Заява Тристоронньої контактної групи від 17 липня 2014

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заява для преси тристоронньої контактної групи (2014
Заява для преси тристоронньої контактної групи
Заява для преси тристоронньої контактної групи

Тристороння контактна група високопоставлених представників України, Російської Федерації та ОБСЄ зібралася в Києві 17 липня 2014 р.

Зважаючи на страшну авіакатастрофу малайзійського авіалайнера в Донецькій області, контактна група провела відеоконференцію з представниками сепаратистських груп у Донецьку з метою узгодити ряд необхідних практичних заходів.

Представники сепаратистських груп у Донецьку зобов'язалися:

1. в першочерговому порядку блокувати місце аварії і дати можливість місцевим органам влади розпочати підготовку до пошуку тіл загиблих;

2. надати безпечний доступ до місця аварії і гарантії безпеки національній комісії з розслідування, в тому числі міжнародним експертам, в районі, який знаходиться під їх контролем;

3. забезпечити безпечний доступ і гарантії безпеки спостерігачам ОБСЄ;

4. співпрацювати з відповідними органами України з усіх практичних питань, що виникають в процесі пошуку тіл і розслідування авіакатастрофи.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).