Обговорення користувача:Alex K~ukwikisource

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «ВИ»

alexalextoraAt sign.svggmail.com
Nuvola apps kugar.svg
На запити без вітання і неввічливі пости не реагую!

Цитата[ред.]

Вітаю! Шановний Alex K!

...Рабин і запорожець (Руданський С.) — вірш про ідеальні націольні типи і ставлення українців до культури книжності (чому серед українців багато Кличків і жодного Енштейна)...

  • Вітаю. Традиції річ вперта. В своєму епосі і традиціях евреї культивують книжність, розумність, набожність; українці ж — фізичну силу, войовничість, свободу. Тобто, все залежить від акцентів — того, хто що "розкручує". Евреї — талмудистів і Енштейна, а українці — козаків, Кличків, "футболістів". І вірш Руданського тому зайве підтвердження. Та й тих, що ви перечислили, з українців майже ніхто не знає, й вони самі себе українцями не вважали. Але то вже інше питання.--Alex K 05:44, 23 жовтня 2011 (UTC)
  • Думаю, що освічені люди і еліта в Україні і в світі, всетаки ці прізвища знають) А сіра маса і в нас і за кордоном крім Енштейна і кількох інших прізвищ які на слуху, наврядчи зможуть назвати видатних науковців своєї країни. Так що Україна тут не виняток. Хоча що до евреїв тут Ви все таки праві в них здавна існує культ науки і освіти. Недарма серед лаурятів нобелевкі їх так багато...) -- Oleandr 20:35, 23 жовтня 2011 (UTC)
  • Яка «еліта»? В Україні її немає саме через відсутність культу книжності. Пригадується, як в 1941 німці казали ОУН-івцям: ви не зможете побудувати державу, бо у вас немає «людей думки» — освіченої компететної інтелігенції. І вони були праві. Дивлячись на події 1917 — 1920, 1941 — 1950 і 1991 — 2011 неохоче визнаю, що німці були праві. На питання чому її немає — відповідає вірш Руданського: український ідеал людини — "воїн", а не "книжник". --Alex K 23:00, 23 жовтня 2011 (UTC)
  • До речі Остроградский приятелював з Шевченко. Думаю він все таки вважав себе українцем. Просто Академія Наук в Україні з'явился тілки у 1918 так що штовхати науку на батьківщині було важко)-- Oleandr 20:41, 23 жовтня 2011 (UTC)
  • При чому тут Остроградський? У евреїв ніколи не було Академії наук. А культ книжності існував з давніх давен. На відміну від українців. І вірш Руданського тому підтвердження. От і все. --Alex K 22:55, 23 жовтня 2011 (UTC)

Малоросійський гербовник[ред.]

Уважаемый Alex K ! Извините, украинского не знаю. Я в восторге от Вашей работы (а ранее имел удовольствие воспользоваться Вашими гербами гетманов). Примерно год назад создал аналогичную статью на Ру-Вики и стал делать статьи по списку. Позволил себе вставить ссылки на русские статьи на букву "А". Одна поправка: в нашлемнике у Антоновичей-Страховских значатся страусиные, а не павлиньи перья. Это можно исправить? И 2-е: гербы Армашевских и Афендиков не помещены на Склад. Жаль! С уважением, --Arachn0 11:34, 30 листопада 2011 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред.]

08:40, 20 березня 2015 (UTC)

Обліковий запис перейменовано[ред.]

12:57, 19 квітня 2015 (UTC)