ЗЗРРСУУ/1934/28/Про перейменування Гришинського району, Донецької області, на Постишевський район

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 28
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/28 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про перейменування Гришинського району, Донецької області, на Постишевський район
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

244. Про перейменування Гришинського району, Донецької області, на Постишевський район

Вважаючи на бажання трудящих Гришинського району, висловлене в постанові районного зльоту ударників, робітників копалень та транспорту і колгоспників, Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету ухвалює:

Постанову донецького облвиконкому про привласнення Гришинському районові імени П. П. Постишева — затвердити, перейменувавши район на Постишевський.

м. Київ, 20 липня 1934 р.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Секретар Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).