ЗЗРРСУУ/1935/42/Про ліквідацію товариства «Автодор»

Матеріал з Вікіджерел
< ЗЗРРСУУ‎ | 1935‎ | 42
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗЗРРСУУ/1935/42 (1935
Постанова Центрального Виконавчого Комітету УСРР
Про ліквідацію товариства «Автодор»
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

195. Про ліквідацію товариства „Автодор“.

Відповідно до постанови ЦВК Союзу РСР від 23 жовтня 1935 р. „Про ліквідацію союзу Автодор СРСР і товариств Автодор у союзних республіках“ (З. З. СРСР 1935 р. № 56, ст. 459) Центральний Виконавчий Комітет УСРР постановляє:

1) Українське товариство друзів автомобілю й поліпшення доріг „Автодор“ і всі його філії ліквідувати.

2) Утворити при Вищій раді фізкультури УСРР і місцевих радах фізкультури автомобільні секції.

При автомобільній секції ВРФК УСРР організувати зразковий автомобільний клуб. Такі ж автомобільні секції, а де це буде можливо — і клуби, організувати по лінії всіх спортивних організацій та клубів профспілок.

3) Зобов'язати місцеві виконавчі комітети організувати при культурних закладах колгоспів гуртки по вивченню автомобіля і громадській допомозі шляховим органам в кращому використанні трудової участі населення в шляховому будівництві.

4) Для ліквідації справ Автодору і передачі належного йому майна у відповідні організації (ВРФК УСРР, ТСОАвіохем) утворити ліквідаційну комісію у складі т.т. Броневого (голова), Левицького (НКЗС), Попова (ТСОАвіохем), Нікольського (штаб КВО), Матвеєва (ВРФК) і Серьогіна (Укравтодор).

Ліквідаційній комісії роботу закінчити у дводекадний строк.

м. Київ, 17 листопада 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР