Вістник ДСВС/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Західно-Українська Народня Република.
Державний Секретаріят Військових Справ.

ВВк 2. — Е. 3. Демобілізація.

II. РОЗПОРЯД
з дня 13. падолиста 1918.

На основі постанови Української Національної Ради з дня 13. падолиста 1918 заряджую:

З днем оголошення сього розпоряду всі команди, військові уряди, формації, заведення і т. п. бувшої австрійсько-угорської монархії, що находяться на території Західно-Української Народньої Републики, і всі формації і т. п., що рекрутували ся з територій, що входять тепер в склад Західно-Української Народньої Републики — демобілізуєть ся. Їх майно движиме і недвижиме стає власностю Західно-Української Народньої Републики.

Коменданти тих формацій, начальники заведень і т. п. — оскілько сього доси не зробили — передають протоколярно ціле майно, як движиме, так і недвижиме, інвентар як живий, так і мертвий українським окружним командам.

Інструкції про відтранспортування чужих частей в їх вітчину дістануть окружні команди окремо.

Львів, дня 13. падолиста 1918.

Президент Державних Секретарів:

Державний Секретар Військових справ:

Отаман Вітовський в. р.

Сей розпоряд відходить до окружних команд, повітових комісарів і громад.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).