Національні меншості на Україні: (реєстр селищ)/Волинська губерня

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Волинська губ.
Житомирська окр.
Городницький район
№№ по черзі Сільрада Заселений пункт Назва переважної нацменш. Кількість господарств Усього населення
1 Андрієвська (1912) д. Непознаничі поляки 50 238
2 Березницька (1630) к. Н.-Березники німці 98 487
3 „ Майд.-Березн. поляки 45 193
4 Варварівська (1167) „ Варварівка німці 83 420
5 „ Хведорівка 17 112
6 „ Мойсіївка 66 406
7 „ Могилівка 23 136
8 „ Маргар.-Слоб. 59 393
9 Городницька (2839) м-ко Городниця євреї 260 1886
10 к. Мечіславівка поляки 53 277
11 „ Зиково німці 201 12
12 „ М.-Настасівка поляки 26 145
13 „ В.-Настасівка 55 243
14 Дубницька (789) „ Перехрестя поляки 24 116
15 Зосимівська (1070) „ Митрівка німці 23 175
16 Зосимівська (1070) „ Бурчак поляки 46 315
17 Ілляшівська (1161) вся сільрада 230 1161
18 Катеринівськ. (1231) д. Катеринівка 115 746
19 к. Кам.-Горка німці 18
20 „ Радичі 99 185
21 Ковалевицька (730) х. Гутисько поляки 38 147
22 Криво-Гутськ (1386) д. Крива-Гута 54 278
23 к. Геральдівка німці 118 641
24 Кука-Гутська (767) вся сільрада поляки 149 767
25 Курчицька (1757) с. Курчиць-Гута 59 345
26 Михиївська (1149) д. Сапожино 43 236
27 „ Любтово 36 185
28 М.-Цвільська (1292) к. Марг.-Цвільськ 39 240
29 „ Варівка німці 90 463
30 Осівська (1020) д. Липник поляки 15 340
31 Покащівська (1462) сл. Прос.-Бодяр. 53 319
32 Серб.-Слобод. (1235) к. Серб.-Слобод. німці 24 161
33 д. Куліш-Майдан німці 80 354
34 Ст.-Гутська (1703) „ Ст.-Гута німці н. в. 995
Ст.-Гутська (1763) д. і к. Мар’янівка німці н. в. 479
36 к. Борисівна 171
37 „ Катюха-Дуба поляки 118
38 Сербівська (3000) „ Ст.-Серби німці 58 354
39 „ Ольгино поляки 46 293
40 Тайківська (1633) „ Пеньки німці 30 207
41 д. Ст.-Хмерки поляки 64 411
Левківський район
42 Городищенськ (1043) к. Городище німці 48 233
43 Кам’янська (1036) „ Кам’янка 112 550
44 Кмитівська (1113) д. Кошарище поляки 55 300
45 х. Корчунок 35 184
46 Крошенська (3272) с. Крошн.-Чеськ. чехи 259 1300
Любарський район
47 Любарська (3149) м-ко Любар євреї 1574 3119
Миропільський район
48 Генрихівська (1915) вся сільрада поляки 362 1915
49 Котюржинська (873) 176 873
50 Людвиківська (1884) 327 1884
51 Н.-Мироп. (4518) м-ко Н.-Миропіль євреї 156 1830
52 Романівська (7948) „ Романів 273 2830
53 к. Чеська чехи 47 300
54 Фридрихів. (3333) вся сільрада німці 549 3333
Новогр.-Волинськ. район
55 Барбарівська (2216) к. Броницька німці 75 497
56 „ Барбарівка 40 272
57 „ Миколаївка І 71 436
58 „ Миколаївка ІІ 76 422
59 Броницька (1199) „ Марушівка 68 414
60 Владзинська (1071) „ Владзин 90 491
61 д. Сорлівка поляки 59 184
Владзинська (1071) д. Білка поляки 17 125
63 Іванівська (1169) вся сільрада 231 1169
64 Кам'яно-Майд. (1141) пл.,нм. 218 1141
65 Киковська (2260) к. Юзефівка німці 66 384
66 Наталівська (1362) „ Наталівка 50 317
67 „ Маковиця 72 385
68 „ Фризівка 21 135
69 Несолонська (2036) д. Полнянівка поляки 111 625
70 к. Максимівка німці 62 368
71 Н.-Зеленська (1026) вся сільрада нм.,пл. 183 1026
72 Роман.-Слоб. (1354) к. Івгівка німці 62 368
73 „ Нов.-Роман. 49 329
74 Сусловська (3263) д. Сусли поляки 325 2676
75 Талківська (2210) к. Вигода німці 27 154
76 д. Тал.-Рудня поляки 64 318
77 Тесновська (2387) к. Олекс.-Тесн. німці 96 555
78 „ Борова 30 165
79 „ Граний Дуб 84 494
80 Тупольцевськ. (1256) „ Лугова німці 48 242
81 Хвердоровецьк. (1900) вся сільрада поляки 334 1900
82 Черницька (2317) к. Людгардин німці 75 438
83 Черн.-Слобід. (2375) вся сільрада поляки 453 2375
Пищівський район
84 Боголюбівськ. (1910) к. Мар’янин німці 78 453
85 Гурківська (1169) х. Болсуни поляки 15 108
86 Дідровська (1140) д. Майд.-Кропив. 26 139
87 Дубрівська (1148) к. Дубрівка німці 135 755
88 Закринецька (1355) „ Антонівка німці 18 164
89 Крисилівська (2176) д.Кам’ян.-Сухом. поляки 60 347
90 Макрівська (1791) ур. Вовча 22 146
91 Молодківська (1791) х. Багатий 31 172
92 Пилиповицьк. (2354) к. Анета німці 56 347
93 „ Пилиповичі 38 270
94 „ Юзефін 39 205
95 Полчинська (2300) к. Олексіївна поляки 22 112
96 Токарівська (2051) „ Адолин німці 34 175
Пулинський район
97 Адамівська (1190) к. Адамівка німці 16 93
98 Адамівська (1190) „ Ягоденка 21 146
99 Бураківська (990) „ Бураківка єв., нм., поляки 23 144
100 „ Липівка німці 47 278
101 „ Мар’янка нм.,єв. 66 389
102 „ Флорівка нм.,чх. 31 185
103 Вацлавпольс. (1921) „ Вацлавпольс. пл.,нм, 21 77
104 „ Вязовець нм.,єв, 109 753
105 В’юнківська (1935) д. Мазепинка 22 131
106 Довбишан. (1527) к. Наталя німці 100 512
107 Корчевська (911) „ Габрівка 40 227
108 х. Пугаково пл., єв. 7 38
109 к. Юзефини німці 29 176
110 Кошелівська (2031) „ Кошелівка 47 364
111 Лузька (1783) „ Карол. Дерм. пл., єв. 98 635
112 Мартинівська (1313) „ Лодзянівка пл., нм., євреї 43 272
113 „ Мартинівка німці 76 457
114 Неборовська (900) „ Видумка нм.,чх. 53 345
115 Недбаєвська (1025) „ Нова-Рудня пл., нм. 44 284
116 Ново-Завод. (2719) д. Новий-Завод пл., єв. 291 1682
117 к. Дерманка німці 24 132
118 Олизарівська (1000) д. Олизарівка нм ,пл. 77 400
119 „ Михайлівка єв., пл. 36 190
120 к. Майхерівка нм., пл. 44 122
121 Очеретянська (1375) д. Очеретянка єв., нм. 239 1247
122 Павлівська (1320) к. Вольварівка німці 97 454
123 „ Добрий-Кут нм., єв. 51 240
124 Пулинська (3301) м-ко Пулини чх., нм. 119 617
125 Прутівська (1010) д. Осічно-Гута поляки 52 305
126 Пулино-Гутс. (1591) вся сільрада нм., пл., євреї 240 1591
127 Радец.Баляр. (1269) д. Сахарія пл.,нм. 19 114
128 к. Рудецке-Буд. 32 186
129 Соколівська (2127) „ Соколів німці 53 285
Соколівська (2427) д. Чеська-Слоб. чехи 41 215
131 гр. Чернихівка німці 205 949
132 С.-Майданськ.(2209) к. Грузливець 30 174
133 „ Кургани нм., єв. 45 274
134 Тетерківська (1589) „ Нов.-Річки нм., пл. 81 493
135 Улашанівська (1790) „ Амаліна німці 27 150
136 „ Вир. Амалін. 81 467
137 д. Нова-Рудня 58 248
138 Квітянська (1649) к. Берез. Гать пл., нм. 122 620
139 к. Квітянка німці 174 952
140 Чернявська (1195) „ Відерне 64 268
141 Яблонецька (1231) вся сільрада нм., пл. 198 1281
Солотвинський район
142 Рейська (1355) д. Гвоздава поляки 136 616
Троянівский район
143 Березівська (1079) х Мазараки німці 69 300
144 к. Березівка 44 258
145 Василівська (1121) х. Рудківського 149 517
146 Деншининськ.(1994) к. Михайлівка 116 621
147 Корчацька (1070) к. Катеринівка 97 468
148 Янушівська (1267) к. Б. і М. Садки 108 650
Черняхівский район
149 Андріївська (1659) к. Андріївська німці 156 607
150 Бабичевська (1188) „ Бабичівка 36 211
151 Вигодська (1342) д. Вигода 85 429
152 „ Поправка 41 237
153 к. Модлишівка 41 213
154 Висоцька (2142) „ Високе чехи 29 377
155 „ Вишогради 16 156
156 Гуто-Юстин. (1501) „ Юстинівка німці 84 423
157 Здань-Балєр. (1322) д. Раща 43 217
158 Івановицька (2605) к. Івановичі чх.,нм. 83 487
Крученецька (1073) п. Крученець чехи 18 139
160 Колодієвська (1745) к. Володієвка німці 28 179
161 Новопольська (2581) к. Володієвка чехи 71 402
162 Ст.-Олександ. (1211) к. Ст. Олекс. німці 106 652
163 „ Ново-Олекс. 52 277
164 „ Людвиківка 47 285
165 Черняхівс.(В.) (1551) „ Черняхів 194 1081
166 Черняхівська (6257) м-ко Черняхів євреї 215 2882
167 Юліянівська (1128) д. Юліянівка німці 89 600
Чуднівський район
168 Бабутецька (2782) х. Мястківка поляки 36 159
169 Березівська (1091) д. Березівка 52 307
170 „ Будниця 59 337
171 с. Покостівка 52 300
172 х. Голиха 27 147
173 Биківька (747) х. Голиха 27 147
174 х. Ожгів 60 325
175 „ Зарванка 6 83
176 Вилівська (1354) д. Вила 105 382
177 „ Ново-Шейка 60 378
178 х. Стриб-Брод 86 325
179 к. Тартак німці 67 269
180 Годиська (1828) х. Годиха поляки 110 530
181 „ Саш 171 1821
182 „ Годиський 52 183
183 „ Королівка 25 137
184 „ Микольськ. 112 462
185 д. Фаст.-Серг. 90 476
186 Дрен.-Хацька (1172) „ Дрен.-Хатки 45 202
187 х. Гречанський 9 61
188 „ Зозуля 22 92
189 „ Жеребецький 24 141
190 „ Червоносел. 33 169
191 „ Мил.-Хатки 13 69
192 „ Голуб 13 82
193 „ Базалів 15 85
194 „ Грузлівець 12 65
Дрен.-Хацька (1172) х. Шаляхівка поляки 3 15
196 „ Борейків 3 15
197 „ Бибинський 12 58
198 „ Тележенський 1 8
199 Ольшанська (1928) д. Ольшанка чехи 185 816
200 Садківська (1117) „ Тевелівка поляки 96 336
201 „ Гвоздарія 103 433
202 Соболівська (1968) „ Соболівка 115 584
203 „ Брачки 55 279
204 „ Жовтий-Брод 96 496
205 „ Розвертин 96 496
206 х. Жовта Річка 22 113
207 Станіславськ. (1143) к. Станіславівка німці 121 340
208 д. Бартк.-Рудня поляки 72 241
209 „ Шан.Кр. Пот. 24 252
210 х. Лісов. Поруб 44 310
211 Тартарчківськ (1913) к. Тартачек німці 95 453
212 д. Коз. Нетреб. 84 451
213 х. Нічкур-Хатки 50 265
214 „ Трутков. Буд. 25 144
215 Ст.-Чуднівськ (6210) м-ко Ст.-Чуднів євреї 367 6216
216 Ст.-Чудн.-Гут.(1627) к. Сульжинівка німці 114 643
217 х. Зелені-Брачки поляки 38 225
218 д. Чайківка 34 180
219 Ясноградська (1500) „ Синява 72 435
Коростенська окр
Барашівський район
220 Барашівська (1099) д. Бастова Рудня поляки 49 280
221 с. Михайлівка 47 310
222 х. Хатки 4 37
223 Білківська (2320) д. Білецьк.Рудня 35 179
224 х. Бедрія 9 50
225 п. Лісозавод німці 25 226
226 Бобрицька (1421) к. Бобр.-Михайл. 26 104
227 Бобр.-Боляр. (1861) вся сільрада нм., пл. 196 1861
228 Бобр.-Будськ. (1775). к. Бобр.-Буда німці 69 505
Бобр.-Будська 1775) к. Бобр.-Гута німці 49 331
230 Зеленецька (3015) вся. сільрада пл, нм. 509 3015
231 Ївгівська (1315) к. Івгівка німці 71 419
232 „ Брачки 17 127
233 Ївгівська (1315) „ Тумар 12 90
234 Крем’янська (923) вся сільрада 143 923
235 Олександрів. (1161) 199 1161
236 Осипівська (1778) к. Ольхівка 70 391
237 „ Купани 18 141
238 Симонська (2801) д. Клярин поляки 65 372
239 к. Червон. Бір 31 192
240 „ Сербинівка німці 26 176
241 „ Червоний Кут поляки 29 145
242 „ Нехворощ 9 64
243 „ Гаврилова Піч 26 159
244 „ Ходика 1 4
245 Сорочинська (802) вся сільрада нм.,пл. 134 802
Базарський район
246 Буда Вороб'їв. (1511) д. Клитія поляки 69 230
247 Калинівська (2316) „ Рудня-Калин. 72 404
248 Любарська (1493) „ Рудня-Любар. 14 72
249 Любарська (1493) „ Сіверівка 22 74
250 Мало-Миньк. (1898) „ Шишалівка 84 499
251 „ Рудня-Осуш. 70 378
252 „ Хриймя 74 377
253 Мелимліська (1719) к. Чеська чехи 58 266
254 „ Славковиці 34 204
255 „ Кимпель Нов. 25 151
256 д. Гута Мар’ят. 13 90
257 Ново-Вороб. (2889) х. Ховч 31 157
Володарський район
258 Будо-Ришан. (1072) к. Мар’янівка німці 31 157
259 „ Радичі німці 68 68
260 „ Киркевичі 25 169
261 Володарська (3515) м-ко Володарська євреї 175 1980
Грушківська (1842) к. Грушки німці 26 151
263 „ Софійка німці 29 158
264 Давидівська (1989) „ Торчин 59 332
265 Дворищенськ. (1768) „ Рогівка 82 444
266 Зудринська (1422) „ Осівка 28 135
267 „ Острівка 48 281
268 Катеринівськ.(1347) „ Шадура 63 387
269 „ Юллянівка 21 141
270 Краєвищен. (2452) „ Андріївка 44 248
271 „ Вікторинка 24 110
272 „ Олександрія 31 154
273 „ Остронь 50 253
274 „ Францівка 55 269
275 „ Ємілівка 30 164
276 Мало-Горошк.(1885) „ Горошки 29 164
277 „ Невірівка 10 49
278 „ Теофілівка 15 66
279 Поромівська (1700) „ Хведорівка 126 575
280 Писарівська (1415) „ Писарівка 164 897
281 Силянщинськ.(1683) „ Писарівка чехи 37 214
282 „ Сил.-Млин. німці 91 551
283 Ставківська (1685) „ Нейманівка 104 580
284 Славівська (1195) „ Алинівка чехи 30 179
285 Солодирська (1076) вся сільрада німці 218 1076
286 Суховільська (1121) к. С.-Мар’ян. 29 174
287 „ Юзефин 37 211
288 Теринецька (1181) „ Вишняківка 40 198
289 „ Лиски 67 334
290 „ Олександр. 34 213
291 Язвинська (676) вся сільрада 122 676
Емільчинський район
292 Андріївська (488) вся сільрада пл.,нм. 94 488
293 В.-Глумецька (3244) с. Забара Дав. поляки 111 662
294 Запрудська (2381) вся сільрада нм.,пл. 445 2381
295 Кривотинська (2985) 541 2985
296 Крилінська (1602) 274 1602
297 Макіяківська (2013) к. Н.-Софійка 40 183
Медведівська (1249) с. Медведів поляки 89 706
299 к. Нитіно німці 89 706
300 Миколовицьк ( 2011) с. Полоничів поляки 61 272
301 к. Полоничів німці 40 191
302 Нараївська (2589) ” Волод. Андр. 37 219
303 с. Вірівка поляки 87 525
304 к. Н.-Непозн. німці 27 173
305 с. Непознаничі 110 669
306 Осівська (1932) к. Ізбини 12 85
307 ” Уварівка 104 785
308 Підлубецька (3217) д. Ст.-Софійка поляки 31 175
309 Р. Моколов. (1171) с. Омагуша 104 454
310 у. Полани німці 22 85
311 Степанівська (1433) с. Аполонівка поляки 69 358
312 Чменівська (2252) к. Здоровець німці 120 673
Коростенський район
313 Горщицька (1278) к. Горщик німці 235 1278
314 Пугачівська (1768) д. Рудня-Мош. поляки 44 248
315 х. Сантарка 129 774
316 Ушомирська (2560) ” Заріччя 70 415
317 Холостнівськ. (2599) д. Веселівка німці 169 949
Лугинський район
318 Бобрицька (1739) к. Бобричі німці 143 636
319 д. Ст.-Вел. Ліс поляки 75 378
320 Веледниківс. (1751) м-ко Веледники євреї 90 427
321 Воняйківська (1726) д. Берез. Груд поляки 104 556
322 Кол.-Кривот. (1315) ” К.-Кривот. 111 606
323 х. Великодне 23 114
324 Липниківська (2053) ” Малах. Остр. німці 3 10
325 Литкинська (1654) п. Ст.-Лугини євреї 15 60
326 Лугинська (4080) м-ко Лугини 328 1709
327 Норинська (2631) „ Норинськ 87 380
328 Остапенська (1363) д. Кам.-Горка поляки 79 424
329 Полчинська (1850) ” Полчанка 66 301
330 ” Ст. Жер.-Буд. 83 412
Полчинська (1850) д. Гамарія поляки 86 470
Овруцький район
332 Виступівська (2345) х. Селище поляки 19 111
333 д. В.-Мальці 20 106
334 х. Язвинець 13 89
335 Давидківська (2141) “ Грезля 37 410
336 Лип.-Роман. (н. в.) “ Деркачі 26 93
337 “ Н.-Строєніє 6 40
338 Мечне-Рудн. (1653) д. Мечн.-Рудн. 275 425
339 х. Бурківський 26 183
340 Ново-Рудчан. (862) д. Нова-Радча 53 290
341 “ Ст.-Радча 34 201
342 Омельників. (1464) “ Омельники 61 304
343 Ситівська (919) “ Підчаше 20 81
344 “ Ситівка 35 163
Олевський район
345 нм.,пл.
346 євреї
347 поляки
348
349 німці
350 євреї
351
Словечанський район
352 Словечанська (1461) м-ко Словечно євреї 286 1461
353 Усівська (817) п. Усово поляки 102 175
Шепетівська окр.
Анопільський район
354 Анопільська (2305) м-ко Анопіль євреї 447 1482
355 Головільська (1758) к. Головки чехи 42 248
Хоняківська (1097) х. Хан.-Поруба поляки 32 200
Антонинський район
357 В.-Салиська (1569) дер. М.-Салиха поляки 70 291
358 М.-Пузерец. (1975) " Хведорівка " 132 616
359 Якимовецька (1819) " Триски " 137 777
Базалійський район
360 В.-Лозучинс. (1518) с. В.-Лозучин поляки 189 845
361 Кутивська (3955) д. Гайдойки " 76 319
362 М.-Лозучине (1447) вся сільрада " 283 1447
363 Холодецька (1849) д. Кутк. Слоб. " 283 1447
Берездівський район
364 Берездівська (2894) д. Модестівка поляки 61 314
Грицівський район
365 Губчанська (2329) х. Залісся поляки 2 12
366 Драчівська (1343) ф. Березники " 1 35
Заславський район
367 Білівська (2667) ф. Любарково поляки 1 99
368 Кузьменецька (1795) " Досин " н. в. 63
369 Новозаслав. (4551) " Прилука " 1 54
370 Полоховецька (2100) " Романів " н. в. 97
371 Рипецька (2309) " Чепці " " 178
372 Соснівська (1882) д. Сосновочка " 58 309
373 Старозаслав. (5040) вся сільрада євр. пл. 445 5040
374 Шельвівська (1293) ф. Віценково поляки н.в. 58
Ляховецький район
375 Ляховецька (4367) м-ко Ляхівці євреї 80 685
376 Окопська (4367) р. г. Українка поляки 1 10
Чомузівська (1554) х. Гайок поляки 1 5
378 Юрівська (2893) “ Адамівка 9 44
379 “ Гремицьких 3 24
380 “ Добровільск. 3 24
381 “ Рутківських. 4 25
382 Ямпільська (6063) м-ко Ямпіль євреї 216 986
Полонський район
383 Адамівська (1397) р. г. Адамів поляки 1 9
384 " х. Снітецький " 1 11
385 Бутинська (3061) вся сільрада " 566 3061
386 Добролозен. (1003) " " 219 1003
387 Лабунська (4905) м-ко Лабунь євреї 113 456
388 Лодзянівська (1581) вся сільрада нм., пл. 327 1581
389 Макулинська (1284) р. г. Макулин поляки 1 19
390 Новоселецька (4653) с. В.-Новоселиця " 724 3102
391 Панинівська (2222) ур. Скидовисько " 87 725
392 Полонне р. ц. (8505) " Полонне євреї 817 8505
Плужанський район
393 Білотинська (954) вся сільрада поляки 227 954
394 Більчинська (1319) д. Войтівці " 81 384
395 В.-Гнойницьк.(2462) " Юрківці татари 194 859
396 В. Радогощан.(1719) с. М.-Радогощ поляки 102 501
397 Дертська (1571) к. Лісова німці 62 313
398 " " Станіслав. чехи 59 332
399 " " Ядвинин " 72 391
400 Кам'янська (1606) " Антонівка чех. пл. 59 369
401 " дер. Кам'янка поляки 90 430
402 " к. сл. Голендра німці 56 379
403 Кунівська (2495) вся сільрада є., ч., п. 309 2495
404 Ст.-Гутиська (1254) д. Ст.-Гутиська поляки 81 442
405 " " Н.-Гутисько " 49 223
406 Староницька (981) вся сільрада нм., пл. 194 981
406 Хотенська (2003) д. Хотень II поляки 262 1209
Славутський район
408 Кривинська (3809) д. Мощанівка чехи 47 238
409 Полянська (2412) " Сильце поляки 87 469
Ст.-Костянтинів район
410 Григорівська (1600) х. Ольгин поляки 2 11
411 Ладизька (2396) " Казимирівка " 15 51
412 " " Степок " 12 48
413 Остр.-Левків. (3051) " Рідкодуб " 15 72
414 Сахновецька (1833) т-во Вілшанське " 63 214
415 Свинівська (3447) х. Лапок " 59 294
416 Сковородец. (2664) " Калинівка " 2 11
Судилківський район
417 Дарманська (1716) вся сільрада німці 263 1716
418 Рудис-Новин. (1515) х. Червоний Цвіт поляки 92 494
419 Судимонтів. (786) вся сільрада " 156 786
420 Судилківська (6709) м-ко Судилків євреї 246 2180
421 Хмелівська (1434) х. Рудинщина поляки 30 266
422 " " Добре " 85 449
423 " " Новаки " 37 177
424 Цмівська (1292) д. Антонівка " 52 266
425 " с. Цмівка " 93 536
Теофипільський район
426 Авратинська (2138) х. Пальчин поляки 25 178
427 Теофипільська (3370) м-ко Теофипіль євреї 157 1207