ЗЗРРСУУ/1934/19/Про перечислення Михайлівської сільради, Черкаського району, до складу Канівського району

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 19
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/19 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про перечислення Михайлівської сільради, Черкаського району, до складу Канівського району
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

161. Про перечислення Михайлівської сільради, Черкаського району, до складу Канівського району.

Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

Вважаючи на те, що Михайлівська сільрада, розташована вчетверо ближче до с. м. т. Канева, ніж до м. Черкас, і економічно тяжіє до Канівського району, — перечислити Михайлівську сільраду, Черкаського району, до складу Канівського району.

Харків, 10 травня 1934 року.

Голова ВУЦВК Г. Петровський.

Секретар ВУЦВК Ю. Войцехівський.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).