ЗУРРСУУ/1927/1/8/Про зміну в адміністративно-територіяльному поділі Чернігівської округи

Матеріал з Вікіджерел
< ЗУРРСУУ‎ | 1927‎ | 1
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ЗУРРСУУ/1927/1/8
Постанова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету і Ради Народніх Комісарів УСРР
Про зміну в адміністративно-територіяльному поділі Чернігівської округи
1927
54. Про зміну в адміністративно-територіяльному поділі Чернігівської округи.

На зміну арт. 2 своєї постанови з 29 вересня 1926 року „Про розформування Чемерського й Тупичівського районів Чернігівської округи“ (Зб. Уз. УСРР 1926 р., № 60, арт. 396), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

Більшо-Дирчинську сільську раду Бобровицького району, Чернігівської округи, і Бурівську, Вихвостівську та Невклянську сільські ради Ріпкинського району Чернігівської округи перечислити до складу Городнянського району тої самої округи.

Харків, 16 березня 1927 р.

Т. в. о. Голови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Власенко.

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Оголошено в „Вістях ВУЦВК“ 29 березня 1927 р., № 70.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).