Закон Республіки Білорусь від 11.12.1991 № 1304-VII

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Закон Республіки Білорусь від 11.12.1991 № 1304-VII (1991
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
http://www.spravka-jurist.com/base/part-vz/tx_wsznoa.htm
Coat of arms of Belarus (1918, 1991–1995).svg
Закон
Республіки Білорусь
Про заходи, пов'язані з прийняттям Постанови Верховної Ради Республіки Білорусь
"Про денонсацію Договору 1922 року про утворення Союзу Радянських Соціалістичних Республік"

Відповідно до Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав, Постанови Верховної Ради Республіки Білорусь "Про денонсацію Договору 1922 про утворення Союзу Радянських Соціалістичних Республік", Декларації про державний суверенітет Республіки Білорусь, Конституції Республіки Білорусь, Закону про основні принципи народовладдя в Республіці Білорусь Верховна Рада Республіки Білорусь постановляє:

1. Визнати нечинними на території Республіки Білорусь Конституцію і закони СРСР про вибори народних депутатів СРСР, про статус народного депутата, про органи державної влади і управління СРСР в перехідний період.

У зв'язку з цим вважати такими, що втратили силу повноваження народних депутатів Республіки Білорусь і народних депутатів СРСР, обраних в Республіці Білорусь, у Верховній Раді та інших органах державної влади СРСР.

2. Народні депутати Республіки Білорусь, делеговані до складу Верховної Ради СРСР, беруть участь в її роботі як спостерігачі.

Голова Верховної Ради Республіки Білорусь С.Шушкевич

11 грудня 1991 року, м. Мінськ.

N 1304-XII.