Лист Порошенка Путіну

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лист Порошенка Путіну (2015
Петро Порошенко
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
https://www.documentcloud.org/documents/1510561-pismo.html
Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
Президент України25 січня 2015 року

м. Київ


Шановний Володимире Володимировичу!Уважно ознайомився з Вашим листом від 15 січня цього року, в якому запропоновано невідкладно почати відведення засобів ураження калібром понад 100 мм на дальності, встановлені Мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року, виходячи з фактичного проходження лінії зіткнення, нанесеної на картку, що додається до листа.

Ми неодноразово, в тому числі під час зустрічі глав держав та урядів України, Федеративної Республіки Німеччини, Французької Республіки та Російської Федерації у м. Мілан 17 жовтня 2014 року, підтверджували прихильність до повного і беззастережного виконання мінських домовленостей.

Під час зустрічі глав зовнішньополітичних відомств у "нормандському форматі" 21 січня цього року в м. Берлін міністр закордонних справ Російської Федерації С. В. Лавров висловив прихильність російської сторони мінським документам і підкреслив, що відвід засобів ураження калібром понад 100 мм буде проходити саме від лінії зіткнення, закріпленої в Мінському меморандумі від 19 вересня 2014 року.


ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ
ПРЕЗИДЕНТУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
ПАНУ В.В.ПУТІНУ
м. Москва

Такий підхід може послужити відправною точкою подальших результативних кроків щодо якнайшвидшої деескалації ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, починаючи з ефективного забезпечення режиму негайного припинення вогню. У зв'язку з цим вважаю вкрай важливим, щоб в ньому було враховано створення демілітаризованих зон, а також відображено чіткі кроки щодо фіксації лінії зіткнення і повернення сторін на визначені Мінським меморандумом рубежі під постійним моніторингом Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

У цілях узгодження конкретного плану спільних заходів щодо виконання згаданих першочергових завдань доцільно вже найближчим часом провести консультації Тристоронньої контактної групи.

Останні трагічні події в Україні, зокрема підтверджений висновками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ обстріл бойовиками з незаконних збройних формувань м. Маріуполь з використанням реактивних систем залпового вогню, внаслідок якого загинула та постраждала велика кількість людей, вимагають невідкладного здійснення вичерпних заходів для відновлення режиму припинення вогню і початку реалізації всіх заходів, передбачених мінськими домовленостями.

Користуючись наданою можливістю, знову звертаюся до Вас з проханням про звільнення громадянки України Надії Савченко, яка міститься під вартою в Російській Федерації, зважаючи на погіршення стану її здоров'я. З моєї точки зору, такий крок став би важливим актом гуманітарного характеру

З повагою, (підпис) П.Порошенко


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).