ЗЗРРСУУ/1934/33/Про часткові зміни районних меж Донецької області

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 33
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/33 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про часткові зміни районних меж Донецької області
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

272. Про часткові зміни районних меж Донецької області

Щоб наблизити сільради й колгоспи до районних центрів та МТС, Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

1. Перечислити територію колгоспу ім. т. Чубаря з залюдненими пунктами — хуторами Хрящівка та Підгірний, Болотинської сільради, Верхньо-Теплівського району, Старобільської округи, до складу приміської смуги луганської міськради.

2. Перечислити Комісарівську сільраду приміської смуги Кадіївської міськради до складу приміської смуги ворошиловської міськради.

3. Здійснення цієї постанови покласти на донецький обласний виконавчий комітет.

м. Київ, 15 листопада 1934 р.

Т. вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).