Перейти до вмісту

Міліція охороняє правопорядок у державі з участю громадських активістів

Матеріал з Вікіджерел
Міліція охороняє правопорядок у державі з участю громадських активістів
2014
Опубліковано 24 лютого 2014 року о 15:17
Джерело: kmu.gov.ua

Станом на ранок 24 лютого спокій громадян в усіх регіонах держави забезпечували майже 7,5 тисячі працівників міліції та понад 4,8 тисячі громадян. 1,6 тисячі громадських активістів патрулюють вулиці власних міст самостійно.

Протягом 23 лютого 2014 року до охорони правопорядку залучалося понад 9,4 тисяч працівників міліції та майже 6,3 тисячі громадян у складі піших нарядів та автопатрулів. 1,9 тисячі громадян здійснювали патрулювання самостійно.

У МВС зазначають, що до охорони громадського порядку на території держави в середньому на добу задіюється близько 22 тисяч правоохоронців. Серед них – 7,5 тисяч працівників патрульної служби, 4 тисячі інспекторів ДАІ, 2 тисячі працівників підрозділів ДСО та понад 4 тисячі військовослужбовців внутрішніх військ. Їм в охороні громадського порядку надають допомогу 3,6 тисячі членів громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

Ця робота поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 Unported (Із зазначенням авторства — поширення на тих самих умовах 4.0 неадаптована), яка дозволяє вільне використання, поширення й створення похідних робіт за умови дотримання і зазначення ліцензії та автора оригінальної роботи.