Архів:ДАХмО/Р

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Архів:ДАХмО
Державний архів Хмельницької області. Фонди радянського періоду та періоду Незалежності

Фонди радянського періоду та періоду Незалежності[ред.]

Номер Назва фонду Крайні дати Cправ
P-5 Інспектура народної освіти виконавчого комітету Кам'янецької окружної ради робочих, селянських та червоноармійських депутатів 1919-1930 7078
P-6 Відділ народної освіти виконавчого комітету ради робочих, селянських та червоноармійських депутатів 1920-1923 243
P-7 Відділ комунального господарства виконкому Кам’янецької повітової ради 1920-1923 214
P-8 Виконком Івахновецької сільської ради 1922-1968 336
P-9 Відділ соціального забезпечення виконкому Полонської повітової ради 1921-1923 10
P-10 Виконком Шидловецької сільської ради 1922-1964 419
P-12 Кам’янецький комітет охорони пам’ятників старовини, мистецтва і природи 1920-1922 28
P-13 Дунаєвецький державний текстильний трест „Дунсукно” 1920-1930 294
P-14 Старокостянтинівський районний будинок культури 1966-1973 102
P-15 Старокостянтинівський районний комітет народного контролю 1963-1991 211
P-16 Хмельницьке обласне виробниче управління з будівництва і експлуатації автомобільних доріг 1937-1941, 1944-1987 2876
P-17 Управління містобудування та архітектури Хмельницької облдержадміністрації 1939-1941, 1945-1996 551
P-18 5 шосейна дільниця Українського управління місцевого транспорту 1922-1933 380
P-22 Виконком Сприсівської сільської ради 1923-1926 106
P-23 Виконком Савинецької сільської ради 1924-1928, 1944-1986 378
P-25 Виконком Гусятинської сільської ради 1923-1932, 1944-1973 354
P-27 Виконком Чемеровецької селищної ради 1923-1927, 1932, 1946-1968 265
P-28 Виконком Свіршковецької сільської рад 1923-1927, 1945-1986 547
P-29 Виконком Сокиринецької сільської ради 1923-1931, 1945-1976 485
P-30 Виконком Зіньковецької сільської ради 1922-1927, 1944-1954 123
P-31 Виконком Летавської сільської ради 1921-1927, 1944-1982 587
P-32 Виконком Хропотівської сільської ради 1921-1931 156
P-33 Виконком Голенищівської сільської ради 1922-1932 473
P-34 Виконком Волочиської районної ради 1927, 1938-1941, 1944-1992 1678
P-35 Кам’янець-Подільська обласна контора вагоремонтних майстерень 1936-1941 63
P-36 Новоселицький ветеринарний технікум 1944-1973 198
P-40 Відділ місцевого господарства виконкому Проскурівської окружної рад 1926-1928 7
P-41 Відділ місцевого господарства виконкому Шепетівської окружної ради 1923-1930 937
P-42 Виконком Бахматовецької районної ради 1923-1928 3
P-43 Старокостянтинівський райком профспілки працівників агропромислового комплексу 1965-1990 341
P-44 Волочиський митний пост 1918-1931 9
P-46 Проскурівський груповий комітет профспілки працівників міських підприємств 1933-1941 136
P-47 Народний суд 4-ї дільниці Кам’янецького повіту 1920-1923 168
P-48 Народний суд 5-ї дільниці Кам’янецького округу 1923-1927 113
P-49 Народний суд 6-ї дільниці Кам’янецького повіту 1918-1923 258
P-50 Народний суд 7-ї дільниці Кам’янецького округу 1921, 1922, 1924-1930 78
P-51 Народний суд 8-ї дільниці Кам’янецького округу 1924-1926 35
P-53 Народний суд 10-ї дільниці Кам’янецького округу 1921-1929 2129
P-54 Народний суд 11-ї дільниці Кам’янецького округу 1923-1929 1122
P-55 Народний суд 61-ї дільниці Кам’янецького округу 1930-1933 173
P-58 Народний суд 1-ї дільниці м. Кам’янця-Подільського 1936-1941, 1944-1950 1565
P-59 Народний суд 2-ї дільниці м. Кам’янця-Подільського 1937-1941, 1945-1950 1078
P-60 Народний суд Кам’янець-Подільського району 1930-1939, 1944-1950 7061
P-61 Кам’янець-Подільська державна нотаріальна контора 1921-1940, 1944-1988 954
P-62 Обласний державний арбітраж при виконкомі Хмельницької обласної ради 1938-1941, 1970-1986 114
P-63 Виконком Цвікловецької сільської ради 1925, 1944-1959 73
P-65 Виконком Завалецької сільської ради 1922-1930, 1947-1959, 1976-1979 229
P-67 Виконком Пудловецької сільської ради 1921-1927, 1937, 1940, 1944-1960 128
P-68 Проскурівське міжрайонне агентство ,,Укрфільм” 1929-1934 23
P-69 Народний суд 3-ї дільниці м. Кам’янця-Подільського 1937-1941 1841
P-70 Народний суд 12-ї дільниці Кам’янецького округу 1922-1924 173
P-71 Виконком Панівецької сільської ради 1923-1928 9
P-72 Виконком Ходоровецької сільської ради 1934, 1944-1986 452
P-73 Виконком Драганівської сільської ради 1923-1932, 1945-1954 73
P-74 Виконком Вільховецької сільської ради 1925-1932, 1944-1946, 1949-1964 235
P-75 Виконком Збрижської сільської ради 1924-1928, 1945-1954 110
P-76 Виконком Зарічанської сільської ради 1923-1927, 1944-1981 472
P-77 Виконком Чабанівської сільської ради 1940, 1944-1989 552
P-79 Виконком Цибулівської сільської ради 1923-1927, 1934, 1937-1940, 1944-1954 78
P-80 Виконком Домбровської сільської ради 1922-1925 2
P-81 Виконком Гуменецької сільської ради 1926, 1944-1966, 1969-1979 373
P-82 Виконком Нагорянської сільської ради 1919-1926, 1945-1958 41
P-84 Виконком Солобковецької районної ради 1924-1930, 1944, 1946-1957 281
P-85 Райком профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ Старокостянтинівського району 1966-1968 54
P-86 Маківський районний комітет незаможних селян 1923-1928 87
P-87 Колгосп ім. Крупської, с. Мартинівка 1944-1964 52
P-89 Смотрицький районний комітет незаможних селян 1923-1925 22
P-90 Виконком Деражнянської районної ради 1937, 1944-1962, 1965-1989 1671
P-91 Чемеровецький районний комітет незаможних селян 1924-1931 99
P-92 Лянцкорунський районний комітет незаможних селян 1921-1927 51
P-93 Вівсянський сільський комітет незаможних селян 1924-1925 2
P-94 Гусятинський сільський комітет незаможних селян 1922-1932 23
P-95 Юрковецький сільський комітет незаможних селян 1924-1927, 1930 9
P-96 Кам’янецький окружний комітет товариства Українського Червоного Хреста 1923-1929, 1935-1937 338
P-97 Кузьминчицький сільський комітет незаможних селян 1927-1931 7
P-100 Виконком Білевської сільської Ради 1925, 1930 3
P-116 Кам'янець-Подільська 1-а трудова школа (1921-1930), 1-а школа колгоспної молоді (1931), 1-а фабрично-заводська семилітня школа (1932-1933), неповна середня школа (1933-1971) 1920-1971 506
P-195 Кам’янець-Подільська державна аграрно-технічна академія 1919-1928, 1954-1997 2999
P-260 Подільська губернська народна управа 1915, 1917-1920 18
P-263 Лянцкорунська волосна народна управа Кам'янецького повіту 1917-1919 3
P-265 Комендант міста Кам'янець-Подільський 1917-1920 20
P-272 Управління начальника добровільної дружини м. Кам'янець-Подільський 1919 3
P-273 Управління Новоушицької повітової радянської робітничо-селянської міліції 1918-1923 117
P-287 Управління Кам’янець-Подільської міської радянської робітничоселянської міліції 1920-1923, 1938-1941 89
P-302 Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут 1921-1935, 1948-1997 16397
P-338 Хмельницька обласна рада 1937-1941, 1944-1992, 1994-1998 12858
P-340 Особливий народний слідчий Подільського губернського революційного трибуналу по Кам'янецькому повіту 1921-1923 69
P-430 Славутська районна управа 1941-1943 237
P-653 Кам’янецьке окружне бюро національних меншин 1924-1930 183
P-766 Виконком Шепетівської окружної ради 1923-1938 550
P-858 Особливий народний слідчий Подільського губернського революційного трибуналу по Ново-Ушицькому повіту 1922-1923 2
P-863 Кам'янець-Подільська обласна комісія сприянню надзвичайній державній комісії по встановленню та розслідуванню злочинів німецько-фашисьских загарбників, їх спільників та завданих збитків громадянам, колгоспам, громадським організаціям, державним підприємствам та установам СРСР 1943-1944 1032
P-1002 Народний суд 4-ї ділянки Летичівського повіту 1920-1921 359
P-1158 Кам'янець-Подільський національний союз 1918-1919 19
P-1182 Виконком Лисиченської сільської ради 1925-1938, 1945-1983
P-1185 Кам'янецький окружний суд 1920-1939 7934
P-1211 Виконком Хмельницької міської ради 1924-1941, 1944-1991 2725
P-1247 Кам’янецька 6-а трудова школа 1920-1930, 1933, 1935-1938 122
P-1822 Кам'янецька окружна прокуратура 1922-1937 7304
P-1828 Проскурівська окружна прокуратура 1930 71
P-2992 Виїздна сесія Подільського губернського революційного трибуналу 1921 1
P-3005 Кам’янець-Подільська окружна сесія Подільського губернського суду 1925 1
P-3025 Кам'янецька повітова земельна управа 1919 2
P-3047 Лянцкорунське волосне правління 1918 1
P-3124 Кам’янець-Подільська 4-а єдина трудова школа 1923-1929 71
P-3868 Кам'янець-Подільський будинок піонерів 1944-1970 692
P-4017 Кам'янець-Подільське технічне училище №2 Вінницького міжобласного управління профтехосвіти при Раді Міністрів УРСР 1954-1958 349
P-4140 Колгосп ім. Леніна, с. Зяньківці 1946-1950 13
P-6144 Хмельницька дитяча художня школа 1968-1982 58
P-6177 Колекція листів громадян, насильно вивезених до Німеччини в роки Другої світової війни 1942-1948 156
P-6193 Управління Служби безпеки України по Хмельницькій області 1919-1999 221014
P-6315 Колгосп ім. Петровського, с. Божиківці 1944-1946, 1949-1984 186
P-6363 Кам'янець-Подільська міська дитяча художня школа 1968-1986 132
P-6379 Книги державної реєстрації актів громадянського стану Красилівського райвідділу ДРАЦС 1871-1938 98
P-6380 Книги державної реєстрації актів громадянського стану Полонського райвідділу ДРАЦС 1885-1938 100
P-6449 Книги державної реєстрації актів громадянського стану Кам'янець-Подільського райвідділу ДРАЦС