Заява Віктора Януковича від 1 березня 2014 року

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заява Віктора Януковича від 1 березня 2014 року (2014
Віктор Янукович
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI


Заява
Президента України

Як законно обраний президент України заявляю:

Події на Майдані, незаконне захоплення влади в Києві привели до того, що Україна опинилася на порозі громадянської війни. У країні панують хаос і анархія. Життя і безпека людей, особливо на південному сході і в Криму, під загрозою. Під впливом західних країн здійснюються відкритий терор і насильство. Люди переслідуються за політичною і мовною ознаками.

У зв'язку з цим звертаюся до президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності і захисту населення України.

В.Ф. Янукович

1 березня 2014 року

Ця робота є витягом з офіційного документу Об'єднаних Націй. Політикою організації є збереження більшості своїх документів у суспільному надбанні з метою якнайширшого поширення ідей, що містяться в публікаціях Організації.

Відповідно до Administrative Instruction ST/AI/189/Add.9/Rev.2 наведеної англійською, наступні документи перебувають у суспільном надбанні по всьому світу:

  1. Офіційні документи (матеріали конференцій, стенограми і короткі звіти, ...)
  2. Документи Об'єднаних Націй, що супроводжуються символом Об'єднаних Націй
  3. Публічні інформаційні матеріали створені для інформацвання громадськості про діяльність Об'єднаних Націй (з виключенням матеріалів, що пропонуються на продаж).