ЗУРРСУУ/1924/1/42/Про адміністраційне виселення нетрудового елементу з будинків, розташованих у районах рудників, … Донецького Басейну

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1924‎ | 1‎ | 42
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1924/1/42 (1924
Про адміністраційне виселення нетрудового елементу з будинків, розташованих у районах рудників, фабрик і заводів Донецького Басейну.
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

269. Про адміністраційне виселення нетрудового елементу з будинків, розташованих у районах рудників, фабрик і заводів Донецького Басейну.

Для полегчення і усунення житлової скрути робітничої людности Донецького Басейну й надання працюючим можливости мати житлові помешкання в районах провадження робот на рудниках фабриках і заводах і звязаних з ними підприємствах, і доповняючи постанову РНК від 5 вересня 1922 року «Про адміністраційне виселення громадян із замешкуваних ними помешкань» (Зб. Уз. 1922 р., Ч. 39, арт. 581) і від 16 січня 1923 р. «Інструкція до пристосування декрету РНК від 5 вересня 1922 р. про порядок адміністраційне висилення» (Зб. Уз. за 1923 р., ч. 2, арт. 31), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів постановили:

1. Надати право Донецькому Губерніяльному Виконавчому Комітетові адміністраційним порядком виселяти з будинків, розташованих у Донецькому Басейні в районі рудників, фабрик і заводів, нетрудову людність, не звязану з продукційною діяльністю зазначених підприємств.

Примітка. До нетрудової людности належать: особи, що не мають виборчих прав на підставі чинного законодавства, і особи, яких вони утримують.

2. Виселеній нетрудовій людности дати, в міру змоги, житлові помешкання в инших ближчих до іхніх колишніх кватир районах Донецького Басейну й у першу чергу — в помешканнях, звільнених робітникам у звязку з переселенням їх у зручніші кватири.

3. Речинці й порядок виселення нетрудової людности з помешкань, розташованих у промислових районах Донецького Басейну, визначити Донецькому Губвиконкомові в спеціяльній інструкції, а саме виселення покласти на комісію під головуванням Члена Президії Донецького Губерніяльного Виконавчого Комітету й представників від: Губерніяльної Прокуратури, Губерніяльного Відділу Комунального Господарства, Робітниче-Селянської Інспекції й Губерніяльної Ради Професійних Спілок.

Харків, дня 22 жовтня 1924 р.

Т. в. о. Голови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Голова Ради Народніх Комісарів

За Секретаря ВУЦВК

М. Лобанов.

Оголошено в «Вістях ВУЦВК і ХГВК» 4 листопаду 1924 р., ч. 252.