ЗУРРСУУ/1925/1/15/Правила про тягловий перевіз виноградного вина в межах УСРР

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 15
Перейти до навігації Перейти до пошуку

106. Правила про тягловий перевіз виноградного вина в межах УСРР.

На підставі примітки до арт. 7-го постанови ЦВК і РНК СРСР з 28 березня 1924 р. «Про порядок справ­ляння акцизу з виноградних, плодовоягідних і родзинкових вин і торгівлю цими винами» («Вісник ЦВК, РНК і РПО СРСР» за 1924 р., ч. 4, арт. 123) — Рада Народніх Комісарів УСРР постановила затвердити нижчеподані правила про тягловий перевіз вина в межах УСРР.

Правила про тягловий перевіз виноградного вина в межах УСРР.

1. Виноградне вино, неоплачене ак­цизом, перевозячи тяглом, належить супроводжувати акцизними провізними свідоцтвами, як-що вино відправляється з перечисленням акцизу, і при­ватніми накладними або фактурами, як-що перевозять без перечисления акцизу в межах районів виноробства особи й підприємства, що працюють у виноробстві й які мають на те від­повідну посвідку органів Народнього Комісаріяту Земельних Справ і инших місцевих адміністраційних установ.

2. Перевожуване тяглом виноградне вино, оплачене акцизом у місці його випуску, належить супроводжувати приватніми накладними або фактурами.

3. Непотрібно ніяких провізних документів, перевозячи тяглом вина:

а) в обандероленому шкляному посуді кількістю не більшою як 15 пляшок, і
б) відпущувані виноробами, що провадять трудове господарство, поодиноким споживачам довільними мірами, кількістю не більшою як одно відро в одні руки в усякому посуді.

4. Виноградне вино в шкляному посуді, при перевозі тяглом, має бути обов'язково обандеролене, крім випадків, зазначених у п. «б» арт. 3-го цих Правил.

5. Тягловий перевіз плодово-ягідних і родзинкових вин провадиться з додержанням усіх правил, установлених для перевозу підакцизних річей.

Харків, дня 25 березня 1925 р.

Голова Ради Народніх Комісарів УСРР

Керуючий Справами Ради Народніх Комісарів УСРР

Секретар РНК УСРР

І. Єрещенко.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).