Перейти до вмісту

Вістник ДСВС/Напрям

Матеріал з Вікіджерел

„Вістник Державного Секретаріяту Військових Справ“ подаватиме розпоряди, рішення, поучення, накази, вказівки Державного Секретаріяту Військових Справ і його відділів, щоби військові власти Західно-Української Народньої Републики були повідомлені про визначену роботу і могли її докладно виконати.

Додаток „Стежа“ міститиме в міру потреби особисті вістки а також статі з воєнного знання, огляд військової роботи у нас і в других державах, нариси про розвій і улад фізичної сили народів.

Український нарід творить своє власне військо, яке має забезпечити політичну незалежність України. Українське Військо має розбити ватаги захланних наїздників і захистити постійно українську землю, українську волю і українську мову проти чужої нахабности.

Державний Секретаріят Військових Справ веде в імени Національної Ради улад Українського Війська і видає зарядження, які мусять бути як найревнійше і з повним зрозуміннєм доцільносги приказів виконані, щоби осягнути визначену ціль.

Поверховність і неточність потягнули би за собою незвичайно прикрі наслідки, яких кождий горожанин, свідомий своєї відвічальностн за добро загалу, кождий Українсць, перенятий запалом до роботи і посвяти для своєї власної Української Держави на кождім кроці буде оминати.

Державний Секретаріят Військових Справ.

Тернопіль. 1. грудня 1918.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).