ЗЗРРСУУ/1935/15/Про зміни обласних меж Харківської області

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1935‎ | 15
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1935/15 (1935
Постанова Президії Центрального Виконавчого Комітету УСРР
Про зміни обласних меж Харківської області
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

72. Про зміни обласних меж Харківської області

Вважаючи на велику віддаленість Черепівської, Жуківської і Дмитрівської сільрад Ульянівського району від свого райцентра (43-48 км), для ліквідації черезсмужного розташування залюднених пунктів Миколаївської і Тернівської сільрад того ж району, — Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

Перечислити:

1) Черепівську, Жуківську, Дмитріївську сільські ради і хут. Ракіти Миколаївської сільради, Ульянівського району, Харківської області — до складу Буринського району, Чернігівської області.

2) Хут. Дороганів (артіль „8 березня“) Тернівської сільради, Ульяновського району, Харківської області, — до складу Недригайлівського району, Чернігівської області.

Здійснення цієї постанови покласти на Харківський і Чернігівський облвиконкоми.

м. Київ, 3 червня 1935 р.

Т. в. о. Голови Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Заст. Секретаря Центрального Виконавчого Комітету УСРР

М. Левкович.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).