Вістник ДСВС/Напрям

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

„Вістник Державного Секретаріяту Військових Справ“ подаватиме розпоряди, рішення, поучення, накази, вказівки Державного Секретаріяту Військових Справ і його відділів, щоби військові власти Західно-Української Народньої Републики були повідомлені про визначену роботу і могли її докладно виконати.

Додаток „Стежа“ міститиме в міру потреби особисті вістки а також статі з воєнного знання, огляд військової роботи у нас і в других державах, нариси про розвій і улад фізичної сили народів.

Український нарід творить своє власне військо, яке має забезпечити політичну незалежність України. Українське Військо має розбити ватаги захланних наїздників і захистити постійно українську землю, українську волю і українську мову проти чужої нахабности.

Державний Секретаріят Військових Справ веде в імени Національної Ради улад Українського Війська і видає зарядження, які мусять бути як найревнійше і з повним зрозуміннєм доцільносги приказів виконані, щоби осягнути визначену ціль.

Поверховність і неточність потягнули би за собою незвичайно прикрі наслідки, яких кождий горожанин, свідомий своєї відвічальностн за добро загалу, кождий Українсць, перенятий запалом до роботи і посвяти для своєї власної Української Держави на кождім кроці буде оминати.

Державний Секретаріят Військових Справ.

Тернопіль. 1. грудня 1918.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).