Збірник Хліборобської України/Том I

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Збірник Хліборобської України. Том I (1931
під ред. Складено під загальним проводом † Вячеслава Липинського при співучасти Володимира Залозецького, Николи Кочубея, Василя Кучабського, Романа Метельського і Михайла Савур-Ципріяновича.
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Видання: Прага: 1931.
Збірник
Хліборобської
України


(Неперіодичний орґан)

Рік 1931

Том I.


Складено під загальним проводом


† Вячеслава Липинського


при співучасти


Володимира Залозецького, Николи Кочубея,
Василя Кучабського, Романа Метельського
і Михайла Савур-Ципріяновича.

Прага 1931.
Видання Брацтва Українських Клясократів-Монархістів, Гетьманців.

ЗМІСТ

Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Чехії.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Чехії і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Чехії
  • Термін дії авторських прав на цей твір у Чехії закінчився до 1 січня 2013 року, оскільки авторське право у Чехії закінчується 70 років після смерті автора.
  • Автор помер у 1942 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 75 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.