Постанова Верховної Ради УРСР від 5.3.1947 «На доповідь Мандатної комісії»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
На доповідь мандатної комісії
(Постанова від 5 березня 1947 року)

Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє:

1. Затвердити доповідь Мандатної комісії про визнання правильними повноважень депутатів Верховної Ради УРСР, обраних по всіх 415 виборчих округах і зареєстрованих Центральною виборчою комісією по виборах до Верховної Ради Української РСР.

2. Вважати роботу Центральної виборчої комісії по виборах до Верховної Ради Української Радянської Соціалістичної Республіки закінченою.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).