Перейти до вмісту

ЗЗРРСУУ/1932/17-18/Про реорганізацію органів влади в Краснолуцькому та Краматорському районах

Матеріал з Вікіджерел
ЗЗРРСУУ/1932/17-18
Постанова ВУЦВК і РНК УСРР
Про реорганізацію органів влади в Краснолуцькому та Краматорському районах
1932

121. Про реорганізацію органів влади в Краснолуцькому та Краматорському районах.

Зважаючи на економічні умови Краснолуцького та Краматорського районів Донбасу, їх велике промислове значення тепер і перспективи дальшого розвитку, Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народніх комісарів УСРР постановляють:

1. Краснолуцький та Краматорівський райони й відповідні районові виконавчі комітети розформувати.

Селища міського типу — Красний луч та Краматорівку віднести до категорії міст.

2. Перетворити Краснолуцьку та Краматорівську міські ради на міські ради підпорядковані безпосередньо центрові, приєднавши до них територію зліквідованих районів, порядком приєднання сільських місцевостей до міст, які виділено на окремі адміністративно-господарські одиниці.

3. До проведення загальних перевиборів рад поповнити склад згаданих в арт. 2 міських рад делеґатами приєднаних до них сільських і селищних рад, яких ці ради обирають за модусом, встановленим виборчим законодавством для виборів депутатів міських рад.

4. Пленуми міських рад, що їх поновлено делеґатами від сільських і селищних рад ліквідованих районів (арт. 3), обирають президію, організують секції та виконавчі органи порядком, що його встановлено за уставою про міські ради для міських рад, підпорядкованих безпосередньо центрові.

5. НК РСІ встановити штати для кожної зазначеної в цій постанові міської ради.

Харків, 20 червня 1932 року.

Голова ВУЦВК

Г. Петровський

Заст. Голови РНК УСРР

Сербиченко

Секретар ВУЦВК

Ю. Войцехівський


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).