Охоронне зобов'язання (Андріївський ліс)

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Охоронне зобов'язання
Міністерство охорони навколишнього природного середовища України
Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області

2008
документ стосується лісового заказника «Андріївський ліс»
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО
СЕРЕДОВИЩА В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


 
ОХОРОННЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Відповідно до статті 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України"

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області передає під охорону землекористувачу заповідний об'єкт лісовий заказник “Андріївський ліс” місцевого значення, площею 10,0га,

оголошено рішенням облвиконкому від 17.12.1990 р. №469

з метою збереження і відтворення цінного лісового масиву, а також – з метою збереження і відновлення чисельності популяцій багатьох рідкісних видів рослин і тварин.

Заповідний об'єкт розташований в межах Покровського району, входить до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних територій та об'єктів, що перебувають під особливою охороною.

Державне підприємствоВасильківське лісове господарство
в особі директора Даценко Віктора Володимировича
бере під охорону вище названий об'єкт і зобов'язується зберігати його та дотримуватись екологічних вимог при використанні природних ресурсів згідно зі статтею 40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», а також провести відмежування заповідного об'єкту в натурі, оформлення його природоохоронною наочністю, нанесення на планово-картографічні матеріали.

ЗАПОВІДНИЙ РЕЖИМ

На заповідній території забороняється:

1. Будь-яке будівництво.

2. Меліоративні та будь-які інші роботи, що можуть призвести до зміни гідрологічного режиму заказника, розвідувальні, підривні роботи, розробка всіх видів корисних копалин, будь-яке порушення грунтового покриву, рельєфу і геологічних відслонень.

3. Будь-яке порушення природного стану водойм.

4. Знищення та пошкодження дерев, чагарників і трав'янистої рослинності.

5. Розорювання земель.

б. Прогін та випасання худоби без затвердження лімітів в установленому порядку.

7. Мисливство без лімітів затверджених в установленому порядку.

8. Випалювання сухої рослинності, збір рідкісних, декоративних і лікарських рослин.

9. Використання хімічних засобів боротьби із шкідниками і хворобами рослин.

10. Зберігання на території заказника і у двухкілометровій зоні всіх видів отрутохімікатів.

11. Турбування, знищення та відлов всіх видів тварин, розорення їх гнізд, нір, інших сховищ та жител, збір яєць.

12. Всі види діяльності, що можуть призвести до погіршення стану кормової бази тварин і умов їх існування (всі види рубок, за винятком санітарних і рубок догляду, знищення окремих дерев, чагарників, трав'янистого покрову, збір і заготівля ягід, грибів, дикорослих плодів та інш).

13. Будь-яке засмічення та забруднення території і акваторії заказника.

14. Стихійний відпочинок, автомобільні стоянки, розведення вогнищ, за винятком місць, спеціально відведених для цих цілей.

15. Проїзд всіх видів транспорту, окрім службового транспорту державних природоохоронних та інспекційних служб.

16. Пересування людей за межами доріг, стежок і просік в період гніздування птахів і розмноження інших видів тварин (з березня по червень включно).

17. Надання земельних ділянок під забудову, інші види робіт, що можуть призвести до порушення природних зв'язків та ходу природних процесів, втрати наукової, господарської, естетичної цінності природного комплексу заказника.

Охоронне зобов'язання складено в 4-х примірниках, з яких перші три зберігаються у природоохоронних органах Мінекоресурсів України, четвертий — у землекористувача.

Відповідно до статті 64 Закону «Про природно-заповідний фонд України» особи, винні у порушенні заповідного режиму, несуть відповідальність, встановлену законодавством.


Передав під охорону:

Начальник Держуправління охорони
навколишнього природного середовища
в Дніпропетровській області
(підпис)  О. Ф. Оксамитний
 
    “___”______________2008 р.


Взяв під охорону:

Директор ДП «Васильківське
лісове господарство»
(підпис)  В. В. Даценко
 
    “___”______________2008 р.


Охоронне зобов'язання зареєстровано в Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області за № 27


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).