ЗЗРРСУУ/1934/27/Про скасування п. «б» ст. 6 постанови РНК УСРР від 7.06.1934 «Про порядок проведення с.-г. податку 1934 року на території УСРР»

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 27
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/27 (1934
Постанова Ради народних комісарів УСРР
Про скасування п. «б» ст. 6 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 року «Про порядок проведення с.-г. податку 1934 року на території УСРР»
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

236. Про скасування п. „б“ ст. 6 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 року „Про порядок проведення с.-г. податку 1934 року на території УСРР“

Рада народних комісарів УСРР постановляє:

1. Скасувати п. „б“ ст. 6 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 року „Про порядок проведення с.-г. податку 1934 року на території УСРР“, яким визначено пільги щодо оподаткування прибутків трудових одноосібних господарств від копання та вивезення цукрових буряків, від вивезення зерна та фуражу з глибинних пунктів до залізничних та водних шляхів, від навантаження та розвантаження зерна й фуражу на залізницях, пристанях та в портах, а також від вивезення лісу для державних лісозаготувачів.

2. Підтвердити пільги колгоспам щодо звільнення від оподаткування прибутків, що їх одержують колгоспи від копання та вивезення цукрових буряків, від вивезення зерна та фуражу з глибинних пунктів до залізничних та водних шляхів, навантаження й розвантаження зерна й фуражу на залізницях, пристанях і в портах, а також від вивезення лісу для державних лісозаготувачів (п. „г“ ст. 3 постанови РНК УСРР від 7 червня 1934 р.).

3. Доручити обласним виконавчим комітетам і РНК АМСРР внести до своїх постанов про порядок проведення с.-г. податку в 1934 році зміни, що виникають з цієї постанови, а також постанови ЦВК і РНК СРСР від 7 вересня 1934 року про скасування ст. 87 „Положення про с.-г. податок за 1934 рік“.

м. Київ, 14 вересня 1934 року.

Заст. голови Ради народних комісарів УСРР

Т.в.о. керівничого справ РНК УСРР

М. Йошпе.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).