сквирська районна управа, м. Сквира Київської області 1 37 1941–1944
Р-2510 Сквирська біржа праці, м. Сквира Київської області 1 1 1942–1943
Р-2511 Слобідське сільське споживче товариство, с. Слобода Сквирського району Київської області 2 7 1941–1943
Р-2512 Сквирський будинок інвалідів відділу опіки районної управи, м. Сквира Сквирського району Київської області 2 18 1941–1943
Р-2513 Сквирська районна контора Центрального управління по заготівлі худоби, м. Сквира Київської області 1 1 1942
Р-2514 Сквирська міська поліклініка, м. Сквира Київської області 2 7 1942–1943
Р-2515 Сквирська міська управа, м. Сквира Київської області 1 1 1941–1943
Р-2516 Сквирський мировий суд 2-ї дільниці, м. Сквира Київської області 1 27 1943
Р-2517 Горобіївська сільська управа, с. Горобіївка Сквирського району Київської області 1 1 1941–1942
Р-2518 Каленнівська сільська управа, с. Каленна Сквирського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2519 Кам'яногребельська сільська управа, с. Кам'яна Гребля Сквирського району Київської області 1 9 1941–1943
Р-2520 Баришівський мировий суд, с. Баришівка Баришівського району Київської області 1 20 1943
Р-2521 Мовчанівська сільська управа, с. Мовчанівка Сквирського району Київської області 1 1 1942–1944
Р-2522 Пустоварівська сільська управа, с. Пустоварівка Сквирського району Київської області 1 1 1941
Р-2523 Слобідська сільська управа, с. Слобода Сквирського району Київської області 2 9 1941–1943
Р-2524 Громадське господарство № 2, с. Горобіївка Сквирського району Київської області 1 1 1941–1943
Р-2525 Громадське господарство № 1, с. Мовчанівка Сквирського району Київської області 2 10 1941–1943
Р-2526 Громадське господарство № 1, с. Пустоварівка Сквирського району Київської області 2 8 1941–1943
Р-2527 Громадське господарство № 4, с. Самгородок Сквирського району Київської області 2 11 1942–1943
Р-2529 Київська нотаріальна контора, м. Київ 2 49 1941–1943
Р-2530 Корсуньська районна українська поліція, м. Корсунь Київської області 1 19 1941–1943
Р-2531 Корсуньська окружна управа, м. Корсунь Київської області 1 11 1941–1943
Р-2532 Корсуньська районна управа, м. Корсунь Київської області 1 18 1941–1943
Р-2533 Корсуньський мировий суд, м. Корсунь-Шевченківський КорсуньШевченківського району Київської області 1 1 1943
Р-2534 Громадське господарство, с. Деренковець Корсуньського району Київської області 1 2 1943
Р-2535 Корсуньська швейна майстерня міської управи, м. Корсунь Київської області 1 2 1942–1943
Р-2536 Німецький лазарет генералкомісаріату, м. Київ 2 91 1941–1943
Р-2537 Помоклівська сільська управа, с. Помоклі Переяславського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2538 Помоклівське сільське споживче товариство, с. Помоклі Переяславського району Київської області 1 7 1941–1943
Р-2539 Переяслав-Хмельницька районна управа, м. Переяслав-Хмельницький Київської області 2 78 1941–1943
Р-2540 Громадське господарство № 1, с. Помоклі Переяславського району Київської області 1 21 1941–1943
Р-2541 Громадське господарство № 2, с. Дем'янці Переяславського району Київської області 1 24 1941–1943
Р-2542 Дем'янецька сільська управа, с. Дем'янці Переяславського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2543 Переяславська районна спілка споживчого товариства, м. ПереяславХмельницький Київської області 2 112 1941–1943
Р-2544 Переяславський маслозавод, м. Переяслав-Хмельницький Переяславського району Київської області 1 56 1941–1943
Р-2545 Соснівська сільська управа, с. Соснова Переяславського району Київської області 1 13 1941–1943
Р-2546 Громадське господарство, с. Соснова Переяславського району Київської області 1 4 1941–1942
Р-2547 Кулябівська сільська управа, с. Кулябівка Переяславського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2548 Громадське господарство, с. Кулябівка Переяславського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2549 Переяславська районна поліклініка відділу охорони здоров'я Переяславської районної управи, м. Переяслав-Хмельницький Київської області 1 2 1942–1943
Р-2550 Положаївська сільська управа, с. Положаї Переяславського району Київської області 1 2 1941–1942
Р-2551 Положаївське сільське споживче товариство, с. Положаї Переяславського району Київської області 1 10 1943
Р-2552 Переяславський пункт «Заготзерно» управління зернових виробництв України, м. Переяслав-Хмельницький Київської області 1 46 1941–1943
Р-2553 Підварківська сільська управа, с. Підварки Переяславського району Київської області 1 1 1941–1942
Р-2554 Громадське господарство № 1, с. Підварки Переяславського району Київської області 1 11 1942–1943
Р-2555 Денисівська сільська управа, с. Дениси Переяславського району Київської області 1 8 1941–1943
Р-2556 Громадське господарство, с. Дениси Переяславського району Київської області 1 10 1941–1942
Р-2557 Переяславська біржа праці, м. Переяслав-Хмельницький Київської області 1 2 1942
Р-2558 Харківцівська сільська управа, с. Харківці Переяславського району Київської області 1 4 1941–1943
Р-2559 Переяславський кістково-туберкульозний дитячий санаторій відділу охорони здоров'я Переяславського гебітскомісаріату, м. ПереяславХмельницький Київської області 1 5 1941
Р-2560 Гланишівська сільська управа, с. Гланишів Переяславського району Київської області 1 10 1942
Р-2561 Громадське господарство, с. Панфили Переяславського району Київської області 1 4 1941–1942
Р-2563 Ташанське сільське споживче товариство, с. Ташань Переяславського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2564 Єрковецька сільська управа, с. Єрківці Переяславського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2565 Вовчківська сільська управа, с. Вовчків Переяславського району Київської області 1 2 1942
Р-2566 Пристромська сільська управа, с. Пристроми Переяславського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2567 Строківська сільська управа, с. Строків Переяславського району Київської області 1 1 1942
Р-2568 Громадське господарство, с. Строків Переяславського району Київської області 1 1 1942
Р-2569 Переяславська районна електростанція відділу комунальних підприємств, районної управи, м. Переяслав-Хмельницький Київської області 1 1 1942
Р-2570 Українська охоронна поліція Старинського куща, с. Старе Бориспільського району Київської області 1 1 1941
Р-2571 Стовп'ягське лісництво відділу лісу, деревини і полювання генералкомісаріату, м. Стовп'яги Переяславського району Київської області 1 1 1942
Р-2572 Козинська сільська управа, с. Козинці Переяславського району Київської області 1 1 1943
Р-2573 Сільська управа, х. Радянський Переяславського району Київської області 1 1 1941
Р-2574 Громадське господарство № 3, с. Хоцьки Переяславського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2575 Ковалинська сільська управа, с. Ковалин Переяславського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2576 Переяславський пункт заготівлі тютюну Управління тютюнової сировини, м. Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницького району Київської області 1 1 1942
Р-2577 Переяславська міська управа, м. Переяслав Київської області 1 3 1942–1943
Р-2578 Деревообробна фабрика саней генералкомісаріату, м. Київ 1 18 1942–1943
Р-2579 Київський водний політехнікум 2-го польового водно-шляхового управління, м. Київ 1 22 1941–1943
Р-2580 Київська 34-та школа відділу освіти міської управи, м. Київ 1 8 1941–1942
Р-2581 Київська міська аптека № 52 міського аптекоуправління, м. Київ 1 9 1941–1944
Р-2582 Всеукраїнська кооперативна спілка, м. Київ 1 14 1941–1942
Р-2583 Інститут Зоології Української академії наук, м. Київ 1 1 1941–1943
Р-2584 2-га Київська деревообробна меблева фабрика виробничокооперативної артілі «Деревообробник», м. Київ 1 6 1942
Р-2585 1-ша Київська меблева фабрика генералкомісаріату «3-а», м. Київ 1 6 1942
Р-2586 Київський інститут металотехніки при Українській академії наук, м. Київ 1 16 1941–1943
Р-2587 Громадське господарство № 1, с. Доброводи Бабанського району Київської області 1 18 1941–1943
Р-2588 Бабанська машинно-тракторна станція управління МТС по Київському окрузі, с. Бабанка Київської області 1 9 1942–1943
Р-2589 Виробничо-кооперативне поліграфічне товариство «Київ-Поліграф», м. Київ 1 3 1941–1942
Р-2590 Київська районна спілка споживчих товариств, м. Київ 1 92 1941–1943
Р-2591 Бзівське сільське споживче товариство, с. Бзів Баришівського району Київської області 1 17 1941–1943
Р-2592 Таращанське дільничне лісництво відділу ліса, деревини полювання генералкомісаріату, м. Тараща Таращанського району Київської області 1 4 1941–1942
Р-2593 Таращанський пункт «Заготзерно» управління зернових виробництв України, м. Тараща Таращанського району Київської області 1 1 1943
Р-2594 Таращанська гімназія відділу освіти Таращанської районної управи, м. Тараща Київської області 1 1 1941
Р-2595 Пилиповицьке сільське споживче товариство, с. Пилиповичі Бородянського району Київської області 1 1 1942
Р-2596 Озерське сільське споживче товариство, с. Озера Бородянського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2597 Немішаєвське сільське споживче товариство, с. Немішаєве Бородянського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2599 Київська обласна контора Центрального управління по заготівлі худоби «Центрохудоба» 1 1 1943
Р-2600 Київська міська контора палива Київської міської управи, м. Київ 1 1 1942
Р-2601 Київське міське аптекоуправління відділу охорони здоров'я міської управи, м. Київ 1 2 1942
Р-2602 Лісопильний завод станції Біличі Київського гебітскомісаріату, с. Біличі Києво-Святошинського району Київської області 1 1 1943
Р-2603 Козинцівське сільське споживче товариство, с. Козинці Бородянського району Київської області 1 1 1943
Р-2604 Громадське господарство № 1, с. Мартусівка Бориспільського району Київської області 1 1 1942
Р-2605 Бориспільська міська управа, м. Бориспіль Київської області 1 1 1942
Р-2606 Таращанська районна спілка споживчого товариства, м. Тараща Київської області 1 45 1941–1942
Р-2607 Громадське господарство № 1, с. Антонів Сквирського району Київської області 1 15 1941–1943
Р-2608 Громадське господарство № 5, с. Антонів Сквирського району Київської області 1 11 1941–1943
Р-2609 Громадське господарство, с. Токарівка Сквирського району Київської області 1 22 1941–1943
Р-2610 Сквирська районна торфова контора районної управи «Укрторф», м. Сквира Київської області 1 8 1942–1943
Р-2611 Сквирське головне лісництво відділу ліса, деревини і охоти генералкомісаріату, м. Сквира Київської області 1 49 1941–1944
Р-2612 Сквирське сільськогосподарське кооперативне товариство, м. Сквира Київської області 1 2 1942
Р-2613 Громадське господарство № 1, с. Каленна Сквирського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2614 Сквирська селекційна станція Управління зернових виробництв України, м. Сквара Київської області 1 6 1941–1943
Р-2615 Сквирський сепараторний пункт Центрального молочно-жирового управління, м. Сквира Київської області 1 3 1941–1943
Р-2616 Сквирська філія Білоцерківського банку фінансового управління при Білоцерківському гебітскомісаріаті, м. Сквира Київської області 1 2 1942–1943
Р-2617 Сквирський вальцювальний млин Управління зернових виробництв України, м. Сквира Київської області 1 1 1942
Р-2618 Сквирське насіннєве господарство Управління зернових виробництв України, м. Сквира Київської області 1 3 1942–1943
Р-2619 Сквирська інкубаторна станція Українського сільськогосподарського бюро при генералкомісаріаті, м. Сквира Київської області 1 2 1941–1943
Р-2620 Уманське представництво Київського об'єднання бродильної промисловості, м. Умань Київської області 1 3 1942–1943
Р-2622 Громадське господарство № 1, с. Самгородок Сквирського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2623 Громадське господарство № 2, с. Самгородок Сквирського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2624 Сквирська районна контрольно-насіннєвої лабораторія Управління зернових виробництв України, м. Сквира Київської області 1 5 1941–1943
Р-2625 Громадське господарство № 5, с. Самгородок Сквирського району Київської області 1 1 1941–1944
Р-2626 Громадське господарство № 6, с. Самгородок Сквирського району Київської області 1 5 1941–1943
Р-2627 Сквирська машинно-тракторна станція Управління МТС по Сквирському районі, м. Сквира Київської області 1 3 1942–1943
Р-2628 Сквирський дитячий будинок відділу громадської опіки Сквирської районної управи, м. Сквира Київської області 1 15 1941–1943
Р-2629 Сквирський районний заготівельний пункт «Заготзерно» Центрального управління зернових виробництв України, м. Сквира Київської області 1 5 1942–1943
Р-2630 Тхорівський спиртзавод Центрального об'єднання бродильної промисловості і напоїв України, с. Тхорівка Сквирського району Київської області 1 25 1941–1943
Р-2631 Київське окружне об'єднання бродильної промисловості і напоїв Центрального об'єднання бродильної промисловості і напоїв України, м. Київ 1 243 1941–1944
Р-2632 Центральне об'єднання бродильної промисловості і напоїв України, м. Київ 1 105 1941–1943
Р-2633 Сквирський горілчаний завод Центрального об'єднання бродильної промисловості і напоїв України, м. Сквира Київської області 1 41 1941–1943
Р-2634 1-ша Київська міська лікарня відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Київ 2 1284 1941–1943
Р-2635 Бакалівська сільська управа, с. Бакали Білоцерківського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2636 Громадське господарство, с. Потіївка Білоцерківського району Київської області 1 7 1942–1943
Р-2637 Громадське господарство, с. Трушки Білоцерківського району Київської області 1 35 1941–1943
Р-2638 Громадське господарство, с. Фурси Білоцерківського району Київської області 1 12 1941–1943
Р-2639 Білоцерківський асенізаційний обоз відділу благоустрою міської управи, м. Біла Церква Київської області 1 6 1941–1943
Р-2640 Білоцерківський крупзавод № 10 Управління зернового виробництва України 1 6 1941–1942
Р-2641 Пархомівське сільське споживче товариство, с. Пархомівка Володарського району Київської області 1 1 1943
Р-2642 Рубченківське сільське споживче товариство, с. Рубченки Володарського району Київської області 1 1 1943
Р-2643 Білоцерківський міський торговий відділ міської управи, м. Біла Церква Київської області 1 69 1941–1942
Р-2644 Білоцерківська окружна спілка споживчих товариств, м. Біла Церква Київської області 1 27 1942–1943
Р-2645 Тадіївське сільське споживче товариство, с. Тадіївка Володарського району Київської області 1 1 1943
Р-2646 Рудосільське споживче товариство, с. Руде Село Володарського району Київської області 1 2 1943
Р-2648 Рогізнянське сільське споживче товариство, с. Рогізна Володарського району Київської області 1 1 1943
Р-2649 Київське судноплавне училище міської управи, м. Київ 1 1 1943
Р-2650 Іванківська міжрайонна контора «Центрохудоба» Київської окружної контори «Центрохудоба», м. Іванків Київської області 1 1 1941–1942
Р-2651 Касаційна камера Іванківського району, м. Іванків Іванківського району Київської області 1 2 1943
Р-2652 Пироговицька сільська управа, с. Пироговичі Іванківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2654 Станишівська сільська управа, с. Станишівка Іванківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2655 Шпилівська машинно-тракторна станція Управління МТС по Київському генеральному окрузі, с. Шпилі Іванківського району Київської області 1 1 1942
Р-2656 Федорівська сільська управа, с. Федорівка Іванківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2658 Чорнобильська машинно-тракторна станція Управління МТС по Київському генеральному окрузі, м. Чорнобиль Чорнобильського району Київської області 1 14 1942–1943
Р-2659 Іванківський гебітскомісаріат, м. Іванків Київської області 1 3 1941–1943
Р-2660 Обуховицька сільська управа, с. Обуховичі Іванківського району Київської області 1 6 1941–1943
Р-2661 Сукачівська сільська управа, с. Сукачі Іванківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2662 Макарівська сільська управа, с. Макарівка Іванківського району Київської області 1 1 1943
Р-2663 Перший Київський дріжджовий завод Центрального об'єднання бродильної промисловості і напоїв України, м. Київ 1 163 1941–1942
Р-2664 Громадське господарство, с. Мошурів Тальнівського району Київської області 1 56 1941–1943
Р-2665 Григорівська школа відділу освіти Обухівської районної управи, с. Григорівка Обухівського району Київської області 1 3 1941–1943
Р-2666 Шеф Баришівського району, м. Баришівка Київської області 1 3 1942–1943
Р-2667 Малостарицька сільська поліція, с. Мала Стариця Баришівського району Київської області 1 1 1942
Р-2668 Малостарицька сільська управа, с. Мала Стариця Баришівського району Київської області 1 3 1943
Р-2669 Заготівельна контора Баришівської районної споживчої спілки, с. Баришівка Київської області 1 3 1942–1943
Р-2670 Громадське господарство № 1, с. Баришівка Київської області 1 2 1942–1943
Р-2671 Баришівська районна контора «Центрохудоба», с. Баришівка Київської області 1 3 1942–1943
Р-2672 Баришівське лісництво відділу лісу, деревини і охоти генералкомісаріату, м. Баришівка Київської області 1 1 1943
Р-2673 Морозівське сільське споживче товариство, с. Морозівка Бишівського району Київської області 1 2 1942–1943
Р-2674 Громадське господарство № 1, с. Бзів Баришівського району Київської області 1 31 1941–1943
Р-2675 Громадське господарство № 2, с. Бзів Баришівського району Київської області 1 23 1942–1943
Р-2676 Український науково-дослідний інститут геології при Академії Наук, м. Київ 1 1 1941–1942
Р-2677 Київська астрономічна обсерваторія Київського університету, м. Київ 1 4 1941–1942
Р-2678 Головна дирекція залізниць Півдня, м. Київ 3 2014 1941–1943
Р-2679 Слобідська сільська управа, с. Слобода Кагарлицького району Київської області 1 4 1941–1943
Р-2680 Громадське господарство, с. Слобода Кагарлицького району Київської області 1 5 1942–1943
Р-2681 Кагарлицький цукровий завод цукро-централі України, м. Кагарлик Київської області 1 1 1942
Р-2682 Кагарлицька районна управа, м. Кагарлик Київської області 1 1 1941–1942
Р-2683 Панфилівська сільська управа, с. Панфили Переяслав-Хмельницького району Київської області 1 1 1942
Р-2684 Громадське господарство, с. Положаї Переяславського району Київської області 1 3 1942
Р-2685 Литвинівська сільська управа, с. Литвинівка Жашківського району Київської області 1 2 1941–1943
Р-2688 Громадське господарство № 2, с. Соснова Переяславського району Київської області 1 1 1943
Р-2690 Лащівська сільська управа, с. Лащова Тальнівського району Київської області 1 1 1941–1942
Р-2691 Великомотовилівська сільська управа, с. Велика Мотовилівка Фастівського району Київської області 1 1 1943
Р-2692 Смілянська районна поліція, м. Сміла Київської області 1 1 1942
Р-2693 Великополовецька районна управа, с. Великополовецьке Київської області 1 1 1942
Р-2694 Мельниківська сільська управа, с. Мельниківка Ротмістрівського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2695 Ржищівська районна управа, м. Ржищів Київської області 1 2 1942–1943
Р-2696 Громадське господарство, с. Баші Миронівського району Київської області 1 2 1941
Р-2697 Громадське господарство № 3, с. Пашківка Бишівського району Київської області 1 5 1942
Р-2698 Громадське господарство, с. Ротмістрівка Ротмістрівського району Київської області 1 1 1943
Р-2699 Громадське господарство, с. Лука Таращанського району Київської області 1 1 1942
Р-2700 Таращанська районна спілка споживчого товариства, м. Тараща Київської області 1 1 1942
Р-2701 Київська фабрика дзеркал міської управи, м. Київ 1 1 1941
Р-2702 Київське міське управління курортів, санаторіїв і будинків відпочинку відділу охорони здоров'я міської управи, м. Київ 1 1 1942
Р-2703 11-ша поліклініка відділу охорони здоров'я генералкомісаріата, м. Київ 1 9 1941–1943
Р-2704 Канівський районний насіннєвий пункт управління зернових виробництв України, м. Канів Київської області 1 1 1942–1943
Р-2705 Тальнівська районна контора по заготівлі худоби «Заготхудоба» Київської окружної контори «Заготхудоба», м. Тальне Київської області 1 1 1942
Р-2706 Корсуньська районна спілка споживчих товариств, м. КорсуньШевченківський Київської області 1 1 1943
Р-2707 Розважівська районна спілка споживчих товариств, с. Розважів Київської області 1 1 1941–1943
Р-2708 Тальнівське лісництво відділу лісу, деревини і полювання генералкомісаріату, м. Тальне Київської області 1 1 1943
Р-2709 Ржищівська філія державного банку, м. Ржищів Київської області 1 1 1943
Р-2710 Державне господарство № 2, с. Чутове Полтавської області 1 2 1943
Р-2711 Білоцерківське лісове господарство відділу лісу, деревини і полювання генералкомісаріату, м. Біла Церква Київської області 1 21 1941–1943
Р-2712 Білоцерківське окружне землемірне управління гебітскомісаріату, м. Біла Церква Київської області 1 34 1942–1943
Р-2713 Громадське господарство, с. Бакали Білоцерківського району Київської області 1 21 1941–1943
Р-2714 Громадське господарство, с. Потіївка Білоцерківського району Київської області 1 10 1941–1943
Р-2715 Громадське господарство № 2, с. Яблунівка Білоцерківського району Київської області 1 15 1941–1943
Р-2716 Чупирська сільська управа, с. Чупира Білоцерківського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2717 Київська прядильно-трикотажна фабрика № 1 «Текстильник» Управління шефа персоналу німецького комісара, м. Київ 1 6 1941–1943
Р-2720 Поліцейський учбовий табір, м. Київ 1 1 1943
Р-2721 Польова жандармерія № 45139 1 1 1941–1943
Р-2722 Миронівське окружне сільськогосподарське управління при гебітскомісаріаті, с. Миронівка Київської області 1 1 1943
Р-2723 Німецький військовий шпиталь 1 2 1943
Р-2724 Київське поштове міське управління рейхспошткомісара України, м. Київ 1 8 1942–1943
Р-2725 Транспортна команда № 79 німецької армії 1 1 1943
Р-2726 Команда німецької охоронної поліції, м. Київ 1 2 1942–1943
Р-2727 Фастівська біржа праці, м. Фастів Київської області 1 9 1941–1943
Р-2728 Фастівський гебітскомісаріат, м. Фастів Київської області 1 22 1942–1943
Р-2729 Уманська міська поліція, м. Умань Київської області 1 1 1943
Р-2730 Уманський пост німецької жандармерії, м. Умань Київської області 1 15 1941–1943
Р-2732 Управління німецької жандармерії, м. Київ 1 3 1942–1943
Р-2733 Фастівська жандармерія, м. Фастів Київської області 1 18 1942–1943
Р-2734 Київський експериментальний інститут землеробства Української Академії Наук, м. Київ 1 4 1942–1943
Р-2735 Київський геологічний інститут Української Академії Наук, м. Київ 1 1 1942
Р-2736 Київський сталеварний завод відділу «3-а» металообробної промисловості генералкомісаріата, м. Київ 1 6 1942–1943
Р-2737 Фабрика «Уніформа» при польовому обмундирувальному складі 1 6 1941–1943
Р-2738 Київський гебітскомісаріат, м. Київ 1 2 1943
Р-2739 Уманський мировий суд, м. Умань Київської області 1 1 1943
Р-2740 Польовий обмундирувальний відділ при авіачастинах німецької армії 1 2 1942–1943
Р-2741 602-й транспортний полк німецької армії 1 6 1942
Р-2742 Уманський ливарно-механічний завод відділу «3-а» металообробної промисловості, м. Умань Київської області 1 1 1943
Р-2743 Уманський завод фірми Вільгельма Гуюлічебурга, м. Умань Київської області 1 1 1943
Р-2744 Звенигородська ортскомендатура, м. Звенигородка Київської області 1 1 1941–1943
Р-2745 Фастівський машинобудівельний завод відділу «3-а» металообробної промисловості, м. Фастів Фастівського району Київської області 1 3 1942–1943
Р-2746 113-й танковий гренадерський полк німецької армії 1 1 1943
Р-2747 Німецький магазин Київської міської управи, м. Київ 1 2 1943
Р-2748 13-те шляхово-будівельне відділення організації ТОДТ, м. Умань Київської області 1 1 1943
Р-2749 Фастівська міська телефонна станція відділу зв'язку генералкомісаріата, м. Фастів Київської області 1 1 1942
Р-2750 Корсунський гебітскомісаріат, м. Корсунь-Шевченківський Київської області 1 1 1943
Р-2751 Смілянський пункт «Заготзерно» Управління зернового виробництва України, м. Сміла Київської області 1 1 1941–1943
Р-2752 Фастівський миловарний завод гебітскомісаріата, м. Фастів Київської області 1 1 1942
Р-2753 Контора будівельної фірми братів Шутц 1 3 1942–1943
Р-2754 72-й єгерський танковий батальйон 1 1 1941–1943
Р-2755 Евакуаційна команда 24-го танкового корпусу німецької армії 1 1 1943
Р-2756 Шляхово-будівельна фірма «Артур-Йор», м. Фастів Київської області 1 1 1942
Р-2757 Фастівська меблева фабрика гебітскомісаріату, м. Фастів Київської області 1 1 1942–1943
Р-2758 Кожанський цукровий завод цукро-централі України, с. Кожанка Фастівського району Київської області 1 1 1942–1943
Р-2759 Молочне господарство при Васильківському районному сільськогосподарському відділі, м. Васильків Київської області 1 1 1942
Р-2761 Київське трамвайно-тролейбусне управління відділу комунального господарства міської управи 1 1 1943
Р-2762 Київське окружне управління Націонал-соціалістичної партії Німеччини, м. Київ 1 1 1942–1943
Р-2763 Київська Центральна санітарно-бактеріологічна станція відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Київ 1 1 1942
Р-2764 Штадткомісаріат міста Бориспіль Київської області 1 1 1942
Р-2765 Білоцерківський металохімічний комбінат «Металіст» міської управи, м. Біла Церква Київської області 1 1 1943
Р-2766 Українське бюро досліджень та проектування автошляхів і мостів при Київській міській управі, м. Київ 1 20 1941–1942
Р-2767 Будівельна фірма Рудольфа Вайса, м. Київ 1 4 1942–1943
Р-2769 Київський комітет у справах друку Міністерства внутрішніх справ, м. Київ 1 137 1918
Р-2771 Київська міська комісія по перевірянні колишніх червоноармійців і червоних партизан, м. Київ 4 3801 1931–1936
Р-2772 Баришівська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, с. Баришівка Київської області 1 36 1930–1935
Р-2774 Бориспільська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, м. Бориспіль Київської області 1 3 1931–1935
Р-2775 Бородянська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, м. Бородянка Київської області 1 49 1930–1935
Р-2776 Димерська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців та червоних партизан, с. Димер Київської області 1 18 1932–1935
Р-2778 Київська обласна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, м. Київ 1 198 1933–1935
Р-2779 Іванківська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, м. Іванків Київської області 1 2 1931–1935
Р-2780 Маньківська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, с. Маньківка Київської області 1 35 1930–1935
Р-2781 Макарівська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, м. Макарів Київської області 1 1 1930–1935
Р-2782 Обухівська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців і червоних партизан, м. Обухів Київської області 1 3 1930–1936
Р-2783 Переяславська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців та червоних партизан. м. Переяслав Київської області 4 186 1931–1935
Р-2784 Плисківська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців та червоних партизан, м. Плисків Київської області 1 5 1926–1936
Р-2785 Ржищівська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців та червоних партизан, м. Ржищів Київської області 1 8 1929–1934
Р-2786 Розважівська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців та червоних партизан, с. Розважів Київської області 1 49 1929–1934
Р-2787 Чорнобильська районна комісія у справах колишніх червоногвардійців та червоних партизан, м. Чорнобиль Київської області 1 27 1931–1936
Р-2790 Відділ місцевого господарства Київського губернського виконавчого комітету рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 10 1923–1925
Р-2791 Київський інститут удосконалення лікарів відділу охорони здоров'я Київської міської управи, м. Київ 1 57 1942
Р-2792 Київський губернський суконний кущ державного об'єднання суконних фабрик Київської губернії, м. Київ 1 3 1922–1923
Р-2793 Інформаційний відділ при Київському градоначальнику, м. Київ 1 1697 1918
Р-2794 Управління Київського повітового старости, м. Київ 2 61 1918
Р-2795 Канцелярія Київського повітового комісара, м. Київ 1 13 1918–1919
Р-2796 Канцелярія Київського губернського комісара Центральної Ради, м. Київ 2 131 1917–1918
Р-2797 Канцелярія Київського губернського старости, м. Київ 2 325 1918
Р-2798 Канцелярія Київського губернського комісара, м. Київ 2 60 1918–1919
Р-2799 Фінансово-контрольний відділ при управлінні Південно-Західної залізниці, м. Київ 1 9 1924–1930
Р-2807 Український інститут охорони материнства і дитинства відділу охорони здоров'я генералкомісаріату, м. Київ 1 11 1941–1942
Р-2809 Шевченківський окружний фінансовий відділ, м. Корсунь Київської губернії 1 9 1923–1925
Р-2813 Київська заготівельна контора Українського державного шкіряного тресту, м. Київ 1 2 1929–1930
Р-2820 Київська обласна контора сільськогосподарського постачання при обласному земельному управлінні, м. Київ 2 131 1931–1941
Р-2821 Чорнобильське районне відділення комітету по боротьбі з безробіттям, м. Чорнобиль Київського округу 1 13 1925–1928
Р-2822 Переяславське районне відділення комітету по боротьбі з безробіттям, м. Переяслав Київського округу 1 14 1925–1930
Р-2823 Начальник міліції Фастівської дільниці південно-західної залізниці, м. Фастів Білоцерківського району Київської губернії 1 6 1920
Р-2825 Київський державний сортово-насіннєвий трест Народного Комісаріату хліборобства УРСР, м. Київ 1 280 1932–1939
Р-2826 Білоцерківська районна вантажно-розвантажувальна контора Українського управління місцевого транспорту, м. Біла Церква Київської губернії 1 24 1923–1924
Р-2827 Київський губернський комітет державних споруд при Київській губернській раді народного господарства, м. Київ 1 38 1919–1922
Р-2830 Київська окружна рада товариства сприяння авіації і хімії, м. Київ 1 551 1924–1930
Р-2831 Київське обласне відділення Головного управління бурякових машинно-тракторних станцій, м. Київ 1 863 1932–1935
Р-2832 Київське державне об'єднання підприємств хімічної промисловості Київського обласного відділу місцевої промисловості, м. Київ 1 52 1932–1933
Р-2833 Київська обласна філія Українського державного тресту озерного та лиманного рибництва, м. Київ 1 8 1930, 1932–1933
Р-2834 Київське агентство Харківської контори Головного управління хімічного машинобудування, м. Київ 1 21 1938–1940
Р-2835 Кагарлицька спілка бурякової кооперації, м. Кагарлик Київського округу 1 58 1925–1929
Р-2837 Київська торгова філія Головного управління поліграфічної і канцелярської промисловості, м. Київ 1 107 1933–1938
Р-2838 Комісія допомоги дітям при Київському окружному виконавчому комітеті рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 246 1925–1930
Р-2839 Борівське єдине споживче товариство, с. Борівка Мотовилівської волості Білоцерківського повіту Київської губернії 1 2 1920–1922
Р-2840 Валківське споживче товариство, с. Валки Гостомельського району Київського округу 1 1 1925
Р-2848 Київська окружна спілка бурякової кооперації, м. Київ 1 23 1930
Р-2849 Баришівська районна торф'яна розробка Українського торфового комітету, с. Баришівка Київського повіту Київської губернії 1 3 1921–1923
Р-2851 Бучанська районна торфорозробка Українського торфового комітету «Укрторфа», с. Буча Київського повіту Київської губернії 1 22 1920–1923
Р-2852 Білоусівська районна торфорозробка Українського торфового комітету, м. Білоусівка Білоцерківського повіту Київської губернії 1 3 1921
Р-2854 Київське управління лісоохорони і лісонасаджень при раді Народних Комісарів, м. Київ 1 55 1934–1941
Р-2856 Заворицька районна торфорозробка Українського торфового комітету «Укрторфа», с. Заворичі Остерського повіту Чернігівської губернії 1 6 1920–1921
Р-2862 Бородянське районне управління колгоспних товарних ферм, с. Бородянка Київської області 1 8 1932–1934
Р-2872 Інспектура соціального забезпечення Київського окружного виконавчого комітету рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 4 1927–1928
Р-2873 Начальник міліції 2-ї дільниці Київського району Південно-Західної залізниці, м. Боярка Київської губернії 1 1 1920
Р-2874 Київське обласне правління добровільного товариства «Друзі дітей», м. Київ 2 403 1932–1936
Р-2875 Київська губернська комісія допомоги дітям при губернському виконавчому комітеті ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 117 1923–1925
Р-2878 Управління пожежної охорони Народного Комісаріату Внутрішніх справ УРСР, м. Київ 1 17 1931–1936
Р-2879 Київська філія Українського об'єднання державної торгівлі книгами, м. Київ 1 166 1931–1937
Р-2880 Київська обласна філія Всесоюзного центру машинно-тракторних станцій, м. Київ 1 254 1932
Р-2883 Відділ соціального забезпечення Київської обласної ради депутатів трудящих, м. Київ 2 638 1939, 1944–1967
Р-2885 Київська контора Всеросійського кооперативного банку, м. Київ 1 433 1922–1928
Р-2887 Київське відділення Всеукраїнської контори торгово-промислового банку СРСР, м. Київ 2 287 1923–1926
Р-2894 Київське дільничне митне інспекторство Українського митного округу, м. Київ 2 232 1921–1925
Р-2899 Київське міжокружне борошномельне пайове товариство «Дніпромлин», м. Київ 1 262 1926–1930
Р-2900 Київський обласний сільськогосподарський борошномельний трест Народного Комісаріату харчової промисловості, м. Київ 2 190 1934–1941
Р-2901 Київський млиновий комбінат Київського обласного борошномельного тресту, м. Київ 1 44 1931–1938
Р-2902 Переяславський борошномельний комбінат Київського обласного борошномельного тресту, м. Переяслав Київської області 1 24 1931–1933
Р-2903 Макарівський філіал Державного банку, м. Макарів Макарівського району 1 14 1931
Р-2905 Статистичне бюро Переяславського повіту виконавчого комітету Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Переяслав Київської губернії 1 17 1921
Р-2906 Статистичне бюро Київського окружного виконавчого комітету Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 21 1923–1929
Р-2908 Статистичне бюро Чорнобильського повітового виконавчого комітету Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 1 1 1922
Р-2914 Київське обласне молочно-масляне об'єднання обласної спілки споживчої кооперації, м. Київ 1 422 1932–1937
Р-2915 Перша мостовідновлювальна організація Народного Комісаріату шляхів сполучення СРСР, м. Київ 2 667 1919–1925
Р-2916 Друга мостовідновлювальна організація Народного Комісаріату шляхів сполучення МВО, м. Київ 1 259 1920–1924
Р-2917 Третя мостовідновлювальна організація Народного Комісаріату шляхів сполучення РРФСР, м. Київ 2 331 1919–1924
Р-2918 Мостовідновлювальна організація Народного Комісаріату шляхів сполучення СРСР (МВО), м. Київ 2 262 1924–1926
Р-2920 Статистичне бюро Київського губернського виконавчого комітету Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 47 1920–1923
Р-2922 Перший мостовідновлювальний загін Північно-Західної залізниці 1 12 1919–1920
Р-2923 Київське крайове відділення Всеукраїнського акціонерного товариства по збору, скупці та реалізації різних покидьків, м. Київ 2 156 1920–1930
Р-2926 Друкарня видавництва Київської обласної ради всесоюзного товариства сприяння авіаційно-хімічному будівництву і обороні СРСР, м. Київ 1 7 1935–1936
Р-2927 Київське відділення радіотелеграфного агентства України, м. Київ 1 191 1919–1925
Р-2928 Київська обласна заготівельна контора Сталінської союзної контори продовольчого і матеріально-технічного постачання, м. Київ 1 334 1932–1940
Р-2933 Київський філіал державного видавництва України, м. Київ 1 371 1920–1934
Р-2934 Поліграфічний відділ Київської губернської ради народного господарства, м. Київ 1 10 1921
Р-2936 Перший інфекційний госпіталь Українського Червоного Хреста, м. Київ 1 1 1919
Р-2937 Редакція газети «Більшовик». орган Київського губернського комітету КП(б)У, м. Київ 1 30 1920–1925
Р-2942 Сектор підприємств фізкультурного комбінату при Київській обласній раді фізичної культури, м. Київ 1 256 1933–1934
Р-2944 Великодимерська районна спілка споживчого товариства, с. Велика Димерка Київського району 1 14 1931–1932
Р-2945 Бородянська районна спілка споживчого товариства, с. Бородянка Київського району 1 11 1930–1932
Р-2948 Народний суд Кагарлицького району, с. Кагарлик Київської області 1 130 1944–1945
Р-2950 Акціонерне товариство «Всеукраїнське театральне кіно-фото видавництво», м. Київ 1 38 1927–1930
Р-2955 Редакція газети «Життя селян», м. Київ 1 3 1919–1923
Р-2956 Київське обласне відділення кооперативного видавництва «Пролетарій», м. Київ 1 4 1928–1930
Р-2957 Справи фінансових відділів при виконкомах по обкладанню промисловим податком приватних осіб (колекція особових справ платників податків) 1 467 1919–1931
Р-2958 Видавництво «Культура» Київського державного тресту підприємств поліграфічної промисловості «Київ-друк», м. Київ 1 22 1928–1929
Р-2960 Київська обласна спілка житлової кооперації, м. Київ 1 51 1932–1935
Р-2961 Київська роздрібна контора Всерадянського плодово-овочевого об'єднання «Радплодоовоч», м. Київ 1 168 1935–1937
Р-2962 Київська обласна контора таро-матеріальної та ремонтної бази «Радплодоовочтара», м. Київ 1 163 1932–1934
Р-2965 Київська окружна рада товариства «Геть неграмотність», м. Київ 1 92 1926–1930
Р-2967 Київський обласний комітет товариства «Геть неграмотність», м. Київ 1 141 1932–1934
Р-2968 Київська контора Всеукраїнського об'єднання по переробці і збуту плодоовочів, (Київська контора Українські плодоовочі ) м. Київ 1 527 1930–1934
Р-2970 Літківський ліспромгосп тресту «Укрбудліс» Міністерства житловогромадського будівництва УРСР, с. Літки Броварського району Київської області 2 59 1945–1951
Р-2971 Народний суд Старчінківського району, с. Миронівка Київської області 2 598 1944–1945
Р-2972 Київська спілка садово-ягідно-виноградних і бджільницьких кооперацій, м. Київ 1 60 1927–1931
Р-2973 Київська обласна контора Українського тресту плодоовочевих промислових радгоспів, м. Київ 1 26 1931–1932
Р-2975 Київська обласна контора Українського тресту по заготівлі та торгівлі плодоовочами, м. Київ 1 27 1935, 1937–1940
Р-2976 Особові справи співробітників судових органів Київської губернії (колекція) 1 41 1923–1927
Р-2977 Шляхове об'єднання буфетів «Доб» Південно-Західної залізниці, м. Київ 1 75 1931–1935
Р-2979 Фінансовий відділ Київського повітового виконавчого комітету Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Київ 1 53 1919–1923
Р-2980 Південно-Західна крайова контора правління державного Московського машинобудівельного тресту, м. Київ 1 28 1924–1928
Р-2984 Київське відділення державного банку СРСР, м. Київ 1 8 1918–1926
Р-3031 Секція допомоги жертвам контрреволюції при Київському губернському відділі соціального забезпечення, м. Київ 1 33 1919–1923
Р-3033 Київське губернське управління у справах друку Київського губернського відділу народної освіти, м. Київ 1 9 1922–1924
Р-3049 Київський губернський відділ народного зв'язку, м. Київ 1 7 1920–1922
Р-3050 Київська районна комісія єврейського громадського комітету допомоги потерпілим від погромів, м. Київ 3 879 1920–1924
Р-3051 Уповноважений Київської комісії єврейського громадського комітету з надання допомоги потерпілим від погромів по Радомисльському повіту, м. Радомисль Київської губернії 1 14 1920–1923
Р-3052 Уповноважений Київської районної комісії єврейського громадського комітету з надання допомоги потерпілим від погромів по Липовецькому району Київської губернії 1 1 1923
Р-3053 Уповноважений Київської районної комісії єврейського громадського комітету з надання допомоги потерпілим від погромів по Білоцерківському повіті, м. Біла Церква Київської області 1 8 1921–1923
Р-3056 Київське відділення металосиндикату Вищої ради народного господарства СРСР, м. Київ 1 29 1924–1929
Р-3058 Виконавчий комітет Київської ради робітничих депутатів, м. Київ 1 31 1917–1919
Р-3066 Київське відділення Русько-Канадського-Американського пасажирського агентства, м. Київ 1 1476 1926–1930
Р-3073 Статистичне бюро Білоцерківського окружного виконавчого комітету Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Біла Церква 1 13 1923–1930
Р-3077 Київська артіль інвалідів «Трудове обслуговування», м. Київ 1 11 1942
Р-3078 Уповноважений Київської районної комісії єврейського громадського комітету з надання допомоги потерпілим від погромів по Богуславському повіті, м. Богуслав Київської губернії 1 2 1921–1923
Р-3079 Горностайпільський волосний військовий комісаріат, с. Горностайпіль Чорнобильського повіту Київської губернії 1 2 1921
Р-3082 Київський ендокринологічний диспансер відділу охорони здоров'я міської управи, м. Київ 1 1 1943
Р-3083 Київська окружна спілка сільськогосподарської кооперації, м. Київ 1 5 1928–1930
Р-3094 Ботанічний сад Київського університету, м. Київ 1 10 1942–1943
Р-3095 Казенно-Мотовилівська сільська управа, с. Мотовилівка Фастівського району Київської області 1 8 1943
Р-3096 Київське сплавне управління відділу ліса і деревини Київського генералкомісаріату, м. Київ 1 3 1942
Р-3097 Грузьківська сільська управа, с. Грузьки Бишівського району Київської області 1 8 1942
Р-3099 Новошепелицька районна заготівельна контора Центрального управління по заготівлі худоби, с. Новошепеличі Шепелицького району Київської області 1 2 1942–1943
Р-3100 Київська ковбасна фабрика міської управи, м. Київ 1 1 1943
Р-3101 Редакція газети «Народна воля», орган Українського кооперативного комітету і Української селянської спілки, м. Київ 1 7 1917–1919
Р-3102 Чорнобильська волосна управа, м. Чорнобиль Київської губернії 1 1 1918
Р-3104 Київське обласне управління по евакуації населення «Областевак» Народного Комісаріату внутрішніх справ, м. Київ 1 7 1921
Р-3105 Київське обласне відділення, об'єднання державних рукавно-ремінних фабрик тресту «Технотканина», м. Київ 1 1 1924–1927
Р-3106 Вищедубечанська районна комісія в справах колишніх червоногвардійців і червоних партизанів, с. Вища Дубечня Вищедубечанського району Київської області 1 4 1930
Р-3108 Київське пайове промислове товариство українських та німецьких інженерів-силікатників і будівельників, м. Київ 1 1 1941
Р-3109 Загальцівське сільське споживче товариство, с. Загальці Бородянського району Київської області 1 1 1943
Р-3110 Бородянська районна управа, м. Бородянка Київської області 1 2 1941
Р-3115 Бородянське лісництво Київського окружного земельного відділу, м. Бородянка Бородянського району Київського округу 1 25 1923–1930
Р-3118 Мигалківське лісництво Київського окружного земельного відділу, м. Мигалки Бородянського району Київського округу 1 21 1923–1930
Р-3120 Київська обласна контора Всесоюзного об'єднання по заготівлі експортних товарів «Союзний заготівельний експорт», м. Київ 1 77 1932–1933
Р-3125 Київська контора державного тресту будівельної промисловості «Машиннобуд», м. Київ 2 109 1932–1937
Р-3126 Димерський районний комітет Українського товариства Червоного Хреста, м. Димер Димерського району Київської області 1 28 1930–1941
Р-3128 Буслівське суспільно-тваринницьке кооперативне господарство Київської обласної спілки харчової промисловості, с. Буслів Київської області 1 1 1934
Р-3130 Київське відділення Всесоюзної заготівельно-постачальної контори медичного обладнання, м. Київ 1 69 1938–1940
Р-3133 Мишелівська трудова сільськогосподарська артіль, с. Мишеловка Київського повіту Київської губернії 1 1 1921
Р-3138 Київська губернська виборча комісія при Київському губернському виконавчому комітеті Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 1 1923
Р-3141 Білоцерківський районний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів (фінансовий відділ), м. Біла Церква 1 5 1923
Р-3147 Київська контора Всеросійської центральної спілки споживчих товариств, м. Київ 1 15 1919
Р-3148 Фінансовий відділ Переяславського повітового виконавчого комітету Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Полтавської губернії 1 8 1921–1923
Р-3158 Київське торгівельно-роздрібне об'єднання інвалідів Київської міської ради промислової кооперації, м. Київ 1 10 1930–1933
Р-3190 Червоногірська-Плахтянська кооперативна артіль інвалідів-молочарів «Інвалід-молочар» Київської окружної спілки кооперативних об'єднань інвалідів, с. Плахтянка Макарівського району Київського округу 1 8 1928–1930
Р-3192 Київське залізнично-поштове відділення 4-го відділу перевезення пошти по залізниці, м. Київ 1 4 1919
Р-3198 Броварська виробничо-кооперативна артіль чавунно-ливарного виробу Броварської районної спілки промислової кооперації, м. Бровари Київської приміської зони 1 26 1928–1935
Р-3216 Ставівське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, м. Стави Київського повіту Київської губернії 1 12 1919–1921
Р-3232 Бориспільське тогівельно-роздрібне об'єднання інвалідів «Кооператор» Київської обласної спілки кооперативного об'єднання інвалідів, м. Бориспіль Київської області 1 2 1935
Р-3274 Відділ соціального забезпечення Чорнобильського повітового виконавчого комітету Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Київської губернії 1 139 1919–1920
Р-3283 Миловарний завод Всеукраїнської спілки споживчих товариств, м. Київ Мыловарный завод Всеукраинского союза продовольственных обществ, г. Киев 1 1 1931
Р-3286 Київська губернська земельно-судова комісія, м. Київ 1 904 1921–1925
Р-3287 Київська губернська Рада народних суддів, м. Київ 1 421 1920–1923
Р-3290 Білоцерківська окружна судово-земельна комісія, м. Біла Церква Київської губернії 1 19 1923–1924
Р-3294 Київська повітова судово-земельна комісія, м. Київ 1 210 1920–1924
Р-3295 Особлива сесія народного суду при Київській губернській Раді народних суддів, м. Київ 1 25 1921–1923
Р-3296 Новосоколівський сільський комітет незаможних селян, с. Нові Соколи Іванківського району Київського округу 1 2 1925–1926
Р-3297 Новобудянський сільський комітет незаможних селян, с. Нова Буда Бородянського району Київського округу 1 9 1923–1930
Р-3298 Українське Правобережне відділення видавництва «Військовий вісник», м. Київ 1 1 1927
Р-3299 Софіївський сільський комітет незаможних селян, с. Софіївка Лехнівського району Київського округу 1 1 1923
Р-3300 Васильківський районний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Васильків Білоцерківського округу Київської губернії 2 5 1923–1925
Р-3308 Микільськослободський волосний комітет незаможних селян, с. Микільська Слобода Остерського повіту Чернігівської губернії 1 1 1920–1922
Р-3310 Великодимерський волосний комітет незаможних селян, с. Велика Димерка Київського повіту Київської губернії 1 1 1922
Р-3311 Світильнянський сільський комітет незаможних селян, с. Світильня Гоголівського району Київського округу Київської губернії 1 3 1922–1924
Р-3312 Відділ соціального забезпечення Переяславського повітового виконавчого комітету Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Полтавської губернії 1 21 1920–1921
Р-3313 Софіївсько-Борщагівський сільський комітет незаможних селян, с. Софіївська Борщагівка Київського району 1 10 1925–1932
Р-3314 Рогозівський районний виконавчий комітет рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рогозів Київського округу 1 5 1924–1926
Р-3315 Редакція щоденної газети «Боротьба» орган української партії соціалреволюціонерів (лівого крила), м. Київ 1 1 1918
Р-3316 Васильківський районний комітет незаможних селян, м. Васильків Білоцерківського округу 1 1 1926
Р-3331 Київський комітет професійної спілки працівників «Голка», м. Київ 1 11 1917–1920
Р-3338 Святошинський районний комітет Всеросійської професійної спілки працівників землі і лісу, с. Святошино Київського округу 1 3 1926–1927
Р-3339 Баришівський районний комітет Всеросійської професійної спілки працівників землі і лісу, м. Баришівка Київського округу 1 1 1928
Р-3340 Київське відділення правління Всесоюзного маслобійно-жирового синдикату, м. Київ 1 88 1925–1929
Р-3342 Григорівський районний комітет Всеросійської професійної спілки працівників землі і лісу, с. Григорівка Київського округу 1 2 1927
Р-3343 Київський губернський відділ Всеросійської професійної спілки працівників шкіряної промисловості, м. Київ 1 237 1919–1925
Р-3344 Київський окружний відділ Всеросійської професійної спілки працівників шкіряної промисловості, м. Київ 1 301 1924–1930
Р-3345 Київський губернський відділ народного зв'язку Народного Комісаріату пошти і телеграфу, м. Київ 2 113 1919–1922
Р-3347 Транспортне відділення Київської контори Всеукраїнської ради споживчої кооперації, м. Київ 1 23 1925–1935
Р-3348 Київська інспектура державного бракеража будівельних матеріалів мінерального походження, м. Київ 1 41 1930–1937
Р-3355 Київська губернська економічна нарада, м. Київ 2 5 1922–1923
Р-3359 Управління 4-го відділу перевезення пошти по залізниці, м. Київ 1 62 1919–1920
Р-3361 Земельний відділ Богуславського повітового виконавчого комітету Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Богуслав Київської губернії 1 21 1921–1922
Р-3365 Київський обласний комітет професійної спілки працівників земельних органів, м. Київ 1 292 1932–1940
Р-3368 Київська обласна контора забеспечення курортів і торгівлі в курортній місцевості УРСР, м. Київ 1 117 1932–1936
Р-3370 Друга Білоцерківська міжрайонна лікарня Київського обласного відділу охорони здоров'я, м. Біла Церква Київської області 3 413 1929–1940, 1943–1944
Р-3373 Бородянське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, м. Бородянка Київського повіту Київської губернії 1 9 1919–1929
Р-3375 Новогребельське сільсько-скотарське виробничо-кооперативне товариство, с. Нова Гребля Бородянського району Київського округу 1 7 1926–1931
Р-3378 Київська контора Українського державного тресту сільськогосподарського будівництва, м. Київ 1 19 1930–1933
Р-3379 Київське відділення державного тресту громадянського будівництва, м. Київ 1 4 1929–1934
Р-3380 Київське відділення Українського державного будівельного тресту, м. Київ 1 29 1933–1935
Р-3381 Київська контора Всеукраїнського тресту механізації будівельних робіт, м. Київ 1 3 1932
Р-3382 4-та районна контора Українського державного об'єднання будівельнопромислових підприємств, м. Київ 1 11 1930–1931, 1934
Р-3383 Штаб гарнізону селища Дарниця, сел. Дарниця Остерського повіту Чернігівської губернії 1 1 1917–1918
Р-3384 Київське обласне управління промислових будматеріалів виконавчого комітету Київської обласної ради депутатів трудящих, м. Київ 3 485 1939–1940, 1944–1961
Р-3385 Київська обласна ремонтно-проектна контора при обласному виконавчому комітеті Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Київ 1 71 1937–1938
Р-3387 Осередок міжнародної організації допомоги працівникам при Дніпровському управлінні водного транспорту 1 2 1925
Р-3388 2-й державний трест Українського державного об'єднання сільськогосподарського будівництва, м. Київ 1 9 1932–1933
Р-3389 Київська правобережна контора Всеукраїнського акціонерного будівельного товариства «Укрпайбуд», м. Київ 1 2 1924, 1930
Р-3391 Відділ праці Переяславського повітового виконавчого комітету рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Переяслав Переяславського повіту Київської губернії 1 2 1922
Р-3393 Відділ праці Чорнобильського повітового виконавчого комітету рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Чорнобиль Чорнобильського повіту Київської губернії 1 4 1922
Р-3394 Київський обласний комітет професійної спілки робітників освіти, м. Київ 1 283 1932–1934
Р-3395 Київський інститут охорони здоров'я Народного Комісаріату охорони здоров'я УРСР, м. Київ 1 4 1930–1935
Р-3396 Гайсинський повітовий комісар Української Народної Республіки 1 1 1918
Р-3399 Березнянський районний комітет Всеросійської професійної спілки працівників землі і лісу, м. Березань Київського округу 1 16 1926–1928
Р-3402 Український буровугільний науково-дослідний інститут Народного Комісаріату важкої промисловості СРСР, м. Київ 1 30 1929–1932
Р-3404 Копилівська сільськогосподарська професійна школа Народного Комісаріату хліборобства УРСР, с. Копилів Макарівського району Київського округу 1 32 1927–1929
Р-3407 Київське відділення державного інституту проектування вагоноремонтних заводів, тягових і деповських приладів і майстерні залізничного транспорту Народного Комісаріату шляхів сполучення СРСР, м. Київ 1 5 1931–1933
Р-3410 Білоцерківська сільська трудова школа, м. Біла Церква Київської губернії 1 2 1922–1924
Р-3412 Бородянське районне статистичне бюро, м. Бородянка Київського округу 1 6 1926–1927
Р-3415 Мазинська трудова школа, с. Мазинки Баришівського району Київського округу 1 3 1926–1929
Р-3417 Новобудянська початкова школа, с. Нова Буда Бородянського району Київського округу 1 1 1928–1930
Р-3434 Іванківський сільський робочий комітет Всеросійської виробничої професійної спілки працівників землі і лісу, с. Іванків Київського округу 1 4 1925–1928
Р-3436 Об'єднаний місцевий комітет № 12 Всеросійської професійної спілки працівників землі і лісу, м. Київ 1 11 1927
Р-3437 Київське відділення Всесоюзного інституту заочної освіти Народного Комісаріату шляхів сполучення СРСР, м. Київ 1 20 1935
Р-3438 Уповноважений по Київському окрузі акціонерного товариства для торгівлі камвольними і іншими текстильними виробами, м. Київ 1 2 1926–1927
Р-3439 Бородянський районний комітет сільського товариства взаємодопомоги, с. Бородянка Київського округу 1 12 1923–1929
Р-3440 Чорнобильський районний комітет сільського товариства взаємодопомоги, м. Чорнобиль Київського округу 1 8 1925
Р-3445 Загальцівська учбово-реміснича школа-майстерня, с. Загальці Бородянського району Київського округу 1 20 1927–1931
Р-3452 Таращанський районний відділ робітничо-селянської міліції, м. Тараща Білоцерківського округу Київської губернії 1 2 1923–1924
Р-3455 Київський губернський комітет професійно-технічної освіти, м. Київ 1 1 1922
Р-3470 Київська міжрайонна геолого-розвідувальна база Українського геологічного тресту, м. Київ 2 68 1931–1933
Р-3476 Бабанське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, с. Бабанка Уманського повіту Київської губернії 1 4 1919–1920
Р-3494 Вороньківське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, с. Вороньківка Переяславського повіту Київської губернії 1 9 1919–1920
Р-3502 Гостомельське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, м. Гостомель Київського повіту Київської губернії 1 22 1919–1922
Р-3504 Гоголівська поштово-телеграфна контора Чернігівського губернського відділу народного сполучення, м. Гоголів Остерського повіту Чернігівської губернії 1 12 1919–1922
Р-3512 Центральний антирелігійний музей Народного Комісаріату освіти УРСР, м. Київ 1 3 1937–1940
Р-3513 Білоцерківське повітове відділення робітничо-селянської міліції, м. Біла Церква Київської губернії 1 1 1920
Р-3514 Чорнобильське районне відділення робітничо-селянської міліції, м. Чорнобиль Київської губернії 1 1 1920
Р-3520 Дніпровська спілка споживчих товариств, м. Київ 2 12 1917–1920
Р-3521 Київське відділення Українського текстильного тресту, м. Київ 1 5 1923–1928
Р-3538 Київський губернський комітет палива, м. Київ 1 2 1917–1918
Р-3553 Розважівське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділення народного зв'язку, с. Розважів Радомисльського повіту Київської губернії 1 2 1919–1921
Р-3559 Путрівська сільськогосподарська артіль ім. «Селянської газети», с. Путрівка Васильківського району Київської області 1 12 1929–1931
Р-3560 Радянське господарство «Скотар», с. Новошепеличі Новошепелицького району Київської області 1 2 1930–1931
Р-3561 Бородянське радянське господарство Київської військово-меблевої фабрики, м. Бородянка Бородянського району Київської області 1 3 1933–1934
Р-3567 Трипільське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, м. Трипілля Київського повіту Київської губернії 1 8 1920–1923
Р-3570 Узинське поштово-телеграфне відділення Київського губернського поштового відділення народного зв'язку, с. Узин Білоцерківського повіту Київської губернії 1 5 1919–1921
Р-3572 Страхоліська сільськогосподарська артіль «Надія селян», м. Страхолісся Чорнобильського району Київського округу 1 1 1925–1929
Р-3573 Дмитрівська сільськогосподарська артіль «Червоний господар», с. Дмитрівка Димерського району Київського округу 1 1 1930
Р-3574 Свиноїдське садово-городнє товариство «Збут», с. Свиноїди Жукінського району Київського округу 1 1 1928
Р-3581 Старопетрівська сільськогосподарська артіль «Надія», с. Старі Петрівці Гостомельського району Київського округу 1 1 1929
Р-3582 Шпитьківська сільськогосподарська артіль «Більшовик», с. Шпитьки Будаївського району Київського округу 1 1 1929
Р-3583 Пухівська сільськогосподарська артіль «Червоне село», с. Пухівка Броварського району Київської області 1 30 1932, 1945–1950
Р-3584 Горностайпільська сільськогосподарська артіль ім. І. Франка, м. Горностайпіль Чорнобильського району Київського округу 1 2 1931
Р-3585 Вигурівська сільськогосподарська артіль «Червоний молочар», с. Вигурівщина Броварського району Київської області 1 1 1932
Р-3586 Великодимерська сільськогосподарська артіль ім. Т. Шевченка, с. Велика Димерка Броварського району Київської області 2 71 1931, 1943–1958
Р-3590 Чорнобильська поштово-телеграфна контора Київського повітового відділу, м. Чорнобиль Чорнобильского повіту Київської губернії 1 16 1919–1922
Р-3595 Кожанський агентський пункт Білоцерківської вантажнорозвантажувальної районної контори «Українського управління місцевого транспорту», с. Кожанка Білоцерківського району Київської губернії 1 3 1923
Р-3596 Хоцьківське поштово-телеграфне відділення Київського губернського відділу народного зв'язку, с. Хоцьки Переяславського повіту Полтавської губернії 1 4 1919–1920
Р-3597 Київська кредитна спілка кооперативних установ, м. Київ 2 33 1917–1923
Р-3599 Бородянське сільське товариство взаємодопомоги, г. Бородянка Бородянського району Київської област