Архів:ДАДнО/193/3/129

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ДАДнО/193/3 (1881–1884
129. Метрична книга євреїв м. Катеринослав. Народження
c:File:ДАДнО 193-3-129. 1881-1884 роки. Метрична книга євреїв м. Катеринослав. Народження.pdf. Пропущена с. 270. Источник таблицы.
ДАДнО 193-3-129. 1881-1884 роки. Метрична книга євреїв м. Катеринослав. Народження.pdf

Катеринослав

№ сторінки
файла справи Фамилия Имя Имя отца Приписка отца Год рожд.
227 225 1 Зайденберг Абрам-Моисей Нусен-Михель Васильковский мещ. 1884
227 225 1 Хитрик Ривка Бейнис Екатеринославский мещ. 1884
228 226 2 Бродская Тамара Яков Почетный гражд. 1884
228 226 2 Подаревский Исаак Моисей Екатеринославский мещ. 1884
228 226 3 Еринбург Фейга Шлема Парицкий мещ. 1884
228 226 3 Любарский Абрам-Лейба Вульф Екатеринославский мещ. 1884
228 226 4 Почепский Иосиф Моисей Екатеринославский мещ. 1884
228 226 5 Клейман Давид Моисей Екатеринославский мещ. 1884
228 226 6 Исаев Нухем Цалик Алешковский мещ. 1884
228 226 7 Шапоринский Самуил-Бер Шлема Екатеринославский мещ. 1884
229 227 4 Любарский Цирель Мордух-Вульф Екатеринославский мещ. 1884
229 227 5 Гамольская Грина Хаим Новомосковский мещ. 1884
229 227 8 Розиноер Моисей Лейба Копысский мещ. 1884
229 227 9 Шейнин Абрам Ицко Екатеринославский мещ. 1884
229 227 10 Хмельницкий Илья-Рувим Израиль-Герш Екатеринославский мещ. 1884
229 227 11 Расинский Беньямин Нохум Конотопский мещ. 1884
229 227 12 Залевский Абрам Исер Екатеринославский мещ. 1884
229 227 13 Грубин Вениамин Мина Екатеринославский мещ. 1884
230 228 6 Кальман Бася Лейба Мещ. Шавельск. уезда 1884
230 228 7 Клейман Двойра Илья-Сруль Екатеринославский мещ. 1884
230 228 8 Масорская Эстер-Песя Мейлах Земл. кол. Нововитебская 1884
230 228 14 Портной Арон Вульфович Екатеринославский мещ. 1884
230 228 15 Ицхакин Ефроим Ицко-Исер Екатеринославский мещ. 1884
230 228 16 Фельдзер Бениамин Яков Бердичевский мещ. 1884
230 228 17 Китаин Фроим-Лазарь Янкель Бобруйский мещ. 1884
230 228 18 Войцок Файвель-Хлойна Мордух Мещ. Виленского уезда 1884
231 229 9 Слуцкая Песя Лейба Тельшевский мещ. 1884
231 229 10 Розовская Анна Сруль Тираспольский мещ. 1884
231 229 11 Корах Эстер Лейба Екатеринославский мещ. 1884
231 229 12 Швимер Эстер-Сарра Соломон Австрийский подд. 1884
231 229 13 Блох Гинда Иоель Верхнеднепровский мещ. 1884
231 229 19 Зайденберг Абрам Залман Екатеринославский мещ. 1884
231 229 20 Ревзин Берко Гдалий Запасной рядовой 1884
231 229 21 Туровский Иосиф Янкель Речицкий мещ. 1884
232 230 14 Тамаркина Зитель-Эстер Залман Екатеринославский мещ. 1884
232 230 15 Златина Брейна Абрам-Мордух Екатеринославский мещ. 1884
232 230 16 Саковская Фрейда Вениаминовна Слонимский мещ. 1884
232 230 22 Шульман Арон Шлемович Колон. Равнополье 1884
232 230 23 Аксман Ошер Ицко Екатеринославский мещ. 1884
232 230 24 Минкевич Нисон Ицко-Меер Кобринский мещ. 1884
232 230 25 Дробинский Абрам Израиль Екатеринославский мещ. 1884
232 230 26 Шнееров Элиазар Арон Мещ. Черниговской губ. 1884
233 231 17 Бродская Соша-Ита Нафтулий Екатеринославский мещ. 1884
233 231 18 Розовская Эсфирь Хаим Мещ. Минской губ. 1884
233 231 19 Литовская Марьям Янкель Городижский мещ. 1884
233 231 20 Курорез Геся Моисей Запасн. фельдшер 1884
233 231 27 Стеклов Лейзер-Иона Аба Александрийский мещ. 1884
233 231 28 Саксаганский Пинхус Абрам-Бер Екатеринославский мещ. 1884
233 231 29 Чарегин Азриель Файвуш Отставной рядовой 1884
233 231 30 Ейдель Ноах-Ицко Герш Златопольский мещ. 1884
234 232 21 Штейн София Гершон Сын купца - Екатеринослав 1884
234 232 22 Зельманов Марьям Захарья Екатеринославский мещ. 1884
234 232 31 Столяров Мендель Нафтулий Александровский мещ. 1884
234 232 32 Могилёвский - Чумак Борух Моисей Екатеринославский мещ. 1884
234 232 33 Цалелихин Израиль-Бер Абрам-Шмуль Шкловский мещ. 1884
234 232 34 Шпилер Ошер Вульф Екатеринославский мещ. 1884
235 233 23 Брайловская Эйдель Абрам-Меер Верхнеднепровский мещ. 1884
235 233 24 Изак Нехама Иосиф Мещ. Гродненской губ. 1884
235 233 25 Цыбулева Сура Ицко Новомосковский мещ. 1884
235 233 26 Добкина Маша Меер Екатеринославский мещ. 1884
235 233 27 Урина Фрадя Михелевна Екатеринославский мещ. 1884
235 233 35 Френкель Шулим Абрам Павлоградский мещ. 1884
235 233 36 Макаров Эммануил Абрам Верхнеднепровский мещ. 1884
235 233 37 Медников Лейба Мендель Могилевский мещ. 1884
236 234 38 Бреславский Михель Моисей-Иосиф Екатеринославский мещ. 1884
236 234 39 Гуревич Гершко-Лейба Абрам Екатеринославский мещ. 1884
236 234 40 Беловицкий Яков Иосель Запасной рядовой 1884
236 234 41 Янет Иона Нохум Мещ. Поневежского уезда 1884
236 234 42 Каценеленбоген Шлема Калман Екатеринославский мещ. 1884
236 234 43 Столяров Абрам Ицко Екатеринославский мещ. 1884
236 234 44 Морозников Пейсах Нута Мещ. г. Курницы 1884
236 234 45 Плоткин Шолем (Соломон) Моисей Быховский мещ. 1884
237 235 28 Шкловский Фрейда Ицко Екатеринославский мещ. 1884
237 235 29 Дикенштейн Фейга Симха-Абрам Запасной рядовой 1884
237 235 30 Шароградский Эсфирь Хаим Бердичевский мещ. 1884
237 235 31 Добкина Сура Цемах Екатеринославский мещ. 1884
237 235 32 Уманская Эсфирь Арон Екатеринославский мещ. 1884
237 235 33 Левензон Фейга Зелик Екатеринославский мещ. 1884
237 235 46 Милославский Симон-Ицко Хаим Екатеринославский мещ. 1884
237 235 47 Сендерович Мордух Иосиф Екатеринославский мещ. 1884
238 236 34 Неймарк Сура Израиль Городищенский мещ. 1884
238 236 35 Варшавская Лида Лейзер Екатеринославский мещ. 1884
238 236 36 Рысман Фрума Лейба Екатеринославский мещ. 1884
238 236 37 Когон Эстер Израиль-Ихель Кишиневский мещ. 1884
238 236 38 Зиньковская Пая-Рухель Гитман Белоцерковский мещ. 1884
238 236 48 Брайловский Иоал Давид Верхнеднепровский мещ. 1884
238 236 49 Мантау Хаим-Рувим Давид Мещ. Минской губ. 1884
238 236 50 Воронов Герш Самуил-Михель Екатеринославский мещ. 1884
239 237 39 Шпигель Малка Давид Александровский мещ. 1884
239 237 40 Медведова Сося-Геня Моисей-Бер Запасной рядовой 1884
239 237 41 Моркина Гитель Иона Екатеринославский мещ. 1884
239 237 51 Клет Яков-Самуил Хаим Диснянский мещ. 1884
239 237 52 Шершевер Давид-Иосиф Ефроим Екатеринославский мещ. 1884
239 237 53 Оршанский Самуил Ицко-Яков Зиньковский мещ. 1884
239 237 54 Вайнберг (Мальчик) Иеремий Мовша Мещ. Ковенской губ. 1884
240 238 42 Тылес Зисель Лейзер Могилевский мещ. 1884
240 238 43 Вигдерович Мирка Хаим Лидский мещ. 1884
240 238 44 Варшавский Добрыш Михель Екатеринославский мещ. 1884
240 238 55 Гельштейн Нохум Авраам Переяславский мещ. 1884
240 238 56 Хурин Абрам-Лейба Израиль Екатеринославский мещ. 1884
240 238 57 Арон Яков-Бер Смуел Россиенский мещ. 1884
240 238 58 Исаксон Копель Хаим Турецкий подданный 1884
240 238 59 Исаксон Яков Хаим Турецкий подданный 1884
240 238 60 Гарбученок Лейзер Афроим Запасной рядовой 1884
241 239 45 Варшавская Хула Рувим Екатеринославский мещ. 1884
241 239 46 Гликина Года (Годель) Мендель Могилевский мещ. 1884
241 239 47 Лилденфан Итта Копель Мещ. м. Вилейки 1884
241 239 48 Губкина Буня Меер Запасной рядовой 1884
241 239 49 Цудикова Итта Лейба Верхнеднепровский мещ. 1884
241 239 61 Гольденберг Мордух Яков-Лейзер Валковский мещ. 1884
241 239 62 Кукуев Абрам Берко Екатеринославский мещ. 1884
241 239 63 Певчин Абрам-Алтер Иосиф Шкловский мещ. 1884
242 240 50 Добрускина Берта Вульф Екатеринославский мещ. 1884
242 240 51 Гомельская Ента Ицко Миргородский мещ. 1884
242 240 52 Крель Рухель Аншель Рядовой 133 полка 1884
242 240 53 Бродская Эстер-Малка Абрам Екатеринославский мещ. 1884
242 240 54 Тельпис Сура-Ривка Бениамин Тельшевский мещ. 1884
242 240 64 Коломейцев Нисен Иоэль Никопольский мещ. 1884
242 240 65 Вайнер Банетель Янкель Виленский мещ. 1884
242 240 66 Постов Меер Айзик Слуцкий мещ. 1884
243 241 55 Рогова Сура-Гинда Абрам Екатеринославский мещ. 1884
243 241 56 Томашевская Фанни Берко Верхнеднепровский мещ. 1884
243 241 57 Гурвич Хася Ошер Екатеринославский мещ. 1884
243 241 58 Марьясина Сима-Неся Израиль Жлобинский мещ. 1884
243 241 67 Бродский Моисей Рахмиель Екатеринославский мещ. 1884
243 241 68 Аврин Яков Юдко Гомельский мещ. 1884
243 241 69 Коломейцев Иосиф-Лейб Идко Екатеринославский мещ. 1884
243 241 70 Лифшиц Мендель Шмуль Лепельский мещ. 1884
244 242 59 Палевская Рели Янкель-Пинхас Кобринский мещ. 1884
244 242 60 Поляк Рейця Вульф Несвижский мещ. 1884
244 242 61 Школьник Гинда Абрам Екатеринославский мещ. 1884
244 242 62 Ревзон Шейна-Лея Моисей Екатеринославский мещ. 1884
244 242 71 Цейтлин Михель Берко Минский мещ. 1884
244 242 72 Бакст Давид Иона-Шая Землед. кол. Равнополь 1884
244 242 73 Заславский Михель-Лейба Шая Екатеринославский мещ. 1884
244 242 74 Гликин Иосиф Гершон Могилевский мещ. 1884
245 243 63 Тейв Лея Шебшель Мещ. Минской губ. 1884
245 243 64 Хейфец София Яков Аптекарский помощник 1884
245 243 65 Берлявская Сарра Исай Екатеринославский мещ. 1884
245 243 66 Уман(ь) Ривка Арон Бобруйский мещ. 1884
245 243 74 Баскин Давид Елконон Луганский мещ. 1884
245 243 75 Вайсбейн Иосиф Владимир Бахмутский мещ. 1884
245 243 76 Боднянский Меер Айзикович Павлоградский мещ. 1884
245 243 78 Дубинский Иосиф Герц-Саул Екатеринославский мещ. 1884
246 244 67 Ольшанская Маша Израиль Сын купца - Екатеринослав 1884
246 244 68 Компанеец Маша Герш Екатеринославский мещ. 1884
246 244 69 Крылова Прица Яков Богуславский мещ. 1884
246 244 70 Штих Хая-Голда Абрам-Ицко Ковенский мещ. 1884
246 244 79 Мовшович Самуил Лейзер-Ицко Новогрудский мещ. 1884
246 244 80 Городницкий Абрам-Лейзер Янкель Горнист, рядовой 1884
246 244 81 Гринберг Хаим Абрам Екатеринославский мещ. 1884
246 244 82 Коган Вигдор Янкель Таганрогский мещ. 1884
247 245 71 Голяк Сима-Ента Вигдор Кременчугский мещ. 1884
247 245 72 Портная Нехама Абрам Екатеринославский мещ. 1884
247 245 73 Зусманович Бейла Борис Екатеринославский мещ. 1884
247 245 74 Вигдерович Мина Меер Гродненский мещ. 1884
247 245 83 Ганцевич Аба Овсей Лохвицкий мещ. 1884
248 246 75 Собкина Мариям Александр Екатеринославский мещ. 1884
248 246 76 Беркович Ита Шлема Румынский подданный 1884
248 246 77 Поляк Лея Ицка Лидский мещ. 1884
248 246 78 Когон Бася Рувим Таганрогский мещ. 1884
248 246 79 Поюровская Геся Самуил Новомосковский мещ. 1884
248 246 84 Юделиович Давид Хаим Мещ. Вилейского уезда 1884
248 246 85 Бродский Мордхей Арон Павлоградский мещ. 1884
248 246 86 Левит Моисей-Лейба Нисим Екатеринославский мещ. 1884
249 247 80 Марголина Нехама Залман Мещ. Бобруйского уезда 1884
249 247 81 Каменщик Хая-Сура Арон Екатеринославский мещ. 1884
249 247 82 Роговина София Файтель Ивеницкий мещ. 1884
249 247 83 Чертог Доба Ефроим Запасной рядовой 1884
249 247 84 Штейнгард Гитель Берко Кременчугский мещ. 1884
249 247 85 Милославская Хана Берко Екатеринославский мещ. 1884
249 247 87 Сухостовский Мордух Герш Екатеринославский мещ. 1884
249 247 88 Кронфельд Абрам-Яков Гершко Екатеринославский мещ. 1884
250 248 86 Иливицкая Хана Моисей Мещ. Гродн губ. м. Коссово 1884
250 248 87 Копелевич Ривка Хаим Новогрудский мещ. 1884
250 248 88 Рубина Зисель Мовша Мещ. Волынск. губ., м. Чуднов 1884
250 248 89 Крохмальникова Бейля Липман Екатеринославский мещ. 1884
250 248 89 Школьников Ефроим Шлема Екатеринославский мещ. 1884
250 248 90 Чернов Нисен Ефроим Отставной рядовой 1884
250 248 91 Рагинский Абрам Рувим Екатеринославский мещ. 1884
250 248 92 Белкин Липман Мордух Купец - Новомосковск 1884
251 249 90 Новодворская Брайна Лейзер Щучинский мещ. 1884
251 249 91 Модарская Фрума Юда Рогачевский мещ. 1884
251 249 92 Пипик Зинаида Моисей Вишневецкий мещ. 1884
251 249 93 Таслицкий Ицко Меер Екатеринославский мещ. 1884
251 249 94 Шнейдеров Файвуш Арон Екатеринославский мещ. 1884
251 249 95 Усатинский Бениамин Рувим Павлоградский мещ. 1884
251 249 96 Золотаревский Леон Иосиф Екатеринославский мещ. 1884
251 249 97 Авидон Моисей Давид Екатеринославский мещ. 1884
252 250 93 Шадур Зельда Самуил Новоалександровский мещ. 1884
252 250 94 Гольдберг Рухель Хаим-Гирш Екатеринославский мещ. 1884
252 250 95 Прусак Цыпа Симеон Новогрудский мещ. 1884
252 250 96 Бейн Роза Моисей Сын купца - Черкассы 1884
252 250 98 Френкель Копель Айзик Бобруйский мещ. 1884
252 250 99 Лельгант Давид Меер Павлоградский мещ. 1884
253 251 97 Азриели Шифра Залман Екатеринославский мещ. 1884
253 251 98 Плискина Хая Бейнуш Землед. колонии Горькая 1884
253 251 99 Каган Зисель Ицко-Юдель Отставной рядовой 1884
253 251 100 Фридман Меер Пейсах Молдавский подданный 1884
253 251 100 Шмаргонер Фейга Моисей Екатеринославский мещ. 1884
253 251 101 Валленов Яков-Лейба Абрам Запасной рядовой 1884
253 251 101 Шохор Геня Хаим Горецкий мещ. 1884
253 251 102 Солун Абрам-Арон Шевель Горецкий мещ. 1884
254 252 102 Макарова Геся Мать - Ривка Екатеринославская мещ. 1884
254 252 103 Гольберг Либа Мордух Новомосковский мещ. 1884
254 252 103 Паргаменщиков Меер Абрам Новомосковский мещ. 1884
254 252 104 Каминская Ревекка Самоил Кременчугский мещ. 1884
254 252 104 Шапиро Елхонон Иосиф Бобруйский мещ. 1884
254 252 105 Лофенфельд Зися Симха Младший писарь 1884
254 252 106 Дененбурский Исаак Меер Новомосковский мещ. 1884
254 252 107 Вайнштейн Пинхос Завель Запасной мл. фельдшер 1884
255 253 105 Ковнат Рухель-Бейла Зельман Екатеринославский мещ. 1884
255 253 106 Пинтрус Рахиль Пейсах Екатеринославский мещ. 1884
255 253 107 Шмусина Раше Лейб Мещ. Горецкого уезда 1884
255 253 108 Кохман Израиль Абрам Крюковский мещ. 1884
255 253 109 Кан Абрам-Аба Моисей Екатеринославский мещ. 1884
255 253 110 Зускин Хаим Ицко Полтавский мещ. 1884
255 253 111 Кричевский Даниил Арон Константиноградский мещ. 1884
255 253 112 Тарнопольский Израиль Гершко Екатеринославский мещ. 1884
256 254 113 Таслицкий Абрам Илья Екатеринославский мещ. 1884
256 254 114 Брод Соломон Хонон Виленский мещ. 1884
256 254 115 Лихтер Герш-Моисей Хаим Екатеринославский мещ. 1884
256 254 116 Ломовский Нахман Лейба Екатеринославский мещ. 1884
256 254 117 Левицкий Израиль-Бер Дон Мещ. Речицкого уезда 1884
256 254 118 Бродский Моисей-Меер Самуил Екатеринославский мещ. 1884
256 254 119 Брейтман Израиль Яков Екатеринославский мещ. 1884
256 254 120 Мошкевич Шмерко Хаим-Бер Кобелякский мещ. 1884
257 255 108 Гольдина Сура-Фрейда Янкель Верхнеднепровский мещ. 1884
257 255 109 Тульчинская Зинаида-Мина Яков Бахмутский мещ. 1884
257 255 110 Каминская Либа Абрам Екатеринославский мещ. 1884
257 255 111 Готфрид Ревекка Маркус Австрийский подд. 1884
257 255 112 Смоленская Голда-Нехама Берко Екатеринославский мещ. 1884
257 255 121 Этигон Идель Абрам Екатеринославский мещ. 1884
258 256 113 Новикова Диша Ицко Мстиславский мещ. 1884
258 256 114 Шпигель Рухель-Лея Михель Запасной рядовой 1884
258 256 115 Бронштейн Хана Мендель-Семен Екатеринославский мещ. 1884
258 256 116 Шапиро Хана Авраам Минский мещ. 1884
258 256 117 Лофенфельд Сима Шмуль Отставной рядовой 1884
258 256 118 Трояновская Фрейда Абрам Купец - Екатеринослав 1884
258 256 122 Рубинчик Лейба Погостское евр. Об-во 1884
258 256 123 Рейцин Берко Яков Мелитопольский мещ. 1884
259 257 119 Эмдина Гудя Янкель Черкасский мещ. 1884
259 257 120 Гольдберг Фейга Ошер Екатеринославский мещ. 1884
259 257 121 Лившиц Гудя Алтер Екатеринославский мещ. 1884
259 257 122 Гофберг Сура Лейзер Полтавский мещ. 1884
259 257 124 Коринев Исаак – прав. Соломон Александровский мещ. 1884
259 257 125 Ботвинников Лазарь Хаим Екатеринославский мещ. 1884
259 257 126 Златков Исаак Цудик Екатеринославский мещ. 1884
259 257 127 Бранов Абрам-Ицко Шлема Екатеринославский мещ. 1884
260 258 123 Громберг Бейля Нафтулий Купец - Екатеринослав 1884
260 258 124 Шварц Елена Арон Купец - Никополь 1884
260 258 125 Санович Ида Хаим Екатеринославский мещ. 1884
260 258 126 Резникова Ева Гирш Мещ. Минской губ. 1884
260 258 128 Каждан Лейзер Сроль Мещ. Борисовского уезда 1884
260 258 129 Маст Шолем Маркус Тельшевский мещ. 1884
260 258 130 Каминский Хаим Симха Екатеринославский мещ. 1884
260 258 131 Рубинштейн Ицко-Лейба Мещ. г. Шедлиц (Седлец) 1884
261 259 127 Карпас Сарра Моисей Купец - Мелитополь 1884
261 259 128 Бершадская Елизавета Александр Крюковский мещ. 1884
261 259 129 Габрилович Рейзель Мендель-Лейб Россиенский мещ. 1884
261 259 130 Кушнер Соня Мордух Быховский мещ. 1884
261 259 131 Шнейвайс Рейзель Абрам Хорольский мещ. 1884
261 259 132 Сисонский Абрам Нусин-Лейба Ошмянский мещ. 1884
261 259 133 Розенберг Яков Хаим Купец - Екатеринослав 1884
261 259 134 Ас Лейба Михель Виленский мещ. 1884
262 260 132 Дукаревич Рейзель Берко Бердянский мещ. 1884
262 260 133 Анапольская Эсфирь Борух Верхнеднепровский мещ. 1884
262 260 134 Санович Ривка Иона Екатеринославский мещ. 1884
262 260 135 Дунаевский Ицхок Давид Новомосковский мещ. 1884
262 260 136 Гольдман Яков Симон Могилевский мещ. 1884
262 260 137 Зехман Шлема Ицко Запасной рядовой 1884
262 260 138 Вегер Ошер Соломон Екатеринославский мещ. 1884
262 260 139 Фридман Самуил-Хаим Израиль Екатеринославский мещ. 1884
263 261 135 Розенфланц Чарна Израиль Екатеринославский мещ. 1884
263 261 136 Розенберг Сима Шлема Речицкий мещ. 1884
263 261 137 Рейфман Рохель Ицка-Лейба Минский мещ. 1884
263 261 138 Давидова Голда Кисель-Бер Славяно-Сербский мещ. 1884
263 261 140 Махет Кусиель Менаша Запасной рядовой 1884
263 261 141 Глоуберсман Исаак Давид Пинский мещ. 1884
263 261 142 Комаров Яков Залман Шкловский мещ. 1884
263 261 143 Берлявский Ицко Хацкель Екатеринославский мещ. 1884
264 262 139 Чечельницкая Фейга-Добруш Юдка Запасной рядовой 1884
264 262 140 Лубанская Асна Арон Черкасский мещ. 1884
264 262 141 Зимович Кейля Лейзер Бельский мещ. 1884
264 262 144 Таслицкий Хацкель Лейб Екатеринославский мещ. 1884
264 262 145 Шмунер Мордух Хаим Запасной рядовой 1884
265 263 142 Айзенберг Гитель Янкель Мещ. Ковенской губ. 1884
265 263 143 Бергман Бася Лейба-Бер Переяславский мещ. 1884
265 263 144 Шмаргонер Мария Самсон Екатеринославский мещ. 1884
265 263 145 Гольдштейн Мария Герш Екатеринославский мещ. 1884
265 263 146 Мошкович Давид-Ицко Михель Екатеринославский мещ. 1884
265 263 147 Каценельсон Левик Ицко Мещ. Бобруйского уезда 1884
265 263 148 Сегаль Герш Альберт Мещ. Россиенского уезда 1884
265 263 149 Фридкес Абрам Давид Екатеринославский мещ. 1884
266 264 146 Стронгин Есель Моисей Екатеринославский мещ. 1884
266 264 147 Глыбовская Рася Шлема Речицкий мещ. 1884
266 264 148 Ваткина Годель Ицко Новоалександровский мещ. 1884
266 264 149 Гольдварг Тайба Шимон Бобринецкий мещ. 1884
266 264 150 Мопшикова Хая-Сура Абрам Минский мещ. 1884
266 264 150 Шнеер Иосиф-Бер Моисей Купец - Екатеринослав 1884
266 264 151 Уманский Хаим-Залман Иосиф-Шимха Мещ. Полтавской губ. 1884
266 264 152 Пельцман Лейба Мендель Екатеринославский мещ. 1884
267 265 151 Крапивнер Рися - Блюма Шауль Екатеринославский мещ. 1884
267 265 152 Левина Эйдель Моисей Ошмянский мещ. 1884
267 265 153 Левин Абрам Липа Павлоградский мещ. 1884
267 265 154 Завелев Берко Рувим-Лейба Екатеринославский мещ. 1884
267 265 155 Блят Елхонон Хаим-Сруль Запасной ефрейтор 1884
267 265 156 Эпштейн Иегуда Абрам Мещ. Виленской губ. 1884
267 265 157 Борухман Лейба-Бер Лейзер Екатеринославский мещ. 1884
267 265 158 Сохор Гершко Янкель Екатеринославский мещ. 1884
268 266 153 Либерман Фрейда Янкель Запасной рядовой 1884
268 266 154 Вишневская Фейга Иосиф Мещ. Полтавск. губ 1884
268 266 155 Харлаб Тойба Давид Несвижский мещ. 1884
268 266 156 Рубан Злата Авраам Запасной унтер-офицер 1884
268 266 157 Ямпольская Пая Меер Богуславский мещ. 1884
268 266 159 Гринберг Берко Вдова 1884
268 266 160 Персиц Илья Мовша Запасной рядовой 1884
268 266 161 Тарнопольский Яков Израиль Купец - Екатеринослав 1884
269 267 158 Фишкина Хана Герш Екатеринославский мещ. 1884
269 267 159 Сорокина Эйдель Абрам Мещ. Радомышльского уезда 1884
269 267 162 Ильштейн Паулина Яков Александровский мещ. 1884
269 267 162 Розовский Мордух Гирш Новогрудский мещ. 1884
269 267 163 Малов Моисей-Бениамин Пинхас Гомельский мещ. 1884
269 267 164 Алтшулер Овсей Лейба Мирский мещ. 1884
269 267 165 Баевский Мейлах Иосиф Екатеринославский мещ. 1884
269 267 166 Набатов Лейвик Ехиель Гомельский мещ. 1884
269 267 168 Абезгайз Гойшей Янкель-Лейзер Могилевский мещ. 1884
270 268 160 Чишбург Геня Шауль Екатеринославский мещ. 1884
270 268 161 Чудновская Дина-Лия Моисей Городищенский мещ. 1884
270 268 167 Курляндский Абрам Пинхус Черкасский мещ. 1884
270 268 169 Эйдельнайт Пинхус Абрам Могилевский мещ. 1884
270 268 170 Бромберг Моисей Аврум-Янкель Екатеринославский мещ. 1884
270 268 171 Майзель Исаак Абрам Екатеринославский мещ. 1884
270 268 172 Миллер Меер Вульф Херсонский мещ. 1884
271 269 163 Гриншпон Хиена-Родя Илья Кременчугский мещ. 1884
271 269 173 Курицкий Исаак Исай Свенцянский мещ. 1884
271 269 174 Шапиро Роберт Яков Диснянский мещ. 1884
271 269 175 Гриншпон Хацкель Илья Кременчугский мещ. 1884
271 269 176 Вашовник Хаим Рахмиель Екатеринославский мещ. 1884
271 269 177 Аксенруд Мордух Мордух Отставной рядовой 1884
271 269 178 Тайчер Рувим Ушер-Шулим Екатеринославский мещ. 1884
272 271 169 Модиевская Хана Гершко Екатеринославский мещ. 1884
272 271 170 Ицкович Ента Мордха Екатеринославский мещ. 1884
272 271 183 Блюхер Израиль Леви-Ицко Екатеринославский мещ. 1884
272 271 184 Цопиер Мордух Гершон-Гамшей Могилевский мещ. 1884
272 271 185 Беловицкий Шмерель Иосиф Мещ. Минской губ. 1884
272 271 186 Блюхер Абрам Моисей Екатеринославский мещ. 1884
272 271 187 Тапуах Бениамин Нафтулий Екатеринославский мещ. 1884
272 271 188 Бреславский Шлема-Хаим Янкель-Лейб Новомосковский мещ. 1884
273 272 171 Сукеникова Лея Сруль-Гирш Минский мещ. 1884
273 272 172 Гашинская Хая-Рухель Абрам-Аба Екатеринославский мещ. 1884
273 272 173 Ейнбиндер Ривка-Двойра Израиль Екатеринославский мещ. 1884
273 272 189 Ровенский Янкель Мордух Запасной рядовой 1884
273 272 190 Лабачинский Янкель-Шлема Берко-Ицко Новогрудский мещ. 1884
273 272 191 Дубинский Борис Яков Полтавский мещ. 1884
273 272 192 Шпектер Герш Мещ. Вилейского уезда 1884
273 272 193 Куперман Берко Абрам Керченский мещ. 1884
274 273 174 Лапидус Нехама Шая-Бер Екатеринославский мещ. 1884
274 273 175 Либерман Ревекка Хаим Мстиславский мещ. 1884
274 273 176 Шмаргонер Мария Исаак Купец - Екатеринослав 1884
274 273 177 Ямпольская Бруха Илья Екатеринославский мещ. 1884
274 273 178 Бейленсон Михля Ездра Екатеринославский мещ. 1884
274 273 179 Немировская Лидия Израиль Купец - Екатеринослав 1884
274 273 180 Шнейдерова Шейна-Лея Симеон Екатеринославский мещ. 1884
274 273 194 Хидекель Яков Моисей-Генех Полоцкий мещ. 1884
275 274 181 Гаркави Ревекка Моисей Новогрудский мещ. 1884
275 274 182 Болтянская Ента Берко Симферопольский мещ. 1884
275 274 183 Лепова Сося Иосель Рядовой Верхнеднепр. ком-ды 1884
275 274 195 Цукерман Самуил Янкель Екатеринославский мещ. 1884
275 274 196 Добровский Мендель Моисей Запасной рядовой 1884
275 274 197 Финкельштейн Лейба Борух Брагинский мещ. 1884
275 274 198 Ингеров Иосиф-Лейба Израиль-Вульф Екатеринославский мещ. 1884
275 274 199 Астановицкий Идель Абрам Парицкий мещ. Бобр. уезда 1884
276 275 184 Шнейдерова Сарра-Ривка Арон Юрбургский мещ. 1884
276 275 185 Добрускина Сарра Ханан Почетный гражданин 1884
276 275 186 Каминская Этель Мордух Екатеринославский мещ. 1884
276 275 187 Дерковская Ревекка Соломон Бахмутский мещ. 1884
276 275 200 Монин Исаак-Борис Яков Екатеринославский мещ. 1884
276 275 201 Богдановский Борис Нафтулий Купец - Екатеринослав 1884
277 276 188 Оликова Двойра Яков Екатеринославский мещ. 1884
277 276 189 Палкина Рухель Илья Екатеринославский мещ. 1884
277 276 190 Гершкович Мася-Доба Иосиф Екатеринославский мещ. 1884
277 276 191 Гин Элька Гершко Россиенский мещ. 1884
277 276 192 Миллер Елизавета Фроим Екатеринославский мещ. 1884
277 276 193 Шерман Хася-Ципа Израиль Екатеринославский мещ. 1884
277 276 202 Кривицкий Зельман Абрам-Шая Кременчугский мещ. 1884
277 276 203 Портной Яков Залман Россиенский мещ. 1884
278 277 194 Каминская Александра Шлема Кременчугский мещ. 1884
278 277 195 Милославская Хана Нохим Никопольский мещ. 1884
278 277 196 Немец Рася-Лея Хаим-Нафтулий Пинско-Карлинский мещ. 1884
278 277 204 Мацковский Хаим Годель Екатеринославский мещ. 1884
278 277 205 Варшавский Борис Абрам Екатеринославский мещ. 1884
278 277 206 Иоселевич Михаил Мордха-Вульф Мещ. Бобруйского уезда 1884
278 277 207 Финкельберг Александр-Зусьман Иосиф Мещ. Речицкого уезда 1884
278 277 208 Золотарев Мордха Абрам Екатеринославский мещ. 1884
279 278 197 Городнер Тайба Левик Екатеринославский мещ. 1884
279 278 198 Кужухина Люба-Бейла Генах Хаславицкий мещ. 1884
279 278 209 Зильбертас Исаак Дон Запасной рядовой 1884
279 278 210 Фольмахт Лейба Абрам Слуцкий мещ. 1884
279 278 211 Шульман Пинхас Арон Екатеринославский мещ. 1884
279 278 212 Лапатухин Берко Давид Горецкий мещ. 1884
279 278 213 Кан Мордух Лейб Екатеринославский мещ. 1884
279 278 214 Касецкий Иегуда-Лейба Мордух Землед. колонии № 2 1884
280 279 199 Баевская Малка-Рухиль Файтель Чаусский мещ. 1884
280 279 200 Ярославская Хая-Сура Сруль Екатеринославский мещ. 1884
280 279 201 Таслицкая Нехама Меер Екатеринославский мещ. 1884
280 279 202 Шлифер Сура Михель Смелянский мещ. 1884
280 279 215 Каценеленбоген Иосиф Менахим Екатеринославский мещ. 1884
280 279 216 Картофель Гершко Мовша-Борух Запасной рядовой 1884
280 279 217 Смелянский Нахман Пинхус Александрийский мещ. 1884
280 279 218 Штейн Моисей Мендель-Лейб Сокольский мещ. 1884
281 280 203 Реднак Эстер Самуил Ореховский мещ. 1884
281 280 204 Тул(ь)чинский Хая-Шифра Нохум Каневский мещ. 1884
281 280 205 Стрельцова Рейзель Израиль Екатеринославский мещ. 1884
281 280 219 Эдельштейн Фридель Самуил Силевичский мещ. 1884
281 280 220 Бродский Шолем Семен Екатеринославский мещ. 1884
281 280 221 Пальчиц Моисей-Лейб Яков Гомельский мещ. 1884
281 280 222 Чернявский Моисей Давид Екатеринославский мещ. 1884
281 280 223 Бродский Иосиф-Арон- Мордух Екатеринославский мещ. 1884
282 281 206 Рубина Хана Берко Бахмутский мещ. 1884
282 281 207 Ушинская Ривка Эля-Айзик Могилевский мещ. 1884
282 281 208 Брегман Хая-Фейга Липа Екатеринославский мещ. 1884
282 281 209 Дайч Соша Ицко-Шлема Белостокский мещ. 1884
282 281 224 Пергаменщиков Гилель Гершон Екатеринославский мещ. 1884
282 281 225 Радос Иосиф Шлема Екатеринославский мещ. 1884
282 281 226 Ейдлин Лейзер Шмерко Хаславицкий мещ. 1884
282 281 227 Любарский Абрам-Яков Давид Екатеринославский мещ. 1884
283 282 210 Фридкес Эстер-Рахиль Берко Екатеринославский мещ. 1884
283 282 228 Сорокин Симха Илья Екатеринославский мещ. 1884
283 282 229 Залцманович Симон-Идель Пинхус Слонимский мещ. 1884
283 282 230 Варшавский Мотель Арон Екатеринославский мещ. 1884
283 282 231 Финкельштейн Абрам Гойший-Кельман Екатеринославский мещ. 1884
284 283 211 Рабинович Хана Залман Виленский мещ. 1884
284 283 212 Бренер Рейзель Нута Екатеринославский мещ. 1884
284 283 213 Пестун Ривка Абрам-Илья Шкловский мещ. 1884
284 283 232 Шейн Иосиф Гершон Екатеринославский мещ. 1884
284 283 233 Соколовский Меер Герш Верхнеднепровский мещ. 1884
284 283 234 Гершанский Моисей Гершко Мещ. Кременчугского уезда 1884
284 283 235 Соколовский Исаак Гершко Екатеринославский мещ. 1884
284 283 236 Соковский Вульф Израиль Слонимский мещ. 1884
285 284 214 Сендерович Фейга-Рейзель Берко Екатеринославский мещ. 1884
285 284 215 Новодворская Рыся Моисей-Бер Дубровский мещ. Сокольск. уезда. 1884
285 284 216 Дубнова Двоша Гершко Мстиславский мещ. 1884
285 284 217 Ольефова Хая-Тауба Исаак Земледел. колонии Приюты 1884
285 284 218 Коган Ривка Юдка Мещ. Пинского уезда 1884
285 284 237 Шахет Мордхей Израиль Сувалкский мещ. 1884
285 284 238 Апфельбаум Александр Абрам Белостокский мещ. 1884
285 284 239 Черковер Вельвел Дочь землед. колонии Межирич 1884
286 285 219 Камцина Сура-Ривка Берко Бобруйский мещ. 1884
286 285 220 Берман Бруха Симон Екатеринославский мещ. 1884
286 285 221 Гродницкая Цирля Пинхус Тельшевский мещ. 1884
286 285 222 Фрейдлина Марьям Лейба Чаусский мещ. 1884
286 285 223 Бунчик Бейля Абрам-Тевья Минский мещ. 1884
286 285 240 Проскуров Арон Израиль Павлоградский мещ. 1884
286 285 241 Дубинский Моисей Гершон Екатеринославский мещ. 1884
286 285 242 Лоевский Пинкус Берко Запасной рядовой 1884
287 286 224 Дашевская Рейзя-Перель Ицко Мещ. Чигиринского уезда 1884
287 286 225 Уманская Витля Пинхус Сын купца - Екатеринослав 1884
287 286 226 Шапет Хая-Либа Мотель Виленский мещ. 1884
287 286 227 Клеткина Бася Арон-Борух Минский мещ. 1884
287 286 228 Лискина Сура Давид Екатеринославский мещ. 1884
287 286 243 Варшавский Пейсах Арон-Янкель Екатеринославский мещ. 1884
287 286 244 Вигушин Иехиель Овсей Мещ. Виленской губ. 1884
287 286 245 Шейн Меер-Яков Юда Запасной рядовой 1884
288 287 229 Бродская Куня Хаим Екатеринославский мещ. 1884
288 287 230 Лейбович Сарра-Лея Смуель Ореховский мещ. 1884
288 287 231 Гамзу Елка Арон Пинско-Карлинский мещ. 1884
288 287 246 Коломинский Вульф Левик-Мендель Екатеринославский мещ. 1884
288 287 247 Рывкин Абрам Яков-Айзик Екатеринославский мещ. 1884
288 287 248 Лизинский Менахим-Мендель Овсей Миргородский мещ. 1884
288 287 249 Губенко Абрам Израиль Мещ. Таращанского уезда 1884
288 287 250 Марголин Нисон Меер Мещ. Могилевской губ. 1884
289 288 232 Хайтина Цыпа Мишель Тельшевский мещ. 1884
289 288 233 Дубинская Геська Берко Радомышльский мещ. 1884
289 288 234 Герман Хая-Двора Давид Мещ. Ковенской губ. 1884
289 288 235 Блумкина Злата Ицко Витебский мещ. 1884
289 288 251 Беркин Абрам-Илья Мовша-Арон Екатеринославский мещ. 1884
290 289 236 Шварц Этя Израиль Сын купца - Кременчуг 1884
290 289 237 Любарская Чарна Гилель Екатеринославский мещ. 1884
290 289 238 Ваткина Сарра Лазарь Мещ. Новоалександровского уезда 1884
290 289 252 Каплун Абрам-Ицко Израиль-Бер Мещ. Климовичского уезда 1884
290 289 253 Корах Мендель Рахмиель Екатеринославский мещ. 1884
290 289 254 Вееров Пейсах Израиль-Бер Екатеринославский мещ. 1884
290 289 255 Береславский Яков Абрам Екатеринославский мещ. 1884
290 289 256 Бротхандель Моисей Борис Запасной рядовой 1884
291 290 239 Львова Голда-Ривка Шлема Запасной ст. писарь 1884
291 290 240 Билинсон Мария Абрам Землед. колонии Богодаровка 1884
291 290 257 Смолкин Кадиш Давид Могилевский мещ. 1884
291 290 258 Нейфельд Берко Израиль-Ицко Екатеринославский мещ. 1884
291 290 259 Ротенберг Берко Израиль Черниховский мещ. 1884
291 290 260 Шмерлинг Лейвик Шмер Отставной рядовой 1884
291 290 261 Дубинский Борис Аленксндр-Зусман Екатеринославский мещ. 1884
291 290 262 Билопинский Нахман Рахмиель Елизаветградский мещ. 1884
292 291 26 Залевский Фридель Моисей Сын купца - Екатеринослав 1884
292 291 241 Левина Нехама Овсей Александрийский мещ. 1884
292 291 242 Богуславская Роза Гамшей-Абрам Александровский мещ. 1884
292 291 243 Ходош Шифра Моисей Мещ. Вилейского уезда 1884
292 291 244 Бердичевская Черна Янкель Екатеринославский мещ. 1884
292 291 263 Фридланд Яков Ицко Екатеринославский мещ. 1884
292 291 264 Столовицкий Хаим-Идель Давид Слонимский мещ. 1884
292 291 266 Тульчинский Леви-Ицко Моисей Новомосковский мещ. 1884
293 292 245 Абрамович Рахиль-Лея Моисей Екатеринославский мещ. 1884
293 292 246 Немировская Ревекка Моисей Екатеринославский мещ. 1884
293 292 267 Козел Залман-Лейб Израиль-Бер Чериковский мещ. 1884
293 292 268 Герциков Вульф Янкель-Элья Сенинский мещ. 1884
293 292 269 Энтин Илья Иосиф Екатеринославский мещ. 1884
293 292 270 Фельдман Шмиха Герш Пинско-Карлинский мещ. 1884
293 292 271 Мишелович Моисей-Нусан Аншель Слонимский мещ. 1884
293 292 272 Шноль Симон Гершко Слонимский мещ. 1884
294 293 23 Гинцбург Хацкель Симеон Землед. колонии Роскошная 1884
294 293 247 Берестецкая Ревекка Лейб Елизаветградский мещ. 1884
294 293 274 Фришман Файвель Берко Могилевский мещ. 1884
294 293 275 Варшавский Соломон Лейзер-Абрам Екатеринославский мещ. 1884
294 293 276 Барановский Шлема-Иосиф Моисей Велижский мещ. 1884
294 293 277 Лисняцкий Борух Израиль-Хонон Екатеринославский мещ. 1884
294 293 278 Миллер Елиазар Гершко Екатеринославский мещ. 1884
295 294 248 Линь Хана Моисей Отставной рядовой 1884
295 294 249 Пинкос Тема Эля (Илья) Павлоградский мещ. 1884
295 294 250 Немировская Зисля Евель-Абрам Екатеринославский мещ. 1884
295 294 251 Глотова Этель Мордха-Лейба Екатеринославский мещ. 1884
295 294 252 Мордхина Юдись Шмерко Екатеринославский мещ. 1884
295 294 279 Пинсон Иосиф Яков-Шлема Сурский мещ. 1884
295 294 280 Стамлер Залман-Лейб Захарий Екатеринославский мещ. 1884
295 294 281 Фридберг Носон Давид Несвижский мещ. 1884
296 295 253 Розен Рахиль Шевель Игуменский мещ. 1884
296 295 254 Райгородская Цирля Иехиель Екатеринославский мещ. 1884
296 295 255 Гомберг Сарра Мойша-Арон Елизаветградский мещ. 1884
296 295 256 Гольдман Мария Янкель Могилевский мещ. 1884
296 295 282 Таслицкий Лейб Борис Запасной рядовой 1884
296 295 283 Брачковский Абрам-Аба Шмуйла Могилевский мещ. 1884
296 295 284 Стерлин Тевья Нафтулий Могилевский мещ. 1884
296 295 285 Шпурман Нисон Мордха Могилевский мещ. 1884
297 296 257 Коростошевская Бася Овсей Мещ. Звенигородского уезда 1884
297 296 258 Глускина Гитель-Малка Симон-Давид Екатеринославский мещ. 1884
297 296 259 Стрельцова Зельда Иосиф-Бер Екатеринославский мещ. 1884
297 296 260 Милославская Дора Марк Новомосковский мещ. 1884
297 296 286 Аврин Моисей Илья-Лейба Гомельский мещ. 1884
297 296 287 Хейфец Гирш Шлема-Мордух Екатеринославский мещ. 1884
297 296 288 Гольденберг Шлема-Лев Цалель Мариупольский мещ. 1884
297 296 289 Розенберг Шолом Израиль Холмецкий мещ. 1884
298 297 261 Пикельная Эйда Израиль-Моисей Екатеринославский мещ. 1884
298 297 262 Шаровская Бейля Генах Ковенский мещ. 1884
298 297 263 Геллер Хана-Ента Хацкель Игуменский мещ. 1884
298 297 290 Ушинский Шолом Абрам-Ицко Отставной ротный фельдшер 1884
298 297 291 Шульман Абрам Пейсах Екатеринославский мещ. 1884
298 297 292 Нелин Мордух Шмуйло Парицкий мещ. 1884
298 297 293 Лядский Берко Мордха Запасной рядовой 1884
298 297 294 Соколовский Меер Гершко Чигиринский мещ. 1884
299 298 264 Златопольская Рахиль Вениамин Купец - Екатеринослав 1884
299 298 265 Рудина Итка Самсон Полоцкий мещ. 1884
299 298 266 Лисегурская Маша Иосиф Мещ. Слонимского уезда 1884
299 298 267 Левина Сима Иосиф Лидский мещ. 1884
299 298 268 Эйхенгольц Сура Зельман Кременчугский мещ. 1884
299 298 295 Шваб Израиль Зелик Бобруйский мещ. 1884
299 298 296 Палей Соломон Давид Глуский мещ. 1884
299 298 297 Каганович Гоший Лейвик Речицкий мещ. 1884
300 299 269 Цевкина Фрума Гершко Переяславский мещ. 1884
300 299 270 Будилова Елка Хаим Купец - Екатеринослав 1884
300 299 271 Могилевская Зельда Нохим-Илья Екатеринославский мещ. 1884
300 299 272 Эрлих Марием-Гитель Иосиф Рядовой Симферопольского полка 1884
300 299 273 Файнштейн Хана Хаим Запасной рядовой 1884
300 299 298 Котовский Гершко-Лейба Давид Екатеринославский мещ. 1884
300 299 299 Софер Меер Бениамин Новогрудский мещ. 1884
300 299 300 Зелигман Иосиф Абрам Екатеринославский мещ. 1884
301 300 274 Гродницкая Двоша Самуил Могилевский мещ. 1884
301 300 275 Копылова Песя Арон-Хаим Екатеринославский мещ. 1884
301 300 276 Шпитальнер Сура-Двойра Ицко Запасной рядовой 1884
301 300 277 Гайдман Марголя Лейзер Горецкий мещ. Могилевск. губ. 1884
301 300 278 Айзенберг Итка Моисей Кобринский мещ. 1884
301 300 301 Собкин Иосиф-Бер Хаим-Лейба Уманский мещ. 1884
301 300 302 Лундин Абрам-Давид Израиль-Хаим Горецкий мещ. Могилевск. губ. 1884
301 300 303 Магаршак Иосиф Бениамин Витебский мещ. 1884
302 301 279 Алтгойзен Цирля Меер Уцянский мещ. 1884
302 301 280 Курляндский Хая Мордха Смелянский мещ. 1884
302 301 281 Гордон Фрума Абрам Вилейский мещ. 1884
302 301 282 Гольц Геня Борух-Илья Екатеринославский мещ. 1884
302 301 304 Сиротский Бениамин-Лейб Иосиф Вилейский мещ. 1884
302 301 305 Розмарин Вульф Абрам Запасной музыкант, рядовой 1884
302 301 306 Линдер Иуда-Лейба Израиль-Бер Екатеринославский мещ. 1884
302 301 307 Винукуров Давид Смуел Екатеринославский мещ. 1884
303 302 283 Намонт Хана Арон Отставной рядовой 1884
303 302 284 Деляницкая Рухель Гершон Мещ. Новогрудского уезда 1884
303 302 308 Эрлих Израиль Нусим Запасной рядовой 1884
303 302 309 Липанович Рафаил Шлема Несвижский мещ. 1884
303 302 310 Серман Симха Мендель Мещ. Тельшевского уезда 1884
303 302 311 Каменер Израиль-Моисей Мордух Пинский мещ. 1884
303 302 312 Циганов Смуель-Нута Зелик Екатеринославский мещ. 1884