Перейти до вмісту

ЗЗРРСУУ/1935/3/Про склад нових адміністративних районів АМСРР

Матеріал з Вікіджерел
ЗЗРРСУУ/1935/3
Постанова Президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету
Про склад нових адміністративних районів АМСРР
1935

13. Про склад нових адміністративних районів Автономної Молдавської Соціалістичної Радянської Республіки

На розвиток постанови своєї від 22 січня 1935 року «Про розукрупнення районів УСРР» Президія Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету постановила:

I. Розукрупнити території Ананьївського, Балтського та Красноокнянського районів, утворивши на території Автономної Молдавської Соціалістичної Радянської Республіки три (3) нових райони:

1) Валегоцулівський — у складі 11 сільських рад, з центром у селі Валегоцулово.

2) Піщанський — у складі 12 сільських рад, з центром у селі Піщанка.

3. Чорнянський — у складі 10 сільських рад, з центром у селі Чорна.

II. 1) До складу Валегоцулівського району включити Валегоцулівську I, Валегоцулівську II, Валегоцулівську III, Мардарівську, Вел.-Кочурівську, Вел. Кіндратівську, Кирилівську, Шляхетнянську сільські ради Ананьївського району і Гамбурівську, Федорівську та Новоселівську сільські ради Бірзульського району, вилучивши їх із складу Ананьївського та Бірзульського районів;

2) До складу Піщанського району включити Піщанську, Гербинську, Крижовлинську, Криничанську, Ляхівську, Пужайківську, Ракулівську, Ухожанську, Чернечанську, Шляхівську, Переймську та Саражинську сільські ради, вилучивши їх із складу Балтського району.

3) До складу Чорнянського району включити Тисколунгську, Артирівську, Дубівську, Цеханівську, Олексіївську, Ново-Краснянську, Степанівську, Топальську, Гавиноську та Чорнянську сільські ради, вилучивши їх із складу Красноокнянського району.

III. Здійснення цієї постанови покласти на Центральний Виконавчий Комітет АМСРР.

 м. Київ, 11 лютого 1935 р.

Вик. об. голови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заступник секретаря Всеукраїнського Центрального Виконавчою Комітету

М. Левкович.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).