ЗЗРРСУУ/1934/26/Про ліквідацію Підгороднянської та Олександрівської сільрад, Межівського району

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 26
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/26 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про ліквідацію Підгороднянської та Олександрівської сільрад, Межівського району
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

227. Про ліквідацію Підгороднянської та Олександрівської сільрад, Межівського району

Беручи на увагу, що під час перевірки на місці встановлено організаційну й господарську доцільність об'єднання Ново-Павлівської, Підгороднянської та Олександрівської сільрад, Межівського району, Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановляє:

1. Постанову дніпропетровського облвиконкому від 16 листопада 1933 року про ліквідацію Підгороднянської та Олександрівської сільрад затвердити.

2. Територію ліквідованих сільрад приєднати до Ново-Павлівської сільради.

3. Зобов'язати Межівський РВК систематично допомагати Ново-Павлівській сільраді в організації керування і в поліпшенні роботи секцій та депутатських груп цієї сільради, періодично перевіряючи на місці стан обслуговування людності всіх її населених пунктів.

м. Київ, 23 серпня 1934 року

Вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).