Архів:ДАЖО/178/51/339

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку


ДАЖО 178-51-339. 1829-1830 роки. Метричні книги всіх костелів Київської губернії.pdf
4 Київ
32 Фастів
86 Ставище
162 Біла Церква
198 Василів
232 Ржищів
270 Мотовилівка
302 Макарів
338 Ракитне
352 Зозів
388 Липовець
408 Оратів
422 Монастирище
464 Іллінці
492 Жорнище
510 Погребище
548 Білопілля
584 Махнівка
660 Білилів
696 Прилука
748 Вахнівка
784 Паволоч
828 Ходорків
888 Топори
912 Новоселиця
936 Дідівщина
956 Ружин
1008 Ківшовата
1044 Борщагівка
1072 Тетіїв


Сторінка: 162 Біла Церква шлюб 1829 рік, польська мова
Wrzesień – вересень
9. 27.09.1829 Adam Dembicki z Franciszka Demedecka обоє з с.Велике Половецке
Onufry po Stanisław i Apolonia z Czaykowska Dembicki, Adam po Feliks i Marianna z Łubkowska Demedecki
свідки: Michał Czaykowski, Adam Tomaszkiewicz, Augustyn Kozłowski

Listopad – листопад
10. 10.11.1829 Florian Czyżewski z Elżbieta Kędzierska обоє з м.Біла Церква
Wojciech i Anastazja z Bukowska Ciszewski, Paweł і Marianna z Grabowska Kędzierski
свідки: Ignacy Baczyński, Jan Rozanowski, Piotr Kruczkowski

Сторінка: 163
11. 10.11.1829 Józef Kobyliński z Tekla Dąbrowska обоє з с.Матюші
Augustyn i Jeryny z Nasiołoska Kobyliński, Gabriel і Rozalia z Lipska Dąbrowski
свідки: Jerzy Biernacki, Jędrzej Smolnicki, Aleksander Jędrzejowski

Сторінка: 164
12. 12.11.1829 Szymon Pakotyłenko z Wiktoria Wiszniowska обоє з м.Біла Церква
Bazyli i Praxeda Pakotyłenko, Paweł i Elżbieta Wiszniowski

шлюб 1830 рік, польська мова

Styczeń – січень
1. Славетних Antoni Korolenko z Anna Szydłowska з м.Біла Церква
Jan po Paweł i Zofia Korolenko, Piotr po Bartłomiej i Teresa z Kasprow Szydłowski
Свідки: Bazyli Stefanowicz, Daniel Naszczocki, Jan Barański

Сторінка: 165
2. Józef Kosiński wdowiec z Balbina z Gorska Malinowska wdowa обоє з с.Велике Половецьке
Sylwester po Jan i Magdalena Kosiński, Jan i Marianna z Sieńkiewicz Gorski
Свідки: Jan Milewski, Tadeusz Studziński, Barbara Studzińska

3. Michał Kułakowski z Rozalia Stachowska обоє з с.Езерна
Jan po Aleksander i Anna z Żukowska Kułakowski, Paweł po Jan i Anastazja z Krukowska Stachowski
Свідки: Wincenty Dumański, Kajetan Porzycki, Stefan Stachowski

Сторінка: 166
4. Stefan Ohranowski z Elżbieta Szpakowska обоє з c.Пологи
Jan po Tomasz i Marianna Ohranowski, Michał po Szymon i Tekla z Kamińska Szpakowski
Свідки: Aleksander Ilnicki, Jan Kamiński, Wincenty Dumański

5. Władysław Czapliński z Urszula Dobrowolska обоє з м.Біла Церква
Antoni i Helena z Horodyska Czapliński, Jozef po Antoni i Marianna z Sikorska Dobrowolski
Свідки: Józef Poll, Stanisław Gozdowski, Józef Dobrowolski

Сторінка: 167
6. Wawrzyniec Podolski z Domicela Klecka обоє з с.Езерна
Gabriel i Zofia z Łastowiecka Podolski, Teodor i Marianna z Bielecka Klecki

7. Jan Gruszecki z Franciszka Skorupska Kozenko wdowa обоє з Шамраївська Стадниця
Jozef po Wojciech i Natalia z Bobry Gruszecki, Jakób i Marianna Skorupski

Сторінка: 168
8. Hieronim Tarkowski z Zofia Kozłowska обоє з м.Біла Церква
Zachariasz po Antoni i Magdalena z Matkowska Tarkowski, Joachim ро Stanisław i Rozalia z Filipowicz Kozłowski

9. Terencjusz Winiarski wdowiec z Katarzyna Bergel
Jan po Michał i Agata Winiarski, Felicjan i Marianna z Kulikowska Bergel

Сторінка:169
10. Zachariasz Bereznicki z Domicela Wąsalska обоє з передмістя Роток
Bartłomiej po Michał i Magdalena z Smulska Bereznicki, Maciej po Andrzej i Helena z Czaykowska Wąsalski

11. Jan Sawicki z Józefa Słomczyńska
Michał po Bazyli i Wiktoria z Jankutowska Sawicki, Wojciech ро Piotr i Ludwika z Czerniecka Słomczyński

Сторінка: 170
12. Tomasz Kulikowski z Agnieszka Balicka обоє з с.Езерна
Jan po Tomasz z Rozalia z Porzycka Kulikowski, Szymon po Jan z Elżbieta Balicki
свідки: Zachariasz Michałowski, Teodor Dobranowski, Karol Sielecki


13. Maciej Smolewski wdowiec z Rozalia Siatecka wdowa
Teodor po Jan i Marianna z Dremerecka Smolewski, Jakób i Marcelina z Paszkowska Siatecki

Сторінка : 171
14. Józef Kołaczkowski z Regina Szczerbicz обоє з м.Біла Церква
Florian ро Joachim i Agnieszka z Boniewicz Kołaczkowski, Jan po Grzegorz i Julia z Wisznicka Szczerbicz
Свідки: Ignacy Mierzewski, Daniel Charczewski, Mateusz Jagminowicz

15. Kazimierz Gorecki z Kornelia Bolińska обоє з м.Біла Церква
Antoni po Józef i Tekla z Węgierski Gorecki, Jakób po Benedykt i Franciszka z Strutyńska Boliński

Сторінка: 172
sierpień - серпень
16. Józef Mańkowski wdowiec з Бердичевської парафії z Teresa Kułakowska Zeytleb wdowa
Wawrzyniec po Jan i Katarzyna z Bieńkowska Mańkowski, Franciszek po Michał i Konstancja z Bobry Kułakowski
Свідки: Józef Bartoszewicz, Ignacy Mierzewski, Nicolaus Zaleski

Сторінка: 174 про померлих 1829 рік, польська мова
Wrzesień – вересень
39. Піщана, Antoni Pielińkiewicz, wdowa Daria Pielińkiewicz
40. Пологи, Róża, Michał po Bazyli i Franciszka po Jan z Murawska Smogorzewski
41. Езерна, Józef po Antoni Skrzycki, wdowa Marianna z Mazurkiewicz Skrzycka, córki Helena, Magdalena, Zuzanna

Сторінка: 175
42. Піщана, Wojciech po Maciej Trocki wdowiec, Anastazja z Dobrzańska Trocka, synowie Feliks, Franciszek, córki Anastazja, Anna
43. Біла Церква, Juliana po Piotr z Rutkowska Winiarska, wdowiec Terencjusz po Jan Winiarski, synowie Jędrzej, Paweł, córki Marianna, Anna
44. Біла Церква, Katarzyna po Antoni z Borkowska Kotrebińska, wdowiec Maciej po Jakób Kotrebiński, syn Wincenty, córki Petronela, Marianna
45. Черкас, Faustyna, Antoni po Jan i Teofila po Klemens z Jarmańska Winczewski

Сторінка: 176
46. Біла Церква, Franciszek, Antoni po Józef i Anna po Stefan z Oliszewska Zakrzewski
47. Біла Церква, Eliasz, Michał po Jakób i Marianna z Samborska Nowacki
48. Глушки, Anna po Jan z Kwiatkowska Tarnawska, wdowiec Piotr po Paweł Tarnawski, córki Marianna, Juliana, Urszula, Elżbieta, Pawlina
49. Біла Церква, Jan po Mateusz Roiecki wdowiec, Marianna z Witwicka Roiecka, без потомства

Сторінка: 177
50. Пологи, Hilary, Pantaleon po Mateusz i Wiktoria po Jan z Herburt Snarski
51. Біла Церква, Antoni Aleksander syn Roiecki wdowiec, Barbara Jan córka z Rudkowska Roiecka, synowie Stefan, Józef, Konstanty, córki Anna, Aleksandra, Franciszka
52. Біла Церква, Józef, Jakób po Augustyn i Tekla po Antoni z Wiszniowska Rudnicki

Сторінка: 178
53. Біла Церква, Róża, Wiktoria Radziszewska
54. передмістя Роток, Franciszek Tański 80 років, вільного стану, без дружини
55. передмістя Роток, Stanisław, Feliks po Wojciech i Katarzyna Wozniakowski
56. Чаплинка, Józefa po Józef z Woyska Swirska parafijanka kościoła Koszowata м.Ківшовата, wdowiec Ignacy po Józef Swirski,
synowie Wincenty, Feliks, Tomasz Akwinata (Фома Аквінський), Piotr, córki Marianna, Zofia, Antonina, Karolina, Emilia

Сторінка: 179
57. Біла Церква, Walerian, Wojciech po Franciszek i Barbara po Fabian z Monikowska Starczewski
58. Езерна, Piotr po Paweł Mikolajewski 80 років, wdowa Aleksandra z Porzycka Mikolajewska, synowie Dionizy, Michał, Andrzej, córki Marianna, Rozalia
59. Біла Церква, Marianna Aleksander córka Dobroska, zostawiła po sobie Rodzonego Brata Józef

Сторінка: 180
60. Біла Церква, Małgorzata, Jakób po Mikołaj i Marianna po Jakób z Dońcow Zagórski

про померлих 1830 рік, польська мова

1. Біла Церква, Ignacy Aleksander syn Ogonowski, wdowa Ludwika z Drączkowska Ogonowska, syn Walenty, córki Apolonia, Marianna
2. Фурси, Marianna Wilczyńska wdowa, Ignacy Wilczyński, без потомства

Сторінка: 181
3. Езерна, Marianna Tomasz córka Sliwińska, wdowiec Jan Sliwiński, synowie Andrzej, Maciej, Benedykt, Florian, córka Regina
4. передмістя Роток, Агата, Maciej po Antoni i Regina po Józef z Stefańska Januszkiewicz
5. Езерна, Apolonia Szymon córka Siatecka wdowa, Tomasz Siatecki, synowie Aleksander, Szymon

Сторінка: 182
6. Пологи, Michał Wawrzyniec syn Snarski wdowiec, wdowa Marianna Snarska, synowie Daniel, Szymon
7. Пологи, Joanna, Michał po Paweł i Domicela po Felicyan z Jarmolińska Kaletyński
8. Біла Церква, Sylwester po Stefan Piotrowski, wdowa Magdalena po Piotr z Szydłowska Piotrowska, syn Avertinus

Сторінка: 183
9. Біла Церква, Marianna po Maciej córka z Rozewicz Czyzewska wdowa, Michał Czyzewski, córka Karolina
10. Біла Церква, Michał Sebastian syn Mierzewski, wdowa Anna po Jakób z Czerniawska Mierzewska, synowie Marcin, Paweł, Filip, córki Petronela, Helena, Justyna
11. Біла Церква, Zuzanna, Wincenty po Wojciech i Joanna po Jan z Bitner Ogiński

Сторінка: 184
12. Біла Церква, Longin, Wincenty po Wojciech i Joanna po Jan z Bitner Ogiński
13. Біла Церква, Zenon, Mateusz po Tadeusz i Balbina po Jan z Iwaszkiewicz Jagminowicz
14. Пологи, Wincenty Jan syn Werbachowski, wdowa Magdalena po Ignacy z Dębicka Werbachowska, syn Jan, córki Juliana, Apolonia

Сторінка: 185
15. Біла Церква, Józef, Andrzej po Michał i Marianna po Antoni z Moczulska Aksiutyński
16. Роток, Helena, Wojciech ро Piotr i Aleksandra po Antoni z Lipska Słomczyński
17. Біла Церква, Pelagia, Zachariasz po Jan i Rozalia po Antoni z Wisniowska Błocki
18. Пологи, Mateusz Wawrzyniec syn Snarski, wdowa Rozalia Mikołaj córka z Szulc Snarski, syn Pantaleon, córka Franciszka

Сторінка: 186
19. Біла Церква, Wacław, Славетних Kazimierz po Jan i Helena po Jan z Maiewska Maxay
20. Біла Церква, Katarzyna, Karol і Magdalena po Józef z Dobrzańska Jastrzębski
21. Пологи , Polikarp z febry, Michał po Paweł i Domicela po Felicjan z Jarmolińska Kaletyński

Сторінка: 187
22. Пологи, Marianna Jan corka z Baładyńska Smogorzewska wdowa, Bazyli Smogorzewski, synowie Michał, Konstantyn
23. Яблунівка, Marianna Paweł corka z Ordyńska Pawłowska, wdowiec Mikołaj Pawłowski, без потомства
24. Біла Церква, Barbara Szymon córka Szymanowska, zostawiła po sobie rodzonych braci Grzegorz, Marek
25. Біла Церква, Eleonora, Julian ро Stanisław i Magdalena po Aleksander z Żurawska Jasieński

Сторінка: 188
26. Глушки, Leon Michał syn Górski, від гарячки, неодружений
27. Біла Церква, Józef Piotr syn Wereszczyński, неодружений, губернія і повіт Житомирські, Cudnów Чуднівський костел c.Ясногородка
28. Біла Церква, Marcin Michał syn Mierzewski, неодружений

Сторінка: 189
29. Езерна, Marcjanna z Tarnawska Dremerecka, wdowiec Adam Dremerecki,syn Michał, córki Rozalia, Teresa, Aleksandra
30. Фурси , Jan Konstantyn, Andrzej po Dominik i Ludwika po Stanisław z Temberska Watlewski
31. Піщана, Marianna z Drozdowska Pieniązka, wdowiec Stanisław po Michał Pieniązka, córki Ludwika, Magdalena, Urszula, Anastazja
32. Соколівка, Wojciech Michała syn Żukowski, wdowa Marianna po Kazimierz z Marszewska Żukowska, synowie Szymon, Józef, córki Urszula, Elżbieta

Сторінка: 190
33. Біла Церква, Florian Jan syn Kołaczkowski wdowiec, Agnieszka z Boniewicz Kołaczkowska, syn Józef
34. Біла Церква, Urszula Jerzy córka Koziorowska wdowa, Błażej Koziorowski, syn Józef
35. Роток, Teofila Stanisław córka z Rozbicka Zarzycka wdowa, Franciszek Zarzycka, córki Franciszka, Anna, Małgorzata, Marianna

Сторінка: 191
36. Біла Церква, Władysław, Julian po Stanisław i Magdalena po Aleksander z Żurawska Jasieński
37. Піщана, Tekla Franciszek córka Jędrzejewska
38. Потіївка, Marianna po Szymon z Siedlecka Jllicz wdowa, Maciej Jllicz
39. Пологи, Zofia z Berezowska Lisocka wdowa, Jan Lisocki, córka Franciszka

Сторінка: 192
40. Біла Церква, Antoni Marcina syn Romanowski купання в річці, випадково потонув, wdowa Teodora Stefan corki z Brydyńska Romanowski, syn Jan
41. Шкарівка, Juliana po Erazma córka Limińska, kąpiące się w Rzece przypadkiem utoneła - купаючись в річці, вона випадково потонула
42. Матюші, Zofia z Suszycka Studzińska, wdowiec Jakób Studziński, Katarzyna starszą, Katarzyna młodszą, matroną starszą matroną młodszą corki, synowie Grzegorz i Walenty

Сторінка: 193
43. Біла Церква, Ludwika po Ludwiku z Gozdowska Blumenfeld, wdowiec Franciszek Blumenfeld, syn Michał
44. Біла Церква, Sławetney Konrad Magdycz, wdowa Katarzyna po Stanisław z Dąbrowska Magdycz, synowie Baltazar, Antoni, Dionizy, córki Justyna, Aniela, Marianna
45. Біла Церква, Jan Kucharz приблизно 20 років, невідомої парафії прихожанин

Сторінка: 194
46. Біла Церква, Szymon, z oziębienia, Jan po Stanisław і Salomea ро Maciej z Lebedowska Sokołowski
47. Біла Церква, Marcjanna po Ignacy Ogonowska
48. Біла Церква, Justyna, Michał po Sebastian i Anna po Jakób z Czerniawska Mierzewski
49. Потіївка, Justyna Jana córka Bogucka, wdowiec Jan Bogucki, synowie Stefan, Tomasz, Teodor, córka Aniela

Сторінка: 195
50. Велике Половецьке, Józef, Jan po Bazyli i Anna po Józef z Wilczyńska Jaworski
51. Біла Церква, Franciszka po Antoni z Roiecka Owdowiczenko, Sławetnego Jan Owdowiczenko wdowiec, syn Jan
52. Матюші, Augustyn Jana syn Błocki

Сторінка: 196
sierpień - серпень
53. Глушки, Marianna po Samuel z Mikolaiewsaka Werpachowska, wdowiec Felicjan Werpachowski, без потомства
54. Біла Церква, Elżbieta, z robakow, Józef po Aleksander i Józefa po Franciszek Baier Tyborowski
55. Біла Церква, Wawrzyniec, dwie niedziel, Maksymilian po Jan i Józefa po Ignacy z Kuzmińska Tkałowski
56. Пологи, Tekla po Szymon z Kamieńska Szpakowska wdowa, Michał Szpakowski, syn Makar, córki Marianna, Elżbieta, Marcjanna