ЗЗРРСУУ/1935/15/Про зміни обласних меж Харківської області

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1935‎ | 15
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1935/15
Постанова Президії Центрального Виконавчого Комітету УСРР
Про зміни обласних меж Харківської області
1935

72. Про зміни обласних меж Харківської області

Вважаючи на велику віддаленість Черепівської, Жуківської і Дмитрівської сільрад Ульянівського району від свого райцентра (43-48 км), для ліквідації черезсмужного розташування залюднених пунктів Миколаївської і Тернівської сільрад того ж району, — Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

Перечислити:

1) Черепівську, Жуківську, Дмитріївську сільські ради і хут. Ракіти Миколаївської сільради, Ульянівського району, Харківської області — до складу Буринського району, Чернігівської області.

2) Хут. Дороганів (артіль „8 березня“) Тернівської сільради, Ульяновського району, Харківської області, — до складу Недригайлівського району, Чернігівської області.

Здійснення цієї постанови покласти на Харківський і Чернігівський облвиконкоми.

м. Київ, 3 червня 1935 р.

Т. в. о. Голови Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Заст. Секретаря Центрального Виконавчого Комітету УСРР

М. Левкович.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).