Перейти до вмісту

Заява Тристоронньої контактної групи від 17 липня 2014

Матеріал з Вікіджерел
Заява для преси тристоронньої контактної групи
2014
Заява для преси тристоронньої контактної групи
Заява для преси тристоронньої контактної групи

Тристороння контактна група високопоставлених представників України, Російської Федерації та ОБСЄ зібралася в Києві 17 липня 2014 р.

Зважаючи на страшну авіакатастрофу малайзійського авіалайнера в Донецькій області, контактна група провела відеоконференцію з представниками сепаратистських груп у Донецьку з метою узгодити ряд необхідних практичних заходів.

Представники сепаратистських груп у Донецьку зобов'язалися:

1. в першочерговому порядку блокувати місце аварії і дати можливість місцевим органам влади розпочати підготовку до пошуку тіл загиблих;

2. надати безпечний доступ до місця аварії і гарантії безпеки національній комісії з розслідування, в тому числі міжнародним експертам, в районі, який знаходиться під їх контролем;

3. забезпечити безпечний доступ і гарантії безпеки спостерігачам ОБСЄ;

4. співпрацювати з відповідними органами України з усіх практичних питань, що виникають в процесі пошуку тіл і розслідування авіакатастрофи.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).