ЗЗРРСУУ/1934/38/Про реорганізацію органів влади в Кам'янецькому та Проскурівському районах, Вінницької області

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1934‎ | 38
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1934/38 (1934
Постанова Президії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету
Про реорганізацію органів влади в Кам'янецькому та Проскурівському районах, Вінницької області
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
299. Про реорганізацію органів влади в Кам'янецькому та Проскурівському районах, Вінницької області

Вважаючи на економічні умови Кам'янецького та Проскурівського районів і перспективи розвитку міст Кам'янця та Проскурова — Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановляє:

1. Кам'янецький, Проскурівський райони та кам'янецький, проскурівський райвиконкоми — ліквідувати.

2. Перетворити кам'янецьку та проскурівську міські ради на міські ради, підпорядковані безпосередньо облвиконкомові, підпорядкувати їм відповідні території та сільські ради ліквідованих районів порядком приєднання сільських місцевостей до міст, що їх виділено в окремі адміністративно-господарські одиниці.

3. Поповнити склад кам'янецької та проскурівської міських рад делегатами від підпорядкованих їм сільських рад порядком, установленим постановою Президії ВУЦВК від 27 жовтня 1934 року.

м. Київ, 25 грудня 1934 р.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).