Наказ директора Заводської загальноосвітньої школи від 17.08.2021 р. № 43-к/тр

Матеріал з Вікіджерел
Наказ директора Заводської загальноосвітньої школи від 17 серпня 2021 р. № 43-к/тр
«Про виконання обов'язків завідувача філії Подоляк. Н.О.»

Заводська загальноосвітня школа
2021
ЗАВОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЗАВОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ»

48523, Тернопільська обл., Чортківський район, смт Заводське, вул.Галицька,б тел.2-45-60, schol_4@ukr.net
НАКАЗ

17.08.2021 р.

№ 43-к/тр

Про призначення на посаду Подоляк Н. 0.

Відповідно до п. 3.1. Положення Угриньської загальноосвітньої школи І-ТІ ступенів - філії опорного навчального закладу «Заводська загальноосвітня школа І-III ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області»

НАКАЗУЮ:

ПОДОЛЯК Наталію Олександрівну призначити завідувачем філії опорного навчального закладу «Угриньська загальноосвітня школа І-II ступенів» з 18 серпня 2021 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису.

Підстава: заява Подоляк Н. О. від 17.08.2021 року.

Директор

Оксана ЗУЛЯК

 


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).