ЗЗРРСУУ/1935/16/Про зміни обласних меж Харківської та Київської областей

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1935‎ | 16
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1935/16 (1935
Постанова Президії Центрального Виконавчого Комітету УСРР
Про зміни обласних меж Харківської та Київської областей
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

82. Про зміни обласних меж Харківської та Київської областей

Щоб поліпшити адміністративно-територіальну побудову районів і наблизити сільради та колгоспи до районних центрів, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

1. Перечислити:

а) Котлівську та Москаленківську сільради Градизького району Харківської області до складу Іркліївського району Київської області.

б) Бершадську, Галаганівську та Стецівську сільради Новогеоргіївського району Харківської області — до складу Чигиринського району Київської області.

2. Запропонувати Наркомземсправ УСРР та Харківському облвиконкому забезпечити колгоспи вищезазначених сільрад відповідною кількістю тракторів.

3. Здійснення цієї постанови покласти на Київський та Харківський облвиконкоми, утворивши прийомоздаточні паритетні комісії з представників відповідних райвиконкомів.

м. Київ, 25 червня 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).