ЗУРРСУУ/1925/1/94-95/Про надання чинности Поправно-Трудовому Кодексові УСРР

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1925‎ | 1‎ | 94-95
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1925/1/94-95 (1925
Постанова II Сесії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету IX скликання
Про надання чинности Поправно-Трудовому Кодексові УСРР
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

523. Про надання чинности Поправно-Трудовому Кодексові УСРР.

Щоб урегулювати порядок здійснення заходів соціяльного захисту в УСРР, відповідно до принципів і завдань Радянської влади, Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет постановив:

1. Надати чинности Поправно-Трудовому Кодексові на всій території Української Соціялістичної Радянської Республіки з 15-го листопаду 1925 р.

2. Всі закони і розпорядження, видані до надання чинности Поправно-Трудовому Кодексові, йому суперечні, скасувати.

3. Доручити НКВС разом з НКЮ подати в місячний речинець на затвердження законодавчих органів перелік декретів і постанов, що їх скасовано цим Кодексом.

4. Зобов'язати НКВС видати встановленим порядком усі інструкції, передбачені в артикулах цього Кодексу на протязі двох місяців.

Харків, 23 жовтня 1925 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).