ЗЗРРСУУ/1934/22/Про утворення центрально-нагірної міської районної ради в місті Дніпропетровську

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 22
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/22 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про утворення центрально-нагірної міської районної ради в місті Дніпропетровську
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

191. Про утворення центрально-нагірної міської районної ради в місті Дніпропетровську.

Щоб ще більше наблизити ради до виборців, ширше залучити маси трудящих до участі в соціалістичному будівництві, поліпшити керування комунальним господарством та обслуговування культурно-побутових потреб трудящих міста Дніпропетровська — Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

1. Затвердити постанову Дніпропетровського обласного виконавчого комітету про утворення в м. Дніпропетровську центрально-нагірної міської районної ради.

2. Доручити Дніпропетровській раді провести вибори депутатів до цієї районної ради порядком, визначеним у виборчому законодавстві УСРР, утворивши для цього районну виборчу комісію.

3. Запропонувати дніпропетровській міській раді штати для центрально-нагірної районної ради встановити за рахунок скорочення на відповідну кількість посад штатів самої міської ради.

Харків, 4 червня 1934 р.

Голова ВУЦВК Г. Петровський.

Секретар ВУЦВК Ю. Войцехівський.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).