ЗЗРРСУУ/1933/5/Про утворення Софіївського району на території Дніпропетровської области та про зміни в території Запорізької міської ради

Матеріал з Вікіджерел
ЗЗРРСУУ/1933/5
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про утворення Софіївського району на території Дніпропетровської области та про зміни в території Запорізької міської ради
1933


48. Про утворення Софіївського району на території Дніпропетровської области та про зміни в території Запорізької міської ради.

Всеукраїнський центральний виконавчий комітет постановив:

1. Утворити на території Дніпропетровської области новий Софіївський район с центром у с. Софіївці.

2. Включити до складу Софіївського району такі сільські ради, що досі були підпорядковані Запорізькій міськраді: Андріївську, Геленджикську, Любомирівську, Любимівську, Михайло-Лукашівську, Михайлівську, Максимівську, Миролюбівську, Микольську ч.1, чи Микольську б-ч, Ново-Гупалівську, Ново-Миргородську, Ново-Троїцьку, Петро-Михайлівську, Петро-Свистунівську, Тернівську, Трудолюбівську, Софіївську, Ново-Василівську, Райську та Купріянівську, вилучивши їх територію із складу території Запорізької міськради.

3. Вилучити із складу території Запорізької міської ради територію Веселянської сільради і ділянки № 3 радгоспу „Яковлево“.

Приєднати Веселянську сільраду до Василівського району Дніпропетровської области, ділянку № 3 радгоспу „Яковлево“ — до Томаківського району тієї ж области.

4. Здійснення цієї постанови покласти на Дніпропетровський обласний виконавчий комітет.


Харків, 1 лютого 1933 року.

Вик. об. Голови ВУЦВК Ю. Войцехівський

За Секретаря ВУЦВК В. Поляков

Оголошено у «Вістях ВУЦВК» з 11 січня 1933 року № 10.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).