ЗУРРСУУ/1925/1/29-30/Про заходи до забезпечення округ кваліфікованою робочою силою

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 29-30
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1925/1/29-30 (1925
Постанова Ради Народніх Комісарів УСРР
Про заходи до забезпечення округ кваліфікованою робочою силою
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

240. Про заходи до забезпечення округ кваліфікованою робочою силою.

Для забезпечення округ кваліфікованою робочою силою, в звязку з переходом на трьохступневу систему управління, і щоб впорядкувати переміщення кваліфікованих робітників із губерніяльних центрів в округи, Рада Народніх Комісарів УСРР постановила:

1. Ліквідуючи апарати губерніяльних виконавчих комітетів, їхніх відділів і інспектур, а також апарати инших губерніяльних установ, допустити переміщення з губерніяльних центрів в округи тільки високо-кваліфікованих робітників.

2. За робітниками, переміщуваними з губерніяльних центрів в округи, заховується протягом шістьох місяців із моменту переїзду одержувану ними до часу переміщення платню, як-що остання є вища від установленої по новій посаді.

3. Забезпечити за переміщуваними в округи робітниками запомоги й видачі, передбачені в арт. 82 Кодексу Законів про Працю.

4. Запропонувати округовим і районовим виконавчим комітетам забезпечити за переміщуваними в округи робітниками, щоб їхні діти вступали до належних шкіл на місці нової служби, а також вжити заходів до забезпечення переміщуваних робітників кватирою.

5. Контингент осіб, що їх належить переміщати в округи, встановляють округові інспектури праці за погодженням з округовими бюрами професійних спілок, округовими фінансовими відділами і заінтересованими відділами або інспектурами округових виконавчих комітетів чи иншими округовими установами і він набирає сили після того, як його затвердить Народній Комісаріят Праці, що й собі погоджує справу зі Всеукраїнською Радою Професійних Спілок, Народнім Комісаріятом Фінансів і відповідним Народнім Комісаріятом.

6. Робота по визначенню контингенту осіб, що їх належить перемістити, має бути закінчена до 1-го липня 1925 року.

7. Запропонувати Народньому Комісаріятові Праці за погодженням зі Всеукраїнською Радою Професійних Спілок видати інструкцію про порядок подання від округових виконавчих комітетів і инших округових установ заявок на потрібних їм кваліфікованих робітників.

Харків, дня 6 червня 1925 р.

Голова Ради Народніх Комісарів УСРР

Керуючий Справами Ради Народніх Комісарів УСРР

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» 12 червня 1925 р., ч. 131.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).