Наказ МКТ України від 22.08.2008 № 932-1 «Про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Наказ Міністерства культури і туризму України від 22 серпня 2008 року № 932/1/16-08 «Про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України»
Міністерство культури і туризму України
Київ: Міністерство культури і туризму України, 2008


МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ


НАКАЗ

22.08.2008

№ 932/1/16-08

м. Київ

Про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України


Відповідно до статей 5, 14 Закону України «Про охорону культурної спадщини», на виконання Указу Президента України від 10.07.08 № 633 «Про впорядкування території гори Говерла та встановлення пам'ятного знаку на її вершині», враховуючи рішення Спільного засідання президії Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини та Експертної комісії з розгляду питань занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України (протокол від 15.08.08 № 14)

НАКАЗУЮ:

1. Занести до Державного реєстру нерухомих пам'яток України як пам'ятку історії за категорією місцевого значення об'єкт культурної спадщини — пам'ятний знак «Птахи волі» на горі Говерла.

2. Визначити, що облікова документація на пам'ятку, зазначену в п. 1 наказу, зберігається в Державній службі з питань національної культурної спадщини.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на голову Державної служби з питань національної культурної спадщини М.М.Кучерука.

Міністр

В.В.Вовкун

Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).